|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
21.03.2008 16:14:48
|
|
|
Mis multis on mingi teine süsteeminõudlus või?
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
21.03.2008 16:23:24
|
|
|
| tarmac kirjutas: |
| Mis multis on mingi teine süsteeminõudlus või? |
MP jookseb mul vaat et 2 korda paremini,kui SP.
Aga selle configa saab küll mängida , kuigi 3850 vahetaks 9600GT vastu või 8800GT vastu sest crysis saab paremni nvidia kaartidega läbi.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
21.03.2008 17:39:58
|
|
|
...aga crysise pärast süsteemi kokku laduda on küll bs.
Instant actionis jookseb muidugi paremini, kui sp-s. PS mapid nagu mesa ja ehk beach on küll framerate hullem kui sp-s.
Ja pealegi SP-s saab ka 30fpsiga hakkama aga multiplayeris oleks ikka normaalseks mängimiseks 40+ vaja.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
21.03.2008 18:26:13
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
...aga crysise pärast süsteemi kokku laduda on küll bs.
Instant actionis jookseb muidugi paremini, kui sp-s. PS mapid nagu mesa ja ehk beach on küll framerate hullem kui sp-s.
Ja pealegi SP-s saab ka 30fpsiga hakkama aga multiplayeris oleks ikka normaalseks mängimiseks 40+ vaja. |
Mis sa jamad, Mesas on keskmiselt 50 ja beachis tiba vähem. ja seda high+ settingutega
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmac
HV kasutaja

liitunud: 10.08.2007
|
22.03.2008 01:16:37
|
|
|
Kusjuures ei pruugi fps-e maha võtta. Peab proovima.
_________________ www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid. |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
22.03.2008 02:01:47
|
|
|
| G80, darn kui hea see välja näeb tahaks juba mängida.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
22.03.2008 10:15:49
|
|
|
Kohati on originaal parem, kohati mod parem. Proovige keegi ära ja andke teada
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
22.03.2008 12:42:54
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Kohati on originaal parem, kohati mod parem. Proovige keegi ära ja andke teada  |
Selle natural modiga on selline lugu et seal on muudetud igal mapil Time of day(ToD) sätteid et pilti reaalsemaks muuta, lisaks ka väike system.cfg kus mõned vajalikud graafilised sätted sees. Seega perf seal originaali kandis. (sellest on teil kasu siiski vaid SP-s või äärmisel juhul ka oma custom mapidel).
TripleC mod on muidugi parima Perfi ja pildi suhtega mod mis tehtud Perf võib kasvada kuni 2X. Selle modiga on ka custom ToDid kaasas(proovinud pole kuid paar pilti nägid küll kahtlased välja). Samas kes oskab võib kasutada natural modi sätteid ja Tode koos TripleC modi sättetega
Siiamaani olen kasutanud enda tehtud custom sätteid mänguks, kuid praegu kuna SP väga ei mängi siis kasutan TripleC High sätteid mida ma samuti ise tiba muutnud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
22.03.2008 13:51:58
|
|
|
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Sry, ei viitsi hakata teemat otsast lugema, aga mis oleks min konf., millega Crysist 1680x1050 resol norm graafikaga (~medium) jooksutada? Dual-core/2GB/HD3850 on piisav?? |
Mina mängin e8400@4GHz, 2GB mälu, HD3870 klokitud: 1440x900, 2xAA ja settingud Medium. Jookseb ~50FPS...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
22.03.2008 14:02:49
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| 1dumbpcuser kirjutas: |
| Sry, ei viitsi hakata teemat otsast lugema, aga mis oleks min konf., millega Crysist 1680x1050 resol norm graafikaga (~medium) jooksutada? Dual-core/2GB/HD3850 on piisav?? |
Mina mängin e8400@4GHz, 2GB mälu, HD3870 klokitud: 1440x900, 2xAA ja settingud Medium. Jookseb ~50FPS... |
Kasuta TripleC modi High sätteid ja saad pildi mis on võrreldav Very high graafikaga ja fps on minul ~40 kandis.
http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=18999
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
22.03.2008 14:21:06
|
|
|
EDIT: valetasin, proovisin nüüd uuesti (mängu algusepoole seal mererannas ja siis lõpupoole enne mäge rongidepoos):
Kõik settingud Medium, Shaders Quality High
1440x900 0xAA ~55-70FPS
1440x900 2xAA ~35FPS
1680x1050 0xAA ~45-55FPS <-- selle jätan mängimiseks, pilt on isegi parem, kui 1440x900@2xAA
1680x1050 2xAA ~28FPS
Shaders ka Medium panna, siis keskmine FPS ~10 suurem!
Killerwave, proovin...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
22.03.2008 17:06:56
|
|
|
Proovisin ka netis , kõik täiesti min peal , mingi 10-16 mängiaga saab mby kuidagi mängida , joinisin 32 playeriga serverisse , pilt oli paar sec koguaeg paigal ja liikus edasi
sees liikus enamvähem ühtlaselt , kuni vastane ette juhtus siis oli pilt paigal
no fun like that
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
22.03.2008 18:03:45
|
|
|
Keegi veel 7600gs-iga mängib? Kuda on? P4 ja 1gb rammi! Sellise komplekti graafikakaardi üle kiiredamine annab meeletult juurde.
Igatahes jookseb hämmastavalt hästi, mediumi peal on enamik, 3 asja low peal(post protsessing, Water ja M. Blur)! Resulutsioon on 1024x768.
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
22.03.2008 18:56:02
|
|
|
mul on 7600 gt.
singelis oli samuti 1024 , kõik med ja 2x AA peal , jooksis mängitavalt, multiplayeris ei saa sittagi teha.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
22.03.2008 18:58:45
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
mul on 7600 gt.
singelis oli samuti 1024 , kõik med ja 2x AA peal , jooksis mängitavalt, multiplayeris ei saa sittagi teha. |
Võtta AA maha, ning jookseb 2x paremini
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
22.03.2008 19:09:24
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
mul on 7600 gt.
singelis oli samuti 1024 , kõik med ja 2x AA peal , jooksis mängitavalt, multiplayeris ei saa sittagi teha. |
Imelik, MP just tunduvalt parem perf, vb asi hoopsi neti ühenduses(ping vms).
Muidugi AA tasub maha võtta, ise ka ei kasuta seda. Pigem EdgeAA 2 konsoolist.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
22.03.2008 19:53:21
|
|
|
ma tean , et jookseb paremini, multiplayeris on kõik nii madal kui võimalik aga ei saa ikka sittagi teha
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
22.03.2008 19:56:28
|
|
|
| DrZ kirjutas: |
ma tean , et jookseb paremini, multiplayeris on kõik nii madal kui võimalik aga ei saa ikka sittagi teha  |
mis nett sul on? Kui on korralik, siis crysisega mingi kala!
Aga jah, MP jookseb paremini!
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tumbuser
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.12.2004
|
22.03.2008 22:52:30
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
| DrZ kirjutas: |
ma tean , et jookseb paremini, multiplayeris on kõik nii madal kui võimalik aga ei saa ikka sittagi teha  |
mis nett sul on? Kui on korralik, siis crysisega mingi kala!
Aga jah, MP jookseb paremini! |
Huvitav. mul on korralik nett, aga mp jookseb halvemini kui single. Mis kalad võivad olla?
_________________ "The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."
. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
22.03.2008 23:14:35
|
|
|
| ok misiganes jooksem paremini, aga fakt on et mp-s on vaja rohkem fps-i kui sp-s.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
22.03.2008 23:34:04
|
|
|
mis kuramuse pärast see pildi eest viskab kui pihta saab??
või on see aint low-detail viga?
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
23.03.2008 03:15:53
|
|
|
Peale kõige muu sai täna editoris ka tiba Screenshotidega möllatud ja üks pilt tuli(vähemalt minu arust ) väga hea välja ja seega soovin seda ka teistega jagada.
Spoiler 
Tegu on ühe Custom IA mapiga mida me tõenäoliselt lähipäevil kaasHV-lastega proovime nimeks sel Jungle
Too pilt sobib väga hästi Taustapildiks(väiksemaks pole mõtet teha ).
viimati muutis Killerwave 23.03.2008 03:16:26, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
23.03.2008 03:15:54
|
|
|
Killerwave, Tõesti päris ilus
| tsitaat: |
Tegu on ühe Custom IA mapiga mida me tõenäoliselt lähipäevil kaasHV-lastega proovime
|
Uhh juba kohe tahaks proovida
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
23.03.2008 03:30:50
|
|
|
Kuna ma avastasin unise peaga et Photobucket tegi mu pildi väiksemaks , siis originaalsuuruses pilt on saadaval Siit. 2560x1920
Kui ainult saaks crysist sellise resoga mängida, olekski pilt selline. unistada ju võib 8)
Lisaks: Tegu ei ole max graafikaga ning AA pole samuti kasutatud, sellise reso puhul pole vajagi enam
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
23.03.2008 09:18:25
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Peale kõige muu sai täna editoris ka tiba Screenshotidega möllatud ja üks pilt tuli(vähemalt minu arust ) väga hea välja ja seega soovin seda ka teistega jagada.
Spoiler 
Tegu on ühe Custom IA mapiga mida me tõenäoliselt lähipäevil kaasHV-lastega proovime nimeks sel Jungle
Too pilt sobib väga hästi Taustapildiks(väiksemaks pole mõtet teha ). |
Moditud seaded jah
Pilt töesti väga ilus
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
23.03.2008 11:04:27
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
Peale kõige muu sai täna editoris ka tiba Screenshotidega möllatud ja üks pilt tuli(vähemalt minu arust ) väga hea välja ja seega soovin seda ka teistega jagada.
Spoiler 
Tegu on ühe Custom IA mapiga mida me tõenäoliselt lähipäevil kaasHV-lastega proovime nimeks sel Jungle
Too pilt sobib väga hästi Taustapildiks(väiksemaks pole mõtet teha ). |
See on tõesti kena ja huvitav mapp.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
23.03.2008 17:52:45
|
|
|
6600GT + Patch 1.2 ja 1.21 ning 1280/1024 resoga ja medium graafikaga FPS 12-35 päris hea
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
23.03.2008 19:47:06
|
|
|
| NV Teslade ja Quadrotega ka Crysist mängida on võimalik?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
23.03.2008 20:04:04
|
|
|
| Perf siis ilmselt kehvem kui 8600GT-ga.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Velociraptor
HV veteran

liitunud: 27.03.2004
|
23.03.2008 21:24:12
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
6600GT + Patch 1.2 ja 1.21 ning 1280/1024 resoga ja medium graafikaga FPS 12-35 päris hea  |
nojah, sul ülejäänud pill hea
mul mingi 1gb igivana mälu ja ühetuumaline prose
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
internetu
HV vaatleja
liitunud: 17.04.2003
|
24.03.2008 12:43:44
|
|
|
hakkasin mängima, kuna vähe parem videokaart sai sisse lükatud radeon 1950xtx vms, seadistused vaikimisi 1024x768, efektid medium ja high, midagi ei jõnksuta, täitsa ilus ...
mänguga niikaugele jõudnud, et hõljun mingis olluses, ilmatuma suures ruumis, keskel on mingi uhvokate suur värgeldus ja selle all miski väiksem apastraat,
jama praegu sellel et ei oska edasi minna, tagasi vist pole mõtet, ei oska otsingusõnu ka genereerida, et netist õpetust leida ...
_________________ M: tindiprinterskanner HP (tint otsas) |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.03.2008 12:46:44
|
|
|
| internetu kirjutas: |
hakkasin mängima, kuna vähe parem videokaart sai sisse lükatud radeon 1950xtx vms, seadistused vaikimisi 1024x768, efektid medium ja high, midagi ei jõnksuta, täitsa ilus ...
mänguga niikaugele jõudnud, et hõljun mingis olluses, ilmatuma suures ruumis, keskel on mingi uhvokate suur värgeldus ja selle all miski väiksem apastraat,
jama praegu sellel et ei oska edasi minna, tagasi vist pole mõtet, ei oska otsingusõnu ka genereerida, et netist õpetust leida ...
 |
Crysis Game Guide?.Crysis Gameplay Help?.HELP-Save me from the bloodsucking aliens+Crysis
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Estnx
HV Guru

liitunud: 08.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 241 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
24.03.2008 13:08:02
|
|
|
| internetu kirjutas: |
hakkasin mängima, kuna vähe parem videokaart sai sisse lükatud radeon 1950xtx vms, seadistused vaikimisi 1024x768, efektid medium ja high, midagi ei jõnksuta, täitsa ilus ...
mänguga niikaugele jõudnud, et hõljun mingis olluses, ilmatuma suures ruumis, keskel on mingi uhvokate suur värgeldus ja selle all miski väiksem apastraat,
jama praegu sellel et ei oska edasi minna, tagasi vist pole mõtet, ei oska otsingusõnu ka genereerida, et netist õpetust leida ...
 |
tegelikult see ei ole üldse nii raske kui tundub ... kui esimest korda seda tegin siis läksin nagu lihtsalt tunde järgi vms kuigi ikka suht raske oli seal orienteeruda küll ...aga ma ise muudkui raiusin aga edasi ja lõpuks saingi sealt välja ... minu meelest see ongi nii mõeldud et lihtsalt rühid edasi ja kuna sela igast keerdkäike siis lähed lihtsalt sinna käiku kust viib edasi mina tegin nii ja lõpuks saingi sealt välja. ise hakkasin seda mängu nüüd 3 korda läbitegema delta astmega ... päris raske on ikka okse kui hakkasin teist korda seda mängu läbitegema siis sai see koobas suht ruttu läbi tehtud aga jah esimene kord oli ka ikka päris suur pusimine ...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
24.03.2008 13:25:51
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| internetu kirjutas: |
hakkasin mängima, kuna vähe parem videokaart sai sisse lükatud radeon 1950xtx vms, seadistused vaikimisi 1024x768, efektid medium ja high, midagi ei jõnksuta, täitsa ilus ...
mänguga niikaugele jõudnud, et hõljun mingis olluses, ilmatuma suures ruumis, keskel on mingi uhvokate suur värgeldus ja selle all miski väiksem apastraat,
jama praegu sellel et ei oska edasi minna, tagasi vist pole mõtet, ei oska otsingusõnu ka genereerida, et netist õpetust leida ...
 |
tegelikult see ei ole üldse nii raske kui tundub ... kui esimest korda seda tegin siis läksin nagu lihtsalt tunde järgi vms kuigi ikka suht raske oli seal orienteeruda küll ...aga ma ise muudkui raiusin aga edasi ja lõpuks saingi sealt välja ... minu meelest see ongi nii mõeldud et lihtsalt rühid edasi ja kuna sela igast keerdkäike siis lähed lihtsalt sinna käiku kust viib edasi mina tegin nii ja lõpuks saingi sealt välja. ise hakkasin seda mängu nüüd 3 korda läbitegema delta astmega ... päris raske on ikka okse kui hakkasin teist korda seda mängu läbitegema siis sai see koobas suht ruttu läbi tehtud aga jah esimene kord oli ka ikka päris suur pusimine ... |
sama siin + tapsin veel kõik need kalad ka ära mis seal ringi liikusid ühest kohast said relvi ja kuule ka mõnusalt, mis hõljusid seal..
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
24.03.2008 21:33:45
|
|
|
Ma ei pääse koobastesse. Prophet tujab niisama edasi, tagasi.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
24.03.2008 22:35:11
|
|
|
| Linnavurle kirjutas: |
| Ma ei pääse koobastesse. Prophet tujab niisama edasi, tagasi. |
Kuidas ei pääse! Kas see see koht mis on peale "jõesängi lahingut"?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
24.03.2008 22:36:59
|
|
|
Seal jah. Võib see "kala" olla.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
24.03.2008 22:42:35
|
|
|
| Linnavurle kirjutas: |
| Seal jah. Võib see "kala" olla. |
Sa ei pääse koopasse? Mismoodi see väljendub. Kala ilmselt jah, kui sisse ei saa
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
24.03.2008 22:47:04
|
|
|
Jõuan Propheti juurde... vana paneb koopasuu poole liduma. Koopasuu on kivirahnudega blokitud. Vana jookseb kivirahnu peale ja tagasi sealt. Ja nii jooksebki lõputult.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
24.03.2008 22:50:25
|
|
|
| Linnavurle kirjutas: |
| Jõuan Propheti juurde... vana paneb koopasuu poole liduma. Koopasuu on kivirahnudega blokitud. Vana jookseb kivirahnu peale ja tagasi sealt. Ja nii jooksebki lõputult. |
Mismoodi blokeeritud? Üle ei saa sina minna! Tema jääbki välja!
Kui ei saa, siis ilmselt tuleb seda missiooni uuesti alustada
Või on kellelgi parem idee?
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
24.03.2008 22:54:52
|
|
|
Koopasuu on kivirahnudega blokeeritud ja eisaa üle ega ümber.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
windsurfer
HV veteran

liitunud: 08.01.2006
|
24.03.2008 23:07:35
|
|
|
| Linnavurle kirjutas: |
| Koopasuu on kivirahnudega blokeeritud ja eisaa üle ega ümber. |
Mul oli ka mingi jama seal samas missioonis vist, tükk aega mässasin. Soovitan missiooni uuesti alustada.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDvurle
HV pensionär

liitunud: 03.04.2002
|
24.03.2008 23:11:42
|
|
|
Tänud.
_________________ Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur. |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
25.03.2008 16:58:15
|
|
|
CPU on vist päris vähe üle kellatud
Teiseks on reaalses mängus fps umbes 25% madalam kui GPU testis.
Aga küll me varsti ka real gameplay käigus selle 60 fps @ very high ära näeme
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jungleman
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.08.2005
|
26.03.2008 21:05:16
|
|
|
õnneks veel on kuhu pürgida - saab veel AA'd ka keerata peale
muide, kaua see tulnukate ja kaaluta osa kestab, ise olen juba veits aega tõmmelnud seal mäe sees, tahaks juba jalgu maha tagasi saada, pea hakkab valutama
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|