Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 188, 189, 190  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 23:03:48 vasta tsitaadiga

Mees on endale suured riskid võtnud. icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 23:06:19 vasta tsitaadiga

No ei näe riske, no ei näe....
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 23:07:42 vasta tsitaadiga

me usume icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mks
HV veteran

liitunud: 27.09.2004




sõnum 25.03.2008 12:20:43 vasta tsitaadiga

sulomile kirjutas:
No ei näe riske, no ei näe....


njah, seni pole riske, kuni sa ei näe lauseid a'la "Sisene süsteemi välisesse süsteemi olekusse" või sõnu "Lõikeriist" (siin mõtleb igaüks vastavalt enda rikutuse astmele).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sulomile
HV kasutaja
sulomile

liitunud: 01.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 13:32:30 vasta tsitaadiga

Olen harjutanud ennast selle keelega juba aastaid alates XP eestkeelse versiooni beetast.
_________________
Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kaun
HV kasutaja
Kaun

liitunud: 25.03.2007




sõnum 25.03.2008 18:11:07 vasta tsitaadiga

ei eestikeelne OS pole paha.. kuni on vaja abi ja selleks pead kasutama mõnda foorumit... kas või HVd icon_razz.gif

enamus inimesi seletaks sulle lahenduse ingliskeelsete valikute kaudu icon_razz.gif

_________________
PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 25.03.2008 19:02:23 vasta tsitaadiga

Equalizer- Segaja doh.gif
Huvitav mille krdi pärast pole Vista Basic veel Win Update-i kaudu SP1-te peale lasknud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.03.2008 19:27:46 vasta tsitaadiga

S-10 kirjutas:
Equalizer- Segaja doh.gif
Huvitav mille krdi pärast pole Vista Basic veel Win Update-i kaudu SP1-te peale lasknud?
sest aeg pole käes veel ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S-10
Piiratud kasutaja
S-10

liitunud: 29.06.2004




sõnum 25.03.2008 19:40:42 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
S-10 kirjutas:
Equalizer- Segaja doh.gif
Huvitav mille krdi pärast pole Vista Basic veel Win Update-i kaudu SP1-te peale lasknud?
sest aeg pole käes veel ?

Ahsoo, seal on veel järjekord? See on muidugi uudis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 25.03.2008 20:09:59 vasta tsitaadiga

järjekord on jah selles et mis ajal kust saab kätte asju
käsitsi saab varem alla laadida kui win update kaudu
see on alati nii olnud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o-u-t-r-o
HV kasutaja
o-u-t-r-o

liitunud: 15.06.2007




sõnum 25.03.2008 22:38:11 vasta tsitaadiga

Selline jama, et panin selle Error Checkingu peale, aga nüüd on nii, et igakord kui Vistasse lä'hen teeb ta seda ja pärast on ekraani suurus 800x600. Tahaks teada, et kuidas seda maha saab võtta? icon_redface.gif icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muri666
HV kasutaja

liitunud: 29.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2008 12:28:39 vasta tsitaadiga

tahtsin uurida, et kas keegi on lõpuks vista all pildi telekasse saanud? endal on geforce 8800 gts 512 ja lootsin, et peale sp1 installi õnnestub, aga kahjuks mitte.
Mingi video on kuidas peaks saama aga ei ole proovinud, õhtul teen vb proovi
http://www.metacafe.com/watch/1096325/how_to_force_a_tv_out_on_a_laptop_pc/
äkki keegi kes ka ei saa pilti telekasse proovib selle video järgi ära ja ütleb mulle ka kas õnnestus icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 26.03.2008 12:46:28 vasta tsitaadiga

Endal sain DVI to HDMI juhtmega, monitoris desktopi pilt nagu ikka (reso 1680x1050) ja telekas 1920x1080. S-Video kaabliga sain ka aga see kvaliteet pold just kiita (piirang peal kuskil ca. 14xx x 7xx) Kaart X1950 Pro. Enne SP1 ja peale SP1 kõik töötab.
_________________
Purgatory Judgement
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cul
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2001




sõnum 27.03.2008 09:58:39 vasta tsitaadiga

Minul on vistaga läpakas, millel sees NV8600. Pole probleemi olnud ilma SP1ta ja koos sellega. Läheb nii S-Video kaudu, kui üle HDMI liidese. See ikka miski video driverite kamm ma pakun, mitte otseselt Vista jama.
_________________
Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 10:21:41 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, mis jama mul failide kustutamisega on?
Nimelt ei lase ta mul mingeid ajutisi faile ära kustutada, mis nüüd ise ka ära ei lähe. Ütleb, et pole luba, kuigi olen administraator... icon_rolleyes.gif
Teine probleem lahenes vist praegu iseenesest ära.. icon_eek.gif Nimelt kustutasin igasugu asju, kustutas ära, tegin refreshi kaustale ja olid tagasi. Nüüd tundusid aga kaduvat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 27.03.2008 12:15:12 vasta tsitaadiga

tahtsin siis kah sp1 standalone versiooni installida. Lõpptulemuseks on järgmine tekst: service pack did not install...reverting changes ja kogu lugu. Oskab keegi öelda, kas ja milline profiilis oleva vista-arvuti riistavara võib takistada sp1 installimist vms?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 16:12:02 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Keegi oskab öelda, mis jama mul failide kustutamisega on?
Nimelt ei lase ta mul mingeid ajutisi faile ära kustutada, mis nüüd ise ka ära ei lähe. Ütleb, et pole luba, kuigi olen administraator... icon_rolleyes.gif
Teine probleem lahenes vist praegu iseenesest ära.. icon_eek.gif Nimelt kustutasin igasugu asju, kustutas ära, tegin refreshi kaustale ja olid tagasi. Nüüd tundusid aga kaduvat.

Take ownership+vista+reg otsi google-st

tom1245 kirjutas:
tahtsin siis kah sp1 standalone versiooni installida. Lõpptulemuseks on järgmine tekst: service pack did not install...reverting changes ja kogu lugu. Oskab keegi öelda, kas ja milline profiilis oleva vista-arvuti riistavara võib takistada sp1 installimist vms?

90% kindel ,et tarkvaraline viga.Vistat muditud Vlite-ga?.SP1 Beeta-RC versioone installitud?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 27.03.2008 18:39:57 vasta tsitaadiga

Ei tea,kas see siit juba läbi käinud või mitte, aga: http://www.gamespot.com/features/6188289/i...topslot;title;1
Kõik Vista kahjuks..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 18:55:05 vasta tsitaadiga

janek87 kirjutas:
Ei tea,kas see siit juba läbi käinud või mitte, aga: http://www.gamespot.com/features/6188289/i...topslot;title;1
Kõik Vista kahjuks..

So? icon_lol.gif .Eriti ei koti ,et ma mingid närused 2fps-i kaotan võrreldes XP-ga kui fps on niikuinii >60fps icon_rolleyes.gif .A palju DX10 XP all saab?.0(not supported).See palju suurem perf drop ju icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tom1245
HV veteran

liitunud: 09.05.2003




sõnum 27.03.2008 20:20:29 vasta tsitaadiga

tomorrow kirjutas:
tom1245 kirjutas:
tahtsin siis kah sp1 standalone versiooni installida. Lõpptulemuseks on järgmine tekst: service pack did not install...reverting changes ja kogu lugu. Oskab keegi öelda, kas ja milline profiilis oleva vista-arvuti riistavara võib takistada sp1 installimist vms?

90% kindel ,et tarkvaraline viga.Vistat muditud Vlite-ga?.SP1 Beeta-RC versioone installitud?

ei ole muditud, beeta versioone ei ole installinud...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2008 20:56:54 vasta tsitaadiga

uuesti proovisid?
mul õnnestus install teisel katsel.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 21:31:42 vasta tsitaadiga

Ja kui ei õnnestu siis helista Microsofti. Microsoft pakub TASUTA tuge SP1 paigaldamisel kõigile, ka piraatidele.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 02:44:48 vasta tsitaadiga

Vista crashide peasüüdlased on teie ees: http://arstechnica.com/news.ars/post/20080325-vista-capable-lawsuit-paints-picture-of-buggy-nvidia-drivers.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2008 03:11:02 vasta tsitaadiga

vista crashide peasüüdlased? icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.03.2008 09:57:17 vasta tsitaadiga

tegemist on väga ebakindla materjaliga tegelikult, kuna pole ju avalikustatud nvidia kaartide osakaalu, crashinud süsteemide suhtarvu crashidega jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 10:12:08 vasta tsitaadiga

mikk36, andmed põhinevad Vista Stability logidel icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 10:37:11 vasta tsitaadiga

hmm.. peale SP1 panemist on hakanud läppari vent koguaeg undama. Enne oli vait mis vait.
_________________
..||..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.03.2008 10:46:41 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
mikk36, andmed põhinevad Vista Stability logidel icon_wink.gif
võivad ju nendel põhineda, aga infot pole ju avalikustatud selle kohta, mis ma märkisin
nimetatakse sellist asja tõe väänamiseks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 28.03.2008 12:37:23 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
hmm.. peale SP1 panemist on hakanud läppari vent koguaeg undama. Enne oli vait mis vait.

speedstep vaja peale panna siis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 13:06:26 vasta tsitaadiga

mikk36, kui sa veel ei tea, siis pmst Windows jagab Microsftiga kogu informatsiooni sinu riistvara konfiguratsioonidest, programmide kinnijooksmisest, windowsi stabiilsusaruandest ja veel nippet näppet.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.03.2008 13:36:33 vasta tsitaadiga

miks antud lehel siis teisiti oli väidetud et antud raportis pole antud infot ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 13:44:36 vasta tsitaadiga

mikk36, pakun et paljud kasutajad hakkakaksid nurisema kui oleks välja toodud kellaajaliselt mis katkestus toimis mis draiveriga jne. Kuigi arvestades andmeid mida Vista välja saadab siis on see täiesti võimalik. Võimalik on Microsoftil isegi välja võtta see mida kasutaja kõige rohkem kasutab, on see Copy Paste funktsioon või internetibrauser. Peale vista paigaldamist tuleb teada kas soovid osaleda tarbija elamuse suurendamise programmis, millel on vaid linnuke ja ok valik. Linnukest ette ei pane, saad lihtsalt kasti kinni panna, kuid see ilmub mõne aja pärast tagasi. Isegi kui sa ei pane linnukest ette siis Windows Update ajal kogutakse info põhjalikult sinu arvuti riistvaralisest konfiguratsioonist ning praegustest draiveritest.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 28.03.2008 14:15:03 vasta tsitaadiga

no tore et microsoftil see info olemas on, välja ta ju seda ei jaga (vähemalt selles süüdistavad aruandes)
tsitaat:
The data clearly indicates that NVIDIA had a driver problem, but it's impossible to quantify the scope of that problem given the numbers above. NVIDIA holds a greater percentage of the market than ATI, which means that there will inevitably be a higher percentage of NVIDIA driver crashes than ATI driver crashes; however, the degree to which such market share considerations have affected the results above is hard to determine in the absence of more data. There's also the matter of data collection; Microsoft's charts do not clarify if multiple crashes from a single system each counted as separate events. In theory, NVIDIA's proportion of total driver crashes could be inflated by a relatively small handful of systems with severe driver issues.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 14:27:07 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
...pakun et paljud kasutajad hakkakaksid nurisema kui oleks välja toodud....

Pigem varjata seda infot kui privaatsuse rikkumise eest riskida järjekordse kohtuteega.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 15:18:01 vasta tsitaadiga

Arvutit sisse lülides annab mingid vea teated! Kuidas nendest lahti saada? icon_rolleyes.gif
http://img138.imageshack.us/my.php?image=83957555bq8.jpg

_________________
OSTAN vanema hobiauto. 5698 9256
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 15:22:56 vasta tsitaadiga

juku626 kirjutas:
Arvutit sisse lülides annab mingid vea teated! Kuidas nendest lahti saada? icon_rolleyes.gif
http://img138.imageshack.us/my.php?image=83957555bq8.jpg

soovitan masin malware vastu üle skännida (mitme erineva programmiga) ja ka startupile pilk peale visata ning ega mingeid kahtlasi teenuseid tekkinud pole.

Vista probleem ei tundu see olema icon_rolleyes.gif


viimati muutis SKG 28.03.2008 15:24:06, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 15:22:59 vasta tsitaadiga

juku626, mingi viirus raudselt. Sul UAC maas jah?
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
juku626
HV veteran

liitunud: 09.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 15:24:29 vasta tsitaadiga

Malware? icon_rolleyes.gif
Startupi all ei ole midagi!
Maisin on nüüdseks programmidest täiesti tühi, ainult viirustõrjed on peal!


Ot, mis UAC?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 15:28:00 vasta tsitaadiga

juku626 kirjutas:
Malware?
Ot, mis UAC?

Newbie Detected eusa_think.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 15:35:00 vasta tsitaadiga

http://foorum.battleit.eu/viewtopic.php?f=19&t=23
Ehk saad abi sealt?

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 17:16:51 vasta tsitaadiga

hahaa icon_lol.gif nalja peab ka saama... lasin just Vista ühele tutikale lauaarvutile peale ning peale netijuhtme tahaühendamist teatab Problem Reports and Solutions mulle järgmist:


icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 17:46:57 vasta tsitaadiga

Skeptik, kirjas ju mida tegema peab. See info mis kuvatakse sinna sisse ju täiesti generic icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 18:25:58 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Skeptik, kirjas ju mida tegema peab. See info mis kuvatakse sinna sisse ju täiesti generic icon_wink.gif

palun seleta mulle ka siis ära. võtsin pakenditest uued jupid, kõik tutikad. panin masina kokku. Vista installisin peale. siis tuli meelde, et netikaabel ei ole taga. panin selle taha ja viskas mulle selle ette. icon_lol.gif Age of Empires 2 mängisin ma viimati 90-ndate lõpus icon_rolleyes.gif AoE2-st pole siin majas nagu haisugi icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 18:49:56 vasta tsitaadiga

Skeptik, aa et sinumajas pole haisugi AOE II? icon_biggrin.gif Vot siis on imelik. Muidu võib see nali juhtuda kui panna sama versioon Vistast peale, sama konfiguratsiooniga, samas võrgus. Kuid Microsoft ei osanud seda kommenteerida. Küsimus on kuidas sinu oma kommenteerida? icon_biggrin.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 29.03.2008 14:05:53 vasta tsitaadiga

Vistal all pilte vaadates domineerib mingi pruun taustatoon. Kuidas sellest lahti saada?
Millegi pärast tooni ei ole siis kui paintiga pildid lahti teen.

Tekkis pärast mingit update, ei oska täpsemalt öelda millise icon_redface.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 14:34:34 vasta tsitaadiga

Asgate kirjutas:
Vistal all pilte vaadates domineerib mingi pruun taustatoon. Kuidas sellest lahti saada?
Millegi pärast tooni ei ole siis kui paintiga pildid lahti teen.

Tekkis pärast mingit update, ei oska täpsemalt öelda millise icon_redface.gif

ATI Drivude jama äkki?

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 14:35:13 vasta tsitaadiga

Asgate, ilmselt on tegu monitri color profiliga. Vaata see üle.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 29.03.2008 14:56:12 vasta tsitaadiga

Ei usu et graafika driverite viga on, sest probleem tekkis tükk maad peale catalysti peale panemist.

Googlist otsides viidati ka et color managemanti tuleks seadistda, olen vahetanud neid profiile sealt küll kuid pole abi olnud.

Mõtlesin et järsku on keegi siin kes ise reaalselt sellise jamaga on kokku puutunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.03.2008 15:53:01 vasta tsitaadiga

http://www.mydigitallife.info/2007/07/11/windows-vista-photo-gallery-yellow-tint-background-problem/

kliendi arvutiga aitas
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asgate
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2006




sõnum 29.03.2008 16:08:59 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
http://www.mydigitallife.info/2007/07/11/windows-vista-photo-gallery-yellow-tint-background-problem/

kliendi arvutiga aitas


jah, tõepoolest. Korda sai thumbs_up.gif

Aitäh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows Vista mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 124, 125, 126 ... 188, 189, 190  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.