|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.02.2008 00:37:07
|
|
|
maatriks, looda, et sul klappidega samamoodi ei lähe, nagu mul - üle 5 aasta külapeal ja nüüdseks nii heli kui struktuuri poolest kasutuskõlbmatud
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
18.02.2008 09:31:38
|
|
|
mina pidin kunagi ühele nn külje alla ujunud sõbra sõbrale seletama, et miks ma julgesin tema sõbra arvuti riistvaralise uuendamise eest raha küsida. see, et mina pidin asjad tema arvutisse ostma, ei olnud argument. jäingi "pahaks" teistkorda üks tütarlaps lihtsalt kadus ära kui ma ütlesin ,et ma tahan tema amiilokäki üleinstalli ja käima ajamise eest oma uneaja arvelt 300.- õlle ja taksorahaks.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
18.02.2008 12:15:36
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
ma korra mõtlesin, et teen hullu hinnakirja ja sellega peletan kõik "kliendid" eemale. printisin välja ja sellega asi piirduski
no lihtsalt ei suuda eitavalt vastata või raha küsida
sama asi on asjade laenamisega: kui laenan mingi asja välja ja seda kokkulepitud kuupäeval tagasi ei saa, siis peas mingi hääl peab tagasi küsimist ebaviisakaks. absurdne, ma tean
nagu oleks 3 isikut peas - 1 Jah, 1 Ei ja 1 vaatleja  |
Krt sama lugu siinpool ka. Ei suuda aitamata ka jätta. Aga ikka osade käest tuleb küsida, muidu hakkavad ära kasutama. Tavaliselt on nii, et umbes teed asja ära ja siis annad mõista , et see lugu polnud tasuta. Siis vaadatakse otsa , et mida sa tahad umbes raha ka veel . Kuigi oled mingi võibolla mõned tunnid asja peale kulutanud aega.
Mõned tuttavad on väga mõistlikud. Juba töökäigus uurivad , et noh palju siis tahad ka. Reeglina selliste käest võtan ikka vähem. Aga noh samas kõik tahavad oma töö eest raha ju
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.02.2008 18:23:07
|
|
|
mul siiani kõige kurioosseim juhtum selline: minu jaoks täiesti tundmatu inimene viis oma läppari Elioni garantiisse aga kindlasti oli vaja samal päeval läppar tagasi saada. mõelge nüüd loogiliselt - Saaremaa tingimustes läppari garantiiremont, mis toimub Tallinnas ja samal päeval tagasi aga sõber ülivastutuleliku teenindajana lubas asja korda ajada. mis te arvate kes probleemi lahendas? mina kes sai tänu? sõber/Elion! rahast pole üldse mõtet rääkida (minu ainus seos Elioniga on see, et tunnen esinduse töötajaid ja maksan järelmaksu )
sõber küll oli väga tänulik, aga jänt juhtum siiski. eluaegne sõber, kuidas ma jätan ta läbimõtlemata lubaduse täitmisel hätta eks ta mõtleski kohe, et ma teen Windowsil ja Pentiumil vahet, ehk aitan ja ei pea klienti pikalt saatma...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
18.02.2008 18:38:22
|
|
|
| aga milleks üldse tööd võtta, kui tasu ootad ja küsida ei julge?
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.02.2008 19:42:37
|
|
|
kännuämmelg, see on hälve kui abi palutakse (ehk pakutakse tööd), siis iga normaalne inimene ootab tasu abistamise eest, varieerub vaid tasu vorm. ja midagi pole teha, lihtsalt loomuses, et iga "tööpakkumine" tuleb vastu võtta
kui mul palutaks sünnitus vastu võtta, siis võtaks, kui oskaks. kui mul palutaks win peale lasta, siis lasen, sest oskan.
see tasustamise värk on pigem abipaluja südametunnistuse asi. mõni muud moodi ei oskagi elada, kui koguaeg teiste kukil elades ja kui temalt endalt abi küsida, siis "5.50+käive" psühholoogia pole minu rida, aga oletaks, et "ei" ütlemise oskus suht tihedas seoses inimtüübiga (koleerik ja misiganes need teised olid)
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
18.02.2008 20:07:33
|
|
|
paluks järgneva peale mitte solvuda..
Hälve võib tõesti olla see, kui võetakse töö ette, ei küsita raha ning pärast halatakse avalikus foorumis ning kirutakse tööandjaid ihneteks, lollideks jms...
Kui viimane osa välja jätta, siis muutub see automaatselt arguseks ning kui ka raha küsimise tahe välja jätta, siis metseenluseks.
Kui asi krooniliseks muutub, siis hakatakse enda õigustuseks otsima ka vabandusi, milledest üks lihtsamaid on see, kui peetakse tasuta töötegemist kõrgemasse kasti tõstvaks, teistele ülalt allavaatamiseks (vaat millise teo ma Sulle tasuta tegin!) ning samuti loodetakse hilisemat vastuteenet, mis paraku loogiliselt võttes kunagi olema ei saa.
Ravi on ühene- kui see töö/tegevus muutub peamiseks elatusallikaks, siis kaovad ka valehäbi ning võltstagasihoidlikkus..
edit: mis tuudutab seda enese tähtsaks pidamist, siis tegelik tulemus on hoopis vastupidine- Sinusse suhtutakse samamoodi nagu muudesse odavaisse asjusse.
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kännuämmelg
HV Guru

liitunud: 27.08.2002
|
18.02.2008 20:14:42
|
|
|
| asi, mille võib alati minema visata, mille pärast ei nuteta, mida võib suvalisel moel (ebareeglipäraselt) kasutada 8)
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
205 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
18.02.2008 20:49:17
|
|
|
laurx: Aga alati saab ju tööst ära öelda. Mina küll ütlen ja olen väga rahul selle väikse (valitud) kogukonnaga, kellele ma abistavat kätt ulatan.
Ja ülejäänud ajaga on ka igasugu huvitavat ette võtta - metsas jalutada, telekat vahtida, ajalehte lugeda jne...
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hufu
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2008
|
18.02.2008 21:16:13
|
|
|
Ma tahaks kooli ajal (enamasti) tundides käia aga ei saa kuna mind tuntakse kui kooli helitehnikut kes teeb väiksemaid asju tasuta. Ffs, palju väikseid asju teeb lõpuks kokku ikka suure. Valla tasemel on õnneks aru saadud ja tullakse juba enne küsima, et kui palju ma tasu saada tahan. Koolis aga arvatakse vist, et kuna saan tunnist ära, siis mulle sellest piisab
Ühe suurema ürituse eel läksin huvijuhi juurde ja küsisin, millal ma saan paberile alla kirjutada millega saaks raha. Ei tehtud teist nägugi kui avastasid, et ma sooviks lisaks puudutud tundidele (mis on tegelikult mulle kui 12. kl õpilasele kahju enne eksameid) veel lisa.
edit: Samuti on mul raskusi öelda Ei. Sõpradele kes on minu jaoks samaga valmis vastama, võin tõesti "aitäh"i eest midagi teha aga pärast mõnda korda kui võõrast olen aidanud, olen kõrvalt juhuslikult kuulnud, et mainitakse mind, kui probleemi võimalikku lahendajat kes ei taha selle eest midagi, kuna ta ju oskab..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
18.02.2008 21:38:50
|
|
|
tahanteada, paraku pean ma ise oma arveid maksma ja nii vinge vend ma veel ei ole ( loe peale kahte ja poolt aastat ametlikku it staai), et ma saaks viiekohalisi numbreid küsida ja need tingimusteta ka makstaks.. hetkel peab ennast veel nn harima, et mingist hetkest saaks samamoodi aega ratsionaliseerida.. pean hetkel silmas arveid per task.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
18.02.2008 21:46:17
|
|
|
Hufu, tegelesin ka koolis õppimise kõrvalt helitehniku ametiga. Kooli ajal tuli kõigiga hästi läbi saada ju. Nüüd kool läbi, aga heli käin neil vahepeal ikka keeramas ja raha võtan ka.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hufu
HV vaatleja

liitunud: 30.01.2008
|
18.02.2008 21:56:15
|
|
|
| raxz kirjutas: |
Hufu, tegelesin ka koolis õppimise kõrvalt helitehniku ametiga. Kooli ajal tuli kõigiga hästi läbi saada ju. Nüüd kool läbi, aga heli käin neil vahepeal ikka keeramas ja raha võtan ka.  |
Eks sellel ole palju häid "lisasid" Lähen sekretäri juurde ja küsin saali võtit - ei uurita, miks mul seda vaja on vaid lihtsalt antakse. Väga mugav, kui tuleb tahtmine suvalisel ajal saalis kitarri v trumme mängida ning seal parajasti midagi ees pole. Direktor ja õppealajuhataja ei vaata ka enam imelikult kui ma tundide ajal mööda koridore traavin - "ju on siis miskit vaja teha".
Tasu (mitte tingimata raha) peab aga oskama küsida. Mõistuse piires seda tehes ei jää tulevikus selle väga tähtsa oskuseta hätta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
18.02.2008 22:47:02
|
|
|
Suht usaldatakse jah. Igasuguste eifide ja õpetajate tubade võtmeid antakse (noh, ise võtan), isegi koolimaja üldvõtit (millega saab kõik klassid ja isegi dire kabineti lahti) on vaja olnud, ei küsitudki, miks. Enda jaoks võin koolist tehnikat ka võtta, kui vaja.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
18.02.2008 23:56:45
|
|
|
mul õnneks üks selline sõber, kes alati hindab mu abi - arvutihoolduse eest toob alati pudeli või raha või mõlemad korraga ma küll puksin vastu, kuna talle ma võin seda tööd niisama ka teha, aga siiani pole õnnestunud tasust ilma jääda kord kasutasin tema abi (kahe diivani transport ja kitsas koridoris neljandale tassimine), ning tahtsin tänu avaldada raha näol - oleks peaaegu peksa saanud eks-rahuvalvaja käsi jäi üsna kõri lähedal pidama sõnadega "Kui sa mulle korra veel raha pakud, siis käsi ja kõri satuvad kontakti!"
minu jaoks on tähtis tänulikkus, materiaalne pool polegi nii tähtis. mõni suhtub umbes "aa, korras? paar tundi kiiremini ei võinud ennast liigutada? ole ikka vunts, ma varsti leian mingi risu veel millega saad ajusid k3ppida. nohh, et sul igav ei hakkaks."
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
19.02.2008 00:17:31
|
|
|
arm2004, mul on ka paar sõpra, kellele pmst 24/7 valmis appi minema, sest saab mõnusalt juttu puhutud ja üleüldse väga lõbus on see värk, samas mõni on ala "siin on arvuti, ma ise lähen ära, et teed siis ära?" ja pärast "oh, thanks, töötab, kao nüüd minema?"
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.02.2008 02:10:55
|
|
|
maatriks, siukseid 24/7 sõpru mul ka hulgi. tõesti jõle kihvt koos istuda, natuke jooki võtta driveri tõmbamise ajal jne
aga just see üks sõber on huvitav - enne tituleeritakse Kuu hapnikumolekuliks, kui ta mu käest raha vastu võtab või ta ei sunni hoolduse eest raha vastu võtma
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Adebisi
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.07.2003
|
19.02.2008 05:08:46
|
|
|
arm2004, kui tead et osade vantide käes tasu ei saa ja vaadatakse ka veel mõnitavalt, siis mis mõttega sa üldse appi lähed? Varem oli endal ka niiet mingid sõprade sõbrad (ja kroonilised arvuti piixu keerajad) kutsusid koguaeg parandama aitäh ees, esimese 2 korra jooksul asi ei paranendud siis ütlesin lihtsalt ära et ei ole aega, kui kunagi hiljem pikema põtkimise peale kohale läksin anti eelmise korra eest ka raha
Põmst sa võid ju arvuti näppimise kõrvalt või siis sellises seltskonnas mainida et teenid lisaraha arvutite putitamisega, küll see südame peale koputab.
Selline variant ka et kui keegi appi kutsub vasta kohe et väikse papi eest võib küll.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kobax
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2008
|
19.02.2008 05:30:34
|
|
|
ei noh normaalsetelt sõpradelt raha ei võetagi.pärast oled ise ka hädas ja lüüakse kirves selga.
_________________ O:mootor sae,JONSERED,warna põhiline et käima läheb! PS kui on!
M:Gaz 24 84a musta värvi kena välimus lisainf ps
M:MB 240d 82a tõsiselt kena retro masin! kel huvi saadan pildid! |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
19.02.2008 08:26:55
|
|
|
nii palju edusamme olen teinud, et need pidevad IT-abi nõudvad inimesed on telefoni mustas nimekirjas.
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Priidik199
HV kasutaja

liitunud: 14.11.2005
|
19.02.2008 18:38:14
|
|
|
| Ma ka tüüpiline tasuta tegija. Teatakse, et enam-vähem asja jagan, tullakse probleemiga minu juurde ja siis tee ära. Okei, ma oskan ja mind huvitab IT ala , aga mitte midagi tasuta ka ei tehta. Varem läksin ise kohale ka, nüüd üldiselt lasen endale transpordi sebida või las kappavad ise minu juurde. Sõpradelt ja tuttavatelt lihtsalt imelik raha võtta ka, teinekord võib tema abi vaja minna. Aga inimesed on muidugi ka laisad, kui uurida ja otsida, saab ise ka asja tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
20.02.2008 18:49:00
|
|
|
koolis oli vaja mingit filmi vaadata, aga arvutil polnud DVD rommi. selle peale küsis klassivend, kas ma saaks DVD rommi netist tõmmata? see pidavat lihtne olema.
kust sellised geeniused tulevad?
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.02.2008 21:14:59
|
|
|
| tsitaat: |
kust sellised geeniused tulevad?
|
olen isegi sama asja mõelnud see on loogiline, et iga inimene ei saa olla igas valdkonnas spetsialist, aga enda elus rolli mängivas vallas võiks ikka mingid teadmised olemas olla
lohutan end teadmisega, et olen üsna mitut inimest harinud, et mis see arvuti ikkagi on (kuigi ise ka kõike ei tea)
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoMilleks
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
20.02.2008 22:02:47
|
|
|
| Vahel on mulle esitatud küsimusi: "miks mul netti pole?" või nagu täna: "miks klaventuuril osad tähed ei tööta?" (just nimelt 'klaventuur') Täiendavaid küsimusi pole mõtet esitada, sest vastus on peaaegu alati midagi sellist a la "mina ei tea", ka siis kui küsida, kas mingit errorit vmt näitab.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HA
HV Guru

liitunud: 02.05.2005
|
20.02.2008 22:35:24
|
|
|
| zann, äkki mõeldi DVD'd mängivad softi (nt. PowerDVD, WinDVD...)
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
121 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
20.02.2008 23:18:52
|
|
|
tööl üks klient pöördus sekretäri poole, et miks arvuti enam numbreid ei tee. sekretär, mitte just eriti hästi arvuteid tundev inimene, suunas kliendi kohe minu juurde. kuna enda klaveril numpad'i pole, siis läks natuke aega, et probleemi läbi närida - NumLock ja nüüd see klient on 2 nädalat käinud ja "tere arvutimees" stiilis tervitanud
asja teeb eriti jändiks see, et firma tegeleb puu- ja juurviljaga ja klient tuleb sekretäri käest küsima, miks ta arvuti enam numbreid ei tee ja probleemi lahendan mina, kõige madalama astme töötaja, komplekteerija
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zann
HV kasutaja
liitunud: 27.08.2003
|
21.02.2008 00:06:45
|
|
|
| HA, tegu oli tavalisese CD rommiga, ja tegin talle selgeks, et sellega ei ole võimalik vaadata DVD'd. selleks on vaja hankida DVD rom ja siis vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vermon
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2003
|
21.02.2008 00:42:17
|
|
|
Probleeme oleks suhteliselt lihtne lahendada kui inimesed oskaks rohkem infot anda. Eile just üks tüdruk küsis, et miks ta oma mäkiga kodulehte teha ei saa, õpetaja ka aidata ei oska
Pika pinnimise peale tuli välja, et teksiredaktor salvestas mingis imelikus formaadis.
Oleks kohe öelnud, et kirjutab valmis ja laseb üles aga näitab sortsu mitte nii nagu peaks siis oleks ju palju lihtsam
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
21.02.2008 13:38:04
|
|
|
| Aga kõik ongi kinni selles kuidas abivajaja sulle probleemi serveerib. Ja siis sina kui avitaja mõtle välja milles see probleemi iva tegelikult on.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Button
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
21.02.2008 15:13:33
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
tööl üks klient pöördus sekretäri poole, et miks arvuti enam numbreid ei tee. sekretär, mitte just eriti hästi arvuteid tundev inimene, suunas kliendi kohe minu juurde. kuna enda klaveril numpad'i pole, siis läks natuke aega, et probleemi läbi närida - NumLock ja nüüd see klient on 2 nädalat käinud ja "tere arvutimees" stiilis tervitanud
asja teeb eriti jändiks see, et firma tegeleb puu- ja juurviljaga ja klient tuleb sekretäri käest küsima, miks ta arvuti enam numbreid ei tee ja probleemi lahendan mina, kõige madalama astme töötaja, komplekteerija  |
selle jutu peale tuli meelde endal pisuke lugu.
pöördub 1 tuttav tibi minu poole, et kle arvutil (ibm t43) siuke jama, et ei saa normaalselt trükkida enam, et mõnede tähtede asemel tulevad numbrid. noh endal pm. sama arvuti ees, esimene asi kohe noh sul numlcok peal, vajuta shift+numlock ja asi korras.
ilmselgelt ei olnud asi korras, no siis läks juba netis tuhlamiseks, et kas veel miski variant v hoopis arvuti pekkis vähe.
sai 1 tunnike jamatud, leotud erineviad materjale, ei miskit.
lõpplahendina selgus, et neiuke oli pisut segi ajanud, kui ütlesin et vajuta shift+numlock, oli tema hoopiski vajutanud space+numlock.
tjah, sain ikka korraliku kõhutäie naerda
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lindman
HV kasutaja
liitunud: 28.01.2007
|
21.02.2008 20:31:01
|
|
|
| Suvel sain kõne oma isalt, kes palus wifi parool ära vahetada. Nimelt oli ta kuude eest andud parooli ka naabrimutile, kelle tütrel oli ju vaja kooli jaoks netis käia ja et nemad endale enne ühte kuud netti sisse ei saa. Niisama siis läks neli kuud ja netist ei olnud kipu ega kõppu, nett pidevalt umbes ja mingit tasu kah selle kasutamise eest ei ole saanud. Muutsin siis parooli ära ja ennäe, kes samal õhtul uksetaga on, 300 krooni näpus ja kurdab, et netti pole.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dexter666
HV veteran

liitunud: 29.08.2002
|
21.02.2008 21:18:50
|
|
|
| ndk kirjutas: |
| Erm... kas see nupp pole mitte Fn? |
IBM-l on numlocki sisse välja lülitamiseks ikka shift+numlock kombinatsioon.
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.02.2008 22:14:52
|
|
|
| dexter666 kirjutas: |
| ndk kirjutas: |
| Erm... kas see nupp pole mitte Fn? |
IBM-l on numlocki sisse välja lülitamiseks ikka shift+numlock kombinatsioon. |
HP'l ka...
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
21.02.2008 22:16:38
|
|
|
Minul omal küll mitte. Ikka fn nupp selleks.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
21.02.2008 22:23:32
|
|
|
pole üldse võimatu, et segast peksan eelmine nädal sai ühega hullatud ja pähe on sööbinud shift-variant
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.02.2008 12:13:57
|
|
|
suvel pöördus üks neiu mine poole probleemiga et printer ei tööta. sai siis mingi tunnike jamatud, umbes et proovi seda ja vaata mis nüüd teeb jne.. sai igast errorite kohta küsitud jne.. lõpuks siis neiu ütleb et "a kle, ma siin eile laadisin oma mp3 pleierile lugusid peale ja ei pannud printeri kaablit tagasi"
ma olin muidugi " "
aga samas enda lollus ka et ei küsind kaabli kohta, naiste puhul peaks see esimene küsimus olema
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
22.02.2008 12:15:06
|
|
|
| No esimene asi, mida teha on ju kontrollida, kas kõik kaablid on küljes. See käib ka toitekaabli kohta muide.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
22.02.2008 12:17:42
|
|
|
| no ma eeldasin et kõik kaablid on järgi kuna ta oli alles mingi aeg varem printinud
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
22.02.2008 12:19:06
|
|
|
| tsitaat: |
no ma eeldasin et kõik kaablid on järgi kuna ta oli alles mingi aeg varem printinud
|
Ei tohi kunagi midagi eeldada.
Tuleb üleküsida.
Lisaks ka küsimus, mida tegid hetk enne seda kui "asi katki läks".
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zzzzz
HV kasutaja

liitunud: 07.10.2003
|
22.02.2008 14:46:11
|
|
|
Toodi mulle kast ja arvati, et poiss on mingi juhtme tagurpidi pannud. Äkki ma saan vaadata.
Ketas nahkas ja arvuti ei käivitu kui kettal toide järgi on.
Tea kas üritas sleiviks teha?
_________________ -puudub- |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
infidel
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2004
|
22.02.2008 15:20:38
|
|
|
| zzzzz kirjutas: |
Toodi mulle kast ja arvati, et poiss on mingi juhtme tagurpidi pannud. Äkki ma saan vaadata.
Ketas nahkas ja arvuti ei käivitu kui kettal toide järgi on.
Tea kas üritas sleiviks teha? |
Kas ma olen nüüd ületöötanud või mis, aga mitte ei saa aru, kuidas see peaks olema sleiviks tegemisega seotud.
Mina näen, et kettal on voolu väheks jäänud ja head inimesed on flopiseadme arvelt juurde andnud.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004

|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RandomHero
HV veteran

liitunud: 30.12.2006
|
02.03.2008 13:59:14
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| seal on keegi surund jumperitesse selle flopi toite.. ketta elektroonika on peetis. |
ma jõudsin juba paanikasse minna, et äkki mu arvuti on sellepärast aeglane, et mul kõvaketaste tagant üks juhe puudu.
Ise sai paar nädalat tagasi kuulatud kursaõe kisa, et tal on nõme laptop, läheb süles kuumaks. Kui ma siis julgesin mainida, et riie ummistab ventilatsiooniavad ära, kisas: "see on ju SÜLEarvuti!". Kuigi olen natuke isegi nõus, sülearvuti võiks süles töötada küll
_________________ Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka. |
|
| Kommentaarid: 134 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
126 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CoperniK
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NoMilleks
HV kasutaja
liitunud: 04.04.2007
|
03.03.2008 13:13:41
|
|
|
Meenub, et käis läbi küll kunagi, aga ei suutnud nüüd isegi leida...
Ehk leian, kui kainem olen.........
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
katzkatz
HV vaatleja

liitunud: 08.04.2008
|
08.04.2008 21:16:44
|
|
|
Mäletan, et minul vanaisa kunagi üritas arvutit kasutada ja siis hakkas järsku kurtma, et ta ei saa enterit vajutada. Ma siis uurisin, et no kuidas ei saa, klahv käib ju üles-alla ilusasti, aga tema ikka, et ei saa enterit vajutada. Lõpuks sain aru siis - tahtis tegelikult hoopis järgmisele reale minna Wordis, aga miskipärast ei õnnestunud (ei mäleta enam, miks).
_________________ Kvaliteetmööbel parima hinnaga: büroomööbel & kontorimööbel |
|
| tagasi üles |
|
 |
|