|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
24.03.2008 23:03:48
|
|
|
Mees on endale suured riskid võtnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
24.03.2008 23:06:19
|
|
|
No ei näe riske, no ei näe....
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
24.03.2008 23:07:42
|
|
|
me usume
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mks
HV veteran
liitunud: 27.09.2004
|
25.03.2008 12:20:43
|
|
|
| sulomile kirjutas: |
| No ei näe riske, no ei näe.... |
njah, seni pole riske, kuni sa ei näe lauseid a'la "Sisene süsteemi välisesse süsteemi olekusse" või sõnu "Lõikeriist" (siin mõtleb igaüks vastavalt enda rikutuse astmele).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
25.03.2008 13:32:30
|
|
|
Olen harjutanud ennast selle keelega juba aastaid alates XP eestkeelse versiooni beetast.
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kaun
HV kasutaja

liitunud: 25.03.2007
|
25.03.2008 18:11:07
|
|
|
ei eestikeelne OS pole paha.. kuni on vaja abi ja selleks pead kasutama mõnda foorumit... kas või HVd
enamus inimesi seletaks sulle lahenduse ingliskeelsete valikute kaudu
_________________ PC: Planetside 2, Warframe
xbox tag: Plat0nius |
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
25.03.2008 19:02:23
|
|
|
Equalizer- Segaja
Huvitav mille krdi pärast pole Vista Basic veel Win Update-i kaudu SP1-te peale lasknud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.03.2008 19:27:46
|
|
|
| S-10 kirjutas: |
Equalizer- Segaja
Huvitav mille krdi pärast pole Vista Basic veel Win Update-i kaudu SP1-te peale lasknud? |
sest aeg pole käes veel ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S-10
Piiratud kasutaja

liitunud: 29.06.2004
|
25.03.2008 19:40:42
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| S-10 kirjutas: |
Equalizer- Segaja
Huvitav mille krdi pärast pole Vista Basic veel Win Update-i kaudu SP1-te peale lasknud? |
sest aeg pole käes veel ? |
Ahsoo, seal on veel järjekord? See on muidugi uudis.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
25.03.2008 20:09:59
|
|
|
järjekord on jah selles et mis ajal kust saab kätte asju
käsitsi saab varem alla laadida kui win update kaudu
see on alati nii olnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
o-u-t-r-o
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2007
|
25.03.2008 22:38:11
|
|
|
Selline jama, et panin selle Error Checkingu peale, aga nüüd on nii, et igakord kui Vistasse lä'hen teeb ta seda ja pärast on ekraani suurus 800x600. Tahaks teada, et kuidas seda maha saab võtta?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
muri666
HV kasutaja
liitunud: 29.04.2004
|
26.03.2008 12:28:39
|
|
|
tahtsin uurida, et kas keegi on lõpuks vista all pildi telekasse saanud? endal on geforce 8800 gts 512 ja lootsin, et peale sp1 installi õnnestub, aga kahjuks mitte.
Mingi video on kuidas peaks saama aga ei ole proovinud, õhtul teen vb proovi
http://www.metacafe.com/watch/1096325/how_to_force_a_tv_out_on_a_laptop_pc/
äkki keegi kes ka ei saa pilti telekasse proovib selle video järgi ära ja ütleb mulle ka kas õnnestus
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Draco
HV veteran

liitunud: 15.09.2005
|
26.03.2008 12:46:28
|
|
|
Endal sain DVI to HDMI juhtmega, monitoris desktopi pilt nagu ikka (reso 1680x1050) ja telekas 1920x1080. S-Video kaabliga sain ka aga see kvaliteet pold just kiita (piirang peal kuskil ca. 14xx x 7xx) Kaart X1950 Pro. Enne SP1 ja peale SP1 kõik töötab.
_________________ Purgatory Judgement |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cul
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2001
|
27.03.2008 09:58:39
|
|
|
Minul on vistaga läpakas, millel sees NV8600. Pole probleemi olnud ilma SP1ta ja koos sellega. Läheb nii S-Video kaudu, kui üle HDMI liidese. See ikka miski video driverite kamm ma pakun, mitte otseselt Vista jama.
_________________ Kui ma eksin siis ärge kõvasti lööge.
Paar pilti
Natuke juttu |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
27.03.2008 10:21:41
|
|
|
Keegi oskab öelda, mis jama mul failide kustutamisega on?
Nimelt ei lase ta mul mingeid ajutisi faile ära kustutada, mis nüüd ise ka ära ei lähe. Ütleb, et pole luba, kuigi olen administraator...
Teine probleem lahenes vist praegu iseenesest ära.. Nimelt kustutasin igasugu asju, kustutas ära, tegin refreshi kaustale ja olid tagasi. Nüüd tundusid aga kaduvat.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
27.03.2008 12:15:12
|
|
|
| tahtsin siis kah sp1 standalone versiooni installida. Lõpptulemuseks on järgmine tekst: service pack did not install...reverting changes ja kogu lugu. Oskab keegi öelda, kas ja milline profiilis oleva vista-arvuti riistavara võib takistada sp1 installimist vms?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
27.03.2008 16:12:02
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Keegi oskab öelda, mis jama mul failide kustutamisega on?
Nimelt ei lase ta mul mingeid ajutisi faile ära kustutada, mis nüüd ise ka ära ei lähe. Ütleb, et pole luba, kuigi olen administraator...
Teine probleem lahenes vist praegu iseenesest ära.. Nimelt kustutasin igasugu asju, kustutas ära, tegin refreshi kaustale ja olid tagasi. Nüüd tundusid aga kaduvat. |
Take ownership+vista+reg otsi google-st
| tom1245 kirjutas: |
| tahtsin siis kah sp1 standalone versiooni installida. Lõpptulemuseks on järgmine tekst: service pack did not install...reverting changes ja kogu lugu. Oskab keegi öelda, kas ja milline profiilis oleva vista-arvuti riistavara võib takistada sp1 installimist vms? |
90% kindel ,et tarkvaraline viga.Vistat muditud Vlite-ga?.SP1 Beeta-RC versioone installitud?
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek87
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tom1245
HV veteran
liitunud: 09.05.2003
|
27.03.2008 20:20:29
|
|
|
| tomorrow kirjutas: |
| tom1245 kirjutas: |
| tahtsin siis kah sp1 standalone versiooni installida. Lõpptulemuseks on järgmine tekst: service pack did not install...reverting changes ja kogu lugu. Oskab keegi öelda, kas ja milline profiilis oleva vista-arvuti riistavara võib takistada sp1 installimist vms? |
90% kindel ,et tarkvaraline viga.Vistat muditud Vlite-ga?.SP1 Beeta-RC versioone installitud? |
ei ole muditud, beeta versioone ei ole installinud...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
27.03.2008 20:56:54
|
|
|
uuesti proovisid?
mul õnnestus install teisel katsel.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.03.2008 21:31:42
|
|
|
Ja kui ei õnnestu siis helista Microsofti. Microsoft pakub TASUTA tuge SP1 paigaldamisel kõigile, ka piraatidele.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003

|
28.03.2008 03:11:02
|
|
|
vista crashide peasüüdlased?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.03.2008 09:57:17
|
|
|
| tegemist on väga ebakindla materjaliga tegelikult, kuna pole ju avalikustatud nvidia kaartide osakaalu, crashinud süsteemide suhtarvu crashidega jne
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.03.2008 10:12:08
|
|
|
mikk36, andmed põhinevad Vista Stability logidel
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
flake
HV veteran
liitunud: 01.05.2003
|
28.03.2008 10:37:11
|
|
|
hmm.. peale SP1 panemist on hakanud läppari vent koguaeg undama. Enne oli vait mis vait.
_________________ ..||.. |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.03.2008 10:46:41
|
|
|
| d3t kirjutas: |
mikk36, andmed põhinevad Vista Stability logidel  |
võivad ju nendel põhineda, aga infot pole ju avalikustatud selle kohta, mis ma märkisin
nimetatakse sellist asja tõe väänamiseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
28.03.2008 12:37:23
|
|
|
| flake kirjutas: |
| hmm.. peale SP1 panemist on hakanud läppari vent koguaeg undama. Enne oli vait mis vait. |
speedstep vaja peale panna siis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.03.2008 13:06:26
|
|
|
mikk36, kui sa veel ei tea, siis pmst Windows jagab Microsftiga kogu informatsiooni sinu riistvara konfiguratsioonidest, programmide kinnijooksmisest, windowsi stabiilsusaruandest ja veel nippet näppet.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.03.2008 13:36:33
|
|
|
| miks antud lehel siis teisiti oli väidetud et antud raportis pole antud infot ?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.03.2008 13:44:36
|
|
|
mikk36, pakun et paljud kasutajad hakkakaksid nurisema kui oleks välja toodud kellaajaliselt mis katkestus toimis mis draiveriga jne. Kuigi arvestades andmeid mida Vista välja saadab siis on see täiesti võimalik. Võimalik on Microsoftil isegi välja võtta see mida kasutaja kõige rohkem kasutab, on see Copy Paste funktsioon või internetibrauser. Peale vista paigaldamist tuleb teada kas soovid osaleda tarbija elamuse suurendamise programmis, millel on vaid linnuke ja ok valik. Linnukest ette ei pane, saad lihtsalt kasti kinni panna, kuid see ilmub mõne aja pärast tagasi. Isegi kui sa ei pane linnukest ette siis Windows Update ajal kogutakse info põhjalikult sinu arvuti riistvaralisest konfiguratsioonist ning praegustest draiveritest.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
28.03.2008 14:15:03
|
|
|
no tore et microsoftil see info olemas on, välja ta ju seda ei jaga (vähemalt selles süüdistavad aruandes)
| tsitaat: |
| The data clearly indicates that NVIDIA had a driver problem, but it's impossible to quantify the scope of that problem given the numbers above. NVIDIA holds a greater percentage of the market than ATI, which means that there will inevitably be a higher percentage of NVIDIA driver crashes than ATI driver crashes; however, the degree to which such market share considerations have affected the results above is hard to determine in the absence of more data. There's also the matter of data collection; Microsoft's charts do not clarify if multiple crashes from a single system each counted as separate events. In theory, NVIDIA's proportion of total driver crashes could be inflated by a relatively small handful of systems with severe driver issues. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.03.2008 14:27:07
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| ...pakun et paljud kasutajad hakkakaksid nurisema kui oleks välja toodud.... |
Pigem varjata seda infot kui privaatsuse rikkumise eest riskida järjekordse kohtuteega.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.03.2008 15:22:56
|
|
|
soovitan masin malware vastu üle skännida (mitme erineva programmiga) ja ka startupile pilk peale visata ning ega mingeid kahtlasi teenuseid tekkinud pole.
Vista probleem ei tundu see olema
viimati muutis SKG 28.03.2008 15:24:06, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.03.2008 15:22:59
|
|
|
juku626, mingi viirus raudselt. Sul UAC maas jah?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku626
HV veteran
liitunud: 09.02.2006
|
28.03.2008 15:24:29
|
|
|
Malware?
Startupi all ei ole midagi!
Maisin on nüüdseks programmidest täiesti tühi, ainult viirustõrjed on peal!
Ot, mis UAC?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.03.2008 17:16:51
|
|
|
hahaa nalja peab ka saama... lasin just Vista ühele tutikale lauaarvutile peale ning peale netijuhtme tahaühendamist teatab Problem Reports and Solutions mulle järgmist:
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.03.2008 17:46:57
|
|
|
Skeptik, kirjas ju mida tegema peab. See info mis kuvatakse sinna sisse ju täiesti generic
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
28.03.2008 18:25:58
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Skeptik, kirjas ju mida tegema peab. See info mis kuvatakse sinna sisse ju täiesti generic  |
palun seleta mulle ka siis ära. võtsin pakenditest uued jupid, kõik tutikad. panin masina kokku. Vista installisin peale. siis tuli meelde, et netikaabel ei ole taga. panin selle taha ja viskas mulle selle ette. Age of Empires 2 mängisin ma viimati 90-ndate lõpus AoE2-st pole siin majas nagu haisugi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
28.03.2008 18:49:56
|
|
|
Skeptik, aa et sinumajas pole haisugi AOE II? Vot siis on imelik. Muidu võib see nali juhtuda kui panna sama versioon Vistast peale, sama konfiguratsiooniga, samas võrgus. Kuid Microsoft ei osanud seda kommenteerida. Küsimus on kuidas sinu oma kommenteerida?
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
29.03.2008 14:05:53
|
|
|
Vistal all pilte vaadates domineerib mingi pruun taustatoon. Kuidas sellest lahti saada?
Millegi pärast tooni ei ole siis kui paintiga pildid lahti teen.
Tekkis pärast mingit update, ei oska täpsemalt öelda millise
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
29.03.2008 14:35:13
|
|
|
Asgate, ilmselt on tegu monitri color profiliga. Vaata see üle.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
29.03.2008 14:56:12
|
|
|
Ei usu et graafika driverite viga on, sest probleem tekkis tükk maad peale catalysti peale panemist.
Googlist otsides viidati ka et color managemanti tuleks seadistda, olen vahetanud neid profiile sealt küll kuid pole abi olnud.
Mõtlesin et järsku on keegi siin kes ise reaalselt sellise jamaga on kokku puutunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Asgate
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2006
|
29.03.2008 16:08:59
|
|
|
jah, tõepoolest. Korda sai
Aitäh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|