Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
rain69
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2002




sõnum 25.06.2003 17:26:29 vasta tsitaadiga

mul on iga päev 20 tundi vahepeal söön vaatan telkut pool tundi ja siis jälle.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
millivatt
Kreisi kasutaja
millivatt

liitunud: 24.07.2002




sõnum 25.06.2003 18:05:46 vasta tsitaadiga

korraldaks miski võistluse, kes kõige kauem vastu pidada suudab. Mehed arvutitega ritta ja võrgus miskit mängu taguma. Ütleme, et iga 2 tunni tagant 5 min paus kohvi ja peldiku jaoks...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seven`
HV Guru
seven`

liitunud: 22.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 18:07:25 vasta tsitaadiga

millivatt kirjutas:
korraldaks miski võistluse, kes kõige kauem vastu pidada suudab. Mehed arvutitega ritta ja võrgus miskit mängu taguma. Ütleme, et iga 2 tunni tagant 5 min paus kohvi ja peldiku jaoks...


Näiteks kus?

Võrgupeol, kohe selline eraldi tuba! icon_wink.gif icon_smile.gif
Kommentaarid: 137 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lammas
HV veteran
lammas

liitunud: 05.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 18:57:00 vasta tsitaadiga

Vanal hallil aja (2-3 aastat tagasi) kui sai Planetarionit pelatud siis ikka 7-8 päeva jutti. Vahel lasin sõpradel süüa, juua tuua (elasin ühikas) Kooli ei jõudnud oma 3-4 kuud (umbes nii pikk oli 1 mänguhooaeg). Öösel kui jäidki tukkuma tuli sms kusagilt Austria/Saksa piiriäärest et miks online pole. Marss marss ründama ja defendima. Noh vahel sai tunnike 2 magatud kah aga täitsa järjest vast 48h üleval oldud (söök jook käeulatuses, vaid WC 2-3mini vahepeal)
Õnneks see asi nüüd möödas. Aga HinnaVaatluses ja niisama surfides 10h päevas pole probleem. Midagi muud teha pole ju icon_smile.gif

_________________
SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sassy2k
HV kasutaja


liitunud: 07.10.2002




sõnum 25.06.2003 19:35:41 vasta tsitaadiga

tra...kuidas saab ööpäevas mingi 20h arvuti taga istuda...ärge võtke südamesse aga kas te peale arvutit tegelete millegagi veel üldse? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 25.06.2003 19:39:49 vasta tsitaadiga

mul on igapäev kell 12 magama(öösel)hommikul 10 üles ja siis enamvähem 24.00 arvuti taga icon_confused.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 19:43:43 vasta tsitaadiga

päeval savin ja õhtul kiibitsen HVs, nii 6 tundi.
Kui savimist ei ole, siis 15 tundi HVs thumbs_up.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 25.06.2003 19:45:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

15 tundi HVs

eh..mul enamvähem sama icon_smile.gif
vahepeal pommitan jippiis..seda pommimängu icon_smile.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asassin
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2002




sõnum 25.06.2003 20:06:28 vasta tsitaadiga

Vaatan siin teie numbreid ja WTF icon_eek.gif kuidas saab niipalju arvuti taga aega raisata?(ei mõtle neid kes töötavad arvutiga), minu rekord arvuti taga on 11h, siis kui sai kunagi sõpradega ööläbi escapes CSi taotud, muidu päevas nii 2-5h.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cacib
HV kasutaja
Cacib

liitunud: 13.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 20:11:13 vasta tsitaadiga

Õhtul kl. 22.30 alustasin ja hommikul 9.00 lõpetasin (kusjuures magamaminemise mõtet ei tekkinud kordagi)
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 20:30:40 vasta tsitaadiga

Asassin kirjutas:
Vaatan siin teie numbreid ja WTF icon_eek.gif kuidas saab niipalju arvuti taga aega raisata?(ei mõtle neid kes töötavad arvutiga)


aga tööd pole! ja ei taha kah icon_razz.gif. nimelt minu hobi on ka CS. et selles mingi pro peaks olema pead pelama väheke ikka päevas icon_wink.gif.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
myxzel
HV kasutaja
myxzel

liitunud: 14.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.06.2003 20:37:42 vasta tsitaadiga

mitmed setmed aastad tagasi, kui warcraft 2 veel umba kõva sõna oli siis sai kahe nullkaabliga ühendatud arvutiga päev+öö+päev+öö .. see on siis ~48 tundi järjest warcraft 2 pelatud. Sellest muidugi wc pausid ja alt poest nännitoomine. Kohvi ei joonud, mingit kokakoolat sai lürbitud küll. Esimene ööpäev oli niisama, siis tuli juba mõte, et äkki oleks umba lahe vahepeal MITTE magada ja edasi mängida icon_smile.gif). Nii ta läks.
Ahjaa .. läks meelest lisada, et kaheööpäevalisele mängimismaratonile järgnes tubli ööpäevaline põõnamismaraton icon_smile.gif)

_________________
CNC frees, 3D print, 3D modelleerimine ja joonestamine.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skycat
HV kasutaja
skycat

liitunud: 20.05.2003




sõnum 25.06.2003 23:19:36 vasta tsitaadiga

siis kui ma Cossacks-i sain sai nii mängida, et mingi kell 11 (hommikul-post tuli) sain CD kätte, 12 installisin mängu arvutisse ja järgminepäev millalgi 6-7(õhtul) vahel jäi arvutitaga magama... (hea mugav tool oli). ülesärkasin juba siis kui vanemad järgmisel hommikul koju tulid ja mu üles ajasid. ma sain veel paraja ehmatuse, sest arvuti ei töötanud ja mõtlesin, et läbipõlen- tegelikult oli lihtsalt elekter ära käinud.
mingi 30tundi jutti...

tegin ainult ühe paariminutise pausi ja tasisin oma ebamugava arvutitooli asemele mugva tugitooli
üldiselt ei sa üle paari tunni jutti mängida, sest tullakse kohe kobisema
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiiver
HV vaatleja

liitunud: 03.04.2003




sõnum 27.06.2003 17:51:35 vasta tsitaadiga

Kõige kauem, täpselt ei oska öelda aga kuskil 26h kindlasti ilma suuremate pausideta. 14-18h tuleb tihtipeale ette sh. mõned pausid 0.5h, eriti kui parajasti tööpäev käsil. Muidu vabal tuleb ajal 0-10h päevas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tbl
HV vaatleja
Tbl

liitunud: 26.06.2003




sõnum 27.06.2003 20:28:56 vasta tsitaadiga

ma ka kuskil 24 tundi umbes...
_________________
Hinnavaatleja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeathCommando
HV kasutaja

liitunud: 12.02.2003




sõnum 28.06.2003 14:04:58 vasta tsitaadiga

etkel tegelt juba mingi 15h käib....
aega pole võtnud, aga korra söömas käimistega 40 kanti....

_________________
Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Craft
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 14:09:03 vasta tsitaadiga

Samuti mingi 40 kanti vast.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tommike
HV veteran
tommike

liitunud: 28.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 21:29:30 vasta tsitaadiga

isegi guiness ei registreeri kestvusalade rekordeid enam ...
milleks kõik see siis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 28.06.2003 21:31:31 vasta tsitaadiga

nonii....täna käib juba 14 tund icon_razz1.gif järjest arvutitaga
muide kõik see aeg HV-s icon_confused.gif
mai tea ise ka mida ma siin koguaeg teen icon_exclaim.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 21:38:19 vasta tsitaadiga

Norid poste maybe icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OskarR89
HV Guru
OskarR89

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.06.2003 21:44:16 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Norid poste maybe

Ma täna juba 10 saadik järjest HV-s
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
water
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.05.2003




sõnum 28.06.2003 21:44:26 vasta tsitaadiga

muidu ma vahepeal pommitan jippiis pommimängu...aga too mängi ei funka
eile...ka ei saand mängida...jippii paras pa**
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 21:51:28 vasta tsitaadiga

Nijah mul just lõppes 30H jutti 10min oli paus vist icon_razz.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 22:18:33 vasta tsitaadiga

Pots4t4j4 kirjutas:
Nijah mul just lõppes 30H jutti 10min oli paus vist icon_razz.gif icon_neutral.gif


eee...mida sa tegid 30h jutti? pelasid, surfasid, töötasid? nagu rohkem variante ei torkand pähe icon_redface.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skycat
HV kasutaja
skycat

liitunud: 20.05.2003




sõnum 28.06.2003 22:54:42 vasta tsitaadiga

water kirjutas:
muidu ma vahepeal pommitan jippiis pommimängu...aga too mängi ei funka
eile...ka ei saand mängida...jippii paras pa**


sama mure ja põhjuski teada....

tsitaat:
Pinging jippii.ee [194.126.101.67] with 32 bytes of data:

Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=644ms TTL=249
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=835ms TTL=249
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=812ms TTL=249
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=947ms TTL=249

Ping statistics for 194.126.101.67:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 644ms, Maximum = 947ms, Average = 809ms
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 22:57:44 vasta tsitaadiga

malcom kirjutas:
tsitaat:

no üht mäletan kindlalt, et mängisin kunagi Age Of Empires võttis aega vist 18h. vahepeal käisin aint wc-s ja kokat ostmas. muud ei teind. vanemad olid närvis, et mis värk on - poiss segi läind vä!


mul vanemad juba siis näevis kui ma olen 2tundi arvuti taga olnud icon_mad.gif


See on ju väga hea, mõned on siin kindlasti uhked kui kaua nad arvuti taga olnud on, aga tegelt piisab vabalt poolest tunnist päevas arvuti taga, mis mõte on mänge mängida, tegelege spordiga ka, kui oled kõva arvuti teadlane ei austa sind keegi, aga kui oled n. sportlane kasvõi väiksem sportlane, austavad sind kõik.PS:Rohkem naisi ka icon_razz1.gif

aniway, i think you got the point icon_wink.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skycat
HV kasutaja
skycat

liitunud: 20.05.2003




sõnum 28.06.2003 23:05:11 vasta tsitaadiga

wazaa13 kirjutas:
kui oled kõva arvuti teadlane ei austa sind keegi


oled kindel, palganumber paneb nad vast ümber mõtlema
ja vaata kui uhke oleks kui meil oleks oma rahvuslik Bill Gates vms.

wazaa13 kirjutas:
kasvõi väiksem sportlane, austavad sind kõik


jah Eestil on küll rohkelt neid teise ja kolmande kümmne kohtatega ja tagapool asuvaid sportlasi, tooks mõne näite ka aga ei tea nägu ühtegi... ja sellised küll mingit au ei too
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raido357
HV veteran

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 23:10:44 vasta tsitaadiga

mul nii 16-18h kanti kisub, siis k6ike nagu tehes, m2ngides, netis olles, jne. tegelt suht tavaline mul see kui pole midagi paremat teha.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 23:13:33 vasta tsitaadiga

skycat kirjutas:
wazaa13 kirjutas:
kui oled kõva arvuti teadlane ei austa sind keegi


oled kindel, palganumber paneb nad vast ümber mõtlema
ja vaata kui uhke oleks kui meil oleks oma rahvuslik Bill Gates vms.

wazaa13 kirjutas:
kasvõi väiksem sportlane, austavad sind kõik


jah Eestil on küll rohkelt neid teise ja kolmande kümmne kohtatega ja tagapool asuvaid sportlasi, tooks mõne näite ka aga ei tea nägu ühtegi... ja sellised küll mingit au ei too


Mida sa seletad Veerpalu,Kirsipuu,Nool on väga kõvad sportlased, ja ka need eesti sportlased kes tagapool on on väga tublid, nad vähemalt viitsivad sellega tegeleda mitte ei vahi arvuti molu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kraaks
HV kasutaja


liitunud: 04.02.2002




sõnum 28.06.2003 23:22:32 vasta tsitaadiga

aga nood sportlased viitsivad sportida.
neid keda arvuti huvitab, viitsivad molu vahtida.
-------------------------------------------------------------
sportlane vahib ka vahest arvuti molu.
arvutihuviline spordib ka.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 28.06.2003 23:25:43 vasta tsitaadiga

oi oi oi... igatahes väga-väga kaua thumbs_up.gif mingi 8 tundi ikka.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skycat
HV kasutaja
skycat

liitunud: 20.05.2003




sõnum 28.06.2003 23:29:37 vasta tsitaadiga

mull ei ole ühtegi halba sõna Veerpalu, Mae, Noole ja teiste tulemustega sportlaste vastu, ise olen suur teleka sportlane. kuid see kui eestlased saavad nii eismese kui viimase koha on ka imelik... icon_eek.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
acer
HV veteran

liitunud: 22.06.2002




sõnum 28.06.2003 23:31:48 vasta tsitaadiga

skycat kirjutas:
mull ei ole ühtegi halba sõna Veerpalu, Mae, Noole ja teiste tulemustega sportlaste vastu, ise olen suur teleka sportlane. kuid see kui eestlased saavad nii eismese kui viimase koha on ka imelik... icon_eek.gif

keegi peab ju nii esimene, kui ka viimane olema. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.06.2003 23:36:31 vasta tsitaadiga

ma pelasin 30h counter strike icon_smile.gif vahepeal nats battlefieldi ja natuke härra biini komöödiaid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skycat
HV kasutaja
skycat

liitunud: 20.05.2003




sõnum 29.06.2003 00:20:01 vasta tsitaadiga

acer kirjutas:

keegi peab ...... viimane olema. icon_rolleyes.gif


selle "au" võiks kellelegi teisele jätta

sellele teemase ka nätuke:
MA OLEN TÄNU JUBA SEITSMEST HOMMIKUL ARVUTI TAGA... enamuse ajast olen jänanud GameMakeriga [/b]
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wazaa
HV veteran
wazaa

liitunud: 13.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2003 10:24:27 vasta tsitaadiga

no kui ka mõni eestlane jääb kuskil viimaseks, ta vähemalt püüab alati paremini, keegi ei taha viimaseks jääda
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.06.2003 22:07:54 vasta tsitaadiga

tagasi teemasse siis: suht koht terve jõuluvaheaeg kooliajal... 2001/2002 vist oli, Baldur 2 ikka icon_wink.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 01.07.2003 16:04:49 vasta tsitaadiga

24 tundi tuleb vast ära(sõpradega lanpartyt pidades), peldikupausid selle sees.
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakuke
HV veteran

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.07.2003 16:11:32 vasta tsitaadiga

kas keegi teab kui pikk on rekord ilma ühegi pausita (k.a. wc ja söök ja jook)? kahtlen et üle 5-6 tunni saaks kätte... endal peaks olema mingi 5h see oli VP ajal kella 24.00-5.00 umbes. siis nagu keha enam pellarisse ei vajand icon_razz1.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
skycat
HV kasutaja
skycat

liitunud: 20.05.2003




sõnum 01.07.2003 17:03:01 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
kas keegi teab kui pikk on rekord ilma ühegi pausita (k.a. wc ja söök ja jook)? kahtlen et üle 5-6 tunni saaks kätte... endal peaks olema mingi 5h see oli VP ajal kella 24.00-5.00 umbes. siis nagu keha enam pellarisse ei vajand icon_razz1.gif


mingi 10 tundi ma arvan, et endal on...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
teadmamees
HV veteran


liitunud: 05.10.2002




sõnum 02.07.2003 15:22:25 vasta tsitaadiga

no kui meie lp'd teeme siis ikka ilma peldikupausideta ei saa. tavaliselt võtame end kohe õllest segi ja alles siis asume mängima. purjus peaga on mängimine ikka lõbusam icon_biggrin.gif
_________________
pensionil
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muaddib
HV vaatleja
muaddib

liitunud: 08.08.2003




sõnum 08.08.2003 13:07:12 vasta tsitaadiga

aastaid aastaid tagasi
ma arvan et u. 30 tundi. Sai kunagi sõbraga ema töökohta nädalavahetusel hiilitud. CIV 2 mängisime. Kõrvltoas oli diivan kus sai pikutada, kui üks ära väsis, aga kogu nädalavahetus oli sisustatud (sic!)

_________________
M: X-Box360 mängud: 1. Oblivion 10.- 2. Red Ded Redemtion 20.- 3. COD: World at War 15.- 4. PGR4 5.-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mad BLS
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2003




sõnum 09.08.2003 00:50:55 vasta tsitaadiga

Kui nüüd veidi ajas tagasi mõelda, siis kui veel 486 moes oli - sai ikka Stuntsi mängitud ööläbi. See siuke ürgne rallimäng on icon_razz.gif.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2003 00:56:31 vasta tsitaadiga

Nu, kunagi sai kodukat kokku klopsitud & weebi uuritud 4 päeva järjest....(wc & köögiskäigud maha arvestada)
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StaticMoth
HV veteran
StaticMoth

liitunud: 21.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2003 00:58:19 vasta tsitaadiga

kakuke kirjutas:
kas keegi teab kui pikk on rekord ilma ühegi pausita (k.a. wc ja söök ja jook)? kahtlen et üle 5-6 tunni saaks kätte... endal peaks olema mingi 5h see oli VP ajal kella 24.00-5.00 umbes. siis nagu keha enam pellarisse ei vajand icon_razz1.gif
Nu, enda isiklik rekord ületab julmalt 5 tundi!! Ei ole aega võtnud, aga 5 tundi teeb külma närviga ära, kui midagi sisse ei aja..!
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2003 01:02:55 vasta tsitaadiga

minu rekord ilma pausideta oli 20 tundi..(ei valeta)...pelasime koolis sõpradega Half life deatmatchi ja aoe2 e...aoe 2 yhe mängu peale kulus juba ca 7 tundi...prast oli selline kuse-nälja-magamishäda et oia jummal...koju jõudsin kell 1 päeval kohe magama ja magasin järgmise hommikuni
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2003 02:24:20 vasta tsitaadiga

vanasti vist sai 8tundi järjest Empire Earthi pelatud ilma pausita icon_eek.gif Jõhker!
alguse kiviajast kuni viimaseajani!
Jõhker mäng!

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.08.2003 02:30:35 vasta tsitaadiga

jup empire earthi tegin kah oma 6 tundi(koodidega icon_eek.gif ) ikka kaua kaua areneb seal...parem mäng on aga nt Rise of Nations...on kah kiviaeg--->tänapäev..aga suht kähku läheb..
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
faatzes
HV vaatleja
faatzes

liitunud: 06.07.2003




sõnum 18.08.2003 12:25:13 vasta tsitaadiga

nac üle 24h tuleb ära.....(wc ja mõned söögid).

see on see kuradi c++......õpihimu nii suur...

vahepial sai nac Vice Cityga närve ka rahustatud (KILL KILL, I HATE U, C++ icon_razz.gif)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
one
Piiratud kasutaja
one

liitunud: 26.06.2003




sõnum 18.08.2003 23:40:14 vasta tsitaadiga

wazaa13 kirjutas:
malcom kirjutas:
tsitaat:

no üht mäletan kindlalt, et mängisin kunagi Age Of Empires võttis aega vist 18h. vahepeal käisin aint wc-s ja kokat ostmas. muud ei teind. vanemad olid närvis, et mis värk on - poiss segi läind vä!


mul vanemad juba siis näevis kui ma olen 2tundi arvuti taga olnud icon_mad.gif


See on ju väga hea, mõned on siin kindlasti uhked kui kaua nad arvuti taga olnud on, aga tegelt piisab vabalt poolest tunnist päevas arvuti taga, mis mõte on mänge mängida, tegelege spordiga ka, kui oled kõva arvuti teadlane ei austa sind keegi, aga kui oled n. sportlane kasvõi väiksem sportlane, austavad sind kõik.PS:Rohkem naisi ka icon_razz1.gif

aniway, i think you got the point icon_wink.gif



Kui kaua sa siis ise arvuti taga istud???

Mina olen arvuti taga ksukil 7tundi päevas...Noh 9:00-12:00, 21:30-01:30, või siis 17:00-02:00
Käin ikka väljas ka, noh mõnipäev tulen üldse üsna hilja koju ja siis jõuab veel arvuti taga mingi paar tundi istuda, aga kui väljas midagi teha pole siis muidugi olen arvuti taga. Arvan et see rekord on kuskil järjest on kuskil 10-12 tundi...


Ilma söögi joogita mul rekord 7 tundi...

_________________
Kommentaarid: 168 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Võitlustanner »  kaua sa oled kõige kauem järjest arvutiga mänginud või tööd teinud? mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.