|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
26.10.2007 15:55:25
|
|
|
õhtuti on 3k ringis online nanakis....kui just mcrabben piiranguid pole peale pannud...no 2k+ on kindlalt online...rafast on ikka väga palju seal serveris...
ise olen nanakis 77 TH täna tahaks 3. klassi questiga yhelepoole saada
BTW welcome back Miki
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Roger10
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2004
|
29.10.2007 13:40:46
|
|
|
| Nanakis siis 3 eestlast (üks neist mina) subitud. Kohe kiirematel ka 3 klass olemas. Nii et Nanakis elu käib. Kes huvitatud siis see on ainuke märkimist väärt Lineage 2 privaat server.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alandril
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2005
|
29.10.2007 15:28:22
|
|
|
Hehe pela tirib juba homme saab pelama kah vist ma arvan juba
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
29.10.2007 15:38:12
|
|
|
Plah täitsa masendav õnn on mul craftidega 3x NM helmi failinud nüüd, terve majestic jewel seti failinud ja NM heavy fullbody tegemiseks kulus ka 2 attempti... Kindaid ja saapaid ei julge isegi proovida... Rec maksaks ~80 milli ja siis failida
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RaidoR
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2006
|
03.11.2007 10:20:39
|
|
|
| Hakkasin kah seda siis mängima, tekkis üks küsimus, kas on peale killimise ja fishingu veel mingeid leveleid, mingit kaevamsit või midagi sellist?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henritorop
HV kasutaja

liitunud: 16.07.2006
|
04.11.2007 01:16:12
|
|
|
| kaevamist küll ei ole ja minumeelest ei ole ka mingeid teisi. mingi asjade tegemine dwarfidel peaks olema küll.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Forgotten
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2004
|
06.11.2007 20:13:50
|
|
|
| Keegi juba test serveris Kamaeli ka proovinud on ?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
07.11.2007 16:25:59
|
|
|
| Mis värk selle pooliku tiivaga on?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
painkillah
HV Guru

liitunud: 06.04.2003
|
07.11.2007 20:51:28
|
|
|
kuidagi peab ju aina kasvavale emo-kommuunile appealima, no?
_________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond. |
|
| Kommentaarid: 95 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
6 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.12.2007 08:21:13
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
| Mis värk selle pooliku tiivaga on? |
Tal on 1 tiib ja kui ta saavutab mingi teatud leveli, siis kasvab talle ka teine tiib, millega kaasnevad mingid uber powerid.
piix see sõjavägi on mind ikka väga segi kamminud
Aga noh, mis seal ikka 2 nädalat veel, siis Ever, Snax ja m2ssu ühinevad klubiga arvatavasti.
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
02.12.2007 15:32:59
|
|
|
Sai jälle Lineage II sisse lastud Seekord siis C4.
Oskab keegi öelda kuidas Windowmode'i saaks? Muidu nagu eriti ei viitsigi mängida
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
02.12.2007 23:27:53
|
|
|
| alt+enter ei aita?
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
02.12.2007 23:38:30
|
|
|
Windowmode on ikka teine asi.
Tüütu koguaeg pressida
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
02.12.2007 23:47:52
|
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
Windowmode on ikka teine asi.
Tüütu koguaeg pressida |
ini file's pidi vist midagi muutma, ei mäleta ise ka täpselt. Eks tee proovi, leiad kindlasti üles.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
03.12.2007 10:26:26
|
|
|
| option.ini's muuda selline rida ära nagu startupfullscreen= true true muuda false'ks ...nii vist peaks saama
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
03.12.2007 23:58:09
|
|
|
Nüüd Windowsmode olemas
Pole nii ammu Lineage'i mängind et ei mäleta enam mis nuppudega shortcutid töötasid
Mis see global Lineage II leht on muidu kah? Praegu pelan ainult privasi.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
04.12.2007 00:50:56
|
|
|
shortcutid on ju f1... klahvid & www.lineage2.com ikka
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
04.12.2007 01:08:49
|
|
|
"EFFID" mul shortcutidena millegi prst küll ei tööta
Thx lehe eest.
Ah krt ikka pidi selle mängu eest maksma
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
05.12.2007 18:25:46
|
|
|
Mis sa siis arvasid?
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
06.12.2007 11:04:51
|
|
|
Retail serverid on kahjuks juba ammu mõttetud. Kes seal ikka enam manuaalselt expi teeb.
Õnneks lugesin siinsett eemat ja avastasin Nanaki servu (l2spreme) Seal rahvast nii palju et any time any place saab ilusti gruppi.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asumaki
HV vaatleja

liitunud: 20.10.2007
|
07.12.2007 19:47:33
|
|
|
Ega keegi ei tea kas l2 pole mingit modi " floating damage " jaoks we midagi taolist ,olen ise pikalt mänginud aga selle logi vahtimine hakkab üle viskama kuna pvp ajal niikuinii aega pole seda teha
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vylx
HV kasutaja

liitunud: 19.06.2004
|
12.12.2007 18:50:55
|
|
|
Kahjuks mitte. Olen ka sellist asja otsinud varem.
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
capa
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2005
|
13.12.2007 14:11:33
|
|
|
sai siis oma retail acc jälle avatud et kamaeli proovida....
mõned screenid siis Chaotic Throne 1'st
http://capa.planet.ee/CT1/
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kremlin
HV vaatleja

liitunud: 13.09.2003
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
22.02.2008 21:47:14
|
|
|
50x exp, 200x adena.. palju seal rahvast õhtuti muidu on ja miks realm wipe tehti? Ei ole eriti tore seal areneda ja siis lambist tehakse nulliks.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
23.02.2008 00:00:31
|
|
|
Samad küsimused, mis Killhoven-il.
Mitu mängijat seal siis umbes on? Ja kauaks seda serverit ka jätkub?
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
23.02.2008 00:29:39
|
|
|
| Minu teada on privaat serverite maailmas praegu ainult Supreme mängimist väärt (nii 5x kui ka 15x server). Mõlemad serverid on mängijate hulgalt keskmise populatisooniga retail serveritega sama pulga peal.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
06.03.2008 15:39:41
|
|
|
| Kes seal supremes mängivad? Ise olen nanakis lvl46 spellsinger, äkki keegi võtaks clani?
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aurah
HV vaatleja
liitunud: 05.08.2006
|
09.03.2008 16:53:00
|
|
|
| ise sai ka uuesti nanakis mängima hakatud....endal seal siis 65 HE...kas seal eestlased kuhugi clani ka kokku koondunud või midagi?
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
09.03.2008 22:23:52
|
|
|
viimase info järgi on enamus eestlasi, kes enne seal mängisid sealt jalga lasknud...
_________________ Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada.. |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andykas
HV veteran

liitunud: 28.08.2004
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
25.03.2008 22:34:29
|
|
|
Legal actions?
Supreme puhas pira servu ju, mida tema teha saab?
Aga jah, jõhkrad summad neil seal.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
andres1221
HV kasutaja
liitunud: 12.07.2005
|
25.03.2008 22:42:41
|
|
|
tohoh, sai ka seal serveris mängitud tükk aega. (Raha neile ei kinkinud)
Alati arvanud, et raha topitakse tasku, aga ei arvanud, et nad nii hästi teenivad/teenisid...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
25.03.2008 22:55:44
|
|
|
| Nad võivad ajada oma "legal" juttu, kaua tahavad, aga tõsiasi on see, et tegemist on lihtlabase piraatlusega. Eriti antud juhul, kus püütakse võõra toote pealt nii palju raha teenida, kui võimalik. Kõik see "donations" crap läheb nende taskusse, mitte serverite hooldamiseks. Selle raha teenivad nad legaalse palgatööga, aga annetused on neile lisarahaks, boonuseks, mille nad külmalt oma tasku pistavad. Selliste petiste koht on trellide, mitte arvutiekraani taga.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
25.03.2008 23:54:08
|
|
|
| dstar kirjutas: |
| Nad võivad ajada oma "legal" juttu, kaua tahavad, aga tõsiasi on see, et tegemist on lihtlabase piraatlusega. Eriti antud juhul, kus püütakse võõra toote pealt nii palju raha teenida, kui võimalik. Kõik see "donations" crap läheb nende taskusse, mitte serverite hooldamiseks. Selle raha teenivad nad legaalse palgatööga, aga annetused on neile lisarahaks, boonuseks, mille nad külmalt oma tasku pistavad. Selliste petiste koht on trellide, mitte arvutiekraani taga. |
Väheke üle ei pinguta oma jutuga või?
Privaat serverid on pigem Lineage II'le ja NCSoft'ile kasu, kui kahju toonud. Päris mitmed L2 mängijad tegid mänguga tutvust just privaat serverites ning osad neist liikusid hiljem retail serveritesse edasi. Need inimesed, kes nagunii ei oleks tasulist MMO'd mängima hakanud, ei mängi ju tegelikult mingit rolli.
Jah jah... muidugi, asi on põhimõttes, teised (NCSoft) teevad mängu valmis ja siis kurjad privaat serverite omanikud teenivad võõra tarkvara pealt raha. Kuid NCSofti mina küll kaitsma ei tõttaks. Lineage II on täielik bottimise paradiis ja NCSoftil pole sellest ei sooja ega külma, põhiline, et farmerid iga kuu neile $15 accounti pealt maksavad.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilMick007
HV veteran
liitunud: 25.12.2001
|
26.03.2008 00:40:58
|
|
|
Well jah NCSofti tegemata jätmised on üks asi, aga see siiski ei anna nagu eriti õigust nende nn toote "varastamiseks"... Summad, mida Ashe sl2 lehel kirjutab on siiski müstiliselt suured...
See kasu/kahju on väga raskesti määratav... sest tegelikkuses on ju väga palju retaili mängijaid kadunud ka üha paranevatesse pira serveritesse ju..
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LightsabeR
HV veteran

liitunud: 19.09.2004
|
26.03.2008 01:56:33
|
|
|
| EvilMick007 kirjutas: |
Well jah NCSofti tegemata jätmised on üks asi, aga see siiski ei anna nagu eriti õigust nende nn toote "varastamiseks"... Summad, mida Ashe sl2 lehel kirjutab on siiski müstiliselt suured...
See kasu/kahju on väga raskesti määratav... sest tegelikkuses on ju väga palju retaili mängijaid kadunud ka üha paranevatesse pira serveritesse ju.. |
No seal lehel võib ju ükskõik mida kirjutada. Äkki ajasid hoopis kõik koos (Ashe ka) taskud raha täis ja nüüd tegid sellise lükke. Kes seda tõde ikka teab.
Privaat serverid ei ole kunagi retailiga võrreldavad olnud, no ok, võrreldavad, kuid siiski chronicle või kaks maas. Lisaks sellele on privaat serveritega see jama, et kunagi ei tea millal maha läheb. Pealegi, ma usun, et suur osa neist, kes on retaili pealt privaat serveritesse läinud oleks muidu nagunii quittinud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dstar
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2004
|
26.03.2008 04:27:56
|
|
|
| See privaserverite kasu/kahju teema on võrreldav piraatluse jutuga üldiselt. Üks pool ütleb, et piramine ei mõjuta mängutööstust ja teine pool ütleb, et mõjutab ikka küll - siin võib lõpmatuseni vaielda. L2 koodi lekkimine on tegelikult väga omapärane juhtum ja seda tuleks vaadata eraldi. Vaevalt, et NSsoft selle üle rõõmustab, et nende maksuline toode on tegelikult tasuta kättesaadav.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Asdaf
HV kasutaja
liitunud: 07.05.2003
|
26.03.2008 10:29:33
|
|
|
Ilma pira servudeta ei teaks antud juhul 90% siin kirjutanutest L2-st midagi , tegemist oleks olnud lihtsalt mingi järjekordse suvalise aasia mmo-ga , mida nad
seal sadade kaupa aastas vorbivad .
Ja kas mitte priva servud NC Softi enda jagatud L2 beta tarkvarast algust ei saanud ? Ainus ebameeldivus oli neile ehk C4 levimine kui too veel retaili servudel peal oli .
Üldiselt kui NC Soft väga tahaks , saaks ta suuremad priva servud kinni panna - ju siis pole huvi .
Teine kahtlane asi on Walker bot , mille pealt NC Soft Samuti tundub pappi saavat selle valmistajalt ( farmivad bottide armeed , kes kuumaksu maksavad käivad asja juurde ) . Kuna muidu on väga raske seletada seda , et Walkeri uued töötavad versioonid on valmis vaata et enne NC Softi enda patche ning kroonikaid .
( Mingi pikk ja segane jura tuli )
_________________ Back to Nvidia . |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
12.04.2008 13:15:36
|
|
|
I is wanna grind uhuhuhauahauaha
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dwarve
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2006
|
27.04.2008 19:49:48
|
|
|
Tere!
Keegi tulevasse L2-paradise servusse ka plaanib minna?
Endal selline kavatsus olemas, et siis andke aga teada!
Tervitades,
Dwarve
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
27.04.2008 21:36:13
|
|
|
võimalik, et minek on.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dwarve
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2006
|
27.04.2008 22:29:54
|
|
|
igastahes, teen seal oma clanni, kui huvi pakub, mine vaata paradise foorumist, recruitmenti alt minu teemat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
27.04.2008 22:38:40
|
|
|
| Dwarve kirjutas: |
igastahes, teen seal oma clanni, kui huvi pakub, mine vaata paradise foorumist, recruitmenti alt minu teemat  |
ega enne officiali sinna nägu ei topi.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dominus
HV Guru

liitunud: 05.03.2004
|
28.04.2008 01:14:45
|
|
|
Parajad noobcake'd koos. Teil vaikselt koppa ette ei viska ühest priva serverist teise veereda?
Oh yes! New server! Let's grind to lvl 70! Wohoo!
What? Wipe? Nuuuuuuuuuuu!!!!!!!111one
Hello new server! Ding lvl 2! Weeee...
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
1 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
28.04.2008 10:02:27
|
|
|
| Dominus kirjutas: |
Parajad noobcake'd koos. Teil vaikselt koppa ette ei viska ühest priva serverist teise veereda?
Oh yes! New server! Let's grind to lvl 70! Wohoo!
What? Wipe? Nuuuuuuuuuuu!!!!!!!111one
Hello new server! Ding lvl 2! Weeee...
 |
ee..
pole vist 1a mänginud. võiks ju natuke jälle proovida.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dwarve
HV vaatleja
liitunud: 02.01.2006
|
28.04.2008 19:41:31
|
|
|
Dominus,
ega sinul ei käsi ju keegi mängida.
Mängisin viimati detsembris, aga minu jaoks ongi l2-s kõige lahedam osa see algus, kus kõik on noobid ja pole hullult üles gearitud.
Ahjaa... tegelikult saab 70-st kõrgemale ka leveldada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
No_Limit
HV veteran

liitunud: 14.06.2003
|
01.05.2008 16:18:08
|
|
|
pole alates 07 suvest mänginud, võiks nagu uuesti teha nata
_________________ Ave, Caesar, morituri te salutant |
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kotmarjak
HV Guru

liitunud: 11.12.2003
|
01.05.2008 18:14:55
|
|
|
supreme võib ju ka minna. supreme.com tulen ju interlude-ga välja nullist.
_________________ Ole tore ! |
|
| Kommentaarid: 144 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
8 :: |
117 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|