Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Akulaadija iCharger IC-8800 (La Crosse BC-900) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 03.03.2007 11:51:06 Ülevaade: Akulaadija iCharger IC-8800 (La Crosse BC-900) vasta tsitaadiga


Juba aastal 2005 jäi mulle internetis silma La-Crosse BC-900 laadija. Kuigi spetsifikatsioonist lähtudes on tegemist väga asjaliku isendiga, polnud kuni siiamaani seda meie kaubandusest võimalik soetada. Samuti ei suutnud leida motivatsiooni saksast 25 eurose postitushinnaga tellida. Hiljuti sai aga avastatud, et sama isend peidab end veel järgmiste tüübinimede all: techno line IC8800, Intelligent Power Charger IPC-1, La Crosse BC-900, La Crosse RS900.

Miks siis just see laadija?

Esiteks on tegemist on aeglase laadija ja kiirlaadija hübriidiga - saad ise valida laadimisvoolu vahemikus 200 - 1000 (2 aku puhul kuni 1800) mA. Laeb nii NiCd kui NiMH akusid mahtuvusega kuni 3000 mAh. Laadimisajad on järgnevad:

Battery Size Capacity Charge Current approx time
AA 2300 mAh*
1800mA ~ 75 min
1500mA ~ 90 min
1000mA ~ 2hr 15 min
700mA ~ 3hr 15 min
500mA ~ 4hr 30 min
200mA ~ 11hr 30 min
AAA 700 mAh
700mA ~ 60 min
500mA ~ 84 min
200mA ~ 3hr 30 min

Teiseks: tema 4 funktsiooni. Laadimine, Tühjakslaadimine+Laadimine, Test (aku mahtuvuse mõõtmine), Aku taastusfunktsioon. Ehk lisaks tavalisele laadimisprotseduurile on sellega lisaks võimalik kergelt veenduda, kas aku on üldse enam töökorras või kui madalale on langenud aku reaalne mahtuvus (mälueffekt). Ning seejärel vajadusel saab akusid turgutada.
Katsetasin seda viimast funktsiooni 4 välklambis leibateeniva 2300-se GP akuga. Testfunktsioon näitas, et akude reaalne mahtuvus oli langenud 1300 mAh peale (arvestades, et eelnev laadija oli suht rumal Ansmann Basic 4, siis ei üllata üldse).
Peale taastusprotsessi, mis nende akude puhul ca 2 päeva kestis, sai nende akude mahtuvuseks natuke alla 1900mAh. Seega võib öelda, et taastusfunktsiooni tulemusega võib rahul olla.

Kolmandaks, kõik kanalid töötavad iseseisvalt: lisaks sellele, et saad eri kanalitesse panna eri mõõtu akud, saad määrata neile erinevad laadimisvoolud ja/või koguni erinevad funktsioonid (näiteks 2 akut laevad, 2 akut taastusfunktsioonis). Igal kanalil on eraldi LCD display, kus arvuliselt näed erinevaid parameetreid (pinge, laadimisvoolu tugevus, mahtuvus, kulunud aeg, tilklaadimise voolutugevus jne) parameetreid.


Täpsema ülevaate omadustest annab järgnev illustratsioon:



Ametlik feature list:

    * Universal battery charger for all type of Ni-MH and Nicad batteries from 200 mAh up to 3000 mAh (milliampere-hours).
    * User selectable charge between 200, 500, 700, 1000 and 1800 mA
    * Individual charge is controlled by a microprossessor for voltage, current charge and temperature
    * Temperature and reverse polarity detection and protection
    * Overload and damaged battery detection and protection



Eestis on see isend müügil Kaimari Trade OÜ- koduleheküljel, hinnaga ca 990.- järgnevas komplektis

Nagu pildilt näha, kuulub komplekti laadija, toiteadapter, 4 akut (2600mAh) ja 4 adapterit, mis lasevad AA akusid kasutada C ja D mõõdus patareide asemel. Ning käepärane reisikott.

Samas on saadaval "noorem vend" BC-700, mis omadustelt identne, kuid laadimisvoolu ülemiseks piiriks on 700mA. (Hind: 650.-, komplektis ainult laadija ja adapter)

Ehk kokkuvõttes ütleks, et üks väheseid universaalseid seadmeid, mille puhul ma ei nõustu ütlusega, et kui üks asi sobib kõigeks, siis ei sobi ta mitte millekski.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2007 16:28:35 vasta tsitaadiga

hmm ma vaatan, et peaks omale uue laadija muretsema.

Muide, kui paigutad näiteks 4x2500mAh akut siisse, siis kaua see kogu laadimisaeg oleks? Kõige kiirema võimaliku valiku puhul siis
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dolph
HV kasutaja

liitunud: 19.01.2003




sõnum 03.03.2007 16:44:12 vasta tsitaadiga

lihtne korrutusteha ju ... 2500/2300*75min
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 03.03.2007 17:38:40 vasta tsitaadiga

KillerXP kirjutas:
hmm ma vaatan, et peaks omale uue laadija muretsema.

Muide, kui paigutad näiteks 4x2500mAh akut siisse, siis kaua see kogu laadimisaeg oleks? Kõige kiirema võimaliku valiku puhul siis

Ise pole aega mõõtnud. Lihtsalt meeles pidada, et 4 aku puhul on maksimaalne laadimisvool 1000mA, kahe aku puhul saab valida lisaks veel 1500 ja 1800 mA vahel.


Kui nüüd vaadata antud joonisel 1000mA-se laadimisvoolu puhul 2000-st ja 2300-se aku laadimisaja erinevust, mis on 15 minutit, siis matemaatiliselt eeldades võiks 4 2500-se aku laadimisaeg olla ca 2h 30m ehk.

Mis puutub veel laadimise kiirust, siis ise kasutan enne tühjakslaadimist ja siis laadimist. Ning kuna tühjakslaadimise vool on 1/2 laadimisvoolust, siis see muudab protsessi aeglasemaks.

Keda huvitab manual, siis selle võib leida siit: http://www.lacrossetechnology.fr/images/zoom/pdf/manual_RS900_en.pdf

Tutvustav flashvideo: http://www.lacrossetechnology.fr/images/zoom/video/video.swf

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2007 17:49:43 vasta tsitaadiga

asjal autolaadijat kaasas pole?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 03.03.2007 18:02:59 vasta tsitaadiga

KyBer kirjutas:
asjal autolaadijat kaasas pole?


Kahjuks ei ole. Samas olemas see on, netis silma jäänud. Paraku see eesti tarnija seda vist ei müü. Adapteri väljund on muidu 3.0V, 4.0A. Võibolla tevalost või mõnest teisest kohast alternatiiv võimalik leida. Endal auto peal inverter olemas, häda pärast laadida vaja, siis saan toda kasutada.

Lähim koht, kus müügil, on vist: http://www.digitarvike.fi/products.php?g1=ef175b, hinnaks 11,5€.

tsitaat:
12V autoadapteri La Crosse laturille

Toimituskulut 1,5€.

12V autoadapteri La Crosse RS-900, BC700 ja IC-8800 laturille.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003




sõnum 03.03.2007 20:37:18 vasta tsitaadiga

See tundub üsna eliit laadija olevat...midagi paremat vist hetkel saada ei ole (või sellest paremat eriti ei saagi olla)?
_________________
Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dark Kille
Piiratud kasutaja
Dark Kille

liitunud: 07.09.2005




sõnum 03.03.2007 22:55:06 vasta tsitaadiga

Suht hea laadija tundub, peaks ka vist uue laadija soetama icon_rolleyes.gif
_________________
M: Ajakirjad
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 04.03.2007 16:08:23 vasta tsitaadiga

Stereo2121 kirjutas:
See tundub üsna eliit laadija olevat...midagi paremat vist hetkel saada ei ole (või sellest paremat eriti ei saagi olla)?
Saab ja vägagi saab.Nt. http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXDLR5&P=7 on üks maailma parimaid laadijaid.Aga ega väheke odavamalt saab ka hea laadija nt. http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXHDJ1&P=7 see isend.[/url]
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003




sõnum 04.03.2007 16:55:16 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Stereo2121 kirjutas:
See tundub üsna eliit laadija olevat...midagi paremat vist hetkel saada ei ole (või sellest paremat eriti ei saagi olla)?
Saab ja vägagi saab.Nt. http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXDLR5&P=7 on üks maailma parimaid laadijaid.Aga ega väheke odavamalt saab ka hea laadija nt. http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXHDJ1&P=7 see isend.[/url]

icon_smile.gif päris selliseid mul vaja ei lähe. Praeguseks tundub siiski siin teemas olev see õige valik
PS. hea ülevaade thumbs_up.gif

_________________
Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 04.03.2007 19:30:41 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Stereo2121 kirjutas:
See tundub üsna eliit laadija olevat...midagi paremat vist hetkel saada ei ole (või sellest paremat eriti ei saagi olla)?
Saab ja vägagi saab.Nt. http://www2.towerhobbies.com/cgi-bin/wti0001p?&I=LXDLR5&P=7 on üks maailma parimaid laadijaid.


Ütle, et sa teed nalja...

    * Large backlit graphic display
    * Graph charge and discharge curves on screen
    * Change the charge rate during the charge by rotating the dial
    * Set a preset time before a charge begins
    * Can invert display colors
    * Higher amp motor run, up to 20A
    * Store up to 10 different setups that you can name
    * Includes serial port to hook up your PC to download cell data,
    discharge curves, and "real-time" data output
    * Cooling Fan


Räägi mulle, mille poolest teeb display muudetav taustavärv laadija paremaks? Või oskad sa öelda, rääkida, et kui sa laadimise ajal muudad laadimisvoolu suurust, et kuidas see akudele mõjub? Taimeriga laadija - et öise odava vooluga laadida?

Mingi laadijate 3-nda seeria bemar aastast 88...

Juba hind näitab, et see on idiootidele mõeldud. 420$ eest saab juba ehk "päris" ostsiloskoobi, sinusoidi näitavat mänguauto laadijat terve mõistusega inimene sellise raha eest ei osta.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 04.03.2007 19:39:47 vasta tsitaadiga

Värvivärk selleks kuna mudelite akusi on vaja laadida mujal kui kodus, ja kui seal paistab päike siis on suht rõve.Akudele see eriti ei mõju.Enda nahal proovitud enne finaal sõitu, kui start 15 min varem hakkas.Tegu on tõeliselt hea asjaga ikkagi.Olen ise kasutanud.Muidu ütle mis aswi on ostsiloskoop?Ja tegu ei ole ainult mänguauto laadijaga.Asi on tasemel.Nt Kyosho tiimi (elukutselised "mänguauto sõitjad" kus auto hind on üle 1000$) sõitjad kes on maailma tip tasemel tiim kasutab seda laadijat.Lugematute maailmameistritiitlitega ei vaieldal.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 04.03.2007 20:20:33 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Värvivärk selleks kuna mudelite akusi on vaja laadida mujal kui kodus, ja kui seal paistab päike siis on suht rõve.Akudele see eriti ei mõju.Enda nahal proovitud enne finaal sõitu, kui start 15 min varem hakkas.Tegu on tõeliselt hea asjaga ikkagi.Olen ise kasutanud.Muidu ütle mis aswi on ostsiloskoop?Ja tegu ei ole ainult mänguauto laadijaga.Asi on tasemel.Nt Kyosho tiimi (elukutselised "mänguauto sõitjad" kus auto hind on üle 1000$) sõitjad kes on maailma tip tasemel tiim kasutab seda laadijat.Lugematute maailmameistritiitlitega ei vaieldal.


Nojah, nagu ma mainisin, räägime me normaalsetest inimestest, mitte neist käputäiest maailmas, kes mõnes hobis on friigistunud.

http://en.wikipedia.org/wiki/Oscilloscope

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 04.03.2007 20:23:19 vasta tsitaadiga

Daddo, ei tegelt on sull õigus.Neid kellel sihukest laadijat on tõeliselt vähe.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 12.04.2007 13:44:53 vasta tsitaadiga

[quote="daddo"]
juba hind näitab, et see on idiootidele mõeldud. 420$ eest saab juba ehk "päris" ostsiloskoobi, sinusoidi näitavat mänguauto laadijat terve mõistusega inimene sellise raha eest ei osta.
[/quote]

Kui su 60+ keek kopter alla kukub, kuna akud otsustasid loobuda, siis on 420$ näruselt väike summa. See, et enamus akulaadijaid ei suuda elemendi pinget või laadimisvoolu näidata, rääkimata laadimiskõveratest, näitab pigem üldist madalat taset (iCharger siin meeldiv erand). Mis ostsilloskoopi/graafi puutub, siis enamvähem talutava ostsilloskoobi hind (Tek TDS3012B) on nii 4000$ kandis.

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 12.04.2007 18:40:36 vasta tsitaadiga

Norht Chilean G kirjutas:
Kui su 60+ keek kopter alla kukub, kuna akud otsustasid loobuda, siis on 420$ näruselt väike summa.


Ma pole küll õige isik kritiseerima hobi, mis mulle võõras, aga...
1. ma eeldan, et 61k maksval mudelkopteril on spetsiaalelemendid
2. 61k mudelkopter kukub alla ükskõik millise laadijaga laetud akudega, kui need tühjaks saavad
3. ma eeldan, et 61k maksev kopter oskab oma akude olukorda analüüsida ja sellest õigeaegselt märku anda ja "piloot" kopteri ohutult maandada...

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 12.04.2007 19:28:02 vasta tsitaadiga

daddo kirjutas:
Norht Chilean G kirjutas:
Kui su 60+ keek kopter alla kukub, kuna akud otsustasid loobuda, siis on 420$ näruselt väike summa.


Ma pole küll õige isik kritiseerima hobi, mis mulle võõras, aga...
1. ma eeldan, et 61k maksval mudelkopteril on spetsiaalelemendid
2. 61k mudelkopter kukub alla ükskõik millise laadijaga laetud akudega, kui need tühjaks saavad
3. ma eeldan, et 61k maksev kopter oskab oma akude olukorda analüüsida ja sellest õigeaegselt märku anda ja "piloot" kopteri ohutult maandada...


Kolmandat asja ma kritiseeriksin kõvasti.61+k kopter i analüüsi akusid.St. selline asi olemas, aga see võtab räigelt akut.Parem ehita pingekas.Kui vool hakkab langema hakkab lennuk kõvasti piiksuma.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 06.05.2007 08:28:06 vasta tsitaadiga

daddo kirjutas:
...lisaks sellele, et saad eri kanalitesse panna eri mõõtu akud...

1. Sorry rumala küsimuse pärast, kuid kas sellega saab ikka 4-ja AA-d kah ühekorraga laadida, eksole ?
Või ainult 2-te ? (pilt paneb kahtlema, noh) :/

2. Ega toote müüjaid Tallinna kandis juurde pole tekkinud ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Stereo2121
HV kasutaja
Stereo2121

liitunud: 02.03.2003




sõnum 06.05.2007 18:22:25 vasta tsitaadiga

nuub kirjutas:
daddo kirjutas:
...lisaks sellele, et saad eri kanalitesse panna eri mõõtu akud...

1. Sorry rumala küsimuse pärast, kuid kas sellega saab ikka 4-ja AA-d kah ühekorraga laadida, eksole ?
Või ainult 2-te ? (pilt paneb kahtlema, noh) :/

2. Ega toote müüjaid Tallinna kandis juurde pole tekkinud ?

Saab 4 AA-d korraga laadida küll...pilt lihtsalt näitab, et saab kahte tüüpi akusid icon_smile.gif
Ei tea, et oleks juurde tekkinud...nad saadavad postiga sinna kuhu vaja

_________________
Tahad GoPro HERO3 kaamerat? Küsi pakkumist!
Aitan USA'st kaupa tellida (Eestisse tuua)
M: http://stereo2121.com/myyk
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 06.05.2007 18:57:40 vasta tsitaadiga

daddo, sa oled praeguseks mõnda aega seda laadijat kasutanud. Kas midagi on su hinnangutes muutunud?

Plaanin endale ilmselt millalgi korralikku laadijat osta kuna praegu odav kiirlaadija paistab akusid rikkuvat. Või vähemalt ei kesta sellega laetud akud eriti kaua.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
asc
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2006




sõnum 17.02.2008 00:34:01 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
daddo, sa oled praeguseks mõnda aega seda laadijat kasutanud. Kas midagi on su hinnangutes muutunud?

Plaanin endale ilmselt millalgi korralikku laadijat osta kuna praegu odav kiirlaadija paistab akusid rikkuvat. Või vähemalt ei kesta sellega laetud akud eriti kaua.

sama küss
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Norht Chilean G
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2003




sõnum 22.02.2008 01:33:15 vasta tsitaadiga

http://www.kaimari.ee/?id=97&keel=ee

Võiks arvatavalt eelistada MH-C9000 laadijat...

_________________
Tag written by one North Chilean Guanacos, several specially trained Equadorian Mountain llamas and 76,000 Battery llamas from Llama Fresh Farms Ltd. near Paraguay.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daddo
HV kasutaja
daddo

liitunud: 30.11.2002




sõnum 09.03.2008 12:59:46 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
daddo, sa oled praeguseks mõnda aega seda laadijat kasutanud. Kas midagi on su hinnangutes muutunud?

Plaanin endale ilmselt millalgi korralikku laadijat osta kuna praegu odav kiirlaadija paistab akusid rikkuvat. Või vähemalt ei kesta sellega laetud akud eriti kaua.


Üks kord on olnud case, et mingite väga tundmatu nimega akude "refreshima" jättes ja kodust ära käies avastasin, et laadijal pole pilti ees enam. Testriga mõõtes selgus, et millegipärast oli adapter üles öelnud. Aga Kaimari vahetas selle vastuvaidlemata vägagi operatiivselt välja.

Kui aku on tõsiselt tühjaks imetud, siis ta kuvab "null", mis peaks tähendama nagu surnud akut... ja laadima ei hakka. Sellest olen ise mööda läinud, kui selle aku mingiks minutiks-kaheks teise rumalasse laadijasse panen, mis pinget niipalju tõstab, et iCharger saab ka aru, et täitsa korras aku on...

Mis puutub seda ja tema nooremat venda, siis millegi pärast on noorema venna juhtimine idiootsem... igale kanalile on vaja 1kaupa selgeks teha, mida laadijast soovid... kallimal mudelil saab seda teha kõigil korraga...

Aga mu hinnang on siiski kõigest hoolimata 'eeskujulik'.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 09.03.2008 13:04:01 vasta tsitaadiga

daddo, tänud. Üks küsimus veel:
tsitaat:

Samas on saadaval "noorem vend" BC-700, mis omadustelt identne, kuid laadimisvoolu ülemiseks piiriks on 700mA. (Hind: 650.-, komplektis ainult laadija ja adapter)


Kas see tähendab, et ei saa kiirelt laadida, muud midagi? Praeguseks on hind tõusnud iCharger'il ning noorem vend tundub endale mõistlikum variant.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.03.2008 14:40:15 vasta tsitaadiga

Mark0, jah, laadimisaeg on lihtsalt pikem
tänapäeval on akude kvaliteet tõusnud ning nad ei karda enam kiireid laadimisi, seetõttu tõstetaksegi seda laadimisvoolu nii palju
endal siiani kasutusel 150mA laadija icon_lol.gif
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Akulaadija iCharger IC-8800 (La Crosse BC-900) mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.