Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 105, 106, 107  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.03.2008 11:46:05 vasta tsitaadiga

gj, ega ma ei saagi nendest inimestest aru kes neid EA igaastaseid mänge ostavad
real-life võistlused palun jäta välja siit, see on siiski hoopis teine teema
siiski, palun tee 1:1 võrdlus nüüd fm2'ga näiteks, et mille poolest on siis GT5Prologue parem ja mille poolest ta kehvem on (kui sa üritad väita et üheski punktis pole halvem, siis on see nimistu juba ette ära mõttetu ja su väiteid ei saa enam tõeselt võtta)
mina, kes ma pole GT mänge mänginud ei tule ju väitma et tolle füüsika on räme arkaad
ma ei ütle midagi selle kohta kuna ma lihtsalt ei tea selle kohta
küll aga tean et FM2 on vägagi korralik ja simulähedane
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 12:39:42 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=p_NaGxgjd3M siin päris head poindid ära toodud.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 12:56:11 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
http://www.youtube.com/watch?v=p_NaGxgjd3M siin päris head poindid ära toodud.


Minuarust suht valusad poindid mõned icon_lol.gif Igatahes oli piltidelt võrreldud, et GT5-l osades kohtades puuduvad üldse track side asjad nagu puud ja inimesed, kus Forza 2-s need kenasti olemas on. Teiseks ma tahaks hirmsasti proovida kuda GT5-e puldiga või rooliga sõita on.. videote põhjal olen näinud, et auto on nagu seebikarp, sõida otse üle liiva ilma kiirust kaotamast ja põrka vastu seina ning lendad hooga tagasi icon_lol.gif Eitea mida seal videos räägiti, et ebareaalne purunemine Forzas, sessuhtes GT5-s ple seda üldse ja auto lendab nagu seebikarp või pinball.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.03.2008 13:58:14 vasta tsitaadiga

kui võtta nüüd tõeliselt gameplay vs gameplay video, siis sobiks see
http://www.gametrailers.com/player/19699.html?type=mov
GT5P kohta mingit gameplay asja võrrelda on täiesti kohatu, kuna väljas on vaid teaser prerendered videod
antud videos näeb küll GT4HD graafiliselt kena välja, aga füüsika on küll alla arvestust siiski (+ no damage)
GT4HD tuli euroopas vaid 2 kuud enne Forza2 välja, seega on nad põhimõtselt veel ühes ajastus kah

edit: gametrailersis ringi sobrades oli näha ka mitmeid GT5P gameplay moviesid aga.... KUS ON DAMAGE ?
kuradi NFS-lus
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 14:05:42 vasta tsitaadiga

PlatoonSgtElias kirjutas:
Igatahes oli piltidelt võrreldud, et GT5-l osades kohtades puuduvad üldse track side asjad nagu puud ja inimesed, kus Forza 2-s need kenasti olemas on.
Meh, mis teatud tegelased seisavad teatud kohtades aasta läbi kuskil rajaääres ve? icon_eek.gif icon_lol.gif Kahh argument.
PlatoonSgtElias kirjutas:
Teiseks ma tahaks hirmsasti proovida kuda GT5-e puldiga või rooliga sõita on.. videote põhjal olen näinud, et auto on nagu seebikarp, sõida otse üle liiva ilma kiirust kaotamast ja põrka vastu seina ning lendad hooga tagasi.
Rooliga sõita on ikka väga nagu IRL, kõik slide control ja juhtimine. Loomulikutl selleks peab esmalt lube omama ja piisavalt sõitnud olema (mida sa ju pole icon_razz1.gif ). Muide päriselt kui nurka üle liiva või muru lõigata siis ei olegi sedasi, et mingi 120 pealt paugust 40 peale kiirus kukub nagu oleks põhja pidurdand. Aga jahh, osad nö. wannabe mängud pingutavad igast asjadega kõvasti üle, et lastele jääks mulje kui "rohkem päris".
PlatoonSgtElias kirjutas:
Eitea mida seal videos räägiti, et ebareaalne purunemine Forzas, sessuhtes GT5-s ple seda üldse ja auto lendab nagu seebikarp või pinball.
Videos öeldi ka seda, et kui GT'sse purunemine tuleb siis võimalikult tõetruu mitte nii nagu forsas, et paned 200'ga seina ja siis on värv kriibitud. Pealegi kui räkida,et auto lendab nagu pinball siis vaata õige seda videot ja siin on mitu vägahead kohta näha kus auto seinast lendab tagasi ja veel mitu tiiru üle katuse käib jne.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.03.2008 14:57:48 vasta tsitaadiga

Auron, siiski ei nimetaks ma GT'd simuks just seetõttu, et võib vabalt seina ja üksteise vastu põrgata ilma tagajärgedeta (purunemisteta)
forzas kaob sul isu kiirelt ära kui oma kere ära lammutad ja tänu sellele auto kehvemaks muutub juhitavuselt kõvasti
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 15:08:12 vasta tsitaadiga

mikk36, simu üldiselt simuleerib asja juhtimist mitte seda kui reaalselt ta katki läheb. Et a'la lennukisimu polegi simu kui vasta maad lennates plahvatus pole täitsa siuke nagu päriselt või? icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 15:09:33 vasta tsitaadiga

miks te selle forzaga võrdlete krt see on gt5 teema kui tahate forza-st rääkida kaduge oma teatud teemasse ei ole vaja teemat siukste postitustega risustada...
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.03.2008 15:26:39 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
mikk36, simu üldiselt simuleerib asja juhtimist mitte seda kui reaalselt ta katki läheb. Et a'la lennukisimu polegi simu kui vasta maad lennates plahvatus pole täitsa siuke nagu päriselt või? icon_lol.gif
ei, lennukisimu pole simu, kui vastu maad lennates või vastu teist lennukit lennates lennuk üldse katki ei lähe (ehk siis saab lendu jätkata katkestamatult)
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 15:38:48 vasta tsitaadiga

Ja see siis on simu kui 200'ga seina tekivad aint kriimud ja edasi sõidad ve? icon_lol.gif Ja ära hakka nüüd ajama, et see on"rohkem" simu. Kuule kämmoon, enamus aja veedad ikka teel sõites ja auto käitumine on vähe olulisem kui see kui reaalsed "kriimud" tal peale tulevad kui matsu panna. Ehk siis point on selles, et GT on juhtimiselt ja auto käitumiselt väga tõetruu - pole aint damaget. forzas on mingi mõttetu pooletoobine damage mis ei ole mingitpidi reaalsusele isegi ligilähedanegi, samas pole ka muidu sõitmine nagu päris ehk siis ei oma midagi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.03.2008 16:04:02 vasta tsitaadiga

Auron, peale 200'ga seina sõitmist ei sõida ka forzas tuimalt edasi
elementidele tekib autol ikkagist vigastused (see näide seal oli nii hetkeline ju et ei üritanud isegi ära liikuda kohapealt (kuna arvatavasti poleks auto enam sellega hakkama saanud kah)
ütle nüüd üks automäng üldse kus on siis see ülireaalne damage süsteem, kus auto muutub pannkoogiks kui 200'ga seina sõita
juhtimine on täiesti pädev fm2's, ma ei saa aru millest te jahute siiski
üritate fm2'e maha teha selle põhjal et keegi ei taha ise proovida
ign'i ütlusi pole ka mõtet uskuda kuna nad räägivad täpselt nii nagu keegi maksab

rõhutan siiski et see võrdlusvideo mis siin alguses anti sisaldas mida: näidet forza juhitavusest, ign'i kommentaari, ühte avariid, mis oli ka täiesti puudulik, hunnikus forza ingame pilte vs prerendered gt5 pilte
aga kuhu jäi gt5 juhitavus/füüsika ?
NULL, mitte midagi pole seal selle kohta
ainult graafilist poolt ülistati gt5's
siiani oskate te ainult maha teha teisi mänge, mitte korralikult näiteid tuua et miks gt5 parem on
mina lõpetan siinkohal
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qodopob
HV kasutaja
qodopob

liitunud: 12.02.2008




sõnum 12.03.2008 16:14:59 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ja see siis on simu kui 200'ga seina tekivad aint kriimud ja edasi sõidad ve? icon_lol.gif Ja ära hakka nüüd ajama, et see on"rohkem" simu. Kuule kämmoon, enamus aja veedad ikka teel sõites ja auto käitumine on vähe olulisem kui see kui reaalsed "kriimud" tal peale tulevad kui matsu panna. Ehk siis point on selles, et GT on juhtimiselt ja auto käitumiselt väga tõetruu - pole aint damaget. forzas on mingi mõttetu pooletoobine damage mis ei ole mingitpidi reaalsusele isegi ligilähedanegi, samas pole ka muidu sõitmine nagu päris ehk siis ei oma midagi.
Oled sa ikka Forzat mänginud? Damage: Simulation-i peale, ning sõimusõnad lendavad juba siis, kui esimese sirge lõpus vastased sinu taga mootorilisele autole tagant sisse sõidavad... Rääkimata kordadest, kus mootor punase peale aetud, ning isegi 20km/h välja pigistamine on pea võimatu. Igal juhul etem, kui paljude teiste mängude arcade stiilis betoonist auto.

Ning see käitumine? Kui isik ei ole mängus esinevate autoga ringradadel 200-ga ringi ajanud, siis ta ei tea, millises mängus on auto käitumine õige ja millises mitte? Sellisel juhul ta ainult oletab ja mängib seda, mis talle kõige rohkem istub. Mulle Forza, teile GT.

PS. Kunagi sai ühte GT-d PS2 peal proovitud. Mulle ei meeldinud. icon_neutral.gif

_________________
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 12.03.2008 16:24:41 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:

aga kuhu jäi gt5 juhitavus/füüsika ?
NULL, mitte midagi pole seal selle kohta


See oli mingi suva venna võrdlus. Tal pole aimugi (nagu ka enamikul muul maailmast) GT5 füüsikast.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 12.03.2008 16:25:18 vasta tsitaadiga

forza on pask
_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stabby
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 16:57:38 vasta tsitaadiga

Sest mõni ei oska juhtida või kiiresti sõita? icon_lol.gif

Ma tõesti ei saa aru, millal inimesed teevad endale selgeks mis on reaalne ja mis ei ole.
Ja veel, tõesti seal võrdlusvideos ainult üks graafika jutt käis, et oi sellel on see ja tollel pole toda jne, aga GT5 füüsikast pmst ei olnudki midagi??

Jah ma tunnistan et GT5 näeb hea välja, kuid see et ta näeb hea välja, ei muuda mängu automaatselt reaalseks füüsika mõttes.
Ma küll ei oska nüüd kõige paremini seletada, kuid vaadates paari GT5 videot, küljelt küljele weight transfer oli pmst olematu, samas pidurdamisel oli mingisugune kaldumine olemas.
GT5-el lihtsalt ei näe see sõitmine seal loomulik välja, aga kui kohe võtta kõrvale forza, siis on näha kuidas auto "toimib". Kohe näha kuidas füüsika toimub.

Aga pole mõtet seletada tegelikult, alati leitakse mingisuguseid vastuväiteid. Minul tegelikult käib asi niimoodi, et kui mingit automängu mängida, siis kohe lihtsalt saab aru missugune on füüsika. tekib see nn "butt-feel"

Forza 2 tuli välja mais, niiet juba päris mitu kuud möödunud.
Ja veel füüsika kohta seda, et kui forza 2 on füüsika alal halb, siis peab olema ka Live for Speed halb, mida aga LFS ei ole.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 17:01:21 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4281346#4281346
foit
ei viitsi xeoni kisa kuulata, et vaielge mujal
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 08:59:30 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
ütle nüüd üks automäng üldse kus on siis see ülireaalne damage süsteem, kus auto muutub pannkoogiks kui 200'ga seina sõita
Ega vist polegi ja selletõttu ei maksa see forsa pooletoobine dämm kahh uiatki. Kui juba damaget tahta siis mängin parem flatout'i icon_wink.gif
mikk36 kirjutas:
üritate fm2'e maha teha selle põhjal et keegi ei taha ise proovida
Üritame GT:P teemas asjast rääkida aga ei saa ju kuna ikskasti fanboyd käivad ju oma forssast kiunumas ja läbumas.
mikk36 kirjutas:
forza ingame pilte vs prerendered gt5 pilte
Ahjaa, sa oled ju meil GT:P'd mänginud ja tead täpselt miuke seal ingame pilt on thumbs_up.gif
qodopob kirjutas:
Ning see käitumine? Kui isik ei ole mängus esinevate autoga ringradadel 200-ga ringi ajanud, siis ta ei tea, millises mängus on auto käitumine õige ja millises mitte? Sellisel juhul ta ainult oletab ja mängib seda, mis talle kõige rohkem istub.
Vaata on kaks vahet, üks asi on juba iga auto nö. oma käitumine ja teine asi on auto käitumine kui üldse. Forsas see ei ole kaugeltki reaaalne ja asi mott. Olen ise käind ja vägagi kangete mootoritega autodega saand rinkat väisata ja midagi ikka tean, rääkimata kasutajast Wirx kes ikka päris kõvasti kimamas käib oma 911turboga ja kes samuti GT5'te vägagi reaalseks peab.
Stabby kirjutas:
Ma tõesti ei saa aru, millal inimesed teevad endale selgeks mis on reaalne ja mis ei ole.
Niikaua kuni tatt suunurgast jooksmas mängitaske ainult telekamängu või heal juhul ollakse IRL kuskil säästuka parklas kummi vilistand ei saadagi aru. Seepärast ongi jube mõttetu selliste vendadega vaielda kes jauravad nagu 10 aastased selleüle kui sitasti antud hetkel shcumi sõidab icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 13.03.2008 10:44:40 vasta tsitaadiga

mnjaa läheb ostuks,üks parimaid mänge nii juhitavuse kui ka graafika poolest,sain juba proovida icon_wink.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 13.03.2008 13:06:45 vasta tsitaadiga

Inimestele, kes väidavad, et Forza 2 reaalsema füüsikaga soovitan lugeda järgmist artiklit, kus päris vormeli piloot asja veidi analüüsib.
http://ps3.kombo.com/article.php?artid=6055
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.03.2008 14:02:32 vasta tsitaadiga

Auron, kuidas sa saad GT5'e füüsikat hinnata kui see pole väljaski veel ?

muide, tegin nüüd FM2's spetsiaalselt järgi antud artikli testi
2005 Lotus Elise 111S @ Laguna Seca
kõik elektroonilised abid maas
stabiilse gaasiga kurvi (100km/h) ja auto läbib ilusasti
poole kurvi peal gaas lahti ja koheselt on oversteer
kui poole kurvi ajal vajutada gaas alla, siis tekib väike understeer ja auto väljub kurvi ideaalselt laugelt väljudes
kui läbida see esimene topelt 75 kraadine kurv, siis 100km/h läbides esimese kurvi lahtise gaasiga ja teises gaas peale vajutada, siis lõpeb ka oversteer ära ja auto hakkab understeerima (ehk siis külblibisemine lõpeb lihtsalt gaasivajutamisega ja rooli endiselt täiesti vasakule välja keeratuna hoides)

4WD autode puhul on samuti kummi temperatuuri järgi ilusasti näha kurvis et kuhu raskus vajub (real-time telemetry)
lisaks on real-time telemetry all näha ka body acceleration ja palju muid toredaid andmeid auto liikumise ja dünaamika kohta

seega palun, lõpetage ära see idiootne FM2'e arkaadiks nimetamine siin teemas
keegi pole siin üritanud ju tõestada et GT5 on arkaad (vähemalt mitte FM2'e mängijatest), ainult teie, neetud GT austajad üritate tõestada et FM2 on hull arkaad

kui nüüd GT5P välja tuleb, siis oleks vist mõttekas mõlemad mängud kõrvuti võtta ja siis samu füüsikalisi teste kõrvuti teha

tarmor, antud artiklis polnud ju sõnagi FM2'e kohta et asi ei ole reaalne, seal oli vaid analüüsitud GT5'e
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 14:17:54 vasta tsitaadiga

Stabby, mis rinka sarjas sa sõidad, või kes sa oled opentracki foorumis?
Või kas sa üldse oled kunagi rinkat sõitnud, et räägid kuidas see või teine asi pole reaalne.
Mina olen, kuigi ainult 1 aasta, aga siiski võin öelda, et GT5 on üks reaalsema juhitavusega auto simusi(GTR2 ning nForce on ehk tsipa paremad), rinka sõidus ei ole eesmärk sõita vastu teisi autosi või mööda muru, elu käib ikka raja peal ja seal on GT5 täiesti omas elemendis.
Kusjuures võiks isegi väita, et eelmise aasta parim Opentracki aeg üldarvestuses(Carrera Gt, Evod, 911-d, imprezad, M-id, jpm kiirete autode ees) tuli paljuski just tänu GT5 esimesele demole, sain kuidagi paremaks kurvide läbimise tehnika...sisse keeramis koha leidmine läks paremaks...aga no võibolla lihtsalt tuli Saugal Vaim peale icon_smile.gif Saaks ma kusagilt selle julguse ka, et 160ga julgeks 90kraadist kurvi külglibisemisega võtta, saaks pea sekundi paremaks aja...seda kahjuks GT5 ei anna

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 13.03.2008 14:29:25 vasta tsitaadiga

mikk36 - ma ei ütle midagi halba forza 2 kohta, täiesti OK mäng, aga nii graafika kui ka füüsikamootori poolest jääb alla GT5-le, muideks mäng on jaapanis stores juba ammu saadav olnud ja on olnud au seda ka mängida, et see fakt pole õige, et mäng väljas pole. samuti ütleb artikkel mitu korda, et up to date kõige reaalsem autosõidu simu, nii et nende teiste automängude alla, millest GT5 selgelt parem peaks olema kuulub kindlasti ka Forza 2, kui üks silmapaistvamaid autosimulaatoreid enne GT5-te. Forza 2 on jällegi rohkem võimalusi muuta autoseadistusi, samuti on seal üritatud simuleerida avariisid ja auto damaget, nii et plusse on ka Forza 2-l. Aga jah kui rääkida ehedast autosõidu kogemusest, siis pean GT5 paremaks, samas äkki tuleb aasta pärast välja Forza 3, mis ületab GT5, nii et mine tea ja kui ta on parem kui GT5, siis tunnistan seda ausalt.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.03.2008 15:12:29 vasta tsitaadiga

hoopis teine jutt juba, väga hea icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 15:27:23 vasta tsitaadiga

tarmor kirjutas:
muideks mäng on jaapanis stores juba ammu saadav olnud ja on olnud au seda ka mängida, et see fakt pole õige, et mäng väljas pole.

see on ju 2,2GB suurune proloog, mitte full game, mis tuleb alles 2009 aastal. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 13.03.2008 16:29:11 vasta tsitaadiga

Skeptik - praegu räägingi Proloogist, millest on tehtud omaette mäng. Põhimänguni (ligi 1000 autot) on tõesti aega ja pole veel minu teada isegi kinnitatud kuupäeva, millal see välja tuleb. Aga Proloogi puhul on tegemist ikkagi mänguga, mitte demoga, tuleb täiesti plaadil müügile, toetab 16 inimest onlines, mängus on üle 60 auto ja 5 põhirada, igal rajal on 2 versiooni, mida sõita. Ka GT4 tuli enne välja proloog, nii et seda võib ilmselt GT sarja puhul tavapäraseks pidada. icon_biggrin.gif
Kuigi võrreldes GT põhimänguga on asi kuidagi väike, ei vähenda see põrmugi mängust saadavat sõiduelamust.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.03.2008 16:47:47 vasta tsitaadiga

pärast GT5't tuleb siis GT5-SuperHD ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 18:15:07 vasta tsitaadiga

kle mikk kui gt5 sakib, miks sa siin siis nii hoolega postitad icon_question.gif
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2008 12:32:26 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
keegi pole siin üritanud ju tõestada et GT5 on arkaad (vähemalt mitte FM2'e mängijatest), ainult teie, neetud GT austajad üritate tõestada et FM2 on hull arkaad
Lets get the facts straight - antud juhul GT teemas käivad ikskasti omanikud oma forssat ülistamas ja tõestamas kuivinge ja päris too on ja kuisitt GT on mitte vastupidi icon_wink.gif Umbes samaloll jutt kui minna ja kellelegi suvalisele ootamatult tänaval vasta hambaid anda ja siis löelda, et too ise tuli ja tikkus kaklema icon_biggrin.gif
mikk36 kirjutas:
tarmor, antud artiklis polnud ju sõnagi FM2'e kohta et asi ei ole reaalne, seal oli vaid analüüsitud GT5'e
Ot kas sa oledki niiloll ve? icon_biggrin.gif Kui Antud juhul ütleb võidusõitja, et GT on äärmiselt reaalne - eriti füüsika ja siin spetsid räägivad kuidas forsa on hoopis ikka täitsa teistmoodi siis loogiline järeldus on see, et forsa ei ole reaalne või kuidas? Või näed sa mingit sellist müstilist asja, et mõlemad on ikka superreaasled aga samas üks on hoopis ühte ja teien teistmoodi? icon_biggrin.gif

gj kirjutas:
kle mikk kui gt5 sakib, miks sa siin siis nii hoolega postitad icon_question.gif
Kas sa pole tähele siis pannud kuidas ikskasti omanikud koguaeg PS3 ja PS3 mängude teemades käivad läbumas ja süüdistamas kuidas PS3 omanikud omi vaatenurki neile hirmasasti peale suruvad icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2008 12:48:29 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
mikk36 kirjutas:
keegi pole siin üritanud ju tõestada et GT5 on arkaad (vähemalt mitte FM2'e mängijatest), ainult teie, neetud GT austajad üritate tõestada et FM2 on hull arkaad
Lets get the facts straight - antud juhul GT teemas käivad ikskasti omanikud oma forssat ülistamas ja tõestamas kuivinge ja päris too on ja kuisitt GT on mitte vastupidi icon_wink.gif Umbes samaloll jutt kui minna ja kellelegi suvalisele ootamatult tänaval vasta hambaid anda ja siis löelda, et too ise tuli ja tikkus kaklema icon_biggrin.gif
mikk36 kirjutas:
tarmor, antud artiklis polnud ju sõnagi FM2'e kohta et asi ei ole reaalne, seal oli vaid analüüsitud GT5'e
Ot kas sa oledki niiloll ve? icon_biggrin.gif Kui Antud juhul ütleb võidusõitja, et GT on äärmiselt reaalne - eriti füüsika ja siin spetsid räägivad kuidas forsa on hoopis ikka täitsa teistmoodi siis loogiline järeldus on see, et forsa ei ole reaalne või kuidas? Või näed sa mingit sellist müstilist asja, et mõlemad on ikka superreaasled aga samas üks on hoopis ühte ja teien teistmoodi? icon_biggrin.gif

Keegi polegi siia tulnud ja öelnud et GT on sitt, on lihtsalt öeldud et Forza on ka hea simu, teie olite need kes hakkasite ütlema, et Forza on sitt, et jube arcaad. Ja see et kui keegi ülistab ühte mängu tähendab, et selle kõrval on kõik teised sitt ve? Vaevalt et talle anti 5 autorallit korraga kätte ja öeldi, et proovigu milline kõige reaalsem on, kui seda oleks tehtud oleks ta seal võrdlust toonud, aga seda võrdlust pole, nii et sinu järeldus on vale.

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 14.03.2008 14:14:55 vasta tsitaadiga

no artikli autor ütleb, et kõige reaalsem mäng, mis on praeguseni välja antud. ma usun, et võrdlust on silmas peetud just parimatega, mis enne GT5 proloogi olid, poleks ju mõtet võrrelda mingi 2001. a väljalaskega. ja see on tõsi, et Forza 2 oli enne GT5 parim või vähemalt üks parimaid, maitse asi.
inimestel, kes ise pole mänginud mõlemat mängu, pole ka siin foorumis mõtet teravust üles kiskuda, mina olen mänginud mõlemat mängu ja tõin juba varem oma arvamuse selle kohta välja. ja teiseks kui inimene on mänginud ka ainult forzat ja väidab, et ta auto käitub reaalses elus ringrajal sama moodi, siis on ilmselge, et ta pole autoga rohkem sõitnud kui selverisse ja koju tagasi. viimasega ei taha ma öelda, et forza 2 on halb mäng, täitsa ok mäng ja enne GT5 enam vähem parim, mis saada oli.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2008 06:42:52 vasta tsitaadiga





Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 17.03.2008 23:43:36 vasta tsitaadiga

http://threespeech.com/blog/?p=953

see on päris huvitav, aga kahtlane
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 18.03.2008 00:28:07 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.03.2008 10:39:24 vasta tsitaadiga

Schumi, rohkem infot pole?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 11:03:42 vasta tsitaadiga

Sellega oleks päris kõva mingit sunday cup'i viljeleda icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.03.2008 13:38:58 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ehk siis Prologue's saab eelmise aasta ferruga sõita.

Lisaks:

tsitaat:

GT5 Prologue is the PS3’s first pre release Platinum title

According to SCEE NZ’s Marketing Manager Dave Hine and Paul Gunn (PR guy), pre-orders for Gran Turimo 5 Prologue in SCEE regions are already at one million. This makes the game the PS3’s first pre release Platinum title.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Schumi
HV kasutaja
Schumi

liitunud: 09.03.2008




sõnum 18.03.2008 13:47:40 vasta tsitaadiga

Ja kui kuulujuttu uskuda, siis GT5 lõppversioonis saab kasutada teisigi 2007. aasta Vormel 1 autosid!!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 17:44:02 vasta tsitaadiga

GT5 Prologue kaalub ainult 1.8 giga (cutscenedeta download)
Go blu-ray yourself up the ass.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 18.03.2008 17:46:03 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Go blu-ray yourself up the ass.


ega seal blu-ray peal ainult mäng ei ole. seal muud ka, mis võtab ruumi
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 17:46:38 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
amddude kirjutas:
Go blu-ray yourself up the ass.


ega seal blu-ray peal ainult mäng ei ole. seal muud ka, mis võtab ruumi
icon_neutral.gif
icon_question.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 18.03.2008 17:54:14 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
GT5 Prologue kaalub ainult 1.8 giga (cutscenedeta download)
Go blu-ray yourself up the ass.


Miks sa seda juttu, et blu-ray on mõttetu "PS3 vs XBOX360" teemas ei aja. Siin ei puutu see asjasse.

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 18:13:41 vasta tsitaadiga

Sellepärast ajab, et ta kohe üldse mitte ei ole ikskasti fäbnboy thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 18:18:21 vasta tsitaadiga

Your lameness amuses me...
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 19:39:20 vasta tsitaadiga

Mis on viimased uudised, kas tuleb mingisugune damage system sisse või ei muutu ka viiendas osas mitte midagi?

Ja selle kõrvulukustava rehvide viliniga, mis on GT seeriat juba algusest peale muutumatuna saatnud, on ikka räigelt üle pingutatud. Vaatasin võrdluseks YouTube'st Forzat ja seal on vilin minimaalne. GTs krigisevad rattad iga väiksemagi roolikeeramise peale ja see käib rämedalt pinda. Nii võib kurdiks jääda!

Veenduge ise: http://youtube.com/watch?v=-drFKLi4u_k
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 18.03.2008 20:22:22 vasta tsitaadiga

sellistest video võrdlustest suurt vahet ei teegi,vaid seda et GT 5 näeb graafiliselt parem välja icon_smile.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2008 20:41:21 vasta tsitaadiga

Vici kirjutas:
sellistest video võrdlustest suurt vahet ei teegi,vaid seda et GT 5 näeb graafiliselt parem välja icon_smile.gif


OK, siin kuuleb paremini - http://youtube.com/watch?v=IU5j8B559qA
GT graafikale ei ole ühelgi teisel automängul midagi vastu panna, see on selge. Aga probleem on selles, et et see neetud vilin on juba GT1st alates täpselt samasugune. Kaua peab seda iidset, 90ndate aastatest pärit heli taluma? Oleks ma siis ainuke, keda see häirib - video kommentaarides on ka teised seda maininud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.03.2008 21:05:17 vasta tsitaadiga

mitte ühtegi kurvi ei saa ilma vilisemiseta võtta icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sprocket
Aeg maha 60

liitunud: 17.02.2007




sõnum 18.03.2008 21:18:58 vasta tsitaadiga

GT5 tundub rohkem nagu arcade stiilis mäng mis on võrreldav PGR4-ga.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 18.03.2008 21:20:17 vasta tsitaadiga

mängu pärast selline jonnimine


ahahaha ja ma mõtlesin, et mina olen laps

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 18.03.2008 21:23:55 vasta tsitaadiga

no aga ju siis peab see vilin olema

http://youtube.com/watch?v=HCvWa0T6XDs&feature=related
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] Gran Turismo 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 105, 106, 107  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.