Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 104, 105, 106  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.10.2007 15:55:25 vasta tsitaadiga

õhtuti on 3k ringis online nanakis....kui just mcrabben piiranguid pole peale pannud...no 2k+ on kindlalt online...rafast on ikka väga palju seal serveris...
ise olen nanakis 77 TH täna tahaks 3. klassi questiga yhelepoole saada icon_razz.gif

BTW welcome back Miki icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Roger10
HV kasutaja
Roger10

liitunud: 24.03.2004




sõnum 29.10.2007 13:40:46 vasta tsitaadiga

Nanakis siis 3 eestlast (üks neist mina) subitud. Kohe kiirematel ka 3 klass olemas. Nii et Nanakis elu käib. Kes huvitatud siis see on ainuke märkimist väärt Lineage 2 privaat server.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Alandril
HV vaatleja
Alandril

liitunud: 14.03.2005




sõnum 29.10.2007 15:28:22 vasta tsitaadiga

Hehe pela tirib juba homme saab pelama kah vist ma arvan juba icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.10.2007 15:38:12 vasta tsitaadiga

Plah täitsa masendav õnn on mul craftidega icon_biggrin.gif 3x NM helmi failinud nüüd, terve majestic jewel seti failinud ja NM heavy fullbody tegemiseks kulus ka 2 attempti... Kindaid ja saapaid ei julge isegi proovida... Rec maksaks ~80 milli ja siis failida icon_cry.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RaidoR
Kreisi kasutaja
RaidoR

liitunud: 28.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2007 10:20:39 vasta tsitaadiga

Hakkasin kah seda siis mängima, tekkis üks küsimus, kas on peale killimise ja fishingu veel mingeid leveleid, mingit kaevamsit või midagi sellist?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henritorop
HV kasutaja
Henritorop

liitunud: 16.07.2006




sõnum 04.11.2007 01:16:12 vasta tsitaadiga

kaevamist küll ei ole ja minumeelest ei ole ka mingeid teisi. mingi asjade tegemine dwarfidel peaks olema küll.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Forgotten
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.11.2007 20:13:50 vasta tsitaadiga

Keegi juba test serveris Kamaeli ka proovinud on ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 11:18:52 vasta tsitaadiga

Ei ole proovinud ega ei hakka selle pärast accounti ka avama uuesti icon_razz.gif . L2gurus muidu teema, kust võib mõned pildid leida: http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=92191

Isiklik lemmik:
http://img219.imageshack.us/img219/2971/shot00051mx6.jpg
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 16:25:59 vasta tsitaadiga

Mis värk selle pooliku tiivaga on?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2007 20:51:28 vasta tsitaadiga

kuidagi peab ju aina kasvavale emo-kommuunile appealima, no?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 01.12.2007 08:21:13 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Mis värk selle pooliku tiivaga on?


Tal on 1 tiib ja kui ta saavutab mingi teatud leveli, siis kasvab talle ka teine tiib, millega kaasnevad mingid uber powerid.

piix see sõjavägi on mind ikka väga segi kamminud icon_biggrin.gif


Aga noh, mis seal ikka 2 nädalat veel, siis Ever, Snax ja m2ssu ühinevad klubiga arvatavasti.

_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 15:32:59 vasta tsitaadiga

Sai jälle Lineage II sisse lastud icon_rolleyes.gif Seekord siis C4.
Oskab keegi öelda kuidas Windowmode'i saaks? Muidu nagu eriti ei viitsigi mängida icon_sad.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:27:53 vasta tsitaadiga

alt+enter ei aita?
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:38:30 vasta tsitaadiga

Windowmode on ikka teine asi.
Tüütu koguaeg pressida
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2007 23:47:52 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Windowmode on ikka teine asi.
Tüütu koguaeg pressida

ini file's pidi vist midagi muutma, ei mäleta ise ka täpselt. Eks tee proovi, leiad kindlasti üles.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 10:26:26 vasta tsitaadiga

option.ini's muuda selline rida ära nagu startupfullscreen= true true muuda false'ks ...nii vist peaks saama
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2007 23:58:09 vasta tsitaadiga

Nüüd Windowsmode olemas thumbs_up.gif
Pole nii ammu Lineage'i mängind et ei mäleta enam mis nuppudega shortcutid töötasid icon_redface.gif

Mis see global Lineage II leht on muidu kah? Praegu pelan ainult privasi.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 00:50:56 vasta tsitaadiga

shortcutid on ju f1... klahvid & www.lineage2.com ikka icon_biggrin.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 01:08:49 vasta tsitaadiga

"EFFID" mul shortcutidena millegi prst küll ei tööta icon_confused.gif
Thx lehe eest.

Ah krt ikka pidi selle mängu eest maksma icon_evil.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 05.12.2007 18:25:46 vasta tsitaadiga

Mis sa siis arvasid?
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 11:04:51 vasta tsitaadiga

Retail serverid on kahjuks juba ammu mõttetud. Kes seal ikka enam manuaalselt expi teeb.
Õnneks lugesin siinsett eemat ja avastasin Nanaki servu (l2spreme) thumbs_up.gif Seal rahvast nii palju et any time any place saab ilusti gruppi.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asumaki
HV vaatleja
Asumaki

liitunud: 20.10.2007




sõnum 07.12.2007 19:47:33 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei tea kas l2 pole mingit modi " floating damage " jaoks we midagi taolist ,olen ise pikalt mänginud aga selle logi vahtimine hakkab üle viskama kuna pvp ajal niikuinii aega pole seda teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vylx
HV kasutaja
Vylx

liitunud: 19.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2007 18:50:55 vasta tsitaadiga

Kahjuks mitte. Olen ka sellist asja otsinud varem. icon_sad.gif
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
capa
HV vaatleja
capa

liitunud: 23.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2007 14:11:33 vasta tsitaadiga

sai siis oma retail acc jälle avatud et kamaeli proovida....
mõned screenid siis Chaotic Throne 1'st
http://capa.planet.ee/CT1/
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kremlin
HV vaatleja
kremlin

liitunud: 13.09.2003




sõnum 22.02.2008 17:12:43 vasta tsitaadiga

http://www.heavensgatel2.com/

selle nädala alguses lasti kõik kontod maha nii et server puha uusi tegelasi täis icon_biggrin.gif

abilehe link kah http://lineage2.stratics.com

_________________
Naljakas video ärge vaadake;)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2008 21:47:14 vasta tsitaadiga

kremlin kirjutas:
http://www.heavensgatel2.com/

selle nädala alguses lasti kõik kontod maha nii et server puha uusi tegelasi täis icon_biggrin.gif

abilehe link kah http://lineage2.stratics.com


50x exp, 200x adena.. palju seal rahvast õhtuti muidu on ja miks realm wipe tehti? Ei ole eriti tore seal areneda ja siis lambist tehakse nulliks. icon_neutral.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 00:00:31 vasta tsitaadiga

Samad küsimused, mis Killhoven-il.
Mitu mängijat seal siis umbes on? Ja kauaks seda serverit ka jätkub?
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2008 00:29:39 vasta tsitaadiga

Minu teada on privaat serverite maailmas praegu ainult Supreme mängimist väärt (nii 5x kui ka 15x server). Mõlemad serverid on mängijate hulgalt keskmise populatisooniga retail serveritega sama pulga peal.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 06.03.2008 15:39:41 vasta tsitaadiga

Kes seal supremes mängivad? Ise olen nanakis lvl46 spellsinger, äkki keegi võtaks clani?
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aurah
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2006




sõnum 09.03.2008 16:53:00 vasta tsitaadiga

ise sai ka uuesti nanakis mängima hakatud....endal seal siis 65 HE...kas seal eestlased kuhugi clani ka kokku koondunud või midagi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2008 22:23:52 vasta tsitaadiga

viimase info järgi on enamus eestlasi, kes enne seal mängisid sealt jalga lasknud...
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andykas
HV veteran
Andykas

liitunud: 28.08.2004




sõnum 25.03.2008 21:52:27 vasta tsitaadiga

Mingi jama supremes ja võimalik, et kaob üldse ära: http://free.elixhosting.com/supremel2/
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 22:34:29 vasta tsitaadiga

Andykas kirjutas:
Mingi jama supremes ja võimalik, et kaob üldse ära: http://free.elixhosting.com/supremel2/

Legal actions? icon_lol.gif
Supreme puhas pira servu ju, mida tema teha saab?
Aga jah, jõhkrad summad neil seal.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 25.03.2008 22:42:41 vasta tsitaadiga

tohoh, sai ka seal serveris mängitud tükk aega. (Raha neile ei kinkinud)

Alati arvanud, et raha topitakse tasku, aga ei arvanud, et nad nii hästi teenivad/teenisid...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 22:55:44 vasta tsitaadiga

Nad võivad ajada oma "legal" juttu, kaua tahavad, aga tõsiasi on see, et tegemist on lihtlabase piraatlusega. Eriti antud juhul, kus püütakse võõra toote pealt nii palju raha teenida, kui võimalik. Kõik see "donations" crap läheb nende taskusse, mitte serverite hooldamiseks. Selle raha teenivad nad legaalse palgatööga, aga annetused on neile lisarahaks, boonuseks, mille nad külmalt oma tasku pistavad. Selliste petiste koht on trellide, mitte arvutiekraani taga.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.03.2008 23:54:08 vasta tsitaadiga

dstar kirjutas:
Nad võivad ajada oma "legal" juttu, kaua tahavad, aga tõsiasi on see, et tegemist on lihtlabase piraatlusega. Eriti antud juhul, kus püütakse võõra toote pealt nii palju raha teenida, kui võimalik. Kõik see "donations" crap läheb nende taskusse, mitte serverite hooldamiseks. Selle raha teenivad nad legaalse palgatööga, aga annetused on neile lisarahaks, boonuseks, mille nad külmalt oma tasku pistavad. Selliste petiste koht on trellide, mitte arvutiekraani taga.

Väheke üle ei pinguta oma jutuga või? icon_rolleyes.gif

Privaat serverid on pigem Lineage II'le ja NCSoft'ile kasu, kui kahju toonud. Päris mitmed L2 mängijad tegid mänguga tutvust just privaat serverites ning osad neist liikusid hiljem retail serveritesse edasi. Need inimesed, kes nagunii ei oleks tasulist MMO'd mängima hakanud, ei mängi ju tegelikult mingit rolli.

Jah jah... muidugi, asi on põhimõttes, teised (NCSoft) teevad mängu valmis ja siis kurjad privaat serverite omanikud teenivad võõra tarkvara pealt raha. Kuid NCSofti mina küll kaitsma ei tõttaks. Lineage II on täielik bottimise paradiis ja NCSoftil pole sellest ei sooja ega külma, põhiline, et farmerid iga kuu neile $15 accounti pealt maksavad.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2008 00:40:58 vasta tsitaadiga

Well jah NCSofti tegemata jätmised on üks asi, aga see siiski ei anna nagu eriti õigust nende nn toote "varastamiseks"... Summad, mida Ashe sl2 lehel kirjutab on siiski müstiliselt suured...

See kasu/kahju on väga raskesti määratav... sest tegelikkuses on ju väga palju retaili mängijaid kadunud ka üha paranevatesse pira serveritesse ju..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LightsabeR
HV veteran
LightsabeR

liitunud: 19.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2008 01:56:33 vasta tsitaadiga

EvilMick007 kirjutas:
Well jah NCSofti tegemata jätmised on üks asi, aga see siiski ei anna nagu eriti õigust nende nn toote "varastamiseks"... Summad, mida Ashe sl2 lehel kirjutab on siiski müstiliselt suured...

See kasu/kahju on väga raskesti määratav... sest tegelikkuses on ju väga palju retaili mängijaid kadunud ka üha paranevatesse pira serveritesse ju..

No seal lehel võib ju ükskõik mida kirjutada. Äkki ajasid hoopis kõik koos (Ashe ka) taskud raha täis ja nüüd tegid sellise lükke. Kes seda tõde ikka teab.

Privaat serverid ei ole kunagi retailiga võrreldavad olnud, no ok, võrreldavad, kuid siiski chronicle või kaks maas. Lisaks sellele on privaat serveritega see jama, et kunagi ei tea millal maha läheb. Pealegi, ma usun, et suur osa neist, kes on retaili pealt privaat serveritesse läinud oleks muidu nagunii quittinud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dstar
Kreisi kasutaja
dstar

liitunud: 27.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.03.2008 04:27:56 vasta tsitaadiga

See privaserverite kasu/kahju teema on võrreldav piraatluse jutuga üldiselt. Üks pool ütleb, et piramine ei mõjuta mängutööstust ja teine pool ütleb, et mõjutab ikka küll - siin võib lõpmatuseni vaielda. L2 koodi lekkimine on tegelikult väga omapärane juhtum ja seda tuleks vaadata eraldi. Vaevalt, et NSsoft selle üle rõõmustab, et nende maksuline toode on tegelikult tasuta kättesaadav.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Asdaf
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2003




sõnum 26.03.2008 10:29:33 vasta tsitaadiga

Ilma pira servudeta ei teaks antud juhul 90% siin kirjutanutest L2-st midagi , tegemist oleks olnud lihtsalt mingi järjekordse suvalise aasia mmo-ga , mida nad
seal sadade kaupa aastas vorbivad .
Ja kas mitte priva servud NC Softi enda jagatud L2 beta tarkvarast algust ei saanud ? Ainus ebameeldivus oli neile ehk C4 levimine kui too veel retaili servudel peal oli .

Üldiselt kui NC Soft väga tahaks , saaks ta suuremad priva servud kinni panna - ju siis pole huvi .

Teine kahtlane asi on Walker bot , mille pealt NC Soft Samuti tundub pappi saavat selle valmistajalt ( farmivad bottide armeed , kes kuumaksu maksavad käivad asja juurde ) . Kuna muidu on väga raske seletada seda , et Walkeri uued töötavad versioonid on valmis vaata et enne NC Softi enda patche ning kroonikaid .


( Mingi pikk ja segane jura tuli icon_biggrin.gif )

_________________
Back to Nvidia .
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 12.04.2008 13:15:36 vasta tsitaadiga

I is wanna grind uhuhuhauahauaha icon_biggrin.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dwarve
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2006




sõnum 27.04.2008 19:49:48 vasta tsitaadiga

Tere!

Keegi tulevasse L2-paradise servusse ka plaanib minna?
Endal selline kavatsus olemas, et siis andke aga teada!

Tervitades,

Dwarve
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 21:36:13 vasta tsitaadiga

võimalik, et minek on.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dwarve
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2006




sõnum 27.04.2008 22:29:54 vasta tsitaadiga

igastahes, teen seal oma clanni, kui huvi pakub, mine vaata paradise foorumist, recruitmenti alt minu teemat icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2008 22:38:40 vasta tsitaadiga

Dwarve kirjutas:
igastahes, teen seal oma clanni, kui huvi pakub, mine vaata paradise foorumist, recruitmenti alt minu teemat icon_wink.gif

ega enne officiali sinna nägu ei topi.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dominus
HV Guru
Dominus

liitunud: 05.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 01:14:45 vasta tsitaadiga

Parajad noobcake'd koos. Teil vaikselt koppa ette ei viska ühest priva serverist teise veereda?
Oh yes! New server! Let's grind to lvl 70! Wohoo!
What? Wipe? Nuuuuuuuuuuu!!!!!!!111one
Hello new server! Ding lvl 2! Weeee...

icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 1 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2008 10:02:27 vasta tsitaadiga

Dominus kirjutas:
Parajad noobcake'd koos. Teil vaikselt koppa ette ei viska ühest priva serverist teise veereda?
Oh yes! New server! Let's grind to lvl 70! Wohoo!
What? Wipe? Nuuuuuuuuuuu!!!!!!!111one
Hello new server! Ding lvl 2! Weeee...

icon_biggrin.gif

ee..
pole vist 1a mänginud. võiks ju natuke jälle proovida.

_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dwarve
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2006




sõnum 28.04.2008 19:41:31 vasta tsitaadiga

Dominus,

ega sinul ei käsi ju keegi mängida.

Mängisin viimati detsembris, aga minu jaoks ongi l2-s kõige lahedam osa see algus, kus kõik on noobid ja pole hullult üles gearitud.

Ahjaa... tegelikult saab 70-st kõrgemale ka leveldada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
No_Limit
HV veteran
No_Limit

liitunud: 14.06.2003




sõnum 01.05.2008 16:18:08 vasta tsitaadiga

pole alates 07 suvest mänginud, võiks nagu uuesti teha nata icon_wink.gif
_________________
Ave, Caesar, morituri te salutant
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.05.2008 18:14:55 vasta tsitaadiga

supreme võib ju ka minna. supreme.com tulen ju interlude-ga välja nullist.
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  lineage 2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 98, 99, 100 ... 104, 105, 106  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.