|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
25.01.2008 01:08:56
|
|
|
| Et proovin installida rotateme-d kuid telefon ütleb sertifikaatide viga mingi, mis värk sellega on kuidas seda installida?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2006
|
27.01.2008 19:11:35
|
|
|
Millise kontoga saaks symbian'is ära regada, mingit tasulist küll ei tahaks teha selle jaoks.
E: Leidsin, kui mõnel vaja siis -> http://www.freedomain.co.nr/ http://www.biz.ly/
E': Mitu päeva nad mulle seda regamis koodi saadavad???
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Crow
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2003
|
28.01.2008 10:14:59
|
|
|
Minule tuli 2 päeva..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RK
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2006
|
28.01.2008 23:19:50
|
|
|
Seal ei saa ma maili kontot aktiveerida ning tundub, et neil seal sellega jama. Enda eelmises postis linkidega ka ei saa. Teab mõni veel kohta kus saab maili konto teha.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sissy
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2008
|
03.02.2008 11:39:27
|
|
|
| Help ? mul sihuke mure et panin endale 1 filmi peale mängis korralikult , siis lasin veel 6 filmi ja mingi 1gb muusikat peale ja peale seda ei mängi enam filme ... muusika on ok aga filmidest ei mängi isegi seda mis oli algselt peal(spiderman3) , kuidas korda saada ?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
04.02.2008 09:59:41
|
|
|
| Mis formaadis film on ja mis playeriga filmi mängisid?
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
04.02.2008 10:11:22
|
|
|
| lase filmi mängimis proge maha ja siis uuesti peale. mul oli kah kunagi selline jama , uuesti installimine kaotas probleemi ära.
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2006
|
09.02.2008 19:44:08
|
|
|
| Ma ei saa enam põhikaamerat tööle. Alguses oli nii, et päris esimese korraga tööle ei läinud, aga pärast mõnda proovimist hakkas tööle- nüüd aga ei hakka üldse tööle. Kaamera seadistuse menüü riba tuleb lahti ja see on kõik...?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
09.02.2008 20:48:03
|
|
|
| RK kirjutas: |
| Ma ei saa enam põhikaamerat tööle. Alguses oli nii, et päris esimese korraga tööle ei läinud, aga pärast mõnda proovimist hakkas tööle- nüüd aga ei hakka üldse tööle. Kaamera seadistuse menüü riba tuleb lahti ja see on kõik...? |
sõbral hakkasid samamoodi jamad tekkima. järgmisena läks displei valgustus. siis sai garantiikorras uue fööni
mõnes mõttes naljakas, sest samal sõbral hakkas eelmine telefon (K750) samamoodi kaameraga näkku panema, aga see jõudis enne garantiid ära kaduda (telefon, mitte viga)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2006
|
10.02.2008 17:55:20
|
|
|
| Kas see kaamera viga võib olla softis? Lasin eesti keelse softi peale panna ning kui ma nüüd ise üritaks uuendada, kas siis jääb ta ikka eesti keelseks või ei? Inglismaalt ostetud nii, et ei tea kuidas garantiiga on.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Critical
HV kasutaja
liitunud: 25.08.2003
|
10.02.2008 18:29:59
|
|
|
| Endal oli sama probleem kaameraga, viisin garantiisse. Praeguse seisuga jälle töötab, kahjuks ei taibanud küsida et millest see viga tuleneb. Mul hakkas ta vahest tööle nii kui klapp alguses ühe suunda liigutada ja siis teisse suunda ja siis kaamera tööle panna. Aga lõpuks ei aidanud see ka enam.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fic
HV kasutaja

liitunud: 16.08.2004
|
12.02.2008 17:14:13
|
|
|
Tiba vesistamist suvest
_________________ PhotograFICal |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar130
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
12.02.2008 20:25:25
|
|
|
Ma tean mida te tunnete
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
12.02.2008 22:06:13
|
|
|
kui kellelgi see telefon olemas siis tahaks muljeid kuulata...eriti meeldiv oleks kui negatiivsed vead välja lajatate ;D
mõtlesin endale selle 8GB muretseda
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
13.02.2008 16:58:14
|
|
|
Kas keegi teab kuidas saab GPSIS sateliidi tõõle panna. Paluks õpetust
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
13.02.2008 17:02:29
|
|
|
| ei saagi, pead olema õues klapp avatult ja ootama kuni leiab vähemalt 3 satelliidi ja kui kolm olemas ja signaal piisavalt tugev, ühendab ise ära
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raidu1986
HV kasutaja

liitunud: 11.01.2007
|
13.02.2008 20:10:20
|
|
|
miks keegi mulle midagi ei jaga?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
13.02.2008 20:25:16
|
|
|
| raidu1986 kirjutas: |
miks keegi mulle midagi ei jaga?  |
mine gsmarena.com
seal on nendest telefonidest ülevaated olemas ja positiivsed ja negatiivsed punktid välja toodud
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
14.02.2008 21:45:49
|
|
|
Kust saaks n95-le fexplorer ? Vastab ka keegi wa
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
14.02.2008 22:53:47
|
|
|
| RK2.0 kirjutas: |
Kas keegi teab kuidas saab GPSIS sateliidi tõõle panna. Paluks õpetust  |
No üldjuhul sateliidid juba töötavad, USA pani satelliidid siis tööle kui need üles viidi, neid sa kruttida ei saa vaid pead oma gps vastuvõtja hoopis tööle panema.
| RK2.0 kirjutas: |
Kust saaks n95-le fexplorer ? Vastab ka keegi wa  |
Googli foorumis on kirjas, aga arvan et peaksid oma n95 maha müüma ja midagi lihtsamat endale ostma kui sa isegi googeldada ei oska. Kus küll sinusgused välja tulevad, lausa uskumatu kui rumalaid inimesi on olemas kes ise ei viitsi sõrmegi liigutada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
14.02.2008 23:03:54
|
|
|
| tsitaat: |
lausa uskumatu kui rumalaid inimesi on olemas kes ise ei viitsi sõrmegi liigutada
|
eriti kurvaks teeb asjaolu, et nad on võimelised paljunema
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
15.02.2008 15:09:37
|
|
|
täna siis juhtus selline asi et vol + nupp ei tööta enam, vol enam kõvemaks keerata ei saa sest külje peal asuv + nupp ei tööta.
proovisin pool tundi teda mudida aga asjatult , vahepeal kahtlustasin et äkki softis mingi viga aga ilmselt mitte.
Kas kuidagi muud moodi playeris ei saa voli juurde kruvida???
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
15.02.2008 15:17:54
|
|
|
| gansta kirjutas: |
täna siis juhtus selline asi et vol + nupp ei tööta enam, vol enam kõvemaks keerata ei saa sest külje peal asuv + nupp ei tööta.
proovisin pool tundi teda mudida aga asjatult , vahepeal kahtlustasin et äkki softis mingi viga aga ilmselt mitte.
Kas kuidagi muud moodi playeris ei saa voli juurde kruvida??? |
Pane handsfree külge selle küljest saab aga telefonist kusagilt menüüst seda teha ei saa niipalju kui ma näppisin seda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
RK2.0
HV kasutaja
liitunud: 06.04.2007
|
15.02.2008 16:09:43
|
|
|
| ma olen palju juba otsinud aga kõik on sellised. Et lasen peale aga ei toeta n95 seda!!!!
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gansta
HV veteran

liitunud: 20.11.2003
|
15.02.2008 16:13:23
|
|
|
mul pole seda handsfree otsa
|
|
| Kommentaarid: 99 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
16.02.2008 05:14:25
|
|
|
Proovi Power MP3 http://powermp3.en.softonic.com/ie/48090 päris sisukas player tundub olevat, seal võibolla saab volüümi juurde keerata mingite muude nuppudega.
Aga kui sul niisama lambist enam volüümi nupp ei tööta siis võibolla symbianil või pleyeril midagi kokku jooksnud, võta aku järelt ära korraks Mul endal oli pleyeriga alalõpmata mingi jama kui uusi lugusi lisasin, küll ütles et üldine süsteemi viga või siis system failure, kuid peale viimase softi pealepanemist pole probleeme enam esinenud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Liba_Hunt
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2002
|
26.02.2008 15:05:21
|
|
|
| kas oleks seda N95 võimalik üle bluetoothi veebikaamerana tööle panna? nõuanded abiks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kanna_
HV vaatleja

liitunud: 24.03.2004
|
26.02.2008 15:20:56
|
|
|
| Liba_Hunt kirjutas: |
| kas oleks seda N95 võimalik üle bluetoothi veebikaamerana tööle panna? nõuanded abiks |
On võimalik. Näiteks.
Variante on veel. Kuid ise ei kasutagi hetkel ühtegi - tasuta ja korralikult töötavat ei ole leidnud. Kui kellelgi midagi hääd, mis ka töökindel tahaks ka teada.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liba_Hunt
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2002
|
26.02.2008 16:58:56
|
|
|
[quote="kanna_"][quote="Liba_Hunt"]kas oleks seda N95 võimalik üle bluetoothi veebikaamerana tööle panna? nõuanded abiks[/quote]
On võimalik. [url=http://www.warelex.com/products/webcam/]Näiteks.[/url]
Variante on veel. Kuid ise ei kasutagi hetkel ühtegi - tasuta ja korralikult töötavat ei ole leidnud. Kui kellelgi midagi hääd, mis ka töökindel tahaks ka teada.[/quote]
tõepoolest, lihtsalt installeerus ja läks käima. suurepärane! aga kas mõnda tasuta varianti ka on? chattimise jaoks kasutades hakkab nagu rahast kahju
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Y3K
HV vaatleja
liitunud: 11.12.2006
|
26.02.2008 23:05:36
|
|
|
kust saaks või on kellelgi üle n95-e datakaabel?
suht kiire asjaga
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Liba_Hunt
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2002
|
26.02.2008 23:29:42
|
|
|
Probleem N95 bluetoothiga. Galeriist ega failihaldurist ei õnnestu arvuti poole saata ühtki faili, teatab kohe "saatmine ebaõnnestus". samas vastupidi arvutist telefoni poole saadab ilma probleemita
et kas küsimus settingutes? arvutis või telefonis?
aitähh abi eest ette!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
27.02.2008 14:44:43
|
|
|
| Liba_Hunt kirjutas: |
Probleem N95 bluetoothiga. Galeriist ega failihaldurist ei õnnestu arvuti poole saata ühtki faili, teatab kohe "saatmine ebaõnnestus". samas vastupidi arvutist telefoni poole saadab ilma probleemita
et kas küsimus settingutes? arvutis või telefonis?
aitähh abi eest ette! |
mul on näiteks nii, et pean arvutis tegema bluetooth märgi peal parempoolse klõpsu ja sealt valima Receive a file ja siis saab telefonist saata küll, aga iga uue failiga pean sama moodi tegema
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liba_Hunt
HV vaatleja

liitunud: 31.12.2002
|
29.02.2008 10:36:50
|
|
|
[quote="Bumer"][quote="Liba_Hunt"]Probleem N95 bluetoothiga. Galeriist ega failihaldurist ei õnnestu arvuti poole saata ühtki faili, teatab kohe "saatmine ebaõnnestus". samas vastupidi arvutist telefoni poole saadab ilma probleemita
et kas küsimus settingutes? arvutis või telefonis?
aitähh abi eest ette![/quote]
mul on näiteks nii, et pean arvutis tegema bluetooth märgi peal parempoolse klõpsu ja sealt valima Receive a file ja siis saab telefonist saata küll, aga iga uue failiga pean sama moodi tegema[/quote]
õnnestus ära lahendada hoopis arvutis oleva bluetooth manageriga, mis võimaldab "bluetooth information exchanger" funktsiooni abil browsida telefoni failisüsteemi ja soovitud faile downloadida
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Hive
HV kasutaja

liitunud: 30.07.2007
|
29.02.2008 16:36:56
|
|
|
| Kas N95 8gb logiseb ja nagiseb vähem kui tavaline ?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lkraav
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.08.2002
|
29.02.2008 19:05:06
|
|
|
minu oma ei logise ega nagise küll kuskilt. minu hinnangul tänase seisuga bestest symbian föön (pre-n96 ajastust).
_________________ TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter". |
|
| Kommentaarid: 138 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
129 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmusx
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2003
|
02.03.2008 18:18:39
|
|
|
| Hive kirjutas: |
| Kas N95 8gb logiseb ja nagiseb vähem kui tavaline ? |
N95 8GB logiseb sama palju kui tavaline. Neil peaks isegi täpselt samasugune ehitus olema.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ffw
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.11.2004
|
02.03.2008 18:48:57
|
|
|
| rasmusx kirjutas: |
| Hive kirjutas: |
| Kas N95 8gb logiseb ja nagiseb vähem kui tavaline ? |
N95 8GB logiseb sama palju kui tavaline. Neil peaks isegi täpselt samasugune ehitus olema. |
sarnane, aga display ava suurem ning nupud teistsugused, ning 8gb peaks parema koostekvaliteediga siiski olema.
_________________
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmusx
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2003
|
02.03.2008 19:10:26
|
|
|
| ffw kirjutas: |
| rasmusx kirjutas: |
| Hive kirjutas: |
| Kas N95 8gb logiseb ja nagiseb vähem kui tavaline ? |
N95 8GB logiseb sama palju kui tavaline. Neil peaks isegi täpselt samasugune ehitus olema. |
sarnane, aga display ava suurem ning nupud teistsugused, ning 8gb peaks parema koostekvaliteediga siiski olema. |
Ma mõtlesin liugklapi mehhanismi ehitust. See peaks neil täiesti üks ühele olema. See, et N95-2 on suurem display, teistsugused nupud ja muud erinevused N95-1'st teavad vist juba enamus.
Aga olles mõlemat telefoni piisavalt palju näppinud, siis võin öelda, et koostekvaliteet on vägagi sarnane.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
04.03.2008 01:38:05
|
|
|
| rasmusx kirjutas: |
| ffw kirjutas: |
| rasmusx kirjutas: |
| Hive kirjutas: |
| Kas N95 8gb logiseb ja nagiseb vähem kui tavaline ? |
N95 8GB logiseb sama palju kui tavaline. Neil peaks isegi täpselt samasugune ehitus olema. |
sarnane, aga display ava suurem ning nupud teistsugused, ning 8gb peaks parema koostekvaliteediga siiski olema. |
Ma mõtlesin liugklapi mehhanismi ehitust. See peaks neil täiesti üks ühele olema. See, et N95-2 on suurem display, teistsugused nupud ja muud erinevused N95-1'st teavad vist juba enamus.
Aga olles mõlemat telefoni piisavalt palju näppinud, siis võin öelda, et koostekvaliteet on vägagi sarnane. |
Paraku olen ka mina mõlemat telefoni väga põhjalikult näppinud ja nende displeysi vahetanud, ning võin öelda et tavalisel n95 on rohkem plastikule panustatud, ning n95-2 klapp liugleb ikka tunduvalt mahedamalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
04.03.2008 02:06:19
|
|
|
kui mu n95 uus oli, liikus ka minul klapp väga mõnusalt...nüüd aasta hiljem ma seda enam öelda ei saa...st liigub küll, aga sõbra tutika mitte 8gb n95 võrreldes ikka suht jäigalt...
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmusx
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2003
|
04.03.2008 12:06:53
|
|
|
| Mul igatahes N95 8GB klapp logises kohe algusest peale. Garantii otsad kutsuvad juba. Natukene masendav, et Nokia lipulaeval (ärme hetkel N96-te arvesta) on nii sita ehitusega liugklapp.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Number1
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2005
|
04.03.2008 22:35:41
|
|
|
| rasmusx kirjutas: |
| Mul igatahes N95 8GB klapp logises kohe algusest peale. Garantii otsad kutsuvad juba. Natukene masendav, et Nokia lipulaeval (ärme hetkel N96-te arvesta) on nii sita ehitusega liugklapp. |
See oleneb kasutamisest ka kindlasti, kui mingi hardcore klapilibistaja oled siis ei pea see jah, kuid peab tõdema jah et see materjal mis seal ümber toru libiseb kipub välja venima
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.03.2008 23:19:39
|
|
|
ma olen kahte mõne päeva vanust tava-n95 näppinud ja mõlemal klapp logises pole midagi teha, slider- ja clamshell-telefonid on siiski jaapanlaste pärusmaa, põhjanaabrid sellega ilmselt hakkama ei saa
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tom-D
HV veteran

liitunud: 05.02.2006
|
05.03.2008 11:51:14
|
|
|
| Misasja te jahute, minu n95 klapp ei logise küll rohkem kui mingite samsade ja muude saastade oma. Ei tea kas olen sattunud mõne pärli otsa või ei oska lihtsalt mõned oma telefoni kasutada....
|
|
| Kommentaarid: 174 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RannoT
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2006
|
05.03.2008 19:18:11
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ma olen kahte mõne päeva vanust tava-n95 näppinud ja mõlemal klapp logises pole midagi teha, slider- ja clamshell-telefonid on siiski jaapanlaste pärusmaa, põhjanaabrid sellega ilmselt hakkama ei saa  |
Nokia 8800 väidab ju vastupidist
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rando
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2003
|
06.03.2008 19:15:37
|
|
|
Parandaks oma eelmist postitust selle plastikust kaitse osas - ÄRGE SEDA OSTKE. See puruneb isegi iseeneset ära. Ostsin omale uue, silikonist. Eks vaatab, kuidas see vastu peab.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar130
HV kasutaja

liitunud: 04.05.2005
|
06.03.2008 21:52:01
|
|
|
Ei purune see plastik kaitse midagi iseenesest..
Vähemalt need, mis mul veel alles on..
Ühte ma proovisin tükk aega ja ei olnud tal viga midagi.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|