|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rain69
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2002
|
25.06.2003 17:26:29
|
|
|
| mul on iga päev 20 tundi vahepeal söön vaatan telkut pool tundi ja siis jälle.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
millivatt
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.07.2002
|
25.06.2003 18:05:46
|
|
|
| korraldaks miski võistluse, kes kõige kauem vastu pidada suudab. Mehed arvutitega ritta ja võrgus miskit mängu taguma. Ütleme, et iga 2 tunni tagant 5 min paus kohvi ja peldiku jaoks...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seven`
HV Guru

liitunud: 22.03.2002
|
25.06.2003 18:07:25
|
|
|
| millivatt kirjutas: |
| korraldaks miski võistluse, kes kõige kauem vastu pidada suudab. Mehed arvutitega ritta ja võrgus miskit mängu taguma. Ütleme, et iga 2 tunni tagant 5 min paus kohvi ja peldiku jaoks... |
Näiteks kus?
Võrgupeol, kohe selline eraldi tuba!
|
|
| Kommentaarid: 137 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lammas
HV veteran

liitunud: 05.01.2002
|
25.06.2003 18:57:00
|
|
|
Vanal hallil aja (2-3 aastat tagasi) kui sai Planetarionit pelatud siis ikka 7-8 päeva jutti. Vahel lasin sõpradel süüa, juua tuua (elasin ühikas) Kooli ei jõudnud oma 3-4 kuud (umbes nii pikk oli 1 mänguhooaeg). Öösel kui jäidki tukkuma tuli sms kusagilt Austria/Saksa piiriäärest et miks online pole. Marss marss ründama ja defendima. Noh vahel sai tunnike 2 magatud kah aga täitsa järjest vast 48h üleval oldud (söök jook käeulatuses, vaid WC 2-3mini vahepeal)
Õnneks see asi nüüd möödas. Aga HinnaVaatluses ja niisama surfides 10h päevas pole probleem. Midagi muud teha pole ju
_________________ SEO teenused - https://seo-teenus.ee/ | Kodulehtede tegemine - https://kodulehetegemine.me |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sassy2k
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2002
|
25.06.2003 19:35:41
|
|
|
tra...kuidas saab ööpäevas mingi 20h arvuti taga istuda...ärge võtke südamesse aga kas te peale arvutit tegelete millegagi veel üldse?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
25.06.2003 19:39:49
|
|
|
mul on igapäev kell 12 magama(öösel)hommikul 10 üles ja siis enamvähem 24.00 arvuti taga
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
25.06.2003 19:43:43
|
|
|
päeval savin ja õhtul kiibitsen HVs, nii 6 tundi.
Kui savimist ei ole, siis 15 tundi HVs
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
25.06.2003 19:45:38
|
|
|
eh..mul enamvähem sama
vahepeal pommitan jippiis..seda pommimängu
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asassin
HV kasutaja
liitunud: 17.10.2002
|
25.06.2003 20:06:28
|
|
|
Vaatan siin teie numbreid ja WTF kuidas saab niipalju arvuti taga aega raisata?(ei mõtle neid kes töötavad arvutiga), minu rekord arvuti taga on 11h, siis kui sai kunagi sõpradega ööläbi escapes CSi taotud, muidu päevas nii 2-5h.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Cacib
HV kasutaja

liitunud: 13.04.2003
|
25.06.2003 20:11:13
|
|
|
| Õhtul kl. 22.30 alustasin ja hommikul 9.00 lõpetasin (kusjuures magamaminemise mõtet ei tekkinud kordagi)
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
25.06.2003 20:30:40
|
|
|
| Asassin kirjutas: |
Vaatan siin teie numbreid ja WTF kuidas saab niipalju arvuti taga aega raisata?(ei mõtle neid kes töötavad arvutiga) |
aga tööd pole! ja ei taha kah . nimelt minu hobi on ka CS. et selles mingi pro peaks olema pead pelama väheke ikka päevas .
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
myxzel
HV kasutaja

liitunud: 14.02.2002
|
25.06.2003 20:37:42
|
|
|
mitmed setmed aastad tagasi, kui warcraft 2 veel umba kõva sõna oli siis sai kahe nullkaabliga ühendatud arvutiga päev+öö+päev+öö .. see on siis ~48 tundi järjest warcraft 2 pelatud. Sellest muidugi wc pausid ja alt poest nännitoomine. Kohvi ei joonud, mingit kokakoolat sai lürbitud küll. Esimene ööpäev oli niisama, siis tuli juba mõte, et äkki oleks umba lahe vahepeal MITTE magada ja edasi mängida ). Nii ta läks.
Ahjaa .. läks meelest lisada, et kaheööpäevalisele mängimismaratonile järgnes tubli ööpäevaline põõnamismaraton )
_________________ CNC frees, 3D print, 3D modelleerimine ja joonestamine. |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skycat
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
25.06.2003 23:19:36
|
|
|
siis kui ma Cossacks-i sain sai nii mängida, et mingi kell 11 (hommikul-post tuli) sain CD kätte, 12 installisin mängu arvutisse ja järgminepäev millalgi 6-7(õhtul) vahel jäi arvutitaga magama... (hea mugav tool oli). ülesärkasin juba siis kui vanemad järgmisel hommikul koju tulid ja mu üles ajasid. ma sain veel paraja ehmatuse, sest arvuti ei töötanud ja mõtlesin, et läbipõlen- tegelikult oli lihtsalt elekter ära käinud.
mingi 30tundi jutti...
tegin ainult ühe paariminutise pausi ja tasisin oma ebamugava arvutitooli asemele mugva tugitooli
üldiselt ei sa üle paari tunni jutti mängida, sest tullakse kohe kobisema
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kiiver
HV vaatleja
liitunud: 03.04.2003
|
27.06.2003 17:51:35
|
|
|
| Kõige kauem, täpselt ei oska öelda aga kuskil 26h kindlasti ilma suuremate pausideta. 14-18h tuleb tihtipeale ette sh. mõned pausid 0.5h, eriti kui parajasti tööpäev käsil. Muidu vabal tuleb ajal 0-10h päevas.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tbl
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2003
|
27.06.2003 20:28:56
|
|
|
ma ka kuskil 24 tundi umbes...
_________________ Hinnavaatleja |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeathCommando
HV kasutaja
liitunud: 12.02.2003
|
28.06.2003 14:04:58
|
|
|
etkel tegelt juba mingi 15h käib....
aega pole võtnud, aga korra söömas käimistega 40 kanti....
_________________ Nothing's eternal...
Vajad mõnda PHP/SQL rakendust? või hoopis tervet webi?
Võta ühendust.. |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Craft
Kreisi kasutaja
liitunud: 26.12.2002
|
28.06.2003 14:09:03
|
|
|
| Samuti mingi 40 kanti vast.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tommike
HV veteran

liitunud: 28.06.2003
|
28.06.2003 21:29:30
|
|
|
isegi guiness ei registreeri kestvusalade rekordeid enam ...
milleks kõik see siis
|
|
| Kommentaarid: 135 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
28.06.2003 21:31:31
|
|
|
nonii....täna käib juba 14 tund järjest arvutitaga
muide kõik see aeg HV-s
mai tea ise ka mida ma siin koguaeg teen
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
28.06.2003 21:38:19
|
|
|
Norid poste maybe
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OskarR89
HV Guru

liitunud: 22.02.2003

|
28.06.2003 21:44:16
|
|
|
| tsitaat: |
Norid poste maybe
|
Ma täna juba 10 saadik järjest HV-s
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
139 |
|
| tagasi üles |
|
 |
water
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.05.2003
|
28.06.2003 21:44:26
|
|
|
muidu ma vahepeal pommitan jippiis pommimängu...aga too mängi ei funka
eile...ka ei saand mängida...jippii paras pa**
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
28.06.2003 21:51:28
|
|
|
Nijah mul just lõppes 30H jutti 10min oli paus vist
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
28.06.2003 22:18:33
|
|
|
| Pots4t4j4 kirjutas: |
Nijah mul just lõppes 30H jutti 10min oli paus vist  |
eee...mida sa tegid 30h jutti? pelasid, surfasid, töötasid? nagu rohkem variante ei torkand pähe
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skycat
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
28.06.2003 22:54:42
|
|
|
| water kirjutas: |
muidu ma vahepeal pommitan jippiis pommimängu...aga too mängi ei funka
eile...ka ei saand mängida...jippii paras pa** |
sama mure ja põhjuski teada....
| tsitaat: |
Pinging jippii.ee [194.126.101.67] with 32 bytes of data:
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=644ms TTL=249
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=835ms TTL=249
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=812ms TTL=249
Reply from 194.126.101.67: bytes=32 time=947ms TTL=249
Ping statistics for 194.126.101.67:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 644ms, Maximum = 947ms, Average = 809ms |
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
28.06.2003 22:57:44
|
|
|
| malcom kirjutas: |
| tsitaat: |
no üht mäletan kindlalt, et mängisin kunagi Age Of Empires võttis aega vist 18h. vahepeal käisin aint wc-s ja kokat ostmas. muud ei teind. vanemad olid närvis, et mis värk on - poiss segi läind vä!
|
mul vanemad juba siis näevis kui ma olen 2tundi arvuti taga olnud  |
See on ju väga hea, mõned on siin kindlasti uhked kui kaua nad arvuti taga olnud on, aga tegelt piisab vabalt poolest tunnist päevas arvuti taga, mis mõte on mänge mängida, tegelege spordiga ka, kui oled kõva arvuti teadlane ei austa sind keegi, aga kui oled n. sportlane kasvõi väiksem sportlane, austavad sind kõik.PS:Rohkem naisi ka
aniway, i think you got the point
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skycat
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
28.06.2003 23:05:11
|
|
|
| wazaa13 kirjutas: |
| kui oled kõva arvuti teadlane ei austa sind keegi |
oled kindel, palganumber paneb nad vast ümber mõtlema
ja vaata kui uhke oleks kui meil oleks oma rahvuslik Bill Gates vms.
| wazaa13 kirjutas: |
| kasvõi väiksem sportlane, austavad sind kõik |
jah Eestil on küll rohkelt neid teise ja kolmande kümmne kohtatega ja tagapool asuvaid sportlasi, tooks mõne näite ka aga ei tea nägu ühtegi... ja sellised küll mingit au ei too
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raido357
HV veteran
liitunud: 26.09.2002
|
28.06.2003 23:10:44
|
|
|
| mul nii 16-18h kanti kisub, siis k6ike nagu tehes, m2ngides, netis olles, jne. tegelt suht tavaline mul see kui pole midagi paremat teha.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
28.06.2003 23:13:33
|
|
|
| skycat kirjutas: |
| wazaa13 kirjutas: |
| kui oled kõva arvuti teadlane ei austa sind keegi |
oled kindel, palganumber paneb nad vast ümber mõtlema
ja vaata kui uhke oleks kui meil oleks oma rahvuslik Bill Gates vms.
| wazaa13 kirjutas: |
| kasvõi väiksem sportlane, austavad sind kõik |
jah Eestil on küll rohkelt neid teise ja kolmande kümmne kohtatega ja tagapool asuvaid sportlasi, tooks mõne näite ka aga ei tea nägu ühtegi... ja sellised küll mingit au ei too |
Mida sa seletad Veerpalu,Kirsipuu,Nool on väga kõvad sportlased, ja ka need eesti sportlased kes tagapool on on väga tublid, nad vähemalt viitsivad sellega tegeleda mitte ei vahi arvuti molu
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kraaks
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2002
|
28.06.2003 23:22:32
|
|
|
aga nood sportlased viitsivad sportida.
neid keda arvuti huvitab, viitsivad molu vahtida.
-------------------------------------------------------------
sportlane vahib ka vahest arvuti molu.
arvutihuviline spordib ka.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
28.06.2003 23:25:43
|
|
|
oi oi oi... igatahes väga-väga kaua mingi 8 tundi ikka.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skycat
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
28.06.2003 23:29:37
|
|
|
mull ei ole ühtegi halba sõna Veerpalu, Mae, Noole ja teiste tulemustega sportlaste vastu, ise olen suur teleka sportlane. kuid see kui eestlased saavad nii eismese kui viimase koha on ka imelik...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
acer
HV veteran
liitunud: 22.06.2002
|
28.06.2003 23:31:48
|
|
|
| skycat kirjutas: |
mull ei ole ühtegi halba sõna Veerpalu, Mae, Noole ja teiste tulemustega sportlaste vastu, ise olen suur teleka sportlane. kuid see kui eestlased saavad nii eismese kui viimase koha on ka imelik...  |
keegi peab ju nii esimene, kui ka viimane olema.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
28.06.2003 23:36:31
|
|
|
ma pelasin 30h counter strike vahepeal nats battlefieldi ja natuke härra biini komöödiaid
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skycat
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
29.06.2003 00:20:01
|
|
|
| acer kirjutas: |
keegi peab ...... viimane olema.  |
selle "au" võiks kellelegi teisele jätta
sellele teemase ka nätuke:
MA OLEN TÄNU JUBA SEITSMEST HOMMIKUL ARVUTI TAGA... enamuse ajast olen jänanud GameMakeriga [/b]
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wazaa
HV veteran

liitunud: 13.10.2002
|
29.06.2003 10:24:27
|
|
|
| no kui ka mõni eestlane jääb kuskil viimaseks, ta vähemalt püüab alati paremini, keegi ei taha viimaseks jääda
|
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
5 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
29.06.2003 22:07:54
|
|
|
tagasi teemasse siis: suht koht terve jõuluvaheaeg kooliajal... 2001/2002 vist oli, Baldur 2 ikka
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
01.07.2003 16:04:49
|
|
|
24 tundi tuleb vast ära(sõpradega lanpartyt pidades), peldikupausid selle sees.
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakuke
HV veteran
liitunud: 03.08.2002
|
01.07.2003 16:11:32
|
|
|
kas keegi teab kui pikk on rekord ilma ühegi pausita (k.a. wc ja söök ja jook)? kahtlen et üle 5-6 tunni saaks kätte... endal peaks olema mingi 5h see oli VP ajal kella 24.00-5.00 umbes. siis nagu keha enam pellarisse ei vajand
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skycat
HV kasutaja

liitunud: 20.05.2003
|
01.07.2003 17:03:01
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
kas keegi teab kui pikk on rekord ilma ühegi pausita (k.a. wc ja söök ja jook)? kahtlen et üle 5-6 tunni saaks kätte... endal peaks olema mingi 5h see oli VP ajal kella 24.00-5.00 umbes. siis nagu keha enam pellarisse ei vajand  |
mingi 10 tundi ma arvan, et endal on...
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teadmamees
HV veteran

liitunud: 05.10.2002
|
02.07.2003 15:22:25
|
|
|
no kui meie lp'd teeme siis ikka ilma peldikupausideta ei saa. tavaliselt võtame end kohe õllest segi ja alles siis asume mängima. purjus peaga on mängimine ikka lõbusam
_________________ pensionil |
|
| Kommentaarid: 53 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muaddib
HV vaatleja

liitunud: 08.08.2003
|
08.08.2003 13:07:12
|
|
|
aastaid aastaid tagasi
ma arvan et u. 30 tundi. Sai kunagi sõbraga ema töökohta nädalavahetusel hiilitud. CIV 2 mängisime. Kõrvltoas oli diivan kus sai pikutada, kui üks ära väsis, aga kogu nädalavahetus oli sisustatud (sic!)
_________________ M: X-Box360 mängud: 1. Oblivion 10.- 2. Red Ded Redemtion 20.- 3. COD: World at War 15.- 4. PGR4 5.- |
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mad BLS
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2003
|
09.08.2003 00:50:55
|
|
|
Kui nüüd veidi ajas tagasi mõelda, siis kui veel 486 moes oli - sai ikka Stuntsi mängitud ööläbi. See siuke ürgne rallimäng on .
|
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
09.08.2003 00:56:31
|
|
|
| Nu, kunagi sai kodukat kokku klopsitud & weebi uuritud 4 päeva järjest....(wc & köögiskäigud maha arvestada)
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StaticMoth
HV veteran

liitunud: 21.04.2003
|
09.08.2003 00:58:19
|
|
|
| kakuke kirjutas: |
kas keegi teab kui pikk on rekord ilma ühegi pausita (k.a. wc ja söök ja jook)? kahtlen et üle 5-6 tunni saaks kätte... endal peaks olema mingi 5h see oli VP ajal kella 24.00-5.00 umbes. siis nagu keha enam pellarisse ei vajand  |
Nu, enda isiklik rekord ületab julmalt 5 tundi!! Ei ole aega võtnud, aga 5 tundi teeb külma närviga ära, kui midagi sisse ei aja..!
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
09.08.2003 01:02:55
|
|
|
minu rekord ilma pausideta oli 20 tundi..(ei valeta)...pelasime koolis sõpradega Half life deatmatchi ja aoe2 e...aoe 2 yhe mängu peale kulus juba ca 7 tundi...prast oli selline kuse-nälja-magamishäda et oia jummal...koju jõudsin kell 1 päeval kohe magama ja magasin järgmise hommikuni
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
09.08.2003 02:24:20
|
|
|
vanasti vist sai 8tundi järjest Empire Earthi pelatud ilma pausita Jõhker!
alguse kiviajast kuni viimaseajani!
Jõhker mäng!
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
09.08.2003 02:30:35
|
|
|
jup empire earthi tegin kah oma 6 tundi(koodidega ) ikka kaua kaua areneb seal...parem mäng on aga nt Rise of Nations...on kah kiviaeg--->tänapäev..aga suht kähku läheb..
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
faatzes
HV vaatleja

liitunud: 06.07.2003
|
18.08.2003 12:25:13
|
|
|
nac üle 24h tuleb ära.....(wc ja mõned söögid).
see on see kuradi c++......õpihimu nii suur...
vahepial sai nac Vice Cityga närve ka rahustatud (KILL KILL, I HATE U, C++ )
|
|
| tagasi üles |
|
 |
one
Piiratud kasutaja

liitunud: 26.06.2003
|
18.08.2003 23:40:14
|
|
|
| wazaa13 kirjutas: |
| malcom kirjutas: |
| tsitaat: |
no üht mäletan kindlalt, et mängisin kunagi Age Of Empires võttis aega vist 18h. vahepeal käisin aint wc-s ja kokat ostmas. muud ei teind. vanemad olid närvis, et mis värk on - poiss segi läind vä!
|
mul vanemad juba siis näevis kui ma olen 2tundi arvuti taga olnud  |
See on ju väga hea, mõned on siin kindlasti uhked kui kaua nad arvuti taga olnud on, aga tegelt piisab vabalt poolest tunnist päevas arvuti taga, mis mõte on mänge mängida, tegelege spordiga ka, kui oled kõva arvuti teadlane ei austa sind keegi, aga kui oled n. sportlane kasvõi väiksem sportlane, austavad sind kõik.PS:Rohkem naisi ka
aniway, i think you got the point  |
Kui kaua sa siis ise arvuti taga istud???
Mina olen arvuti taga ksukil 7tundi päevas...Noh 9:00-12:00, 21:30-01:30, või siis 17:00-02:00
Käin ikka väljas ka, noh mõnipäev tulen üldse üsna hilja koju ja siis jõuab veel arvuti taga mingi paar tundi istuda, aga kui väljas midagi teha pole siis muidugi olen arvuti taga. Arvan et see rekord on kuskil järjest on kuskil 10-12 tundi...
Ilma söögi joogita mul rekord 7 tundi...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 168 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|