Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 150, 151, 152  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mis mootorrattast/rollerit omad või ostad?
Yamaha
6%
 6%  [ 34 ]
Honda
8%
 8%  [ 46 ]
ATM
0%
 0%  [ 5 ]
KTM
2%
 2%  [ 13 ]
Aprilia
4%
 4%  [ 23 ]
Cpi
1%
 1%  [ 7 ]
BMW
1%
 1%  [ 11 ]
Harley-Davidson
1%
 1%  [ 10 ]
Kawasaki
5%
 5%  [ 30 ]
Suzuki
8%
 8%  [ 47 ]
Vene masin
9%
 9%  [ 50 ]
Pocketbike
1%
 1%  [ 7 ]
Mingi muu veereja ...
9%
 9%  [ 50 ]
Polegi sellist sõidukit.
39%
 39%  [ 221 ]
hääli kokku : 554

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
abit
HV vaatleja

liitunud: 02.03.2004




sõnum 16.03.2008 18:55:22 vasta tsitaadiga

RaPTiLE kirjutas:
Suzuki DR800 spidomeetri trossi, aasta 1997 ?
On pakkuda ?


Saan pakkuda originaal trossi hinnaga 350.-
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 17.03.2008 22:40:23 vasta tsitaadiga

Gilera Runner FX 125
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 23:53:06 vasta tsitaadiga

peale tööd läksin rattaga märjamaale, et pikka aega tagassi lubatud arvuti korda teha.. paari tunni p2rast tallna poole tagasi sõitma hakates avastasin, et vahepeal on lumi maha tulnud.. hetkel jääb ratas nädalavahetusein raplasse sõbra juurde lumevangi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 15:32:56 vasta tsitaadiga

Keegi tartus oma rollereid/ATV-sid ei taha remontida?
Tööl on igav ei viitsi niisama istuda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 02:19:07 vasta tsitaadiga

kuulikindel mees.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 03:07:24 vasta tsitaadiga

Tean, et see on vale aga sõidan alguses ilmselt isegi mõnda aega nii. Ok, päris sandaalidega muidugi sõitma ei lähe aga peale kiivri, kinnaste ja saabaste (ja heal juhul ka mingi seljakaitsme) midagi muud alguses ilmselt soetada ei saa.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 08:42:49 vasta tsitaadiga

küünarnukid on kõige hapramad. depoost saad 1200 - 1400 eest jope moodi asja.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 22:21:07 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=rJp4jjjaQ8Y&feature=related

Ka kuulikindel vist.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 22:41:38 vasta tsitaadiga

te olete lihtsalt kadedad, mis see teie asi on, kuidas keegi ennast surma sõidab, kaitsmeteta või ilma icon_rolleyes.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 23:01:39 vasta tsitaadiga

carlking, igasugu jobusid on. uuri natuke, mida 1 selline vend eelmise aasta kevadel idasõõril korda saatis.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 23:04:17 vasta tsitaadiga

"idasõõr kuulikindel tsikkel"

otsing andis biker.ee foorumi isegi ette icon_lol.gif

http://www.google.ee/search?q=idas%C3%B5%C3%B5r+kuulikindel+tsikkel&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 16:25:48 vasta tsitaadiga

eile ajasime sellele hääle sisse.


_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaPTiLE
Kreisi kasutaja
RaPTiLE

liitunud: 28.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 00:43:25 vasta tsitaadiga

Mingi päev sai veits müttatud mudas. Üllatus üllatus, kraav sattus meie teele, pole hullu, kõigepealt kerge ratas läbi, et näha kuidas lood on, siis mina, siis see kes kõige rohkem kartis ja kes video peale jäi icon_biggrin.gif

http://www.youtube.com/watch?v=QiwZNaZWG1w
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 28.03.2008 02:17:02 vasta tsitaadiga

Suurematele pole veel häält sisse pannud sel aastal, aga pisikesega juba sel aastal ühel kokkutulekul käidud (EMMK Talveralli Voosel) ja niisama ringi kimatatud.

pisike näide kah:


Link


Link
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 28.03.2008 02:22:37 vasta tsitaadiga

ee, üks küsimus on.
et nagu mitu suve järjest on poisikesed nende 125 kuubikuliste ATM krossikahakatistega linnavahel ringi kärutanud. minuteada ei tohi nagu nendega ringi sõita...kas seadusesilmad vaatavad sellest mööda võimisvärk on? lihtsalt huvitab nagu....mõtsin et endal võiks ka selline väike pill olla icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 02:28:52 vasta tsitaadiga

http://www.zone.ee/tagatuli/motoona/album/ <- eilsed pildid

http://www.zone.ee/tagatuli/lisa/DSC01497.JPG?2
täna pesime alt puhtaks ja isoleerisime eile leitud kaitsmata juhtmed plasti alt.. " naked"..

mõlemal kindlustus ka olemas. ilmselt liiguvad nii szr kui vfr laupäeval tartusse motoexotica le .

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 21:39:16 vasta tsitaadiga

http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?p=270738
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 23:05:17 vasta tsitaadiga

mmz, ma v6in postiga aidata.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2008 23:32:43 vasta tsitaadiga

1.kleeps on thumbs_up.gif aga 2. ja 3.'s on bullshit

liikluseeskirjad kehtivad kõigile ühtemoodi.Selle kleepsuga peab aru saama,et tsikliga sõitjad arvavad,et neile on ka 3's rida lubatud icon_rolleyes.gif

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 05:13:09 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mmz, ma v6in postiga aidata.

Oleks väga tore, aga äkki saad sellest Bikeris kasutajale Bladyhell teada anda. icon_smile.gif
Muide, ma vist nägin sind täna Estonia juures kaitseministeeriumi poole jalutamas (kui see nüüd olid sina). Ma passisin parajasti punase tule taga.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 09:56:24 vasta tsitaadiga

kakerdasin sealkandis jah. ütle talle ise. ma ei viitsi väga aktiivselt baikerit läbustada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 13:39:09 vasta tsitaadiga

Jerry kirjutas:
1.kleeps on thumbs_up.gif aga 2. ja 3.'s on bullshit

liikluseeskirjad kehtivad kõigile ühtemoodi.Selle kleepsuga peab aru saama,et tsikliga sõitjad arvavad,et neile on ka 3's rida lubatud icon_rolleyes.gif


kui ei sõida joone peal, siis ongi "kolmas rida" lubatud. seda võiks kasutada siiski ainult ummikus ja piisava vahega - kui autoderivi seisab siis miks ei võiks tsikkel ridade vahel aeglaselt edasi liikuda? Ilma ummikuta ei ole vaja - autod sõidavad niigi vähemalt piirkiirusel reeglina ja nende vahelt möödumine ei ole ei seaduse ega terve mõistusega kooskõlas.

Aga suur osa autojuhte seda ei mõista ja on maru kadeda kui tsikkel nendest kiiremini ummikutest läbi pääseb - seega ei ole ka 2. ja 3. kleepsuga ilmselt vaja seda ninaalla hõõruda ja tüli norida icon_smile.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 29.03.2008 14:30:46 vasta tsitaadiga

Mõtlesin endale nr:3 me võtta..
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2008 17:39:13 vasta tsitaadiga

tartu motoexotikal käis keegi icon_rolleyes.gif
ise ärkasin liiga hilja, et täna minna.
lisaks naine ütles, et ta mulle baiki ei osta nagunii - ei tasu siis ju minnagi icon_lol.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 29.03.2008 17:41:25 vasta tsitaadiga

Just saabusin sealt...
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 17:43:09 vasta tsitaadiga

Oli väike plaan minna, aga ärkasin alles 10 minuti eest. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2008 17:43:22 vasta tsitaadiga

zorten22 kirjutas:
Just saabusin sealt...

nu räägi muljeid 8)
sõiduvarustust on mõtet sinna soodsalt noolima minna või ainult silmailu vaatama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 17:44:43 vasta tsitaadiga

mmz, homme on ilmselt minek. ratastega. mul on saba ilmselt tühi.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2008 17:46:45 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
mmz, homme on ilmselt minek. ratastega. mul on saba ilmselt tühi.

tartus ju vabu üliõpilasneidusid nagu murdu.
tagasi minnes on ikka keegi otsa peal thumbs_up.gif 8)
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 29.03.2008 17:47:39 vasta tsitaadiga

B6 kirjutas:
zorten22 kirjutas:
Just saabusin sealt...

nu räägi muljeid 8)
sõiduvarustust on mõtet sinna soodsalt noolima minna või ainult silmailu vaatama icon_rolleyes.gif
Hirmus palav oli seal. Tegin mõned pildid ja nillisin tsikleid. Sain kolm Biker.ee kleepsu ka. Sõiduvarustust oli väljas küll ja küll, igasugust muud kama samuti. Enamus asjadel oli juures silt "Messihind", mis ei tähenda aga, et ta poes rohkem maksaks. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2008 17:49:26 vasta tsitaadiga

arvatagi icon_biggrin.gif
ega ma rohkem ka niisama pärisin.
poes kaubeldes saab nagunii kuigipalju alla, poolmuidu otsin varustust pigem netist icon_smile.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ihv
HV Guru

liitunud: 17.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 18:48:56 vasta tsitaadiga

käisin just sõitmas tartu vahel icon_razz.gif polnud meeleski, et see motoexotica ka eksisteerib icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 18:56:14 vasta tsitaadiga

Ihv kirjutas:
käisin just sõitmas tartu vahel icon_razz.gif polnud meeleski, et see motoexotica ka eksisteerib icon_rolleyes.gif


Ise käisin kaa seal motoexotikal aga see suht mõttetu mitte midagi head seal pole.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zorten22
HV veteran
zorten22

liitunud: 17.12.2004




sõnum 29.03.2008 19:17:28 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Ihv kirjutas:
käisin just sõitmas tartu vahel icon_razz.gif polnud meeleski, et see motoexotica ka eksisteerib icon_rolleyes.gif


Ise käisin kaa seal motoexotikal aga see suht mõttetu mitte midagi head seal pole.
Mis mõttega sa siis käisid seal või mis oleks pidanud teisiti olema...?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 29.03.2008 19:24:06 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
Ihv kirjutas:
käisin just sõitmas tartu vahel icon_razz.gif polnud meeleski, et see motoexotica ka eksisteerib icon_rolleyes.gif


Ise käisin kaa seal motoexotikal aga see suht mõttetu mitte midagi head seal pole.

no kui sulle tasuta baiki ja atv-d ei antud siis oli pointless muidugi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 187 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 159
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2008 22:02:10 vasta tsitaadiga

Ise sain sinna tööjuurest tasuta pääsme ja lihtsalt huvist läksin vaatama mis seal head. Aga seal kõik suht mõttetu.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mmz
HV veteran

liitunud: 07.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2008 05:29:34 vasta tsitaadiga

laurx, tänan pakkumast aga pühapäeval pean Tallinnas olema :\
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 30.03.2008 19:33:38 vasta tsitaadiga

Päevad ilusad..
Keegi täna õhtul viitsib tallinnas liikuda ka ?
Laurikre..

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2008 20:44:17 vasta tsitaadiga

Kannatame veel, varsti saan korda masina. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2008 21:01:13 vasta tsitaadiga

Laurikre, just tulin linnast.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 21:55:03 vasta tsitaadiga

Saapad käes, istuvad häste. Kolmapäeval ilma on, siis uurib. 8)
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 22:00:58 vasta tsitaadiga

naaber parkis hoovipeal vfr ile otsa. esiporikas on ribadeks. homme depoosse uut tellima. thumbs_down.gif
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 22:02:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
naaber parkis hoovipeal vfr ile otsa. esiporikas on ribadeks. homme depoosse uut tellima. thumbs_down.gif

Tüüpiline yamaha. Siduritross 700.- biker ee-st 150.- icon_biggrin.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 22:03:49 vasta tsitaadiga

noh. mu jaoks hetkel vahet ei ole. minu ratas seisi parkimiskastis. miks naaber korralikult peeglisse ei vaadanud, pole teada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DDF
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2006




sõnum 31.03.2008 22:05:42 vasta tsitaadiga

MarioA. kirjutas:
laurx kirjutas:
naaber parkis hoovipeal vfr ile otsa. esiporikas on ribadeks. homme depoosse uut tellima. thumbs_down.gif

Tüüpiline yamaha. Siduritross 700.- biker ee-st 150.- icon_biggrin.gif thumbs_up.gif


Kui kelelgil miskit enduro (XTR jne) Yamaha mootorisse peaks vaja minema uurigu streetmotost MZ varuosa, jupid on väga odavad, kuid tulevad Yamaha tehasemärgistustega pakendis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2008 22:09:31 vasta tsitaadiga

tsitaat:

streetmoto

neeme on hingega asja kallal. ma ostan küünlad, õlid, filtrid ja muud kulutarvikud enamasti sealt.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 01.04.2008 19:41:25 vasta tsitaadiga

Heips kas keegi oleks kohe tallinnas ka kokku saamas ? Sõidaks..
Nii aga ma juba linna suunas.. nii ,et kes liituda tahavad kõllake 53 46 59 68
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2008 20:04:59 vasta tsitaadiga

Sellised asjad on rollerite / Bike meestele head icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kickija
HV veteran
kickija

liitunud: 08.02.2006




sõnum 01.04.2008 21:31:37 vasta tsitaadiga

Sai ka oma jawale hääled sisse aetud, ikka mõnus on see mootorratas. thumbs_up.gif
_________________
Räägime ilmast..... Kaua sa ilma oled olnud?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurikre
HV Guru
Laurikre

liitunud: 20.09.2003




sõnum 02.04.2008 20:35:50 vasta tsitaadiga

17. mai toimub Raplas Route 15 MC "Motokrants" nimeline üritus. Ning kuna oli plaan nagunii Rapla tripp teha, oleks see just õige aeg, siis vast ilmad ka juba soojad.
Kas keegi ka tallinnast kahel rattal minemas ?
Laurikre:.

_________________
Need: Windows, .Net, Sharepoint, Exchange, Dynamics, Visual Studio, XNA, Expression, Silverlight, SQL and many other skills? Talk to me icon_smile.gif
Rohkem IT uudiseid iga päev BattleIT lehelt
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 131
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Mootorrataste teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 150, 151, 152  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.