Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Azatris
HV veteran
Azatris

liitunud: 06.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2007 00:41:51 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Wowi filmi kohta. Allikas
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas see veel spoiler on? Kui nii siis nii...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 21:43:25 vasta tsitaadiga

Alliance on inimesed ja nende seltskond - see on tavainimesele, kinokülastajale mõistetav. Mida peaks arvama Joe Sixpack või Tädi Maali, kui teleris on trailer, kus jooksevad ringi rohelised mehed ja kõverad siniseljad ning rääkivad lehmad? Esimene film tehakse tuttavlike elementidega, et kinokülastaja saaks aru, mis toimub. Kui juba konks on ette söödetud ja alla neelatud, tehakse vast ka Hordi tegudest pajatav eepik.
---


Mark Wahlberg is in final negotiations to play the lead role in Twentieth Century Fox's Max Payne live action movie.
---

So the hitman movie is out in the States and reviews of it are hitting the web. The flick has thus far received generally negative reviews, with some critics going so far as to call it "Uwe Boll bad." And you'll have to agree, that's pretty bad.

This is what Variety's Todd McCarthy had to say about it:

A Eurotrashy vidgame knockoff that misses its target by a mile. Numbingly unthrilling as it lurches from one violent encounter to another, the pic's dark roots in an electronic, non-dramatic medium are plain to see, and unsuspecting gamers lured to theaters will soon wish they were back home participating in the action themselves.

From The Hollywood Reporter:

All the while, the music screams and clamors like an ignored child because director Xavier Gens and writer Skip Woods can't pump suspense into this inept mess.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2007 23:28:52 vasta tsitaadiga

UWE BOLLilt küll loota midagi pole , vaatan kindlasti igasuguseid filme , mis välja tulevad.. lihtsalt meelelahutus, mingit "ilu" vms tema filmidest vaevalt näeb icon_lol.gif icon_razz1.gif
ja see WoW .noojah... midaiganes nagu icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
v2hja
HV Guru
v2hja

liitunud: 14.03.2003




sõnum 22.11.2007 00:54:36 vasta tsitaadiga

RE:E rokkis igatahes ......
_________________
www.ninjatune.net
RIP Monkey Radio
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 22.11.2007 16:30:19 vasta tsitaadiga

v2hja kirjutas:
RE:E rokkis igatahes ......

esimest kahjuks siiski pole siiamaani ükski nende järg suutnud üle lüüa icon_sad.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 16:31:08 vasta tsitaadiga

WOOTZ 2009 Tekkeni film.. Ma ei tea mis ma teen kui nad selle filmi perse keeravad
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2007 17:40:57 vasta tsitaadiga

Paganarh kirjutas:
v2hja kirjutas:
RE:E rokkis igatahes ......

esimest kahjuks siiski pole siiamaani ükski nende järg suutnud üle lüüa icon_sad.gif

imo 2 osa oli just kõige phunim (igastahes siis kui vaatasin 3a tagasi)
vb kui nüüd üle vaataks muudaks arvamust ..

se tekkeni muuvi tuleb prolly nagu DoA oma icon_lol.gif

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 18:38:04 vasta tsitaadiga

Kas keegi on Beowulfi või Hitmani kinos ka vaatamas käinud? Kui jah siis kuidas oli?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 18:53:15 vasta tsitaadiga

Ma homme Hitmani vaatama.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuldplaat
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2007 19:38:39 vasta tsitaadiga

Aah kirjutas:
Kas keegi on Beowulfi või Hitmani kinos ka vaatamas käinud? Kui jah siis kuidas oli?


Käisin siis sõbraga hetkeajendil Beowulfi vaatamas ja peab mainima, et üks halvemaid ja sisuvaesemaid filme, mida mina olen kinos vaatamas käinud. Vahepeal oli sihuke tunne, et jalutaks lihtsalt saalist välja. 2 piinarikast tundi läks maksma 60kr + joogid icon_lol.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aah
Kreisi kasutaja
Aah

liitunud: 21.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 00:32:11 vasta tsitaadiga

kuldplaat, ah , miks ma ei imesta.Juba aegadest alates ei kõlba need PC mängudest välja imetud filmid kuhugi. Kas need filmitegijad on neid mänge ka kunagi mänginud? Ainult räägivad filmis nagu seebikas ja ajavad mingit võimast asja taga.Kuid tegevus on null.Naljakas on see et mängude introd ja igast vaheklipid no tihtilugu nii head et mõtled miks küll mingit filmi selle põhjal valmis ei treita. Volla tuleks treilerite valmistajatel ise mingi film valmis teha. Jama küll kui filmifännid vaatavad selliseid filme ja ütlevad et kui selline geimi põhjal film on nii jama mis siis mängust tahta.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 01:04:43 vasta tsitaadiga

amm... PC mängu järgi? Ma küll filmi sisust eriti ei tea, võib-olla on lihtsalt nimi sama, aga algallikas peaks ju olema vast ikka Beowulf, mis on vana-inglise eepos.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 30.11.2007 10:00:54 vasta tsitaadiga

jah. Beowulf siia teemasse ei kõlba.
keegi on Hitmani näinud?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 10:09:02 vasta tsitaadiga

Kusjuures.. ise kahtlen selles, et wowi film täielik saast saab tulla. Ega lotri filmil ka suurt sisu polnud (ega raamatutel) ning neid "hinnatakse" üpris kõrgelt. Jah, sümbolism, mütoloogiast laenatud tegelased ja filmi puhul FX.. kuid ega wow sellega alla tohiks jääda.

Eepika.
Kangelased.
Kaotus.
Võit.
Retk.
Lõpp.

Tüüpiline .)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nuub
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2003




sõnum 30.11.2007 11:07:03 vasta tsitaadiga

khm, Warcraft-i film, mitte wow-i
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
infidel
HV kasutaja
infidel

liitunud: 31.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 11:27:11 vasta tsitaadiga

Hitmani filmi pole näinud, aga usaldusväärsete inimeste hinnang on järgmine:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 13:53:55 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Ega lotri filmil ka suurt sisu polnud (ega raamatutel)


Me räägime hetkel ikka samast Sõrmuste Isandast? Ilmselt mitte.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valdars
HV veteran
Valdars

liitunud: 22.02.2003




sõnum 30.11.2007 13:56:15 vasta tsitaadiga

Sai siis eile Hitman ära vaadatud. Tavalise Hollywoodi märulina ei olnud viga, aga ta ikka ei olnud see Hitman, mida ma oleks mängu põhjal tahtnud.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 14:03:01 vasta tsitaadiga

Valdars kirjutas:
Sai siis eile Hitman ära vaadatud. Tavalise Hollywoodi märulina ei olnud viga, aga ta ikka ei olnud see Hitman, mida ma oleks mängu põhjal tahtnud.

Ega see pole kunagi päris see ,)
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 14:07:04 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Me räägime hetkel ikka samast Sõrmuste Isandast? Ilmselt mitte.

Ikka sama. Mõtleme nüüd hetkeks (ot) lotri sisule. Kui spekuleerida ning laiemalt mõelda, siis võis Tolkieni teos olla sümbolistlik. Paraleele on tõmmatud maailmasõdadega. Samas.. kui me ei mõtle laiemalt ning keskendume konkreetsele teose sisule, siis oli see lihtsakoeline. Mütoloogiast võetud tegelased. Väljamõeldud tegelased. Pew pew :) Iseenesest mulle Tolkieni teosed meeldivad, meeldivad ka kõik lotro filmid (ja peter jacksoni varasemad filmid - RÕVEDAD friigifilmid).. aga vaatamata sellele, ei oma lotr minu meelest erilist sisu.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 18:12:59 vasta tsitaadiga

Tulin just Hitmani vaatamast. Suht normaalne film oli, aga jah mänguga võrrelda päris ei anna. Olyphant tuli Hitmani osaga tõesti hästi toime, vastupidiselt minu eelarvamusele.
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
denis28
Aeg Maha 2n
denis28

liitunud: 24.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 19:20:25 vasta tsitaadiga

Käisin ka hitmani vaatamas...nu ütleme et oli hea,aga stooryt oleks võinud rohkem olla.kuidas sa niisugune asi alguse üldse ja kuidas neid treeniti jne...sellest ei olnud nagu sittagi,näitlemisega oleks see ka olnud et mitte mingeid tundeid ei ole hitmanil,nagu tapmisega ei ole probleeme.seal aga veidike esines,südametunnistus tekkis icon_biggrin.gif ja nagu seda õiget fiilingut ei saanud tegelt kätte,ootasin rohkem icon_rolleyes.gif
ükssikasjalikult ei hakka siin seleltama spoilerdama
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario153
HV veteran
Mario153

liitunud: 16.08.2004




sõnum 30.11.2007 20:29:19 vasta tsitaadiga

Enamus kinokülastajaid pole mängust nagunii kuulnudki. Polegi tähtis kas ta mängu teemaga ja õhkkonnaga kattub või mitte.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Le Inc
HV Guru
Le Inc

liitunud: 06.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 22:31:58 vasta tsitaadiga

Sellest WoW'ist annaks vähemalt n+1 tundi filmi vändata .. fanatasy ruulib, nii et bring it on. icon_smile.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 22:32:52 vasta tsitaadiga

Max Paynist pidavat ka film tulema, keegi miskit täpsemat kuulnud on?
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 22:54:24 vasta tsitaadiga

Lotharius kirjutas:
Max Paynist pidavat ka film tulema, keegi miskit täpsemat kuulnud on?


2009 suvi, peaosas Mark Wahlberg.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lotharius
rallisibul
Lotharius

liitunud: 06.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2007 22:56:09 vasta tsitaadiga

Hmm... see vend täitsa sobiks isegi sinna thumbs_up.gif
_________________
Geek it til it MHz
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 00:07:03 vasta tsitaadiga

http://www.imdb.com/gallery/ss/0486640/Ss/0486640/iid_1361508.jpg.html?path=gallery&path_key=0486640

Silmad sügelevad juba, tahaks näha. Kahjuks ei tea veel kas Eestisse jõuab-
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2007 17:47:47 vasta tsitaadiga

Käisin just Hitmani vaatamas. Ülimalt halb film minu arust.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2007 19:19:56 vasta tsitaadiga

link :: kae siit

Uwe Boll strikes again!

Kas asi on minus või on see film juba teist korda uuesti üles võetud? Näitlejad on vahepeal silmnähtavalt vananenud ja kogu asi on arenenud mingist kämplollusest filmiks, mis äkki ehk ei olegi katastroof.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 00:38:13 vasta tsitaadiga

Ma loodan ikka, et ühel päeval Duke Nukemist film tuleb, kus tal on täpselt samasugused kommentaarid, nagu mängus ja sama näitleja hääl icon_lol.gif thumbs_up.gif.
_________________
Tõukan mõnuga
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2007 10:54:54 vasta tsitaadiga

Sama näitleja hääl ei saa tulla, sest siis oleks terve film suur nali. Härra Nukemil on nii eepiline hääl, et ma ei suudaks filmi ajal mitte naerda.. "Cum get sum.. " irw.

aga teate.. andke mulle 1000000600 eek ja teen ideaalse Warcrafti teemalise filmi. Garanteerin, et
see meeldib teile rohkem kui tulev warcrafti film
on masendav
on vägivaldne
on masendav
negatiivsed tegelased omavad vasturääkivaid isikuomadusi, aga nad on ikka rõvedalt negatiivsed
positiivsed tegelased surevad või neil läheb väga sitasti
teistel läheb ka sitasti (natuke vähem, aga siiski)
filmi lõpp on masendav
kõik kaotavad
filmis on vihma, ööd, verd, seksi (natuke), traagikat ja palju masendavat õhkkonda
enamus filmidest kahvatuvad minu filmi kõrval
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Subu
HV veteran
Subu

liitunud: 16.10.2003




sõnum 06.12.2007 10:13:05 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Sama näitleja hääl ei saa tulla, sest siis oleks terve film suur nali. Härra Nukemil on nii eepiline hääl, et ma ei suudaks filmi ajal mitte naerda.. "Cum get sum.. " irw.

aga teate.. andke mulle 1000000600 eek ja teen ideaalse Warcrafti teemalise filmi. Garanteerin, et
see meeldib teile rohkem kui tulev warcrafti film
on masendav
on vägivaldne
on masendav
negatiivsed tegelased omavad vasturääkivaid isikuomadusi, aga nad on ikka rõvedalt negatiivsed
positiivsed tegelased surevad või neil läheb väga sitasti
teistel läheb ka sitasti (natuke vähem, aga siiski)
filmi lõpp on masendav
kõik kaotavad
filmis on vihma, ööd, verd, seksi (natuke), traagikat ja palju masendavat õhkkonda
enamus filmidest kahvatuvad minu filmi kõrval

et sihtgrupp emod?icon_razz.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TõnuTõukemõnu
HV kasutaja
TõnuTõukemõnu

liitunud: 30.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 17:18:47 vasta tsitaadiga

Subu kirjutas:
Timberg kirjutas:
Sama näitleja hääl ei saa tulla, sest siis oleks terve film suur nali. Härra Nukemil on nii eepiline hääl, et ma ei suudaks filmi ajal mitte naerda.. "Cum get sum.. " irw.

aga teate.. andke mulle 1000000600 eek ja teen ideaalse Warcrafti teemalise filmi. Garanteerin, et
see meeldib teile rohkem kui tulev warcrafti film
on masendav
on vägivaldne
on masendav
negatiivsed tegelased omavad vasturääkivaid isikuomadusi, aga nad on ikka rõvedalt negatiivsed
positiivsed tegelased surevad või neil läheb väga sitasti
teistel läheb ka sitasti (natuke vähem, aga siiski)
filmi lõpp on masendav
kõik kaotavad
filmis on vihma, ööd, verd, seksi (natuke), traagikat ja palju masendavat õhkkonda
enamus filmidest kahvatuvad minu filmi kõrval

et sihtgrupp emod?icon_razz.gif


Vahet pole ju sisuliselt, kes. Kindlasti leiduks vaatajaid, kes saaks ennast naerda laua alla pikali maha thumbs_up.gif. Aga reaalne sihtgrupp ilmselt oleks ikka noliferid icon_smile.gif. Olgem ausad - sellist filmi ei saa lihtsalt teha tõsisena icon_lol.gif ja poleks ka mõtet, sest sellest stiilist selle hääle väljakiskumine on nagu tsiklilt mootori väljakiskumine, lootes et see sõitma hakkab icon_rolleyes.gif.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2007 17:34:06 vasta tsitaadiga

Sihtgrupp.. vast mõtlevad inimesed.

Kui emodele teha, siis peaks olema mingi.. ma ei teagi. Kuidagi.. hmm.. peretraagikaga, koolitraagikaga seotud kurb film sellest, kuidas HV kasutaja jäi töötuks vms.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 02:14:52 vasta tsitaadiga

Kohe- kohe siis väljas!

Klipp 1
Klipp 2
Klipp 3
---

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Fantastiline
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2008 02:27:19 vasta tsitaadiga

sellised filmid on head nagu timberg-i film thumbs_up.gif midagi sarnast 21grammile
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 11:50:51 vasta tsitaadiga

Uwe Boll's Far Cry by Uwe Boll: Trailer by Uwe Boll
http://www.gametrailers.com/player/30630.html
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 12:24:45 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Uwe Boll's Far Cry by Uwe Boll: Trailer by Uwe Boll
http://www.gametrailers.com/player/30630.html


Ahaa... icon_confused.gif icon_neutral.gif icon_cry.gif icon_mad.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 13:31:53 vasta tsitaadiga

Ei selles mõttes, et reedese õlumisõhta vilmiks kärab kindlasti küll.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Paganarh
Kreisi kasutaja
Paganarh

liitunud: 16.09.2004




sõnum 15.02.2008 14:26:49 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ei selles mõttes, et reedese õlumisõhta vilmiks kärab kindlasti küll.

alkoholiga on võimalik isegi ülikehva filmi huumoriga vaadata. niiet jah, mina vaatan ära (nagu olen sundinud end vaatama kõiki videomängude adaptsioone uwe bollocsilt)
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matti
HV veteran
Matti

liitunud: 24.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2008 15:33:16 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Uwe Boll's Far Cry by Uwe Boll: Trailer by Uwe Boll
http://www.gametrailers.com/player/30630.html
tüüpiline madistamisfilm...
aga relvade hääled olid nagu mängus, nice 8)

_________________

Siin peaks juba selgelt politsei sekkuma.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 00:37:57 vasta tsitaadiga

hahahaa, Mark Whalberg as Max Payne: http://darkzero.co.uk/v4/games/news/13643/gaming-first-look-at-mark-wahlberg-as-max-payne icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 11.03.2008 00:43:18 vasta tsitaadiga

PG-13 oleks jama, see tähendaks, et midagi head lõigataks välja. Loodan, et seda siiski ei tehta. Mila Kunis pidi Mona olema.

http://www.variety.com/VR1117982100.html
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 01:31:41 vasta tsitaadiga

Ju tehakse siis jälle kaks varianti lihtsalt. Alguses suure käraga kinno ja siis natuke aega hiljem Unrated Directors Cut vms.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 01:55:58 vasta tsitaadiga

Whalberg pole üldse Payne nägu : / ja ta hääl ka ei sobi : p
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres1221
HV kasutaja

liitunud: 12.07.2005




sõnum 11.03.2008 01:59:14 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Whalberg pole üldse Payne nägu : / ja ta hääl ka ei sobi : p


No tegu on väga hea näitlejaga ikkagi : ) Ning kui vaja siis annab häält ka veidi timmida ja ongi payne hääl valmis icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 18:20:53 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Sobib küll see Wahlberg icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.03.2008 18:30:17 vasta tsitaadiga

heretic666 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Sobib küll see Wahlberg icon_rolleyes.gif



sobib jah, pea süsimustaks värvida ja natu krimpsus näoga näidelda siis on thumbs_up.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JannoT
HV kasutaja
JannoT

liitunud: 23.12.2005




sõnum 11.03.2008 18:35:28 vasta tsitaadiga

Mortal kombati filmi tahaks küll näha. icon_biggrin.gif Arvestades veel seda ,et ainuke mortal kombat mida ma mängind olen on neljas. Ehk siis see film peaks suht ajuvaba olema.
_________________
011010000110100101101110011011100110000101110110011000010110000101110100011011000111010101110011
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Mängud millest on tehtud film; tehakse filmi; lubatakse filmi mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.