Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 21.03.2008 16:14:48 vasta tsitaadiga

Mis multis on mingi teine süsteeminõudlus või?
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 21.03.2008 16:23:24 vasta tsitaadiga

tarmac kirjutas:
Mis multis on mingi teine süsteeminõudlus või?

MP jookseb mul vaat et 2 korda paremini,kui SP.
icon_rolleyes.gif
Aga selle configa saab küll mängida , kuigi 3850 vahetaks 9600GT vastu või 8800GT vastu sest crysis saab paremni nvidia kaartidega läbi. icon_wink.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 21.03.2008 17:39:58 vasta tsitaadiga

...aga crysise pärast süsteemi kokku laduda on küll bs.
Instant actionis jookseb muidugi paremini, kui sp-s. PS mapid nagu mesa ja ehk beach on küll framerate hullem kui sp-s.
Ja pealegi SP-s saab ka 30fpsiga hakkama aga multiplayeris oleks ikka normaalseks mängimiseks 40+ vaja.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.03.2008 18:26:13 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
...aga crysise pärast süsteemi kokku laduda on küll bs.
Instant actionis jookseb muidugi paremini, kui sp-s. PS mapid nagu mesa ja ehk beach on küll framerate hullem kui sp-s.
Ja pealegi SP-s saab ka 30fpsiga hakkama aga multiplayeris oleks ikka normaalseks mängimiseks 40+ vaja.


Mis sa jamad, Mesas on keskmiselt 50 ja beachis tiba vähem. icon_neutral.gif ja seda high+ settingutega
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 22.03.2008 01:09:59 vasta tsitaadiga

Keegi sellist asja on proovind?
Natural Mod for Crysis
Spoiler Spoiler Spoiler

Päris kenaks teeb, kardan, et perf langeb siis.
http://www.crymod.com/filebase.php?fileid=763&lim=0

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmac
HV kasutaja
tarmac

liitunud: 10.08.2007




sõnum 22.03.2008 01:16:37 vasta tsitaadiga

Kusjuures ei pruugi fps-e maha võtta. Peab proovima.
_________________
www.crawl.ee Eesti R/C Rock Crawlerid.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 22.03.2008 02:01:47 vasta tsitaadiga

G80, darn kui hea see välja näeb tahaks juba mängida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 10:15:49 vasta tsitaadiga

Kohati on originaal parem, kohati mod parem. Proovige keegi ära ja andke teada icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 12:42:54 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Kohati on originaal parem, kohati mod parem. Proovige keegi ära ja andke teada icon_biggrin.gif


Selle natural modiga on selline lugu et seal on muudetud igal mapil Time of day(ToD) sätteid et pilti reaalsemaks muuta, lisaks ka väike system.cfg kus mõned vajalikud graafilised sätted sees. Seega perf seal originaali kandis. (sellest on teil kasu siiski vaid SP-s või äärmisel juhul ka oma custom mapidel).

TripleC mod on muidugi parima Perfi ja pildi suhtega mod mis tehtud thumbs_up.gif Perf võib kasvada kuni 2X. Selle modiga on ka custom ToDid kaasas(proovinud pole kuid paar pilti nägid küll kahtlased välja). Samas kes oskab võib kasutada natural modi sätteid ja Tode koos TripleC modi sättetega icon_wink.gif

Siiamaani olen kasutanud enda tehtud custom sätteid mänguks, kuid praegu kuna SP väga ei mängi siis kasutan TripleC High sätteid mida ma samuti ise tiba muutnud.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 13:51:58 vasta tsitaadiga

1dumbpcuser kirjutas:
Sry, ei viitsi hakata teemat otsast lugema, aga mis oleks min konf., millega Crysist 1680x1050 resol norm graafikaga (~medium) jooksutada? Dual-core/2GB/HD3850 on piisav??

Mina mängin e8400@4GHz, 2GB mälu, HD3870 klokitud: 1440x900, 2xAA ja settingud Medium. Jookseb ~50FPS...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 14:02:49 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
1dumbpcuser kirjutas:
Sry, ei viitsi hakata teemat otsast lugema, aga mis oleks min konf., millega Crysist 1680x1050 resol norm graafikaga (~medium) jooksutada? Dual-core/2GB/HD3850 on piisav??

Mina mängin e8400@4GHz, 2GB mälu, HD3870 klokitud: 1440x900, 2xAA ja settingud Medium. Jookseb ~50FPS...


Kasuta TripleC modi High sätteid ja saad pildi mis on võrreldav Very high graafikaga ja fps on minul ~40 kandis.
http://www.incrysis.com/forums/viewtopic.php?id=18999
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 14:21:06 vasta tsitaadiga

EDIT: valetasin, proovisin nüüd uuesti (mängu algusepoole seal mererannas ja siis lõpupoole enne mäge rongidepoos):
Kõik settingud Medium, Shaders Quality High

1440x900 0xAA ~55-70FPS
1440x900 2xAA ~35FPS
1680x1050 0xAA ~45-55FPS <-- selle jätan mängimiseks, pilt on isegi parem, kui 1440x900@2xAA
1680x1050 2xAA ~28FPS

Shaders ka Medium panna, siis keskmine FPS ~10 suurem!

Killerwave, proovin...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 17:06:56 vasta tsitaadiga

Proovisin ka netis , kõik täiesti min peal , mingi 10-16 mängiaga saab mby kuidagi mängida , joinisin 32 playeriga serverisse , pilt oli paar sec koguaeg paigal ja liikus edasi icon_lol.gif
sees liikus enamvähem ühtlaselt , kuni vastane ette juhtus siis oli pilt paigal icon_mad.gif icon_razz.gif
no fun like that icon_razz1.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 18:03:45 vasta tsitaadiga

Keegi veel 7600gs-iga mängib? Kuda on? P4 ja 1gb rammi! Sellise komplekti graafikakaardi üle kiiredamine annab meeletult juurde.

icon_biggrin.gif

Igatahes jookseb hämmastavalt hästi, mediumi peal on enamik, 3 asja low peal(post protsessing, Water ja M. Blur)! Resulutsioon on 1024x768.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 18:56:02 vasta tsitaadiga

mul on 7600 gt.
singelis oli samuti 1024 , kõik med ja 2x AA peal , jooksis mängitavalt, multiplayeris ei saa sittagi teha.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 18:58:45 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
mul on 7600 gt.
singelis oli samuti 1024 , kõik med ja 2x AA peal , jooksis mängitavalt, multiplayeris ei saa sittagi teha.


Võtta AA maha, ning jookseb 2x paremini icon_wink.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 19:09:24 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
mul on 7600 gt.
singelis oli samuti 1024 , kõik med ja 2x AA peal , jooksis mängitavalt, multiplayeris ei saa sittagi teha.


Imelik, MP just tunduvalt parem perf, vb asi hoopsi neti ühenduses(ping vms). icon_question.gif
Muidugi AA tasub maha võtta, ise ka ei kasuta seda. Pigem EdgeAA 2 konsoolist.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 19:53:21 vasta tsitaadiga

ma tean , et jookseb paremini, multiplayeris on kõik nii madal kui võimalik aga ei saa ikka sittagi teha icon_confused.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 19:56:28 vasta tsitaadiga

DrZ kirjutas:
ma tean , et jookseb paremini, multiplayeris on kõik nii madal kui võimalik aga ei saa ikka sittagi teha icon_confused.gif


mis nett sul on? Kui on korralik, siis crysisega mingi kala!

Aga jah, MP jookseb paremini!

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tumbuser
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 22:52:30 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
DrZ kirjutas:
ma tean , et jookseb paremini, multiplayeris on kõik nii madal kui võimalik aga ei saa ikka sittagi teha icon_confused.gif


mis nett sul on? Kui on korralik, siis crysisega mingi kala!

Aga jah, MP jookseb paremini!


Huvitav. mul on korralik nett, aga mp jookseb halvemini kui single. Mis kalad võivad olla?

_________________
"The computer says I need to upgrade my brain to be compatible with the new software."



.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 22.03.2008 23:14:35 vasta tsitaadiga

ok misiganes jooksem paremini, aga fakt on et mp-s on vaja rohkem fps-i kui sp-s.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 23:34:04 vasta tsitaadiga

mis kuramuse pärast see pildi eest viskab kui pihta saab??
või on see aint low-detail viga?
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 03:15:53 vasta tsitaadiga

Peale kõige muu sai täna editoris ka tiba Screenshotidega möllatud ja üks pilt tuli(vähemalt minu arust icon_razz1.gif ) väga hea välja ja seega soovin seda ka teistega jagada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tegu on ühe Custom IA mapiga mida me tõenäoliselt lähipäevil kaasHV-lastega proovime icon_wink.gif nimeks sel Jungle
Too pilt sobib väga hästi Taustapildiks(väiksemaks pole mõtet teha beer_yum.gif ).


viimati muutis Killerwave 23.03.2008 03:16:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 23.03.2008 03:15:54 vasta tsitaadiga

Killerwave, Tõesti päris ilus thumbs_up.gif
tsitaat:

Tegu on ühe Custom IA mapiga mida me tõenäoliselt lähipäevil kaasHV-lastega proovime

Uhh juba kohe tahaks proovida icon_razz.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 03:30:50 vasta tsitaadiga

Kuna ma avastasin unise peaga et Photobucket tegi mu pildi väiksemaks icon_confused.gif , siis originaalsuuruses pilt on saadaval Siit. 2560x1920
Kui ainult saaks crysist sellise resoga mängida, olekski pilt selline. unistada ju võib 8)
Lisaks: Tegu ei ole max graafikaga ning AA pole samuti kasutatud, sellise reso puhul pole vajagi enam thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 09:18:25 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Peale kõige muu sai täna editoris ka tiba Screenshotidega möllatud ja üks pilt tuli(vähemalt minu arust icon_razz1.gif ) väga hea välja ja seega soovin seda ka teistega jagada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tegu on ühe Custom IA mapiga mida me tõenäoliselt lähipäevil kaasHV-lastega proovime icon_wink.gif nimeks sel Jungle
Too pilt sobib väga hästi Taustapildiks(väiksemaks pole mõtet teha beer_yum.gif ).


Moditud seaded jah icon_biggrin.gif

Pilt töesti väga ilus thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 23.03.2008 11:04:27 vasta tsitaadiga

Killerwave kirjutas:
Peale kõige muu sai täna editoris ka tiba Screenshotidega möllatud ja üks pilt tuli(vähemalt minu arust icon_razz1.gif ) väga hea välja ja seega soovin seda ka teistega jagada.
Spoiler Spoiler Spoiler

Tegu on ühe Custom IA mapiga mida me tõenäoliselt lähipäevil kaasHV-lastega proovime icon_wink.gif nimeks sel Jungle
Too pilt sobib väga hästi Taustapildiks(väiksemaks pole mõtet teha beer_yum.gif ).

See on tõesti kena ja huvitav mapp. thumbs_up.gif

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 23.03.2008 17:52:45 vasta tsitaadiga

6600GT + Patch 1.2 ja 1.21 ning 1280/1024 resoga ja medium graafikaga FPS 12-35 päris hea thumbs_up.gif
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HighEnd
HV veteran
HighEnd

liitunud: 24.03.2007




sõnum 23.03.2008 19:47:06 vasta tsitaadiga

NV Teslade ja Quadrotega ka Crysist mängida on võimalik?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 20:04:04 vasta tsitaadiga

Perf siis ilmselt kehvem kui 8600GT-ga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 21:24:12 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
6600GT + Patch 1.2 ja 1.21 ning 1280/1024 resoga ja medium graafikaga FPS 12-35 päris hea thumbs_up.gif

nojah, sul ülejäänud pill hea icon_razz1.gif
mul mingi 1gb igivana mälu ja ühetuumaline prose icon_razz.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 00:45:23 vasta tsitaadiga

HighEnd kirjutas:
NV Teslade ja Quadrotega ka Crysist mängida on võimalik?

Quadrodega?.Jah(perf pole hõisata).Tesladega?.Ei.Kui ei plaani just hakata DVI väljundeid PCB-le jootma icon_smile.gif (Teslad on mõeldud teisteks asjadeks ja DVI vms väljundid puuduvad.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 01:02:10 vasta tsitaadiga

Väike meeldetuletus neile kes veel ei tea et NÖ. meie serveri teema kolis!

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=363395&postdays=0&postorder=asc&start=0

thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
internetu
HV vaatleja

liitunud: 17.04.2003




sõnum 24.03.2008 12:43:44 vasta tsitaadiga

hakkasin mängima, kuna vähe parem videokaart sai sisse lükatud radeon 1950xtx vms, seadistused vaikimisi 1024x768, efektid medium ja high, midagi ei jõnksuta, täitsa ilus ...
mänguga niikaugele jõudnud, et hõljun mingis olluses, ilmatuma suures ruumis, keskel on mingi uhvokate suur värgeldus ja selle all miski väiksem apastraat,
jama praegu sellel et ei oska edasi minna, tagasi vist pole mõtet, ei oska otsingusõnu ka genereerida, et netist õpetust leida ...
icon_rolleyes.gif

_________________
M: tindiprinterskanner HP (tint otsas)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 12:46:44 vasta tsitaadiga

internetu kirjutas:
hakkasin mängima, kuna vähe parem videokaart sai sisse lükatud radeon 1950xtx vms, seadistused vaikimisi 1024x768, efektid medium ja high, midagi ei jõnksuta, täitsa ilus ...
mänguga niikaugele jõudnud, et hõljun mingis olluses, ilmatuma suures ruumis, keskel on mingi uhvokate suur värgeldus ja selle all miski väiksem apastraat,
jama praegu sellel et ei oska edasi minna, tagasi vist pole mõtet, ei oska otsingusõnu ka genereerida, et netist õpetust leida ...
icon_rolleyes.gif

Crysis Game Guide?.Crysis Gameplay Help?.HELP-Save me from the bloodsucking aliens+Crysis icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Estnx
HV Guru
Estnx

liitunud: 08.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 12:59:04 vasta tsitaadiga

OT:
Sa ka ikka naljahammas icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif
tomorrow kirjutas:
HELP-Save me from the bloodsucking aliens+Crysis icon_lol.gif thumbs_up.gif

_________________
Just see vidin, mida sa oled otsinud...
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 24.03.2008 13:08:02 vasta tsitaadiga

internetu kirjutas:
hakkasin mängima, kuna vähe parem videokaart sai sisse lükatud radeon 1950xtx vms, seadistused vaikimisi 1024x768, efektid medium ja high, midagi ei jõnksuta, täitsa ilus ...
mänguga niikaugele jõudnud, et hõljun mingis olluses, ilmatuma suures ruumis, keskel on mingi uhvokate suur värgeldus ja selle all miski väiksem apastraat,
jama praegu sellel et ei oska edasi minna, tagasi vist pole mõtet, ei oska otsingusõnu ka genereerida, et netist õpetust leida ...
icon_rolleyes.gif



tegelikult see ei ole üldse nii raske kui tundub ... kui esimest korda seda tegin siis läksin nagu lihtsalt tunde järgi vms icon_lol.gif kuigi ikka suht raske oli seal orienteeruda küll ...aga ma ise muudkui raiusin aga edasi ja lõpuks saingi sealt välja ... minu meelest see ongi nii mõeldud et lihtsalt rühid edasi ja kuna sela igast keerdkäike siis lähed lihtsalt sinna käiku kust viib edasi icon_lol.gif mina tegin nii ja lõpuks saingi sealt välja. ise hakkasin seda mängu nüüd 3 korda läbitegema delta astmega ... päris raske on ikka okse kui hakkasin teist korda seda mängu läbitegema siis sai see koobas suht ruttu läbi tehtud aga jah esimene kord oli ka ikka päris suur pusimine ...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 24.03.2008 13:25:51 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
internetu kirjutas:
hakkasin mängima, kuna vähe parem videokaart sai sisse lükatud radeon 1950xtx vms, seadistused vaikimisi 1024x768, efektid medium ja high, midagi ei jõnksuta, täitsa ilus ...
mänguga niikaugele jõudnud, et hõljun mingis olluses, ilmatuma suures ruumis, keskel on mingi uhvokate suur värgeldus ja selle all miski väiksem apastraat,
jama praegu sellel et ei oska edasi minna, tagasi vist pole mõtet, ei oska otsingusõnu ka genereerida, et netist õpetust leida ...
icon_rolleyes.gif



tegelikult see ei ole üldse nii raske kui tundub ... kui esimest korda seda tegin siis läksin nagu lihtsalt tunde järgi vms icon_lol.gif kuigi ikka suht raske oli seal orienteeruda küll ...aga ma ise muudkui raiusin aga edasi ja lõpuks saingi sealt välja ... minu meelest see ongi nii mõeldud et lihtsalt rühid edasi ja kuna sela igast keerdkäike siis lähed lihtsalt sinna käiku kust viib edasi icon_lol.gif mina tegin nii ja lõpuks saingi sealt välja. ise hakkasin seda mängu nüüd 3 korda läbitegema delta astmega ... päris raske on ikka okse kui hakkasin teist korda seda mängu läbitegema siis sai see koobas suht ruttu läbi tehtud aga jah esimene kord oli ka ikka päris suur pusimine ...


sama siin + tapsin veel kõik need kalad ka ära mis seal ringi liikusid ühest kohast said relvi ja kuule ka mõnusalt, mis hõljusid seal.. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 24.03.2008 21:33:45 vasta tsitaadiga

Ma ei pääse koobastesse. Prophet tujab niisama edasi, tagasi.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 22:35:11 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
Ma ei pääse koobastesse. Prophet tujab niisama edasi, tagasi.


Kuidas ei pääse! Kas see see koht mis on peale "jõesängi lahingut"?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 24.03.2008 22:36:59 vasta tsitaadiga

Seal jah. Võib see "kala" olla.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 22:42:35 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
Seal jah. Võib see "kala" olla.


Sa ei pääse koopasse? Mismoodi see väljendub. Kala ilmselt jah, kui sisse ei saa icon_lol.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 24.03.2008 22:47:04 vasta tsitaadiga

Jõuan Propheti juurde... vana paneb koopasuu poole liduma. Koopasuu on kivirahnudega blokitud. Vana jookseb kivirahnu peale ja tagasi sealt. Ja nii jooksebki lõputult.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 22:50:25 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
Jõuan Propheti juurde... vana paneb koopasuu poole liduma. Koopasuu on kivirahnudega blokitud. Vana jookseb kivirahnu peale ja tagasi sealt. Ja nii jooksebki lõputult.


Mismoodi blokeeritud? icon_biggrin.gif Üle ei saa sina minna! Tema jääbki välja!

Kui ei saa, siis ilmselt tuleb seda missiooni uuesti alustada icon_redface.gif

Või on kellelgi parem idee?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 24.03.2008 22:54:52 vasta tsitaadiga

Koopasuu on kivirahnudega blokeeritud ja eisaa üle ega ümber.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
windsurfer
HV veteran
windsurfer

liitunud: 08.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.03.2008 23:07:35 vasta tsitaadiga

Linnavurle kirjutas:
Koopasuu on kivirahnudega blokeeritud ja eisaa üle ega ümber.

Mul oli ka mingi jama seal samas missioonis vist, tükk aega mässasin. Soovitan missiooni uuesti alustada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 24.03.2008 23:11:42 vasta tsitaadiga

Tänud.
_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
G80
HV Guru
G80

liitunud: 27.03.2006




sõnum 25.03.2008 12:42:32 vasta tsitaadiga

9800GX2 SLI Very High-iga AVG FPS 60!
Spoiler Spoiler Spoiler

Võimas värk, min FPS on küll 5 aga see mingi driveri kala vast.Toores veel, kuigi töötab juba hästi.
http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=181368

_________________
Ära siia kliki
Kommentaarid: 256 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 210
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.03.2008 16:58:15 vasta tsitaadiga

CPU on vist päris vähe üle kellatud icon_smile.gif
Teiseks on reaalses mängus fps umbes 25% madalam kui GPU testis.

Aga küll me varsti ka real gameplay käigus selle 60 fps @ very high ära näeme thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jungleman
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2005




sõnum 26.03.2008 21:05:16 vasta tsitaadiga

õnneks veel on kuhu pürgida - saab veel AA'd ka keerata peale thumbs_up.gif

muide, kaua see tulnukate ja kaaluta osa kestab, ise olen juba veits aega tõmmelnud seal mäe sees, tahaks juba jalgu maha tagasi saada, pea hakkab valutama icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Crysis mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 109, 110, 111 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.