|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
symmi
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.10.2006
|
07.03.2008 18:46:28
|
|
|
| Kus mis?
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
07.03.2008 18:49:20
|
|
|
Äkitselt hind langes 500.-
Tore uudis oleks see küll. Isegi võibolla on endal natuke kõvemaid mälusid vaja.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ulfus
Aeg Maha 2a
liitunud: 03.08.2006
|
07.03.2008 20:18:37
|
|
|
osade kahegigaste hind langes ka 450.- peale.Endal plaanis osta A-data 2GB DDR2-667, on keegi OC'inud neid?
_________________ Need mingid teised |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sylar
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2004
|
11.03.2008 13:36:50
|
|
|
| Kas kellelgi on kogemusi Asus P5N-E SLI mobo ja A-data OverClock Extreme Edition DDR2 800+ mäludega? Ei taha töötada selle plaadi peal, memtest annab erroreid, samas QLV (qualified vendor listist) ei leia, et neid mälusid ei toetaks. Kas peaksin garantiisse saatma?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
13.03.2008 23:18:59
|
|
|
| indu kirjutas: |
| Küsimus. Kas neid Adata overclock extreme dualis ei anna jooksutada ? |
Ikka annab. Ega nad siis millegi poolest "tavalistest" mäludest erinevad pole.
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
13.03.2008 23:27:27
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
| indu kirjutas: |
| Küsimus. Kas neid Adata overclock extreme dualis ei anna jooksutada ? |
Ikka annab. Ega nad siis millegi poolest "tavalistest" mäludest erinevad pole. |
Surfasin tükk aega biosis aga ei leia et nad saaks dualis tööle
_________________ http://www.lossirestoran.eu/
viimati muutis indu 13.03.2008 23:28:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
manny50
HV kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
13.03.2008 23:28:10
|
|
|
Sest nad hakkavad automaatselt ?
E:vaata cpu-z-ga et kas on dualis.
viimati muutis manny50 13.03.2008 23:29:33, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
13.03.2008 23:28:52
|
|
|
| indu, mälud ikka sama värvi slottides?
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
13.03.2008 23:48:49
|
|
|
Osadel mobodel võivad ka olla erivärvi piludes ja kõrvuti,selleks loe mobo manuali
Seal täpselt öeldud SD/DD mälu tüübid kuhu pista 8)
Kuigi uuematel muttidel ei tohiks sellist jama olla
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
13.03.2008 23:53:32
|
|
|
indu,
Single-Channel: All DIMMs in GREEN
Dual-Channel: Channel A in GREEN; Channel B in ORANGE
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
14.03.2008 19:32:04
|
|
|
krt sa olid kiirem kui mina. thx
ainult et everesti benchides ei ole vahet näha
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ti
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
15.03.2008 00:06:46
|
|
|
Selline lugu, et enne olid mul A-data oc Extreme 800+ 2x1GB kit. Need hakkasid orthoses errordama. Sai garantiisse saadetud ja vahetati välja. Selle asemel, et uued 800+'id võtta maksin natuke juurde ja võtsin A-data oc Extreme 1066+.
Kuid mulle tundub, et mälu bandwidth võiks suurem olla kui ta on.
Mälud jooksevad biosi järgi Dual channelis Interleaved mode'is. Cpu-Z näitab ka Dual channelit Symmetrical mode'is. Eelmised 800+'id jooksid CPU-Z andmetel Asymmetrical mode'is.
Sisoft sandra järgi tundub mälu bandwidth olema väiksem, mis mul eelmiste 800+'iga. Kuigi kiirus on hulga suurem. Timingud küll lõdvemad 5-5-5-16@1066
7,4GB/s andis benchmark. Samas kui panen mälu 800 peal tööle ja timingud 4-4-4-16 (samad mis eelmistel mäludel) siis on bandwitdh veel madalam. üle 6GB/s midagi. Samuti langes 3dmark 01 skoor 5 tuhande punkti võrra 5-5-5-16@1066 vs eelmised mälud 4-4-4-16@800.
Kasutasin Sandra Lite XII.SP1 versiooni.
Kas Asymmetricali ja Summetricali kiiruse vahe on nii suur ja miks see muutunud huvitav on ?
Kuskilt lugesin samuti ka midagi, et Asus p5k ei toeta 8x128 kividega mälusid. Uurisin heatspreaderite vahelt ja mälud ongi 8-sa kiviga, ühepoolsed. Võib-olla põhjustatud mälu läbilaske langus sellest siis?
_________________ "You don't know the Power Of the Dark side" |
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Le Inc
HV Guru

liitunud: 06.09.2002
|
16.03.2008 13:09:03
|
|
|
Tundub et P35 kivil oleneb mälu kiirus palju FSB kiirusest, vistisi ka FSB mälu suhte kordajast!?
Tulemused räägivad enda eest. 500 FSB 1:1 mäluga kukuks vist 9000 MB/s ära.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
16.03.2008 13:49:09
|
|
|
Lasin ka ühe prooviks.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
19.03.2008 13:46:54
|
|
|
Aga mul A-Data 4x1GB pulgad nüüd sassi läinud üks paar on S/N: 748TU teine paar S/N: 749TU kuidas nüüd õieti peaks olema kas 748+748 või 748+749 või 749+749 ??
kuna üks paar läheb müüki siis on vaja kiiresti vastus saada..
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
19.03.2008 15:31:30
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
Aga mul A-Data 4x1GB pulgad nüüd sassi läinud üks paar on S/N: 748TU teine paar S/N: 749TU kuidas nüüd õieti peaks olema kas 748+748 või 748+749 või 749+749 ??
kuna üks paar läheb müüki siis on vaja kiiresti vastus saada.. |
S/N peaks ikka mõlemal olema sama, et nad dualis jookseks.
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.03.2008 16:40:45
|
|
|
TruePlaya, kuulsin juba jah, et panid valed mälud cargosse
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
19.03.2008 17:02:06
|
|
|
| Jann1 kirjutas: |
| TruePlaya kirjutas: |
Aga mul A-Data 4x1GB pulgad nüüd sassi läinud üks paar on S/N: 748TU teine paar S/N: 749TU kuidas nüüd õieti peaks olema kas 748+748 või 748+749 või 749+749 ??
kuna üks paar läheb müüki siis on vaja kiiresti vastus saada.. |
S/N peaks ikka mõlemal olema sama, et nad dualis jookseks. |
Et Mälud dualis jookseks ei pea mäludel olema sama S/N. Ka 1x1GB A-Data + 1x1GB Corsair töötasid dualis.
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.03.2008 17:12:25
|
|
|
| AJ, asi on pigem selles, kui kitid olid tunduvalt erineva klokkuvusega, siis ei ole just tore mälusid "sassi ajada"...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
19.03.2008 17:14:59
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
| AJ, asi on pigem selles, kui kitid olid tunduvalt erineva klokkuvusega, siis ei ole just tore mälusid "sassi ajada"... |
Seda loomulikult aga mind häiris lihtsalt väide, et duali jaoks peab olema sama S/N.
Pilt ka
_________________ Küsige mida tahate, me vastame mida tahame. |
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.03.2008 17:21:37
|
|
|
| Jann1 pani jah selle väitega puusse...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
19.03.2008 17:24:36
|
|
|
cargose panin siis 748+749 ja endale jäi siis ka sama paar...
või siis pidin panema 748+748 ja endale jätma 749+749 või siis vastupidi??
krt tegin siis valestiw??
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
profiil
HV kasutaja

liitunud: 31.12.2006
|
19.03.2008 17:55:05
|
|
|
TruePlaya, Sa oleks pidanud Cargosse panema ikka sama SN-ga mälud, ehk 748+748
Vast ostja ei pahanda eriti
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
19.03.2008 18:05:30
|
|
|
aga mis vahet on? töötavad ju samamoodi minuarust..
cpu-z näitb ka et dulalis on
viimati muutis TruePlaya 19.03.2008 18:06:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.03.2008 18:06:26
|
|
|
TruePlaya,
| ceemic kirjutas: |
| asi on pigem selles, kui kitid olid tunduvalt erineva klokkuvusega, siis ei ole just tore mälusid "sassi ajada"... |
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
19.03.2008 18:19:17
|
|
|
| ceemic kirjutas: |
TruePlaya,
| ceemic kirjutas: |
| asi on pigem selles, kui kitid olid tunduvalt erineva klokkuvusega, siis ei ole just tore mälusid "sassi ajada"... |
|
cpu-z näitab et dulalis on
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.03.2008 18:47:26
|
|
|
| TruePlaya, mis asja sa sokid? Mis see dual siia puutub praegu? Kui ühed mälud olid Microni kividega ja teised mingite ProMos saastadega, siis ju pees...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
19.03.2008 19:04:31
|
|
|
no mai tea praegu kõik funkab @ 850mhz 4.4.4.12
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
19.03.2008 19:25:19
|
|
|
| No ma tõin äärmusliku näite. Loodetavasti ikka mälud samasse auku. Aga 425MHz pole mingi näitaja...
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
19.03.2008 21:34:52
|
|
|
Kas PC6400 on mõeldud töötama siis 400MHz peal? St kui ma klokiga mängides ühe oma odava adata pulga 400mhz viin, hakkab too erroreid loopima originaalvoldil. Samas ma ostsin selle kunagi atf-st ka...
Teine pulk (2008a toodang) laseb üle minu vajaduste
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
19.03.2008 21:43:23
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
Kas PC6400 on mõeldud töötama siis 400MHz peal? St kui ma klokiga mängides ühe oma odava adata pulga 400mhz viin, hakkab too erroreid loopima originaalvoldil. Samas ma ostsin selle kunagi atf-st ka...
Teine pulk (2008a toodang) laseb üle minu vajaduste  |
Pm DDR2 siis korrutad selle 400Mhz x2 st siis PC6400 on 800Mhz,järelikult see odav Adata on @ def näiteks 333x2 ehk siis 667Mhz ja ei kannata seda kui sa sa 800mhz peal jooksutad
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
19.03.2008 21:49:31
|
|
|
| Kas mäludetootjate hulgas on PNY usaldusväärne?
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
19.03.2008 22:04:08
|
|
|
| Üks hetk kirjutas: |
| Kas mäludetootjate hulgas on PNY usaldusväärne? |
äkki pigem PQI?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
19.03.2008 22:13:09
|
|
|
| heikis kirjutas: |
| Üks hetk kirjutas: |
| Kas mäludetootjate hulgas on PNY usaldusväärne? |
äkki pigem PQI? |
Ei, ikka PNY, nagu väidab Pixmania (tegemist siis SO-DIMM mäluga)
e: link parandatud
edit by ceemic: link veelgi parandatud
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
20.03.2008 01:19:49
|
|
|
| omgwtf kirjutas: |
| Mirkel kirjutas: |
Kas PC6400 on mõeldud töötama siis 400MHz peal? St kui ma klokiga mängides ühe oma odava adata pulga 400mhz viin, hakkab too erroreid loopima originaalvoldil. Samas ma ostsin selle kunagi atf-st ka...
Teine pulk (2008a toodang) laseb üle minu vajaduste  |
Pm DDR2 siis korrutad selle 400Mhz x2 st siis PC6400 on 800Mhz,järelikult see odav Adata on @ def näiteks 333x2 ehk siis 667Mhz ja ei kannata seda kui sa sa 800mhz peal jooksutad  |
no mida sa ajad ??? kui mälu on pc6400 siis ta peab jooksma 800mhz peal, aga seda originaal timingute ja originaal voldi peal !
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
20.03.2008 01:47:52
|
|
|
Seda ma arvasinlootsingi. Jama küll muidu, et selle pulgaga probleemid. ATFi garantii poole aga pöörduda...
Ma arvan, et kasutan edasi.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
20.03.2008 07:21:03
|
|
|
| tsitaat: |
no mida sa ajad ??? kui mälu on pc6400 siis ta peab jooksma 800mhz peal, aga seda originaal timingute ja originaal voldi peal
|
Uhh jah veitsa lugesin valesti Kuidagi tundus,et see odav junn pole PC6400,kuid hetkel ei mõista nüüd kuis nii valesti lugesin
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
20.03.2008 14:52:55
|
|
|
täna sain siis endale need mälud 2x1GB OCZ DDR2 PC2-8800 1100Mhz 5-6-6-15 Gold Edition
aga mingi jama on võtsin vanad välja uued sisse ja pilti ei võtta ette...arvuti läheb tööle siis shut downib ja siis uuesti lülitab ennast sisse ja nii koguaeg???
panin vanad tagasi sisse kõik töötab tegin biosele reseti siis jälle uued sisse ja ning sama jama ikka????
mis ma tegema pean?
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jann1
HV Guru

liitunud: 03.12.2005
|
20.03.2008 15:01:19
|
|
|
| Kas emaplaat ikka toetab sellise mhz-ga mälusid?
|
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ceemic
24/7@kalal

liitunud: 21.03.2005
|
20.03.2008 15:11:41
|
|
|
| TruePlaya, CMOS tee siis, kui uued mälud sees on!
|
|
| Kommentaarid: 421 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
322 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
20.03.2008 15:12:05
|
|
|
GA-X38-DQ6 peaks nagu küll
_________________ Puhastan, hooldan, parandan, uuendan ja koostan lauaarvuteid. Lisainfo PS-i teel! |
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
20.03.2008 20:47:58
|
|
|
| TruePlaya kirjutas: |
| GA-X38-DQ6 peaks nagu küll |
kui sul by SPD pandud mälu tööle, siis kurat teab, mis sätetel ta sul neid käima üritab tõmmata. ning kui mälu pinge on sätitud 1,8V (e standard), siis pole ime, et ta neid sul käima ei tõmba.
algatuseks proovi ainult ühe mäluga pilt ette saada.
või siis vanade mäludega sätid mälu settingud uute OCZ-de järgi paika ning saved settingud. kui asi teeb restardi, siis vool toitest välja ning uued OCZ-id sisse.
ning pea meeles, et need OCZ mälud tahavad arvatavasti ~2,2V kuni 2,4V et PC2-8800 sätetel töötada. pead seda juba mälu karbi pealt vaatama.
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TruePlaya
HV veteran

liitunud: 24.12.2005
|
20.03.2008 20:58:02
|
|
|
Kõik töötab nüüd vellot tahtis saada
Mälud töötavad Turbo 2.66D peal ehk 1000MHz 4:3(krt 1:1 ei võimalda ikka nii suurel kiirusel neid jooksutada :S) timmid 5.5.5.15
xxxD = 400mhz ja seal saan valida aint kas 2.00D(mis teeb mingi 800mhz või 2.66D mis teeb 1000mhz.. suht jama...
Prose siis 9x375 3,375ghz..
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mask
HV Guru

liitunud: 01.03.2005
|
22.03.2008 15:19:14
|
|
|
Kas mul mingi kala? E2140 @ 3,4 GHz mem 1022 4-4-4-8 mem read 5440MB/s
kui E2160 @ 3,6Ghz mem 980 5-5-5-20 sai mem read 8032MB/s
ning 24/7 3,3Ghz 1028Mhz 5-5-5-12 everest mem read 6350Mb/s
kas võib olla põhjus et adata OC 800+ 2x1 pulgad ei ole samast kitist? et üks on ühest teine teisest, kuid klokkuvad töötavad ühtemoodi.
|
|
| Kommentaarid: 523 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
435 |
|
| tagasi üles |
|
 |
soulshaker
HV Guru

liitunud: 20.04.2004
|
22.03.2008 15:33:39
|
|
|
Mask, selles nüüd küll vahet ei saa olla, mis kitist kumbki mälu pärit on. Chipsetid on neil ikka samad.
Samas 1022mhz 4-4-4-8 võiks juba sinna 8700-9000 kanti MB/s teha.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
219 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|