Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 13:53:52 Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile vasta tsitaadiga

link :: minut.ee


Apple on välja lasknud esimese versiooni oma Safari nimelisest veebibrauserist Windowsi platvormile. Safari 3.1 jookseb nüüd nii Windows XP, Windows Vista kui jätkuvalt ka Mac OS X peal. Beeta jõudis kasutajateni eelmise aasta juunis ning juba siis väitis Apple selle olevat kiirem kui ükski teine veebibrauser Windowsis.

Nüüd võib igaüks siis alla laadida installatsiooni paketi ja ise järgi proovida, kas promojutt vastab tõele.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 23.03.2008 14:11:28 vasta tsitaadiga

Mis te siis arvate? Tasub proovimist? Kahtlen, et ta Tulirebasest parem on icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lock
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.09.2004




sõnum 23.03.2008 14:35:09 vasta tsitaadiga

ilma kahtluseta on ta kiirem kui firefox , enda arvates mugavam ka , turvalisuse koha pealt eriti ei julge safari puhul sõna võtta
Kindlasti tasub proovimist

siin väike kiiruse võrdlus
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 14:36:14 vasta tsitaadiga

Kas Safari Windows versioon toetab ID-kaarti?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AnnaAbi
HV kasutaja
AnnaAbi

liitunud: 25.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 14:49:16 vasta tsitaadiga

Fondid tunduvad kuidagi väga teistmoodi Safaris, võrreldes teiste programmidega/muu Windowsi keskkonnaga.
Sisseehitatud RSS lugeja paistab väga mõnus olevat.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 01.12.2003




sõnum 23.03.2008 14:49:35 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas Safari Windows versioon toetab ID-kaarti?


Siit üleskutse Windowsi meestele - proovige järgi!
Kas keegi teab, kuidas Maci peal ID kaardi projektiga lood on (mitte et ma seda kasutaks, aga pakub huvi)?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 14:55:23 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi teab, kuidas Maci peal ID kaardi projektiga lood on


http://www.id.ee/10453

ID-kaardi tugi Mac-ile on olemas alates versioonist 10.4 (Tiger).
Vajaliku tarkvara ja juhtnöörid leiad kodulehelt http://ideelabor.ee/id-kaart/macosx

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
maniisama
HV kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 23.03.2008 15:06:30 vasta tsitaadiga

kas see graafik apple kodulehelt mitte kallutatud tulemustega ole, pole näinud et Mersu kodulehel keegi Daewood reklaamiks niisiis, või vastupidi öeldes keegi ei tee reklaami oma kodukal et konkurendil parem toode või teenus on.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Metsjeesus
HV Guru
Metsjeesus

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 15:08:44 vasta tsitaadiga

Iseenesest on ilus, kiire ütleks ka. Fonte saaad globaalselt muuta. Ah et miks ma seda mainin? By default on mingi nõka kummaline asi - fondid on muudetud ja häirib see, et mitmed asjad on tugevas bold'is. Kes veel proovib Safarit siis mõtlen just nt foorumlaste nimesi vasemal ja ka tsiteerides "... kirjutas:" osa ja postituste pealkirju. Miinuspoolelt veel scrolli all hoides ei reageeri Safari kuigi muidu peaks saama nii nö kiirelt scrollida üles-alla. Ka tahaks textboxi ümbert sinist aurat natuke mahedamakas muuta.

Muidu on täitsa pädev elukas ma ütleks.

_________________
Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 16:00:48 vasta tsitaadiga

mulle ei meeldi et tab'idega ei saa tegutseda samamoodi nagu firefoxis - keskmise hiirenupuga...
ja see ka ei meeldi et eraldi ei saa välja tuua New Tab nuppu.... muidu ma kasutaks seda juba praegu... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 16:10:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mulle ei meeldi et tab'idega ei saa tegutseda samamoodi nagu firefoxis - keskmise hiirenupuga...

saab ju.
vaata settingud üle. OSXi all on defauldis juba paigas ja kasutan hiire keskmist nuppu.
minu jaoks suurem häda on see, et aadressi ribal puudub paremal see nooleke icon_smile.gif .
ps.paar huvitavat linki
http://pimpmysafari.com/
http://www.inquisitorx.com/safari/
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.03.2008 16:11:27 vasta tsitaadiga

Kuidas sellest tobedast "tekstivarjust" lõplikult lahti saab.
Keerasin selle seadetest maha, kuid "vari sörgib ikka tekstil sabas".

Ja seliine vari on silmadele, muideks, vägagi kurnav. Nii, et kellel silmadest kahju on, ärge tapke silmi selliste tobetate tekstivarjudega. Silmi läheb elus inimesel palju-palju vaja ja mingi Äpple pärast neid rikkuda ka pole mingit mõtet.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 16:16:55 vasta tsitaadiga

jään firefoxile, kuna safari omab ikka väga vähe võimalusi ja sellised lihtsamaks kasutamiseks featuurid samuti puuduvad.
gui'd ei saa eriti palju modifitseerida, source'i näitamine ei ole strukturiseeritud (eriti tunnen puudust "view selection source"-st firefoxilt), korralik firefoxi stiilis page info puudub.

kiiruse koha pealt aga pole kritiseerida midagi - tõttab korralikult, kiiremini isegi kui default sätetega firefox

edit: font on liiga bold ka, jah. optionsi alt light'i peale muutes on ikkagi liiga rasvane. kui veebisaidil on css'is font määratud, siis on ikka piix majas aeg-ajalt.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 23.03.2008 16:22:38 vasta tsitaadiga

See teksti "valge raam" võtab silmad päris kiiresti valutama. Vähemalt seda praeguse läppari 13 tollise ekraani juures.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alari A.
HV Guru

liitunud: 19.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 16:26:02 vasta tsitaadiga

tundub, et fonti kala on vaid winis.
Kommentaarid: 675 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 549
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 16:27:58 vasta tsitaadiga

digweed kirjutas:
tsitaat:

mulle ei meeldi et tab'idega ei saa tegutseda samamoodi nagu firefoxis - keskmise hiirenupuga...

saab ju.

mitte niipalju kui firefoxis :S

ja segab ka see et tab'i kinnipanemise ristike on teiselpool, kui firefoxis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
meybo
Kreisi kasutaja
meybo

liitunud: 17.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 16:30:14 vasta tsitaadiga

Esiteks - Safari lõppversioon on Windowsile saadaval juba pea pool aastat, kui mitte kauem, seda täiesti ametlikult. Endal millalgi eelmise aasta sügisel prooviks peale pandud versioon 3.0.3, hetkel uusim versioon juba 3.1.

Teiseks on Safariga Windowsi all minu arvates kiirusega samad lood, nagu iTunes-iga Windowsi all - ega ikka ei ole küll kiire. Apple programmid on head ja töötavad kiiresti Mac OS all, kuid Windowsi jaoks tunduvad need siiki kuidagi poolvägisi tehtud olevat.

10 minutit katsetamist tegi kiirelt selgeks, et Safari ei ole minu jaoks vähimgi konkurent FF-le.

_________________
www.meybo.ee
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
O
Kreisi kasutaja
O

liitunud: 22.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 16:48:58 vasta tsitaadiga

Läpaka touchpadi scroll ei töötanud, miski javascriptiga tehtud piltide vahetamine klaviatuurinooltega ei töötanud, source vaatamine on veider, fondid on VÄGA vastikud, jään FF juurde.
_________________
PS, kui teemades ei vasta
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helbeke
HV kasutaja
Helbeke

liitunud: 05.01.2002




sõnum 23.03.2008 16:54:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Kas keegi teab, kuidas Maci peal ID kaardi projektiga lood on


http://www.id.ee/10453

ID-kaardi tugi Mac-ile on olemas alates versioonist 10.4 (Tiger).
Vajaliku tarkvara ja juhtnöörid leiad kodulehelt http://ideelabor.ee/id-kaart/macosx


Mac OS X Leopard 10.5 ei ole toetatud! http://ideelabor.ee/id-kaart/macosx

_________________
i like my sugar with coffe and cream
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 17:11:49 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
digweed kirjutas:
tsitaat:

mulle ei meeldi et tab'idega ei saa tegutseda samamoodi nagu firefoxis - keskmise hiirenupuga...

saab ju.

mitte niipalju kui firefoxis :S

ja segab ka see et tab'i kinnipanemise ristike on teiselpool, kui firefoxis icon_biggrin.gif

ja kui avada mingi link keskmise nupuga, siis tuleb see leht ka käesolevasse tab'i ja kui mingile muule lingile klikkida, siis lähevad need kaks tab'i sinna koos icon_neutral.gif

edit: praegu ei teinudki nii.. aga mitu korda on teinud...
ainus asi mis mulle meeldib on see et loadimist näitab address bar'il icon_smile.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fedja
HV Guru
fedja

liitunud: 06.01.2002




sõnum 23.03.2008 17:46:24 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=322327
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 23.03.2008 19:13:02 vasta tsitaadiga

Suht nunnu. Muidugi käib närvidele bold font ja siis see, et kogu tarkvara on ühe kujundusega Apple'il. Safari sama välimusega nagu iTunes (default vähemalt).
Kiire on ta küll. FF'ist suti kiirem küll. Närvi ajab, et aadressiribal pole seda noolekest, et sissetrükitud aadresse sirvida (nimi ei meenu hetkel). Ja miks ometi default seadetes Home nuppu pole? icon_razz.gif

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IT-Kutt
HV vaatleja
IT-Kutt

liitunud: 11.10.2007




sõnum 23.03.2008 19:37:24 vasta tsitaadiga

Muidu on kiire ja tore jne, aga on kaks asja, mille pärast ma siiski Opera/Firefox brausereid kasutan: 1.aadressi ribal ei ole nuppu, et valida linke, mis sa juba ise oled sisse kirjutanud.2. new tab nuppu pole ja ei saa lisada ka, nagu on Operas ja Firefoxis..Ehk uuemates versioonides parandatakse ära
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ibrahim
HV kasutaja
Ibrahim

liitunud: 03.01.2002




sõnum 23.03.2008 21:22:15 vasta tsitaadiga

Muide kas keegi mälukasutust vaatas?
FF kasutab üle 50% vähem mälu kui Safari
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 22:47:45 vasta tsitaadiga

Muide, märkused kasutajatele. Fondid saate ise muuta paika. Võtke nt Firefox kõrvale lahti ja võrrelge fonte, saab kenasti paika. Aga hoiatan, see brauser lõhna 100 meetri pealt juba Apple järgi.

IT-Kutt, new tabi avamiseks on nii palju erinevaid võimalusi. CTRL + T nt. Samas on võimalik tabi real paremklikki tehes ka valida New Tab.
lu1de, harjumuse jõud on suur kas pole? Mida sa siis teeksid kui teaksid et Macil üldse need ristikesed suurenda ja vähenda on teiselpool? Ei tohiks tegelt probleem olla, aga noh jah.
Ibrahim, milleks sa mälukasutust vaatad? Nagu vahet sel on palju ta mälu võtab? Mälu on selleks et kasutada thumbs_up.gif

Ise kasutaks põhibrauserina, kui saaks sinna sellise asjanduse külge pookida nagu Foxmarks, Firebug ja Down Them All. Need on lihtsalt eluks vajalikud, ei saa ilma nendeta enam.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ibrahim
HV kasutaja
Ibrahim

liitunud: 03.01.2002




sõnum 23.03.2008 22:59:13 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:

Ibrahim, milleks sa mälukasutust vaatad? Nagu vahet sel on palju ta mälu võtab? Mälu on selleks et kasutada thumbs_up.gif


Vaatan sellepärast, et igalühel pole võibolla 2GB mälu.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 23:13:14 vasta tsitaadiga

mul on! icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2008 23:29:18 vasta tsitaadiga

Ibrahim, Usu või ei aga 300mhz celeron ning 384mb rami, firefox lahti ning mingi 7 tabi lahti ja ei mingit probleemi. Kujuta ette nüüd sinul poole vingem masin ja vingud icon_biggrin.gif Virtual ram on ka olemas kui füüsiliselt väheks jääb icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ibrahim
HV kasutaja
Ibrahim

liitunud: 03.01.2002




sõnum 24.03.2008 01:31:13 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Ibrahim, Usu või ei aga 300mhz celeron ning 384mb rami, firefox lahti ning mingi 7 tabi lahti ja ei mingit probleemi. Kujuta ette nüüd sinul poole vingem masin ja vingud icon_biggrin.gif Virtual ram on ka olemas kui füüsiliselt väheks jääb icon_wink.gif


Kust sa lugesid välja ,et ma vingun millegi üle?
Ma lihtsalt nentisin ,et Safari kasutab hulga rohkem mälu kui FF.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janek87
HV kasutaja

liitunud: 13.08.2004




sõnum 24.03.2008 09:39:32 vasta tsitaadiga

Veidike kiiremini liigutab end küll, kui tulirebane, aga font on vääga kahtlane.. tagasi tulirebase juurde icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Telex
HV kasutaja
Telex

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 10:41:48 vasta tsitaadiga

Keegi mainis, et fondid on võimalik paika panna icon_rolleyes.gif Huvitav, mida siin paika panna, kui Safari font smoothing sõidab windooza settingutest lihtsalt üle icon_eek.gif Kuni sellele brauserile ei lisandu võimalust font smoothing täiesti välja lülitada, pole sellega midagi teha icon_confused.gif Või nohh... kes soovib, võib ju oma silmi retsida icon_smile.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 25.03.2008 11:00:31 vasta tsitaadiga

Ibrahim: Mul jooksis katsetuse ajal täiesti vabal masinas, millel on 128 mega mälu.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 13:00:40 vasta tsitaadiga

Mulle kiirus pole kunagi oluline olnud, tähtis on ikka kasutamismugavus ning kiirus ei ole üks asi mis oma kahesekundilise vahega kasutusmugavust pärsiks. Mulle isiklikult omavad tähtsust firefoxile tehtud lisad mida ma aktiivselt kasutan ning kuna neid Safarile ei ole tehtud, siis ma ei kujuta üleminekut ette icon_rolleyes.gif
Samuti hämmastas mind see et paroolide meeldejätmise võimalust vist ei olegi icon_eek.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 13:45:49 vasta tsitaadiga

UB, on kül, kuid see defuldis väljalülitatud.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 25.03.2008 17:58:54 vasta tsitaadiga

Mina kasutasin Safarit 3 minutit ning seejärel uninstallisin, minujaoks ei ole ta Firefoxile lligilähedanegi.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 18:01:26 vasta tsitaadiga

ta ei peagi olema ju firefoxi kloon icon_rolleyes.gif (kuigi ma eelistaks kui oleks icon_lol.gif aga tegelikult ju ei pea....)
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 18:34:58 vasta tsitaadiga

http://feeds.feedburner.com/~r/emug/uudised/~3/257658717/
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 18:37:14 vasta tsitaadiga

gan3b kirjutas:
http://feeds.feedburner.com/~r/emug/uudised/~3/257658717/

Error 404 - Not Found
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 18:38:42 vasta tsitaadiga

Sattus teine mulle kuidagi ka arvuti.. See vari on seal tähtede taga ikka väga jube thumbs_down.gif
Firefox saab lehtede ette manamisega kuidagi palju kiiremini hakkama, see munes ja munes. Kuigi sisu ei meeldinud siis nägi kena välja (välja arvatud see jube vari kirja taga).
Jään Firefoxile truuks.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 18:54:57 vasta tsitaadiga

lu1de kirjutas:
gan3b kirjutas:
http://feeds.feedburner.com/~r/emug/uudised/~3/257658717/

Error 404 - Not Found

mm..mul feed näitas seda uudist nagu icon_rolleyes.gif
Nüüd maas jamh.

_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megadux
HV kasutaja
Megadux

liitunud: 17.10.2005




sõnum 25.03.2008 18:55:45 vasta tsitaadiga

Kas selle rõveda halli värvi tööristareal saab kuidagi mingi muu tooniga asendada? (Vihkan halli värvi) Ise ei saanud sellega hakkama. Tahaks uut brauserit sest Netscapel lõpetatakse support ära. icon_sad.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M00t
HV Guru
M00t

liitunud: 05.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 19:05:11 vasta tsitaadiga

Megadux kirjutas:
Kas selle rõveda halli värvi tööristareal saab kuidagi mingi muu tooniga asendada? (Vihkan halli värvi) Ise ei saanud sellega hakkama. Tahaks uut brauserit sest Netscapel lõpetatakse support ära. icon_sad.gif

haha, su avatar on hall icon_lol.gif


kasuta FF3'e kui sulle hall värv ei meeldi... see mõnusalt helesinine...
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megadux
HV kasutaja
Megadux

liitunud: 17.10.2005




sõnum 25.03.2008 19:19:53 vasta tsitaadiga

Mozilla oligi see paha organisatsioon kes Netscapel supporti lõpetas. Ei saa ta selle õela teoga ühte Firefoxi kasutajat juurde. Kuidagi peaks saama selle Safari välimust ikka tuunida.

lu1de - Hannibal ei suhtuks sellesse hästi kui keegi ta näost roheliseks värviks. Ütleme, et see avatar pole hall vaid must-valge icon_wink.gif
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 22:32:44 vasta tsitaadiga

Megadux, sinu teadmiseks ei ole Mozilla Foundation see krja juur. Viimased paar aastat pole AOLi Netscape teinud midagi kui rebrandinud Mozillat ja lisanud paar lisavõimalust. Nüüd kus Netscape on surnud on need addonnid mozillale saadaval ja teema Samuti. Ning selle juhtme tõmbas seinast AOL.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
triippriit
HV kasutaja
triippriit

liitunud: 31.05.2005




sõnum 27.03.2008 21:50:12 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
Muide, märkused kasutajatele. Fondid saate ise muuta paika. Võtke nt Firefox kõrvale lahti ja võrrelge fonte, saab kenasti paika. Aga hoiatan, see brauser lõhna 100 meetri pealt juba Apple järgi.

Äkki selgitad lähemalt? Mul olid igatahes Safaril kohe pärast paigaldamist näiliselt samad fondiseaded, mis Firefoxil, aga "Font smoothing" ikka hoopis teine mis ülejäänud keskkonnal.
Isegi, kui lighti peale panen, siis on häirivad paksud kirjad.. Miks ei võiks seal lihtsalt off-valikut olla icon_confused.gif

_________________
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
suur13
HV veteran
suur13

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.03.2008 21:57:16 vasta tsitaadiga

Oleks ka huvitatud infost, et kuidas täpselt selle fontide smooth'ingu maha saab...
Kommentaarid: 203 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 22:21:06 vasta tsitaadiga

suur13, font smoothingust ei tea ma midagi. Ise eelsitan lihtsalt Calibri fonti, ning kuna firefoxil see olemas, siis oli natukene imelik alguses Safarit vaadata.
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.03.2008 23:06:32 vasta tsitaadiga

firefoxiga ei tule ühtegi fonti kaasa, calibri on vista default font
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.03.2008 23:17:30 vasta tsitaadiga

mikk36, safari toppis times new romanit mulle. Ning noh jah, olgu siis vista oma. Xp'd ikka ei kasutaks ju icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 27.03.2008 23:20:23 vasta tsitaadiga

ot:
ma sokutasin pool kuud tagasi esimese vista ühte firmasse, teada saades oli töötajal natuke nurinat kuna tal endal oli natuke kehv kogemus sellega (tarkvara ühildumise osas algusaegadel) aga rahustasin ta maha kinnitamisega et kõik vajalik läheb seal ilusasti tööle icon_smile.gif
siiamaani vaid ühe korra helistanud winiga seoses: palus abi et kuidas klaviatuuri keelt lisada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Tarkvara ja arvutimängud »  Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.