Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 353, 354, 355  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2008 16:36:13 vasta tsitaadiga

etc87 kirjutas:
John Smith kirjutas:
etc87 kirjutas:
XYZ kirjutas:
Pole sul midagi vaielda.

see siis õnnemäng et kord lasevad läbi kord mitte jah?


Miks õnnemäng? Kirjas ju, et maksustatakse

http://www.emta.ee/?id=2763

seda tean et makstakse, aga kui asi saadetakse kingina, siis ei tohiks olla


Kas sa ei viitsi lugeda?

Kuni 45 euro ehk 704 krooni väärtuses saadetis loetakse mittekaubanduslikuks, kui see on juhuslik, ühelt füüsiliselt isikult teisele füüsilisele isikule tasuta saadetud, sisaldab üksnes kauba saaja või tema pereliikmete isiklikuks kasutamiseks ettenähtud kaupa ega eelda kasu saamise eesmärki.

Kui postisaadetise väärtus jääb vahemikku 45 eurot ehk 704 krooni kuni 350 eurot ehk 5476 krooni ja see on saadetud ühelt füüsiliselt isikult teisele füüsilisele isikule tasuta ning sisaldab ainult selle saaja või tema perekonna isiklikuks kasutamiseks ettenähtud kaupu, saab valida, kas kaupa maksustatakse:

ühtse tollitariifistiku tollimaksumääraga (igale kaubaartiklile eraldi) või
3,5% ühtse tollimaksumääraga (kõigile kaupadele saadetise ulatuses)

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 02.04.2008 16:42:31 vasta tsitaadiga

John Smith ei viitsinud jah lugeda, tean et mõned on saanud kauba ilma tollimakusta, kui on peale kirjutatud kink, hind ca 2000.-
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2008 16:44:03 vasta tsitaadiga

etc87 kirjutas:
John Smith ei viitsinud jah lugeda, tean et mõned on saanud kauba ilma tollimakusta, kui on peale kirjutatud kink, hind ca 2000.-


Nu tore, et vähemalt vaielda viitsid thumbs_up.gif icon_rolleyes.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 02.04.2008 23:35:20 vasta tsitaadiga

Mina sain just 1500kr eest hunniku katkist sodi ebayst- not tested oli kirjas ja teadlik pettus.Müüjal oli 100% positiivne reiting.Head äritsemist kõigile.
Lihtsalt prügimäelt pani müüki paistab.Ma poleks pakkunud aga 100% positiivne pettis ära.

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2008 01:21:08 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Mina sain just 1500kr eest hunniku katkist sodi ebayst- not tested oli kirjas ja teadlik pettus.Müüjal oli 100% positiivne reiting.Head äritsemist kõigile.
Lihtsalt prügimäelt pani müüki paistab.Ma poleks pakkunud aga 100% positiivne pettis ära.


No ja mina ädaldasin siin oma 150.- pärast icon_redface.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nazca
HV kasutaja
Nazca

liitunud: 09.04.2002




sõnum 04.04.2008 08:44:49 vasta tsitaadiga

Ise olen enne ostmist kõvasti müüja tausta enne uurind. Olen küsinud isegi erinevatelt ostjatelt enne kuidas tehing sujus jne. Ainult 1x sattusin inglise ebays ühe tropi otsa aga raha sain tagasi ikka paypaly abiga hiljem. Siiani kõik mis olen tellinud on vastanud kirjeldusele. Alati küsige müüjalt kõik üle. Ja vaadatke feedbacke. Isegi kui on viimasel kuu jooksul tal olnud mingi 1 negatiivset, võite arvestada et võite olla ka üks neist kes talle positiivset jätta hiljem ei saa. Vahet pole palju müüjal feedbacke kokku on. Ise tuleb ka tark olla ja mitte ennast orki tõmmata lasta. Veel seda et ma ei tea. Olen tellinud ka mitte odavaid asju ja pole kunagi eraldi pidanud tolli maksma. Alati on kõik olnud hinna sees.
_________________
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2008 09:31:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Olen tellinud ka mitte odavaid asju ja pole kunagi eraldi pidanud tolli maksma. Alati on kõik olnud hinna sees.


Tore siis ju, kuigi ma ei kujuta ette, kuidas Eesti maksud kauba hinna sees saavad olla icon_rolleyes.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2008 16:27:38 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
tsitaat:

Olen tellinud ka mitte odavaid asju ja pole kunagi eraldi pidanud tolli maksma. Alati on kõik olnud hinna sees.


Tore siis ju, kuigi ma ei kujuta ette, kuidas Eesti maksud kauba hinna sees saavad olla icon_rolleyes.gif


Ostab EU'st mitte aga USA'st, Austraaliast ja Hong Kong'ist - nii lihtne see asi ongi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2008 16:34:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ostab EU'st mitte aga USA'st, Austraaliast ja Hong Kong'ist - nii lihtne see asi ongi.


Selle peale tulen ma isegi, aga selliseid väiteid esitades võiks seda ka mainida, muidu on siin varsti jälle keegi kes nutab, et temalt tolli võeti?

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 04.04.2008 16:57:22 vasta tsitaadiga

vaatsin et mul paypali peal raha:paypal balance, kuidas ma selle enda panga kontole saan?
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2008 17:35:46 vasta tsitaadiga

etc87 kirjutas:
vaatsin et mul paypali peal raha:paypal balance, kuidas ma selle enda panga kontole saan?


Krediitkaardiga.
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 04.04.2008 17:47:42 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
etc87 kirjutas:
vaatsin et mul paypali peal raha:paypal balance, kuidas ma selle enda panga kontole saan?


Krediitkaardiga.

ma tahan paypali kontolt endale raha saata...
mulle saadeti raha aga kontole ei tulnud, vaid tuli paypali kontole aga nüüd tahan enda kontole seda saada mitte paypalis hoida...
ei pea olema krediitkaart, mul sebi pangakaart

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2008 17:57:48 vasta tsitaadiga

etc87, enda PayPal'i kontolt raha kätte saamiseks ehk oma panga kontola kandmiseks peab olema VISA krediitkaat.
Kaart tuleb siduda PayPal'i kontoga ja siis kantakse kaardi kaudu raha sinu panga kontole.
Kui pole VISA krediitkaarti, siis raha PayPal kontolt kätte ei saa. Lihtne.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 04.04.2008 18:02:19 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
etc87, enda PayPal'i kontolt raha kätte saamiseks ehk oma panga kontola kandmiseks peab olema VISA krediitkaat.
Kaart tuleb siduda PayPal'i kontoga ja siis kantakse kaardi kaudu raha sinu panga kontole.
Kui pole VISA krediitkaarti, siis raha PayPal kontolt kätte ei saa. Lihtne.

mul on VISA, aga ta ei ole krediitkaart, ta SEB ma olen palju asju ostnud ebayst paypali kaudu, aga ma vaatasin et mul raha seal paypali kontol tahan enda kontole saata lihtsalt...

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2008 20:02:42 vasta tsitaadiga

etc87, mis sulle arusaamatuks jääb?
sul peab krediitkaart olema, et raha vastu võtta ehk oma kontole kanda. kui krediitkaarti ei ole, siis ei saa ka raha.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 04.04.2008 20:03:48 vasta tsitaadiga

VISA on krediitkaart, VISA Electron on deebetkaart

Visa


Visa Electron
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 04.04.2008 20:37:55 vasta tsitaadiga

Nazca kirjutas:
Ise olen enne ostmist kõvasti müüja tausta enne uurind. Olen küsinud isegi erinevatelt ostjatelt enne kuidas tehing sujus jne. Ainult 1x sattusin inglise ebays ühe tropi otsa aga raha sain tagasi ikka paypaly abiga hiljem. Siiani kõik mis olen tellinud on vastanud kirjeldusele. Alati küsige müüjalt kõik üle. Ja vaadatke feedbacke. Isegi kui on viimasel kuu jooksul tal olnud mingi 1 negatiivset, võite arvestada et võite olla ka üks neist kes talle positiivset jätta hiljem ei saa. Vahet pole palju müüjal feedbacke kokku on. Ise tuleb ka tark olla ja mitte ennast orki tõmmata lasta. Veel seda et ma ei tea. Olen tellinud ka mitte odavaid asju ja pole kunagi eraldi pidanud tolli maksma. Alati on kõik olnud hinna sees.


See jutt ju loogiliselt igaühele selge ja see tolli jutt ikka päris naiivne- paari ostuga pole mõtet üldistada.Viimane petis kes mulle kotitäie rämpsu müüs oli 100% positiivne 250 kommentaari.Paljud ostjad panevad positiivse kohe asja saabudes ja ei kontrolli.Teised kontrollivad ent ei taha negatiivset vastu saada.Nii võidki ebay all puhaste paberitega pätt olla.Mina pole veel sellele sulile negatiivset pannud, sest kallid tehingud pooleli- mõne nädala pärast panen.
Mis ajast Visa kaart erineb tehingutes Mastercardist?

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 04.04.2008 21:06:45 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
VISA on krediitkaart, VISA Electron on deebetkaart

Visa


Visa Electron

mina kasutan VISA-t JA TA EI OLE KREDIITKAART!!!!
Kuna olen ostnud läbi neti endale asju, siis olen ka alati märkinud et kaart on VISA ja siiani olen ostnud asjad probleemideta!!!
Pilt siis mu kaardist
http://www.zone.ee/psyworld/visa.JPG?2

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2008 21:13:05 vasta tsitaadiga

Minuarust kui nõutakse krediitkaarti siis peab märkima ka selle teisel küljel oleva kolmekohalise numbri mida deebetil ei ole.
_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 04.04.2008 21:24:52 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
Minuarust kui nõutakse krediitkaarti siis peab märkima ka selle teisel küljel oleva kolmekohalise numbri mida deebetil ei ole.

mul on see ka olemas!

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 05.04.2008 09:50:20 vasta tsitaadiga

Sai tellitud ühed tossud läbi ebay ühelt sveitsi firmalt.

Kõik korralik ja kiire thumbs_up.gif 1 aprill maksin, täna hommikul olid uksetaga ja korralik kraam.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 10:14:41 vasta tsitaadiga

etc87, ju sul siis mingi "prepaid" krediitkaart WIKI link. Nt Hansapanga Tudengikaart on sama...
ot:
Need prepaid krediitkaardid ju muudavad pornograafilise sisuga veebilehtedel krediitkaardi koodi küsimise alaealiste eemalhoidmiseks mõttetuks icon_eek.gif

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 10:16:41 vasta tsitaadiga

kotmarjak, mul küll aktsepteeriti tudengikaarti paypalis- proovi uuesti jah
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 05.04.2008 10:25:17 vasta tsitaadiga

sai uuritud, mul on ika Debeetkaart!
_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 10:38:08 vasta tsitaadiga

See läheb juba OT-ks, aga sul on siis deebetkaart mida saab kasutada kui krediitkaarti icon_question.gif

Äkki ütled kaarti nime saaks selle vaidluse ära lõpetada

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 05.04.2008 12:50:27 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
See läheb juba OT-ks, aga sul on siis deebetkaart mida saab kasutada kui krediitkaarti icon_question.gif

Äkki ütled kaarti nime saaks selle vaidluse ära lõpetada

Seb Pildi-kaart
http://www.seb.ee/index.php

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jorsik
HV kasutaja
Jorsik

liitunud: 20.12.2001




sõnum 05.04.2008 17:43:14 vasta tsitaadiga

"Vali pilt deebet-, krediitkaardile või püsimaksega krediitkaardile - pildivalik on Sinu. " See et ta on pildikaart, ei ütle mitte midagi icon_rolleyes.gif . Kas ta on Electron, Classic, Gold, Platinum?
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 05.04.2008 17:54:28 vasta tsitaadiga

Jorsik kirjutas:
"Vali pilt deebet-, krediitkaardile või püsimaksega krediitkaardile - pildivalik on Sinu. " See et ta on pildikaart, ei ütle mitte midagi icon_rolleyes.gif . Kas ta on Electron, Classic, Gold, Platinum?

kui ma vaid teaks mis kaart see on...

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 18:17:34 vasta tsitaadiga

Kas tudengikaart või tudengi krediitkaart?
Endal ka olemas hansa tundgikaart aga kerdiiti ei ole. Olgugi, et kaardi taga 3 kohaline tuvastamiskood olemas.
Toimib nagu tavaline deebetkaart.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.04.2008 18:35:07 vasta tsitaadiga

Kammajaa part two: ostsin 2 objektiivi 8k kommentaaridega müüjalt 99,9% positiivne ja üks objektiiv vale(8 aastat vanem mudel) ja teine katki....
Kaif kaif.... Viimane nädal ebay all oleks nagu filmist Final Destination...

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 05.04.2008 18:43:15 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Kammajaa part two: ostsin 2 objektiivi 8k kommentaaridega müüjalt 99,9% positiivne ja üks objektiiv vale(8 aastat vanem mudel) ja teine katki....
Kaif kaif.... Viimane nädal ebay all oleks nagu filmist Final Destination...

vaatan et sul ikka ei vea, paypal ei saa sind aidata?
või mida sa kavatsed teha?

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 19:05:03 vasta tsitaadiga

Harmoonia kirjutas:
Kas tudengikaart või tudengi krediitkaart?
Endal ka olemas hansa tundgikaart aga kerdiiti ei ole. Olgugi, et kaardi taga 3 kohaline tuvastamiskood olemas.
Toimib nagu tavaline deebetkaart.

Kas neil kaartidel on midagi vahet? Mul on NPNK Euro<26 Tudengikaart...See töötas PayPaliga ilusti, vähemalt confirm vms toimis ilusti...
See Tudengikaart polegi 100% krediitkaart, pigem krediitkaardi omadustega deebetkaart (icon_lol.gif eriti arukas ja mõistlik lause). Ehk krediidiks on su kontol olev summa (+ vist see 3000eeku, mida saab taotleda). Ja kui kasutad Tudengikaarti krediitkaardina, siis iga säärane tehing maksab 1.01EEK (vähemalt mul)

_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.04.2008 19:24:27 vasta tsitaadiga

Värske värk alles- üks objektiiv saadetud nädal tagasi müüjale ja teise sain täna.Loodan ,et müüja ikka tunnistab oma vigu...
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 05.04.2008 19:34:03 vasta tsitaadiga

soodent kirjutas:
Värske värk alles- üks objektiiv saadetud nädal tagasi müüjale ja teise sain täna.Loodan ,et müüja ikka tunnistab oma vigu...

Hoia meid ka kursis!
tahaks teada kas saad ikka 100% raha tagasi

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.04.2008 19:46:10 vasta tsitaadiga

Saatmikulu on kõige kahtlasem tagasi saada...
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 05.04.2008 19:57:00 vasta tsitaadiga

Saatmiskulu ei saagi vist tagasi..
Tellisin ka kuu tagasi ühe ebay poest omale kolm punk/goth jakki, kokku läks ~400$ + 80$ post, riided mis tulid olid kõik lubatust väiksemad.
Müüja oli nõus riided ümber vahetama, aga postikulu ta kinni ei maksa. : (
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mUll
HV kasutaja

liitunud: 26.09.2006




sõnum 05.04.2008 19:58:08 vasta tsitaadiga

to soodent: üldjuhul alati kirjas kui kaubal miskit viga, ühe udupildi järgi küll tellida ei julgeks. endal ka oli probleem ei lugenud kohe korralikult juttu läbi, aga õnneks õnnestus siiski viisakalt ära öelda kaubast.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VR53
HV Guru
VR53

liitunud: 19.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 20:05:06 vasta tsitaadiga

Mõned müüjad müüvad meelega jama... tavaliselt ostja oma postikulusid tagasi ei saa.

Näide:
kauba müügihind 150.- (kauba omahind müüjale 100.-)
saatekulu 100.- (tegelik saatekulu 30.-)
ostja maksab 150+100=250.-
kaup ei tööta ja müüja on nõus kauba tagasi võtma
kauba tagasisaatmine müüjale maksab 30.-
müüja tagastab kauba eest makstud raha 150.-

ostja kaotab kokku 150+100+30-150=130.- ja kaupa ei saa
müüjale jääb kaup alles ja võidab 100-30=70.- ja läheb uuele ringile

natuke segane on, aga ehk arusaadav

_________________
Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com
Kommentaarid: 842 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 636
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 05.04.2008 20:13:21 vasta tsitaadiga

Ei ole neil kahel midagi vahet paypal'i silmis. Sai enne taotlemist paypaliga makstud, saab praegu seda teha.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 20:30:20 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Kas neil kaartidel on midagi vahet? Mul on NPNK Euro<26 Tudengikaart...See töötas PayPaliga ilusti, vähemalt confirm vms toimis ilusti...
See Tudengikaart polegi 100% krediitkaart, pigem krediitkaardi omadustega deebetkaart (icon_lol.gif eriti arukas ja mõistlik lause). Ehk krediidiks on su kontol olev summa (+ vist see 3000eeku, mida saab taotleda). Ja kui kasutad Tudengikaarti krediitkaardina, siis iga säärane tehing maksab 1.01EEK (vähemalt mul)

Vahe on see, et üks on krediitkaart icon_biggrin.gif Ei tea kas paypal ka nendel seda vahet teeb aga pakkusin lihtsalt variandi miks paypal ei akpseteeri debetkaarti krediitkaardi tunnustega icon_biggrin.gif Kui sul 1.01 iga tehing maksab, siis sul tegemist ju krediitkaardiga, mis seletab ära selle, et sul ta töötab? Ise ei ole viitsinud seda paypalist läbi lüüa, kuna päris selleotstarbeline kaart olemas.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 05.04.2008 20:31:02 vasta tsitaadiga

mUll kirjutas:
to soodent: üldjuhul alati kirjas kui kaubal miskit viga, ühe udupildi järgi küll tellida ei julgeks. endal ka oli probleem ei lugenud kohe korralikult juttu läbi, aga õnneks õnnestus siiski viisakalt ära öelda kaubast.


Ütle mulle tõsiselt kas sa ise ka mõtled sedasi nagu siin kirjas?Tõesti tahaks teada.Kui lolliks sa teisi inimesi pead?

_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 21:09:16 vasta tsitaadiga

Kas selle tudengi krediitkaardi all mõtlete Trumpi? Igatahes andis googel sellise vastuse, samas "uudis" on pärit 2001...Mul on see "uus" NPNK Tudengikaart Euro26- põhimõtteliselt "krediitkaardi omadustega deebetkaart". Paypalile kõlbas küll icon_wink.gif thumbs_up.gif
_________________
M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Harmoonia
HV veteran
Harmoonia

liitunud: 25.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 22:28:40 vasta tsitaadiga

ikka sama NPNK Tudengikaart Euro26, juu ta, siis kõlbab paypallile nii ka.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 187
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 22:45:37 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
Minuarust kui nõutakse krediitkaarti siis peab märkima ka selle teisel küljel oleva kolmekohalise numbri mida deebetil ei ole.


Okey, mehed.
Ma selgitan seda teile.

Krediitkaart ja debeetkaart on mõisted, millel on kaks erinevat tasandit.
Juriidiliselt on krediitkaart see, millega sa saad oma konto jäägi miinusesse lasta ja laenu võtta.
Deebetkaardiga saab kasutada ainult oma enda raha, mis sul pangas arvel olmas on.

Paraku krediitkaardide operaatorite süsteemides see asi nii üksühene ei ole.
On kaardid, mis on nn "krediitkaardi" plastikul ja teised, mis on nn "deebetkaardi" plastikul.
Krediitkaardi vorm on siis see, millel on kaardi esiküljel kõrgemad reljeefsed hõbedased või kuldsed kirjad.
Deebetkaardi vormil on tähed (kaardi nr ja kasutaja nimi) sellise graveeritud iseloomuga.

Asjad ei kattu selles mõttes, et pank võib sulle väljastada pangakaardi emmal-kummal vormil.
Seda, kas sa oma arve ka miinusesse saad lasta, tead ainult sina ja sinu pank.
Pank võib omal suval väljastada krediitkaardi vormil kaardi, mis toimib ainult deebetkaardina ja ka vastupidi.

Internetis kaarti kasutades loeb ainult see, mis formaadis kaart operaatori (VISA, MasterCard) andmebaasis on.
See, milline on leping pangaga (kas saad arvelduskrediiti, järelmaksu, krediiti) ei puutu asjasse.

Kolmekohaline kontrollnumber CVV2 ning selle ekvivalendid on kaartidel, millega on lubatud internetis maksta.
Mujal maailmas väljastatakse ka VISA Electron deebetkaarte selle koodiga. Eestis on tavad kahjuks teised.

Antud pildil olev kaart on minu hinnangul logo järgi andmebaasis "VISA Classic" krediitkaardina.
Seega logo järgi saab sellele raha PayPal'ist tõmmata küll. Aga logost üksi on vähe kindlalt vastamiseks.
Nüüd huvitab mind ainult veel numbrite kujundus - ehk kaardi formaat VISA andmebaasis.
Kas on esiküljel reljeefsed metalsed numbrid-tähed?
Kui jah, siis saab raha kätte, vastasel juhul mitte. Vähemalt PayPal'i enda ametliku info ja kasutusjuhendi järgi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2008 22:53:16 vasta tsitaadiga

Kirjutasin just EBAY teemas...
Kopin siia ka.

voyager_est Ebay teemas kirjutas:
John Smith kirjutas:
Minuarust kui nõutakse krediitkaarti siis peab märkima ka selle teisel küljel oleva kolmekohalise numbri mida deebetil ei ole.


Okey, mehed.
Ma selgitan seda teile.

Krediitkaart ja debeetkaart on mõisted, millel on kaks erinevat tasandit.
Juriidiliselt on krediitkaart see, millega sa saad oma konto jäägi miinusesse lasta ja laenu võtta.
Deebetkaardiga saab kasutada ainult oma enda raha, mis sul pangas arvel olmas on.

Paraku krediitkaardide operaatorite süsteemides see asi nii üksühene ei ole.
On kaardid, mis on nn "krediitkaardi" plastikul ja teised, mis on nn "deebetkaardi" plastikul.
Krediitkaardi vorm on siis see, millel on kaardi esiküljel kõrgemad reljeefsed hõbedased või kuldsed kirjad.
Deebetkaardi vormil on tähed (kaardi nr ja kasutaja nimi) sellise graveeritud iseloomuga.

Asjad ei kattu selles mõttes, et pank võib sulle väljastada pangakaardi emmal-kummal vormil.
Seda, kas sa oma arve ka miinusesse saad lasta, tead ainult sina ja sinu pank.
Pank võib omal suval väljastada krediitkaardi vormil kaardi, mis toimib ainult deebetkaardina ja ka vastupidi.

Internetis kaarti kasutades loeb ainult see, mis formaadis kaart operaatori (VISA, MasterCard) andmebaasis on.
See, milline on leping pangaga (kas saad arvelduskrediiti, järelmaksu, krediiti) ei puutu asjasse.

Kolmekohaline kontrollnumber CVV2 ning selle ekvivalendid on kaartidel, millega on lubatud internetis maksta.
Mujal maailmas väljastatakse ka VISA Electron deebetkaarte selle koodiga. Eestis on tavad kahjuks teised.

Antud pildil olev kaart on minu hinnangul logo järgi andmebaasis "VISA Classic" krediitkaardina.
Seega logo järgi saab sellele raha PayPal'ist tõmmata küll. Aga logost üksi on vähe kindlalt vastamiseks.
Nüüd huvitab mind ainult veel numbrite kujundus - ehk kaardi formaat VISA andmebaasis.
Kas on esiküljel reljeefsed metalsed numbrid-tähed?
Kui jah, siis saab raha kätte, vastasel juhul mitte. Vähemalt PayPal'i enda ametliku info ja kasutusjuhendi järgi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 06.04.2008 10:51:23 vasta tsitaadiga

Mingi kuu saadeti mulle raha tagasi, alguses saadeti 100GBP siis järgmine päev 21GPB, selle 100GBP sain ma ilusti kontole, ülejäänud raha jäi sinna paypali....
ei taagi miks see kontole ei tulnud, eks ma uurin seal paypalis edasi, kuidas kontole raha saada...

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 06.04.2008 13:44:53 vasta tsitaadiga

Mul on ka hetkel 1.50 EUR Paypal kontol. Kui kunagi ammu selle kaardi kinnitamise protseduuri läbi tegin, siis järgmise tehinguga sain ilusti 1.50 EUR tagasi. Nüüd uue kaardi puhul pidin 1.50 EUR protseduuri jälle läbi tegema, aga raha jai Paypal kontole. Kõikide märkide kohaselt peaks tegemist olema krediitkaardiga.
_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.04.2008 13:57:09 vasta tsitaadiga

Trwind55 kirjutas:
Mul on ka hetkel 1.50 EUR Paypal kontol. Kui kunagi ammu selle kaardi kinnitamise protseduuri läbi tegin, siis järgmise tehinguga sain ilusti 1.50 EUR tagasi. Nüüd uue kaardi puhul pidin 1.50 EUR protseduuri jälle läbi tegema, aga raha jai Paypal kontole. Kõikide märkide kohaselt peaks tegemist olema krediitkaardiga.


Ja sina kirjutad sellest, kuna...

icon_question.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 06.04.2008 14:01:22 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Trwind55 kirjutas:
Mul on ka hetkel 1.50 EUR Paypal kontol. Kui kunagi ammu selle kaardi kinnitamise protseduuri läbi tegin, siis järgmise tehinguga sain ilusti 1.50 EUR tagasi. Nüüd uue kaardi puhul pidin 1.50 EUR protseduuri jälle läbi tegema, aga raha jai Paypal kontole. Kõikide märkide kohaselt peaks tegemist olema krediitkaardiga.


Ja sina kirjutad sellest, kuna...

icon_question.gif

Miks järgmisel Paypal maksel mu arve selle 1.50 EUR võrra väiksem polnud?

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soodent
HV Guru


liitunud: 10.04.2002




sõnum 06.04.2008 15:35:03 vasta tsitaadiga

Kunagi oli mingi probleem, et üle 1 kuu raha paypali kontol ei hoitud.Kui läks üle siis raha enam ei saanud.
_________________
Kommentaarid: 822 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Paypal & eBay üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 353, 354, 355  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.