|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
02.04.2008 16:36:13
|
|
|
| etc87 kirjutas: |
| John Smith kirjutas: |
| etc87 kirjutas: |
| XYZ kirjutas: |
| Pole sul midagi vaielda. |
see siis õnnemäng et kord lasevad läbi kord mitte jah? |
Miks õnnemäng? Kirjas ju, et maksustatakse
http://www.emta.ee/?id=2763 |
seda tean et makstakse, aga kui asi saadetakse kingina, siis ei tohiks olla |
Kas sa ei viitsi lugeda?
Kuni 45 euro ehk 704 krooni väärtuses saadetis loetakse mittekaubanduslikuks, kui see on juhuslik, ühelt füüsiliselt isikult teisele füüsilisele isikule tasuta saadetud, sisaldab üksnes kauba saaja või tema pereliikmete isiklikuks kasutamiseks ettenähtud kaupa ega eelda kasu saamise eesmärki.
Kui postisaadetise väärtus jääb vahemikku 45 eurot ehk 704 krooni kuni 350 eurot ehk 5476 krooni ja see on saadetud ühelt füüsiliselt isikult teisele füüsilisele isikule tasuta ning sisaldab ainult selle saaja või tema perekonna isiklikuks kasutamiseks ettenähtud kaupu, saab valida, kas kaupa maksustatakse:
ühtse tollitariifistiku tollimaksumääraga (igale kaubaartiklile eraldi) või
3,5% ühtse tollimaksumääraga (kõigile kaupadele saadetise ulatuses)
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
02.04.2008 16:42:31
|
|
|
John Smith ei viitsinud jah lugeda, tean et mõned on saanud kauba ilma tollimakusta, kui on peale kirjutatud kink, hind ca 2000.-
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
02.04.2008 16:44:03
|
|
|
| etc87 kirjutas: |
| John Smith ei viitsinud jah lugeda, tean et mõned on saanud kauba ilma tollimakusta, kui on peale kirjutatud kink, hind ca 2000.- |
Nu tore, et vähemalt vaielda viitsid
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
02.04.2008 23:35:20
|
|
|
Mina sain just 1500kr eest hunniku katkist sodi ebayst- not tested oli kirjas ja teadlik pettus.Müüjal oli 100% positiivne reiting.Head äritsemist kõigile.
Lihtsalt prügimäelt pani müüki paistab.Ma poleks pakkunud aga 100% positiivne pettis ära.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
03.04.2008 01:21:08
|
|
|
| soodent kirjutas: |
Mina sain just 1500kr eest hunniku katkist sodi ebayst- not tested oli kirjas ja teadlik pettus.Müüjal oli 100% positiivne reiting.Head äritsemist kõigile.
Lihtsalt prügimäelt pani müüki paistab.Ma poleks pakkunud aga 100% positiivne pettis ära. |
No ja mina ädaldasin siin oma 150.- pärast
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nazca
HV kasutaja

liitunud: 09.04.2002
|
04.04.2008 08:44:49
|
|
|
Ise olen enne ostmist kõvasti müüja tausta enne uurind. Olen küsinud isegi erinevatelt ostjatelt enne kuidas tehing sujus jne. Ainult 1x sattusin inglise ebays ühe tropi otsa aga raha sain tagasi ikka paypaly abiga hiljem. Siiani kõik mis olen tellinud on vastanud kirjeldusele. Alati küsige müüjalt kõik üle. Ja vaadatke feedbacke. Isegi kui on viimasel kuu jooksul tal olnud mingi 1 negatiivset, võite arvestada et võite olla ka üks neist kes talle positiivset jätta hiljem ei saa. Vahet pole palju müüjal feedbacke kokku on. Ise tuleb ka tark olla ja mitte ennast orki tõmmata lasta. Veel seda et ma ei tea. Olen tellinud ka mitte odavaid asju ja pole kunagi eraldi pidanud tolli maksma. Alati on kõik olnud hinna sees.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
04.04.2008 09:31:02
|
|
|
| tsitaat: |
Olen tellinud ka mitte odavaid asju ja pole kunagi eraldi pidanud tolli maksma. Alati on kõik olnud hinna sees.
|
Tore siis ju, kuigi ma ei kujuta ette, kuidas Eesti maksud kauba hinna sees saavad olla
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
04.04.2008 16:27:38
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| tsitaat: |
Olen tellinud ka mitte odavaid asju ja pole kunagi eraldi pidanud tolli maksma. Alati on kõik olnud hinna sees.
|
Tore siis ju, kuigi ma ei kujuta ette, kuidas Eesti maksud kauba hinna sees saavad olla  |
Ostab EU'st mitte aga USA'st, Austraaliast ja Hong Kong'ist - nii lihtne see asi ongi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
04.04.2008 16:34:58
|
|
|
| tsitaat: |
Ostab EU'st mitte aga USA'st, Austraaliast ja Hong Kong'ist - nii lihtne see asi ongi.
|
Selle peale tulen ma isegi, aga selliseid väiteid esitades võiks seda ka mainida, muidu on siin varsti jälle keegi kes nutab, et temalt tolli võeti?
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
04.04.2008 16:57:22
|
|
|
vaatsin et mul paypali peal raha:paypal balance, kuidas ma selle enda panga kontole saan?
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
04.04.2008 17:35:46
|
|
|
| etc87 kirjutas: |
| vaatsin et mul paypali peal raha:paypal balance, kuidas ma selle enda panga kontole saan? |
Krediitkaardiga.
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
04.04.2008 17:47:42
|
|
|
| time123 kirjutas: |
| etc87 kirjutas: |
| vaatsin et mul paypali peal raha:paypal balance, kuidas ma selle enda panga kontole saan? |
Krediitkaardiga. |
ma tahan paypali kontolt endale raha saata...
mulle saadeti raha aga kontole ei tulnud, vaid tuli paypali kontole aga nüüd tahan enda kontole seda saada mitte paypalis hoida...
ei pea olema krediitkaart, mul sebi pangakaart
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
04.04.2008 17:57:48
|
|
|
etc87, enda PayPal'i kontolt raha kätte saamiseks ehk oma panga kontola kandmiseks peab olema VISA krediitkaat.
Kaart tuleb siduda PayPal'i kontoga ja siis kantakse kaardi kaudu raha sinu panga kontole.
Kui pole VISA krediitkaarti, siis raha PayPal kontolt kätte ei saa. Lihtne.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
04.04.2008 18:02:19
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
etc87, enda PayPal'i kontolt raha kätte saamiseks ehk oma panga kontola kandmiseks peab olema VISA krediitkaat.
Kaart tuleb siduda PayPal'i kontoga ja siis kantakse kaardi kaudu raha sinu panga kontole.
Kui pole VISA krediitkaarti, siis raha PayPal kontolt kätte ei saa. Lihtne. |
mul on VISA, aga ta ei ole krediitkaart, ta SEB ma olen palju asju ostnud ebayst paypali kaudu, aga ma vaatasin et mul raha seal paypali kontol tahan enda kontole saata lihtsalt...
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
04.04.2008 20:02:42
|
|
|
etc87, mis sulle arusaamatuks jääb?
sul peab krediitkaart olema, et raha vastu võtta ehk oma kontole kanda. kui krediitkaarti ei ole, siis ei saa ka raha.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
04.04.2008 20:03:48
|
|
|
VISA on krediitkaart, VISA Electron on deebetkaart
Visa
Visa Electron
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
04.04.2008 20:37:55
|
|
|
| Nazca kirjutas: |
| Ise olen enne ostmist kõvasti müüja tausta enne uurind. Olen küsinud isegi erinevatelt ostjatelt enne kuidas tehing sujus jne. Ainult 1x sattusin inglise ebays ühe tropi otsa aga raha sain tagasi ikka paypaly abiga hiljem. Siiani kõik mis olen tellinud on vastanud kirjeldusele. Alati küsige müüjalt kõik üle. Ja vaadatke feedbacke. Isegi kui on viimasel kuu jooksul tal olnud mingi 1 negatiivset, võite arvestada et võite olla ka üks neist kes talle positiivset jätta hiljem ei saa. Vahet pole palju müüjal feedbacke kokku on. Ise tuleb ka tark olla ja mitte ennast orki tõmmata lasta. Veel seda et ma ei tea. Olen tellinud ka mitte odavaid asju ja pole kunagi eraldi pidanud tolli maksma. Alati on kõik olnud hinna sees. |
See jutt ju loogiliselt igaühele selge ja see tolli jutt ikka päris naiivne- paari ostuga pole mõtet üldistada.Viimane petis kes mulle kotitäie rämpsu müüs oli 100% positiivne 250 kommentaari.Paljud ostjad panevad positiivse kohe asja saabudes ja ei kontrolli.Teised kontrollivad ent ei taha negatiivset vastu saada.Nii võidki ebay all puhaste paberitega pätt olla.Mina pole veel sellele sulile negatiivset pannud, sest kallid tehingud pooleli- mõne nädala pärast panen.
Mis ajast Visa kaart erineb tehingutes Mastercardist?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
04.04.2008 21:06:45
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
VISA on krediitkaart, VISA Electron on deebetkaart
Visa
Visa Electron
 |
mina kasutan VISA-t JA TA EI OLE KREDIITKAART!!!!
Kuna olen ostnud läbi neti endale asju, siis olen ka alati märkinud et kaart on VISA ja siiani olen ostnud asjad probleemideta!!!
Pilt siis mu kaardist
http://www.zone.ee/psyworld/visa.JPG?2
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
04.04.2008 21:13:05
|
|
|
Minuarust kui nõutakse krediitkaarti siis peab märkima ka selle teisel küljel oleva kolmekohalise numbri mida deebetil ei ole.
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
04.04.2008 21:24:52
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| Minuarust kui nõutakse krediitkaarti siis peab märkima ka selle teisel küljel oleva kolmekohalise numbri mida deebetil ei ole. |
mul on see ka olemas!
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
05.04.2008 09:50:20
|
|
|
Sai tellitud ühed tossud läbi ebay ühelt sveitsi firmalt.
Kõik korralik ja kiire 1 aprill maksin, täna hommikul olid uksetaga ja korralik kraam.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
05.04.2008 10:25:17
|
|
|
sai uuritud, mul on ika Debeetkaart!
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
05.04.2008 10:38:08
|
|
|
See läheb juba OT-ks, aga sul on siis deebetkaart mida saab kasutada kui krediitkaarti
Äkki ütled kaarti nime saaks selle vaidluse ära lõpetada
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
05.04.2008 12:50:27
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
See läheb juba OT-ks, aga sul on siis deebetkaart mida saab kasutada kui krediitkaarti
Äkki ütled kaarti nime saaks selle vaidluse ära lõpetada |
Seb Pildi-kaart
http://www.seb.ee/index.php
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jorsik
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2001
|
05.04.2008 17:43:14
|
|
|
"Vali pilt deebet-, krediitkaardile või püsimaksega krediitkaardile - pildivalik on Sinu. " See et ta on pildikaart, ei ütle mitte midagi . Kas ta on Electron, Classic, Gold, Platinum?
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
05.04.2008 17:54:28
|
|
|
| Jorsik kirjutas: |
"Vali pilt deebet-, krediitkaardile või püsimaksega krediitkaardile - pildivalik on Sinu. " See et ta on pildikaart, ei ütle mitte midagi . Kas ta on Electron, Classic, Gold, Platinum? |
kui ma vaid teaks mis kaart see on...
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harmoonia
HV veteran

liitunud: 25.04.2003
|
05.04.2008 18:17:34
|
|
|
Kas tudengikaart või tudengi krediitkaart?
Endal ka olemas hansa tundgikaart aga kerdiiti ei ole. Olgugi, et kaardi taga 3 kohaline tuvastamiskood olemas.
Toimib nagu tavaline deebetkaart.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.04.2008 18:35:07
|
|
|
Kammajaa part two: ostsin 2 objektiivi 8k kommentaaridega müüjalt 99,9% positiivne ja üks objektiiv vale(8 aastat vanem mudel) ja teine katki....
Kaif kaif.... Viimane nädal ebay all oleks nagu filmist Final Destination...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
05.04.2008 18:43:15
|
|
|
| soodent kirjutas: |
Kammajaa part two: ostsin 2 objektiivi 8k kommentaaridega müüjalt 99,9% positiivne ja üks objektiiv vale(8 aastat vanem mudel) ja teine katki....
Kaif kaif.... Viimane nädal ebay all oleks nagu filmist Final Destination... |
vaatan et sul ikka ei vea, paypal ei saa sind aidata?
või mida sa kavatsed teha?
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
05.04.2008 19:05:03
|
|
|
| Harmoonia kirjutas: |
Kas tudengikaart või tudengi krediitkaart?
Endal ka olemas hansa tundgikaart aga kerdiiti ei ole. Olgugi, et kaardi taga 3 kohaline tuvastamiskood olemas.
Toimib nagu tavaline deebetkaart. |
Kas neil kaartidel on midagi vahet? Mul on NPNK Euro<26 Tudengikaart...See töötas PayPaliga ilusti, vähemalt confirm vms toimis ilusti...
See Tudengikaart polegi 100% krediitkaart, pigem krediitkaardi omadustega deebetkaart ( eriti arukas ja mõistlik lause). Ehk krediidiks on su kontol olev summa (+ vist see 3000eeku, mida saab taotleda). Ja kui kasutad Tudengikaarti krediitkaardina, siis iga säärane tehing maksab 1.01EEK (vähemalt mul)
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.04.2008 19:24:27
|
|
|
Värske värk alles- üks objektiiv saadetud nädal tagasi müüjale ja teise sain täna.Loodan ,et müüja ikka tunnistab oma vigu...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
05.04.2008 19:34:03
|
|
|
| soodent kirjutas: |
| Värske värk alles- üks objektiiv saadetud nädal tagasi müüjale ja teise sain täna.Loodan ,et müüja ikka tunnistab oma vigu... |
Hoia meid ka kursis!
tahaks teada kas saad ikka 100% raha tagasi
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.04.2008 19:46:10
|
|
|
Saatmikulu on kõige kahtlasem tagasi saada...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
05.04.2008 19:57:00
|
|
|
Saatmiskulu ei saagi vist tagasi..
Tellisin ka kuu tagasi ühe ebay poest omale kolm punk/goth jakki, kokku läks ~400$ + 80$ post, riided mis tulid olid kõik lubatust väiksemad.
Müüja oli nõus riided ümber vahetama, aga postikulu ta kinni ei maksa. : (
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mUll
HV kasutaja
liitunud: 26.09.2006
|
05.04.2008 19:58:08
|
|
|
| to soodent: üldjuhul alati kirjas kui kaubal miskit viga, ühe udupildi järgi küll tellida ei julgeks. endal ka oli probleem ei lugenud kohe korralikult juttu läbi, aga õnneks õnnestus siiski viisakalt ära öelda kaubast.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
VR53
HV Guru

liitunud: 19.11.2001
|
05.04.2008 20:05:06
|
|
|
Mõned müüjad müüvad meelega jama... tavaliselt ostja oma postikulusid tagasi ei saa.
Näide:
kauba müügihind 150.- (kauba omahind müüjale 100.-)
saatekulu 100.- (tegelik saatekulu 30.-)
ostja maksab 150+100=250.-
kaup ei tööta ja müüja on nõus kauba tagasi võtma
kauba tagasisaatmine müüjale maksab 30.-
müüja tagastab kauba eest makstud raha 150.-
ostja kaotab kokku 150+100+30-150=130.- ja kaupa ei saa
müüjale jääb kaup alles ja võidab 100-30=70.- ja läheb uuele ringile
natuke segane on, aga ehk arusaadav
_________________ Uued Lenovo sülearvutid: www.lenovoarvutid.ee
Sülearvuti ekraan katki? www.displayseek.com |
|
| Kommentaarid: 842 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
636 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
05.04.2008 20:13:21
|
|
|
| Ei ole neil kahel midagi vahet paypal'i silmis. Sai enne taotlemist paypaliga makstud, saab praegu seda teha.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harmoonia
HV veteran

liitunud: 25.04.2003
|
05.04.2008 20:30:20
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
Kas neil kaartidel on midagi vahet? Mul on NPNK Euro<26 Tudengikaart...See töötas PayPaliga ilusti, vähemalt confirm vms toimis ilusti...
See Tudengikaart polegi 100% krediitkaart, pigem krediitkaardi omadustega deebetkaart ( eriti arukas ja mõistlik lause). Ehk krediidiks on su kontol olev summa (+ vist see 3000eeku, mida saab taotleda). Ja kui kasutad Tudengikaarti krediitkaardina, siis iga säärane tehing maksab 1.01EEK (vähemalt mul) |
Vahe on see, et üks on krediitkaart Ei tea kas paypal ka nendel seda vahet teeb aga pakkusin lihtsalt variandi miks paypal ei akpseteeri debetkaarti krediitkaardi tunnustega Kui sul 1.01 iga tehing maksab, siis sul tegemist ju krediitkaardiga, mis seletab ära selle, et sul ta töötab? Ise ei ole viitsinud seda paypalist läbi lüüa, kuna päris selleotstarbeline kaart olemas.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
05.04.2008 20:31:02
|
|
|
| mUll kirjutas: |
| to soodent: üldjuhul alati kirjas kui kaubal miskit viga, ühe udupildi järgi küll tellida ei julgeks. endal ka oli probleem ei lugenud kohe korralikult juttu läbi, aga õnneks õnnestus siiski viisakalt ära öelda kaubast. |
Ütle mulle tõsiselt kas sa ise ka mõtled sedasi nagu siin kirjas?Tõesti tahaks teada.Kui lolliks sa teisi inimesi pead?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1dumbpcuser
HV Guru
liitunud: 05.03.2002
|
05.04.2008 21:09:16
|
|
|
Kas selle tudengi krediitkaardi all mõtlete Trumpi? Igatahes andis googel sellise vastuse, samas "uudis" on pärit 2001...Mul on see "uus" NPNK Tudengikaart Euro26- põhimõtteliselt "krediitkaardi omadustega deebetkaart". Paypalile kõlbas küll
_________________ M: MSI B660M MORTAR
M: Dell RTX 2060
O: AM5 ITX emaplaat |
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harmoonia
HV veteran

liitunud: 25.04.2003
|
05.04.2008 22:28:40
|
|
|
| ikka sama NPNK Tudengikaart Euro26, juu ta, siis kõlbab paypallile nii ka.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
187 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
05.04.2008 22:45:37
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| Minuarust kui nõutakse krediitkaarti siis peab märkima ka selle teisel küljel oleva kolmekohalise numbri mida deebetil ei ole. |
Okey, mehed.
Ma selgitan seda teile.
Krediitkaart ja debeetkaart on mõisted, millel on kaks erinevat tasandit.
Juriidiliselt on krediitkaart see, millega sa saad oma konto jäägi miinusesse lasta ja laenu võtta.
Deebetkaardiga saab kasutada ainult oma enda raha, mis sul pangas arvel olmas on.
Paraku krediitkaardide operaatorite süsteemides see asi nii üksühene ei ole.
On kaardid, mis on nn "krediitkaardi" plastikul ja teised, mis on nn "deebetkaardi" plastikul.
Krediitkaardi vorm on siis see, millel on kaardi esiküljel kõrgemad reljeefsed hõbedased või kuldsed kirjad.
Deebetkaardi vormil on tähed (kaardi nr ja kasutaja nimi) sellise graveeritud iseloomuga.
Asjad ei kattu selles mõttes, et pank võib sulle väljastada pangakaardi emmal-kummal vormil.
Seda, kas sa oma arve ka miinusesse saad lasta, tead ainult sina ja sinu pank.
Pank võib omal suval väljastada krediitkaardi vormil kaardi, mis toimib ainult deebetkaardina ja ka vastupidi.
Internetis kaarti kasutades loeb ainult see, mis formaadis kaart operaatori (VISA, MasterCard) andmebaasis on.
See, milline on leping pangaga (kas saad arvelduskrediiti, järelmaksu, krediiti) ei puutu asjasse.
Kolmekohaline kontrollnumber CVV2 ning selle ekvivalendid on kaartidel, millega on lubatud internetis maksta.
Mujal maailmas väljastatakse ka VISA Electron deebetkaarte selle koodiga. Eestis on tavad kahjuks teised.
Antud pildil olev kaart on minu hinnangul logo järgi andmebaasis "VISA Classic" krediitkaardina.
Seega logo järgi saab sellele raha PayPal'ist tõmmata küll. Aga logost üksi on vähe kindlalt vastamiseks.
Nüüd huvitab mind ainult veel numbrite kujundus - ehk kaardi formaat VISA andmebaasis.
Kas on esiküljel reljeefsed metalsed numbrid-tähed?
Kui jah, siis saab raha kätte, vastasel juhul mitte. Vähemalt PayPal'i enda ametliku info ja kasutusjuhendi järgi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
05.04.2008 22:53:16
|
|
|
Kirjutasin just EBAY teemas...
Kopin siia ka.
| voyager_est Ebay teemas kirjutas: |
| John Smith kirjutas: |
| Minuarust kui nõutakse krediitkaarti siis peab märkima ka selle teisel küljel oleva kolmekohalise numbri mida deebetil ei ole. |
Okey, mehed.
Ma selgitan seda teile.
Krediitkaart ja debeetkaart on mõisted, millel on kaks erinevat tasandit.
Juriidiliselt on krediitkaart see, millega sa saad oma konto jäägi miinusesse lasta ja laenu võtta.
Deebetkaardiga saab kasutada ainult oma enda raha, mis sul pangas arvel olmas on.
Paraku krediitkaardide operaatorite süsteemides see asi nii üksühene ei ole.
On kaardid, mis on nn "krediitkaardi" plastikul ja teised, mis on nn "deebetkaardi" plastikul.
Krediitkaardi vorm on siis see, millel on kaardi esiküljel kõrgemad reljeefsed hõbedased või kuldsed kirjad.
Deebetkaardi vormil on tähed (kaardi nr ja kasutaja nimi) sellise graveeritud iseloomuga.
Asjad ei kattu selles mõttes, et pank võib sulle väljastada pangakaardi emmal-kummal vormil.
Seda, kas sa oma arve ka miinusesse saad lasta, tead ainult sina ja sinu pank.
Pank võib omal suval väljastada krediitkaardi vormil kaardi, mis toimib ainult deebetkaardina ja ka vastupidi.
Internetis kaarti kasutades loeb ainult see, mis formaadis kaart operaatori (VISA, MasterCard) andmebaasis on.
See, milline on leping pangaga (kas saad arvelduskrediiti, järelmaksu, krediiti) ei puutu asjasse.
Kolmekohaline kontrollnumber CVV2 ning selle ekvivalendid on kaartidel, millega on lubatud internetis maksta.
Mujal maailmas väljastatakse ka VISA Electron deebetkaarte selle koodiga. Eestis on tavad kahjuks teised.
Antud pildil olev kaart on minu hinnangul logo järgi andmebaasis "VISA Classic" krediitkaardina.
Seega logo järgi saab sellele raha PayPal'ist tõmmata küll. Aga logost üksi on vähe kindlalt vastamiseks.
Nüüd huvitab mind ainult veel numbrite kujundus - ehk kaardi formaat VISA andmebaasis.
Kas on esiküljel reljeefsed metalsed numbrid-tähed?
Kui jah, siis saab raha kätte, vastasel juhul mitte. Vähemalt PayPal'i enda ametliku info ja kasutusjuhendi järgi. |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
06.04.2008 10:51:23
|
|
|
Mingi kuu saadeti mulle raha tagasi, alguses saadeti 100GBP siis järgmine päev 21GPB, selle 100GBP sain ma ilusti kontole, ülejäänud raha jäi sinna paypali....
ei taagi miks see kontole ei tulnud, eks ma uurin seal paypalis edasi, kuidas kontole raha saada...
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
06.04.2008 13:44:53
|
|
|
Mul on ka hetkel 1.50 EUR Paypal kontol. Kui kunagi ammu selle kaardi kinnitamise protseduuri läbi tegin, siis järgmise tehinguga sain ilusti 1.50 EUR tagasi. Nüüd uue kaardi puhul pidin 1.50 EUR protseduuri jälle läbi tegema, aga raha jai Paypal kontole. Kõikide märkide kohaselt peaks tegemist olema krediitkaardiga.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
06.04.2008 13:57:09
|
|
|
| Trwind55 kirjutas: |
| Mul on ka hetkel 1.50 EUR Paypal kontol. Kui kunagi ammu selle kaardi kinnitamise protseduuri läbi tegin, siis järgmise tehinguga sain ilusti 1.50 EUR tagasi. Nüüd uue kaardi puhul pidin 1.50 EUR protseduuri jälle läbi tegema, aga raha jai Paypal kontole. Kõikide märkide kohaselt peaks tegemist olema krediitkaardiga. |
Ja sina kirjutad sellest, kuna...
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
06.04.2008 14:01:22
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| Trwind55 kirjutas: |
| Mul on ka hetkel 1.50 EUR Paypal kontol. Kui kunagi ammu selle kaardi kinnitamise protseduuri läbi tegin, siis järgmise tehinguga sain ilusti 1.50 EUR tagasi. Nüüd uue kaardi puhul pidin 1.50 EUR protseduuri jälle läbi tegema, aga raha jai Paypal kontole. Kõikide märkide kohaselt peaks tegemist olema krediitkaardiga. |
Ja sina kirjutad sellest, kuna...
 |
Miks järgmisel Paypal maksel mu arve selle 1.50 EUR võrra väiksem polnud?
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soodent
HV Guru

liitunud: 10.04.2002
|
06.04.2008 15:35:03
|
|
|
Kunagi oli mingi probleem, et üle 1 kuu raha paypali kontol ei hoitud.Kui läks üle siis raha enam ei saanud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 822 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
19 :: |
6 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|