|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
18.02.2008 20:27:19
|
|
|
| tsitaat: |
Ja seda ka, et kas keegi viitsib teha vabaõhus mingi pildi sellega? Tahaks natukenegi aimu saada mis kvaliteediga pilti teeb
|
Siin on veidi pilte http://www.mobile-review.com/review/nokia-e51-2-en.shtml
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
18.02.2008 20:37:01
|
|
|
| avax kirjutas: |
EMT ärikasutajale on mingi 3k vist? |
Nii odava hinnaga kaasnes firmale minu teada ka aastane leping GSM-teenuse tasumise eest.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
18.02.2008 21:32:58
|
|
|
Suur tänu
Aga kui kellelgil on mingit head pakkumist/ideed E51 muretsemise kohapealt siis ps!
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
18.02.2008 21:50:33
|
|
|
| tsitaat: |
Aga kui kellelgil on mingit head pakkumist/ideed E51 muretsemise kohapealt siis ps!
|
Tööle minna ja osta . Kuigi ise võtsin ka Elioni järelmaksuga, jõulude aeg oli vaja kõigile midagi osta
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
18.02.2008 23:40:34
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| tsitaat: |
Aga kui kellelgil on mingit head pakkumist/ideed E51 muretsemise kohapealt siis ps!
|
Tööle minna ja osta . Kuigi ise võtsin ka Elioni järelmaksuga, jõulude aeg oli vaja kõigile midagi osta  |
Kooli kõrvalt tööle ei kipu Aga elisas on 4190 eek kliendile Läheb siis see loosi vast
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
19.02.2008 10:18:41
|
|
|
| keeRISTOrm kirjutas: |
| John Smith kirjutas: |
| tsitaat: |
Aga kui kellelgil on mingit head pakkumist/ideed E51 muretsemise kohapealt siis ps!
|
Tööle minna ja osta . Kuigi ise võtsin ka Elioni järelmaksuga, jõulude aeg oli vaja kõigile midagi osta  |
Kooli kõrvalt tööle ei kipu Aga elisas on 4190 eek kliendile Läheb siis see loosi vast |
kui hind määrab siis tele2 veel odavam
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
19.02.2008 15:50:31
|
|
|
Ostsin juba ära Aga selline küsimus, et niisama tuli idee pähe, et kas sellel on ka äkki vahet kui esimest korda laen, et kas võin kohe sisse lülitada või ei tohiks...? Tavaliselt olen kohe sisse lükanud
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
19.02.2008 16:14:05
|
|
|
Mina kui sain telefoni kätte ei pand kohe laadima, kasutasin niikaua kuni aku tühjaks sai ja panin järgmisel õhtul laadima.
Eile hommikul võtsin laadijast ja hommikul ilusti veel 7 pulka akut alles
Nüüd siis juba 6
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
19.02.2008 18:45:11
|
|
|
| uutel tel. on esimene laadimine tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
19.02.2008 23:15:02
|
|
|
Väga tore asi on ikka Hea näeb välja, menüü on kiire ja WLAN omab. Hea ost! 8)
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantka
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
21.02.2008 00:23:12
|
|
|
| vantka kirjutas: |
| Kas läbi usb telefoni mälukaardilt arvutisse 350mb faili kopeerimine ca 8min on norm kiirus või mitte?ca 730Kb/s |
Kui usb 2.0 arvutil siis peaks ikka kiiremini minema.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vantka
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2002
|
21.02.2008 00:27:19
|
|
|
| keeRISTOrm kirjutas: |
| vantka kirjutas: |
| Kas läbi usb telefoni mälukaardilt arvutisse 350mb faili kopeerimine ca 8min on norm kiirus või mitte?ca 730Kb/s |
Kui usb 2.0 arvutil siis peaks ikka kiiremini minema. |
USB 2 on jah ja kasutasin Nokia pc- suitet, aga kole aeglane tundub jah
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
21.02.2008 00:33:27
|
|
|
| vantka kirjutas: |
| keeRISTOrm kirjutas: |
| vantka kirjutas: |
| Kas läbi usb telefoni mälukaardilt arvutisse 350mb faili kopeerimine ca 8min on norm kiirus või mitte?ca 730Kb/s |
Kui usb 2.0 arvutil siis peaks ikka kiiremini minema. |
USB 2 on jah ja kasutasin Nokia pc- suitet, aga kole aeglane tundub jah  |
Aga ära kasuta PC-Suite'i, kasuta tavalist andmevahetust. Ehk siis copy/cut mälukaardilt arvutisse.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
21.02.2008 15:47:17
|
|
|
Krt, oleks vaja sms'id kõrvaliste silmade eest parooliga kaitsta. Ehk kellelgi on soovitusi? Tervet telefoni natuke ebamugav parooliga kaitsta...aina sisesta seda koguaeg
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
21.02.2008 18:42:11
|
|
|
Tänud, teeme proovi
EDIT: Selle programmiga sai siis saadetud kausta kenasti puhtaks jumal tänatud, et inbox alles jäi
kellelgi veel mingeid pakkumisi?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.02.2008 18:45:04
|
|
|
| solution kirjutas: |
kellelgi veel mingeid pakkumisi? |
Hmm... truudus ühele naisele näiteks?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
21.02.2008 18:56:19
|
|
|
| rex kirjutas: |
| solution kirjutas: |
kellelgi veel mingeid pakkumisi? |
Hmm... truudus ühele naisele näiteks?  |
asi ei ole selles....
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
21.02.2008 19:31:55
|
|
|
| Kas 8GB microSD HC mälukaart hakkaks sellel funkama? 1GB on krdima väike..
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
21.02.2008 21:15:13
|
|
|
Eespool on mainitud, et hakkab küll, aga võib telefoni aeglaseks vedada kui pilte laeb vms. Muidu on 4 normaalne.
Minul selle installi igatahes ei toeta millegipärast...
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
23.02.2008 12:50:11
|
|
|
selline küsimus siis, et inimesed kellele helistan kurdavad, et ma räägiks justkui maapõhjast
ei kuulda mind hästi. eelmise telefoniga seda jama polnud.
kuidas teil?
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
23.02.2008 13:34:27
|
|
|
| Ei ole keegi kurtnud. E51 kasutava sõbraga suheldes pole ka ise mingit anomaaliat märganud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
23.02.2008 20:56:41
|
|
|
| cdrom kirjutas: |
selline küsimus siis, et inimesed kellele helistan kurdavad, et ma räägiks justkui maapõhjast
ei kuulda mind hästi. eelmise telefoniga seda jama polnud.
kuidas teil? |
Oled kindel, et Loudspeaker'it ei aktiveerinud?
Aga asjast - see sõltub isendist, ühega tundus kõne tõesti natuke imelik, enda oma kostub enamvähem - nigelam kui siiski 6310i heli.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
23.02.2008 21:04:30
|
|
|
Kust võiks tasuta timeri(ajasti) sellele telefonile saada?
Elisa kodukal on öeldud, et taimer peaks olemas olema, aga ei leia
http://www.elisa.ee/client?id=1206&s=one&all=1&gid=17&pid=1817
Kui kellelegi tundub, et aku saab liiga kiiresti tühjaks, siis võib asi olla tööle jäänud rakenduses. Hoides all home klahvi, näidatakse tegumihalduris töötavaid rakendusi. Nii enesestmõistetav tundub rakendustest punase nupuga väljumine.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
23.02.2008 21:32:44
|
|
|
| avax kirjutas: |
Oled kindel, et Loudspeaker'it ei aktiveerinud?  |
ja kui see kuidagi aktiveeritud on
siis kas ta ise maha ei lähe? peale kõne lõppu näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
23.02.2008 21:37:42
|
|
|
Kurat... Kolme päevaga kisun tühjaks ära :S
Rakendusi mis lahti oleks ei ole.
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
23.02.2008 22:07:39
|
|
|
Manualist oled vaadanud. Kui ei leia siis vist ei tasu kõike uskuda mida Elisa kirjutab?
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
23.02.2008 23:04:39
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
Manualist oled vaadanud. |
Ikka
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rasmusx
HV kasutaja
liitunud: 19.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
25.02.2008 13:14:45
|
|
|
wiFi imeb akut ikka mõnusalt.
Ja üldse... Mul see aku kestvus kuidagi kahtlane.
3 päeva heal juhul maksimum :S
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
25.02.2008 13:27:50
|
|
|
| blackwerew kirjutas: |
WiFi imeb akut ikka mõnusalt.
Ja üldse... Mul see aku kestvus kuidagi kahtlane.
3 päeva heal juhul maksimum :S |
jah kui kellad viled peal siis 3 päeva max.
muidu kellelgi oli siin ka terve nädala aku vastu pidand
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
25.02.2008 14:46:14
|
|
|
Kui ainult telefonina kasutada ja mitte väga palju rääkida, saab 7 ööpäeva hakkama, kui lisaks veebibrauserit, MSN'i, GPS'i, musapleierit jms kasutada ja nende kõrvale veel andmeedastuseks link püsti tõmmata, on suht loogiline, et millegi arvel peab see ju toimuma. Igiliikurit pole olemas.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
25.02.2008 22:25:41
|
|
|
kohe mitte ei taha see installeeruda....
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mustkast
HV kasutaja
liitunud: 03.04.2007
|
25.02.2008 22:47:37
|
|
|
| ot mis telefoniga ei tule stopperit ega taimerit kaasa?! äratuskell ja kalender ikka on sees?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
25.02.2008 22:59:10
|
|
|
Täna kasutasin poole päevast ikka wiFit ära, imes aku suht ära ;D
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
25.02.2008 23:12:09
|
|
|
| blackwerew kirjutas: |
| Täna kasutasin poole päevast ikka wiFit ära, imes aku suht ära ;D |
3 päeva on wifi kasutamisega täiesti normaalne, päevotsa netis jõlkumisega haiglas sai iga päev laadima pandud.. 2-3 akent veebi, ebuddy ja skype takkajärgi. Föön läheb muidugi huvitavalt soojaks, jahedas palatis hoidis näpud virged
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
26.02.2008 00:01:15
|
|
|
Selles suhtes, et kuidas wiFit kasutades korraga n.t HV -es ja ebuddy-s olla saab?
Ja teine mure, et kuidas see sertifikaatide asi ära teha?
Tihtipeale loobib mingeid erroreid ette kui programme installin, ei aita vahest ka kuupäeva muutmine.
Kust ma saaks need .key vms. failid?
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
26.02.2008 00:16:33
|
|
|
blackwerew, sa ikka seda tead, et symbianil on multitasking üks väga hea variant? Hoiad menüüklahvi all ja siis....
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
26.02.2008 00:40:25
|
|
|
Seda ma tean küll jah Aga samas kui ma kuskil weebis surfan ja punas nuppu vajutan siis minu meelest see ebuddy küll tööle ei lähe vaid peab uuesti sinna lehele minema kui vahepeal kuskil mujal olen käinud.
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajee
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003
|
26.02.2008 00:46:33
|
|
|
Jah, aga see on ainult stopper.
Proovisin Handy Clocki - sellele saab munade, pelmeenide jne jaoks eraldi taimerid salvestada, pole ainult tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
26.02.2008 00:53:03
|
|
|
| blackwerew kirjutas: |
Seda ma tean küll jah Aga samas kui ma kuskil weebis surfan ja punas nuppu vajutan siis minu meelest see ebuddy küll tööle ei lähe vaid peab uuesti sinna lehele minema kui vahepeal kuskil mujal olen käinud. |
Ot see ebuddy on leht?
Otsi parem mõni programm msn'i jaoks.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keeRISTOrm
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2006
|
26.02.2008 01:06:33
|
|
|
| blackwerew kirjutas: |
Seda ma tean küll jah Aga samas kui ma kuskil weebis surfan ja punas nuppu vajutan siis minu meelest see ebuddy küll tööle ei lähe vaid peab uuesti sinna lehele minema kui vahepeal kuskil mujal olen käinud. |
Tiri näiteks Fring, sellest siin samas teemas ka räägitud. See on taustal koguaeg lahti, ja saad samal ajal telefonis ükskõik mida teha Kui keegi midagi ütleb siis lööb selle lahti uuesti jne.
|
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
26.02.2008 19:46:02
|
|
|
| keeRISTOrm kirjutas: |
| blackwerew kirjutas: |
Seda ma tean küll jah Aga samas kui ma kuskil weebis surfan ja punas nuppu vajutan siis minu meelest see ebuddy küll tööle ei lähe vaid peab uuesti sinna lehele minema kui vahepeal kuskil mujal olen käinud. |
Tiri näiteks Fring, sellest siin samas teemas ka räägitud. See on taustal koguaeg lahti, ja saad samal ajal telefonis ükskõik mida teha Kui keegi midagi ütleb siis lööb selle lahti uuesti jne. |
proovi seda, asjalikum kui fring:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4194973#4194973
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackwerew
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2007
|
26.02.2008 20:27:41
|
|
|
Ega tõesti, fring paneb mul koguaeg pange :S
Eks ma tõmban selle täna ära ja kui homme wiFi levialla jõuan siis proovin.
_________________ Loogika on idiootsuse viimane tase.
 |
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
28.02.2008 12:17:33
|
|
|
Fring kuidagi kahtlane jah kas keegi reaalselt ka 8GB kaarti proovinud on? Ei tea mida osta, kas 4GB või 8GB
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
28.02.2008 14:12:21
|
|
|
Nokia koduleheküljelt E51 kohta.
| tsitaat: |
| Lisamälu kuni 4 GB microSD-mälukaartidel, kiirvahetuse võimalus |
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
28.02.2008 15:15:59
|
|
|
| T2nel kirjutas: |
Nokia koduleheküljelt E51 kohta.
| tsitaat: |
| Lisamälu kuni 4 GB microSD-mälukaartidel, kiirvahetuse võimalus |
|
8GB peaks samuti töötama, kuid kas on väga aeglane?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
T2nel
HV Guru

liitunud: 25.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 807 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
2 :: |
651 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|