Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 22:08:35 vasta tsitaadiga

nii igaks juhuks küsin üle et...dvdboxoffice on igati usaldusväärne???
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 14.02.2008 22:11:27 vasta tsitaadiga

Suhtkoht. Nad mõnikord viivitavad, aga mind on hästi teeninud.
_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 14.02.2008 22:12:37 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
thaarv, viirusetõrjet pole küll vaja icon_razz.gif Ega see Windows siis pole. Järgmise sammuna updated peale ehk siiski
jajah, lase püksid ka maha, kui jalutama lähed.. müüt linuxi superturvalisusest out-of-the-box on justnimelt müüt. 'ära-kliki-suvalisi-popuppe' kehtib ka siin keskkonnas ning igasugused suvaliselt julgustajad võiks ennast koomal hoida. ma ei nori tüli, vaid tahan ütelda, et elementaarset 'hügieeni' peab ka linuxi keskkonnas silmas pidama.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 14.02.2008 23:02:03 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
nii igaks juhuks küsin üle et...dvdboxoffice on igati usaldusväärne???

Olen ostnud sealt "Orange Boxi" ja "The Eye of Judgement'i". Mõlemad jõudsid kohale.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 22:20:39 vasta tsitaadiga

47th ronin, no see on elementaarne ju. Aga sellist asja et Linuxiga võrku ühendades süsteem kohe ära ussitab siin pole icon_razz.gif

PS: VLC guide: http://tictech2.blogspot.com/2007/01/installing-vlc-on-ps3-running-yellowdog.html
Ning veel progesid: http://download.fedora.redhat.com/pub/fedora/linux/extras/5/ppc/

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 16.02.2008 17:18:18 vasta tsitaadiga

krt...internet settings näitab, et nett ilusti olemas...lähen siis browseri lehele ja no ei connecti ära...45% signaalitugevusega wifi liiga nõrk järelikult ? muidu kuidasmoodi sealt demosid tõmmata annab ? internet browseris ilusti demode list ära toodud, aga sealt tõmmata küll midagi ei saa..
viskab lõpuks miskise errori: This is a DNS error
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 16.02.2008 19:09:51 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
krt...internet settings näitab, et nett ilusti olemas...lähen siis browseri lehele ja no ei connecti ära...45% signaalitugevusega WiFi liiga nõrk järelikult ? muidu kuidasmoodi sealt demosid tõmmata annab ? internet browseris ilusti demode list ära toodud, aga sealt tõmmata küll midagi ei saa..
viskab lõpuks miskise errori: This is a DNS error


demosid saab tõmmata playstation store´st...
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 16.02.2008 19:55:16 vasta tsitaadiga

leidsin ühe päris odava ja free shippinguga online poe: www.movietyme.com
tellisin sealt Eye of Judgment (polnud tol hetkel dvdBoxOffice'is laos) asi tuli ilusti kohale ja praeguste kursside juures tuli isegi odavam kui dvdboxoffice'ist.
kohale tuli 17 päeva (suht sama kui dvdbo) ning tollis mingeid probleeme ei olnud - asi saabus UK'st, kuigi lehekülg väidab et saadavad USA'st (nagu dvdbo:P)

Aga Eye of Judgment suht äge mäng, pole veel päris taktikale pihta saanud, aga vaikselt hakkab tulema thumbs_up.gif
- ega keegi ei ole näinud EoJ kaarte kusagil Eesti poes müügil?

_________________
PSN: raunts
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 16.02.2008 20:03:33 vasta tsitaadiga

red_devil kirjutas:
leidsin ühe päris odava ja free shippinguga online poe: www.movietyme.com
tellisin sealt Eye of Judgment (polnud tol hetkel dvdBoxOffice'is laos) asi tuli ilusti kohale ja praeguste kursside juures tuli isegi odavam kui dvdboxoffice'ist.
kohale tuli 17 päeva (suht sama kui dvdbo) ning tollis mingeid probleeme ei olnud - asi saabus UK'st, kuigi lehekülg väidab et saadavad USA'st (nagu dvdbo:P)

Aga Eye of Judgment suht äge mäng, pole veel päris taktikale pihta saanud, aga vaikselt hakkab tulema thumbs_up.gif
- ega keegi ei ole näinud EoJ kaarte kusagil Eesti poes müügil?
um, eye-ga komplektis oli mul üks kaart, võid selle endale saada, kui ma ta üles leian. miski vibu ja tissidega olevus oli..
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
red_devil
HV kasutaja
red_devil

liitunud: 21.01.2006




sõnum 16.02.2008 20:15:17 vasta tsitaadiga

47th ronin, uuu vibu ja tissidega icon_lol.gif pakub ikka huvi
ega lähiajal Tartu?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2008 21:06:51 vasta tsitaadiga

muide uus tomb raider on välja tulemus...pole veel traileritki väljas aga noh eks ootab jälle .... icon_biggrin.gif
nimeks on : tomb raider underworld
graafika oli ikka väga hea... thumbs_up.gif vähemalt screenshotidel....

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 16.02.2008 23:48:33 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
muide uus tomb raider on välja tulemus...pole veel traileritki väljas aga noh eks ootab jälle .... icon_biggrin.gif
nimeks on : tomb raider underworld
graafika oli ikka väga hea... thumbs_up.gif vähemalt screenshotidel....
et küsin siia otsa kohe, niikaua kui meeles on, et kas see ongi nii, et ametliku ps3 magazine-iga kaasas oleval plaadil on iga kuu üks/kaks/neli uut demot ja ülejäänud kümme/kakskümmend korduvad? numbritest 13, 14 ja 15 jääb küll selline mulje.
red_devil kirjutas:
47th ronin, uuu vibu ja tissidega icon_lol.gif pakub ikka huvi
ega lähiajal Tartu?

vabandust suure pildi pärast. põmst olen ma mingi kaks kuud juba tartusse tulemas, aga ikka ei õnnestu kuidagi. prooviks margi peale kleepida ja aadressi tagaküljele kribada? :p

_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2008 23:56:50 vasta tsitaadiga

hmm..tea mina küll sellest magazine-ist midagi...kust üldse osta saab...??? peaks täitsa ostma....
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2008 12:11:10 vasta tsitaadiga

Mul see sama kaart. Sain ka kaasa ajakirjaga.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 17.02.2008 15:06:27 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
hmm..tea mina küll sellest magazine-ist midagi...kust üldse osta saab...??? peaks täitsa ostma....


suuremates poodides peaks vist kõigis olema...nt. selveris olen näinud.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 17.02.2008 19:56:52 vasta tsitaadiga

kuidas NBA 2k8 demos dunke teha ?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2008 22:17:23 vasta tsitaadiga

aa mis see eye of judgement endast kujutab???et on seda eye asjandust vaja...siis mingeid kaarte??....
küsiks ühe asja..et kas ps3-me peal call of duty4-ja saab klaveriga ka mängida???

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2008 23:01:36 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
et kas ps3-me peal call of duty4-ja saab klaveriga ka mängida???

Ei saa.
Ainuke mäng PS3 peal, mis toetab klaverit/hiirt on UT.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 18.02.2008 10:01:14 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
kuidas NBA 2k8 demos dunke teha ?


Sprint nuppu hoia all. R1 või R2 oli see, peast ei mäleta enam.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 18.02.2008 14:07:23 vasta tsitaadiga

selline loll küsimus, et kas usb-hub ka ps3 peal töötab
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 18.02.2008 14:21:17 vasta tsitaadiga

red_devil kirjutas:
leidsin ühe päris odava ja free shippinguga online poe: www.movietyme.com
tellisin sealt Eye of Judgment (polnud tol hetkel dvdBoxOffice'is laos) asi tuli ilusti kohale ja praeguste kursside juures tuli isegi odavam kui dvdboxoffice'ist.
kohale tuli 17 päeva (suht sama kui dvdbo) ning tollis mingeid probleeme ei olnud - asi saabus UK'st, kuigi lehekülg väidab et saadavad USA'st (nagu dvdbo:P)

Aga Eye of Judgment suht äge mäng, pole veel päris taktikale pihta saanud, aga vaikselt hakkab tulema thumbs_up.gif
- ega keegi ei ole näinud EoJ kaarte kusagil Eesti poes müügil?


Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema..

_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 18.02.2008 16:24:37 vasta tsitaadiga

paanz kirjutas:
red_devil kirjutas:
leidsin ühe päris odava ja free shippinguga online poe: www.movietyme.com
tellisin sealt Eye of Judgment (polnud tol hetkel dvdBoxOffice'is laos) asi tuli ilusti kohale ja praeguste kursside juures tuli isegi odavam kui dvdboxoffice'ist.
kohale tuli 17 päeva (suht sama kui dvdbo) ning tollis mingeid probleeme ei olnud - asi saabus UK'st, kuigi lehekülg väidab et saadavad USA'st (nagu dvdbo:P)

Aga Eye of Judgment suht äge mäng, pole veel päris taktikale pihta saanud, aga vaikselt hakkab tulema thumbs_up.gif
- ega keegi ei ole näinud EoJ kaarte kusagil Eesti poes müügil?


Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema..

huvitav mul sellist asja ei tahtetud...
videogameplus.ca?
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 17:00:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema..

vot siuksed asjad mulle ei meeldi välismaalt tellides... icon_smile.gif

_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 18.02.2008 17:40:34 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
tsitaat:
Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema..

vot siuksed asjad mulle ei meeldi välismaalt tellides... icon_smile.gif
vot siuksest asjast hiilibki nii mõnigi mees kõrvale ja pärast käib foorumites siuksumas, kuidas netipoe turva on nõrk ja temal seetõttu kredikas kolm kuud järjest tühjaks tõsteti.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 18.02.2008 20:46:02 vasta tsitaadiga

Ausaltöeldes see Ebay on ikka hea koht.Olen kaks mängu tellinud juba ja väga odavalt ( üks 14 eur ja teine 25 eur ) ,tellitud on Conan ja Call of Duty 3.
Ja veel Factory kiles ...enda imestuseks oligi et nii odav , mõtlesin et kasutatud aga oli veel originaal kiles ka veel....Nüüd ostangi ainult sealt icon_razz.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 18.02.2008 21:02:53 vasta tsitaadiga

XPsass kirjutas:
Ausaltöeldes see Ebay on ikka hea koht.Olen kaks mängu tellinud juba ja väga odavalt ( üks 14 eur ja teine 25 eur ) ,tellitud on Conan ja Call of Duty 3.
Ja veel Factory kiles ...enda imestuseks oligi et nii odav , mõtlesin et kasutatud aga oli veel originaal kiles ka veel....Nüüd ostangi ainult sealt icon_razz.gif


Tellid ebay.com, ebay.co.uk, või veel kuskilt mõjalt? On seal muidu vahet ka? icon_biggrin.gif . Palju Eestisse saatmise kulud olid?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 18.02.2008 21:53:32 vasta tsitaadiga

paanz kirjutas:

Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema..

Ma skännisin sisse ja saatsin meiliga
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 18.02.2008 22:07:28 vasta tsitaadiga

Ameerika Ebayst tellisin 2 mängu, pole veel kätte saanud, aga Fight Night Round 3 saatmine maksis 8$ ja Assassin's Creed 10$. Saatmiskulud sõltuvad saatmise kiirusest. 1-3 päevaga UPS kaudu saatmine maksab mängul umbes 25$
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emm sii
HV kasutaja
emm sii

liitunud: 16.11.2007




sõnum 18.02.2008 23:17:59 vasta tsitaadiga

Kas ps3 loeb ka neid blu-ray plaate mis ise blu-ray kirjutajaga(kui tulevikus muutuvad taskukohaseks icon_biggrin.gif ) kirjutatud, näiteks filmid???
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2008 23:21:14 vasta tsitaadiga

Küsimus. NFS Pro Street, kas selle mängul mingi install ka on?
Et noh, talletab ta oma andmeid ka kõvakettale (v.a. seivid) nagu mõni mäng või loeb koguaeg kõike otse plaadilt?
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
paanz
HV vaatleja
paanz

liitunud: 13.12.2007




sõnum 19.02.2008 09:10:24 vasta tsitaadiga

Ohohh kirjutas:
paanz kirjutas:

Tellisin dvdboxoffice.com-st Burnout Paradise-i ja enne tellimust ei taheta täita kui pole oma krediitkaardi andmete õigsust kinnitanud ja saatsid mulle kirja ja lõik sellest siis: To accomplish this task we need you to provide us with a copy of the payment stub that comes with your credit card statement each month. This stub contains your billing address which you have already provided us online along with your credit card number which you have also provided us. We do not require any further statement information. Seega nad tahavad, et ma faksiksin selle neile ja seejärel vaatavad kas saab asja.
Kas www.movietyme.com-is on asi sama, et peab faksiga kinnitama? Ei viitsi faksimisega jamada ega oskagi kohe kusagile minna seda tegema..

Ma skännisin sisse ja saatsin meiliga


Ja läks nii läbi?

_________________
PSN: Paanz
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 19.02.2008 11:24:00 vasta tsitaadiga

paanz kirjutas:
Ohohh kirjutas:
Ma skännisin sisse ja saatsin meiliga


Ja läks nii läbi?

jah
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 20.02.2008 20:32:48 vasta tsitaadiga

ma ei mäleta, kas siin räägiti, aga youtubest kunagi leidsin mingise video, kus näitas et mismoodi telesaateid salvestada kasutades PS3'e ja mingit programmi. Keegi on asjaga kursis, mis video nimi võis olla või veel parem, programm, millega salvestamist tehti ?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 20:33:35 vasta tsitaadiga

Cander, see on lisakast mis PS3 pakub, TiVo või midagi icon_smile.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 23:37:49 vasta tsitaadiga

kas PS3-ga kuidagi MSN-i on võimalik ka logida, webmessenger ei toimi vist..äkki mõni muu?
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XPsass
HV kasutaja

liitunud: 18.07.2002




sõnum 21.02.2008 10:58:14 vasta tsitaadiga

wirx, linux'is see Gmail miski või midagi , seal nägi isegi ära kas teine inimene oli sind ära blokkinud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 12:56:20 vasta tsitaadiga

ps3 all sai www.e-buddy.com abil kenasti sisse
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 15:16:52 vasta tsitaadiga

Saab küll ebuddyga , aga väga ebamugav sedasi.
Ma sain ps3-e monitori ja kõllidega ühendatud. Päris hea on.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Olaf
 
Olaf

liitunud: 14.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 15:46:36 vasta tsitaadiga

Ehk kellelgi vedeleb mõni mäng, mida ise enam ei mängi? Sellisel juhul, äkki on soov ka vahetada.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=359623
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 21.02.2008 17:58:25 vasta tsitaadiga

kui oluline on playstation 3 jaoks LCD reageerimiskiirus? Kas 8ms on liiga palju, eelkõige just automängude mängimiseks?

ehk oskab keegi kommenteerida. asjaga suht kiire
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 19:15:44 vasta tsitaadiga

8 sekundit reageerimisaega on mängimiseks täiesti piisav
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 21.02.2008 19:19:47 vasta tsitaadiga

kas see on vaid arvamus, või omad ise antud kombinatsiooni
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 19:26:15 vasta tsitaadiga

8???no 2 on minu arust siuke norm...
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 21.02.2008 19:28:23 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
8???no 2 on minu arust siuke norm...

Vale puha, 0 on norm

_________________
Magento arendused
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 21.02.2008 19:29:14 vasta tsitaadiga

ootaks normaalseid vastuseid mitte ulmevalda kuuluvaid

äkki mõni ütleb -2 ka
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 19:30:46 vasta tsitaadiga

Bumer kirjutas:
kas see on vaid arvamus, või omad ise antud kombinatsiooni

Oman.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 21.02.2008 19:35:33 vasta tsitaadiga

selge

siin ajavad paljud lihtsalt lolli juttu, ise sellele mõtlemata, et see ei ole odav lõbu, kui 10k eest telekas osta, millest erilist kasu ei ole
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pronto
Kreisi kasutaja
pronto

liitunud: 23.03.2006




sõnum 21.02.2008 19:46:40 vasta tsitaadiga

See 2ms jutt näitab lihtsalt, et kutt ei ole adekvaatne hindama selliseid asju, sestap ma siin ilkusingi 0-ga. Tegelikkuses on asi nii, et 16ms tähendab laias laastus 60fps-i. Kõik allapoole seda on mängimise jaoks okei. Siin tulevad mängu muidugi ekraanide eripärad, kuid mina siin liigselt pead ei vaevaks.
_________________
Magento arendused


viimati muutis pronto 21.02.2008 19:47:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 19:46:41 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
8 sekundit reageerimisaega on mängimiseks täiesti piisav
selle ajaga oled mängus 10 korda surnud.
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 20:05:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
selle ajaga oled mängus 10 korda surnud.
thumbs_up.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 90, 91, 92 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.