Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2008 18:35:05 vasta tsitaadiga

http://www.arvutikeskus.ee/index.php?pid=0&id=8&menyy_id=0&action=look&lookid=3024

Kirjaviga? icon_biggrin.gif

Loodetavasti mitte!
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
symmi
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2006




sõnum 07.03.2008 18:46:28 vasta tsitaadiga

Kus mis?
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2008 18:49:20 vasta tsitaadiga

Äkitselt hind langes 500.-
Tore uudis oleks see küll. Isegi võibolla on endal natuke kõvemaid mälusid vaja.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ulfus
Aeg Maha 2a

liitunud: 03.08.2006




sõnum 07.03.2008 20:18:37 vasta tsitaadiga

osade kahegigaste hind langes ka 450.- peale.Endal plaanis osta A-data 2GB DDR2-667, on keegi OC'inud neid?
_________________
Need mingid teised
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sylar
Kreisi kasutaja
Sylar

liitunud: 16.02.2004




sõnum 11.03.2008 13:36:50 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi Asus P5N-E SLI mobo ja A-data OverClock Extreme Edition DDR2 800+ mäludega? Ei taha töötada selle plaadi peal, memtest annab erroreid, samas QLV (qualified vendor listist) ei leia, et neid mälusid ei toetaks. Kas peaksin garantiisse saatma?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 23:14:47 vasta tsitaadiga

Küsimus. Kas neid Adata overclock extreme dualis ei anna jooksutada ?
_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 23:18:59 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Küsimus. Kas neid Adata overclock extreme dualis ei anna jooksutada ?


Ikka annab. Ega nad siis millegi poolest "tavalistest" mäludest erinevad pole.
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 23:27:27 vasta tsitaadiga

its2cold kirjutas:
indu kirjutas:
Küsimus. Kas neid Adata overclock extreme dualis ei anna jooksutada ?


Ikka annab. Ega nad siis millegi poolest "tavalistest" mäludest erinevad pole.



Surfasin tükk aega biosis aga ei leia et nad saaks dualis tööle icon_neutral.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/


viimati muutis indu 13.03.2008 23:28:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
manny50
HV kasutaja
manny50

liitunud: 09.02.2007




sõnum 13.03.2008 23:28:10 vasta tsitaadiga

Sest nad hakkavad automaatselt ?

E:vaata cpu-z-ga et kas on dualis.


viimati muutis manny50 13.03.2008 23:29:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 23:28:52 vasta tsitaadiga

indu, mälud ikka sama värvi slottides?
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 23:30:12 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
indu, mälud ikka sama värvi slottides?

jep
slot 1 ja 2

3/4 on vabad

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 23:48:49 vasta tsitaadiga

Osadel mobodel võivad ka olla erivärvi piludes ja kõrvuti,selleks loe mobo manuali thumbs_up.gif
Seal täpselt öeldud SD/DD mälu tüübid kuhu pista 8)
Kuigi uuematel muttidel ei tohiks sellist jama olla icon_idea.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 23:53:32 vasta tsitaadiga

indu,
Single-Channel: All DIMMs in GREEN
Dual-Channel: Channel A in GREEN; Channel B in ORANGE

icon_wink.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2008 19:32:04 vasta tsitaadiga

krt sa olid kiirem kui mina. thx thumbs_up.gif

ainult et everesti benchides ei ole vahet näha icon_razz1.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ti
HV kasutaja
Ti

liitunud: 07.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2008 00:06:46 vasta tsitaadiga

Selline lugu, et enne olid mul A-data oc Extreme 800+ 2x1GB kit. Need hakkasid orthoses errordama. Sai garantiisse saadetud ja vahetati välja. Selle asemel, et uued 800+'id võtta maksin natuke juurde ja võtsin A-data oc Extreme 1066+.

Kuid mulle tundub, et mälu bandwidth võiks suurem olla kui ta on.
Mälud jooksevad biosi järgi Dual channelis Interleaved mode'is. Cpu-Z näitab ka Dual channelit Symmetrical mode'is. Eelmised 800+'id jooksid CPU-Z andmetel Asymmetrical mode'is.

Sisoft sandra järgi tundub mälu bandwidth olema väiksem, mis mul eelmiste 800+'iga. Kuigi kiirus on hulga suurem. Timingud küll lõdvemad 5-5-5-16@1066
7,4GB/s andis benchmark. Samas kui panen mälu 800 peal tööle ja timingud 4-4-4-16 (samad mis eelmistel mäludel) siis on bandwitdh veel madalam. üle 6GB/s midagi. Samuti langes 3dmark 01 skoor 5 tuhande punkti võrra 5-5-5-16@1066 vs eelmised mälud 4-4-4-16@800.
Kasutasin Sandra Lite XII.SP1 versiooni.

Kas Asymmetricali ja Summetricali kiiruse vahe on nii suur ja miks see muutunud huvitav on ?
Kuskilt lugesin samuti ka midagi, et Asus p5k ei toeta 8x128 kividega mälusid. Uurisin heatspreaderite vahelt ja mälud ongi 8-sa kiviga, ühepoolsed. Võib-olla põhjustatud mälu läbilaske langus sellest siis?

_________________
"You don't know the Power Of the Dark side"
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2008 12:22:33 vasta tsitaadiga

ADATA 1GB PC2-6400 CL5 tavaline mälu.

2,2V
http://i273.photobucket.com/albums/jj223/heikis/13438_543mem.gif

550MHz peal andis keset spi1m errorit.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2008 13:09:03 vasta tsitaadiga

Tundub et P35 kivil oleneb mälu kiirus palju FSB kiirusest, vistisi ka FSB mälu suhte kordajast!?



Tulemused räägivad enda eest. 500 FSB 1:1 mäluga kukuks vist 9000 MB/s ära. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 16.03.2008 13:49:09 vasta tsitaadiga

Lasin ka ühe prooviks.

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 19.03.2008 13:46:54 vasta tsitaadiga

Aga mul A-Data 4x1GB pulgad nüüd sassi läinud üks paar on S/N: 748TU teine paar S/N: 749TU kuidas nüüd õieti peaks olema kas 748+748 või 748+749 või 749+749 ??

kuna üks paar läheb müüki siis on vaja kiiresti vastus saada..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 15:31:30 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
Aga mul A-Data 4x1GB pulgad nüüd sassi läinud üks paar on S/N: 748TU teine paar S/N: 749TU kuidas nüüd õieti peaks olema kas 748+748 või 748+749 või 749+749 ??

kuna üks paar läheb müüki siis on vaja kiiresti vastus saada..



S/N peaks ikka mõlemal olema sama, et nad dualis jookseks.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 16:40:45 vasta tsitaadiga

TruePlaya, kuulsin juba jah, et panid valed mälud cargosse icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.03.2008 17:02:06 vasta tsitaadiga

Jann1 kirjutas:
TruePlaya kirjutas:
Aga mul A-Data 4x1GB pulgad nüüd sassi läinud üks paar on S/N: 748TU teine paar S/N: 749TU kuidas nüüd õieti peaks olema kas 748+748 või 748+749 või 749+749 ??

kuna üks paar läheb müüki siis on vaja kiiresti vastus saada..



S/N peaks ikka mõlemal olema sama, et nad dualis jookseks.

Et Mälud dualis jookseks ei pea mäludel olema sama S/N. Ka 1x1GB A-Data + 1x1GB Corsair töötasid dualis. icon_wink.gif

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 17:12:25 vasta tsitaadiga

AJ, asi on pigem selles, kui kitid olid tunduvalt erineva klokkuvusega, siis ei ole just tore mälusid "sassi ajada"...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
AJ
HV Guru
AJ

liitunud: 03.02.2005




sõnum 19.03.2008 17:14:59 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
AJ, asi on pigem selles, kui kitid olid tunduvalt erineva klokkuvusega, siis ei ole just tore mälusid "sassi ajada"...

Seda loomulikult aga mind häiris lihtsalt väide, et duali jaoks peab olema sama S/N. icon_biggrin.gif
Pilt ka

_________________
Küsige mida tahate, me vastame mida tahame.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 17:21:37 vasta tsitaadiga

Jann1 pani jah selle väitega puusse...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 19.03.2008 17:24:36 vasta tsitaadiga

cargose panin siis 748+749 ja endale jäi siis ka sama paar...

või siis pidin panema 748+748 ja endale jätma 749+749 või siis vastupidi??

krt tegin siis valestiw?? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 17:55:05 vasta tsitaadiga

TruePlaya, Sa oleks pidanud Cargosse panema ikka sama SN-ga mälud, ehk 748+748
Vast ostja ei pahanda eriti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 19.03.2008 18:05:30 vasta tsitaadiga

aga mis vahet on? töötavad ju samamoodi minuarust..icon_smile.gif

cpu-z näitb ka et dulalis on


viimati muutis TruePlaya 19.03.2008 18:06:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 18:06:26 vasta tsitaadiga

TruePlaya,
ceemic kirjutas:
asi on pigem selles, kui kitid olid tunduvalt erineva klokkuvusega, siis ei ole just tore mälusid "sassi ajada"...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 19.03.2008 18:19:17 vasta tsitaadiga

ceemic kirjutas:
TruePlaya,
ceemic kirjutas:
asi on pigem selles, kui kitid olid tunduvalt erineva klokkuvusega, siis ei ole just tore mälusid "sassi ajada"...


cpu-z näitab et dulalis on
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 18:47:26 vasta tsitaadiga

TruePlaya, mis asja sa sokid? Mis see dual siia puutub praegu? Kui ühed mälud olid Microni kividega ja teised mingite ProMos saastadega, siis ju pees...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 19.03.2008 19:04:31 vasta tsitaadiga

no mai tea praegu kõik funkab @ 850mhz 4.4.4.12
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 19:25:19 vasta tsitaadiga

No ma tõin äärmusliku näite. Loodetavasti ikka mälud samasse auku. Aga 425MHz pole mingi näitaja...
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 19.03.2008 21:34:52 vasta tsitaadiga

Kas PC6400 on mõeldud töötama siis 400MHz peal? St kui ma klokiga mängides ühe oma odava adata pulga 400mhz viin, hakkab too erroreid loopima originaalvoldil. Samas ma ostsin selle kunagi atf-st ka...
Teine pulk (2008a toodang) laseb üle minu vajaduste icon_razz.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 19.03.2008 21:43:23 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
Kas PC6400 on mõeldud töötama siis 400MHz peal? St kui ma klokiga mängides ühe oma odava adata pulga 400mhz viin, hakkab too erroreid loopima originaalvoldil. Samas ma ostsin selle kunagi atf-st ka...
Teine pulk (2008a toodang) laseb üle minu vajaduste icon_razz.gif


Pm DDR2 siis korrutad selle 400Mhz x2 st siis PC6400 on 800Mhz,järelikult see odav Adata on @ def näiteks 333x2 ehk siis 667Mhz ja ei kannata seda kui sa sa 800mhz peal jooksutad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 21:49:31 vasta tsitaadiga

Kas mäludetootjate hulgas on PNY usaldusväärne?
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 22:04:08 vasta tsitaadiga

Üks hetk kirjutas:
Kas mäludetootjate hulgas on PNY usaldusväärne?


äkki pigem PQI?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2008 22:13:09 vasta tsitaadiga

heikis kirjutas:
Üks hetk kirjutas:
Kas mäludetootjate hulgas on PNY usaldusväärne?


äkki pigem PQI?

Ei, ikka PNY, nagu väidab Pixmania (tegemist siis SO-DIMM mäluga)

e: link parandatud

edit by ceemic: link veelgi parandatud
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 20.03.2008 01:19:49 vasta tsitaadiga

omgwtf kirjutas:
Mirkel kirjutas:
Kas PC6400 on mõeldud töötama siis 400MHz peal? St kui ma klokiga mängides ühe oma odava adata pulga 400mhz viin, hakkab too erroreid loopima originaalvoldil. Samas ma ostsin selle kunagi atf-st ka...
Teine pulk (2008a toodang) laseb üle minu vajaduste icon_razz.gif


Pm DDR2 siis korrutad selle 400Mhz x2 st siis PC6400 on 800Mhz,järelikult see odav Adata on @ def näiteks 333x2 ehk siis 667Mhz ja ei kannata seda kui sa sa 800mhz peal jooksutad thumbs_up.gif


no mida sa ajad ??? kui mälu on pc6400 siis ta peab jooksma 800mhz peal, aga seda originaal timingute ja originaal voldi peal !

_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 20.03.2008 01:47:52 vasta tsitaadiga

Seda ma arvasinlootsingi. Jama küll muidu, et selle pulgaga probleemid. ATFi garantii poole aga pöörduda... icon_lol.gif
Ma arvan, et kasutan edasi.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 20.03.2008 07:21:03 vasta tsitaadiga

tsitaat:

no mida sa ajad ??? kui mälu on pc6400 siis ta peab jooksma 800mhz peal, aga seda originaal timingute ja originaal voldi peal



Uhh jah veitsa lugesin valesti icon_redface.gif Kuidagi tundus,et see odav junn pole PC6400,kuid hetkel ei mõista nüüd kuis nii valesti lugesin icon_lol.gif
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 20.03.2008 14:52:55 vasta tsitaadiga

täna sain siis endale need mälud 2x1GB OCZ DDR2 PC2-8800 1100Mhz 5-6-6-15 Gold Edition

aga mingi jama on võtsin vanad välja uued sisse ja pilti ei võtta ette...arvuti läheb tööle siis shut downib ja siis uuesti lülitab ennast sisse ja nii koguaeg???

panin vanad tagasi sisse kõik töötab tegin biosele reseti siis jälle uued sisse ja ning sama jama ikka????

mis ma tegema pean?

_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jann1
HV Guru
Jann1

liitunud: 03.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2008 15:01:19 vasta tsitaadiga

Kas emaplaat ikka toetab sellise mhz-ga mälusid?
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ceemic
24/7@kalal
ceemic

liitunud: 21.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2008 15:11:41 vasta tsitaadiga

TruePlaya, CMOS tee siis, kui uued mälud sees on!
Kommentaarid: 421 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 322
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 20.03.2008 15:12:05 vasta tsitaadiga

GA-X38-DQ6 peaks nagu küll
_________________
Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel!
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omgwtf
HV Guru
omgwtf

liitunud: 23.10.2006




sõnum 20.03.2008 17:18:40 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
GA-X38-DQ6 peaks nagu küll


Nu support listsi pole neid mälusi icon_rolleyes.gif

On küll OCZ esindatud seal,kuid kui asi puutub downgardet 1066 peale siis on vaid kingston ja corsair esindatud. Muidugi ei tia kui tõsiset seda support listi võib võtta icon_rolleyes.gif

http://www.gigabyte.com.tw/FileList/MemorySupport/motherboard_memory_ga-x38-dq6.pdf
Kommentaarid: 155 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2008 20:47:58 vasta tsitaadiga

TruePlaya kirjutas:
GA-X38-DQ6 peaks nagu küll


kui sul by SPD pandud mälu tööle, siis kurat teab, mis sätetel ta sul neid käima üritab tõmmata. ning kui mälu pinge on sätitud 1,8V (e standard), siis pole ime, et ta neid sul käima ei tõmba.

algatuseks proovi ainult ühe mäluga pilt ette saada.

või siis vanade mäludega sätid mälu settingud uute OCZ-de järgi paika ning saved settingud. kui asi teeb restardi, siis vool toitest välja ning uued OCZ-id sisse.
ning pea meeles, et need OCZ mälud tahavad arvatavasti ~2,2V kuni 2,4V et PC2-8800 sätetel töötada. pead seda juba mälu karbi pealt vaatama.
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TruePlaya
HV veteran
TruePlaya

liitunud: 24.12.2005




sõnum 20.03.2008 20:58:02 vasta tsitaadiga

Kõik töötab nüüd thumbs_up.gif vellot tahtis saada icon_biggrin.gif

Mälud töötavad Turbo 2.66D peal ehk 1000MHz 4:3(krt 1:1 ei võimalda ikka nii suurel kiirusel neid jooksutada :S) timmid 5.5.5.15
xxxD = 400mhz ja seal saan valida aint kas 2.00D(mis teeb mingi 800mhz või 2.66D mis teeb 1000mhz.. suht jama...

Prose siis 9x375 3,375ghz..
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mask
HV Guru
Mask

liitunud: 01.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 15:19:14 vasta tsitaadiga

Kas mul mingi kala? E2140 @ 3,4 GHz mem 1022 4-4-4-8 mem read 5440MB/s
kui E2160 @ 3,6Ghz mem 980 5-5-5-20 sai mem read 8032MB/s
ning 24/7 3,3Ghz 1028Mhz 5-5-5-12 everest mem read 6350Mb/s

kas võib olla põhjus et adata OC 800+ 2x1 pulgad ei ole samast kitist? et üks on ühest teine teisest, kuid klokkuvad töötavad ühtemoodi.
Kommentaarid: 523 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 435
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
soulshaker
HV Guru
soulshaker

liitunud: 20.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2008 15:33:39 vasta tsitaadiga

Mask, selles nüüd küll vahet ei saa olla, mis kitist kumbki mälu pärit on. Chipsetid on neil ikka samad.
Samas 1022mhz 4-4-4-8 võiks juba sinna 8700-9000 kanti MB/s teha.
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 219
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Protsessorid »  DDR2 SDRAM (info, ülekiirendamine, ostuabi) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.