|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
31.03.2008 20:51:06
|
|
|
| Ja miks sa nii vapralt seda väita julged, et parem on?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Noname
HV Guru

liitunud: 26.10.2002
|
31.03.2008 20:57:18
|
|
|
sest mul on olnud g550megaworksid kui ka logitechi zetid, samasd toas, sama masin, sama paigutus....mdfi ja plastiku kõla ei saa võrrelda
_________________ "Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates |
|
| Kommentaarid: 372 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
321 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
31.03.2008 21:02:10
|
|
|
| Noname kirjutas: |
| mdfi ja plastiku kõla ei saa võrrelda |
Word!
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
31.03.2008 21:38:52
|
|
|
selge, peab ISP käest 5 PC-speaker'it tooma, kuna enam element ise ei ole absoluutselt tähtis, peaasi, et oleks MDF'ist korpuses...
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry1992
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2006
|
31.03.2008 23:28:03
|
|
|
| 2 X S-30 + võim
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Grazy Boy
HV vaatleja
liitunud: 29.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
01.04.2008 00:04:26
|
|
|
huvitav, et ühel lehel on kogu süsteemi RMS 200W ja teisel ainult subakal 200W ja kumbagi ei usu Samsung peaks oma tootekirjelduste tegijad välja vahetama
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
01.04.2008 00:26:39
|
|
|
arm2004, reaalne võimsus on niikuinii mingi 50w kui sedagi ei mina mõista miks inimesed muusikakeskuseid vms junne ostavad üldse
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
01.04.2008 01:21:30
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
arm2004 ei mina mõista miks inimesed muusikakeskuseid vms junne ostavad üldse  |
Aga miks mitte ütle? Ses suhtes et endale sai ka ostetud SONY MHC-RV660 mini-hifi keskus ning ütleks et väga hea soundiga stereo ning "surround" samuti. Sai võrreldud ostes igasugu erinevaid variante selles hinnaklassis ning SONY keskus oli teistest ikka tunduvalt üle. Ja ikka päris kõva häält teeb... ilma plärisemata ja muude kõrvalnähtudeta Ses suhtes, et see W nr. on jah üks paras kõvatamise teema aga kui asi reaalselt tegelikult 60-70W ja teeb ikka väga head häält siis milles probleem ma ei saa aru? Vaja ajud sodiks kuulata vms.? Muusikat KUULATAKSE normaalsuse piires helitugevuseks mitte üüber-kõvasti! Kui tahad et muusika sinu soolikaid väristaks siis mine käi kontsertitel!
viimati muutis CoiL 01.04.2008 01:25:31, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dinkz
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.04.2008
|
01.04.2008 01:23:51
|
|
|
| Mina olen eriti tagasihoidlik. Muusikat kuulan vaid kõrvaklappidega - Phillips SHP2000.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
01.04.2008 04:46:27
|
|
|
CorsairX, ma ei rääkind absoluutselt heli tugevusest, ma räägin helikvaliteedist ja sellest, et mingid numbrid võetakse kuskilt lambist välja. kuniks inimene pole hi-end kõlarite/võimendiga helisüsteemi kuulanud, tundub jah mingi natukenegi teistest paremat heli tegev keskus hea
mingitest kallitest arvuti 5.1 süsteemidest ma ei hakka rääkimagi.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
01.04.2008 05:22:30
|
|
|
| CorsairX kirjutas: |
| 2III7 kirjutas: |
arm2004 ei mina mõista miks inimesed muusikakeskuseid vms junne ostavad üldse  |
Aga miks mitte ütle? Ses suhtes et endale sai ka ostetud SONY MHC-RV660 mini-hifi keskus ning ütleks et väga hea soundiga stereo ning "surround" samuti. Sai võrreldud ostes igasugu erinevaid variante selles hinnaklassis ning SONY keskus oli teistest ikka tunduvalt üle. Ja ikka päris kõva häält teeb... ilma plärisemata ja muude kõrvalnähtudeta Ses suhtes, et see W nr. on jah üks paras kõvatamise teema aga kui asi reaalselt tegelikult 60-70W ja teeb ikka väga head häält siis milles probleem ma ei saa aru? Vaja ajud sodiks kuulata vms.? Muusikat KUULATAKSE normaalsuse piires helitugevuseks mitte üüber-kõvasti! Kui tahad et muusika sinu soolikaid väristaks siis mine käi kontsertitel!  |
ja mis me siit välja loeme mille järgi sina keskuse valisid? HELI VALJUSE.
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
01.04.2008 10:19:17
|
|
|
Samsungi tootelehe tegijaid ärge puutuge - neil on seal juba pikemat aega, 1. aprill.
http://www.samsung.com/ee/products/homeaudio/audiowithdvd/max_kj650.asp
| tsitaat: |
Väljumisvõimsus 100W x 2;
Kassettdekkide sensoorne juhtimine;
FM / UKV / SV vahemikkude digitaalne tüüner;
Väljundvõimsus RMS, THD = 10%, ees (W) - "-";
Väljundvõimsus RMS, THD = 10%, subwoofer (W) - "3" ;
Kassetidekkide arv - "+";
Automaatne suunamuutus (üks salvestav dekk) - "30";
Tuuneri häälestuse ja jaama mälu - "DVD-OK, DVD-Video Kapaoke "
|
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oliver.
HV Guru
liitunud: 05.09.2003
|
01.04.2008 11:15:20
|
|
|
| BReaK da iCE kirjutas: |
Elutuba seevastu aga on midagi muud...  |
kuulan huviga
|
|
| Kommentaarid: 280 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
239 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
01.04.2008 12:17:02
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
CorsairX, ma ei rääkind absoluutselt heli tugevusest, ma räägin helikvaliteedist ja sellest, et mingid numbrid võetakse kuskilt lambist välja. kuniks inimene pole hi-end kõlarite/võimendiga helisüsteemi kuulanud, tundub jah mingi natukenegi teistest paremat heli tegev keskus hea
mingitest kallitest arvuti 5.1 süsteemidest ma ei hakka rääkimagi. |
Suht asjatu vaidlus!
Enamik meist ei oma 100k vaba raha. Nüüd kindlasti ütleb keegi et 20k saab ka. Kui ma aga oleka öelnud et osadel ei ole 20k, siis oleks mõni öelnud et Korralik helitehnika maksab 100k
Enamik kuulab seda, mis mahub rahakotti ära!
Sippa segane text, kuid saite aru küll!
Aga samas mulle meeldib sellel teemal vaielda
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chime
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2005
|
01.04.2008 15:00:36
|
|
|
Eks see on selline hobiküsimus, kes ajab kvaliteeti taga, kes mitte. Kui inimesele viimasepeal heli pinget ei paku, siis ei viska ta ka 100K süsteemi kuulates silda. Pigem kehitab õlgu ja ütleb, et arvutikõllid või kellraadio mängib ju samuti nii, et laulusõnadest aru saab Milleks sellisel juhul meeletuid summasid kulutada. Aga kui see kärbes juba kõrvas on, mis kvaliteetset heli nõuab, pole enam säästude kulutamisega mingit muret
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pacho
HV veteran

liitunud: 26.02.2004
|
01.04.2008 15:42:23
|
|
|
Suurte summade kulutamisl tuleb meeles pidada, et suur osa väga kallist tootest võib olla tühi õhk.
Ma sattusin mingi aeg tagasi lugem juulikuist Maatiksi (kas see ajakiri veel ilmub?) numbrit, kus oli antud kiitev hinnang 7k eeku maksvale Grado RA-1 klapivõimule. Ma olen seda kuulnud. Iga keskmise tasemega koolijüts teeks sama asja valmis paarisaja krooniga.
Keda huvitab siis 7000 krooniga saab täpselt nii palju.
http://www.ecp.cc/ra1.html
Huvitav kui palju mahub 100k õhku?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chime
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2005
|
01.04.2008 16:06:00
|
|
|
Noh, ma arvan, et see raha pole küsitud mitte õhu vaid ostja enesetunde ja rahulolu eest. Mis on lõppkokkuvõttes kõige olulisem. Endal kahjuks kuulamiskogemusi napib, aga usk on kujunenud selline, et ~15K "budget hifi" komplekti (cd-võimendi-kõlaripaar) ja 150K samade numbriliste omadustega hi-end kolu helikvaliteedi vahe on marginaalne ja selle kuulmine nõuab juba väga treenitud kõrva. Peale vaadates on asi kohe selge - kuld/hõbe/elevandiluu
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
01.04.2008 16:29:49
|
|
|
| Herr Kurm kirjutas: |
| CorsairX kirjutas: |
| 2III7 kirjutas: |
arm2004 ei mina mõista miks inimesed muusikakeskuseid vms junne ostavad üldse  |
Aga miks mitte ütle? Ses suhtes et endale sai ka ostetud SONY MHC-RV660 mini-hifi keskus ning ütleks et väga hea soundiga stereo ning "surround" samuti. Sai võrreldud ostes igasugu erinevaid variante selles hinnaklassis ning SONY keskus oli teistest ikka tunduvalt üle. Ja ikka päris kõva häält teeb... ilma plärisemata ja muude kõrvalnähtudeta Ses suhtes, et see W nr. on jah üks paras kõvatamise teema aga kui asi reaalselt tegelikult 60-70W ja teeb ikka väga head häält siis milles probleem ma ei saa aru? Vaja ajud sodiks kuulata vms.? Muusikat KUULATAKSE normaalsuse piires helitugevuseks mitte üüber-kõvasti! Kui tahad et muusika sinu soolikaid väristaks siis mine käi kontsertitel!  |
ja mis me siit välja loeme mille järgi sina keskuse valisid? HELI VALJUSE. |
Kust sa seda välja lugesid? Loe ikka tekst lõpuni palun. Ja pealegi jutt käis odavamatest keskustest. Valisin ma selle keskuse just helikvaliteedi pärast mitte selle järgi kui kõvasti mürtsu teeb! Mainisin lihtsalt ära ,et kõvemini kuulates teeb ka head heli.
2III7 sulle teadmiseks, et ma olen VÄGA kalli tehnikaga kuulanud musa ja ka ise musa teinud niiet....
Rääkisin lihtsalt odavamatest piisavalt kvaliteetsetest keskustest millest tavainimesele enivei küllaga
Lihtsalt sinu jutt, et sa ei saa aru miks neid ostetakse on natuke imelik imo. Või peavad kõik omama 500K helisüsteeme kodus? Alla selle ei tohi muusikat kuulata vms.?
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Terror
HV veteran

liitunud: 08.11.2001
|
01.04.2008 17:28:26
|
|
|
| pacho kirjutas: |
Suurte summade kulutamisl tuleb meeles pidada, et suur osa väga kallist tootest võib olla tühi õhk.
Ma sattusin mingi aeg tagasi lugem juulikuist Maatiksi (kas see ajakiri veel ilmub?) numbrit, kus oli antud kiitev hinnang 7k eeku maksvale Grado RA-1 klapivõimule. Ma olen seda kuulnud. Iga keskmise tasemega koolijüts teeks sama asja valmis paarisaja krooniga.
Keda huvitab siis 7000 krooniga saab täpselt nii palju.
http://www.ecp.cc/ra1.html
Huvitav kui palju mahub 100k õhku? |
See võttis ikka tõsiselt suu lahti Ma olen mitmeid klapivõime näinud kuhu sissevaadates algusest lõpuni kokku on hoitud ning pärast suht soolane hind pandud, kuid see grado ületas eelnevaid ikka kümnetes kordades
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
91 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
01.04.2008 17:29:56
|
|
|
Endal on kah loll viga küljes. Kohe saan aru nt kui on kaks erinevat kõlarit samades raamised et heli on tiba teine
Ja nt tavalised arvuti kõlarid jätavad vapsee tundetuks
Autos on kõik helitehnika Alpinelt ja nüüd varsti tuleb seda täiustada kõrgete kõlaritega, supari ja võimuga
Lihtsalt ei saa kokku panna erinevaid tootjaid ja mudeleid.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pupsik46
Kreisi kasutaja
liitunud: 12.04.2004
|
01.04.2008 19:21:11
|
|
|
| pacho kirjutas: |
Suurte summade kulutamisl tuleb meeles pidada, et suur osa väga kallist tootest võib olla tühi õhk.
Ma sattusin mingi aeg tagasi lugem juulikuist Maatiksi (kas see ajakiri veel ilmub?) numbrit, kus oli antud kiitev hinnang 7k eeku maksvale Grado RA-1 klapivõimule. Ma olen seda kuulnud. Iga keskmise tasemega koolijüts teeks sama asja valmis paarisaja krooniga.
Keda huvitab siis 7000 krooniga saab täpselt nii palju.
http://www.ecp.cc/ra1.html
Huvitav kui palju mahub 100k õhku? |
Vennad oskavad raha teha eimillestki
Vähe sellest, et on kasutatud odavaid detaile on veel lisaks "the terrible build quality."
PS Vene foorumis olid pildid suht kallist DAC'ist, kus kondekate jootja oli ilmselt tarbinud, nii viltu isegi mina ei oska neid plaadile joota.
_________________ M/V: Estonia 010 , Odissei 010 võimendid
O/V: 10.1", 12,1" ja 13.3" LCD paneeli |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
01.04.2008 21:25:42
|
|
|
CorsairX, tegelikult ma olen lihtsalt tuimalt ignorantne sellekohapealt, et tavainimesele piisab odamast tehnikast see mulle käib tõsiselt pinda, et ostetakse mingit odavatest komponentidest hiinas vms kohas kokku pandud ülehinnatud crapi, kui vähemagi tahtmise juures saab sama hinna eest midagi vanemat, aga samas mitu korda paremat
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
01.04.2008 21:52:17
|
|
|
Mul ka sippa see viga küljes et ei saa s...ta tehnikaga kuulata! Kuid teab mis kvaliteeti ka taga ei aja!
Aga jah, see on teema milles võin vist lõpputult arutleda
Muide, mix ei saa erinevate tootjate heli komponente kokku laduda Tuleb lihtsalt hoolega valida, et mida millega sobitad!
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marcor1
HV veteran

liitunud: 29.09.2003
|
01.04.2008 22:46:44
|
|
|
Mis vahet seal on, kus tehnika on toodetud - lõpptulemuse paneb paika sisemine kvaliteedikontroll. Ja see jutt, et erinevate tootjate seadmeid ei saa kokku sobitada, on BS.... eeldusel, et räägime ikagi helist, mitte välimusest.
Hinnast ja kvaliteedist - kõik sõltub ostja rahulolust. Mõnel lihtsalt ei anna rahu kui kodus on odavad asjad - eks need ka ole hi-end tehnika põhiklientuur (tüüpiline reklaampilt on ju avar ja elegantne, betoonist/klaasist ruum, kus vastu seina asub helikomplekt...).
(Chime toodud ~15k, tõstaks küll ~30...40k peale(poe letihinnad, mitte DIY).)
_________________ War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop! |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Defeee
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2006
|
01.04.2008 22:48:01
|
|
|
Endal siis peamine heli arvuti kaudu, nimelt Logitech Z-2300 + X-Fi Xtreme Music.
Seadeid näppides on väga tip-top, ei kurda.. Bassi on omajagu ikka
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chime
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2005
|
01.04.2008 23:05:22
|
|
|
| marcor1 kirjutas: |
| (Chime toodud ~15k, tõstaks küll ~30...40k peale(poe letihinnad, mitte DIY).) |
Jah, seda küll, minu hinnatase on tekkinud järelturul tegutsedes Sobivaks näiteks seesama DCD-1450, mida sa müüd. Sama hinnaga ostsin sama aparaadi ja iga viimast senti väärt mu meelest Poehinda poleks kuidagi raatsinud maksta...
|
|
| Kommentaarid: 141 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
commer
HV Guru

liitunud: 03.10.2002
|
01.04.2008 23:49:32
|
|
|
| HGtafka kirjutas: |
mis sul toas auto võimendi? kust voolu saab? |
voolu saab adapterist, vabalt võib ka vana arvuti toitekat kasutada, must -, kollane +, punane remote
_________________ Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi
|
|
| Kommentaarid: 928 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
714 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heins
HV veteran
liitunud: 04.07.2002
|
02.04.2008 10:59:42
|
|
|
Kodus optilise kaabliga nii digiboksi kui ka läpaka küljes Logitech Z-5500
Kontoris läpaka küljes Logitech Z-2300
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eents
HV vaatleja

liitunud: 18.12.2003
|
09.04.2008 22:31:01
|
|
|
Võimuks Harman Kardon 3380 - link
Kõlarid Magnat Monitor 1000 - link
Helikas Hercules Gamesurround Fortissimo 4 - link
Varsti uus helikas, milleks on ASUS Xonar D2 link
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kaspar16
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
09.04.2008 22:37:55
|
|
|
logitäkk z-2300 väga head kõlarid
logitäkk x-230
typhoon-acoustics design
ja on ka veel 500ne gas
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
FurioN
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2006
|
10.04.2008 20:51:10
|
|
|
| Logitech X-620
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
10.04.2008 21:52:34
|
|
|
tööjuures on mingid trust- saanid mega vanad ja pisikesed aga häält nad teevad nende kohta jube hästi
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
10.04.2008 21:56:25
|
|
|
macbook prol sony str-dg700 ja wharfedale kõllid+subwoofer
käib läbi optilise
imacil logitech z-3. väga sitad kõllid mõnele teenagerist tatikale träna kuulamiseks parajad
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
10.04.2008 22:23:04
|
|
|
ma hakkasin praegu vaatama, et üle 2 aasta (vist rohkemgi) pole Logitechi lipulaev (Z5500) vahetunud et kas siis Z5500 peetakse tavatarbija jaoks maksimaalseks ja parema komplekti arendus ei müüks?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti112
HV Guru

liitunud: 14.02.2003
|
10.04.2008 23:16:31
|
|
|
Need kes midagi paremat tahavad nagunii Logitechi ei ostaks
|
|
| Kommentaarid: 131 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
114 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.04.2008 01:42:17
|
|
|
seda just mõtlengi, et kas Logitech on arusaamale jõudnud, et kõrgema kvaliteedi vallas nad läbi ei löö ja lagi on ees? samas Creative möllab oma Gigaworks'iga ikka edasi, lootes selles hinnaklassis Z5500'st üle olla aga kuidagi ei õnnestu
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Elric
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2006
|
15.04.2008 00:02:51
|
|
|
MacBook'i helikaart+ Grado SR 60.
I know, I know...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markx
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2005
|
20.04.2008 00:47:02
|
|
|
| Hetkel siis järgmine kooslus kasutuses: ESI JULI@-> Sony TA-F60-> Visaton Starlet (väikeste muudatustega).
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inim
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2006
|
23.04.2008 14:24:53
|
|
|
HELI: M-AUDIO FIREWIRE 410
KÕLLID: M-AUDIO StudioPro 3
KÕRVAKLAPID: BEYERDYNAMIC DT-440
KÕRVAKLAPI VÕIM: BEHRINGER AMP 800
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoiL
HV Guru

liitunud: 07.06.2006
|
22.05.2008 15:48:50
|
|
|
ufo56, hea sound on väga suhteline ja sõltub inimesest. Mina ütleks siinkohal sinu jutu peale loll jutt suhu tagasi! Sa ei ole ilmselt head saundi veel kuulda saanud.
Ja kui mõtled hea saundi all bassimüdinat vms. siis no anna andeks...
|
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuriloom
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
22.05.2008 15:51:42
|
|
|
irv see oli valus, aga jah ma ise plaanin osta soundshopist(www.soundshop.ee) mingi korraliku komplekti kõlareid, oskab keegi nõu anda mida võtta mida vältida kodukino tarbeks. HECO näiteks tundub head asja tegevat, korra piilusin ka Radiotehnika XLINE komplekti
viimati muutis kuriloom 22.05.2008 15:53:03, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
22.05.2008 15:53:02
|
|
|
arvuti taga on mul nüüd Creative GigaWorks T40
kui ma nüüd hästi mõtlen, siis nii tasakaalus saundiga arvutikõlareid mul veel olnud pole...
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
22.05.2008 17:41:30
|
|
|
| kuriloom kirjutas: |
| irv see oli valus, aga jah ma ise plaanin osta soundshopist(www.soundshop.ee) mingi korraliku komplekti kõlareid, oskab keegi nõu anda mida võtta mida vältida kodukino tarbeks. HECO näiteks tundub head asja tegevat, korra piilusin ka Radiotehnika XLINE komplekti |
HECO on kindlasti hea! Radiotehnikat ei soovita, s400 olen korra kuulanud ja samasugune heli nagu s-150!
Mis hinnaklassis sa vaatad, üks parimaid komplekte seal , hetkel ka soodne on http://soundshop.ee/index.php?act=viewdetails&id=184 , isegi kaalusin korra selle ostmist, kuid sippa palju maksis see hetk!
| CorsairX kirjutas: |
ufo56, hea sound on väga suhteline ja sõltub inimesest. Mina ütleks siinkohal sinu jutu peale loll jutt suhu tagasi! Sa ei ole ilmselt head saundi veel kuulda saanud.
Ja kui mõtled hea saundi all bassimüdinat vms. siis no anna andeks...  |
Pole ilus nii krtiseeriv olla Mis sul endal on?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|