Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 154, 155, 156  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 20:49:37 vasta tsitaadiga

Moditud X-FI ( https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=322759&highlight== )
Geniuse 5.1 ( http://www.geniuseshop.com/ProductImages/speakers/SW-HF51_5000.jpg )
Pioneeri sub ( http://www.soundshop.ee/index.php?act=viewdetails&id=150 )

Täitsa normi soundi teevad, isegi ilma pioneerita parem kui mistahes logitech või creative

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 20:51:06 vasta tsitaadiga

Ja miks sa nii vapralt seda väita julged, et parem on?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 20:57:18 vasta tsitaadiga

sest mul on olnud g550megaworksid kui ka logitechi zetid, samasd toas, sama masin, sama paigutus....mdfi ja plastiku kõla ei saa võrrelda
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 372 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 321
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 31.03.2008 21:02:10 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
mdfi ja plastiku kõla ei saa võrrelda

Word! beer_yum.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 21:38:52 vasta tsitaadiga

selge, peab ISP käest 5 PC-speaker'it tooma, kuna enam element ise ei ole absoluutselt tähtis, peaasi, et oleks MDF'ist korpuses...
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 23:28:03 vasta tsitaadiga

2 X S-30 + võim
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 23:34:27 vasta tsitaadiga

SoundMAX Digital HD Audio
Coaxial-2-Optical converter
Creative DDTS-100
Cambridge SoundWorks Desktop Theatre 5.1 DTT2200
Magnat Beta Sub 30 A

Kabinetti paremat polegi vaja...
Elutuba seevastu aga on midagi muud... icon_wink.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Grazy Boy
HV vaatleja

liitunud: 29.09.2007




sõnum 31.03.2008 23:47:08 vasta tsitaadiga

Samsung MAX-ZS940 + Creative Labs Sound Blaster Audigy SE ja kärab küll icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 00:04:26 vasta tsitaadiga

Grazy Boy kirjutas:
Samsung MAX-ZS940 + Creative Labs Sound Blaster Audigy SE ja kärab küll icon_biggrin.gif

huvitav, et ühel lehel on kogu süsteemi RMS 200W ja teisel ainult subakal 200W icon_razz.gif ja kumbagi ei usu icon_lol.gif Samsung peaks oma tootekirjelduste tegijad välja vahetama icon_razz1.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 00:26:39 vasta tsitaadiga

arm2004, reaalne võimsus on niikuinii mingi 50w kui sedagi icon_lol.gif ei mina mõista miks inimesed muusikakeskuseid vms junne ostavad üldse icon_neutral.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 01.04.2008 01:21:30 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
arm2004 ei mina mõista miks inimesed muusikakeskuseid vms junne ostavad üldse icon_neutral.gif

Aga miks mitte ütle? icon_rolleyes.gif Ses suhtes et endale sai ka ostetud SONY MHC-RV660 mini-hifi keskus ning ütleks et väga hea soundiga stereo ning "surround" samuti. Sai võrreldud ostes igasugu erinevaid variante selles hinnaklassis ning SONY keskus oli teistest ikka tunduvalt üle. Ja ikka päris kõva häält teeb... ilma plärisemata ja muude kõrvalnähtudeta thumbs_up.gif Ses suhtes, et see W nr. on jah üks paras kõvatamise teema aga kui asi reaalselt tegelikult 60-70W ja teeb ikka väga head häält siis milles probleem ma ei saa aru? Vaja ajud sodiks kuulata vms.? Muusikat KUULATAKSE normaalsuse piires helitugevuseks mitte üüber-kõvasti! Kui tahad et muusika sinu soolikaid väristaks siis mine käi kontsertitel! icon_wink.gif


viimati muutis CoiL 01.04.2008 01:25:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dinkz
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2008




sõnum 01.04.2008 01:23:51 vasta tsitaadiga

Mina olen eriti tagasihoidlik. Muusikat kuulan vaid kõrvaklappidega - Phillips SHP2000.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 04:46:27 vasta tsitaadiga

CorsairX, ma ei rääkind absoluutselt heli tugevusest, ma räägin helikvaliteedist ja sellest, et mingid numbrid võetakse kuskilt lambist välja. kuniks inimene pole hi-end kõlarite/võimendiga helisüsteemi kuulanud, tundub jah mingi natukenegi teistest paremat heli tegev keskus hea icon_neutral.gif

mingitest kallitest arvuti 5.1 süsteemidest ma ei hakka rääkimagi.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 01.04.2008 05:22:30 vasta tsitaadiga

CorsairX kirjutas:
2III7 kirjutas:
arm2004 ei mina mõista miks inimesed muusikakeskuseid vms junne ostavad üldse icon_neutral.gif

Aga miks mitte ütle? icon_rolleyes.gif Ses suhtes et endale sai ka ostetud SONY MHC-RV660 mini-hifi keskus ning ütleks et väga hea soundiga stereo ning "surround" samuti. Sai võrreldud ostes igasugu erinevaid variante selles hinnaklassis ning SONY keskus oli teistest ikka tunduvalt üle. Ja ikka päris kõva häält teeb... ilma plärisemata ja muude kõrvalnähtudeta thumbs_up.gif Ses suhtes, et see W nr. on jah üks paras kõvatamise teema aga kui asi reaalselt tegelikult 60-70W ja teeb ikka väga head häält siis milles probleem ma ei saa aru? Vaja ajud sodiks kuulata vms.? Muusikat KUULATAKSE normaalsuse piires helitugevuseks mitte üüber-kõvasti! Kui tahad et muusika sinu soolikaid väristaks siis mine käi kontsertitel! icon_wink.gif


ja mis me siit välja loeme mille järgi sina keskuse valisid? HELI VALJUSE.

_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 01.04.2008 10:19:17 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif Samsungi tootelehe tegijaid ärge puutuge - neil on seal juba pikemat aega, 1. aprill.
http://www.samsung.com/ee/products/homeaudio/audiowithdvd/max_kj650.asp
tsitaat:

Väljumisvõimsus 100W x 2;
Kassettdekkide sensoorne juhtimine;
FM / UKV / SV vahemikkude digitaalne tüüner;
Väljundvõimsus RMS, THD = 10%, ees (W) - "-";
Väljundvõimsus RMS, THD = 10%, subwoofer (W) - "3" icon_eek.gif ;
Kassetidekkide arv - "+";
Automaatne suunamuutus (üks salvestav dekk) - "30";
Tuuneri häälestuse ja jaama mälu - "DVD-OK, DVD-Video Kapaoke "

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 11:15:20 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:

Elutuba seevastu aga on midagi muud... icon_wink.gif


kuulan huviga
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 11:49:52 vasta tsitaadiga

sevenhugs kirjutas:
BReaK da iCE kirjutas:

Elutuba seevastu aga on midagi muud... icon_wink.gif


kuulan huviga


4x MB Quart Alexxa B-One Piano White
1x MB Quart Alexxa C-One Piano White
Infinity SW12/230

Philips DFR9000S
Philips DVP9000S

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 12:17:02 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
CorsairX, ma ei rääkind absoluutselt heli tugevusest, ma räägin helikvaliteedist ja sellest, et mingid numbrid võetakse kuskilt lambist välja. kuniks inimene pole hi-end kõlarite/võimendiga helisüsteemi kuulanud, tundub jah mingi natukenegi teistest paremat heli tegev keskus hea icon_neutral.gif

mingitest kallitest arvuti 5.1 süsteemidest ma ei hakka rääkimagi.


Suht asjatu vaidlus!
Enamik meist ei oma 100k vaba raha. Nüüd kindlasti ütleb keegi et 20k saab ka. Kui ma aga oleka öelnud et osadel ei ole 20k, siis oleks mõni öelnud et Korralik helitehnika maksab 100k icon_biggrin.gif
Enamik kuulab seda, mis mahub rahakotti ära!
Sippa segane text, kuid saite aru küll!

Aga samas mulle meeldib sellel teemal vaielda icon_wink.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 15:00:36 vasta tsitaadiga

Eks see on selline hobiküsimus, kes ajab kvaliteeti taga, kes mitte. Kui inimesele viimasepeal heli pinget ei paku, siis ei viska ta ka 100K süsteemi kuulates silda. Pigem kehitab õlgu ja ütleb, et arvutikõllid või kellraadio mängib ju samuti nii, et laulusõnadest aru saab icon_biggrin.gif Milleks sellisel juhul meeletuid summasid kulutada. Aga kui see kärbes juba kõrvas on, mis kvaliteetset heli nõuab, pole enam säästude kulutamisega mingit muret icon_smile.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 01.04.2008 15:42:23 vasta tsitaadiga

Suurte summade kulutamisl tuleb meeles pidada, et suur osa väga kallist tootest võib olla tühi õhk.
Ma sattusin mingi aeg tagasi lugem juulikuist Maatiksi (kas see ajakiri veel ilmub?) numbrit, kus oli antud kiitev hinnang 7k eeku maksvale Grado RA-1 klapivõimule. Ma olen seda kuulnud. Iga keskmise tasemega koolijüts teeks sama asja valmis paarisaja krooniga.
Keda huvitab siis 7000 krooniga saab täpselt nii palju.
http://www.ecp.cc/ra1.html

Huvitav kui palju mahub 100k õhku?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 16:06:00 vasta tsitaadiga

Noh, ma arvan, et see raha pole küsitud mitte õhu vaid ostja enesetunde ja rahulolu eest. Mis on lõppkokkuvõttes kõige olulisem. Endal kahjuks kuulamiskogemusi napib, aga usk on kujunenud selline, et ~15K "budget hifi" komplekti (cd-võimendi-kõlaripaar) ja 150K samade numbriliste omadustega hi-end kolu helikvaliteedi vahe on marginaalne ja selle kuulmine nõuab juba väga treenitud kõrva. Peale vaadates on asi kohe selge - kuld/hõbe/elevandiluu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 01.04.2008 16:29:49 vasta tsitaadiga

Herr Kurm kirjutas:
CorsairX kirjutas:
2III7 kirjutas:
arm2004 ei mina mõista miks inimesed muusikakeskuseid vms junne ostavad üldse icon_neutral.gif

Aga miks mitte ütle? icon_rolleyes.gif Ses suhtes et endale sai ka ostetud SONY MHC-RV660 mini-hifi keskus ning ütleks et väga hea soundiga stereo ning "surround" samuti. Sai võrreldud ostes igasugu erinevaid variante selles hinnaklassis ning SONY keskus oli teistest ikka tunduvalt üle. Ja ikka päris kõva häält teeb... ilma plärisemata ja muude kõrvalnähtudeta thumbs_up.gif Ses suhtes, et see W nr. on jah üks paras kõvatamise teema aga kui asi reaalselt tegelikult 60-70W ja teeb ikka väga head häält siis milles probleem ma ei saa aru? Vaja ajud sodiks kuulata vms.? Muusikat KUULATAKSE normaalsuse piires helitugevuseks mitte üüber-kõvasti! Kui tahad et muusika sinu soolikaid väristaks siis mine käi kontsertitel! icon_wink.gif


ja mis me siit välja loeme mille järgi sina keskuse valisid? HELI VALJUSE.


Kust sa seda välja lugesid? Loe ikka tekst lõpuni palun. Ja pealegi jutt käis odavamatest keskustest. Valisin ma selle keskuse just helikvaliteedi pärast mitte selle järgi kui kõvasti mürtsu teeb! Mainisin lihtsalt ära ,et kõvemini kuulates teeb ka head heli.

2III7 sulle teadmiseks, et ma olen VÄGA kalli tehnikaga kuulanud musa ja ka ise musa teinud niiet.... icon_wink.gif
Rääkisin lihtsalt odavamatest piisavalt kvaliteetsetest keskustest millest tavainimesele enivei küllaga icon_exclaim.gif
Lihtsalt sinu jutt, et sa ei saa aru miks neid ostetakse on natuke imelik imo. Või peavad kõik omama 500K helisüsteeme kodus? Alla selle ei tohi muusikat kuulata vms.? icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 17:28:26 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Suurte summade kulutamisl tuleb meeles pidada, et suur osa väga kallist tootest võib olla tühi õhk.
Ma sattusin mingi aeg tagasi lugem juulikuist Maatiksi (kas see ajakiri veel ilmub?) numbrit, kus oli antud kiitev hinnang 7k eeku maksvale Grado RA-1 klapivõimule. Ma olen seda kuulnud. Iga keskmise tasemega koolijüts teeks sama asja valmis paarisaja krooniga.
Keda huvitab siis 7000 krooniga saab täpselt nii palju.
http://www.ecp.cc/ra1.html

Huvitav kui palju mahub 100k õhku?

See võttis ikka tõsiselt suu lahti icon_eek.gif Ma olen mitmeid klapivõime näinud kuhu sissevaadates algusest lõpuni kokku on hoitud ning pärast suht soolane hind pandud, kuid see grado ületas eelnevaid ikka kümnetes kordades icon_lol.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 17:29:56 vasta tsitaadiga

Endal on kah loll viga küljes. Kohe saan aru nt kui on kaks erinevat kõlarit samades raamised et heli on tiba teine icon_biggrin.gif
Ja nt tavalised arvuti kõlarid jätavad vapsee tundetuks icon_biggrin.gif
Autos on kõik helitehnika Alpinelt ja nüüd varsti tuleb seda täiustada kõrgete kõlaritega, supari ja võimuga thumbs_up.gif
Lihtsalt ei saa kokku panna erinevaid tootjaid ja mudeleid.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pupsik46
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.04.2004




sõnum 01.04.2008 19:21:11 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:
Suurte summade kulutamisl tuleb meeles pidada, et suur osa väga kallist tootest võib olla tühi õhk.
Ma sattusin mingi aeg tagasi lugem juulikuist Maatiksi (kas see ajakiri veel ilmub?) numbrit, kus oli antud kiitev hinnang 7k eeku maksvale Grado RA-1 klapivõimule. Ma olen seda kuulnud. Iga keskmise tasemega koolijüts teeks sama asja valmis paarisaja krooniga.
Keda huvitab siis 7000 krooniga saab täpselt nii palju.
http://www.ecp.cc/ra1.html

Huvitav kui palju mahub 100k õhku?
thumbs_up.gif Vennad oskavad raha teha eimillestki thumbs_up.gif
Vähe sellest, et on kasutatud odavaid detaile on veel lisaks "the terrible build quality."
PS Vene foorumis olid pildid suht kallist DAC'ist, kus kondekate jootja oli ilmselt beer_yum.gif tarbinud, nii viltu isegi mina ei oska neid plaadile joota.

_________________
M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 21:25:42 vasta tsitaadiga

CorsairX, tegelikult ma olen lihtsalt tuimalt ignorantne sellekohapealt, et tavainimesele piisab odamast tehnikast icon_lol.gif see mulle käib tõsiselt pinda, et ostetakse mingit odavatest komponentidest hiinas vms kohas kokku pandud ülehinnatud crapi, kui vähemagi tahtmise juures saab sama hinna eest midagi vanemat, aga samas mitu korda paremat icon_neutral.gif
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 21:52:17 vasta tsitaadiga

Mul ka sippa see viga küljes et ei saa s...ta tehnikaga kuulata! Kuid teab mis kvaliteeti ka taga ei aja!

Aga jah, see on teema milles võin vist lõpputult arutleda icon_wink.gif

Muide, mix ei saa erinevate tootjate heli komponente kokku laduda icon_rolleyes.gif Tuleb lihtsalt hoolega valida, et mida millega sobitad!

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 21:54:15 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Muide, mix ei saa erinevate tootjate heli komponente kokku laduda icon_rolleyes.gif Tuleb lihtsalt hoolega valida, et mida millega sobitad!


Üsna sama hoolega nagu ka sama tootja komponente kokku valides kui tegu pole just ARVESTATAVA tootja enda soovitatud komplektiga...

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 01.04.2008 22:46:44 vasta tsitaadiga

Mis vahet seal on, kus tehnika on toodetud - lõpptulemuse paneb paika sisemine kvaliteedikontroll. Ja see jutt, et erinevate tootjate seadmeid ei saa kokku sobitada, on BS.... eeldusel, et räägime ikagi helist, mitte välimusest.
Hinnast ja kvaliteedist - kõik sõltub ostja rahulolust. Mõnel lihtsalt ei anna rahu kui kodus on odavad asjad - eks need ka ole hi-end tehnika põhiklientuur (tüüpiline reklaampilt on ju avar ja elegantne, betoonist/klaasist ruum, kus vastu seina asub helikomplekt...).

(Chime toodud ~15k, tõstaks küll ~30...40k peale(poe letihinnad, mitte DIY).)

_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defeee
HV kasutaja
Defeee

liitunud: 10.09.2006




sõnum 01.04.2008 22:48:01 vasta tsitaadiga

Endal siis peamine heli arvuti kaudu, nimelt Logitech Z-2300 + X-Fi Xtreme Music.
Seadeid näppides on väga tip-top, ei kurda.. Bassi on omajagu ikka icon_wink.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chime
Kreisi kasutaja
Chime

liitunud: 24.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 23:05:22 vasta tsitaadiga

marcor1 kirjutas:
(Chime toodud ~15k, tõstaks küll ~30...40k peale(poe letihinnad, mitte DIY).)


Jah, seda küll, minu hinnatase on tekkinud järelturul tegutsedes icon_smile.gif Sobivaks näiteks seesama DCD-1450, mida sa müüd. Sama hinnaga ostsin sama aparaadi ja iga viimast senti väärt mu meelest icon_biggrin.gif Poehinda poleks kuidagi raatsinud maksta...
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 23:49:32 vasta tsitaadiga

HGtafka kirjutas:
commer kirjutas:
Audigy 2 ZS platinum http://www.sharkyextreme.com/img/2003/10/he_guide/audigy_2_card.jpg
Kenwood 5.1 ressiiver http://www.ciao.com/Kenwood_KRF_V5090D_S_AV_receiver__10050678
Magnat võimendi http://www.raituning.ee/shop.php?pid=4407
Genius 5.1 kõlarid http://www.oferta9.ro/_poze/1/05/10/19043623494.gif
Clarion 12' woofer http://www.clarion.com/ee/et/products/2007/audio/subwoofer/SW3011/ee-et-product-sc_1172367519912.html
2x120w pioneer esikõlarid


mis sul toas auto võimendi? kust voolu saab?


voolu saab adapterist, vabalt võib ka vana arvuti toitekat kasutada, must -, kollane +, punane remote icon_wink.gif

_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2008 00:00:16 vasta tsitaadiga

https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutiriistvara/K%F5rvaklapid/32674/
kogu minu "helisüsteem" icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heins
HV veteran

liitunud: 04.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2008 10:59:42 vasta tsitaadiga

Kodus optilise kaabliga nii digiboksi kui ka läpaka küljes Logitech Z-5500
Kontoris läpaka küljes Logitech Z-2300
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eents
HV vaatleja
eents

liitunud: 18.12.2003




sõnum 09.04.2008 22:31:01 vasta tsitaadiga

Võimuks Harman Kardon 3380 - link
Kõlarid Magnat Monitor 1000 - link
Helikas Hercules Gamesurround Fortissimo 4 - link

Varsti uus helikas, milleks on ASUS Xonar D2 link
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar16
Kreisi kasutaja
kaspar16

liitunud: 04.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2008 22:37:55 vasta tsitaadiga

logitäkk z-2300 väga head kõlarid
logitäkk x-230
typhoon-acoustics design
ja on ka veel 500ne gas
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
FurioN
HV kasutaja
FurioN

liitunud: 08.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 20:51:10 vasta tsitaadiga

Logitech X-620
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 21:52:34 vasta tsitaadiga

tööjuures on mingid trust- saanid mega vanad ja pisikesed aga häält nad teevad nende kohta jube hästi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 10.04.2008 21:56:25 vasta tsitaadiga

macbook prol sony str-dg700 ja wharfedale kõllid+subwoofer thumbs_up.gif
käib läbi optilise thumbs_up.gif

imacil logitech z-3. väga sitad kõllid icon_sad.gif mõnele teenagerist tatikale träna kuulamiseks parajad
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 22:23:04 vasta tsitaadiga

ma hakkasin praegu vaatama, et üle 2 aasta (vist rohkemgi) pole Logitechi lipulaev (Z5500) vahetunud icon_confused.gif et kas siis Z5500 peetakse tavatarbija jaoks maksimaalseks ja parema komplekti arendus ei müüks?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2008 23:16:31 vasta tsitaadiga

Need kes midagi paremat tahavad nagunii Logitechi ei ostaks icon_wink.gif
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2008 01:42:17 vasta tsitaadiga

seda just mõtlengi, et kas Logitech on arusaamale jõudnud, et kõrgema kvaliteedi vallas nad läbi ei löö ja lagi on ees? icon_biggrin.gif samas Creative möllab oma Gigaworks'iga ikka edasi, lootes selles hinnaklassis Z5500'st üle olla aga kuidagi ei õnnestu icon_lol.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Elric
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2008 00:02:51 vasta tsitaadiga

MacBook'i helikaart+ Grado SR 60.
I know, I know...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markx
HV kasutaja
Markx

liitunud: 01.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2008 00:47:02 vasta tsitaadiga

Hetkel siis järgmine kooslus kasutuses: ESI JULI@-> Sony TA-F60-> Visaton Starlet (väikeste muudatustega).
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inim
HV kasutaja
Inim

liitunud: 19.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2008 14:24:53 vasta tsitaadiga

HELI: M-AUDIO FIREWIRE 410
KÕLLID: M-AUDIO StudioPro 3
KÕRVAKLAPID: BEYERDYNAMIC DT-440
KÕRVAKLAPI VÕIM: BEHRINGER AMP 800
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 15:30:39 vasta tsitaadiga

Võtsin ka Z-5500'id ligi thumbs_up.gif Ai on hea sound icon_razz.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CoiL
HV Guru
CoiL

liitunud: 07.06.2006




sõnum 22.05.2008 15:48:50 vasta tsitaadiga

ufo56, hea sound on väga suhteline ja sõltub inimesest. Mina ütleks siinkohal sinu jutu peale loll jutt suhu tagasi! icon_neutral.gif Sa ei ole ilmselt head saundi veel kuulda saanud.
Ja kui mõtled hea saundi all bassimüdinat vms. siis no anna andeks... icon_lol.gif
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuriloom
HV kasutaja
kuriloom

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 15:51:42 vasta tsitaadiga

irv see oli valus, aga jah ma ise plaanin osta soundshopist(www.soundshop.ee) mingi korraliku komplekti kõlareid, oskab keegi nõu anda mida võtta mida vältida kodukino tarbeks. HECO näiteks tundub head asja tegevat, korra piilusin ka Radiotehnika XLINE komplekti

viimati muutis kuriloom 22.05.2008 15:53:03, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 15:53:02 vasta tsitaadiga

arvuti taga on mul nüüd Creative GigaWorks T40 thumbs_up.gif
kui ma nüüd hästi mõtlen, siis nii tasakaalus saundiga arvutikõlareid mul veel olnud pole... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.05.2008 17:41:30 vasta tsitaadiga

kuriloom kirjutas:
irv see oli valus, aga jah ma ise plaanin osta soundshopist(www.soundshop.ee) mingi korraliku komplekti kõlareid, oskab keegi nõu anda mida võtta mida vältida kodukino tarbeks. HECO näiteks tundub head asja tegevat, korra piilusin ka Radiotehnika XLINE komplekti


HECO on kindlasti hea! Radiotehnikat ei soovita, s400 olen korra kuulanud ja samasugune heli nagu s-150!
Mis hinnaklassis sa vaatad, üks parimaid komplekte seal , hetkel ka soodne on http://soundshop.ee/index.php?act=viewdetails&id=184 , isegi kaalusin korra selle ostmist, kuid sippa palju maksis see hetk!


CorsairX kirjutas:
ufo56, hea sound on väga suhteline ja sõltub inimesest. Mina ütleks siinkohal sinu jutu peale loll jutt suhu tagasi! icon_neutral.gif Sa ei ole ilmselt head saundi veel kuulda saanud.
Ja kui mõtled hea saundi all bassimüdinat vms. siis no anna andeks... icon_lol.gif


Pole ilus nii krtiseeriv olla icon_wink.gif Mis sul endal on?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  Rahvas võrdleme oma (arvuti) helisüsteeme mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 154, 155, 156  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.