|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
24.02.2008 22:01:01
|
|
|
| püstoliga, automaadiga, granaatidega, pumbaga ja lõpuks noaga...järgmisena hakkaksin teda medpakkidega loopima.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cheetah
HV veteran

liitunud: 12.07.2006
|
24.02.2008 22:09:29
|
|
|
| Renq, Tal said elud täis siis ju
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aista
HV Guru

liitunud: 18.12.2005

|
24.02.2008 23:38:20
|
|
|
Lasin endale nüüd uuesti STALKERi peale + OL modi, aga mingi jura on mänguga, viskab vahest kinni mängu ja siis on tekkinud imelikke kollaseid graafika vigu mängus. Vanasti selliseid probleeme polnud - see oli aasta tagasi teise videokaardiga muidu.
Aga hea mäng on ikka , pole veel kahjuks autot leidnud millega sõita saaks, kahele olen sisse saanud aga kütust polnud sees vist.
|
|
| Kommentaarid: 451 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
25.02.2008 10:44:24
|
|
|
| Cheetah kirjutas: |
| Renq, Tal said elud täis siis ju |
haa haa...ei a päriselt milles võib probleem olla.
| Aista kirjutas: |
Lasin endale nüüd uuesti STALKERi peale + OL modi, aga mingi jura on mänguga, viskab vahest kinni mängu ja siis on tekkinud imelikke kollaseid graafika vigu mängus. Vanasti selliseid probleeme polnud - see oli aasta tagasi teise videokaardiga muidu.
Aga hea mäng on ikka , pole veel kahjuks autot leidnud millega sõita saaks, kahele olen sisse saanud aga kütust polnud sees vist. |
kütus ei mängi rolli by default käivitub auto nupust "k"
tegu peab mingi bugiga olema, sest isegi see bazooga ei tee talle midagi:S
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raimo21
HV kasutaja
liitunud: 10.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
25.02.2008 13:52:30
|
|
|
krt äkki oligi see vihje siis. ma igaks juhuks korjasin selle bari lähedalt stashist üles et järgmisena proovima minna. eks vaatab siis mis juhtub.
EDIT: ja töötaski.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enzo5
HV vaatleja
liitunud: 15.02.2007
|
27.02.2008 18:26:32
|
|
|
Oskab keegi bandiitide re-spawni vastu miskit rohtu soovitada vai, tekivad nad minu jaoks selgelt liiga kiiesti.
Kas respawn on võimalik üldse ärr kaotada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
28.02.2008 09:45:54
|
|
|
| tsitaat: |
| respawn on võimalik üldse ärr kaotada |
Kahjuks ei. Olin ise ka algul päris jamas nendega . Kuid mind aitas see, et nad lasevad suht mööda kui on kaugel. Teed vajamineva koha puhtaks, liikumise pealt ära seisa kaua paigal + nii kaugelt kui on võimalik ja relvad lubavad, teed kiirelt oma tehingud ära ja lased jalga.
Pärast kui relvad ja varustus paremaks läheb lased nagu kärbseid.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
28.02.2008 10:31:13
|
|
|
kus kohas need bandiidid liiga kiirelt respawnivad? mul on pigem mõnes kohas old mure, et pärast cutscene'i on kohe paar bloodsuckerit või mingid muud kollid tampimas olnud
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
28.02.2008 12:07:26
|
|
|
| tsitaat: |
| liiga kiirelt respawnivad |
Kui ma veel mäletan siis üks oli see Tehnopark ehk masinate-surnuaed ja selle ümbrus !!!!
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Paganarh
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.09.2004
|
28.02.2008 14:18:58
|
|
|
| Crow kirjutas: |
| tsitaat: |
| liiga kiirelt respawnivad |
Kui ma veel mäletan siis üks oli see Tehnopark ehk masinate-surnuaed ja selle ümbrus !!!! |
seal paras mäsu jah. samas kui ma olin mingeid x-kordi bandiitide kaks tugiala (üks on masinate surnuaia taga ja teine see mis ehitusblokkide vahel on, peatee ääres) ära puhastanud, asusid esimesse elama neutraalstalkerid ja teise võtsid üle pseudokoerad. samas sinna laohoone juurde spawnivad bandiidid suht pidevalt, see on koht mida ma puhtaks ei saanudki
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
28.02.2008 15:57:05
|
|
|
Tea, mis kamm sellega on, et just STALKERi mängimine mu kompu ülikuumaks ajab? Core tõusebs 80 kraadini mu 8800GTS-il ja ambient 602 kraadini. Mille poolest see STALKER siis nii eriline on?
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
28.02.2008 18:43:31
|
|
|
| Dumbass kirjutas: |
| Tea, mis kamm sellega on, et just STALKERi mängimine mu kompu ülikuumaks ajab? Core tõusebs 80 kraadini mu 8800GTS-il ja ambient 602 kraadini. Mille poolest see STALKER siis nii eriline on? |
huvi pärast vaatasin everestiga, et ka mul GPU Diode oli 81 ja GPU Memory üle 70ne. ja ku arvuti niisama põriseb, siis on GPU Diode temp 67 ja memory temp 59 kraadi.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aista
HV Guru

liitunud: 18.12.2005

|
28.02.2008 19:26:24
|
|
|
| Krt mäng viskab kotti arvuti, jamab nii et mängin mingi aeg, siis lööb pildi eest ning pilti enam tagasi ei tule kuigi windowsis saab edasi tegutseda (proovisin ctrl+v ja väljalogimishääl oli olemas). Kuumeneb mul see videokas üle? pole temp. vaadanud aga küljekaan sai ka eest võetud. Vana X600XT sellist jama ei olnud - see oli aasta tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 451 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
389 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
28.02.2008 23:39:20
|
|
|
| Kas see Oblivion Lost mod peabki mängu niimoodi kotti tõmbama? Enam ei kannata üldse mängida. Kas 1.0004 pätsiga võiks asi parem olla?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
28.02.2008 23:40:58
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
| Kas see Oblivion Lost mod peabki mängu niimoodi kotti tõmbama? Enam ei kannata üldse mängida. Kas 1.0004 pätsiga võiks asi parem olla? |
seleta lahti mõiste kotti tõmbama?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
28.02.2008 23:42:37
|
|
|
| Renq, FPS läheb nii kuradi madalaks, et ma jõuan vahepeal köögis omale kerge eine teha. Masinaks T61 7664-18G.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
28.02.2008 23:49:10
|
|
|
ma ei ole performance'is küll mingeid muutusi märganud, kuigi väikseid mänguseisakuid tuleb ette, aga see oli enne seda mod'i juba nii.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
28.02.2008 23:50:07
|
|
|
| Renq, v1.0004 või 5?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
29.02.2008 00:00:32
|
|
|
1.0005
üleeile tuli siuke uuendus välja sellele modile, praegu avastasin. ise pole veel proovinud, eks homme näis mis muutub sellega. http://stalker.filefront.com/file/Oblivion_Lost_Cumulative_Patch;87172
kui ma seda mängu esimest korda mängisin jõudsin sinna hotellini ja vaaterattani välja, a kuna mingi bugi tõttu ei saanud üht questi, ei viitsinud enam edasi mängida, a nüüd kus oblivion mod ja 1.0005 on väljas, tuleb see kindlasti lõpuni teha enne clear sky saabumist.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
29.02.2008 00:16:05
|
|
|
Renq, eks panen peale, tänud.
Sain ise väga hästi hakkama, 1.0004'ga siis. Jõudsin sarkofaagini, aga kuna seal oli pidev radiatsioon, siis minu jaoks oli seal võimatu midagi teha. Nii viskaski kopa ette ja mõtlesin siis 1.0005'e koos modiga proovida. Nüüd aga FPS sinna 1 kanti. Heal juhul 5-10.. Ja seda alles alguses. Kõik seaded miinimumil, k.a. reso. 1.0004'ga mängisin detailid ja vaateväli kuskil kolmandiku peal, aga sarkofaagi juures pidin tiba maha võtma. Modiga pidin nüüd kõik maha võtma, kuid paranemist nagu ei näinud..
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
01.03.2008 02:03:31
|
|
|
Mul selline probleem, et heli ragiseb häirivalt, kas asi võib olla mu sound driverites või ehk mingi mängu enda viga.
Kõige uuem patch on ka peal.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
01.03.2008 21:07:10
|
|
|
| Rajareits kirjutas: |
Renq, eks panen peale, tänud.
Sain ise väga hästi hakkama, 1.0004'ga siis. Jõudsin sarkofaagini, aga kuna seal oli pidev radiatsioon, siis minu jaoks oli seal võimatu midagi teha. Nii viskaski kopa ette ja mõtlesin siis 1.0005'e koos modiga proovida. Nüüd aga FPS sinna 1 kanti. Heal juhul 5-10.. Ja seda alles alguses. Kõik seaded miinimumil, k.a. reso. 1.0004'ga mängisin detailid ja vaateväli kuskil kolmandiku peal, aga sarkofaagi juures pidin tiba maha võtma. Modiga pidin nüüd kõik maha võtma, kuid paranemist nagu ei näinud..  |
see performance'i langus ei tündu küll võimalik olevat kuidagi:S
| MatchMaker kirjutas: |
Mul selline probleem, et heli ragiseb häirivalt, kas asi võib olla mu sound driverites või ehk mingi mängu enda viga.
Kõige uuem patch on ka peal. |
mis siis muud kui drivereid uuendama, sest mängu enda heli on küll korralik.
njaa, seal sarkofaagis on tõesti suhteliselt palju seda radiatsiooni, aga selleks ongi vajalik väga hea armor + tonnide viisi medpakke ja antirad'e
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vikisun
HV vaatleja

liitunud: 10.05.2005
|
01.03.2008 22:18:31
|
|
|
Kas sellist suiti saab veel kusagilt mujalt ? Ise olen ainult sealt saanud kus see hääl "idi da moi" hüüab, kuid selga on seda mõttetu ajada kuna radioktiivsuse kaitse asjal puudub. Ja ehk oskab keegi öelda kui palju rohkem sellega koormat kanda saab ning kas jookseb ka kiiremini vms ?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
01.03.2008 22:50:04
|
|
|
Mujalt tean mina ainult modidega... kiiremini sellega ei jookse, sprintida sellega ei saa. Mingi paarkümmend kaaluühikut sai rohkem kanda.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
02.03.2008 00:17:55
|
|
|
see on muide "idi k mne"
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
02.03.2008 00:31:10
|
|
|
| Dumbass kirjutas: |
| see on muide "idi k mne" |
seda ta on, täna pool päeva selles vimases jamanud ja hakkab vaikselt kummitama juba, suiti seis oli täitsa 0, ainuke võimalus oli iga tappetud stalkeri tagant kohe F6, otsisin kohti kus radiatsioon ei oleks ning elusid sealsamas koguda saaks, ning lõpuks saingi rikkaks aga mis pidi "bad" lõpp olema
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.03.2008 00:42:52
|
|
|
ma jõudsin täna esimest korda sarkofaagi, ma ei tea miks, a see tundub mulle nagu selle mängu kõige igavam koht:P täiesti juhuslikult leidsin selle n.ö. salajase koha ka, kust saab sinna õige lõpuni...eks ma homme jätkan siis sealt kuskilt või siis hoopis lähen tagasi ja võtan kõik kogutud süstlad ja medpackid kaasa.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
02.03.2008 00:52:59
|
|
|
vat just vastumürgiga tekkisgi probleeme, polnud enam kusagilt võtta, siis jõllita seda punast ja kollast joont korraga et millal medipakki peab kasutama radiatsioonist vabas kohas
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renq
HV veteran

liitunud: 21.12.2003
|
02.03.2008 00:56:49
|
|
|
sa mängid seda originaal variandis või mingi modiga? näiteks oblivion modiga on seal veel rohkem igast kolle ja värke.
_________________ Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86 |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aeron
HV Guru

liitunud: 11.02.2002
|
02.03.2008 10:55:40
|
|
|
imo oleks nad võinud need lõpu ponnistused ikka natuke põnevamad teha küll... palju kolle ja veel põnevaid missioone, igast väärakaid jne; selles suhtes, et kaua oodatud keskus kus keegi ei tea mis seal on ja siis selgub, et väga polegi midagi...
_________________ Võib öelda, et ma olen liigselt enesekeskne, aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!| |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
65 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KuriVaiM1
HV veteran

liitunud: 10.12.2006
|
02.03.2008 13:20:08
|
|
|
| Renq kirjutas: |
| sa mängid seda originaal variandis või mingi modiga? näiteks oblivion modiga on seal veel rohkem igast kolle ja värke. |
originaal variandis
_________________
"Mõtle kriitiliselt" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
edge
HV vaatleja

liitunud: 07.07.2005
|
03.03.2008 12:12:50
|
|
|
| Kolle oleks võinud tõesti rohkem olla:D igapool tatsaks ringi igast elukaid:D
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
05.03.2008 13:18:55
|
|
|
Panin kah oblivion losti peale. Aga minu meelest on nüüd füüsika kuidagi väga kummaliseks muutnunud. Avatar oleks nagu kaotanud kaalu vms. Näiteks kui ma seisan kuskil, siis NPC-d kelle liikumistrajektoorile jään, lükkavad mind lihtsalt edasi. Varem see minuarust nii polnud. Samuti on jooksu pealt tehtud hüpped kuidagi väga kahtlaselt kõrged ja pikad.
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
05.03.2008 19:54:55
|
|
|
| Bastardo kirjutas: |
| Panin kah oblivion losti peale. Aga minu meelest on nüüd füüsika kuidagi väga kummaliseks muutnunud. Avatar oleks nagu kaotanud kaalu vms. Näiteks kui ma seisan kuskil, siis NPC-d kelle liikumistrajektoorile jään, lükkavad mind lihtsalt edasi. Varem see minuarust nii polnud. Samuti on jooksu pealt tehtud hüpped kuidagi väga kahtlaselt kõrged ja pikad. |
Sama mulje on ka mul. Nüüd saab näiteks alguses probleemivabalt aia peale hüpata isegi.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tame
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2007
|
05.03.2008 22:47:58
|
|
|
| Bastardo kirjutas: |
| Samuti on jooksu pealt tehtud hüpped kuidagi väga kahtlaselt kõrged ja pikad. |
Kui soovid taas vähem hüpata, ava \gamedata\config\creatures\actor.ltx ja pane jump_speedi järgi 8 asemele hoopis 6. Pole ise katsetanud, kuid peaks toimima.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bastardo
HV kasutaja

liitunud: 09.09.2003
|
05.03.2008 23:33:11
|
|
|
Ahh, ma tõmbasin selle oblivion losti maha juba. Ei olnd ikka mu arust õige asi. Näiteks need silla juures olevad sõdurid jooksid ühte troppi kokku ja jäidki nõndamoodi liikumatult passima. Ei tulistand ega midagi ainult röökisid mingi nähtamatu vainlase pihta. Siis see vana kes seal tsooni alguses vigastatuna maas lamab ja meditsiinilist sekkumist palub. Noh originaalis tormab pärast vana ülesturgutamist kohale ilge kari koeri, kes teda uuesti killida üritavad. Oblivion lostiga on aga juba need koerad tapetud, kuigi vend palub su abi nende tapmiseks.
A kas keegi mingeid muid lahedaid või vajalikke mode oskab soovitada, mingeid mis töötaks stalkeri viimase pätsiga, oli vist 1.05.
_________________ "Siiski, julgeksin arvata, et siiski antud juhul, nagu ka paljudel, ütleksin isegi, et siiski kõikidel juhtudel oma isikliku arvamuse
põhjendamine omab siiski küllaltki suurt kaalu, eriti valdavalt, ma ütleksin, negatiivse arvamuse puhul" (A. Rüütel) |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UHO
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2004
|
07.03.2008 19:09:28
Improved Bump Maps (full) |
|
|
Tervist!
Leidsin ja tirisin netist sellise asja, kuid selle kasutamiseks mingi minimaalne õpetus ja selle järgi toimida ei oska.
Kas keegi oskab juhendada dumbuserit, kuidas seda kasutada?
Tänud.
_________________ Unknown High Object |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
machoman
HV vaatleja

liitunud: 26.06.2007
|
12.03.2008 20:52:25
|
|
|
| Mõtlesin et alustan otsast peale mõne modiga. Kas on keegi kes soovitaks mõnda head modi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tame
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2007
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
12.03.2008 23:51:36
|
|
|
vahepeal küsiks, et kas see mäng on nüüd enamvähem korras või? mitte niuke kaka nagu algul oli.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
13.03.2008 15:55:02
|
|
|
Täna tuli just uus patch välja, 1.006.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yodalr
Kreisi kasutaja

liitunud: 19.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
15.03.2008 15:19:13
|
|
|
| Ee ...kas oblivion lost mod tuleb eraldi kusagilt muretseda või on ta mõne patchiga kaasas?Mulle on asi segaseks jäänud...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ak47
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.01.2006
|
15.03.2008 15:21:46
|
|
|
| David0002 kirjutas: |
| Ee ...kas oblivion lost mod tuleb eraldi kusagilt muretseda või on ta mõne patchiga kaasas?Mulle on asi segaseks jäänud... |
Tuleb eraldi kusagilt muretseda
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
David0002
HV vaatleja
liitunud: 08.05.2006
|
15.03.2008 15:28:54
|
|
|
| Ja mis patchi peal see kõige paremini tõõtab?TNX
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rudolf112
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
t6nn_k
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2004
|
16.03.2008 22:04:03
|
|
|
krt ma lootsin juba hiljemalt järgmine kuu seda näppima hakata aga see Q2 edasi lükatud
hakkab pihta Q3
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
16.03.2008 22:16:18
|
|
|
| 26 august tuleb
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|