|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
14.02.2008 22:08:35
|
|
|
nii igaks juhuks küsin üle et...dvdboxoffice on igati usaldusväärne???
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
14.02.2008 22:12:37
|
|
|
| d3t kirjutas: |
thaarv, viirusetõrjet pole küll vaja Ega see Windows siis pole. Järgmise sammuna updated peale ehk siiski |
jajah, lase püksid ka maha, kui jalutama lähed.. müüt linuxi superturvalisusest out-of-the-box on justnimelt müüt. 'ära-kliki-suvalisi-popuppe' kehtib ka siin keskkonnas ning igasugused suvaliselt julgustajad võiks ennast koomal hoida. ma ei nori tüli, vaid tahan ütelda, et elementaarset 'hügieeni' peab ka linuxi keskkonnas silmas pidama.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
14.02.2008 23:02:03
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| nii igaks juhuks küsin üle et...dvdboxoffice on igati usaldusväärne??? |
Olen ostnud sealt "Orange Boxi" ja "The Eye of Judgement'i". Mõlemad jõudsid kohale.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
16.02.2008 17:18:18
|
|
|
krt...internet settings näitab, et nett ilusti olemas...lähen siis browseri lehele ja no ei connecti ära...45% signaalitugevusega wifi liiga nõrk järelikult ? muidu kuidasmoodi sealt demosid tõmmata annab ? internet browseris ilusti demode list ära toodud, aga sealt tõmmata küll midagi ei saa..
viskab lõpuks miskise errori: This is a DNS error
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
16.02.2008 19:09:51
|
|
|
| Cander kirjutas: |
krt...internet settings näitab, et nett ilusti olemas...lähen siis browseri lehele ja no ei connecti ära...45% signaalitugevusega WiFi liiga nõrk järelikult ? muidu kuidasmoodi sealt demosid tõmmata annab ? internet browseris ilusti demode list ära toodud, aga sealt tõmmata küll midagi ei saa..
viskab lõpuks miskise errori: This is a DNS error |
demosid saab tõmmata playstation store´st...
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
16.02.2008 19:55:16
|
|
|
leidsin ühe päris odava ja free shippinguga online poe: www.movietyme.com
tellisin sealt Eye of Judgment (polnud tol hetkel dvdBoxOffice'is laos) asi tuli ilusti kohale ja praeguste kursside juures tuli isegi odavam kui dvdboxoffice'ist.
kohale tuli 17 päeva (suht sama kui dvdbo) ning tollis mingeid probleeme ei olnud - asi saabus UK'st, kuigi lehekülg väidab et saadavad USA'st (nagu dvdbo:P)
Aga Eye of Judgment suht äge mäng, pole veel päris taktikale pihta saanud, aga vaikselt hakkab tulema
- ega keegi ei ole näinud EoJ kaarte kusagil Eesti poes müügil?
_________________ PSN: raunts |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
16.02.2008 20:03:33
|
|
|
| red_devil kirjutas: |
leidsin ühe päris odava ja free shippinguga online poe: www.movietyme.com
tellisin sealt Eye of Judgment (polnud tol hetkel dvdBoxOffice'is laos) asi tuli ilusti kohale ja praeguste kursside juures tuli isegi odavam kui dvdboxoffice'ist.
kohale tuli 17 päeva (suht sama kui dvdbo) ning tollis mingeid probleeme ei olnud - asi saabus UK'st, kuigi lehekülg väidab et saadavad USA'st (nagu dvdbo:P)
Aga Eye of Judgment suht äge mäng, pole veel päris taktikale pihta saanud, aga vaikselt hakkab tulema
- ega keegi ei ole näinud EoJ kaarte kusagil Eesti poes müügil? |
um, eye-ga komplektis oli mul üks kaart, võid selle endale saada, kui ma ta üles leian. miski vibu ja tissidega olevus oli..
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
red_devil
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
16.02.2008 20:15:17
|
|
|
47th ronin, uuu vibu ja tissidega pakub ikka huvi
ega lähiajal Tartu?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
16.02.2008 21:06:51
|
|
|
muide uus tomb raider on välja tulemus...pole veel traileritki väljas aga noh eks ootab jälle ....
nimeks on : tomb raider underworld
graafika oli ikka väga hea... vähemalt screenshotidel....
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
16.02.2008 23:48:33
|
|
|
| xeon kirjutas: |
muide uus tomb raider on välja tulemus...pole veel traileritki väljas aga noh eks ootab jälle ....
nimeks on : tomb raider underworld
graafika oli ikka väga hea... vähemalt screenshotidel.... |
et küsin siia otsa kohe, niikaua kui meeles on, et kas see ongi nii, et ametliku ps3 magazine-iga kaasas oleval plaadil on iga kuu üks/kaks/neli uut demot ja ülejäänud kümme/kakskümmend korduvad? numbritest 13, 14 ja 15 jääb küll selline mulje.
| red_devil kirjutas: |
47th ronin, uuu vibu ja tissidega pakub ikka huvi
ega lähiajal Tartu? |
vabandust suure pildi pärast. põmst olen ma mingi kaks kuud juba tartusse tulemas, aga ikka ei õnnestu kuidagi. prooviks margi peale kleepida ja aadressi tagaküljele kribada? :p
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
16.02.2008 23:56:50
|
|
|
hmm..tea mina küll sellest magazine-ist midagi...kust üldse osta saab...??? peaks täitsa ostma....
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
17.02.2008 12:11:10
|
|
|
| Mul see sama kaart. Sain ka kaasa ajakirjaga.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MaxPower
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.12.2002
|
17.02.2008 15:06:27
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| hmm..tea mina küll sellest magazine-ist midagi...kust üldse osta saab...??? peaks täitsa ostma.... |
suuremates poodides peaks vist kõigis olema...nt. selveris olen näinud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
17.02.2008 19:56:52
|
|
|
| kuidas NBA 2k8 demos dunke teha ?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
17.02.2008 22:17:23
|
|
|
aa mis see eye of judgement endast kujutab???et on seda eye asjandust vaja...siis mingeid kaarte??....
küsiks ühe asja..et kas ps3-me peal call of duty4-ja saab klaveriga ka mängida???
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
17.02.2008 23:01:36
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| et kas ps3-me peal call of duty4-ja saab klaveriga ka mängida??? |
Ei saa.
Ainuke mäng PS3 peal, mis toetab klaverit/hiirt on UT.
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
StarLight
HV veteran
liitunud: 09.06.2004
|
18.02.2008 10:01:14
|
|
|
| Cander kirjutas: |
| kuidas NBA 2k8 demos dunke teha ? |
Sprint nuppu hoia all. R1 või R2 oli see, peast ei mäleta enam.
_________________ Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person |
|
| Kommentaarid: 154 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
145 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
18.02.2008 14:07:23
|
|
|
| selline loll küsimus, et kas usb-hub ka ps3 peal töötab
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paanz
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2007
|
18.02.2008 14:21:17
|
|
|
| red_devil kirjutas: |
leidsin ühe päris odava ja free shippinguga online poe: www.movietyme.com
tellisin sealt Eye of Judgment (polnud tol hetkel dvdBoxOffice'is laos) asi tuli ilusti kohale ja praeguste kursside juures tuli isegi odavam kui dvdboxoffice'ist.
kohale tuli 17 päeva (suht sama kui dvdbo) ning tollis mingeid probleeme ei olnud - asi saabus UK'st, kuigi lehekülg väidab et saadavad USA'st (nagu dvdbo:P)
Aga Eye of Judgment suht äge mäng, pole veel päris taktikale pihta saanud, aga vaikselt hakkab tulema
- ega keegi ei ole näinud EoJ kaarte kusagil Eesti poes müügil? |
Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema..
_________________ PSN: Paanz |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
18.02.2008 16:24:37
|
|
|
| paanz kirjutas: |
| red_devil kirjutas: |
leidsin ühe päris odava ja free shippinguga online poe: www.movietyme.com
tellisin sealt Eye of Judgment (polnud tol hetkel dvdBoxOffice'is laos) asi tuli ilusti kohale ja praeguste kursside juures tuli isegi odavam kui dvdboxoffice'ist.
kohale tuli 17 päeva (suht sama kui dvdbo) ning tollis mingeid probleeme ei olnud - asi saabus UK'st, kuigi lehekülg väidab et saadavad USA'st (nagu dvdbo:P)
Aga Eye of Judgment suht äge mäng, pole veel päris taktikale pihta saanud, aga vaikselt hakkab tulema
- ega keegi ei ole näinud EoJ kaarte kusagil Eesti poes müügil? |
Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema.. |
huvitav mul sellist asja ei tahtetud...
videogameplus.ca?
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
18.02.2008 17:00:30
|
|
|
| tsitaat: |
Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema.. |
vot siuksed asjad mulle ei meeldi välismaalt tellides...
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
18.02.2008 17:40:34
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| tsitaat: |
Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema.. |
vot siuksed asjad mulle ei meeldi välismaalt tellides...  |
vot siuksest asjast hiilibki nii mõnigi mees kõrvale ja pärast käib foorumites siuksumas, kuidas netipoe turva on nõrk ja temal seetõttu kredikas kolm kuud järjest tühjaks tõsteti.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
18.02.2008 20:46:02
|
|
|
Ausaltöeldes see Ebay on ikka hea koht.Olen kaks mängu tellinud juba ja väga odavalt ( üks 14 eur ja teine 25 eur ) ,tellitud on Conan ja Call of Duty 3.
Ja veel Factory kiles ...enda imestuseks oligi et nii odav , mõtlesin et kasutatud aga oli veel originaal kiles ka veel....Nüüd ostangi ainult sealt
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
18.02.2008 21:02:53
|
|
|
| XPsass kirjutas: |
Ausaltöeldes see Ebay on ikka hea koht.Olen kaks mängu tellinud juba ja väga odavalt ( üks 14 eur ja teine 25 eur ) ,tellitud on Conan ja Call of Duty 3.
Ja veel Factory kiles ...enda imestuseks oligi et nii odav , mõtlesin et kasutatud aga oli veel originaal kiles ka veel....Nüüd ostangi ainult sealt  |
Tellid ebay.com, ebay.co.uk, või veel kuskilt mõjalt? On seal muidu vahet ka? . Palju Eestisse saatmise kulud olid?
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
18.02.2008 21:53:32
|
|
|
| paanz kirjutas: |
Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema.. |
Ma skännisin sisse ja saatsin meiliga
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
18.02.2008 22:07:28
|
|
|
| Ameerika Ebayst tellisin 2 mängu, pole veel kätte saanud, aga Fight Night Round 3 saatmine maksis 8$ ja Assassin's Creed 10$. Saatmiskulud sõltuvad saatmise kiirusest. 1-3 päevaga UPS kaudu saatmine maksab mängul umbes 25$
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
emm sii
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2007
|
18.02.2008 23:17:59
|
|
|
Kas ps3 loeb ka neid blu-ray plaate mis ise blu-ray kirjutajaga(kui tulevikus muutuvad taskukohaseks ) kirjutatud, näiteks filmid???
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
18.02.2008 23:21:14
|
|
|
Küsimus. NFS Pro Street, kas selle mängul mingi install ka on?
Et noh, talletab ta oma andmeid ka kõvakettale (v.a. seivid) nagu mõni mäng või loeb koguaeg kõike otse plaadilt?
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
paanz
HV vaatleja

liitunud: 13.12.2007
|
19.02.2008 09:10:24
|
|
|
| Ohohh kirjutas: |
| paanz kirjutas: |
Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema.. |
Ma skännisin sisse ja saatsin meiliga |
Ja läks nii läbi?
_________________ PSN: Paanz |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
19.02.2008 11:24:00
|
|
|
| paanz kirjutas: |
| Ohohh kirjutas: |
| Ma skännisin sisse ja saatsin meiliga |
Ja läks nii läbi? |
jah
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
20.02.2008 20:32:48
|
|
|
| ma ei mäleta, kas siin räägiti, aga youtubest kunagi leidsin mingise video, kus näitas et mismoodi telesaateid salvestada kasutades PS3'e ja mingit programmi. Keegi on asjaga kursis, mis video nimi võis olla või veel parem, programm, millega salvestamist tehti ?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
20.02.2008 20:33:35
|
|
|
Cander, see on lisakast mis PS3 pakub, TiVo või midagi
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
20.02.2008 23:37:49
|
|
|
kas PS3-ga kuidagi MSN-i on võimalik ka logida, webmessenger ei toimi vist..äkki mõni muu?
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
XPsass
HV kasutaja
liitunud: 18.07.2002
|
21.02.2008 10:58:14
|
|
|
wirx, linux'is see Gmail miski või midagi , seal nägi isegi ära kas teine inimene oli sind ära blokkinud
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
21.02.2008 12:56:20
|
|
|
ps3 all sai www.e-buddy.com abil kenasti sisse
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
21.02.2008 15:16:52
|
|
|
Saab küll ebuddyga , aga väga ebamugav sedasi.
Ma sain ps3-e monitori ja kõllidega ühendatud. Päris hea on.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Olaf

liitunud: 14.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
21.02.2008 17:58:25
|
|
|
kui oluline on playstation 3 jaoks LCD reageerimiskiirus? Kas 8ms on liiga palju, eelkõige just automängude mängimiseks?
ehk oskab keegi kommenteerida. asjaga suht kiire
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
21.02.2008 19:15:44
|
|
|
| 8 sekundit reageerimisaega on mängimiseks täiesti piisav
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
21.02.2008 19:19:47
|
|
|
| kas see on vaid arvamus, või omad ise antud kombinatsiooni
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
21.02.2008 19:26:15
|
|
|
8???no 2 on minu arust siuke norm...
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
21.02.2008 19:28:23
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| 8???no 2 on minu arust siuke norm... |
Vale puha, 0 on norm
_________________ Magento arendused |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
21.02.2008 19:29:14
|
|
|
ootaks normaalseid vastuseid mitte ulmevalda kuuluvaid
äkki mõni ütleb -2 ka
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
21.02.2008 19:30:46
|
|
|
| Bumer kirjutas: |
| kas see on vaid arvamus, või omad ise antud kombinatsiooni |
Oman.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bumer
HV veteran
liitunud: 16.10.2004
|
21.02.2008 19:35:33
|
|
|
selge
siin ajavad paljud lihtsalt lolli juttu, ise sellele mõtlemata, et see ei ole odav lõbu, kui 10k eest telekas osta, millest erilist kasu ei ole
|
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pronto
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.03.2006
|
21.02.2008 19:46:40
|
|
|
See 2ms jutt näitab lihtsalt, et kutt ei ole adekvaatne hindama selliseid asju, sestap ma siin ilkusingi 0-ga. Tegelikkuses on asi nii, et 16ms tähendab laias laastus 60fps-i. Kõik allapoole seda on mängimise jaoks okei. Siin tulevad mängu muidugi ekraanide eripärad, kuid mina siin liigselt pead ei vaevaks.
_________________ Magento arendused
viimati muutis pronto 21.02.2008 19:47:01, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
21.02.2008 19:46:41
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| 8 sekundit reageerimisaega on mängimiseks täiesti piisav |
selle ajaga oled mängus 10 korda surnud.
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
21.02.2008 20:05:56
|
|
|
| tsitaat: |
| selle ajaga oled mängus 10 korda surnud. |
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|