Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili programmide Req/Offer märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.01.2008 12:48:54 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
tsitaat:
tsitaat:
Kas sönastikku on pakkuda


Oleneb millist vaja, neid on palju.


Oleks soov saada Mobysoft oma ingk-eestik. ja eesti-ingk.


Tere tulemast klubisse. Ehtkel on 2 võimalust , millest üks on papp välja käia ja teine on demo. icon_lol.gif


Tundub,et on ka teisigi soovijaid icon_smile.gif Demo pole just parim valik.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conexant0
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2008




sõnum 20.01.2008 00:36:24 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
tsitaat:
tsitaat:
Kas sönastikku on pakkuda


Oleneb millist vaja, neid on palju.


Oleks soov saada Mobysoft oma ingk-eestik. ja eesti-ingk.


Tere tulemast klubisse. Ehtkel on 2 võimalust , millest üks on papp välja käia ja teine on demo. icon_lol.gif


aga anna demo sis vähemalt.eesti-saksat sooviks eelkõige,kuid ka eesti-inglise oleks väga kasulik
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 20.01.2008 03:40:21 vasta tsitaadiga

Palun Mobydic est/Ing demo http://www.lap.ee/dominus/wap/76013.jar või mobydic web http://www.mobysoft.ee/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2008 05:21:02 vasta tsitaadiga

Kas korralikku NetMonitori sarnast programmi ka symbianile on pakkuda? Kasutan CellTrack hetkel, aga seal ei ole mulle vajalikke võrguparameetreid. või pean kuskilt vana 6110 hankima ning sinna netmonitori aktiveerima?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 22.01.2008 10:58:45 vasta tsitaadiga

CARLKING ehk saab siit midagi http://membres.lycos.fr/cosconor2/fourdescphotos0.html
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar115
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 00:47:43 vasta tsitaadiga

sooviks RoadSync i. S60v3

Tänud
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 00:55:31 vasta tsitaadiga

aimar115, http://3cold.topnet.ee/RoadSyncInstaller%20v2.00(189).zip
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aimar115
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 14:38:34 vasta tsitaadiga

hmm teen vastavalt juhisele aga activeerimine ei õnnestu???? äkki oskad aidata mulle muidu see versioon ei sobinud ka pidin ise tõmbama ja lootsin et saan activeeritud aga võta näpust.. äkki oskad ka lingi anda kust said? äkki saan sealt infot!!!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
striker13
HV Guru
striker13

liitunud: 03.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2008 14:01:18 vasta tsitaadiga

keegi teab mõnda convertimis programmi, mis teeks .avi .3gp'ks või .mp4'ks ja reso jääks 640*480 ja oleks võimalus ka lisada filmile subtiitreid?

või lihtsalt programmi, mis lisaks .avi failile subtiitrid

_________________
Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 04.02.2008 00:17:02 vasta tsitaadiga

striker13 kirjutas:
keegi teab mõnda convertimis programmi, mis teeks .avi .3gp'ks või .mp4'ks ja reso jääks 640*480 ja oleks võimalus ka lisada filmile subtiitreid?

või lihtsalt programmi, mis lisaks .avi failile subtiitrid


Mul oleks ka mingit programmi vaja mis teeks tavalise video 3gpks .
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 01:08:50 vasta tsitaadiga

Hive, SUPER ©
Mina kasutan seda. sub-e just lisada ei saa aga muidu päris hea. pole palju jamamist.

_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 04.02.2008 15:47:26 vasta tsitaadiga

Steff. kirjutas:
Hive, SUPER ©
Mina kasutan seda. sub-e just lisada ei saa aga muidu päris hea. pole palju jamamist.


Olen vist juhmu , aga mina ei leia kohta kust downloadida icon_biggrin.gif Koguaeg viib edasi ja edasi kusagile.

Mingeid huvitavaid programmikesi Samsung u600-le ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 16:52:50 vasta tsitaadiga

Hive, mulläks kah kaua aegaleidmiseks.
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 17:46:13 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
Steff. kirjutas:
Hive, SUPER ©
Mina kasutan seda. sub-e just lisada ei saa aga muidu päris hea. pole palju jamamist.


Olen vist juhmu , aga mina ei leia kohta kust downloadida icon_biggrin.gif Koguaeg viib edasi ja edasi kusagile.

Mingeid huvitavaid programmikesi Samsung u600-le ?


http://www.erightsoft.com/S6Kg1.html

Täiesti lehe alt saad.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 05.02.2008 23:42:44 vasta tsitaadiga

Aga on kellelgi ka mingit Google Earthi sarnast asju samsungile anda ? ja facewarpi ja bluetooth hack ei oleks ka paha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 23:51:43 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
Aga on kellelgi ka mingit Google Earthi sarnast asju samsungile anda ? ja facewarpi ja bluetooth hack ei oleks ka paha icon_biggrin.gif

http://www.google.com/gmm/index.html icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kArl^
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2007




sõnum 06.02.2008 08:34:20 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
Aga on kellelgi ka mingit Google Earthi sarnast asju samsungile anda ? ja facewarpi ja bluetooth hack ei oleks ka paha icon_biggrin.gif

http://www.getjar.com/products/13076/SuperBluetoothHack
Ise eile koolis testisin
Tegin enda telefoni kaudu teistes telefonides kõnesid icon_biggrin.gif
Nokiatel küsib osadel, kui sisse tahad hackida et kas lased sisse või
mitte. mitte-nokiatel ei küsi kunagi icon_biggrin.gif
Pulli sai
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 06.02.2008 12:54:38 vasta tsitaadiga

kArl^ kirjutas:
Hive kirjutas:
Aga on kellelgi ka mingit Google Earthi sarnast asju samsungile anda ? ja facewarpi ja bluetooth hack ei oleks ka paha icon_biggrin.gif

http://www.getjar.com/products/13076/SuperBluetoothHack
Ise eile koolis testisin
Tegin enda telefoni kaudu teistes telefonides kõnesid icon_biggrin.gif
Nokiatel küsib osadel, kui sisse tahad hackida et kas lased sisse või
mitte. mitte-nokiatel ei küsi kunagi icon_biggrin.gif
Pulli sai



Kuidas on SE telefonidega ? Kui mul SE telefon ja kellelgi Nokia ,Samsung,kuidas siis ?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 06.02.2008 13:46:22 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kuidas on SE telefonidega ? Kui mul SE telefon ja kellelgi Nokia ,Samsung,kuidas siis ?


http://www.youtube.com/watch?v=5WRLtBl-lqo&NR=1

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Steff.
Kreisi kasutaja
Steff.

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2008 18:35:01 vasta tsitaadiga

miskist videoplayerit javale S40-le`?
_________________
Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski!
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 08.02.2008 21:14:40 vasta tsitaadiga

Tõmbasin sealt bluetooth hacki http://www.getjar.com/products/13076/SuperBluetoothHack samsung u-600le .

Kõik nagu töötab , aga kui panen see inquiry devices , siis leiab üles ja kõik bluetoothi levis telefonid aga neid ei saa nagu valida kuidagi , ehk siis kui vajutan select või midagi siis ei tee midagi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
resistor
HV kasutaja
resistor

liitunud: 11.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 22:51:49 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi mingit täisversiooni pole inglise-eesti või est-ingl-est sõnastikust?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 22:59:03 vasta tsitaadiga

resistor, keegi pole ostnud.

ise ajan läbi: aare.pri.ee

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Goldec
Kreisi kasutaja
Goldec

liitunud: 13.08.2006




sõnum 16.02.2008 12:34:17 vasta tsitaadiga

Kas mingit timerit oleks saada kuskilt, mis võimaldaks ära sättida, et näiteks iga poole tunni tagant oleks meeldetuletus vibraga?
K750 on telefon.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2008 20:37:25 vasta tsitaadiga

Oskab keegi uiq3 peale mõnda playerit soovitada ,mis suudaks raadio2 saateid netist streamida ?Tegu on vist m3u formaadiga.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2008 03:51:38 vasta tsitaadiga

kqpahv kirjutas:
Oskab keegi uiq3 peale mõnda playerit soovitada ,mis suudaks raadio2 saateid netist streamida ?Tegu on vist m3u formaadiga.

istud koguaeg wifi levialas, kuhu R2 ei levi või lihtsalt raha liiga palju, et üle GPRS/EDGE striimida? icon_eek.gif
R2 mittelevimine suht ebatõenäoline. ja kui telefon fm-raadiot ei seedi, siis ilmselt tegu mototola z8'ga?

üldjuhul kui ma midagi kindlasti kuulda tahan, siis jätan arvuti enne tööle minekut striimi rippima. või panen telefoni fm-signaali rippima ja võtan teise telefoni tööle icon_rolleyes.gif

igatahes selgita vähe täpsemalt mis tingimustes ja miks üldse vaja telefoniga striimida icon_smile.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2008 17:54:14 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
kqpahv kirjutas:
Oskab keegi uiq3 peale mõnda playerit soovitada ,mis suudaks raadio2 saateid netist streamida ?Tegu on vist m3u formaadiga.

istud koguaeg WiFi levialas, kuhu R2 ei levi või lihtsalt raha liiga palju, et üle GPRS/EDGE striimida? icon_eek.gif
R2 mittelevimine suht ebatõenäoline. ja kui telefon fm-raadiot ei seedi, siis ilmselt tegu mototola z8'ga?

üldjuhul kui ma midagi kindlasti kuulda tahan, siis jätan arvuti enne tööle minekut striimi rippima. või panen telefoni fm-signaali rippima ja võtan teise telefoni tööle icon_rolleyes.gif

igatahes selgita vähe täpsemalt mis tingimustes ja miks üldse vaja telefoniga striimida icon_smile.gif


Räägin saadete järelkuulamisest läbi wifi.
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 18.02.2008 17:45:56 vasta tsitaadiga

keegi mõnda progret vevt 599 ei teaks ?
_________________
eestimaa tuleb täita lasetaga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
fg11
HV vaatleja

liitunud: 18.02.2006




sõnum 18.02.2008 22:22:00 vasta tsitaadiga

kellelgi mõnda Bluetooth Remote programmi täisversiooni ei ole SonyEricssonile?!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 19.02.2008 20:26:02 vasta tsitaadiga

raadio13 kirjutas:
keegi mõnda progret vevt 599 ei teaks ?


st sorry cect 599 mudelile
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 20.02.2008 13:28:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:
st sorry cect 599 mudelile


Et nagu mis asja sa tahad ?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 21.02.2008 01:41:05 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
tsitaat:
st sorry cect 599 mudelile


Et nagu mis asja sa tahad ?


programmi või midagi millega saaks teda hallata või asju juurte lisada
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kri5to
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2008




sõnum 08.03.2008 16:00:04 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust saada sellist proget millega saaksin kausta teha millele käib parool peale ja saan sinna sisse oma pilte,videosi,helinaid panna.Mobiiliks lg ku580
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2008 23:06:09 vasta tsitaadiga

Äkki kellelgil on pakkuda MobileMaths V 1.7 calculator?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 15.03.2008 02:20:10 vasta tsitaadiga

tsitaat:
MobileMaths V 1.7 calculator?


Ehk on abiks Mobile.Sciences.MobileMaths.v1.7 kus on ka calculator peal. Clik the Spoiler !!!

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raadio13
HV kasutaja
raadio13

liitunud: 18.02.2008




sõnum 15.03.2008 11:52:06 vasta tsitaadiga

mingit softi on cect 599 millega saaks mänge peale installida .jar faile
_________________
eestimaa tuleb täita lasetaga
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
X
HV veteran
X

liitunud: 08.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2008 21:14:07 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
tsitaat:
MobileMaths V 1.7 calculator?


Ehk on abiks Mobile.Sciences.MobileMaths.v1.7 kus on ka calculator peal. Clik the Spoiler !!!

Spoiler Spoiler Spoiler

Tänan, seda ma mõtlesingi!
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2008 22:21:07 vasta tsitaadiga

mul see ei funka, väidetavalt aegunud icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rlf
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2008 16:49:30 vasta tsitaadiga

Sellest on siin juttu olnud.

kui ütleb, et on aegunud, siis tuleb kuupäeva muuta, kui ütleb midagi muud, tuleb serf teha.


tsitaat:
mul see ei funka, väidetavalt aegunud
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2008 19:31:56 vasta tsitaadiga

ma muutsin 1, 2, 3 ja 4 aastat tagasi - kasu ei miskit icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 17.03.2008 10:38:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
ma muutsin 1, 2, 3 ja 4 aastat tagasi - kasu ei miskit
Proovi seda kuu päeva 29. oktoober 2007 ja kui ei aita siis tuleb teha teine võimalus mis ees pool kirjas on .
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pets4524
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 18.03.2008 22:52:57 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab mingit proget millega saaks sisse LG KG290 telefoni nii et need mõttetud pildid ja helinad ja mängud mis seal on minema saaks visata - lihtsalt kustutada ei lase telefon ise. Tegu siis J2ME telefoniga.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 00:05:11 vasta tsitaadiga

Crow, ei aidanud ka see kuupäev. uue serfi tegemist vaatan sama suurte silmadega, kui mullikas uut aiaauku icon_biggrin.gif
pets4524, ei usu, et saabki neist lahti. jaapanlastel miskipärast komme default jubinad OS'i nii põhjalikult toppida, et accept it or die, go to hell and die icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 00:27:24 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
pets4524, ei usu, et saabki neist lahti. jaapanlastel miskipärast komme default jubinad OS'i nii põhjalikult toppida, et accept it or die, go to hell and die icon_razz.gif

Kui võimalik siis peaks flash-kaabliga saama ju..
Ise oman CECT 599 ja plaanin endale teha et uuemat firmware'i proovida ja OS välimust muuta icon_wink.gif
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pets4524
HV vaatleja

liitunud: 10.12.2006




sõnum 19.03.2008 18:10:13 vasta tsitaadiga

Ma ei saa aru ma olen nii loll vist aga ei lähe mul ükski .jar fail tööle - näitab aint küsimärki faili pisipildil ja kui vajutan peale ei tee miskit. sama ka .jad. telefonil peaks olema see j2me midp2.0 ja progedel näitab ka et sobilik sellele telefonile võis siis et kõigile midp2 telefonidele aga mul ei tee miskit? ainuke jar mis tööle läks on see mis siin foorumis see mingi telefonide andmebaasi asi (selle laadisin otse telefoni aga muud mulad läbi arvuti kaardile) aga teisi vabsee ei tunnista icon_confused.gif Mis ma valesti teen? http://www.phonearena.com/htmls/LG-KG290-phone-pa_2005.html siin kogu jutt selle telefoni kohta mis leidsin icon_redface.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kri5to
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2008




sõnum 21.03.2008 12:42:17 . vasta tsitaadiga

Ise oman ka Lg veidi uuemat aga paras peavalu on jah need mängud ja asjad.Mõne olen ma tööle saanud,muidex olen tõmmanud läbi wap-i ühte mängu ja tolle sain tööle,aga kui tömbasin sama mängu läbi data kaabli telefoni siis ta tööle ei läinud.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaan700
HV kasutaja

liitunud: 11.06.2007




sõnum 07.04.2008 22:34:25 vasta tsitaadiga

Muidu, nagu ennemgi küsiti, et kas ei leidu sellist programmi kusagil Sony Ericsonile ( W300i, võin kõiki SE asju proovida icon_wink.gif ) millega saaks erinevatele kaustadele paroole sättida?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry1992
HV kasutaja

liitunud: 01.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2008 19:23:40 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on programmi millega saaks folderile passwordi peale panna? Telefoniks on Nokia E60
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pudamunk
HV vaatleja
pudamunk

liitunud: 19.09.2007




sõnum 25.04.2008 15:18:19 vasta tsitaadiga

Kas JAVA's tehtud automaatset kõnede salvestuse proget on keegi netisügavustes näinud? Otsisin eile pool guuglit läbi, aga ei leidnud. Symbianile on tohhuijaa progesid, aga JAVA toega mobladele ei leidnud. Oleks vaja midagi, mis salvestaks automaatslt kõik kõned.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luke skywalker
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 01:28:17 vasta tsitaadiga

JAVA on nii piiratud, et ega seda lihtsalt vist käima ei saagi icon_neutral.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Mobiili programmide Req/Offer mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.