|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
05.04.2008 22:44:49
api api api |
|
|
Sedand et, küllap on enamik juba SP ära unustanud, aga ehk mõni veel mäletab mida krt tuleb ette võtta selle suure warship-siga, mis vee seest lennukikandja külje alt üles ujub. Lasin sel jurakal kõik jääpildurid sodiks, enam damaget laevast ei tule, puhub vaid sellest keskmisest suurest august külma.
Rakette on piisavalt, TAC korjasin ka üles, aga nüüd mida teha`? Kas tuleb lasta sellest külmapuhuvast august rakette sisse seni kuni mõikab? (iseenesest suht mõttetu tegevus mängmise mõttes)
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
05.04.2008 22:47:48
Re: api api api |
|
|
| tumbuser kirjutas: |
Sedand et, küllap on enamik juba SP ära unustanud, aga ehk mõni veel mäletab mida krt tuleb ette võtta selle suure warship-siga, mis vee seest lennukikandja külje alt üles ujub. Lasin sel jurakal kõik jääpildurid sodiks, enam damaget laevast ei tule, puhub vaid sellest keskmisest suurest august külma.
Rakette on piisavalt, TAC korjasin ka üles, aga nüüd mida teha`? Kas tuleb lasta sellest külmapuhuvast august rakette sisse seni kuni mõikab? (iseenesest suht mõttetu tegevus mängmise mõttes) |
nüüd lockid TAC'i külgedepeal olevate kahurite külge ja lased need sodiks... siis saad joosta
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
06.04.2008 09:28:46
Re: api api api |
|
|
| smurfer kirjutas: |
nüüd lockid TAC'i külgedepeal olevate kahurite külge ja lased need sodiks... siis saad joosta  |
Aitäh nõuande eest, see aitas väga.
Aga selle avastasin ise, et sellest krdi luugist kust tüübid välja kukkusid, tuli ka TAC sisse kärutada...ja aru ma ei saa, kuidas seda mängu delta tasemega saab mängida, niiet mängu lõpuni ei kaota elu, minu võetu oli juba neetult hull. Vahepeal mõtlesin, et kellad: siis kui olid surnuaial need ninjad, siis kui kindral Kong vms nimega ta oli ülbas, nojah ja praktiliselt kogu aeg lennukiemalaeva peal. (Selle Prohveti 2 korda ärakärvamist ei loe, täitsa haige tüüp oli, plõksib püstoliga, endal jalgade all relvi lademes)
Igal juhul, MP on hea, aga tõeline adrenaliini ja ulmelaks tuli SP-s. Kes ütles et stoori nõrk? Minge ja häbenege nurgas! Sellest võiks näiteks Spielberg vändata täiemõõdulise vinge ulmefilmi.
SP oli ÜLILAHE ULMEKAS. Palun järge
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.04.2008 11:05:22
Re: api api api |
|
|
| smurfer kirjutas: |
Igal juhul, MP on hea, aga tõeline adrenaliini ja ulmelaks tuli SP-s. Kes ütles et stoori nõrk? Minge ja häbenege nurgas! Sellest võiks näiteks Spielberg vändata täiemõõdulise vinge ulmefilmi.
SP oli ÜLILAHE ULMEKAS. Palun järge  |
Aga otseloomulikult!
Ise mõtlesin just paar päeva tagasi, et Crysisest võiks film tulla, see võiks väga korralik märul ja ulme olla, kui hästi teha. 8)
Ja muidugi ootame Crysis 2-te.
Samas viimasel ajal on mind häirind see, et pilved on taevasse kleebitud, nad ei liigu, loodame, et teises osas on paremini.
Ja neid suuri jämeidaid jungli puid võiks ka lammutada saada, näiteks C4 või raketiheitjaga ning tankiga.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
06.04.2008 11:09:23
Re: api api api |
|
|
| G80 kirjutas: |
| smurfer kirjutas: |
Igal juhul, MP on hea, aga tõeline adrenaliini ja ulmelaks tuli SP-s. Kes ütles et stoori nõrk? Minge ja häbenege nurgas! Sellest võiks näiteks Spielberg vändata täiemõõdulise vinge ulmefilmi.
SP oli ÜLILAHE ULMEKAS. Palun järge  |
Aga otseloomulikult!
Ise mõtlesin just paar päeva tagasi, et Crysisest võiks film tulla, see võiks väga korralik märul ja ulme olla, kui hästi teha. 8)
Ja muidugi ootame Crysis 2-te.
Samas viimasel ajal on mind häirind see, et pilved on taevasse kleebitud, nad ei liigu, loodame, et teises osas on paremini.
Ja neid suuri jämeidaid jungli puid võiks ka lammutada saada, näiteks C4 või raketiheitjaga ning tankiga.  |
Viimase kahe lause sisu peale olen isegi omajagu mõelnud. Pilved liiguvad küll kui vaja varje nad ei tekita(nagu WiC). varjud on textuurina maapinnale liikuma pandud
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
06.04.2008 11:36:03
Re: api api api |
|
|
| G80 kirjutas: |
Ja muidugi ootame Crysis 2-te. |
Mäng lõppes sedapsi, lausa tundub et tuleb Crysis 2. Peamine küsimus on aga: KUNA? Loodetavasti ei sure ma enne maha või ei hukku miskit õnnetuses, muidu tuleb reinkarneeruda ja siis võtab oma 10 aastat oodata, et oleks piisav aru kupli all mängu nautimiseks. Samas, selleks ajaks on kindlalt välja tulnud ka Crysis 3
Lõunamaised (puit tavaliselt tugevam kui tamm ja saar) jämedad puud maha? Ära sellepärast väga muretse. Tanki kohta ei oska öelda, aga raketiheitja ja c 4 reaalelus neid kindlasti ühe laksuga maha ei tõmba, võibolla ainult siis kui keegi kusagil täringuga 6 veeretas.
Aga ikkagi, kuna tuleb Crysis 2 ? Kas kellelgi on mingit infi, kasvõi kaudset
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
06.04.2008 12:02:06
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Eriti head on need uued drivud...
Patch 1.2 + Patch 1.21 + Natural Mod 2.0.2 + 1280/1024 + All High + 4xAA FPS on
Spoiler 
Spoiler 
|
Võtsin Natural Modi maha FPS tõusis +10
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.04.2008 12:47:43
Re: api api api |
|
|
| tumbuser kirjutas: |
Lõunamaised (puit tavaliselt tugevam kui tamm ja saar) jämedad puud maha? Ära sellepärast väga muretse. Tanki kohta ei oska öelda, aga raketiheitja ja c 4 reaalelus neid kindlasti ühe laksuga maha ei tõmba, võibolla ainult siis kui keegi kusagil täringuga 6 veeretas.
|
Ära tee nalja selle c4 tõmbab puu maha küll(kui ta just mingi üle 2-3m läbimõõt pole aga tank peaks ikka hakkama saama) ja ka tank loomulikult...
Mõned pildid:
TripleCPackV1.31 Level 5 + 4xAA + nvidia control panelist kõik high quality jne.
   
   
   
FPS oli seal 0-8 vahel aga üldiselt 2-3. 
Eks see tuleb sellest ka, et videomälu ainult 512MB aga seal oleks vast 1GB vaja.
Aga kena on küll.See lennuki stseen oli nagu film või päris.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
06.04.2008 12:58:24
Re: api api api |
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| smurfer kirjutas: |
Igal juhul, MP on hea, aga tõeline adrenaliini ja ulmelaks tuli SP-s. Kes ütles et stoori nõrk? Minge ja häbenege nurgas! Sellest võiks näiteks Spielberg vändata täiemõõdulise vinge ulmefilmi.
SP oli ÜLILAHE ULMEKAS. Palun järge  |
Aga otseloomulikult!
Ise mõtlesin just paar päeva tagasi, et Crysisest võiks film tulla, see võiks väga korralik märul ja ulme olla, kui hästi teha. 8)
Ja muidugi ootame Crysis 2-te.
Samas viimasel ajal on mind häirind see, et pilved on taevasse kleebitud, nad ei liigu, loodame, et teises osas on paremini.
Ja neid suuri jämeidaid jungli puid võiks ka lammutada saada, näiteks C4 või raketiheitjaga ning tankiga.  |
Viimase kahe lause sisu peale olen isegi omajagu mõelnud. Pilved liiguvad küll kui vaja varje nad ei tekita(nagu WiC). varjud on textuurina maapinnale liikuma pandud  |
Olen seda isegi mõelnud.Pilvede liikumine võik olla kiirendatud.Päike võiks nähtavaid God Ray-sid tekitada ja maapinnal võiks liikuda ikka dünaamilised pilvede tekitatud varjud .
Mis Crysis 2 puutub siis ega peale ühe quote suurt teada polegi.samas weekly update-s oli kirjas,et crysise meeskond keskendub hetkel patch v.1.3 tegemisele.Võimalik,et Crysis 2 on alles arendusjärgus(concept art jne).
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
06.04.2008 13:33:39
|
|
|
G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on?
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.04.2008 13:54:07
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
| G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on? |
Aga loomulikult on.
Aga pane level 3 sellega on mängitav.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
06.04.2008 22:57:55
Re: api api api |
|
|
| G80 kirjutas: |
| Ära tee nalja selle c4 tõmbab puu maha küll(kui ta just mingi üle 2-3m läbimõõt pole aga tank peaks ikka hakkama saama) |
Tõenäoliselt paiskub laengu energia enamus sinnapoole kus tal vabam voli minna on. Enamasti kasutatakse lõhkenööri kui on kange vajadus puu paugu abil maha saada. Oli vist nii, et poolemeetrise läbimõõduga puule 20 tiiru lõhkenööri tuleb ümber tõmmata. Palju see kaalus teeb, ei tea, aga kindel mats on see, et siin läheb rohkem energiat puu mahavõtmiseks kui neljakandilise paki puhul.
Tanki puhul on vist nii, et surub puu raskusega maha, vaatasin miskit deutsche wochenshaud, kus tiiger ronis tammele peale et oli lausa nelikümmend viis kraadi nurgaga, aga ei sõitnud mürtsuga, vaid nii...aeglaselt noh...kui mürtsuga sõidab, siis tulemuste eest ei vastuta.
Aga noh, fantasyt oli seal relvade kasutuses küll ja küll. Näiteks see T-50 korea analoog sõidab nelja mehega. Üks laadija, üks laskur-radist, üks sihtur-komandör, üks motorist. Nomad aga võttis ja pani nii kuulipritsust kui kahurist ja juhtis ka veel
Snaiperrelvad: heh...barret laseb 1,5 kilomeetri peale, paremad normaalkaliibri relvad 800 m peale, siin on kõigil snaipritel kange värin sees juba mingi 300 m pealt
Järgmises...Crysis 2 võiks see padrunite korjamine laipadelt ka rohkem aega võtta...et ikka nii, et salv alt ära ja kuskile taskusse või siis isegi ümberlaadimisega...
neil krdi 40 mm granaatide laskmisel võiks ikka sihiku ka anda nagu päriselus on ja need granaadid lendavad otsejoones, mitte ei laperda
Tüübid võiksid esimesest kuulist maha jääda...okei, saan aru kui naturalismi ei pooldata muidu alla 16 mängu ei saa või keelatakse eurokomisjoni poolt üldse ära, aga miskitmoodi peaks jääma ikka erinevus kui tüüp on saanud otsetabamuse tankimürsust või siis püstolilasust...ma ei usu, et seda oleks raske progeda
Leegiheitjat tahaksin . Kui ma oleksin Korea kindral ja teaksin, et vastu tulevad tüübid, kelle soomuse nõrk külg on kuumus/tuli, siis ei kõhkleks ka üldse mitte, millega alluvad varustada.
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
06.04.2008 23:04:57
|
|
|
tumbuser, eks oleneb ju lõhkelaengu kogusest ja kuidas paigutada jne.
Aga no võiks siis nii olla,et kui paned puule ming 4-8 C4 pakikest ümber ringi,et siis kukub pikali.
Aga üldiselt olen nõus.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
06.04.2008 23:11:25
Re: api api api |
|
|
| tumbuser kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| Ära tee nalja selle c4 tõmbab puu maha küll(kui ta just mingi üle 2-3m läbimõõt pole aga tank peaks ikka hakkama saama) |
Tõenäoliselt paiskub laengu energia enamus sinnapoole kus tal vabam voli minna on. Enamasti kasutatakse lõhkenööri kui on kange vajadus puu paugu abil maha saada. Oli vist nii, et poolemeetrise läbimõõduga puule 20 tiiru lõhkenööri tuleb ümber tõmmata. Palju see kaalus teeb, ei tea, aga kindel mats on see, et siin läheb rohkem energiat puu mahavõtmiseks kui neljakandilise paki puhul.
Tanki puhul on vist nii, et surub puu raskusega maha, vaatasin miskit deutsche wochenshaud, kus tiiger ronis tammele peale et oli lausa nelikümmend viis kraadi nurgaga, aga ei sõitnud mürtsuga, vaid nii...aeglaselt noh...kui mürtsuga sõidab, siis tulemuste eest ei vastuta.
Aga noh, fantasyt oli seal relvade kasutuses küll ja küll. Näiteks see T-50 korea analoog sõidab nelja mehega. Üks laadija, üks laskur-radist, üks sihtur-komandör, üks motorist. Nomad aga võttis ja pani nii kuulipritsust kui kahurist ja juhtis ka veel
Snaiperrelvad: heh...barret laseb 1,5 kilomeetri peale, paremad normaalkaliibri relvad 800 m peale, siin on kõigil snaipritel kange värin sees juba mingi 300 m pealt
Järgmises...Crysis 2 võiks see padrunite korjamine laipadelt ka rohkem aega võtta...et ikka nii, et salv alt ära ja kuskile taskusse või siis isegi ümberlaadimisega...
neil krdi 40 mm granaatide laskmisel võiks ikka sihiku ka anda nagu päriselus on ja need granaadid lendavad otsejoones, mitte ei laperda
Tüübid võiksid esimesest kuulist maha jääda...okei, saan aru kui naturalismi ei pooldata muidu alla 16 mängu ei saa või keelatakse eurokomisjoni poolt üldse ära, aga miskitmoodi peaks jääma ikka erinevus kui tüüp on saanud otsetabamuse tankimürsust või siis püstolilasust...ma ei usu, et seda oleks raske progeda
Leegiheitjat tahaksin . Kui ma oleksin Korea kindral ja teaksin, et vastu tulevad tüübid, kelle soomuse nõrk külg on kuumus/tuli, siis ei kõhkleks ka üldse mitte, millega alluvad varustada.  |
Ideepooles täitsa õge jutt, kuid igav oleks ju kui 1 püstoli matsuga maha jääd!
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.04.2008 00:27:14
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
| G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on? |
Aga loomulikult on.
Aga pane level 3 sellega on mängitav.  |
level 4 on samuti mängitav piisavalt lausa
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.04.2008 00:50:47
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
| G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on? |
Aga loomulikult on.
Aga pane level 3 sellega on mängitav.  |
level 4 on samuti mängitav piisavalt lausa |
No on aga level 3 on paremini ja otsustasin selle kasuks.
Mängisin netis ja ming haige cheater oli, jooksis "helikiirusega" aga õnneks taoli noob ja lasin ta mitu kroda maha. 8)
Myrkul siis nimi.
Kahjuks MP üldse palju cheatereid....
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.04.2008 01:30:00
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
| G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on? |
Aga loomulikult on.
Aga pane level 3 sellega on mängitav.  |
level 4 on samuti mängitav piisavalt lausa |
No on aga level 3 on paremini ja otsustasin selle kasuks.
Mängisin netis ja ming haige cheater oli, jooksis "helikiirusega" aga õnneks taoli noob ja lasin ta mitu kroda maha. 8)
Myrkul siis nimi.
Kahjuks MP üldse palju cheatereid....
 |
Nojah sa ka veidi kõrgema resoga mängid ja vb tõesti lev4 ei ole sel juhul piisavalt kiire.
Cheatereid on jah palju, kuid Punkbuster servudes kohtab neid haruharva ja siis saavad ka kicki suht kohe.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
07.04.2008 08:56:37
|
|
|
Kui keegi Nn. meie servus miskit kahtlast märkab, siis kindlasti andke märku, kohati tekib endalgi kahtlusi, kuid tõendid puuduvad!
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
07.04.2008 09:09:11
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| Kui keegi Nn. meie servus miskit kahtlast märkab, siis kindlasti andke märku, kohati tekib endalgi kahtlusi, kuid tõendid puuduvad! |
Üks kord satusin imeliku bugi või asja peale, nimelt juhtus see steelmilli mapil, su naine oli seal kus gauss rifle saab, ise olin aga korstna juures ja lasin teda sniperiga ning terve salve lasin ära aga ei midagi.
Vahest juhtub igast kalasi...
Eile sattusin veel ühe cheatija peale netis, loopisin talle 3 granaati näkku aga tüüp lasi edasi ja pealegi polnd tal ühtegi surma.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
07.04.2008 09:19:49
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| Kui keegi Nn. meie servus miskit kahtlast märkab, siis kindlasti andke märku, kohati tekib endalgi kahtlusi, kuid tõendid puuduvad! |
Eile nt sõitsin Paramill-l AA-ga ja äkki käis kõmakas.Cb4 killed XNA.Mõtlesin,et sõitsin üle Cb4 panud miini aga ta ütles,et ta polnud pannud seda.Lucky kill noh .Mul tavaliselt sessiooni algus väga hea.Minutiga kohe paar-kolm killi kirja.Teised ei saa ennest nö "käima" nii kiiresti .
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.04.2008 10:37:37
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
| Kui keegi Nn. meie servus miskit kahtlast märkab, siis kindlasti andke märku, kohati tekib endalgi kahtlusi, kuid tõendid puuduvad! |
Üks kord satusin imeliku bugi või asja peale, nimelt juhtus see steelmilli mapil, su naine oli seal kus gauss rifle saab, ise olin aga korstna juures ja lasin teda sniperiga ning terve salve lasin ära aga ei midagi.
Vahest juhtub igast kalasi...
Eile sattusin veel ühe cheatija peale netis, loopisin talle 3 granaati näkku aga tüüp lasi edasi ja pealegi polnd tal ühtegi surma.  |
Seal steel milli mapil on seal jah üks bugi, millegi pärast ei saa tihtipeale läbi selle veetorni piirdeaia lasta, samas kui gauss rifle omanik saab sealt ilusti mind maha nottida. Teen uuenduse(tegelt tagasimineku) ka enda Steel milli mapil ja ühtlasi uurin ka selle bugi kõrvaldamise võimalusi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
07.04.2008 11:03:25
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
| Kui keegi Nn. meie servus miskit kahtlast märkab, siis kindlasti andke märku, kohati tekib endalgi kahtlusi, kuid tõendid puuduvad! |
Eile nt sõitsin Paramill-l AA-ga ja äkki käis kõmakas.Cb4 killed XNA.Mõtlesin,et sõitsin üle Cb4 panud miini aga ta ütles,et ta polnud pannud seda.Lucky kill noh .Mul tavaliselt sessiooni algus väga hea.Minutiga kohe paar-kolm killi kirja.Teised ei saa ennest nö "käima" nii kiiresti . |
Ei ma ikka panin miini ka! Lihtsalt see hetk ei tabanud asja ära Estnx sai seda korduvalt tunda!
Kristina ja vaevalt cheati kasutab Need pagana võred ajavad vahel närvi jah.
Kuid eile liikus üks mees u 10sec. snaiperi juurest teise maailma otsa(seal kus vagun algab)
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heix24
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2005
|
07.04.2008 18:04:24
|
|
|
| kuhu kohta ma saan sandboxis selle käskluse kirjutada sys_physics_CPU 0 ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.04.2008 18:52:27
|
|
|
| heix24 kirjutas: |
| kuhu kohta ma saan sandboxis selle käskluse kirjutada sys_physics_CPU 0 ? |
Konsooli, mis tavaliselt all, kui näha pole siis võta view alt Show console
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
07.04.2008 19:25:21
|
|
|
Kuulge crysise mehed kas see "Rank/LV" mis koguneb kui pelad online PS modes kaob peale mängu lõpetamist ära?
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.04.2008 19:33:53
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
Kuulge crysise mehed kas see "Rank/LV" mis koguneb kui pelad online PS modes kaob peale mängu lõpetamist ära?  |
jap, kuid statistika korjatakse (dedicated) serverites mängides kokku ja seda on võimalik hiljem globaalsel saidil näha(kahjuks jetkel ei tule saidi nimi meelde )
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
07.04.2008 19:43:11
|
|
|
Ok tänud kiire vastuse eest seda oligi vaja teada
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
07.04.2008 20:01:44
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| omgwtf kirjutas: |
Kuulge crysise mehed kas see "Rank/LV" mis koguneb kui pelad online PS modes kaob peale mängu lõpetamist ära?  |
jap, kuid statistika korjatakse (dedicated) serverites mängides kokku ja seda on võimalik hiljem globaalsel saidil näha(kahjuks jetkel ei tule saidi nimi meelde ) |
Ma ei tea kas sa pidasid seda silmas aga: http://test.crystats.com/ |
Täpselt see sama, tänud
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
08.04.2008 08:53:40
|
|
|
| kas crysis vajab rohkem prose või grafat ?
|
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
08.04.2008 08:55:41
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
| kas crysis vajab rohkem prose või grafat ? |
graphics samas mõlemat ikka. Kui on hea kaart aga kehv prose siis ei saa kaart ka max poweril töötada kuna prose pidurdab.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
08.04.2008 09:50:25
|
|
|
endal muidu e4500 aga klokk on 2,7GHz ja grafaks 8600GT millel ka v2ike klokk peal
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
08.04.2008 10:42:03
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
Hetkel paraku jah crysis ei oska quadcore prosest kasu lõigata .Seega dualcore c2d peaks ok olema.Vähemalt 9600GT-8800GT ja 2GB rammi saab medium settingutel väga hästi pelada.Kui klokkida siis peaks vast ääri-veeri high peal ka vedama.(AA maas muidugi 1280x1024) |
8800gt, c2d prose, 2gm ram ja isegi AA-ta 1280x1024 resol veab High ilusti välja
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
08.04.2008 10:44:40
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Hetkel paraku jah crysis ei oska quadcore prosest kasu lõigata .Seega dualcore c2d peaks ok olema.Vähemalt 9600GT-8800GT ja 2GB rammi saab medium settingutel väga hästi pelada.Kui klokkida siis peaks vast ääri-veeri high peal ka vedama.(AA maas muidugi 1280x1024) |
8800gt, c2d prose, 2gm ram ja isegi AA-ta 1280x1024 resol veab High ilusti välja  |
No vot siis .Ma olen ikka täpne
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
08.04.2008 10:47:27
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
| tomorrow kirjutas: |
Hetkel paraku jah crysis ei oska quadcore prosest kasu lõigata .Seega dualcore c2d peaks ok olema.Vähemalt 9600GT-8800GT ja 2GB rammi saab medium settingutel väga hästi pelada.Kui klokkida siis peaks vast ääri-veeri high peal ka vedama.(AA maas muidugi 1280x1024) |
8800gt, c2d prose, 2gm ram ja isegi AA-ta 1280x1024 resol veab High ilusti välja  |
No vot siis .Ma olen ikka täpne  |
Vista krt tappis mu arvuti hea perf.-i ära
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
08.04.2008 18:40:06
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
| G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on? |
Aga loomulikult on.
Aga pane level 3 sellega on mängitav.  |
Mul on level 4 min. FPS 35 2XAA
Ja level 5 täitsa mängitav FPS 17-35 aint ilma AA
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
08.04.2008 19:09:51
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
| G80 kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
| G80, On mõte seda TripleCPackV1.31 peale lasta kui Patch 1.2 ja 1.21 peal on? |
Aga loomulikult on.
Aga pane level 3 sellega on mängitav.  |
Mul on level 4 min. FPS 35 2XAA
Ja level 5 täitsa mängitav FPS 17-35 aint ilma AA |
MP-d selliste FPSidega väga mängida ei taha
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
08.04.2008 20:28:03
|
|
|
min. FPS35 on vähe w?
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
08.04.2008 21:10:11
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
min. FPS35 on vähe w?  |
ma jah pidasin silmas pigem seda 17-35 mis MP jaoks selgelt vähe. SP jaoks võiks ka üle 25 olla ikkagi min.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
08.04.2008 22:38:35
|
|
|
no 5. leveli graafika on ikka tasemel..
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
08.04.2008 23:22:31
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
| no 5. leveli graafika on ikka tasemel.. |
Oojaa, huvitav millal crysisele see Ultra setingute patch tuleb?
Räägiti, et kuskil 1 a. peale mängu, siis kui on kaardid mis sellega hakkama saavad.
GT 200 peaks vast hakkama saama.
Loodame, et see jutuks ei jää nagu seda oli quadi toetus.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
09.04.2008 00:52:47
|
|
|
Multiplayeris on alati graafika savi, peaasi võimalikult hea FPS.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
09.04.2008 07:10:40
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| Multiplayeris on alati graafika savi, peaasi võimalikult hea FPS. |
Savim jah, kuid mull selle fps-iga mingi jama. Niikaua kuni on valge on kõik hea ja tore, kohe kui hämaraks hakkab minema on fps kutu!(crysises siis )
On kellelgi sama jama?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caarel123
HV veteran

liitunud: 14.12.2006
|
09.04.2008 07:41:04
|
|
|
mul vastupidi
_________________ Mis vahe on tegelikkusel ja reaalsusel? Vahet pole! |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
09.04.2008 08:26:18
|
|
|
| caarel123 kirjutas: |
mul vastupidi  |
Mul ka.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
09.04.2008 15:26:19
|
|
|
Mulle küll (salaja) meeldib kui rohtu ja põõsaid vähem MP-s näeb. Näiteks varjud plokivad suht suure osa nähtavusest, kuid samas on ka kasulikud tihti. Punkbuster näitab ka kenasti ära, mis valesti confitud kui servusse lähen (ja kickib kui kiirelt ära ei paranda ).
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmus1212
HV vaatleja
liitunud: 05.10.2007
|
09.04.2008 23:42:17
|
|
|
| Mis graafikataseme ja fpsiga ma saaksin Crysisit mängida kui ma mängin resoga 1680x1050 ja mu arvutis on Intel Q6600, 4 GB mälu ja Geforce 8800GTS 512MB.Mul on Vista.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
loser
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|