Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 113, 114, 115  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 22:01:01 vasta tsitaadiga

püstoliga, automaadiga, granaatidega, pumbaga ja lõpuks noaga...järgmisena hakkaksin teda medpakkidega loopima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cheetah
HV veteran
Cheetah

liitunud: 12.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 22:09:29 vasta tsitaadiga

Renq, Tal said elud täis siis ju
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2008 23:38:20 vasta tsitaadiga

Lasin endale nüüd uuesti STALKERi peale + OL modi, aga mingi jura on mänguga, viskab vahest kinni mängu ja siis on tekkinud imelikke kollaseid graafika vigu mängus. Vanasti selliseid probleeme polnud - see oli aasta tagasi teise videokaardiga muidu.
Aga hea mäng on ikka thumbs_up.gif, pole veel kahjuks autot leidnud millega sõita saaks, kahele olen sisse saanud aga kütust polnud sees vist.
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 10:44:24 vasta tsitaadiga

Cheetah kirjutas:
Renq, Tal said elud täis siis ju


haa haa...ei a päriselt milles võib probleem olla.

Aista kirjutas:
Lasin endale nüüd uuesti STALKERi peale + OL modi, aga mingi jura on mänguga, viskab vahest kinni mängu ja siis on tekkinud imelikke kollaseid graafika vigu mängus. Vanasti selliseid probleeme polnud - see oli aasta tagasi teise videokaardiga muidu.
Aga hea mäng on ikka thumbs_up.gif, pole veel kahjuks autot leidnud millega sõita saaks, kahele olen sisse saanud aga kütust polnud sees vist.


kütus ei mängi rolli by default käivitub auto nupust "k"

tegu peab mingi bugiga olema, sest isegi see bazooga ei tee talle midagi:S
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raimo21
HV kasutaja

liitunud: 10.09.2004




sõnum 25.02.2008 11:32:32 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
Cheetah kirjutas:
Renq, Tal said elud täis siis ju


haa haa...ei a päriselt milles võib probleem olla.

Aista kirjutas:
Lasin endale nüüd uuesti STALKERi peale + OL modi, aga mingi jura on mänguga, viskab vahest kinni mängu ja siis on tekkinud imelikke kollaseid graafika vigu mängus. Vanasti selliseid probleeme polnud - see oli aasta tagasi teise videokaardiga muidu.
Aga hea mäng on ikka thumbs_up.gif, pole veel kahjuks autot leidnud millega sõita saaks, kahele olen sisse saanud aga kütust polnud sees vist.


kütus ei mängi rolli by default käivitub auto nupust "k"

tegu peab mingi bugiga olema, sest isegi see bazooga ei tee talle midagi:S
loading screen annab selle eluka killimise kohta vihje icon_wink.gif samuti leidub mingi dokument, mingilt surnult, kus on kirjeldatud kuidas see elukas maha võtta.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 13:52:30 vasta tsitaadiga

krt äkki oligi see vihje siis. ma igaks juhuks korjasin selle bari lähedalt stashist üles et järgmisena proovima minna. eks vaatab siis mis juhtub.

EDIT: ja töötaski.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enzo5
HV vaatleja

liitunud: 15.02.2007




sõnum 27.02.2008 18:26:32 vasta tsitaadiga

Oskab keegi bandiitide re-spawni vastu miskit rohtu soovitada vai, tekivad nad minu jaoks selgelt liiga kiiesti.
Kas respawn on võimalik üldse ärr kaotada?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 28.02.2008 09:45:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:
respawn on võimalik üldse ärr kaotada
Kahjuks ei. Olin ise ka algul päris jamas nendega . Kuid mind aitas see, et nad lasevad suht mööda kui on kaugel. Teed vajamineva koha puhtaks, liikumise pealt ära seisa kaua paigal + nii kaugelt kui on võimalik ja relvad lubavad, teed kiirelt oma tehingud ära ja lased jalga.
Pärast kui relvad ja varustus paremaks läheb lased nagu kärbseid.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 10:31:13 vasta tsitaadiga

kus kohas need bandiidid liiga kiirelt respawnivad? mul on pigem mõnes kohas old mure, et pärast cutscene'i on kohe paar bloodsuckerit või mingid muud kollid tampimas olnud
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 28.02.2008 12:07:26 vasta tsitaadiga

tsitaat:
liiga kiirelt respawnivad


Kui ma veel mäletan siis üks oli see Tehnopark ehk masinate-surnuaed ja selle ümbrus !!!!

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 28.02.2008 14:18:58 vasta tsitaadiga

Crow kirjutas:
tsitaat:
liiga kiirelt respawnivad


Kui ma veel mäletan siis üks oli see Tehnopark ehk masinate-surnuaed ja selle ümbrus !!!!

seal paras mäsu jah. samas kui ma olin mingeid x-kordi bandiitide kaks tugiala (üks on masinate surnuaia taga ja teine see mis ehitusblokkide vahel on, peatee ääres) ära puhastanud, asusid esimesse elama neutraalstalkerid ja teise võtsid üle pseudokoerad. samas sinna laohoone juurde spawnivad bandiidid suht pidevalt, see on koht mida ma puhtaks ei saanudki
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 15:57:05 vasta tsitaadiga

Tea, mis kamm sellega on, et just STALKERi mängimine mu kompu ülikuumaks ajab? Core tõusebs 80 kraadini mu 8800GTS-il ja ambient 602 kraadini. Mille poolest see STALKER siis nii eriline on?
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 18:43:31 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:
Tea, mis kamm sellega on, et just STALKERi mängimine mu kompu ülikuumaks ajab? Core tõusebs 80 kraadini mu 8800GTS-il ja ambient 602 kraadini. Mille poolest see STALKER siis nii eriline on?


huvi pärast vaatasin everestiga, et ka mul GPU Diode oli 81 ja GPU Memory üle 70ne. ja ku arvuti niisama põriseb, siis on GPU Diode temp 67 ja memory temp 59 kraadi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aista
HV Guru
Aista

liitunud: 18.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 19:26:24 vasta tsitaadiga

Krt mäng viskab kotti arvuti, jamab nii et mängin mingi aeg, siis lööb pildi eest ning pilti enam tagasi ei tule kuigi windowsis saab edasi tegutseda (proovisin ctrl+v ja väljalogimishääl oli olemas). Kuumeneb mul see videokas üle? pole temp. vaadanud aga küljekaan sai ka eest võetud. Vana X600XT sellist jama ei olnud - see oli aasta tagasi.
Kommentaarid: 451 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 389
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 23:39:20 vasta tsitaadiga

Kas see Oblivion Lost mod peabki mängu niimoodi kotti tõmbama? Enam ei kannata üldse mängida. Kas 1.0004 pätsiga võiks asi parem olla?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 23:40:58 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Kas see Oblivion Lost mod peabki mängu niimoodi kotti tõmbama? Enam ei kannata üldse mängida. Kas 1.0004 pätsiga võiks asi parem olla?


seleta lahti mõiste kotti tõmbama?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 23:42:37 vasta tsitaadiga

Renq, FPS läheb nii kuradi madalaks, et ma jõuan vahepeal köögis omale kerge eine teha. Masinaks T61 7664-18G.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 23:49:10 vasta tsitaadiga

ma ei ole performance'is küll mingeid muutusi märganud, kuigi väikseid mänguseisakuid tuleb ette, aga see oli enne seda mod'i juba nii.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 23:50:07 vasta tsitaadiga

Renq, v1.0004 või 5?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2008 00:00:32 vasta tsitaadiga

1.0005

üleeile tuli siuke uuendus välja sellele modile, praegu avastasin. ise pole veel proovinud, eks homme näis mis muutub sellega. http://stalker.filefront.com/file/Oblivion_Lost_Cumulative_Patch;87172

kui ma seda mängu esimest korda mängisin jõudsin sinna hotellini ja vaaterattani välja, a kuna mingi bugi tõttu ei saanud üht questi, ei viitsinud enam edasi mängida, a nüüd kus oblivion mod ja 1.0005 on väljas, tuleb see kindlasti lõpuni teha enne clear sky saabumist.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2008 00:16:05 vasta tsitaadiga

Renq, eks panen peale, tänud.

Sain ise väga hästi hakkama, 1.0004'ga siis. Jõudsin sarkofaagini, aga kuna seal oli pidev radiatsioon, siis minu jaoks oli seal võimatu midagi teha. Nii viskaski kopa ette ja mõtlesin siis 1.0005'e koos modiga proovida. Nüüd aga FPS sinna 1 kanti. Heal juhul 5-10.. Ja seda alles alguses. Kõik seaded miinimumil, k.a. reso. 1.0004'ga mängisin detailid ja vaateväli kuskil kolmandiku peal, aga sarkofaagi juures pidin tiba maha võtma. Modiga pidin nüüd kõik maha võtma, kuid paranemist nagu ei näinud.. icon_mad.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2008 02:03:31 vasta tsitaadiga

Mul selline probleem, et heli ragiseb häirivalt, kas asi võib olla mu sound driverites või ehk mingi mängu enda viga.
Kõige uuem patch on ka peal.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2008 21:07:10 vasta tsitaadiga

Rajareits kirjutas:
Renq, eks panen peale, tänud.

Sain ise väga hästi hakkama, 1.0004'ga siis. Jõudsin sarkofaagini, aga kuna seal oli pidev radiatsioon, siis minu jaoks oli seal võimatu midagi teha. Nii viskaski kopa ette ja mõtlesin siis 1.0005'e koos modiga proovida. Nüüd aga FPS sinna 1 kanti. Heal juhul 5-10.. Ja seda alles alguses. Kõik seaded miinimumil, k.a. reso. 1.0004'ga mängisin detailid ja vaateväli kuskil kolmandiku peal, aga sarkofaagi juures pidin tiba maha võtma. Modiga pidin nüüd kõik maha võtma, kuid paranemist nagu ei näinud.. icon_mad.gif


see performance'i langus ei tündu küll võimalik olevat kuidagi:S

MatchMaker kirjutas:
Mul selline probleem, et heli ragiseb häirivalt, kas asi võib olla mu sound driverites või ehk mingi mängu enda viga.
Kõige uuem patch on ka peal.


mis siis muud kui drivereid uuendama, sest mängu enda heli on küll korralik.

njaa, seal sarkofaagis on tõesti suhteliselt palju seda radiatsiooni, aga selleks ongi vajalik väga hea armor + tonnide viisi medpakke ja antirad'e
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vikisun
HV vaatleja
vikisun

liitunud: 10.05.2005




sõnum 01.03.2008 22:18:31 vasta tsitaadiga

Kas sellist suiti saab veel kusagilt mujalt ? Ise olen ainult sealt saanud kus see hääl "idi da moi" hüüab, kuid selga on seda mõttetu ajada kuna radioktiivsuse kaitse asjal puudub. Ja ehk oskab keegi öelda kui palju rohkem sellega koormat kanda saab ning kas jookseb ka kiiremini vms ?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2008 22:50:04 vasta tsitaadiga

Mujalt tean mina ainult modidega... kiiremini sellega ei jookse, sprintida sellega ei saa. Mingi paarkümmend kaaluühikut sai rohkem kanda.
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2008 00:17:55 vasta tsitaadiga

see on muide "idi k mne"
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2008 00:31:10 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:
see on muide "idi k mne"

seda ta on, täna pool päeva selles vimases jamanud ja hakkab vaikselt kummitama juba, suiti seis oli täitsa 0, ainuke võimalus oli iga tappetud stalkeri tagant kohe F6, otsisin kohti kus radiatsioon ei oleks ning elusid sealsamas koguda saaks, ning lõpuks saingi rikkaks aga mis pidi "bad" lõpp olema icon_confused.gif

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2008 00:42:52 vasta tsitaadiga

ma jõudsin täna esimest korda sarkofaagi, ma ei tea miks, a see tundub mulle nagu selle mängu kõige igavam koht:P täiesti juhuslikult leidsin selle n.ö. salajase koha ka, kust saab sinna õige lõpuni...eks ma homme jätkan siis sealt kuskilt või siis hoopis lähen tagasi ja võtan kõik kogutud süstlad ja medpackid kaasa.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2008 00:52:59 vasta tsitaadiga

vat just vastumürgiga tekkisgi probleeme, polnud enam kusagilt võtta, siis jõllita seda punast ja kollast joont korraga et millal medipakki peab kasutama radiatsioonist vabas kohas
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2008 00:56:49 vasta tsitaadiga

sa mängid seda originaal variandis või mingi modiga? näiteks oblivion modiga on seal veel rohkem igast kolle ja värke.
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.03.2008 10:55:40 vasta tsitaadiga

imo oleks nad võinud need lõpu ponnistused ikka natuke põnevamad teha küll... palju kolle ja veel põnevaid missioone, igast väärakaid jne; selles suhtes, et kaua oodatud keskus kus keegi ei tea mis seal on ja siis selgub, et väga polegi midagi...
_________________
Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2008 13:20:08 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
sa mängid seda originaal variandis või mingi modiga? näiteks oblivion modiga on seal veel rohkem igast kolle ja värke.

originaal variandis

_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
edge
HV vaatleja
edge

liitunud: 07.07.2005




sõnum 03.03.2008 12:12:50 vasta tsitaadiga

Kolle oleks võinud tõesti rohkem olla:D igapool tatsaks ringi igast elukaid:D
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 05.03.2008 13:18:55 vasta tsitaadiga

Panin kah oblivion losti peale. Aga minu meelest on nüüd füüsika kuidagi väga kummaliseks muutnunud. Avatar oleks nagu kaotanud kaalu vms. Näiteks kui ma seisan kuskil, siis NPC-d kelle liikumistrajektoorile jään, lükkavad mind lihtsalt edasi. Varem see minuarust nii polnud. Samuti on jooksu pealt tehtud hüpped kuidagi väga kahtlaselt kõrged ja pikad.
_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2008 19:54:55 vasta tsitaadiga

Bastardo kirjutas:
Panin kah oblivion losti peale. Aga minu meelest on nüüd füüsika kuidagi väga kummaliseks muutnunud. Avatar oleks nagu kaotanud kaalu vms. Näiteks kui ma seisan kuskil, siis NPC-d kelle liikumistrajektoorile jään, lükkavad mind lihtsalt edasi. Varem see minuarust nii polnud. Samuti on jooksu pealt tehtud hüpped kuidagi väga kahtlaselt kõrged ja pikad.


Sama mulje on ka mul. Nüüd saab näiteks alguses probleemivabalt aia peale hüpata isegi.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2008 22:47:58 vasta tsitaadiga

Bastardo kirjutas:
Samuti on jooksu pealt tehtud hüpped kuidagi väga kahtlaselt kõrged ja pikad.

Kui soovid taas vähem hüpata, ava \gamedata\config\creatures\actor.ltx ja pane jump_speedi järgi 8 asemele hoopis 6. Pole ise katsetanud, kuid peaks toimima.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bastardo
HV kasutaja
Bastardo

liitunud: 09.09.2003




sõnum 05.03.2008 23:33:11 vasta tsitaadiga

Ahh, ma tõmbasin selle oblivion losti maha juba. Ei olnd ikka mu arust õige asi. Näiteks need silla juures olevad sõdurid jooksid ühte troppi kokku ja jäidki nõndamoodi liikumatult passima. Ei tulistand ega midagi ainult röökisid mingi nähtamatu vainlase pihta. Siis see vana kes seal tsooni alguses vigastatuna maas lamab ja meditsiinilist sekkumist palub. Noh originaalis tormab pärast vana ülesturgutamist kohale ilge kari koeri, kes teda uuesti killida üritavad. Oblivion lostiga on aga juba need koerad tapetud, kuigi vend palub su abi nende tapmiseks.

A kas keegi mingeid muid lahedaid või vajalikke mode oskab soovitada, mingeid mis töötaks stalkeri viimase pätsiga, oli vist 1.05.

_________________
"Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel)
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UHO
Kreisi kasutaja
UHO

liitunud: 15.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.03.2008 19:09:28 Improved Bump Maps (full) vasta tsitaadiga

Tervist!

Leidsin ja tirisin netist sellise asja, kuid selle kasutamiseks mingi minimaalne õpetus ja selle järgi toimida ei oska.
Kas keegi oskab juhendada dumbuserit, kuidas seda kasutada?

Tänud.

_________________
Unknown High Object
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
machoman
HV vaatleja
machoman

liitunud: 26.06.2007




sõnum 12.03.2008 20:52:25 vasta tsitaadiga

Mõtlesin et alustan otsast peale mõne modiga. Kas on keegi kes soovitaks mõnda head modi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tame
HV kasutaja
tame

liitunud: 12.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.03.2008 23:28:22 vasta tsitaadiga

UHO, kui muud moodi ei oska, siis ehk on Smart Mod Managerist abi?
machoman, Oblivion Lost, Faiakes Mod või Stalker Rebalanced äkki?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.03.2008 23:51:36 vasta tsitaadiga

vahepeal küsiks, et kas see mäng on nüüd enamvähem korras või? mitte niuke kaka nagu algul oli.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2008 15:55:02 vasta tsitaadiga

Täna tuli just uus patch välja, 1.006.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
its2cold
HV veteran

liitunud: 13.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2008 00:07:21 vasta tsitaadiga

Mõned pildid kah thumbs_up.gif :
http://www.techpowerup.com/55109/S.T.A.L.K.E.R._Clear_Sky_DirectX_10_Screenshots.html
Kommentaarid: 197 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 174
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yodalr
Kreisi kasutaja
yodalr

liitunud: 19.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2008 11:46:02 vasta tsitaadiga

STALKER Clear Sky DX10 Demo:
http://www.gametrailers.com/player/usermovies/188523.html?playlist=featured

_________________
kraater.ee
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 15.03.2008 15:19:13 vasta tsitaadiga

Ee ...kas oblivion lost mod tuleb eraldi kusagilt muretseda või on ta mõne patchiga kaasas?Mulle on asi segaseks jäänud...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ak47
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2006




sõnum 15.03.2008 15:21:46 vasta tsitaadiga

David0002 kirjutas:
Ee ...kas oblivion lost mod tuleb eraldi kusagilt muretseda või on ta mõne patchiga kaasas?Mulle on asi segaseks jäänud...
Tuleb eraldi kusagilt muretseda
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
David0002
HV vaatleja

liitunud: 08.05.2006




sõnum 15.03.2008 15:28:54 vasta tsitaadiga

Ja mis patchi peal see kõige paremini tõõtab?TNX
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rudolf112
Kreisi kasutaja
Rudolf112

liitunud: 27.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.03.2008 15:30:57 vasta tsitaadiga

David0002 kirjutas:
Ja mis patchi peal see kõige paremini tõõtab?TNX
Vahel võiks enne küsimuse postitamist googeldada. Selle vastuse leidmiseks kulus ~10s:

This mod works properly only with 1.0004 or 1.0005 patch! The default is 1.0005!

http://forums.filefront.com/s-t-l-k-e-r-modding-editing/340033-s-t-l-k-e-r-oblivion-lost-kanyhalos.html
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 16.03.2008 22:04:03 vasta tsitaadiga

krt ma lootsin juba hiljemalt järgmine kuu seda näppima hakata aga see Q2 edasi lükatud icon_confused.gif

hakkab pihta Q3 kopp.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 16.03.2008 22:16:18 vasta tsitaadiga

26 august tuleb
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 99, 100, 101 ... 113, 114, 115  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.