Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 81, 82, 83  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 05.09.2007 16:39:36 vasta tsitaadiga

Täitsa tip-top mäng tõotab tulla, traileri järgi.
Loodan et sisu on sama paeluv kui esimeses osas.
Ise olen suur Mafia storyide austaja, Sopranod, Ristiisa jne.

Autod võiks olla väheke mustad, roostes ja katki, kõik seal puhtad ja läigivad icon_rolleyes.gif

P.S. Üks asi mis Mafia 2 puhul natuke häirib on see et peategelnae näeb selline ilus poiss mammaboy välja, GTA4's on ikka siuke tõsisem mees.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kevvu
HV veteran

liitunud: 22.08.2006




sõnum 05.09.2007 17:35:27 vasta tsitaadiga

Esimeses oli ju ka,aga kui clani sai oli thumbs_up.gif .See ongi ju huvitav kui mingist täiesti tavalisest mammi pojast saa killermachine
_________________
BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 05.09.2007 17:48:57 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
P.S. Üks asi mis Mafia 2 puhul natuke häirib on see et peategelnae näeb selline ilus poiss mammaboy välja, GTA4's on ikka siuke tõsisem mees.


Itaalia ikkagi päritolumaa ju icon_razz.gif
Kui palju seal ikka "karme" mehi on?

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus645
HV veteran

liitunud: 04.01.2007




sõnum 05.09.2007 20:39:29 vasta tsitaadiga

ongi normaalsem et peategelane näeb noor välja.se gta tegelane on rohkem nagu joodik ning reaalsel on sellised vennad ainult sõnadepoolest kõvadmehed.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 127
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
etc87
Piiratud kasutaja
etc87

liitunud: 02.02.2005




sõnum 06.09.2007 11:02:07 vasta tsitaadiga

on teada ka millal release day on?
ei jõua ära oodata...

_________________
Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS!
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.09.2007 15:41:46 vasta tsitaadiga

http://www.gamespot.com/news/6177029.html?tag=result;title;0
NU ta tuleb ju PC-le krt !!!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nomore
HV kasutaja
Nomore

liitunud: 08.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2008 21:17:29 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Autod võiks olla väheke mustad, roostes ja katki, kõik seal puhtad ja läigivad icon_rolleyes.gif


Läigivad puhtusest icon_biggrin.gif?

http://www.zone.ee/mafia2eesti/mafia2eesti/pilt15.htm

_________________
Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 24.01.2008 23:30:17 vasta tsitaadiga

Üks asi võiks küll muutuda.Nimelt Politsei jõuab sulle isegi katkise autoga järele isegi kui sul on politsei autost parem ja rohkem korras auto.
Võiks saada ka ise sireeni sisse ja välja lülitada.
tglt see on väike asi. Ega keegi ei ole teada saand kus linnas siis tegevus toimub.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 23:32:34 vasta tsitaadiga

henry300 kirjutas:
Võiks saada ka ise sireeni sisse ja välja lülitada.

see on juba ju esimestest gta-dest võimalik icon_eek.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 24.01.2008 23:34:36 vasta tsitaadiga

Aix kirjutas:
henry300 kirjutas:
Võiks saada ka ise sireeni sisse ja välja lülitada.

see on juba ju esimestest gta-dest võimalik icon_eek.gif

Hmm... teema pealkiri on Mafia 2. icon_rolleyes.gif

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 24.01.2008 23:59:29 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Võiks saada ka ise sireeni sisse ja välja lülitada.

Pidasin mafia2-te silmas jah
icon_rolleyes.gif


Tore oleks mafia2-s sõita sellise bussiga nagu seal ühe pildi peal oli. Võiks saada sõidukitega sõita sisevaatest(on näha roor ja auto sisemus) Mafia 1-l oli ühel autol nii, mulle igastahes meeldis, hoopis teise elamuse said. icon_biggrin.gif


Ootan mafia 2-te väga. ise olen esimese vähemalt 5 korda läbi teinud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rajareits
HV Guru
Rajareits

liitunud: 09.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 15:53:39 vasta tsitaadiga

henry300 kirjutas:
....Võiks saada sõidukitega sõita sisevaatest(on näha roor ja auto sisemus) Mafia 1-l oli ühel autol nii...


Mis autol? icon_eek.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aix
HV Guru
Aix

liitunud: 02.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 16:06:55 vasta tsitaadiga

krt, minu paha....paralleelselt seda GTA teemaga jälginud, ja juhtus see mis juhtuma pidi icon_redface.gif icon_redface.gif
aga esimesest mafiast seda ei mäleta, aga tunduks kuidagi iseenesestmõistetav icon_wink.gif
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 346
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 25.01.2008 20:54:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mis autol?

http://img90.imageshack.us/img90/2227/blackdragonha7.jpg

Selle auto saad lisa levelite tegemise eest (freeride extreme)
Hea auto thumbs_up.gif thumbs_up.gif




Ega kellelgi Mafia 2-kohta uudist pole. Huvitav kas keegi saaks piltide järgi aru mis linnas tegevus toimub icon_biggrin.gif Ise kuulsin, et mafia 2 tuleb 5.mail 2008

Paljud on rääkinud siin teemal, et võiks ujuda saada. Minuarust võiks hoopis niimodi olla, et ta ei uju vaid lihtsalt kui mees sisse kukub tuleb ise välja, sest mismoodi te kujutate teda ülikond seljas ujumas. loogiliselt peaks ta siis koju riideid vahetama minema icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mafia
HV veteran
Mafia

liitunud: 02.11.2005




sõnum 25.01.2008 21:06:57 vasta tsitaadiga

Noh... ega ma ei usu et suur infot selle kohta tuleb. Selline kaval firma nagu illusion softworks ei avalikusta kunagi eriti palju oma mängude kohta. Palju te saite ennem teada H&D2 kohta (nt piltide pealt ja mängu mängides oli üllatus misugune) Mafia kohta ma nüüd nii väga ei mäleta.. mäletan seda et PC gameris oli sellest kunagi juttu. Vietcong jne..
Minu arust on suht mõistlik, et iga päev ei avalikustata mingeid pilte, videoid, ja jutte.. mis ootused väga kõrgele ajab (EA) ja selle tõttu pärast pettuma peab. Teevad mängu rahulikult valmis ja siis on üllatus misugune icon_wink.gif

Edit: Seda ka, et kõik illusion mängud mis ma mänginud olen.. on väga head olnud.. kohe on tunda et hoole ja armastusega tehtud icon_smile.gif
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 21:38:53 vasta tsitaadiga

henry300, teinekord keera pilt teisipidi kah icon_lol.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 22:53:58 vasta tsitaadiga

nii... asjad mida ma tahaks mafia II näha on ka ujumine, kuid lisaks sellele ka kindlasti natuke ronimisoskusi, poodide/pankade röövimist, kui raha otsas on, oma gängikaaslaste kaasa kutsumist, et nad turvaks sind jne. ja lahe oleks ka mõnda lisatööd teha nt palgamõrvu sooritada jne. Rahal võiks mängus ka mõte olla, et vaeva näha seda muretseda ja palju võimalusi selle kulutamiseks. missioonidel võiks alternatiivseid lahendusi olla. mitte nagu M1 kui morellot taga ajasin, siis ta pani matsu, lasin ta maha, mission failed! ja võiks nii ka olla et kui on samad autod, siis ikka vastane ei sõida kiiremini sinust. linnast väljas võiks olla väga ilus loodus, mida ameerikas on küllaga. oleks tore ka kui mängus oleks erinevate rassidega tegemist, sh mustade ja indiaanlastega, keda usas on üpris palju. ja muidugi võiks olla 2x pikem storyline kui M1, et lõbu jätkuks kauemaks icon_biggrin.gif midagi tahtsin kindlasti veel öelda aga sellestki piisab hetkel icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 22:58:48 vasta tsitaadiga

story võiks olla mitmekülgne, erinevad missioonid nagu GTAs näiteks. Mitte et koguaeg lähed baari siis öeldakse umbes mis tegema peab icon_rolleyes.gif icon_idea.gif Võiks olla side-missioonid nagu oblivionis või mõnes muus sellises mängus.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 25.01.2008 23:15:35 vasta tsitaadiga

Heldur92 kirjutas:
nii... asjad mida ma tahaks mafia II näha on ka ujumine, kuid lisaks sellele ka kindlasti natuke ronimisoskusi, poodide/pankade röövimist, kui raha otsas on

Mäletad, mis juhtus Mafia I's siis, kui Tommy ja Paulie otsustasid koos panka röövima minna, et kõrvalt raha saada. icon_biggrin.gif
Enne peaks ikka Donile teada andma.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
apelsin16
HV veteran
apelsin16

liitunud: 30.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 23:54:23 vasta tsitaadiga

Heldur92 kirjutas:
nii... asjad mida ma tahaks mafia II näha on ka ujumine, kuid lisaks sellele ka kindlasti natuke ronimisoskusi, poodide/pankade röövimist, kui raha otsas on, oma gängikaaslaste kaasa kutsumist, et nad turvaks sind jne. ja lahe oleks ka mõnda lisatööd teha nt palgamõrvu sooritada jne. Rahal võiks mängus ka mõte olla, et vaeva näha seda muretseda ja palju võimalusi selle kulutamiseks. missioonidel võiks alternatiivseid lahendusi olla. mitte nagu M1 kui morellot taga ajasin, siis ta pani matsu, lasin ta maha, mission failed! ja võiks nii ka olla et kui on samad autod, siis ikka vastane ei sõida kiiremini sinust. linnast väljas võiks olla väga ilus loodus, mida ameerikas on küllaga. oleks tore ka kui mängus oleks erinevate rassidega tegemist, sh mustade ja indiaanlastega, keda usas on üpris palju. ja muidugi võiks olla 2x pikem storyline kui M1, et lõbu jätkuks kauemaks icon_biggrin.gif midagi tahtsin kindlasti veel öelda aga sellestki piisab hetkel icon_biggrin.gif

mäng väljas w?
sorri lolli küsimuse pärast icon_wink.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 25.01.2008 23:59:16 vasta tsitaadiga

apelsin16 kirjutas:

mäng väljas w?
sorri lolli küsimuse pärast icon_wink.gif


Ei ole ja arvatavasti niipea veel ei tule.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 26.01.2008 16:49:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

henry300, teinekord keera pilt teisipidi kah

Oih. Ei pannudgi tähele. icon_rolleyes.gif


Mis muidu teie arvates mafia1 kõige raskem misioon/level oli..
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ZaHooR
HV vaatleja

liitunud: 06.02.2006




sõnum 26.01.2008 18:55:06 vasta tsitaadiga

You Lucky Bastard sadama osa. Ilgelt kaua läks aega enne kui sain aru kuidas see kuuri uks katki teha, et matsi saaks maha lasta.

Järgmises osas võiks saada oma gängi liikmeid autorooli panna. Ilgelt vahva on kõrval istudes thompsongia lasta.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2008 19:09:55 vasta tsitaadiga

Heldur92 kirjutas:
nii... asjad mida ma tahaks mafia II näha on ka ujumine, kuid lisaks sellele ka kindlasti natuke ronimisoskusi, poodide/pankade röövimist, kui raha otsas on, oma gängikaaslaste kaasa kutsumist, et nad turvaks sind jne. ja lahe oleks ka mõnda lisatööd teha nt palgamõrvu sooritada jne. Rahal võiks mängus ka mõte olla, et vaeva näha seda muretseda ja palju võimalusi selle kulutamiseks. missioonidel võiks alternatiivseid lahendusi olla. mitte nagu M1 kui morellot taga ajasin, siis ta pani matsu, lasin ta maha, mission failed! ja võiks nii ka olla et kui on samad autod, siis ikka vastane ei sõida kiiremini sinust. linnast väljas võiks olla väga ilus loodus, mida ameerikas on küllaga. oleks tore ka kui mängus oleks erinevate rassidega tegemist, sh mustade ja indiaanlastega, keda usas on üpris palju. ja muidugi võiks olla 2x pikem storyline kui M1, et lõbu jätkuks kauemaks icon_biggrin.gif midagi tahtsin kindlasti veel öelda aga sellestki piisab hetkel icon_biggrin.gif


mäng mida sa otsid on GTA.
palgamõrvaritest mafiad? endale ei tundu naljakas?
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 15:57:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mäng mida sa otsid on GTA.
palgamõrvaritest mafiad? endale ei tundu naljakas?

Sa tahad öelda et mafia ei korralda mõrvu? icon_biggrin.gif Näiteks oma tugevate poliitikute heaks, kellele nad võlgnevad. Loe Cosa Nostra raamatut mees
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 27.01.2008 16:00:58 vasta tsitaadiga

Heldur92 kirjutas:
tsitaat:

mäng mida sa otsid on GTA.
palgamõrvaritest mafiad? endale ei tundu naljakas?

Sa tahad öelda et mafia ei korralda mõrvu? icon_biggrin.gif Näiteks oma tugevate poliitikute heaks, kellele nad võlgnevad. Loe Cosa Nostra raamatut mees


Mängu alguse poolel võiks isegi olla midagi sellist ju. Vaevalt, et peategelane on kohe mingi boss oma perekonnas, et ise selliseid asju ei tee.
Aga noh jah, vaevalt et need siiski palgamõrvad oleksid. Pigem ikka oma huvidest lähtuvad mõrvad.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 02.02.2008 17:02:29 vasta tsitaadiga

Mina leian, et mingisugused palgamõrvad oleks üpris jamad. Küll aga võiks näiteks freeride-s palju asju ise korraldada saada. Näiteks üks võimalus kuidas raha saada on mingit poodi või panka röövida. Võiks olla, et selle tegemiseks pead sa mingite meestega rääkima, et need sind aitaksid jne. Ühesõnaga mingi röövimine võiks olla pikaajaline protsess.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
der hammer
HV Guru
der hammer

liitunud: 05.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 17:08:36 vasta tsitaadiga

henry300 kirjutas:
Mis muidu teie arvates mafia1 kõige raskem misioon/level oli..

ZaHooR kirjutas:
You Lucky Bastard sadama osa. Ilgelt kaua läks aega enne kui sain aru kuidas see kuuri uks katki teha, et matsi saaks maha lasta.

Ja see puudutab Mafia2 kuidas icon_rolleyes.gif ?

_________________
Tere.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 17:10:23 vasta tsitaadiga

jah igasugune röövimine oleks küll lahe jah. aga röövitud rahaga võiks midagi teha ka saada. näiteks osta relvadele lisasid ja uuendusi ja ka näiteks kaunistada neid ja huvitavamaks teha. kalli raha eest võiks saada lasta teha endale kuulikindla auto icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 14.02.2008 23:22:24 vasta tsitaadiga

Totu userile
Totu user kirjutas:
libe kirjutas:
Totu user kirjutas:
Seda küll. Oli palju kohti kus lihtsalt läbi joostes edasi ei saanud.
näiteks?


Enam niihästi ei meenu ,aga näiteks see Laeva koht. Kui tahtsid vaikselt teha siis pidid mingi tüübi käest peldiku võtmed muretsema. Peldiku puhtaks küürima (ilma küürimata jäid vahele kuidagi) ja alles siis sai kõne ajal kuuli pähe lasta.


kuidas see sinuarust mafia 2-te puudutab?

Minu viga kah aga kui endal sama asi siis ma ei hakkaks õiendama.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 15.02.2008 00:32:58 vasta tsitaadiga

Ma hakkasin taaskord MAFIA -t mängima icon_biggrin.gif ... päris fun on ikka.

Emm.. kunas on loota mafia2-te ? Jah olen laisk ega viitsi teemat läbi kammida icon_sad.gif

_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 00:41:20 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Emm.. kunas on loota mafia2-te ? Jah olen laisk ega viitsi teemat läbi kammida icon_sad.gif

Sellega on nii, et pole teada ...
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maremark
Piiratud kasutaja

liitunud: 05.07.2005




sõnum 15.02.2008 00:44:45 vasta tsitaadiga

Kõige tõenäolisemalt 2008 hilissügis või 2009 algus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 00:49:49 vasta tsitaadiga

Parem tuleb hiljem ja midagi korralikku ja head, kui tuleb varem ja bugi hunnik üksteise otsas
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 20:43:50 vasta tsitaadiga

Ühest kohast leidsin sellise teksti:
One problem the driving did have in the original Mafia was that those crusty old period cars with their 40mph top speeds paled in comparison next to the Cheetahs and Diablos of GTA 3. In Mafia 2, Illusion have set about changing that with the curvy cobwebmobiles given a real injection of nitrous to make city-wide bumper-to-bumper action a bit more exciting.

Mulle käib tõsiselt närvidele juba see igasse mängu nitro toppimine. Võiks juba western mängudes hobustel ka nitro peal olla siis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 26.02.2008 21:01:16 vasta tsitaadiga

Nu aga lahe ju, tõmbad hobusel kõrvust saba tõuseb ja nos-i sööst toimub icon_biggrin.gif
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 07:08:40 vasta tsitaadiga

mulle just meeldisid need aeglased autod Mafias icon_sad.gif
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ulfus
Aeg Maha 2a

liitunud: 03.08.2006




sõnum 27.02.2008 07:34:36 vasta tsitaadiga

Kui nad hakkavad midagi sellist korraldama ja see on vastuolus realistlikkusega siis thumbs_down.gif
Juba üldine suhtumine on neil selline et ega sellest mafia 2st eriti midagi loota pole.

_________________
Need mingid teised
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tartu
Piiratud kasutaja
Tartu

liitunud: 18.11.2006




sõnum 27.02.2008 09:21:45 vasta tsitaadiga

Tegelt polnud mafias sugugi aeglased autod, mõned ikka päris kiired ka, või siis piisavalt kiired.
_________________
Pakkuda soodsamalt diislit & bena icon_wink.gif Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt!
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 2 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 10:56:19 vasta tsitaadiga

No alguses kui selle taksoga sai sõtma hakatud, siis tundus ikka üliaegane, eriti veel siis kui olid vahetult mänginud NFS või midagi sarnast.
Aga väga harva suudetakse järge midagi head juurde panna. Muidugi võib palju tahta, kuid fakt on see, et 30ndate aastate mafia tundus palju usutavam kui tänapäeva katusepakkumised. Ajaastu hõngu peab olema, muidu ei ole mäng nauditav. Ja seda et Mafia 2 suudam esimese osa elutausta korrata... seda ei suuda vist enam ükski mäng, kuna viimasel ajal tehakse mänge massidele mitte inimestele icon_neutral.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Marek114
HV kasutaja

liitunud: 02.05.2006




sõnum 27.02.2008 13:33:09 vasta tsitaadiga

Tartu kirjutas:
Tegelt polnud mafias sugugi aeglased autod, mõned ikka päris kiired ka, või siis piisavalt kiired.

Minu arust olid ka seal piisavalt kiired autod.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 18:02:21 vasta tsitaadiga

Oleks kiired autod olnud, oleks ajastu hõng ära rikutud lihtsalt. Autod olid esimeses osas megahead.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 18:06:54 vasta tsitaadiga

Loodan siis ikka, et mingit nitro värki sinna mängu ei tule ja jäädaks ikka realistlikuse juurde nagu oli Mafia 1. Autost tulistamise vaadet peaks natuke paremaks tegema nad, kuna M1 oli suht s*tt lasta täpselt külje peale, kuna sihik ei vastanud tegelikkusele. Peaks vaate tooma relva juurde rohkem imo. Ja mendid võiks ikka oma autodega sõita mõistlike kiirustega, mitte nagu M1, kus lasid sul oma panniga Lassiteril sabas.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ulfus
Aeg Maha 2a

liitunud: 03.08.2006




sõnum 27.02.2008 18:34:29 vasta tsitaadiga

Pollaritega oli jah mingi kahtlane värk et ükskõik kui kiiresti sa sõitsid jõudsid nad ikka järele, kuigi nende auto top kiirus seda ei lubanud icon_smile.gif
_________________
Need mingid teised
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indu
HV veteran
indu

liitunud: 03.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2008 18:46:56 vasta tsitaadiga

Ulfus kirjutas:
Pollaritega oli jah mingi kahtlane värk et ükskõik kui kiiresti sa sõitsid jõudsid nad ikka järele, kuigi nende auto top kiirus seda ei lubanud icon_smile.gif

järelikult ei oska sa kurvi võtta icon_razz1.gif

_________________
http://www.lossirestoran.eu/
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 27.02.2008 19:12:56 vasta tsitaadiga

indu kirjutas:
Ulfus kirjutas:
Pollaritega oli jah mingi kahtlane värk et ükskõik kui kiiresti sa sõitsid jõudsid nad ikka järele, kuigi nende auto top kiirus seda ei lubanud icon_smile.gif

järelikult ei oska sa kurvi võtta icon_razz1.gif


??

Mis see kurvi võtmine siia puutub?

Nad tõmbasid sirgel teel ka järgi.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Volum
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2006




sõnum 27.02.2008 19:35:22 vasta tsitaadiga

Oleneb mis autoga.
_________________
Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 27.02.2008 22:52:25 vasta tsitaadiga

Heldur92 kirjutas:
Ühest kohast leidsin sellise teksti:
One problem the driving did have in the original Mafia was that those crusty old period cars with their 40mph top speeds paled in comparison next to the Cheetahs and Diablos of GTA 3. In Mafia 2, Illusion have set about changing that with the curvy cobwebmobiles given a real injection of nitrous to make city-wide bumper-to-bumper action a bit more exciting.

Mulle käib tõsiselt närvidele juba see igasse mängu nitro toppimine. Võiks juba western mängudes hobustel ka nitro peal olla siis icon_biggrin.gif

Kust sa leidsid selle?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mingivend
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2007




sõnum 27.02.2008 23:16:35 vasta tsitaadiga

henry300,
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Heldur92
HV vaatleja
Heldur92

liitunud: 27.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 21:44:07 vasta tsitaadiga

Minu meelest oleks tore see, kui oleks võimalik free ride`s lisaks peategelasele mängida ka oma tehtud tegelasega, oleks vähe huvitavam. Ja nagu varemgi olen öelnud, võiks seal kõrvalmissioone olla, et oleks mingit tegevust free ride`s
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mafia 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 81, 82, 83  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.