|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Pihv
HV veteran

liitunud: 27.08.2002
|
05.09.2007 16:39:36
|
|
|
Täitsa tip-top mäng tõotab tulla, traileri järgi.
Loodan et sisu on sama paeluv kui esimeses osas.
Ise olen suur Mafia storyide austaja, Sopranod, Ristiisa jne.
Autod võiks olla väheke mustad, roostes ja katki, kõik seal puhtad ja läigivad
P.S. Üks asi mis Mafia 2 puhul natuke häirib on see et peategelnae näeb selline ilus poiss mammaboy välja, GTA4's on ikka siuke tõsisem mees.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kevvu
HV veteran
liitunud: 22.08.2006
|
05.09.2007 17:35:27
|
|
|
Esimeses oli ju ka,aga kui clani sai oli .See ongi ju huvitav kui mingist täiesti tavalisest mammi pojast saa killermachine
_________________ BMW - nimisõna, Saksamaal valmistatav toode, mis tarbib ühte naftaproduktide vedelat segu ja pikendab ostja riista vähemalt poole võrra |
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
05.09.2007 17:48:57
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
| P.S. Üks asi mis Mafia 2 puhul natuke häirib on see et peategelnae näeb selline ilus poiss mammaboy välja, GTA4's on ikka siuke tõsisem mees. |
Itaalia ikkagi päritolumaa ju
Kui palju seal ikka "karme" mehi on?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
margus645
HV veteran
liitunud: 04.01.2007
|
05.09.2007 20:39:29
|
|
|
| ongi normaalsem et peategelane näeb noor välja.se gta tegelane on rohkem nagu joodik ning reaalsel on sellised vennad ainult sõnadepoolest kõvadmehed.
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
127 |
|
| tagasi üles |
|
 |
etc87
Piiratud kasutaja

liitunud: 02.02.2005
|
06.09.2007 11:02:07
|
|
|
on teada ka millal release day on?
ei jõua ära oodata...
_________________ Müüa erinevaid Mobiiltelefonide Displaisid! Lisainfo PS! |
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
denis28
Aeg Maha 2n

liitunud: 24.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nomore
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2008
|
08.01.2008 21:17:29
|
|
|
| Pihv kirjutas: |
Autod võiks olla väheke mustad, roostes ja katki, kõik seal puhtad ja läigivad |
Läigivad puhtusest ?
http://www.zone.ee/mafia2eesti/mafia2eesti/pilt15.htm
_________________ Eile nägin, kuidas mees teerulli alla jäi. Nüüd mul enam ühte jalga pole. |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
24.01.2008 23:30:17
|
|
|
Üks asi võiks küll muutuda.Nimelt Politsei jõuab sulle isegi katkise autoga järele isegi kui sul on politsei autost parem ja rohkem korras auto.
Võiks saada ka ise sireeni sisse ja välja lülitada.
tglt see on väike asi. Ega keegi ei ole teada saand kus linnas siis tegevus toimub.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
24.01.2008 23:32:34
|
|
|
| henry300 kirjutas: |
| Võiks saada ka ise sireeni sisse ja välja lülitada. |
see on juba ju esimestest gta-dest võimalik
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
24.01.2008 23:34:36
|
|
|
| Aix kirjutas: |
| henry300 kirjutas: |
| Võiks saada ka ise sireeni sisse ja välja lülitada. |
see on juba ju esimestest gta-dest võimalik  |
Hmm... teema pealkiri on Mafia 2.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
24.01.2008 23:59:29
|
|
|
| tsitaat: |
Võiks saada ka ise sireeni sisse ja välja lülitada.
|
Pidasin mafia2-te silmas jah
Tore oleks mafia2-s sõita sellise bussiga nagu seal ühe pildi peal oli. Võiks saada sõidukitega sõita sisevaatest(on näha roor ja auto sisemus) Mafia 1-l oli ühel autol nii, mulle igastahes meeldis, hoopis teise elamuse said.
Ootan mafia 2-te väga. ise olen esimese vähemalt 5 korda läbi teinud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rajareits
HV Guru

liitunud: 09.11.2003
|
25.01.2008 15:53:39
|
|
|
| henry300 kirjutas: |
| ....Võiks saada sõidukitega sõita sisevaatest(on näha roor ja auto sisemus) Mafia 1-l oli ühel autol nii... |
Mis autol?
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aix
HV Guru

liitunud: 02.06.2004
|
25.01.2008 16:06:55
|
|
|
krt, minu paha....paralleelselt seda GTA teemaga jälginud, ja juhtus see mis juhtuma pidi
aga esimesest mafiast seda ei mäleta, aga tunduks kuidagi iseenesestmõistetav
|
|
| Kommentaarid: 416 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
346 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
25.01.2008 20:54:47
|
|
|
http://img90.imageshack.us/img90/2227/blackdragonha7.jpg
Selle auto saad lisa levelite tegemise eest (freeride extreme)
Hea auto
Ega kellelgi Mafia 2-kohta uudist pole. Huvitav kas keegi saaks piltide järgi aru mis linnas tegevus toimub Ise kuulsin, et mafia 2 tuleb 5.mail 2008
Paljud on rääkinud siin teemal, et võiks ujuda saada. Minuarust võiks hoopis niimodi olla, et ta ei uju vaid lihtsalt kui mees sisse kukub tuleb ise välja, sest mismoodi te kujutate teda ülikond seljas ujumas. loogiliselt peaks ta siis koju riideid vahetama minema .
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mafia
HV veteran

liitunud: 02.11.2005
|
25.01.2008 21:06:57
|
|
|
Noh... ega ma ei usu et suur infot selle kohta tuleb. Selline kaval firma nagu illusion softworks ei avalikusta kunagi eriti palju oma mängude kohta. Palju te saite ennem teada H&D2 kohta (nt piltide pealt ja mängu mängides oli üllatus misugune) Mafia kohta ma nüüd nii väga ei mäleta.. mäletan seda et PC gameris oli sellest kunagi juttu. Vietcong jne..
Minu arust on suht mõistlik, et iga päev ei avalikustata mingeid pilte, videoid, ja jutte.. mis ootused väga kõrgele ajab (EA) ja selle tõttu pärast pettuma peab. Teevad mängu rahulikult valmis ja siis on üllatus misugune
Edit: Seda ka, et kõik illusion mängud mis ma mänginud olen.. on väga head olnud.. kohe on tunda et hoole ja armastusega tehtud
|
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
25.01.2008 21:38:53
|
|
|
henry300, teinekord keera pilt teisipidi kah
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heldur92
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
25.01.2008 22:53:58
|
|
|
nii... asjad mida ma tahaks mafia II näha on ka ujumine, kuid lisaks sellele ka kindlasti natuke ronimisoskusi, poodide/pankade röövimist, kui raha otsas on, oma gängikaaslaste kaasa kutsumist, et nad turvaks sind jne. ja lahe oleks ka mõnda lisatööd teha nt palgamõrvu sooritada jne. Rahal võiks mängus ka mõte olla, et vaeva näha seda muretseda ja palju võimalusi selle kulutamiseks. missioonidel võiks alternatiivseid lahendusi olla. mitte nagu M1 kui morellot taga ajasin, siis ta pani matsu, lasin ta maha, mission failed! ja võiks nii ka olla et kui on samad autod, siis ikka vastane ei sõida kiiremini sinust. linnast väljas võiks olla väga ilus loodus, mida ameerikas on küllaga. oleks tore ka kui mängus oleks erinevate rassidega tegemist, sh mustade ja indiaanlastega, keda usas on üpris palju. ja muidugi võiks olla 2x pikem storyline kui M1, et lõbu jätkuks kauemaks midagi tahtsin kindlasti veel öelda aga sellestki piisab hetkel
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
25.01.2008 22:58:48
|
|
|
story võiks olla mitmekülgne, erinevad missioonid nagu GTAs näiteks. Mitte et koguaeg lähed baari siis öeldakse umbes mis tegema peab Võiks olla side-missioonid nagu oblivionis või mõnes muus sellises mängus.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
25.01.2008 23:15:35
|
|
|
| Heldur92 kirjutas: |
| nii... asjad mida ma tahaks mafia II näha on ka ujumine, kuid lisaks sellele ka kindlasti natuke ronimisoskusi, poodide/pankade röövimist, kui raha otsas on |
Mäletad, mis juhtus Mafia I's siis, kui Tommy ja Paulie otsustasid koos panka röövima minna, et kõrvalt raha saada.
Enne peaks ikka Donile teada andma.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
apelsin16
HV veteran

liitunud: 30.06.2007
|
25.01.2008 23:54:23
|
|
|
| Heldur92 kirjutas: |
nii... asjad mida ma tahaks mafia II näha on ka ujumine, kuid lisaks sellele ka kindlasti natuke ronimisoskusi, poodide/pankade röövimist, kui raha otsas on, oma gängikaaslaste kaasa kutsumist, et nad turvaks sind jne. ja lahe oleks ka mõnda lisatööd teha nt palgamõrvu sooritada jne. Rahal võiks mängus ka mõte olla, et vaeva näha seda muretseda ja palju võimalusi selle kulutamiseks. missioonidel võiks alternatiivseid lahendusi olla. mitte nagu M1 kui morellot taga ajasin, siis ta pani matsu, lasin ta maha, mission failed! ja võiks nii ka olla et kui on samad autod, siis ikka vastane ei sõida kiiremini sinust. linnast väljas võiks olla väga ilus loodus, mida ameerikas on küllaga. oleks tore ka kui mängus oleks erinevate rassidega tegemist, sh mustade ja indiaanlastega, keda usas on üpris palju. ja muidugi võiks olla 2x pikem storyline kui M1, et lõbu jätkuks kauemaks midagi tahtsin kindlasti veel öelda aga sellestki piisab hetkel  |
mäng väljas w?
sorri lolli küsimuse pärast
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olav
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2007
|
25.01.2008 23:59:16
|
|
|
| apelsin16 kirjutas: |
mäng väljas w?
sorri lolli küsimuse pärast  |
Ei ole ja arvatavasti niipea veel ei tule.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
26.01.2008 16:49:05
|
|
|
| tsitaat: |
henry300, teinekord keera pilt teisipidi kah
|
Oih. Ei pannudgi tähele.
Mis muidu teie arvates mafia1 kõige raskem misioon/level oli..
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ZaHooR
HV vaatleja
liitunud: 06.02.2006
|
26.01.2008 18:55:06
|
|
|
You Lucky Bastard sadama osa. Ilgelt kaua läks aega enne kui sain aru kuidas see kuuri uks katki teha, et matsi saaks maha lasta.
Järgmises osas võiks saada oma gängi liikmeid autorooli panna. Ilgelt vahva on kõrval istudes thompsongia lasta.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
26.01.2008 19:09:55
|
|
|
| Heldur92 kirjutas: |
nii... asjad mida ma tahaks mafia II näha on ka ujumine, kuid lisaks sellele ka kindlasti natuke ronimisoskusi, poodide/pankade röövimist, kui raha otsas on, oma gängikaaslaste kaasa kutsumist, et nad turvaks sind jne. ja lahe oleks ka mõnda lisatööd teha nt palgamõrvu sooritada jne. Rahal võiks mängus ka mõte olla, et vaeva näha seda muretseda ja palju võimalusi selle kulutamiseks. missioonidel võiks alternatiivseid lahendusi olla. mitte nagu M1 kui morellot taga ajasin, siis ta pani matsu, lasin ta maha, mission failed! ja võiks nii ka olla et kui on samad autod, siis ikka vastane ei sõida kiiremini sinust. linnast väljas võiks olla väga ilus loodus, mida ameerikas on küllaga. oleks tore ka kui mängus oleks erinevate rassidega tegemist, sh mustade ja indiaanlastega, keda usas on üpris palju. ja muidugi võiks olla 2x pikem storyline kui M1, et lõbu jätkuks kauemaks midagi tahtsin kindlasti veel öelda aga sellestki piisab hetkel  |
mäng mida sa otsid on GTA.
palgamõrvaritest mafiad? endale ei tundu naljakas?
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heldur92
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
27.01.2008 15:57:53
|
|
|
| tsitaat: |
mäng mida sa otsid on GTA.
palgamõrvaritest mafiad? endale ei tundu naljakas?
|
Sa tahad öelda et mafia ei korralda mõrvu? Näiteks oma tugevate poliitikute heaks, kellele nad võlgnevad. Loe Cosa Nostra raamatut mees
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
27.01.2008 16:00:58
|
|
|
| Heldur92 kirjutas: |
| tsitaat: |
mäng mida sa otsid on GTA.
palgamõrvaritest mafiad? endale ei tundu naljakas?
|
Sa tahad öelda et mafia ei korralda mõrvu? Näiteks oma tugevate poliitikute heaks, kellele nad võlgnevad. Loe Cosa Nostra raamatut mees |
Mängu alguse poolel võiks isegi olla midagi sellist ju. Vaevalt, et peategelane on kohe mingi boss oma perekonnas, et ise selliseid asju ei tee.
Aga noh jah, vaevalt et need siiski palgamõrvad oleksid. Pigem ikka oma huvidest lähtuvad mõrvad.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
02.02.2008 17:02:29
|
|
|
| Mina leian, et mingisugused palgamõrvad oleks üpris jamad. Küll aga võiks näiteks freeride-s palju asju ise korraldada saada. Näiteks üks võimalus kuidas raha saada on mingit poodi või panka röövida. Võiks olla, et selle tegemiseks pead sa mingite meestega rääkima, et need sind aitaksid jne. Ühesõnaga mingi röövimine võiks olla pikaajaline protsess.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
der hammer
HV Guru

liitunud: 05.10.2004
|
02.02.2008 17:08:36
|
|
|
| henry300 kirjutas: |
| Mis muidu teie arvates mafia1 kõige raskem misioon/level oli.. |
| ZaHooR kirjutas: |
You Lucky Bastard sadama osa. Ilgelt kaua läks aega enne kui sain aru kuidas see kuuri uks katki teha, et matsi saaks maha lasta.
|
Ja see puudutab Mafia2 kuidas ?
_________________ Tere. |
|
| Kommentaarid: 149 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heldur92
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
02.02.2008 17:10:23
|
|
|
jah igasugune röövimine oleks küll lahe jah. aga röövitud rahaga võiks midagi teha ka saada. näiteks osta relvadele lisasid ja uuendusi ja ka näiteks kaunistada neid ja huvitavamaks teha. kalli raha eest võiks saada lasta teha endale kuulikindla auto
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
14.02.2008 23:22:24
|
|
|
Totu userile
| Totu user kirjutas: |
| libe kirjutas: |
| Totu user kirjutas: |
| Seda küll. Oli palju kohti kus lihtsalt läbi joostes edasi ei saanud. |
näiteks? |
Enam niihästi ei meenu ,aga näiteks see Laeva koht. Kui tahtsid vaikselt teha siis pidid mingi tüübi käest peldiku võtmed muretsema. Peldiku puhtaks küürima (ilma küürimata jäid vahele kuidagi) ja alles siis sai kõne ajal kuuli pähe lasta. |
kuidas see sinuarust mafia 2-te puudutab?
Minu viga kah aga kui endal sama asi siis ma ei hakkaks õiendama.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
15.02.2008 00:32:58
|
|
|
Ma hakkasin taaskord MAFIA -t mängima ... päris fun on ikka.
Emm.. kunas on loota mafia2-te ? Jah olen laisk ega viitsi teemat läbi kammida
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
15.02.2008 00:41:20
|
|
|
| Tartu kirjutas: |
Emm.. kunas on loota mafia2-te ? Jah olen laisk ega viitsi teemat läbi kammida  |
Sellega on nii, et pole teada ...
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maremark
Piiratud kasutaja
liitunud: 05.07.2005
|
15.02.2008 00:44:45
|
|
|
Kõige tõenäolisemalt 2008 hilissügis või 2009 algus
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
15.02.2008 00:49:49
|
|
|
| Parem tuleb hiljem ja midagi korralikku ja head, kui tuleb varem ja bugi hunnik üksteise otsas
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heldur92
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
26.02.2008 20:43:50
|
|
|
Ühest kohast leidsin sellise teksti:
One problem the driving did have in the original Mafia was that those crusty old period cars with their 40mph top speeds paled in comparison next to the Cheetahs and Diablos of GTA 3. In Mafia 2, Illusion have set about changing that with the curvy cobwebmobiles given a real injection of nitrous to make city-wide bumper-to-bumper action a bit more exciting.
Mulle käib tõsiselt närvidele juba see igasse mängu nitro toppimine. Võiks juba western mängudes hobustel ka nitro peal olla siis
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
26.02.2008 21:01:16
|
|
|
Nu aga lahe ju, tõmbad hobusel kõrvust saba tõuseb ja nos-i sööst toimub
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
scarface
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2005
|
27.02.2008 07:08:40
|
|
|
mulle just meeldisid need aeglased autod Mafias
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ulfus
Aeg Maha 2a
liitunud: 03.08.2006
|
27.02.2008 07:34:36
|
|
|
Kui nad hakkavad midagi sellist korraldama ja see on vastuolus realistlikkusega siis
Juba üldine suhtumine on neil selline et ega sellest mafia 2st eriti midagi loota pole.
_________________ Need mingid teised |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tartu
Piiratud kasutaja

liitunud: 18.11.2006
|
27.02.2008 09:21:45
|
|
|
Tegelt polnud mafias sugugi aeglased autod, mõned ikka päris kiired ka, või siis piisavalt kiired.
_________________ Pakkuda soodsamalt diislit & bena Huvi korral PS! NB! TARTUS!
M: Valamukapp soodsalt! |
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
2 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
27.02.2008 10:56:19
|
|
|
No alguses kui selle taksoga sai sõtma hakatud, siis tundus ikka üliaegane, eriti veel siis kui olid vahetult mänginud NFS või midagi sarnast.
Aga väga harva suudetakse järge midagi head juurde panna. Muidugi võib palju tahta, kuid fakt on see, et 30ndate aastate mafia tundus palju usutavam kui tänapäeva katusepakkumised. Ajaastu hõngu peab olema, muidu ei ole mäng nauditav. Ja seda et Mafia 2 suudam esimese osa elutausta korrata... seda ei suuda vist enam ükski mäng, kuna viimasel ajal tehakse mänge massidele mitte inimestele
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marek114
HV kasutaja
liitunud: 02.05.2006
|
27.02.2008 13:33:09
|
|
|
| Tartu kirjutas: |
| Tegelt polnud mafias sugugi aeglased autod, mõned ikka päris kiired ka, või siis piisavalt kiired. |
Minu arust olid ka seal piisavalt kiired autod.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
27.02.2008 18:02:21
|
|
|
Oleks kiired autod olnud, oleks ajastu hõng ära rikutud lihtsalt. Autod olid esimeses osas megahead.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heldur92
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
27.02.2008 18:06:54
|
|
|
| Loodan siis ikka, et mingit nitro värki sinna mängu ei tule ja jäädaks ikka realistlikuse juurde nagu oli Mafia 1. Autost tulistamise vaadet peaks natuke paremaks tegema nad, kuna M1 oli suht s*tt lasta täpselt külje peale, kuna sihik ei vastanud tegelikkusele. Peaks vaate tooma relva juurde rohkem imo. Ja mendid võiks ikka oma autodega sõita mõistlike kiirustega, mitte nagu M1, kus lasid sul oma panniga Lassiteril sabas.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ulfus
Aeg Maha 2a
liitunud: 03.08.2006
|
27.02.2008 18:34:29
|
|
|
Pollaritega oli jah mingi kahtlane värk et ükskõik kui kiiresti sa sõitsid jõudsid nad ikka järele, kuigi nende auto top kiirus seda ei lubanud
_________________ Need mingid teised |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indu
HV veteran

liitunud: 03.02.2005
|
27.02.2008 18:46:56
|
|
|
| Ulfus kirjutas: |
Pollaritega oli jah mingi kahtlane värk et ükskõik kui kiiresti sa sõitsid jõudsid nad ikka järele, kuigi nende auto top kiirus seda ei lubanud  |
järelikult ei oska sa kurvi võtta
_________________ http://www.lossirestoran.eu/ |
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
27.02.2008 19:12:56
|
|
|
| indu kirjutas: |
| Ulfus kirjutas: |
Pollaritega oli jah mingi kahtlane värk et ükskõik kui kiiresti sa sõitsid jõudsid nad ikka järele, kuigi nende auto top kiirus seda ei lubanud  |
järelikult ei oska sa kurvi võtta  |
??
Mis see kurvi võtmine siia puutub?
Nad tõmbasid sirgel teel ka järgi.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Volum
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.01.2006
|
27.02.2008 19:35:22
|
|
|
Oleneb mis autoga.
_________________ Tellin originaal A-varuosasi saksast. 15-70% soodsamalt kui esindustes!
Teostan diagonstikat tehasetasemel: BMW, VAG (Audi, VW, Seat, Skoda ja kaubikud), Volvo (sõiduautod), Scania - Tartus, Põlvas ja lisatasu eest Võrus. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
henry300
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2007
|
27.02.2008 22:52:25
|
|
|
| Heldur92 kirjutas: |
Ühest kohast leidsin sellise teksti:
One problem the driving did have in the original Mafia was that those crusty old period cars with their 40mph top speeds paled in comparison next to the Cheetahs and Diablos of GTA 3. In Mafia 2, Illusion have set about changing that with the curvy cobwebmobiles given a real injection of nitrous to make city-wide bumper-to-bumper action a bit more exciting.
Mulle käib tõsiselt närvidele juba see igasse mängu nitro toppimine. Võiks juba western mängudes hobustel ka nitro peal olla siis  |
Kust sa leidsid selle?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mingivend
HV kasutaja
liitunud: 07.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Heldur92
HV vaatleja

liitunud: 27.03.2006
|
28.02.2008 21:44:07
|
|
|
| Minu meelest oleks tore see, kui oleks võimalik free ride`s lisaks peategelasele mängida ka oma tehtud tegelasega, oleks vähe huvitavam. Ja nagu varemgi olen öelnud, võiks seal kõrvalmissioone olla, et oleks mingit tegevust free ride`s
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|