Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 20:27:19 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ja seda ka, et kas keegi viitsib teha vabaõhus mingi pildi sellega? Tahaks natukenegi aimu saada mis kvaliteediga pilti teeb


Siin on veidi pilte http://www.mobile-review.com/review/nokia-e51-2-en.shtml

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 20:37:01 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:

EMT ärikasutajale on mingi 3k vist?

Nii odava hinnaga kaasnes firmale minu teada ka aastane leping GSM-teenuse tasumise eest.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 21:32:58 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
tsitaat:

Ja seda ka, et kas keegi viitsib teha vabaõhus mingi pildi sellega? Tahaks natukenegi aimu saada mis kvaliteediga pilti teeb


Siin on veidi pilte http://www.mobile-review.com/review/nokia-e51-2-en.shtml


Suur tänu thumbs_up.gif
Aga kui kellelgil on mingit head pakkumist/ideed E51 muretsemise kohapealt siis ps! icon_wink.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 21:50:33 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Aga kui kellelgil on mingit head pakkumist/ideed E51 muretsemise kohapealt siis ps!


Tööle minna ja osta icon_lol.gif . Kuigi ise võtsin ka Elioni järelmaksuga, jõulude aeg oli vaja kõigile midagi osta icon_cry.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 23:40:34 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
tsitaat:

Aga kui kellelgil on mingit head pakkumist/ideed E51 muretsemise kohapealt siis ps!


Tööle minna ja osta icon_lol.gif . Kuigi ise võtsin ka Elioni järelmaksuga, jõulude aeg oli vaja kõigile midagi osta icon_cry.gif


Kooli kõrvalt tööle ei kipu icon_wink.gif Aga elisas on 4190 eek kliendile thumbs_up.gif Läheb siis see loosi vast
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 10:18:41 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm kirjutas:
John Smith kirjutas:
tsitaat:

Aga kui kellelgil on mingit head pakkumist/ideed E51 muretsemise kohapealt siis ps!


Tööle minna ja osta icon_lol.gif . Kuigi ise võtsin ka Elioni järelmaksuga, jõulude aeg oli vaja kõigile midagi osta icon_cry.gif


Kooli kõrvalt tööle ei kipu icon_wink.gif Aga elisas on 4190 eek kliendile thumbs_up.gif Läheb siis see loosi vast
kui hind määrab siis tele2 veel odavam icon_wink.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 15:50:31 vasta tsitaadiga

Ostsin juba ära thumbs_up.gif Aga selline küsimus, et niisama tuli idee pähe, et kas sellel on ka äkki vahet kui esimest korda laen, et kas võin kohe sisse lülitada või ei tohiks...? Tavaliselt olen kohe sisse lükanud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 19.02.2008 16:14:05 vasta tsitaadiga

Mina kui sain telefoni kätte ei pand kohe laadima, kasutasin niikaua kuni aku tühjaks sai ja panin järgmisel õhtul laadima.
Eile hommikul võtsin laadijast ja hommikul ilusti veel 7 pulka akut alles icon_smile.gif
Nüüd siis juba 6 icon_smile.gif

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 18:45:11 vasta tsitaadiga

uutel tel. on esimene laadimine tehtud.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 23:15:02 vasta tsitaadiga

Väga tore asi on ikka thumbs_up.gif Hea näeb välja, menüü on kiire ja WLAN omab. Hea ost! 8)
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vantka
HV vaatleja


liitunud: 19.11.2002




sõnum 21.02.2008 00:13:24 vasta tsitaadiga

Kas läbi usb telefoni mälukaardilt arvutisse 350mb faili kopeerimine ca 8min on norm kiirus või mitte?ca 730Kb/s http://www.buy.com/prod/kingston-2gb-micro-sd-secure-digital-card-w-full-size-sd-

viimati muutis vantka 21.02.2008 00:24:59, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 00:23:12 vasta tsitaadiga

vantka kirjutas:
Kas läbi usb telefoni mälukaardilt arvutisse 350mb faili kopeerimine ca 8min on norm kiirus või mitte?ca 730Kb/s


Kui usb 2.0 arvutil siis peaks ikka kiiremini minema.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vantka
HV vaatleja


liitunud: 19.11.2002




sõnum 21.02.2008 00:27:19 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm kirjutas:
vantka kirjutas:
Kas läbi usb telefoni mälukaardilt arvutisse 350mb faili kopeerimine ca 8min on norm kiirus või mitte?ca 730Kb/s


Kui usb 2.0 arvutil siis peaks ikka kiiremini minema.

USB 2 on jah ja kasutasin Nokia pc- suitet, aga kole aeglane tundub jah icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 00:33:27 vasta tsitaadiga

vantka kirjutas:
keeRISTOrm kirjutas:
vantka kirjutas:
Kas läbi usb telefoni mälukaardilt arvutisse 350mb faili kopeerimine ca 8min on norm kiirus või mitte?ca 730Kb/s


Kui usb 2.0 arvutil siis peaks ikka kiiremini minema.

USB 2 on jah ja kasutasin Nokia pc- suitet, aga kole aeglane tundub jah icon_sad.gif


Aga ära kasuta PC-Suite'i, kasuta tavalist andmevahetust. Ehk siis copy/cut mälukaardilt arvutisse.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 21.02.2008 15:47:17 vasta tsitaadiga

Krt, oleks vaja sms'id kõrvaliste silmade eest parooliga kaitsta. Ehk kellelgi on soovitusi? Tervet telefoni natuke ebamugav parooliga kaitsta...aina sisesta seda koguaeg thumbs_down.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 15:57:54 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:
Krt, oleks vaja sms'id kõrvaliste silmade eest parooliga kaitsta. Ehk kellelgi on soovitusi? Tervet telefoni natuke ebamugav parooliga kaitsta...aina sisesta seda koguaeg thumbs_down.gif


http://dailymobile.wordpress.com/2008/02/20/symbian-application-symbianon-private-call-and-sms-guard/ icon_rolleyes.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 21.02.2008 18:42:11 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
solution kirjutas:
Krt, oleks vaja sms'id kõrvaliste silmade eest parooliga kaitsta. Ehk kellelgi on soovitusi? Tervet telefoni natuke ebamugav parooliga kaitsta...aina sisesta seda koguaeg thumbs_down.gif


http://dailymobile.wordpress.com/2008/02/20/symbian-application-symbianon-private-call-and-sms-guard/ icon_rolleyes.gif


Tänud, teeme proovi thumbs_up.gif

EDIT: Selle programmiga sai siis saadetud kausta kenasti puhtaks icon_smile.gif jumal tänatud, et inbox alles jäi icon_mad.gif
kellelgi veel mingeid pakkumisi?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 18:45:04 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:

kellelgi veel mingeid pakkumisi?

Hmm... truudus ühele naisele näiteks? icon_razz.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 21.02.2008 18:56:19 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
solution kirjutas:

kellelgi veel mingeid pakkumisi?

Hmm... truudus ühele naisele näiteks? icon_razz.gif


icon_lol.gif asi ei ole selles....
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 19:10:35 vasta tsitaadiga

Aga seda ise proovinud ei ole.

http://mumsms.en.softonic.com/ie/34229

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 21.02.2008 19:31:55 vasta tsitaadiga

Kas 8GB microSD HC mälukaart hakkaks sellel funkama? 1GB on krdima väike..
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 21:15:13 vasta tsitaadiga

Eespool on mainitud, et hakkab küll, aga võib telefoni aeglaseks vedada kui pilte laeb vms. Muidu on 4 normaalne.

John Smith kirjutas:
Aga seda ise proovinud ei ole.

http://mumsms.en.softonic.com/ie/34229


Minul selle installi igatahes ei toeta millegipärast... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 12:50:11 vasta tsitaadiga

selline küsimus siis, et inimesed kellele helistan kurdavad, et ma räägiks justkui maapõhjast icon_eek.gif
ei kuulda mind hästi. eelmise telefoniga seda jama polnud.
kuidas teil?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 13:34:27 vasta tsitaadiga

Ei ole keegi kurtnud. E51 kasutava sõbraga suheldes pole ka ise mingit anomaaliat märganud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 20:56:41 vasta tsitaadiga

cdrom kirjutas:
selline küsimus siis, et inimesed kellele helistan kurdavad, et ma räägiks justkui maapõhjast icon_eek.gif
ei kuulda mind hästi. eelmise telefoniga seda jama polnud.
kuidas teil?


Oled kindel, et Loudspeaker'it ei aktiveerinud? icon_wink.gif
Aga asjast - see sõltub isendist, ühega tundus kõne tõesti natuke imelik, enda oma kostub enamvähem - nigelam kui siiski 6310i heli.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 23.02.2008 21:04:30 vasta tsitaadiga

Kust võiks tasuta timeri(ajasti) sellele telefonile saada?

Elisa kodukal on öeldud, et taimer peaks olemas olema, aga ei leia
http://www.elisa.ee/client?id=1206&s=one&all=1&gid=17&pid=1817

Kui kellelegi tundub, et aku saab liiga kiiresti tühjaks, siis võib asi olla tööle jäänud rakenduses. Hoides all home klahvi, näidatakse tegumihalduris töötavaid rakendusi. Nii enesestmõistetav tundub rakendustest punase nupuga väljumine.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 21:32:44 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
Oled kindel, et Loudspeaker'it ei aktiveerinud? icon_wink.gif
ja kui see kuidagi aktiveeritud on
siis kas ta ise maha ei lähe? peale kõne lõppu näiteks.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 23.02.2008 21:37:42 vasta tsitaadiga

Kurat... Kolme päevaga kisun tühjaks ära :S
Rakendusi mis lahti oleks ei ole.

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 22:07:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Elisa kodukal on öeldud, et taimer peaks olemas olema, aga ei leia
http://www.elisa.ee/client?id=1206&s=one&all=1&gid=17&pid=1817


Manualist oled vaadanud. Kui ei leia siis vist ei tasu kõike uskuda mida Elisa kirjutab?

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 23.02.2008 23:04:39 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:

Manualist oled vaadanud.


Ikka
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rasmusx
HV kasutaja

liitunud: 19.10.2003




sõnum 24.02.2008 13:22:32 vasta tsitaadiga

ajee kirjutas:
Kust võiks tasuta timeri(ajasti) sellele telefonile saada?

Tasuta stopperi saad tõmmata siit omale: http://www.allaboutsymbian.com/software/item/Mobipaq_Stopwatch.php.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 25.02.2008 13:14:45 vasta tsitaadiga

wiFi imeb akut ikka mõnusalt.
Ja üldse... Mul see aku kestvus kuidagi kahtlane.
3 päeva heal juhul maksimum :S

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 13:27:50 vasta tsitaadiga

blackwerew kirjutas:
WiFi imeb akut ikka mõnusalt.
Ja üldse... Mul see aku kestvus kuidagi kahtlane.
3 päeva heal juhul maksimum :S

jah kui kellad viled peal siis 3 päeva max.
muidu kellelgi oli siin ka terve nädala aku vastu pidand icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 14:46:14 vasta tsitaadiga

Kui ainult telefonina kasutada ja mitte väga palju rääkida, saab 7 ööpäeva hakkama, kui lisaks veebibrauserit, MSN'i, GPS'i, musapleierit jms kasutada ja nende kõrvale veel andmeedastuseks link püsti tõmmata, on suht loogiline, et millegi arvel peab see ju toimuma. Igiliikurit pole olemas. icon_smile.gif
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 22:25:41 vasta tsitaadiga

rasmusx kirjutas:
ajee kirjutas:
Kust võiks tasuta timeri(ajasti) sellele telefonile saada?

Tasuta stopperi saad tõmmata siit omale: http://www.allaboutsymbian.com/software/item/Mobipaq_Stopwatch.php.

kohe mitte ei taha see installeeruda.... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mustkast
HV kasutaja

liitunud: 03.04.2007




sõnum 25.02.2008 22:47:37 vasta tsitaadiga

ot mis telefoniga ei tule stopperit ega taimerit kaasa?! äratuskell ja kalender ikka on sees?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 25.02.2008 22:59:10 vasta tsitaadiga

Täna kasutasin poole päevast ikka wiFit ära, imes aku suht ära ;D
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2008 23:12:09 vasta tsitaadiga

blackwerew kirjutas:
Täna kasutasin poole päevast ikka wiFit ära, imes aku suht ära ;D


3 päeva on wifi kasutamisega täiesti normaalne, päevotsa netis jõlkumisega haiglas sai iga päev laadima pandud.. 2-3 akent veebi, ebuddy ja skype takkajärgi. Föön läheb muidugi huvitavalt soojaks, jahedas palatis hoidis näpud virged icon_wink.gif
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 26.02.2008 00:01:15 vasta tsitaadiga

Selles suhtes, et kuidas wiFit kasutades korraga n.t HV -es ja ebuddy-s olla saab?
Ja teine mure, et kuidas see sertifikaatide asi ära teha?
Tihtipeale loobib mingeid erroreid ette kui programme installin, ei aita vahest ka kuupäeva muutmine.
Kust ma saaks need .key vms. failid?

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 00:16:33 vasta tsitaadiga

blackwerew, sa ikka seda tead, et symbianil on multitasking üks väga hea variant? icon_biggrin.gif Hoiad menüüklahvi all ja siis.... icon_wink.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 26.02.2008 00:40:25 vasta tsitaadiga

Seda ma tean küll jah icon_biggrin.gif Aga samas kui ma kuskil weebis surfan ja punas nuppu vajutan siis minu meelest see ebuddy küll tööle ei lähe vaid peab uuesti sinna lehele minema kui vahepeal kuskil mujal olen käinud.
_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 26.02.2008 00:46:33 vasta tsitaadiga

rasmusx kirjutas:
Tasuta stopperi saad tõmmata siit omale: http://www.allaboutsymbian.com/software/item/Mobipaq_Stopwatch.php.

Jah, aga see on ainult stopper.

Proovisin Handy Clocki - sellele saab munade, pelmeenide jne jaoks eraldi taimerid salvestada, pole ainult tasuta.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 00:53:03 vasta tsitaadiga

blackwerew kirjutas:
Seda ma tean küll jah icon_biggrin.gif Aga samas kui ma kuskil weebis surfan ja punas nuppu vajutan siis minu meelest see ebuddy küll tööle ei lähe vaid peab uuesti sinna lehele minema kui vahepeal kuskil mujal olen käinud.


Ot see ebuddy on leht? icon_biggrin.gif

Otsi parem mõni programm msn'i jaoks.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keeRISTOrm
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 01:06:33 vasta tsitaadiga

blackwerew kirjutas:
Seda ma tean küll jah icon_biggrin.gif Aga samas kui ma kuskil weebis surfan ja punas nuppu vajutan siis minu meelest see ebuddy küll tööle ei lähe vaid peab uuesti sinna lehele minema kui vahepeal kuskil mujal olen käinud.


Tiri näiteks Fring, sellest siin samas teemas ka räägitud. See on taustal koguaeg lahti, ja saad samal ajal telefonis ükskõik mida teha icon_wink.gif Kui keegi midagi ütleb siis lööb selle lahti uuesti jne.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 19:46:02 vasta tsitaadiga

keeRISTOrm kirjutas:
blackwerew kirjutas:
Seda ma tean küll jah icon_biggrin.gif Aga samas kui ma kuskil weebis surfan ja punas nuppu vajutan siis minu meelest see ebuddy küll tööle ei lähe vaid peab uuesti sinna lehele minema kui vahepeal kuskil mujal olen käinud.
Tiri näiteks Fring, sellest siin samas teemas ka räägitud. See on taustal koguaeg lahti, ja saad samal ajal telefonis ükskõik mida teha icon_wink.gif Kui keegi midagi ütleb siis lööb selle lahti uuesti jne.

proovi seda, asjalikum kui fring:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4194973#4194973
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackwerew
Kreisi kasutaja
blackwerew

liitunud: 21.10.2007




sõnum 26.02.2008 20:27:41 vasta tsitaadiga

Ega tõesti, fring paneb mul koguaeg pange :S
Eks ma tõmban selle täna ära ja kui homme wiFi levialla jõuan siis proovin. icon_smile.gif

_________________
Loogika on idiootsuse viimane tase.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 28.02.2008 12:17:33 vasta tsitaadiga

Fring kuidagi kahtlane jah thumbs_down.gif kas keegi reaalselt ka 8GB kaarti proovinud on? Ei tea mida osta, kas 4GB või 8GB icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 14:12:21 vasta tsitaadiga

Nokia koduleheküljelt E51 kohta.
tsitaat:
Lisamälu kuni 4 GB microSD-mälukaartidel, kiirvahetuse võimalus
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 28.02.2008 15:15:59 vasta tsitaadiga

T2nel kirjutas:
Nokia koduleheküljelt E51 kohta.
tsitaat:
Lisamälu kuni 4 GB microSD-mälukaartidel, kiirvahetuse võimalus


8GB peaks samuti töötama, kuid kas on väga aeglane?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
T2nel
HV Guru
T2nel

liitunud: 25.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2008 15:37:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

8GB peaks samuti töötama, kuid kas on väga aeglane?

Siin kirjutab, et mõni kasutab 8GB microSDHC (High Capacity) kaarte ja pidi töötama, endal kogemus puudub. Kuuldavasti pidi tavalise microSD maksimum suurus olema 2GB ja üle selle on juba microSDHC (maksimum suurus 32 GB), ehk siis kui Nokia ütleb, et kuni 4 GB, siis E51-l peaks olema microSDHC seade.

http://discussions.europe.nokia.com/discussions/board/message?board.id=communicators&message.id=14038
Kommentaarid: 807 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 2 :: 651
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.