|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
23.03.2008 13:53:52
Safari veebibrauser nüüd ka Windowsile |
|
|
link :: minut.ee
Apple on välja lasknud esimese versiooni oma Safari nimelisest veebibrauserist Windowsi platvormile. Safari 3.1 jookseb nüüd nii Windows XP, Windows Vista kui jätkuvalt ka Mac OS X peal. Beeta jõudis kasutajateni eelmise aasta juunis ning juba siis väitis Apple selle olevat kiirem kui ükski teine veebibrauser Windowsis.
Nüüd võib igaüks siis alla laadida installatsiooni paketi ja ise järgi proovida, kas promojutt vastab tõele.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek87
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
23.03.2008 14:11:28
|
|
|
Mis te siis arvate? Tasub proovimist? Kahtlen, et ta Tulirebasest parem on
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lock
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.09.2004
|
23.03.2008 14:35:09
|
|
|
ilma kahtluseta on ta kiirem kui firefox , enda arvates mugavam ka , turvalisuse koha pealt eriti ei julge safari puhul sõna võtta
Kindlasti tasub proovimist
siin väike kiiruse võrdlus
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AnnaAbi
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2003
|
23.03.2008 14:49:16
|
|
|
Fondid tunduvad kuidagi väga teistmoodi Safaris, võrreldes teiste programmidega/muu Windowsi keskkonnaga.
Sisseehitatud RSS lugeja paistab väga mõnus olevat.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kami
HV kasutaja
liitunud: 01.12.2003
|
23.03.2008 14:49:35
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Kas Safari Windows versioon toetab ID-kaarti? |
Siit üleskutse Windowsi meestele - proovige järgi!
Kas keegi teab, kuidas Maci peal ID kaardi projektiga lood on (mitte et ma seda kasutaks, aga pakub huvi)?
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maniisama
HV kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
23.03.2008 15:06:30
|
|
|
| kas see graafik apple kodulehelt mitte kallutatud tulemustega ole, pole näinud et Mersu kodulehel keegi Daewood reklaamiks niisiis, või vastupidi öeldes keegi ei tee reklaami oma kodukal et konkurendil parem toode või teenus on.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Metsjeesus
HV Guru

liitunud: 12.07.2004
|
23.03.2008 15:08:44
|
|
|
Iseenesest on ilus, kiire ütleks ka. Fonte saaad globaalselt muuta. Ah et miks ma seda mainin? By default on mingi nõka kummaline asi - fondid on muudetud ja häirib see, et mitmed asjad on tugevas bold'is. Kes veel proovib Safarit siis mõtlen just nt foorumlaste nimesi vasemal ja ka tsiteerides "... kirjutas:" osa ja postituste pealkirju. Miinuspoolelt veel scrolli all hoides ei reageeri Safari kuigi muidu peaks saama nii nö kiirelt scrollida üles-alla. Ka tahaks textboxi ümbert sinist aurat natuke mahedamakas muuta.
Muidu on täitsa pädev elukas ma ütleks.
_________________ Füsioteraapia alane hindamine & nõu ¤ treeningfilosoofia & toitumine ¤ kaela- ja õlavöötme lihaspingete leevendamine |
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
23.03.2008 16:00:48
|
|
|
mulle ei meeldi et tab'idega ei saa tegutseda samamoodi nagu firefoxis - keskmise hiirenupuga...
ja see ka ei meeldi et eraldi ei saa välja tuua New Tab nuppu.... muidu ma kasutaks seda juba praegu...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
23.03.2008 16:10:17
|
|
|
| tsitaat: |
mulle ei meeldi et tab'idega ei saa tegutseda samamoodi nagu firefoxis - keskmise hiirenupuga...
|
saab ju.
vaata settingud üle. OSXi all on defauldis juba paigas ja kasutan hiire keskmist nuppu.
minu jaoks suurem häda on see, et aadressi ribal puudub paremal see nooleke .
ps.paar huvitavat linki
http://pimpmysafari.com/
http://www.inquisitorx.com/safari/
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.03.2008 16:11:27
|
|
|
Kuidas sellest tobedast "tekstivarjust" lõplikult lahti saab.
Keerasin selle seadetest maha, kuid "vari sörgib ikka tekstil sabas".
Ja seliine vari on silmadele, muideks, vägagi kurnav. Nii, et kellel silmadest kahju on, ärge tapke silmi selliste tobetate tekstivarjudega. Silmi läheb elus inimesel palju-palju vaja ja mingi Äpple pärast neid rikkuda ka pole mingit mõtet.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
23.03.2008 16:16:55
|
|
|
jään firefoxile, kuna safari omab ikka väga vähe võimalusi ja sellised lihtsamaks kasutamiseks featuurid samuti puuduvad.
gui'd ei saa eriti palju modifitseerida, source'i näitamine ei ole strukturiseeritud (eriti tunnen puudust "view selection source"-st firefoxilt), korralik firefoxi stiilis page info puudub.
kiiruse koha pealt aga pole kritiseerida midagi - tõttab korralikult, kiiremini isegi kui default sätetega firefox
edit: font on liiga bold ka, jah. optionsi alt light'i peale muutes on ikkagi liiga rasvane. kui veebisaidil on css'is font määratud, siis on ikka piix majas aeg-ajalt.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
23.03.2008 16:22:38
|
|
|
| See teksti "valge raam" võtab silmad päris kiiresti valutama. Vähemalt seda praeguse läppari 13 tollise ekraani juures.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
23.03.2008 16:26:02
|
|
|
| tundub, et fonti kala on vaid winis.
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
23.03.2008 16:27:58
|
|
|
| digweed kirjutas: |
| tsitaat: |
mulle ei meeldi et tab'idega ei saa tegutseda samamoodi nagu firefoxis - keskmise hiirenupuga...
|
saab ju.
|
mitte niipalju kui firefoxis :S
ja segab ka see et tab'i kinnipanemise ristike on teiselpool, kui firefoxis
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
meybo
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.08.2002
|
23.03.2008 16:30:14
|
|
|
Esiteks - Safari lõppversioon on Windowsile saadaval juba pea pool aastat, kui mitte kauem, seda täiesti ametlikult. Endal millalgi eelmise aasta sügisel prooviks peale pandud versioon 3.0.3, hetkel uusim versioon juba 3.1.
Teiseks on Safariga Windowsi all minu arvates kiirusega samad lood, nagu iTunes-iga Windowsi all - ega ikka ei ole küll kiire. Apple programmid on head ja töötavad kiiresti Mac OS all, kuid Windowsi jaoks tunduvad need siiki kuidagi poolvägisi tehtud olevat.
10 minutit katsetamist tegi kiirelt selgeks, et Safari ei ole minu jaoks vähimgi konkurent FF-le.
_________________ www.meybo.ee |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
O
Kreisi kasutaja

liitunud: 22.09.2005
|
23.03.2008 16:48:58
|
|
|
Läpaka touchpadi scroll ei töötanud, miski javascriptiga tehtud piltide vahetamine klaviatuurinooltega ei töötanud, source vaatamine on veider, fondid on VÄGA vastikud, jään FF juurde.
_________________ PS, kui teemades ei vasta |
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Helbeke
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
23.03.2008 17:11:49
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
| digweed kirjutas: |
| tsitaat: |
mulle ei meeldi et tab'idega ei saa tegutseda samamoodi nagu firefoxis - keskmise hiirenupuga...
|
saab ju.
|
mitte niipalju kui firefoxis :S
ja segab ka see et tab'i kinnipanemise ristike on teiselpool, kui firefoxis  |
ja kui avada mingi link keskmise nupuga, siis tuleb see leht ka käesolevasse tab'i ja kui mingile muule lingile klikkida, siis lähevad need kaks tab'i sinna koos
edit: praegu ei teinudki nii.. aga mitu korda on teinud...
ainus asi mis mulle meeldib on see et loadimist näitab address bar'il
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fedja
HV Guru

liitunud: 06.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 125 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
116 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
23.03.2008 19:13:02
|
|
|
Suht nunnu. Muidugi käib närvidele bold font ja siis see, et kogu tarkvara on ühe kujundusega Apple'il. Safari sama välimusega nagu iTunes (default vähemalt).
Kiire on ta küll. FF'ist suti kiirem küll. Närvi ajab, et aadressiribal pole seda noolekest, et sissetrükitud aadresse sirvida (nimi ei meenu hetkel). Ja miks ometi default seadetes Home nuppu pole?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IT-Kutt
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2007
|
23.03.2008 19:37:24
|
|
|
| Muidu on kiire ja tore jne, aga on kaks asja, mille pärast ma siiski Opera/Firefox brausereid kasutan: 1.aadressi ribal ei ole nuppu, et valida linke, mis sa juba ise oled sisse kirjutanud.2. new tab nuppu pole ja ei saa lisada ka, nagu on Operas ja Firefoxis..Ehk uuemates versioonides parandatakse ära
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ibrahim
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
23.03.2008 21:22:15
|
|
|
Muide kas keegi mälukasutust vaatas?
FF kasutab üle 50% vähem mälu kui Safari
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
23.03.2008 22:47:45
|
|
|
Muide, märkused kasutajatele. Fondid saate ise muuta paika. Võtke nt Firefox kõrvale lahti ja võrrelge fonte, saab kenasti paika. Aga hoiatan, see brauser lõhna 100 meetri pealt juba Apple järgi.
IT-Kutt, new tabi avamiseks on nii palju erinevaid võimalusi. CTRL + T nt. Samas on võimalik tabi real paremklikki tehes ka valida New Tab.
lu1de, harjumuse jõud on suur kas pole? Mida sa siis teeksid kui teaksid et Macil üldse need ristikesed suurenda ja vähenda on teiselpool? Ei tohiks tegelt probleem olla, aga noh jah.
Ibrahim, milleks sa mälukasutust vaatad? Nagu vahet sel on palju ta mälu võtab? Mälu on selleks et kasutada
Ise kasutaks põhibrauserina, kui saaks sinna sellise asjanduse külge pookida nagu Foxmarks, Firebug ja Down Them All. Need on lihtsalt eluks vajalikud, ei saa ilma nendeta enam.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ibrahim
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
23.03.2008 22:59:13
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Ibrahim, milleks sa mälukasutust vaatad? Nagu vahet sel on palju ta mälu võtab? Mälu on selleks et kasutada
|
Vaatan sellepärast, et igalühel pole võibolla 2GB mälu.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
23.03.2008 23:13:14
|
|
|
mul on!
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
23.03.2008 23:29:18
|
|
|
Ibrahim, Usu või ei aga 300mhz celeron ning 384mb rami, firefox lahti ning mingi 7 tabi lahti ja ei mingit probleemi. Kujuta ette nüüd sinul poole vingem masin ja vingud Virtual ram on ka olemas kui füüsiliselt väheks jääb
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ibrahim
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2002
|
24.03.2008 01:31:13
|
|
|
| d3t kirjutas: |
Ibrahim, Usu või ei aga 300mhz celeron ning 384mb rami, firefox lahti ning mingi 7 tabi lahti ja ei mingit probleemi. Kujuta ette nüüd sinul poole vingem masin ja vingud Virtual ram on ka olemas kui füüsiliselt väheks jääb  |
Kust sa lugesid välja ,et ma vingun millegi üle?
Ma lihtsalt nentisin ,et Safari kasutab hulga rohkem mälu kui FF.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
janek87
HV kasutaja
liitunud: 13.08.2004
|
24.03.2008 09:39:32
|
|
|
Veidike kiiremini liigutab end küll, kui tulirebane, aga font on vääga kahtlane.. tagasi tulirebase juurde
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Telex
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002
|
25.03.2008 10:41:48
|
|
|
Keegi mainis, et fondid on võimalik paika panna Huvitav, mida siin paika panna, kui Safari font smoothing sõidab windooza settingutest lihtsalt üle Kuni sellele brauserile ei lisandu võimalust font smoothing täiesti välja lülitada, pole sellega midagi teha Või nohh... kes soovib, võib ju oma silmi retsida
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
25.03.2008 11:00:31
|
|
|
| Ibrahim: Mul jooksis katsetuse ajal täiesti vabal masinas, millel on 128 mega mälu.
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
25.03.2008 13:00:40
|
|
|
Mulle kiirus pole kunagi oluline olnud, tähtis on ikka kasutamismugavus ning kiirus ei ole üks asi mis oma kahesekundilise vahega kasutusmugavust pärsiks. Mulle isiklikult omavad tähtsust firefoxile tehtud lisad mida ma aktiivselt kasutan ning kuna neid Safarile ei ole tehtud, siis ma ei kujuta üleminekut ette
Samuti hämmastas mind see et paroolide meeldejätmise võimalust vist ei olegi
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
25.03.2008 13:45:49
|
|
|
UB, on kül, kuid see defuldis väljalülitatud.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otipoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
25.03.2008 17:58:54
|
|
|
| Mina kasutasin Safarit 3 minutit ning seejärel uninstallisin, minujaoks ei ole ta Firefoxile lligilähedanegi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
25.03.2008 18:01:26
|
|
|
ta ei peagi olema ju firefoxi kloon (kuigi ma eelistaks kui oleks aga tegelikult ju ei pea....)
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
25.03.2008 18:37:14
|
|
|
Error 404 - Not Found
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
25.03.2008 18:38:42
|
|
|
Sattus teine mulle kuidagi ka arvuti.. See vari on seal tähtede taga ikka väga jube
Firefox saab lehtede ette manamisega kuidagi palju kiiremini hakkama, see munes ja munes. Kuigi sisu ei meeldinud siis nägi kena välja (välja arvatud see jube vari kirja taga).
Jään Firefoxile truuks.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
25.03.2008 18:54:57
|
|
|
| lu1de kirjutas: |
Error 404 - Not Found |
mm..mul feed näitas seda uudist nagu
Nüüd maas jamh.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Megadux
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2005
|
25.03.2008 18:55:45
|
|
|
Kas selle rõveda halli värvi tööristareal saab kuidagi mingi muu tooniga asendada? (Vihkan halli värvi) Ise ei saanud sellega hakkama. Tahaks uut brauserit sest Netscapel lõpetatakse support ära.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M00t
HV Guru

liitunud: 05.12.2006
|
25.03.2008 19:05:11
|
|
|
| Megadux kirjutas: |
Kas selle rõveda halli värvi tööristareal saab kuidagi mingi muu tooniga asendada? (Vihkan halli värvi) Ise ei saanud sellega hakkama. Tahaks uut brauserit sest Netscapel lõpetatakse support ära.  |
haha, su avatar on hall
kasuta FF3'e kui sulle hall värv ei meeldi... see mõnusalt helesinine...
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Megadux
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2005
|
25.03.2008 19:19:53
|
|
|
Mozilla oligi see paha organisatsioon kes Netscapel supporti lõpetas. Ei saa ta selle õela teoga ühte Firefoxi kasutajat juurde. Kuidagi peaks saama selle Safari välimust ikka tuunida.
lu1de - Hannibal ei suhtuks sellesse hästi kui keegi ta näost roheliseks värviks. Ütleme, et see avatar pole hall vaid must-valge
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
25.03.2008 22:32:44
|
|
|
Megadux, sinu teadmiseks ei ole Mozilla Foundation see krja juur. Viimased paar aastat pole AOLi Netscape teinud midagi kui rebrandinud Mozillat ja lisanud paar lisavõimalust. Nüüd kus Netscape on surnud on need addonnid mozillale saadaval ja teema Samuti. Ning selle juhtme tõmbas seinast AOL.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
triippriit
HV kasutaja

liitunud: 31.05.2005
|
27.03.2008 21:50:12
|
|
|
| d3t kirjutas: |
| Muide, märkused kasutajatele. Fondid saate ise muuta paika. Võtke nt Firefox kõrvale lahti ja võrrelge fonte, saab kenasti paika. Aga hoiatan, see brauser lõhna 100 meetri pealt juba Apple järgi. |
Äkki selgitad lähemalt? Mul olid igatahes Safaril kohe pärast paigaldamist näiliselt samad fondiseaded, mis Firefoxil, aga "Font smoothing" ikka hoopis teine mis ülejäänud keskkonnal.
Isegi, kui lighti peale panen, siis on häirivad paksud kirjad.. Miks ei võiks seal lihtsalt off-valikut olla
_________________  |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
suur13
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
27.03.2008 21:57:16
|
|
|
| Oleks ka huvitatud infost, et kuidas täpselt selle fontide smooth'ingu maha saab...
|
|
| Kommentaarid: 203 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.03.2008 22:21:06
|
|
|
suur13, font smoothingust ei tea ma midagi. Ise eelsitan lihtsalt Calibri fonti, ning kuna firefoxil see olemas, siis oli natukene imelik alguses Safarit vaadata.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
27.03.2008 23:06:32
|
|
|
| firefoxiga ei tule ühtegi fonti kaasa, calibri on vista default font
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
27.03.2008 23:17:30
|
|
|
mikk36, safari toppis times new romanit mulle. Ning noh jah, olgu siis vista oma. Xp'd ikka ei kasutaks ju
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004

|
27.03.2008 23:20:23
|
|
|
| ot: |
ma sokutasin pool kuud tagasi esimese vista ühte firmasse, teada saades oli töötajal natuke nurinat kuna tal endal oli natuke kehv kogemus sellega (tarkvara ühildumise osas algusaegadel) aga rahustasin ta maha kinnitamisega et kõik vajalik läheb seal ilusasti tööle
siiamaani vaid ühe korra helistanud winiga seoses: palus abi et kuidas klaviatuuri keelt lisada  |
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|