|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
28.02.2008 18:52:22
|
|
|
| solution kirjutas: |
Fring kuidagi kahtlane jah kas keegi reaalselt ka 8GB kaarti proovinud on? Ei tea mida osta, kas 4GB või 8GB  |
Fring ju t2itsa ok asi, installid 2ra ja k6ik t66tab, isegi VOIP k6ned skypega...
Miks ta kahtlane?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
28.02.2008 20:09:17
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
| solution kirjutas: |
Fring kuidagi kahtlane jah kas keegi reaalselt ka 8GB kaarti proovinud on? Ei tea mida osta, kas 4GB või 8GB  |
Fring ju t2itsa ok asi, installid 2ra ja k6ik t66tab, isegi VOIP k6ned skypega...
Miks ta kahtlane? |
Mul näiteks ei leidnud wiFi levialasid. :/
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
28.02.2008 20:58:03
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
| solution kirjutas: |
Fring kuidagi kahtlane jah kas keegi reaalselt ka 8GB kaarti proovinud on? Ei tea mida osta, kas 4GB või 8GB  |
Fring ju t2itsa ok asi, installid 2ra ja k6ik t66tab, isegi VOIP k6ned skypega...
Miks ta kahtlane? |
Minul näiteks laeb nimekirja väga kaua, vahest ei lae üldse, kuigi näitab, et on online!!
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
28.02.2008 21:21:33
|
|
|
Teil vibroalarm töötab, kui "trellides" on valitud Hääletu profiil ja profiili seadetest on vibroalarm sisselülitatud?
Veel üks imelik feature sel telefonil:
Kui helistamise nupust valitud numbrite logi vaadata ja valida sealt number helistamiseks, siis kõne lõppedes logi enam ees ei ole, vaid jääb peidetud taskina tööle.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
28.02.2008 23:02:55
|
|
|
| solution kirjutas: |
8GB peaks samuti töötama, kuid kas on väga aeglane? |
Miks ta aeglasem olema peaks?
| ajee kirjutas: |
| Teil vibroalarm töötab, kui "trellides" on valitud Hääletu profiil ja profiili seadetest on vibroalarm sisselülitatud? |
Töötab.
Speed dial'e kipub miskipärast ära unustama. Seostan seda arvuti kaudu kontaktide lisamise või kustutamisega.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
28.02.2008 23:16:26
|
|
|
| solution kirjutas: |
| tyyp88 kirjutas: |
| solution kirjutas: |
Fring kuidagi kahtlane jah kas keegi reaalselt ka 8GB kaarti proovinud on? Ei tea mida osta, kas 4GB või 8GB  |
Fring ju t2itsa ok asi, installid 2ra ja k6ik t66tab, isegi VOIP k6ned skypega...
Miks ta kahtlane? |
Minul näiteks laeb nimekirja väga kaua, vahest ei lae üldse, kuigi näitab, et on online!! |
Nojah, minu 160 msni kontakti laeb küll v2ga muhedalt kiirelt ylesse... Vahet ei m2rkagi kas kasutan grpsi, 3g v6i wifi yhendust...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
29.02.2008 00:01:09
|
|
|
Nii... Teine küsimus. Vaadake seal on selline asi, et saab laadida neid inimese hääli alla kes peale loevad... Alguses seal mingi Ellen ja üks vend veel... Aga nad mõlemad inglise keelsed... Kas kuskilt ka eesti keelseid võimalik alla laadida kes mulle ütlevad inimese kui keegi helistab?
Väga rõvedalt käänab nimesid inglise keeles.
Mul oli E50-ga juba sama mure... et tahaks eesti keelset... Muidu iseenesest on see funktsioon hea.
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zimson
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.06.2002
|
29.02.2008 10:15:40
|
|
|
| Ei usu hästi, et eesti keele jaoks on sellist asja tehtud. Liiga väike kasutajaskond. Selle olemasolul oleks see arvatavasti Eestist ostatud telefoniga kaasa ka juba pandud.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rubberman
HV vaatleja
liitunud: 25.08.2006
|
29.02.2008 11:26:03
|
|
|
| kas saab kuidagi foldereid parooli alla panna?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
29.02.2008 14:39:46
|
|
|
Kas keegi teab k6ige paremat media/video playerit symbianile?
Realplayerist j22b natukese v2heseks... Yhes6naga ma otsin midagi taolist nagu VLC Player... Aga raske juhus vist...
Videode konvertimiseks hetkel kasutan "Agogo Video to iPod PSP 3GP Xbox PPC PDA MP4"... Sellele otsin ka alternatiivi, et saaks v2he t2psemalt seadlistada video ja heli kvaliteeti...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
29.02.2008 14:50:59
|
|
|
| tsitaat: |
Videode konvertimiseks hetkel kasutan "Agogo Video to iPod PSP 3GP Xbox PPC PDA MP4"... Sellele otsin ka alternatiivi, et saaks v2he t2psemalt seadlistada video ja heli kvaliteeti...
|
Aga proovi Nokia enda oma? Olen seda kasutanud... kvaliteedi kohapealt ei oska midagi öelda, konverdib maru kaua ainult.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
01.03.2008 00:24:33
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
Kas keegi teab k6ige paremat media/video playerit symbianile?
Realplayerist j22b natukese v2heseks... Yhes6naga ma otsin midagi taolist nagu VLC Player... Aga raske juhus vist...
Videode konvertimiseks hetkel kasutan "Agogo Video to iPod PSP 3GP Xbox PPC PDA MP4"... Sellele otsin ka alternatiivi, et saaks v2he t2psemalt seadlistada video ja heli kvaliteeti... |
Miks sa ei tee virtualdubiga videosid ekraani suuruseks ning siis ei mängi mõne divx'e mängitava pleieriga?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
01.03.2008 10:07:14
|
|
|
| solution kirjutas: |
| tyyp88 kirjutas: |
Kas keegi teab k6ige paremat media/video playerit symbianile?
Realplayerist j22b natukese v2heseks... Yhes6naga ma otsin midagi taolist nagu VLC Player... Aga raske juhus vist...
Videode konvertimiseks hetkel kasutan "Agogo Video to iPod PSP 3GP Xbox PPC PDA MP4"... Sellele otsin ka alternatiivi, et saaks v2he t2psemalt seadlistada video ja heli kvaliteeti... |
Miks sa ei tee virtualdubiga videosid ekraani suuruseks ning siis ei mängi mõne divx'e mängitava pleieriga? |
Aga pole j6udnud lihtsalt proovida igasuguseid erinevaid videopleiereid... Ma usun, et neid v2ga palju ja selleks et midagi head leida l2heks ise proovides/katsetades, netist infi lugedest tohutult palju aega...
Aga 2kki siiski keegi oskab kasv6i mingisuguseid nimesid anda headest videopleierites?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rubberguy
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2008
|
01.03.2008 12:58:15
|
|
|
Divx player.. on minule täitsa piisav
hmm.. kuda selle Skype'i tööle sai?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
02.03.2008 12:15:53
|
|
|
Tõmba fring, installi, pane skype username ja passwd ja oledki sees
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nuffel
HV vaatleja

liitunud: 27.10.2007
|
02.03.2008 12:17:15
|
|
|
Mina kasutan CoreCodec CorePlayerit 1.2.0 S60v3
Avab pea kõik failid:
_________________
Audio Formats
MP3, MP2, AAC, MKA, WMA, WAV, OGG, Speex, WAVPACK, TTA, FLAC, MPC, AMR, ADPCM, ALaw, MuLaw, Midi*
Video Formats
H.264 (AVC), MKV, MPEG-1, MPEG-4 part 2 (ASP), DivX, XviD, WMV*, MJPEG,
NRE, MSVIDEO1
Image Formats
JPEG*, BMP, GIF, PNG
Container Formats
Matroska, AVI, PS, TS, 3GPP, MOV, MPEG-4, OGM, NSV*, FLV*
Streaming Formats
HTTP, UDP (Our advanced streaming module is planned for release starting with 1.2 and ending with 1.5 that will add support for RDP, RTP. RTSP, MMS, MTP)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
02.03.2008 16:32:28
|
|
|
| rex kirjutas: |
| ajee kirjutas: |
| Teil vibroalarm töötab, kui "trellides" on valitud Hääletu profiil ja profiili seadetest on vibroalarm sisselülitatud? |
Töötab. |
Mul hakkas ka peale restarti ja aku täislaadimist tööle.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dex
HV veteran

liitunud: 06.09.2004
|
02.03.2008 18:17:35
|
|
|
Nokiatel vibra ei tööta laadimise ajal - nii on see alati olnud ja ilmselt ka jääb.
Ma ise ei suuda otsustada kas E51 või 6120 classic. E51 wifi ja vihasem aku, samas on ta mõõtmetelt suurem ja ma ei kujuta ette kui palju ma telefonis wifit kasutaks.
Aitab keegi äkki + ja - välja tuua?
_________________ Süümi, juumi, makkami ja kui tüüle nakkami... |
|
| Kommentaarid: 97 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
02.03.2008 18:25:01
|
|
|
Raisk... Ma ei saa aru... Mul vähese kasutamise ajal kestab ikkagi aku heal juhul max. 3 päeva :S
Muidu on 2 päeva lagi :S
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.03.2008 19:17:28
|
|
|
| dex kirjutas: |
Ma ise ei suuda otsustada kas E51 või 6120 classic. E51 WiFi ja vihasem aku, samas on ta mõõtmetelt suurem ja ma ei kujuta ette kui palju ma telefonis wifit kasutaks.
Aitab keegi äkki + ja - välja tuua? |
E51 tundub käes ehedam, metallist ja puha. 6120 näib kõrval odava plastist mänguasjana.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
03.03.2008 17:21:38
|
|
|
| E51 pole ma ühelgi tuttaval näinud, samas 6120 on päris paljudel imho.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wisbi
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
03.03.2008 18:25:45
|
|
|
| aga kuidas temal ikkagi pildid on, pole just eriline fotograaf, aga aeg-ajalt ikka teen klõpsu, et kas saab normaalselt teha, või on ikka väga halvad pildid
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.03.2008 19:34:53
|
|
|
| wisbi kirjutas: |
| aga kuidas temal ikkagi pildid on, pole just eriline fotograaf, aga aeg-ajalt ikka teen klõpsu, et kas saab normaalselt teha, või on ikka väga halvad pildid |
6230'ga võrreldes on normaalsed ja digipeegliga võrreldes VÄGA HALVAD!
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
03.03.2008 19:40:39
|
|
|
| tsitaat: |
aga kuidas temal ikkagi pildid on, pole just eriline fotograaf, aga aeg-ajalt ikka teen klõpsu, et kas saab normaalselt teha, või on ikka väga halvad pildid
|
Mõned näited!
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wisbi
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2004
|
03.03.2008 19:51:27
|
|
|
| Selline küsimus veel et kas selle riistaga videokõnesid saab teha??
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
03.03.2008 20:00:39
|
|
|
| tsitaat: |
Selline küsimus veel et kas selle riistaga videokõnesid saab teha??
|
Ei saa, tal puudub videokõne kaamera juba.
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
03.03.2008 20:25:23
|
|
|
| T2nel kirjutas: |
| tsitaat: |
Selline küsimus veel et kas selle riistaga videokõnesid saab teha??
|
Ei saa, tal puudub videokõne kaamera juba. |
Saab, vastaspoole pilti näed, vastaspool sinu ei näe.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
03.03.2008 22:01:00
|
|
|
Kui ma slickiga MSNi kasutan siis kuidas ma MSNis suheldavate inimeste aknakesi vahetada saan?
Juhtnooltega ei saanud... Oskab äkki keegi tark öelda?
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.03.2008 16:57:19
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| T2nel kirjutas: |
| tsitaat: |
Selline küsimus veel et kas selle riistaga videokõnesid saab teha??
|
Ei saa, tal puudub videokõne kaamera juba. |
Saab, vastaspoole pilti näed, vastaspool sinu ei näe. |
Peegli ees olles saab ka nii, et mõlemad näevad.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantka
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kopz
HV kasutaja
liitunud: 24.11.2007
|
05.03.2008 22:43:12
|
|
|
Tere.
Lisaks ka omapoolse kommentaari E51'e kohta.
Kasutades siiani kolm aastat SE K700i mudelit tundub Nokia menüü ikka väga keeruline. Teema algusest lõpuni läbi lugedes vaatasin, et isegi vanad Nokia kasutajad jäävad vahel jänni. Inimesele, kes pole teleka puldist keerulisemat asja käes hoidnud seda telefoni kindlasti ei soovitaks. Peamistest puudustest - küljepeal asetsevatst kumminuppudest ja ekraani all asetsevatest nuppudest on siin juba räägitud. Ühte pisikest, kuid minu jaoks olulist vidinat - taskulampi - siin ka kahjuks ei ole, kuid minu jaoks on arusaamatu hoopis see, et miks ei ole siia stopperit ja taimerit pandud? Neid on küll võimalik netist alla laadida, kuid sellegi poolest oleks võinud nad kohe olemas olla.
Pakendis kaasas olnud HF klapid ei taha kohe mitte kuidagi kõrvas püsiga. Sellest tulenevalt ka üks küsimus: kas Nokial on selline võimalus nagu SE telefonidel, et HF'i pistik ja kõnede vastamise/lõpetamise pult on telefoni omad, kuid klapid saad ise sinna pulti sisse torgata sellisad nagu tahad? Kasutaja MiXeR rõõmustas 2,5mm pesa üle, kuid mulle jäi see põhjus veidi arusaamatuks.
Plussid enda mätta otsast vaadatuna.
Valgustundlik ekraan ja klavhide valgustus. Pimedas viibides on hea, et ekraani valgustus liialt intensiivne ei ole ja samas ei ole mingit vajadust korralikus valguses veel omakorda klahve valgustada.
SE'l tundsin puudust helistajarühmadest - kõikidele kontaktidele oli vaja ükshaaval pilt ja helin juurde panna. Loodan, et nüüd olen sellest tüütust toimingust pääsenud. Hetkel on telefon kaks päeva olnud ja ainult üks kontakt on praegu mälus. Kõige tüütum osa ootab mind alles ees - vanast telefonist kõik kontaktid ükshaaval paberile kirja panna ja siis uude telefoni toksida.
Kuid kõige suurem pluss uuel telefonil on pildi kvaliteet. Selline tunne nagu oleks vana mustvalge kuvari tagant uue LCD monitori taha istunud. Pilt on lihtsalt vapustav.
Põhjus, miks ma ikkagi Nokiale üle läksin on selles, et:
1. Wifi
2. Symbian, millele on netist väga palju põnevaid vidinaid saada. Ise sirvin tavaliselt seda lehte.
3. Soodne hind.
Lõpetuseks paar küsimust ka lisaks eelpool kõrvaklappide probleemile:
1. Kas telefoni tarkvara laadimisel on vahet millist Symbiani versiooni ja seeriat minu telefon kasutab. Ma pean silmas seda, et kas näiteks mõni vanema Symbiani versiooniga ja/või seeriaga programm minu telefonis ka tööle hakkab?
2. Kust saab osta 2 või 4GB mälukaarti soodsalt?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
05.03.2008 22:59:24
|
|
|
| tsitaat: |
Kõige tüütum osa ootab mind alles ees - vanast telefonist kõik kontaktid ükshaaval paberile kirja panna ja siis uude telefoni toksida.
|
No see on maitse asi, mina kasutan juba 3 aastat Outlooki kuna eelmine telefon oli WM5 peal. Nüüd ei olnud muud vaja kui üks Outlooki sünkroonimine NOKIAga ja kõik kontaktid olid ilusti olemas. ei kujuta küll käsitsi toksimist ette enamusel 2 -3 numbrit + 2-3 emaili aadressi
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
05.03.2008 23:21:30
|
|
|
Avastasin ühe asja. Tahaksin teada kas ka teistel E51 omanikel selline asi.
Nimelt kui ma tahan näiteks mingisugust numbrit salvestada, siis ootereiimil olles toksin numbri sisse, vajutan vasakut valikuklahvi ja oppa mis ma sealt leian: "Lisa kontktidele" kui peaks vist olema: "Lisa kontaktidele".
Kas kellelgi teisel veel selline asi või viga ainult minu softis?
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
05.03.2008 23:27:35
|
|
|
| blackwerew kirjutas: |
Avastasin ühe asja. Tahaksin teada kas ka teistel E51 omanikel selline asi.
Nimelt kui ma tahan näiteks mingisugust numbrit salvestada, siis ootereiimil olles toksin numbri sisse, vajutan vasakut valikuklahvi ja oppa mis ma sealt leian: "Lisa kontktidele" kui peaks vist olema: "Lisa kontaktidele".
Kas kellelgi teisel veel selline asi või viga ainult minu softis? |
on jah, pole ise tähele pannud
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
05.03.2008 23:31:25
|
|
|
Nii on jah... Huvitav millal küll sellele 'kalale' jaole j6utakse, vist mitte niipea
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nooskip
HV vaatleja
liitunud: 08.01.2008
|
05.03.2008 23:40:12
|
|
|
Selline viga väga silma ei riiva ja ei usu, et keegi niipea seda parandama ka kukub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
05.03.2008 23:49:32
|
|
|
OT
"Thädete jräejrokd ploe oulilnie" - oli vahepeal selline reklaam Discowei pealt, et inimene loeb silmadega sõna mitte tähti ja kui esimene ja viimane on õiged siis saab ka sõnast aru?
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
06.03.2008 00:03:35
|
|
|
[quote="Kopz"]
Põhjus, miks ma ikkagi Nokiale üle läksin on selles, et:
1. WiFi
2. Symbian, millele on netist väga palju põnevaid vidinaid saada. Ise sirvin tavaliselt seda lehte.
3. Soodne hind.
Ise olen viimased 2a SE kasutaja olnud.Loen ka neid kommentaare siin .Tekkis küsimus palju te siis seda wifit kasutate üldse ? Pole ju vahet kas SE netti minna ja seal vajalik asi ära vaadata ja kõik,vahe vaid selles et maksan andmeside eest ,wifi tasuta.kAS ka mugavam ,kahtlen ( taust,ekraan jne ) või eksin.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
06.03.2008 00:04:40
|
|
|
Ma ikka suht palju kasutan wifit, seal kus v6imalik
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
06.03.2008 00:18:09
|
|
|
Siin ka, enne ikka vaatan kas wifi on siis alles uurin netti. Kasutaks rohkem kui oleks kus kasutada Koolis enam ei käi ja tööl pole
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
06.03.2008 00:29:04
|
|
|
| nooskip kirjutas: |
Selline viga väga silma ei riiva ja ei usu, et keegi niipea seda parandama ka kukub.  |
Siis kirjutame Nokiasse kirja... No kurat... Ise tahab veel äriklassi telefon olla.
No paljudes kohtades mul selle wiFiga ikka tõsine jama :S
Rakvere Kebabis näiteks kui olen, näitab, et ühendus tugev (3 pulka - maksimum) aga kui hakkan ühenduma siis ütleb, et ei saa, et võrku pole. Proovisin ka täna Vinni Spordikompleksis, sama asi. Ja teine asi, et koguaeg on mingi TaverTrade vms ühendused ees kui tahan ühenduda, kui üritan neisse ühenduda siis jälle sama asi. Mis see TaverTrade vms. mingi ruuteri nimi vms?
Ma ei saa nagu aru.:S
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
06.03.2008 01:15:15
|
|
|
| hugo kirjutas: |
Ise olen viimased 2a SE kasutaja olnud.Loen ka neid kommentaare siin .Tekkis küsimus palju te siis seda wifit kasutate üldse ? Pole ju vahet kas SE netti minna ja seal vajalik asi ära vaadata ja kõik,vahe vaid selles et maksan andmeside eest ,WiFi tasuta.kAS ka mugavam ,kahtlen ( taust,ekraan jne ) või eksin. |
WiFi on ju üldjuhul tasuta. Kui Eestis olles saad veel suht odavaid kuumaksulisi datapakette kasutada, siis piiri taga maksad end andmeside roamingust suht segaseks. 3G ega isegi EDGE pole igal pool sugugi nii levinud, seega wifi on enamasti ka tükk maad kiirem. Tänapäeval leiab linnades pea igal pool mõne lahtise võrgu, kust päevauudised üle vaadata ja MSN'i ja Skype'i kasutada, ilma et sentigi maksma peaks.
Kordan veel kord, E51 ei ole tilu-lilu-emmpeekolm-ja-pildid koolilapsetelefon. Ta on ikkagi power userile, kes kõiki temas sisalduvaid häid omadusi hinnata ja igapäevaselt kasutada oskab. Ja kes ikka veel mõne asja (GPS) puudumise üle viriseda oskab. Mina sünkroniseerin teda pidevalt Outlookiga - kalender, ToDo, Notes, kasutan diktofoni, kui näiteks autoroolis mõni hea mõte pähe tuleb, TomTom muidugi, läpakaga pea iga päev GPRS/EDGE/3G ühendus, kui wifi't parajasti käepärast pole jne jne. Harva kuulan ka raadiot ja minu arust on selle jaoks need kaasasolnud klapid kõvad küll.
Ja tõsi, et sõbra K800i ekraani punktid on E51 omade kõrval nagu herneterad. Kontrastsus on ka muidugi teisest klassist.
See "Lisa kontktidele" minu silma ei riiva, kuna ma eesti keelt ei kasuta. Vaevalt, et Nokia arendusosakond sellele tähelepanu pöörab, kui keegi neile sellest teada ei anna. Nii et mis te siin plõksite, saatke neile kiri.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
06.03.2008 10:01:47
|
|
|
Ma uurisin aga ei oska kuhugile kirjutada ja mu inglise keel pole ka just parimate seas
Äkki keegi teine saaks saata?
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Zammy
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2003
|
06.03.2008 11:48:51
|
|
|
Sai omalegi E51 soetatud. Ühe päeva kasutanud ja uurin asja natuke veel. Ehk teeb mingi ülevaate ka.
_________________ www.blender.ee |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
06.03.2008 20:33:51
|
|
|
| Käin netis läbi E51'e, ühendatud ta läbi bluetoothi läpakaga. Kõik töötab, kuid neti ühendamiseks peab kasutama PC Suite'i. Kas ilma selleta ka kuidagi saaks? Samuti kuidas/kust oleks võimalik vaadata edastatud andmemahtu, ning mitu tundi on netis kolatud?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi1702
HV vaatleja

liitunud: 12.06.2004
|
06.03.2008 23:13:50
|
|
|
Kas mingi ekraani resolutsiooni väiksemaks muuta vms. ei saa teha?
Isa just ostis endale selle telefoni, aga ekraanilt ei näe lugeda, ainult lugemisprillidega, aga kes neid siis viitsib kogu aeg kanda!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
06.03.2008 23:50:57
|
|
|
| Taavi1702 kirjutas: |
Kas mingi ekraani resolutsiooni väiksemaks muuta vms. ei saa teha?
Isa just ostis endale selle telefoni, aga ekraanilt ei näe lugeda, ainult lugemisprillidega, aga kes neid siis viitsib kogu aeg kanda! |
oleks pidand iphone ostma, see nagu vanematele inimestele ja kellel nägemisega probleeme. aga seal tekib jälle teine probleem, sest vanadel inimestel on kombeks nuppe küünega vajutada ja ilmselt kauaks seda "tatsskriini" pole.
sry OT.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
07.03.2008 00:34:32
|
|
|
| Taavi1702 kirjutas: |
Kas mingi ekraani resolutsiooni väiksemaks muuta vms. ei saa teha?
Isa just ostis endale selle telefoni, aga ekraanilt ei näe lugeda, ainult lugemisprillidega, aga kes neid siis viitsib kogu aeg kanda! |
Saab teksti ju suuremaks keerata.
Menu->Tools->Settings->General->Personalisation->Display ning sealt font size üless keerata.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
07.03.2008 00:57:25
|
|
|
| solution kirjutas: |
| Käin netis läbi E51'e, ühendatud ta läbi bluetoothi läpakaga. Kõik töötab, kuid neti ühendamiseks peab kasutama PC Suite'i. Kas ilma selleta ka kuidagi saaks? Samuti kuidas/kust oleks võimalik vaadata edastatud andmemahtu, ning mitu tundi on netis kolatud? |
Paaritad läpakaga ära, device manageri tekib BT modem, teed new connection wizard'it kasutades uue dial up connectioni, mis kasutab varem mainitud modemit, telefoninumbriks *99#, dial, olemas!
Andmemahtu saad telefonist vaadata "log" alt, näitab nii aega kui ka saadud ja saadetud andmete mahtu. Või arvutist task manageri network tab'i alt. Lihtsalt pead view > select columns alt sinna 2 linnukest juurde panema. Või siis kasutad näiteks sellist lisasofti, nagu mina.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
07.03.2008 00:59:48
|
|
|
blackwerew, see tavertrade on siin rakveres ja ümbruskonnas leviv netipakkuja. Juttude põhjal suht saast.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|