|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
16.01.2008 12:48:54
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| tsitaat: |
tsitaat:
Kas sönastikku on pakkuda
Oleneb millist vaja, neid on palju.
Oleks soov saada Mobysoft oma ingk-eestik. ja eesti-ingk. |
Tere tulemast klubisse. Ehtkel on 2 võimalust , millest üks on papp välja käia ja teine on demo.  |
Tundub,et on ka teisigi soovijaid Demo pole just parim valik.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
conexant0
HV vaatleja
liitunud: 06.01.2008
|
20.01.2008 00:36:24
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| tsitaat: |
tsitaat:
Kas sönastikku on pakkuda
Oleneb millist vaja, neid on palju.
Oleks soov saada Mobysoft oma ingk-eestik. ja eesti-ingk. |
Tere tulemast klubisse. Ehtkel on 2 võimalust , millest üks on papp välja käia ja teine on demo.  |
aga anna demo sis vähemalt.eesti-saksat sooviks eelkõige,kuid ka eesti-inglise oleks väga kasulik
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
22.01.2008 05:21:02
|
|
|
Kas korralikku NetMonitori sarnast programmi ka symbianile on pakkuda? Kasutan CellTrack hetkel, aga seal ei ole mulle vajalikke võrguparameetreid. või pean kuskilt vana 6110 hankima ning sinna netmonitori aktiveerima?
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar115
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
25.01.2008 00:47:43
|
|
|
sooviks RoadSync i. S60v3
Tänud
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aimar115
HV kasutaja
liitunud: 17.11.2004
|
25.01.2008 14:38:34
|
|
|
| hmm teen vastavalt juhisele aga activeerimine ei õnnestu???? äkki oskad aidata mulle muidu see versioon ei sobinud ka pidin ise tõmbama ja lootsin et saan activeeritud aga võta näpust.. äkki oskad ka lingi anda kust said? äkki saan sealt infot!!!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
striker13
HV Guru

liitunud: 03.10.2005
|
26.01.2008 14:01:18
|
|
|
keegi teab mõnda convertimis programmi, mis teeks .avi .3gp'ks või .mp4'ks ja reso jääks 640*480 ja oleks võimalus ka lisada filmile subtiitreid?
või lihtsalt programmi, mis lisaks .avi failile subtiitrid
_________________ Sarcasm is just one of the many services I offer to people who ask stupid questions. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
04.02.2008 00:17:02
|
|
|
| striker13 kirjutas: |
keegi teab mõnda convertimis programmi, mis teeks .avi .3gp'ks või .mp4'ks ja reso jääks 640*480 ja oleks võimalus ka lisada filmile subtiitreid?
või lihtsalt programmi, mis lisaks .avi failile subtiitrid |
Mul oleks ka mingit programmi vaja mis teeks tavalise video 3gpks .
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
04.02.2008 01:08:50
|
|
|
Hive, SUPER ©
Mina kasutan seda. sub-e just lisada ei saa aga muidu päris hea. pole palju jamamist.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
04.02.2008 15:47:26
|
|
|
| Steff. kirjutas: |
Hive, SUPER ©
Mina kasutan seda. sub-e just lisada ei saa aga muidu päris hea. pole palju jamamist. |
Olen vist juhmu , aga mina ei leia kohta kust downloadida Koguaeg viib edasi ja edasi kusagile.
Mingeid huvitavaid programmikesi Samsung u600-le ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
04.02.2008 16:52:50
|
|
|
Hive, mulläks kah kaua aegaleidmiseks.
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006

|
04.02.2008 17:46:13
|
|
|
| Hive kirjutas: |
| Steff. kirjutas: |
Hive, SUPER ©
Mina kasutan seda. sub-e just lisada ei saa aga muidu päris hea. pole palju jamamist. |
Olen vist juhmu , aga mina ei leia kohta kust downloadida Koguaeg viib edasi ja edasi kusagile.
Mingeid huvitavaid programmikesi Samsung u600-le ? |
http://www.erightsoft.com/S6Kg1.html
Täiesti lehe alt saad.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
05.02.2008 23:42:44
|
|
|
Aga on kellelgi ka mingit Google Earthi sarnast asju samsungile anda ? ja facewarpi ja bluetooth hack ei oleks ka paha
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kArl^
HV vaatleja
liitunud: 11.10.2007
|
06.02.2008 08:34:20
|
|
|
| Hive kirjutas: |
Aga on kellelgi ka mingit Google Earthi sarnast asju samsungile anda ? ja facewarpi ja bluetooth hack ei oleks ka paha  |
http://www.getjar.com/products/13076/SuperBluetoothHack
Ise eile koolis testisin
Tegin enda telefoni kaudu teistes telefonides kõnesid
Nokiatel küsib osadel, kui sisse tahad hackida et kas lased sisse või
mitte. mitte-nokiatel ei küsi kunagi
Pulli sai
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
06.02.2008 12:54:38
|
|
|
| kArl^ kirjutas: |
| Hive kirjutas: |
Aga on kellelgi ka mingit Google Earthi sarnast asju samsungile anda ? ja facewarpi ja bluetooth hack ei oleks ka paha  |
http://www.getjar.com/products/13076/SuperBluetoothHack
Ise eile koolis testisin
Tegin enda telefoni kaudu teistes telefonides kõnesid
Nokiatel küsib osadel, kui sisse tahad hackida et kas lased sisse või
mitte. mitte-nokiatel ei küsi kunagi
Pulli sai |
Kuidas on SE telefonidega ? Kui mul SE telefon ja kellelgi Nokia ,Samsung,kuidas siis ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Steff.
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.01.2006
|
07.02.2008 18:35:01
|
|
|
miskist videoplayerit javale S40-le`?
_________________ Kui sind ei ole siin...Siis sind ei ole olemaski! |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
08.02.2008 21:14:40
|
|
|
Tõmbasin sealt bluetooth hacki http://www.getjar.com/products/13076/SuperBluetoothHack samsung u-600le .
Kõik nagu töötab , aga kui panen see inquiry devices , siis leiab üles ja kõik bluetoothi levis telefonid aga neid ei saa nagu valida kuidagi , ehk siis kui vajutan select või midagi siis ei tee midagi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
resistor
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2004
|
13.02.2008 22:51:49
|
|
|
| Kas kellelgi mingit täisversiooni pole inglise-eesti või est-ingl-est sõnastikust?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
13.02.2008 22:59:03
|
|
|
resistor, keegi pole ostnud.
ise ajan läbi: aare.pri.ee
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goldec
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.08.2006
|
16.02.2008 12:34:17
|
|
|
Kas mingit timerit oleks saada kuskilt, mis võimaldaks ära sättida, et näiteks iga poole tunni tagant oleks meeldetuletus vibraga?
K750 on telefon.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
16.02.2008 20:37:25
|
|
|
| Oskab keegi uiq3 peale mõnda playerit soovitada ,mis suudaks raadio2 saateid netist streamida ?Tegu on vist m3u formaadiga.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
17.02.2008 03:51:38
|
|
|
| kqpahv kirjutas: |
| Oskab keegi uiq3 peale mõnda playerit soovitada ,mis suudaks raadio2 saateid netist streamida ?Tegu on vist m3u formaadiga. |
istud koguaeg wifi levialas, kuhu R2 ei levi või lihtsalt raha liiga palju, et üle GPRS/EDGE striimida?
R2 mittelevimine suht ebatõenäoline. ja kui telefon fm-raadiot ei seedi, siis ilmselt tegu mototola z8'ga?
üldjuhul kui ma midagi kindlasti kuulda tahan, siis jätan arvuti enne tööle minekut striimi rippima. või panen telefoni fm-signaali rippima ja võtan teise telefoni tööle
igatahes selgita vähe täpsemalt mis tingimustes ja miks üldse vaja telefoniga striimida
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10Fold
Piiratud kasutaja

liitunud: 03.10.2007
|
17.02.2008 17:54:14
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| kqpahv kirjutas: |
| Oskab keegi uiq3 peale mõnda playerit soovitada ,mis suudaks raadio2 saateid netist streamida ?Tegu on vist m3u formaadiga. |
istud koguaeg WiFi levialas, kuhu R2 ei levi või lihtsalt raha liiga palju, et üle GPRS/EDGE striimida?
R2 mittelevimine suht ebatõenäoline. ja kui telefon fm-raadiot ei seedi, siis ilmselt tegu mototola z8'ga?
üldjuhul kui ma midagi kindlasti kuulda tahan, siis jätan arvuti enne tööle minekut striimi rippima. või panen telefoni fm-signaali rippima ja võtan teise telefoni tööle
igatahes selgita vähe täpsemalt mis tingimustes ja miks üldse vaja telefoniga striimida  |
Räägin saadete järelkuulamisest läbi wifi.
|
|
| Kommentaarid: 269 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
229 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raadio13
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2008
|
18.02.2008 17:45:56
|
|
|
keegi mõnda progret vevt 599 ei teaks ?
_________________ eestimaa tuleb täita lasetaga |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fg11
HV vaatleja
liitunud: 18.02.2006
|
18.02.2008 22:22:00
|
|
|
| kellelgi mõnda Bluetooth Remote programmi täisversiooni ei ole SonyEricssonile?!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raadio13
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2008
|
19.02.2008 20:26:02
|
|
|
| raadio13 kirjutas: |
| keegi mõnda progret vevt 599 ei teaks ? |
st sorry cect 599 mudelile
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
20.02.2008 13:28:49
|
|
|
| tsitaat: |
| st sorry cect 599 mudelile |
Et nagu mis asja sa tahad ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raadio13
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2008
|
21.02.2008 01:41:05
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| tsitaat: |
| st sorry cect 599 mudelile |
Et nagu mis asja sa tahad ? |
programmi või midagi millega saaks teda hallata või asju juurte lisada
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kri5to
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2008
|
08.03.2008 16:00:04
|
|
|
| Keegi teab kust saada sellist proget millega saaksin kausta teha millele käib parool peale ja saan sinna sisse oma pilte,videosi,helinaid panna.Mobiiliks lg ku580
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
10.03.2008 23:06:09
|
|
|
| Äkki kellelgil on pakkuda MobileMaths V 1.7 calculator?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raadio13
HV kasutaja

liitunud: 18.02.2008
|
15.03.2008 11:52:06
|
|
|
mingit softi on cect 599 millega saaks mänge peale installida .jar faile
_________________ eestimaa tuleb täita lasetaga |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
X
HV veteran

liitunud: 08.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.03.2008 22:21:07
|
|
|
mul see ei funka, väidetavalt aegunud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rlf
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
16.03.2008 16:49:30
|
|
|
Sellest on siin juttu olnud.
kui ütleb, et on aegunud, siis tuleb kuupäeva muuta, kui ütleb midagi muud, tuleb serf teha.
| tsitaat: |
| mul see ei funka, väidetavalt aegunud |
|
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
16.03.2008 19:31:56
|
|
|
ma muutsin 1, 2, 3 ja 4 aastat tagasi - kasu ei miskit
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
17.03.2008 10:38:26
|
|
|
| tsitaat: |
| ma muutsin 1, 2, 3 ja 4 aastat tagasi - kasu ei miskit |
Proovi seda kuu päeva 29. oktoober 2007 ja kui ei aita siis tuleb teha teine võimalus mis ees pool kirjas on .
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pets4524
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2006
|
18.03.2008 22:52:57
|
|
|
| Kas keegi teab mingit proget millega saaks sisse LG KG290 telefoni nii et need mõttetud pildid ja helinad ja mängud mis seal on minema saaks visata - lihtsalt kustutada ei lase telefon ise. Tegu siis J2ME telefoniga.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.03.2008 00:05:11
|
|
|
Crow, ei aidanud ka see kuupäev. uue serfi tegemist vaatan sama suurte silmadega, kui mullikas uut aiaauku
pets4524, ei usu, et saabki neist lahti. jaapanlastel miskipärast komme default jubinad OS'i nii põhjalikult toppida, et accept it or die, go to hell and die
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fragile
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.10.2006
|
19.03.2008 00:27:24
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
pets4524, ei usu, et saabki neist lahti. jaapanlastel miskipärast komme default jubinad OS'i nii põhjalikult toppida, et accept it or die, go to hell and die  |
Kui võimalik siis peaks flash-kaabliga saama ju..
Ise oman CECT 599 ja plaanin endale teha et uuemat firmware'i proovida ja OS välimust muuta
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pets4524
HV vaatleja
liitunud: 10.12.2006
|
19.03.2008 18:10:13
|
|
|
Ma ei saa aru ma olen nii loll vist aga ei lähe mul ükski .jar fail tööle - näitab aint küsimärki faili pisipildil ja kui vajutan peale ei tee miskit. sama ka .jad. telefonil peaks olema see j2me midp2.0 ja progedel näitab ka et sobilik sellele telefonile võis siis et kõigile midp2 telefonidele aga mul ei tee miskit? ainuke jar mis tööle läks on see mis siin foorumis see mingi telefonide andmebaasi asi (selle laadisin otse telefoni aga muud mulad läbi arvuti kaardile) aga teisi vabsee ei tunnista Mis ma valesti teen? http://www.phonearena.com/htmls/LG-KG290-phone-pa_2005.html siin kogu jutt selle telefoni kohta mis leidsin
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kri5to
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2008
|
21.03.2008 12:42:17
. |
|
|
| Ise oman ka Lg veidi uuemat aga paras peavalu on jah need mängud ja asjad.Mõne olen ma tööle saanud,muidex olen tõmmanud läbi wap-i ühte mängu ja tolle sain tööle,aga kui tömbasin sama mängu läbi data kaabli telefoni siis ta tööle ei läinud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jaan700
HV kasutaja
liitunud: 11.06.2007
|
07.04.2008 22:34:25
|
|
|
Muidu, nagu ennemgi küsiti, et kas ei leidu sellist programmi kusagil Sony Ericsonile ( W300i, võin kõiki SE asju proovida ) millega saaks erinevatele kaustadele paroole sättida?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry1992
HV kasutaja
liitunud: 01.09.2006
|
21.04.2008 19:23:40
|
|
|
| Kas kellelgi on programmi millega saaks folderile passwordi peale panna? Telefoniks on Nokia E60
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pudamunk
HV vaatleja

liitunud: 19.09.2007
|
25.04.2008 15:18:19
|
|
|
| Kas JAVA's tehtud automaatset kõnede salvestuse proget on keegi netisügavustes näinud? Otsisin eile pool guuglit läbi, aga ei leidnud. Symbianile on tohhuijaa progesid, aga JAVA toega mobladele ei leidnud. Oleks vaja midagi, mis salvestaks automaatslt kõik kõned.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
luke skywalker
HV kasutaja
liitunud: 29.06.2002
|
27.04.2008 01:28:17
|
|
|
JAVA on nii piiratud, et ega seda lihtsalt vist käima ei saagi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|