Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 25.01.2008 01:08:56 vasta tsitaadiga

Et proovin installida rotateme-d kuid telefon ütleb sertifikaatide viga mingi, mis värk sellega on kuidas seda installida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 25.01.2008 10:40:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Et proovin installida rotateme-d kuid telefon ütleb sertifikaatide viga mingi, mis värk sellega on kuidas seda installida?


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=276595&postdays=0&postorder=asc&start=500
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 27.01.2008 19:11:35 vasta tsitaadiga

Millise kontoga saaks symbian'is ära regada, mingit tasulist küll ei tahaks teha selle jaoks.

E: Leidsin, kui mõnel vaja siis -> http://www.freedomain.co.nr/ http://www.biz.ly/

E': Mitu päeva nad mulle seda regamis koodi saadavad???
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Crow
HV kasutaja
Crow

liitunud: 28.09.2003




sõnum 28.01.2008 10:14:59 vasta tsitaadiga

Minule tuli 2 päeva..
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 28.01.2008 13:22:09 vasta tsitaadiga

mul tuli paari mintiga see kood ära, kasutasin http://www.2ip.com/home.php maili tegemiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 28.01.2008 23:19:50 vasta tsitaadiga

Number1 kirjutas:
mul tuli paari mintiga see kood ära, kasutasin http://www.2ip.com/home.php maili tegemiseks.

Seal ei saa ma maili kontot aktiveerida ning tundub, et neil seal sellega jama. Enda eelmises postis linkidega ka ei saa. Teab mõni veel kohta kus saab maili konto teha.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sissy
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2008




sõnum 03.02.2008 11:39:27 vasta tsitaadiga

Help ? mul sihuke mure et panin endale 1 filmi peale mängis korralikult , siis lasin veel 6 filmi ja mingi 1gb muusikat peale ja peale seda ei mängi enam filme ... muusika on ok aga filmidest ei mängi isegi seda mis oli algselt peal(spiderman3) , kuidas korda saada ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 09:59:41 vasta tsitaadiga

Mis formaadis film on ja mis playeriga filmi mängisid?
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 10:11:22 vasta tsitaadiga

lase filmi mängimis proge maha ja siis uuesti peale. mul oli kah kunagi selline jama , uuesti installimine kaotas probleemi ära.
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 09.02.2008 19:44:08 vasta tsitaadiga

Ma ei saa enam põhikaamerat tööle. Alguses oli nii, et päris esimese korraga tööle ei läinud, aga pärast mõnda proovimist hakkas tööle- nüüd aga ei hakka üldse tööle. Kaamera seadistuse menüü riba tuleb lahti ja see on kõik...?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2008 20:48:03 vasta tsitaadiga

RK kirjutas:
Ma ei saa enam põhikaamerat tööle. Alguses oli nii, et päris esimese korraga tööle ei läinud, aga pärast mõnda proovimist hakkas tööle- nüüd aga ei hakka üldse tööle. Kaamera seadistuse menüü riba tuleb lahti ja see on kõik...?

sõbral hakkasid samamoodi jamad tekkima. järgmisena läks displei valgustus. siis sai garantiikorras uue fööni icon_razz.gif
mõnes mõttes naljakas, sest samal sõbral hakkas eelmine telefon (K750) samamoodi kaameraga näkku panema, aga see jõudis enne garantiid ära kaduda (telefon, mitte viga) icon_razz1.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2006




sõnum 10.02.2008 17:55:20 vasta tsitaadiga

Kas see kaamera viga võib olla softis? Lasin eesti keelse softi peale panna ning kui ma nüüd ise üritaks uuendada, kas siis jääb ta ikka eesti keelseks või ei? Inglismaalt ostetud nii, et ei tea kuidas garantiiga on.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Critical
HV kasutaja

liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 18:29:59 vasta tsitaadiga

Endal oli sama probleem kaameraga, viisin garantiisse. Praeguse seisuga jälle töötab, kahjuks ei taibanud küsida et millest see viga tuleneb. Mul hakkas ta vahest tööle nii kui klapp alguses ühe suunda liigutada ja siis teisse suunda ja siis kaamera tööle panna. Aga lõpuks ei aidanud see ka enam.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fic
HV kasutaja
fic

liitunud: 16.08.2004




sõnum 12.02.2008 17:14:13 vasta tsitaadiga


Tiba vesistamist suvest icon_smile.gif

_________________
PhotograFICal
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivar130
HV kasutaja
ivar130

liitunud: 04.05.2005




sõnum 12.02.2008 20:25:25 vasta tsitaadiga

Ma tean mida te tunnete icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 22:06:13 vasta tsitaadiga

kui kellelgi see telefon olemas siis tahaks muljeid kuulata...eriti meeldiv oleks kui negatiivsed vead välja lajatate ;D
mõtlesin endale selle 8GB muretseda icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 13.02.2008 16:58:14 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab kuidas saab GPSIS sateliidi tõõle panna. Paluks õpetust icon_razz.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 13.02.2008 17:02:29 vasta tsitaadiga

ei saagi, pead olema õues klapp avatult ja ootama kuni leiab vähemalt 3 satelliidi ja kui kolm olemas ja signaal piisavalt tugev, ühendab ise ära
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raidu1986
HV kasutaja
raidu1986

liitunud: 11.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 20:10:20 vasta tsitaadiga

miks keegi mulle midagi ei jaga? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 13.02.2008 20:25:16 vasta tsitaadiga

raidu1986 kirjutas:
miks keegi mulle midagi ei jaga? icon_biggrin.gif


mine gsmarena.com

seal on nendest telefonidest ülevaated olemas ja positiivsed ja negatiivsed punktid välja toodud
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 14.02.2008 21:45:49 vasta tsitaadiga

Kust saaks n95-le fexplorer ? Vastab ka keegi wa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 14.02.2008 22:53:47 vasta tsitaadiga

RK2.0 kirjutas:
Kas keegi teab kuidas saab GPSIS sateliidi tõõle panna. Paluks õpetust icon_razz.gif

No üldjuhul sateliidid juba töötavad, USA pani satelliidid siis tööle kui need üles viidi, neid sa kruttida ei saa vaid pead oma gps vastuvõtja hoopis tööle panema.


RK2.0 kirjutas:
Kust saaks n95-le fexplorer ? Vastab ka keegi wa icon_biggrin.gif

Googli foorumis on kirjas, aga arvan et peaksid oma n95 maha müüma ja midagi lihtsamat endale ostma kui sa isegi googeldada ei oska. Kus küll sinusgused välja tulevad, lausa uskumatu kui rumalaid inimesi on olemas kes ise ei viitsi sõrmegi liigutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 23:03:54 vasta tsitaadiga

tsitaat:

lausa uskumatu kui rumalaid inimesi on olemas kes ise ei viitsi sõrmegi liigutada

eriti kurvaks teeb asjaolu, et nad on võimelised paljunema icon_sad.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 15:09:37 vasta tsitaadiga

täna siis juhtus selline asi et vol + nupp ei tööta enam, vol enam kõvemaks keerata ei saa sest külje peal asuv + nupp ei tööta.
proovisin pool tundi teda mudida aga asjatult , vahepeal kahtlustasin et äkki softis mingi viga aga ilmselt mitte.
Kas kuidagi muud moodi playeris ei saa voli juurde kruvida???
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 15.02.2008 15:17:54 vasta tsitaadiga

gansta kirjutas:
täna siis juhtus selline asi et vol + nupp ei tööta enam, vol enam kõvemaks keerata ei saa sest külje peal asuv + nupp ei tööta.
proovisin pool tundi teda mudida aga asjatult , vahepeal kahtlustasin et äkki softis mingi viga aga ilmselt mitte.
Kas kuidagi muud moodi playeris ei saa voli juurde kruvida???

Pane handsfree külge selle küljest saab aga telefonist kusagilt menüüst seda teha ei saa niipalju kui ma näppisin seda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RK2.0
HV kasutaja

liitunud: 06.04.2007




sõnum 15.02.2008 16:09:43 vasta tsitaadiga

ma olen palju juba otsinud aga kõik on sellised. Et lasen peale aga ei toeta n95 seda!!!!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gansta
HV veteran
gansta

liitunud: 20.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 16:13:23 vasta tsitaadiga

mul pole seda handsfree otsa icon_sad.gif
Kommentaarid: 99 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 16.02.2008 05:14:25 vasta tsitaadiga

Proovi Power MP3 http://powermp3.en.softonic.com/ie/48090 päris sisukas player tundub olevat, seal võibolla saab volüümi juurde keerata mingite muude nuppudega.
Aga kui sul niisama lambist enam volüümi nupp ei tööta siis võibolla symbianil või pleyeril midagi kokku jooksnud, võta aku järelt ära korraks icon_smile.gif Mul endal oli pleyeriga alalõpmata mingi jama kui uusi lugusi lisasin, küll ütles et üldine süsteemi viga või siis system failure, kuid peale viimase softi pealepanemist pole probleeme enam esinenud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liba_Hunt
HV vaatleja


liitunud: 31.12.2002




sõnum 26.02.2008 15:05:21 vasta tsitaadiga

kas oleks seda N95 võimalik üle bluetoothi veebikaamerana tööle panna? nõuanded abiks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kanna_
HV vaatleja
kanna_

liitunud: 24.03.2004




sõnum 26.02.2008 15:20:56 vasta tsitaadiga

Liba_Hunt kirjutas:
kas oleks seda N95 võimalik üle bluetoothi veebikaamerana tööle panna? nõuanded abiks


On võimalik. Näiteks.

Variante on veel. Kuid ise ei kasutagi hetkel ühtegi - tasuta ja korralikult töötavat ei ole leidnud. Kui kellelgi midagi hääd, mis ka töökindel tahaks ka teada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Liba_Hunt
HV vaatleja


liitunud: 31.12.2002




sõnum 26.02.2008 16:58:56 vasta tsitaadiga

[quote="kanna_"][quote="Liba_Hunt"]kas oleks seda N95 võimalik üle bluetoothi veebikaamerana tööle panna? nõuanded abiks[/quote]

On võimalik. [url=http://www.warelex.com/products/webcam/]Näiteks.[/url]

Variante on veel. Kuid ise ei kasutagi hetkel ühtegi - tasuta ja korralikult töötavat ei ole leidnud. Kui kellelgi midagi hääd, mis ka töökindel tahaks ka teada.[/quote]

tõepoolest, lihtsalt installeerus ja läks käima. suurepärane! aga kas mõnda tasuta varianti ka on? chattimise jaoks kasutades hakkab nagu rahast kahju
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Y3K
HV vaatleja

liitunud: 11.12.2006




sõnum 26.02.2008 23:05:36 vasta tsitaadiga

kust saaks või on kellelgi üle n95-e datakaabel?
suht kiire asjaga
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liba_Hunt
HV vaatleja


liitunud: 31.12.2002




sõnum 26.02.2008 23:29:42 vasta tsitaadiga

Probleem N95 bluetoothiga. Galeriist ega failihaldurist ei õnnestu arvuti poole saata ühtki faili, teatab kohe "saatmine ebaõnnestus". samas vastupidi arvutist telefoni poole saadab ilma probleemita
et kas küsimus settingutes? arvutis või telefonis?
aitähh abi eest ette!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 27.02.2008 14:44:43 vasta tsitaadiga

Liba_Hunt kirjutas:
Probleem N95 bluetoothiga. Galeriist ega failihaldurist ei õnnestu arvuti poole saata ühtki faili, teatab kohe "saatmine ebaõnnestus". samas vastupidi arvutist telefoni poole saadab ilma probleemita
et kas küsimus settingutes? arvutis või telefonis?
aitähh abi eest ette!



mul on näiteks nii, et pean arvutis tegema bluetooth märgi peal parempoolse klõpsu ja sealt valima Receive a file ja siis saab telefonist saata küll, aga iga uue failiga pean sama moodi tegema
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Liba_Hunt
HV vaatleja


liitunud: 31.12.2002




sõnum 29.02.2008 10:36:50 vasta tsitaadiga

[quote="Bumer"][quote="Liba_Hunt"]Probleem N95 bluetoothiga. Galeriist ega failihaldurist ei õnnestu arvuti poole saata ühtki faili, teatab kohe "saatmine ebaõnnestus". samas vastupidi arvutist telefoni poole saadab ilma probleemita
et kas küsimus settingutes? arvutis või telefonis?
aitähh abi eest ette![/quote]


mul on näiteks nii, et pean arvutis tegema bluetooth märgi peal parempoolse klõpsu ja sealt valima Receive a file ja siis saab telefonist saata küll, aga iga uue failiga pean sama moodi tegema[/quote]

õnnestus ära lahendada hoopis arvutis oleva bluetooth manageriga, mis võimaldab "bluetooth information exchanger" funktsiooni abil browsida telefoni failisüsteemi ja soovitud faile downloadida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hive
HV kasutaja
Hive

liitunud: 30.07.2007




sõnum 29.02.2008 16:36:56 vasta tsitaadiga

Kas N95 8gb logiseb ja nagiseb vähem kui tavaline ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lkraav
Kreisi kasutaja
lkraav

liitunud: 23.08.2002




sõnum 29.02.2008 19:05:06 vasta tsitaadiga

minu oma ei logise ega nagise küll kuskilt. minu hinnangul tänase seisuga bestest symbian föön (pre-n96 ajastust).
_________________
TELEFON PROFIILIS :: HV-NewFavFilter - GreaseMonkey HV lemmikute filter! Kui meeldib, pane positiivne märksõnaga "HV-NewFavFilter".
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmusx
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003




sõnum 02.03.2008 18:18:39 vasta tsitaadiga

Hive kirjutas:
Kas N95 8gb logiseb ja nagiseb vähem kui tavaline ?

N95 8GB logiseb sama palju kui tavaline. Neil peaks isegi täpselt samasugune ehitus olema.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ffw
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2008 18:48:57 vasta tsitaadiga

rasmusx kirjutas:
Hive kirjutas:
Kas N95 8gb logiseb ja nagiseb vähem kui tavaline ?

N95 8GB logiseb sama palju kui tavaline. Neil peaks isegi täpselt samasugune ehitus olema.
sarnane, aga display ava suurem ning nupud teistsugused, ning 8gb peaks parema koostekvaliteediga siiski olema.
_________________
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmusx
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003




sõnum 02.03.2008 19:10:26 vasta tsitaadiga

ffw kirjutas:
rasmusx kirjutas:
Hive kirjutas:
Kas N95 8gb logiseb ja nagiseb vähem kui tavaline ?

N95 8GB logiseb sama palju kui tavaline. Neil peaks isegi täpselt samasugune ehitus olema.
sarnane, aga display ava suurem ning nupud teistsugused, ning 8gb peaks parema koostekvaliteediga siiski olema.

Ma mõtlesin liugklapi mehhanismi ehitust. See peaks neil täiesti üks ühele olema. See, et N95-2 on suurem display, teistsugused nupud ja muud erinevused N95-1'st teavad vist juba enamus.
Aga olles mõlemat telefoni piisavalt palju näppinud, siis võin öelda, et koostekvaliteet on vägagi sarnane.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 04.03.2008 01:38:05 vasta tsitaadiga

rasmusx kirjutas:
ffw kirjutas:
rasmusx kirjutas:
Hive kirjutas:
Kas N95 8gb logiseb ja nagiseb vähem kui tavaline ?

N95 8GB logiseb sama palju kui tavaline. Neil peaks isegi täpselt samasugune ehitus olema.
sarnane, aga display ava suurem ning nupud teistsugused, ning 8gb peaks parema koostekvaliteediga siiski olema.

Ma mõtlesin liugklapi mehhanismi ehitust. See peaks neil täiesti üks ühele olema. See, et N95-2 on suurem display, teistsugused nupud ja muud erinevused N95-1'st teavad vist juba enamus.
Aga olles mõlemat telefoni piisavalt palju näppinud, siis võin öelda, et koostekvaliteet on vägagi sarnane.

Paraku olen ka mina mõlemat telefoni väga põhjalikult näppinud ja nende displeysi vahetanud, ning võin öelda et tavalisel n95 on rohkem plastikule panustatud, ning n95-2 klapp liugleb ikka tunduvalt mahedamalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 02:06:19 vasta tsitaadiga

kui mu n95 uus oli, liikus ka minul klapp väga mõnusalt...nüüd aasta hiljem ma seda enam öelda ei saa...st liigub küll, aga sõbra tutika mitte 8gb n95 võrreldes ikka suht jäigalt...
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rasmusx
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003




sõnum 04.03.2008 12:06:53 vasta tsitaadiga

Mul igatahes N95 8GB klapp logises kohe algusest peale. Garantii otsad kutsuvad juba. Natukene masendav, et Nokia lipulaeval (ärme hetkel N96-te arvesta) on nii sita ehitusega liugklapp.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Number1
HV kasutaja
Number1

liitunud: 17.07.2005




sõnum 04.03.2008 22:35:41 vasta tsitaadiga

rasmusx kirjutas:
Mul igatahes N95 8GB klapp logises kohe algusest peale. Garantii otsad kutsuvad juba. Natukene masendav, et Nokia lipulaeval (ärme hetkel N96-te arvesta) on nii sita ehitusega liugklapp.

See oleneb kasutamisest ka kindlasti, kui mingi hardcore klapilibistaja oled siis ei pea see jah, kuid peab tõdema jah et see materjal mis seal ümber toru libiseb kipub välja venima icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2008 23:19:39 vasta tsitaadiga

ma olen kahte mõne päeva vanust tava-n95 näppinud ja mõlemal klapp logises thumbs_down.gif pole midagi teha, slider- ja clamshell-telefonid on siiski jaapanlaste pärusmaa, põhjanaabrid sellega ilmselt hakkama ei saa icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tom-D
HV veteran
Tom-D

liitunud: 05.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2008 11:51:14 vasta tsitaadiga

Misasja te jahute, minu n95 klapp ei logise küll rohkem kui mingite samsade ja muude saastade oma. Ei tea kas olen sattunud mõne pärli otsa või ei oska lihtsalt mõned oma telefoni kasutada....
Kommentaarid: 174 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RannoT
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2006




sõnum 05.03.2008 19:18:11 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
ma olen kahte mõne päeva vanust tava-n95 näppinud ja mõlemal klapp logises thumbs_down.gif pole midagi teha, slider- ja clamshell-telefonid on siiski jaapanlaste pärusmaa, põhjanaabrid sellega ilmselt hakkama ei saa icon_rolleyes.gif


Nokia 8800 väidab ju vastupidist
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rando
HV kasutaja
Rando

liitunud: 26.05.2003




sõnum 06.03.2008 19:15:37 vasta tsitaadiga

Parandaks oma eelmist postitust selle plastikust kaitse osas - ÄRGE SEDA OSTKE. See puruneb isegi iseeneset ära. Ostsin omale uue, silikonist. Eks vaatab, kuidas see vastu peab.
_________________
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivar130
HV kasutaja
ivar130

liitunud: 04.05.2005




sõnum 06.03.2008 21:52:01 vasta tsitaadiga

Ei purune see plastik kaitse midagi iseenesest..
Vähemalt need, mis mul veel alles on..
Ühte ma proovisin tükk aega ja ei olnud tal viga midagi.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 08.03.2008 20:01:13 vasta tsitaadiga

http://symbianworld.wordpress.com/2008/03/08/new-slider-version-of-n95-1-photo-proof/

võib-olla viib keegi enda telefoni ka esindusse logiseva klapi tõttu, ehk vahetatakse see jupp ära ja saab ka korraliku mittelogiseva klapi
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia N95 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 11, 12, 13 ... 22, 23, 24  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.