|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
18.02.2008 22:12:30
|
|
|
GeForce 8800GTS 512
Core 650MHz (624 GFLOPS)
Memory 970MHz, 256-bit
Shader 1625MHz (128 Units)
GeForce 8800Ultra
Core 612MHz (576 GLOPS)
Memory 1080MHz, 384-bit
Shader 1500MHz (128 Units)
Parim on suhteline. Parim hinna suhtes? Võimsuselt on ju kaardid peaaegu samad. Ühel GPU parem, teisel mälu. Mis vahet seal on, kas üks saab mingi hetk mingis mängus 10 kaadrit sekundis rohkem, või vähem.
Sulle meeldib 8800 Ultra? Aga palun, mine osta endale see! Mis sest, et see on vanem, kallim, võtab rohkem voolu ja vajab rohkem jahutust... Nii, et mis otsast see siis parim on?
viimati muutis Degwees 18.02.2008 22:20:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.02.2008 22:17:46
|
|
|
| Degwees kirjutas: |
| Nii, et mis otsast see siis parem on? |
Selle poolest, et ta perfib siiski kõige paremini hetkel ühelistest GPU-dest. 3Way SLI ULTRAga praegu kangeim kooslus, kuid kui ATI lõpuks quad CF jaoks ka drivud toob, siis tuleb palju kasutajasõbralikum ja parem lahendus.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
18.02.2008 22:22:36
|
|
|
Triple SLI on täiesti mõttetu ost. Kolmas kaart annab sulle juurde 0-15%, aga rahakott tühjeneb rohkema, kui 15 000.- võrra.
4x HD 3870 ostes maksaksid 10 000.- ja mina usun, et see on parem ost. Pealegi, uuem teema ja DX10.1.
HD 3870 X2 kaarte siiski hetkel ei soovita osta. Ei ole oma hinda väärt
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
18.02.2008 22:27:40
|
|
|
| Degwees, kustotsast HD3870x2 oma hinda väärt pole ? See hind kukub veelgi ja minu arust high-end kohta vägagi soodne hind. Parima eest peadki natukene rohkem raha välja ka köhima võrreldes best bang for bucki eest.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
18.02.2008 22:33:44
|
|
|
| heretic666 kirjutas: |
| Degwees, kustotsast HD3870x2 oma hinda väärt pole ? See hind kukub veelgi ja minu arust high-end kohta vägagi soodne hind. Parima eest peadki natukene rohkem raha välja ka köhima võrreldes best bang for bucki eest. |
Lisaksin veel seda,et HD 3870X2 on enam jaolt parem, kui HD 3870 CF.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
19.02.2008 09:46:00
|
|
|
Julgen selles kahelda, et X2 kahest tavalisest 3870st parem on.
HD 3870 X2 on õrnalt parem, kui 8800GTS 512. Jah, tõesti, kahe GPU võimsus kokku annab talle ühe armsa 1 TFLOPS, aga ega ainult sellest piisa.
heretic666, tõesti, see hind ka langeb, aga hetkel on ta veel liiga kallis.
EDIT: Vaatasin newegg'ist hindu igaks juhuks järgi.
Erinevate firmade HD 3870 X2 450$
eVGA 8800GTS 512 290$
eVGA 8800GTX 410$
Kaartide järjekord oli sätitud nii, et odavamad tuleks esimesena ja eVGA omad olidki esimesed.
viimati muutis Degwees 19.02.2008 09:52:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
19.02.2008 09:46:28
|
|
|
8800GT on täiesti ära unustatud. Jah, tal on kehv jahutus, kuid kui too kaart SLI-sse lükata saab mõistliku hinna eest omale sellise püssi koju, et oioi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
19.02.2008 09:47:36
|
|
|
| Degwees kirjutas: |
Julgen selles kahelda, et X2 kahest tavalisest 3870st parem on.
|
Aga vaata siis benchmarke..
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Degwees
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.02.2007
|
19.02.2008 09:57:22
|
|
|
| fredd, algul, kui kaart välja tuli, siis sai vaadatud 3-4 review'd ja ühes neis tõesti näitasid tulemused, et X2 on teistest peajagu üle. Ülejäänutes ei olnud midagi üle mõistuse head.
|
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.02.2008 15:29:48
|
|
|
G92-l on ju max 128 shaderit..
ning kui GTX ka G92 baasil tuleb siis..
eks ta üks kõrgema kellaga ja 384bit/768mb kaart ole
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
19.02.2008 15:31:23
|
|
|
AC S1 paigaldajatele:
ostke mingit räbusti eemaldajat ja puhastage mälukivid sellega - radikad peale ( ühtlast survet kuskil 15 sec. ) . Ei kuku nad kuskile ja seisavad ilusti.
Lisa vent ei olegi vist väga vajalik kui ei klokki asja - ma igaksjuhuks ostsin:
trubomodul - idle 40c ( ennem 45c )
turbomodul - load 55c ( ennem 61,62c )
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
19.02.2008 15:34:18
|
|
|
| Winterwind kirjutas: |
G92-l on ju max 128 shaderit..
ning kui GTX ka G92 baasil tuleb siis..
eks ta üks kõrgema kellaga ja 384bit/768mb kaart ole |
9800GTX peab tulema G100.
Ja kui kuulujutud tõesed siis tuleb ikka üks killer kaart
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.02.2008 15:42:05
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
G92-l on ju max 128 shaderit..
ning kui GTX ka G92 baasil tuleb siis..
eks ta üks kõrgema kellaga ja 384bit/768mb kaart ole |
9800GTX peab tulema G100.
Ja kui kuulujutud tõesed siis tuleb ikka üks killer kaart  |
Algul oli jah jutt, et 9800GTX on 1,8milardit trannsi ja 384SP-d ning jah G100.
Aga hetkel kõlakad räägivad, et mingi G92 baasil "junn" ongi 9800GTX.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
19.02.2008 15:52:43
|
|
|
| G80, G92 ei saa enam kõvemaks teha, 9800GTX ei saa olla natukene kiirem kui 9600GT.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.02.2008 15:57:43
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
| G80, G92 ei saa enam kõvemaks teha, 9800GTX ei saa olla natukene kiirem kui 9600GT. |
9600 on ju aeglasem kui 8800gt 512mb.
gtx oleks kiirem kui 88gts 512mb ja kiirem kui 88ultra
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
19.02.2008 15:59:06
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
| G80, G92 ei saa enam kõvemaks teha, 9800GTX ei saa olla natukene kiirem kui 9600GT. |
9600GT-l on ju 64SP-d, võib olla poogivad G92-l mõned lisa SP-d panevad juurde takti jne.
Eks varsti näeb, kaua pole välja tulekuni jäänud.
_________________ Ära siia kliki |
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
19.02.2008 16:06:03
|
|
|
Elame näeme, mis sealt tuleb, ei tahaks uskuda, et selline jura välja lastakse, loogiline oleks, et GTX (G100 kui tuleb) oleks kiirem kui 9800X2.
E: 9800X2 peaks tegelikult olema 8800X2
Jube segadus on nVidia pool kokku keeratud.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
19.02.2008 16:08:17
|
|
|
| G80 kirjutas: |
| Firefly kirjutas: |
| Winterwind kirjutas: |
G92-l on ju max 128 shaderit..
ning kui GTX ka G92 baasil tuleb siis..
eks ta üks kõrgema kellaga ja 384bit/768mb kaart ole |
9800GTX peab tulema G100.
Ja kui kuulujutud tõesed siis tuleb ikka üks killer kaart  |
Algul oli jah jutt, et 9800GTX on 1,8milardit trannsi ja 384SP-d ning jah G100.
Aga hetkel kõlakad räägivad, et mingi G92 baasil "junn" ongi 9800GTX.  |
Aga mis motivatsiooni on nVidial üüberkaardi väljalaskmiseks? 8800 GT on kiireim single kaart keskklassis ja 8800 GTS 512MB kõrgklassis. Kõlab loogiliselt, et olemasolevatest G80 GPU-dest lastakse välja die-shrinkitud versioon, millele siis jaopärast kella otsa keeratakse, et säiliks mingi illusioon progressist. Mängurid aga saavad sama või odavama hinnaga jahedama ja veidi kiirema GPU. Kõik on enamvähem rahul
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
19.02.2008 16:09:49
|
|
|
erick, ei ole rahul, kui ainult nime muudetakse
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.02.2008 18:07:19
|
|
|
60c loadis? sul päris hea õhuringlus kastis?
mul seisab s1 + turbo module mingi teist nädalat lauanurgal, ootab kaardi peale surumist
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
19.02.2008 18:08:55
|
|
|
| palju häält see turbomodul teeb?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
onufred
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.12.2004
|
19.02.2008 18:17:20
|
|
|
| Killerwave kirjutas: |
8800GT on täiesti ära unustatud. Jah, tal on kehv jahutus, kuid kui too kaart SLI-sse lükata saab mõistliku hinna eest omale sellise püssi koju, et oioi.  |
8800 GT Slis on täielik mõtetus, selle raha eest saad 3870 CF, mis on tunduvalt kiirem ja igati parem,8800 Gt on küll üksikuna parem kui üksikuna 3870, kuid 3870 cf teeb 8800 slile ikka ilusti ära.
|
|
| Kommentaarid: 133 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
119 |
|
| tagasi üles |
|
 |
switch
HV veteran
liitunud: 14.01.2003
|
19.02.2008 18:31:19
|
|
|
trubomoduli vendid iseenesest vaiksed - mul Abit Fatal1ty AN8 millel chipseti vent + 2 väikest lisa venti - need lärmavad kõigest nii või naa üle.
õhuringluse kohta ei oska midagi öelda kui hea ta on - üks 120 vent puhub kastist välja ja küljepeal veel üks 80mm.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
135 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
19.02.2008 20:23:49
|
|
|
| onufred, ehk vaatad uuesti 8800GT hinna ja 3870 hinna üle, enne kui väidad et nvidia hinna eest saad 2x ati...
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
19.02.2008 20:28:42
|
|
|
ppg, Imo kui nüüd nagu mõtlikskleda asja üle järgi siis 3850 on sisuliselt sama kiire ja hind jääb tõesti seljuhul samasse kanti
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
its2cold
HV veteran
liitunud: 13.03.2006
|
19.02.2008 22:01:15
|
|
|
| ppg kirjutas: |
| onufred, ehk vaatad uuesti 8800GT hinna ja 3870 hinna üle, enne kui väidad et nvidia hinna eest saad 2x ati... |
Jutt ju SLI ja CF, ehk siis kahest kaardist...
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
174 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
19.02.2008 22:09:35
|
|
|
see kellele meeldib ati rohkem ostab ati, kellele nvidia ostab nvidia, kellel vahet ei ole vaatab korra rahakotti ja vaatab perfi vahesid mis vahet sellele on kas ostad 8800gt @ sli või 3870@cf, sisuliselt sama vahe on suht tühine.
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
19.02.2008 22:17:53
|
|
|
| sellesmõttes on vahe, et kui mõni mäng ei kasuta SLI'd / Crossfire't ära korralikult või ei tööta SLI'ga, siis lülitad SLI välja ning üksik 8800GT on parem, kui HD3870.. Ei?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
19.02.2008 22:23:55
|
|
|
| See on küll vale teema vaidlemiseks, pigem vaadake, kas teie lemmik mäng toetab paremini SLI või CF.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ppg
HV Guru

liitunud: 14.07.2003
|
19.02.2008 23:11:14
|
|
|
| its2cold kirjutas: |
| ppg kirjutas: |
| onufred, ehk vaatad uuesti 8800GT hinna ja 3870 hinna üle, enne kui väidad et nvidia hinna eest saad 2x ati... |
Jutt ju SLI ja CF, ehk siis kahest kaardist... |
Ei pannud tähele sli kirja, sain aru et väide käis ühe 8800gt kohta.
|
|
| Kommentaarid: 171 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
5 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
20.02.2008 00:37:56
|
|
|
| onufred kirjutas: |
| Killerwave kirjutas: |
8800GT on täiesti ära unustatud. Jah, tal on kehv jahutus, kuid kui too kaart SLI-sse lükata saab mõistliku hinna eest omale sellise püssi koju, et oioi.  |
8800 GT Slis on täielik mõtetus, selle raha eest saad 3870 CF, mis on tunduvalt kiirem ja igati parem,8800 Gt on küll üksikuna parem kui üksikuna 3870, kuid 3870 cf teeb 8800 slile ikka ilusti ära. |
ei ole tunduvalt kiirem tegelt, pigem minimaalselt ja kui AA ja AF peale panna(mis must be for gamers) siis ATI annab otsad ja nagu mainiti siis kui mõni mäng ei toeta SLId või CFi siis 8800gt üksikuna on parem kui 3870
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
G80
HV Guru

liitunud: 27.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 256 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
210 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siLc
HV Guru
liitunud: 22.12.2003
|
20.02.2008 21:55:07
|
|
|
Ostsin eile XFX-i 8800GT, täna sai Ordist AC S1 ka peale. Isegi ilma turbomoodulita, mida Ordis peale pakuti, on temp 43c idle ja pooltunnikest CoD4-ja jooksul 60c piiri alla jäi. Kusjuures tempid olid oluliselt kõrgemad kui arvuti korpus lahti oli. Loodetavasti mäluradikad ei kuku ära jah...
Kaart ise on muidugi kõva edasiminek 7900GTX-st
|
|
| Kommentaarid: 197 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
186 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AJ
HV Guru

liitunud: 03.02.2005
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HDTanel
Overclocker

liitunud: 15.12.2002
|
20.02.2008 22:10:29
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Ostsin eile XFX-i 8800GT, täna sai Ordist AC S1 ka peale. Isegi ilma turbomoodulita, mida Ordis peale pakuti, on temp 43c idle ja pooltunnikest CoD4-ja jooksul 60c piiri alla jäi. Kusjuures tempid olid oluliselt kõrgemad kui arvuti korpus lahti oli. Loodetavasti mäluradikad ei kuku ära jah...
Kaart ise on muidugi kõva edasiminek 7900GTX-st  |
Mind ajab närvi, et siiamaani pole midagi huvitavat pelada.. kõik nagu seisab, meibi nvidia hoiab ka ennast tagasi sellepärast, et mängud ei nõua hetkel nii kõva performance ja tulevikku vaadates ka praegu midagi tulemas pole. Riistvara ise väga hea jõudluse peal juba praegu.
_________________ Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel |
|
| Kommentaarid: 635 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
496 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
20.02.2008 22:16:03
|
|
|
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
Ostsin eile XFX-i 8800GT, täna sai Ordist AC S1 ka peale. Isegi ilma turbomoodulita, mida Ordis peale pakuti, on temp 43c idle ja pooltunnikest CoD4-ja jooksul 60c piiri alla jäi. Kusjuures tempid olid oluliselt kõrgemad kui arvuti korpus lahti oli. Loodetavasti mäluradikad ei kuku ära jah...
Kaart ise on muidugi kõva edasiminek 7900GTX-st  |
Mind ajab närvi, et siiamaani pole midagi huvitavat pelada.. kõik nagu seisab, meibi nvidia hoiab ka ennast tagasi sellepärast, et mängud ei nõua hetkel nii kõva performance ja tulevikku vaadates ka praegu midagi tulemas pole. Riistvara ise väga hea jõudluse peal juba praegu. |
sama siin.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
20.02.2008 22:19:11
|
|
|
| fredd kirjutas: |
| PlatoonSgtElias kirjutas: |
| siLc kirjutas: |
Ostsin eile XFX-i 8800GT, täna sai Ordist AC S1 ka peale. Isegi ilma turbomoodulita, mida Ordis peale pakuti, on temp 43c idle ja pooltunnikest CoD4-ja jooksul 60c piiri alla jäi. Kusjuures tempid olid oluliselt kõrgemad kui arvuti korpus lahti oli. Loodetavasti mäluradikad ei kuku ära jah...
Kaart ise on muidugi kõva edasiminek 7900GTX-st  |
Mind ajab närvi, et siiamaani pole midagi huvitavat pelada.. kõik nagu seisab, meibi nvidia hoiab ka ennast tagasi sellepärast, et mängud ei nõua hetkel nii kõva performance ja tulevikku vaadates ka praegu midagi tulemas pole. Riistvara ise väga hea jõudluse peal juba praegu. |
sama siin. |
kahjuks pean kah nõustuma
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
20.02.2008 22:20:17
|
|
|
| PlatoonSgtElias, crysise mingi ultra high patchi ei tule v?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killerwave
HV Guru

liitunud: 05.01.2005
|
20.02.2008 22:23:01
|
|
|
| HighEnd kirjutas: |
| PlatoonSgtElias, crysise mingi ultra high patchi ei tule v? |
See hiljem, vb selle aasta lõpupoole, ei usu et varem. Sinnakanti viitab ka Cevat-i enda jutt. Kõll siis nvidia midagi piisavalt võimast välja laseb.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
HighEnd
HV veteran

liitunud: 24.03.2007
|
20.02.2008 22:33:12
|
|
|
| Egas jah mängude tegijatel ka vingeid raale vaja. Nad ei saa ju kõike raha Top end kaartide peale raisata.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
20.02.2008 22:41:42
|
|
|
Crysises kõik maxed out suurematel resodel võtab kõikidel praegustel SLI/CF lahendustel ka ju kõri kinni?
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
20.02.2008 22:51:25
|
|
|
| Kaua sa ikka seda crysis't mängid..
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omgwtf
HV Guru

liitunud: 23.10.2006
|
20.02.2008 22:52:09
|
|
|
| maatriks kirjutas: |
Crysises kõik maxed out suurematel resodel võtab kõikidel praegustel SLI/CF lahendustel ka ju kõri kinni? |
Jah võtab Kuigi nii mõnigi väidab,et @15-20 FPSi on mängitav first person shooteris
viimati muutis omgwtf 20.02.2008 22:52:34, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 155 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
137 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.02.2008 22:52:24
|
|
|
fredd, MP-d võivad mingid vanad toksida aastaid
Nagu näiteks mingeid jaburdusi Dibla,WOW jne.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
20.02.2008 22:56:49
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
fredd, MP-d võivad mingid vanad toksida aastaid
Nagu näiteks mingeid jaburdusi Dibla,WOW jne. |
No kui ma MP'd mängin siis Crysis on küll viimane mäng, millele mõtlen.
st on kordades paremaid mänge MP jaoks (quake3, et, cs jne), Crysise MP on nagu iga teinegi, ei kujuta ette miks keegi peaks seda mängida tahtma mõne parema MP mängu asemel. Crysis rohkem ikka SP mäng.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
20.02.2008 23:10:00
|
|
|
fredd, Vat see oled sina
(quake3, et, cs jne), isiklikult ei ole jaburamid mänge kohanud,lisaks ülal mainitutele
Jah ja see olen mina 8)
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
20.02.2008 23:12:23
|
|
|
| fredd, mõni molo hindab ainult graafikat, gameplay ei koti ning tembeldabki Crysist parimaks.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
20.02.2008 23:29:03
|
|
|
| siLc kirjutas: |
Ostsin eile XFX-i 8800GT, täna sai Ordist AC S1 ka peale. Isegi ilma turbomoodulita, mida Ordis peale pakuti, on temp 43c idle ja pooltunnikest CoD4-ja jooksul 60c piiri alla jäi. Kusjuures tempid olid oluliselt kõrgemad kui arvuti korpus lahti oli. Loodetavasti mäluradikad ei kuku ära jah...
Kaart ise on muidugi kõva edasiminek 7900GTX-st  |
samuti sai ilma turbota ACS1 peale kruvitud.
kogemused: kesiganes club3d-le mälukivide jahutite nätse teeb, võiks süttida ja väga heledalt. mingi rasvane aine või mingi jura, igatahes ACS1 siilid no mitte ei tahtnud peal istuda. puhastasin neid lõhnaõliga (ainus kangem piirituse baasil olnud asi kodus), aga ikkagi tuli kasutada 3rd party kahepoolset termoteipi (õnneks oli, kuna kunagi sain oomipoest ühe projekti jaoks 5x5cm tükk soetatud).
aga idle kinnise kastiga hetkel 49c (mul jube kitsas case, 8800 gt vaevu mahub ja isegi kõvakettaga kohakuti ei saa panna, sest kaablid ei mahuks ära).. peedistasin 20 minti ntune rohelisi mehikesi (mingi nv enda stress testi) ja max miski 62c ronis. proovisin eemalt käepärase faniga värsket õhku juhtida ja ludinal läks temp alla 50ne.
jah, turbomoodulit vajab, aga ei, ei ole kohustuslik. kohustuslik vast siis, kui süsteemis pole sisse ega väljalaske ventikat. kui natukenegi liigub, siis pole hullu.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fredd
Kreisi kasutaja
liitunud: 03.12.2003
|
20.02.2008 23:32:18
|
|
|
| wanawoll kirjutas: |
fredd, Vat see oled sina
(quake3, et, cs jne), isiklikult ei ole jaburamid mänge kohanud,lisaks ülal mainitutele
Jah ja see olen mina 8) |
ma ei saa aru kuidas nad jaburad on, troo mängud lihtsalt mis vajavad ka skilli mitte nagu mõni bs pela (bf2 vms)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|