|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
05.02.2008 15:39:47
|
|
|
| oskab keegi ehk mul kõrvaklappide küsimusele vastata?
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
05.02.2008 16:58:59
|
|
|
| haggitu, milles probleem?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
05.02.2008 17:00:50
|
|
|
| soov on osta speedlink medusa 5.1 kõrva klapid, kuid sellised mida saaksin ps3 mängides ka kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
05.02.2008 18:06:30
|
|
|
| kui sul heli läheb välja hdmi kaudu ja see teine ots on vaba siis võid vastava ülemineku korral klapid ehk sinna lükata...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
06.02.2008 01:06:21
|
|
|
Tükk aega otsustasin mida osta ja nüüd ei kahtle et ostan ps 3me minujaoks suuremad plussid on disain,graafika ja mis peaasi kvaliteet,uued mägud ka head x-boxist vaid tahaks vist mängida mass effecti teised suurt ei köida on ka olemas paremik ps 3l masinasse on ikka topitud asju täis mida x-boxis pole ja muidugi see et core prosaga microsoftil suurem osa läks 33 prossa praaki surmaringi tõttu,mul 3l tuttaval sellega masin kööga olnud.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
06.02.2008 01:29:09
|
|
|
Kust Unchartedi leiaks normaalse hinnaga? Ma vaatan et Andricos on 1.2k
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haggitu
HV kasutaja
liitunud: 14.12.2006
|
06.02.2008 01:57:19
|
|
|
| isegi plussmiinuses on 1100.- ja kui nüüd hoolikamalt uurida saaks asja ka 700.- kätte.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
06.02.2008 08:25:29
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Kust Unchartedi leiaks normaalse hinnaga? Ma vaatan et Andricos on 1.2k  |
kõige mõistlikum www.dvdboxoffice.com'ist tellida
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
06.02.2008 09:11:23
|
|
|
| ma, kui vastne ps3 omanik, ei saa ühest asjast veel aru...mille jaoks seda mälukaarti on vaja, kui kõvaketas niigi 60GB on ? kõvakettale ei saa siis salvestada ?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.02.2008 09:52:59
|
|
|
Cander, saab-saab...
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
06.02.2008 10:42:12
|
|
|
| Cander, PS3'le pole ju mälukaarti. Kui pead silmas neid igast erinevadi kaartide kohti seal kaanekese all siis sinna saad panna kaardi näiteks fotokast tehtuid fotodega ja siis telekast vaadata, kopida PS3'me kõvakettale ja sealt näiteks hiljem printida kui tahad või panna taustapildiks vms.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
06.02.2008 13:02:35
|
|
|
Cander pidas ilmselt pigem silmas seda.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Eric80
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007
|
06.02.2008 13:07:40
|
|
|
Oleneb mis sisend asjal on ! Sellele vastavalt pead otsima poest või oma sahtlist kaabli ! Halvimal juhul ja kui muidu pappi hetkel vähe , siis tuleb ise midagi meisterdada !
| Cander kirjutas: |
| ma, kui vastne ps3 omanik, ei saa ühest asjast veel aru...mille jaoks seda mälukaarti on vaja, kui kõvaketas niigi 60GB on ? kõvakettale ei saa siis salvestada ? |
Mälukaarti polegi vaja . Saved lähevadki kettale virtuaalse mälukaardi peale . 8)
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
codemaster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2005
|
06.02.2008 14:43:00
|
|
|
Kui keegi plaanib lähitulevikus PS3 osta siis soovitaks seda uut Euronicsi pakkumist 7499 kaasa saab Unchartedi ja Ratchet ning PotC At worlds end blue-ray. Isegi ostsin selle samal päeval kui pakkumine tuli kahjuks polnud mängud ja film neile veel jõudnud ja pidid selle nädala jooksul mulle helistama...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
06.02.2008 14:57:00
|
|
|
| codemaster kirjutas: |
Kui keegi plaanib lähitulevikus PS3 osta siis soovitaks seda uut Euronicsi pakkumist 7499 kaasa saab Unchartedi ja Ratchet ning PotC At worlds end blue-ray. Isegi ostsin selle samal päeval kui pakkumine tuli kahjuks polnud mängud ja film neile veel jõudnud ja pidid selle nädala jooksul mulle helistama...  |
hea pakkumine jah.
kas enam sisi üldse 60gb versiooni ei müüda?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
06.02.2008 15:02:45
|
|
|
thaarv, uus versioon tuleb, rumbliga ja hõbedase välimusega ju
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
06.02.2008 15:04:32
|
|
|
| codemaster kirjutas: |
| Kui keegi plaanib lähitulevikus PS3 osta siis soovitaks seda uut Euronicsi pakkumist 7499 kaasa saab Unchartedi ja Ratchet ning PotC At worlds end blue-ray. Isegi ostsin selle samal päeval kui pakkumine tuli kahjuks polnud mängud ja film neile veel jõudnud ja pidid selle nädala jooksul mulle helistama... :P |
jep see tõesti hea pakkumine, kaks väärt mängu kaasas mis niiehknaa mingiaeg osta tuleks :)
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
06.02.2008 17:48:53
|
|
|
| d3t kirjutas: |
thaarv, uus versioon tuleb, rumbliga ja hõbedase välimusega ju  |
Ma olen selle uudise küll maha maganud:D
Rumble puldi ostan kindlalt. Müün Ühe SIXASISE maha.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
06.02.2008 18:15:15
|
|
|
| Sony keerab iseendale kärna.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
06.02.2008 18:24:06
|
|
|
nonii, sain USAst tellitud PS3 60GB kätte ja voolumuunduri abil ka tööle ...kaasa sain 1 filmi ja 1 mängu, mäng on Genji ja jõhkralt pask ...film on Friday ja sel pole väga vigagi..igatahes hea on see, et kogu krempli sain 6800.- eest (arvestasin ka tollimaksu ja transpordikulu)...damn, i love ebay
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
06.02.2008 18:32:30
|
|
|
| oleks ps2 värk regioonivaba, siis oleks kaubal isegi jumet.
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
06.02.2008 18:44:40
|
|
|
vabarna, see on satin silver mitte silver
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
06.02.2008 18:58:31
|
|
|
| Cander kirjutas: |
nonii, sain USAst tellitud PS3 60GB kätte ja voolumuunduri abil ka tööle ...kaasa sain 1 filmi ja 1 mängu, mäng on Genji ja jõhkralt piix ...film on Friday ja sel pole väga vigagi..igatahes hea on see, et kogu krempli sain 6800.- eest (arvestasin ka tollimaksu ja transpordikulu)...damn, i love ebay |
Ma mäletan , et kunagi ostsin ebayst samal päeval kui välja lasti Tony Hawk's American Wasteland. Kokku läks kõik 550.-
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
06.02.2008 20:31:17
|
|
|
nii sai ka tellitud see uus euronicsi pakkumine 7499 pluss 2 mängu+film,reedeks ehk juba siis käes nagu lubati
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
06.02.2008 20:52:30
|
|
|
| Q: kuidas luua koju Wifi võrku ?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.02.2008 21:02:39
|
|
|
| tsitaat: |
nonii, sain USAst tellitud PS3 60GB kätte ja voolumuunduri abil ka tööle
|
Sell ju pingemuundur sisse ehitatud
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
06.02.2008 21:14:55
|
|
|
| ei ole ju, ameerika versiooni ostsin.. neil seal on 115V, meil aga 225V...paned euro juhtme taha, tekib ülepinge ja trahh, lööb kas kaitse läbi või suisa süttib põlema.
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pealuu
HV veteran

liitunud: 07.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 211 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
170 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
06.02.2008 21:28:36
|
|
|
Cander, kasutajal eeromees ka USA mudel, mul ja tuttaval Jaapani omad - kõik "otse seina" ühendatud
P.S parem karta, kui kahetseda 8)
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eeromees
HV kasutaja
liitunud: 10.03.2005
|
06.02.2008 21:58:36
|
|
|
Ei läinud jah midagi kärssama. Eks esimesed paar sekundit süda oma tööd ei teinud aga hullu ei juhtunud midagi.
_________________ PSN: eestimees |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
07.02.2008 10:07:36
|
|
|
| Cander kirjutas: |
| ei ole ju, ameerika versiooni ostsin.. neil seal on 115V, meil aga 225V...paned euro juhtme taha, tekib ülepinge ja trahh, lööb kas kaitse läbi või suisa süttib põlema. |
Kui taha pistiku juurde on kirjutatud 100V-240V ja 50Hz-60Hz (enamus seadmetel on), siis võid julgelt otse meie vooluvõrku torgata
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tarmor
HV vaatleja
liitunud: 14.03.2007
|
07.02.2008 11:50:36
|
|
|
| Cander kirjutas: |
| ei ole ju, ameerika versiooni ostsin.. neil seal on 115V, meil aga 225V...paned euro juhtme taha, tekib ülepinge ja trahh, lööb kas kaitse läbi või suisa süttib põlema. |
Rahulikult võid tavalise PC voolujuhtme taha lükata ja midagi ei juhtu. Usun ka, et kui seadet uurid leiad kindlasti ülesse ka eelmises kommentaaris öeldud vahemiku.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
07.02.2008 17:54:45
|
|
|
Mis linux ps3.le parim on?
Kust laadida saab?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vici
HV kasutaja
liitunud: 06.02.2008
|
07.02.2008 18:25:04
|
|
|
nii rahvas kas keegi on pelanud burnout paradise ja kuidas mäng ise tundub mitu punni 10nest annaksite,paistab et crachid on päris hästi välja toodud
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
07.02.2008 19:05:49
|
|
|
convertisin siis mp4-ja formaati oma hd filmid aga läbi media serveri ma seda filmi ei leia
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
camu
HV kasutaja
liitunud: 11.10.2005
|
07.02.2008 19:11:06
|
|
|
| codemaster kirjutas: |
| Kui keegi plaanib lähitulevikus PS3 osta siis soovitaks seda uut Euronicsi pakkumist 7499 kaasa saab Unchartedi ja Ratchet ning PotC At worlds end blue-ray. I |
On see kõigis Euronicsi poodides olemas või pakutakse ainult valitutes ja valitutele? Kodulehelt mina leida ei suutnud.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Labukana
HV veteran

liitunud: 05.05.2003
|
07.02.2008 19:29:05
|
|
|
| camu kirjutas: |
| codemaster kirjutas: |
| Kui keegi plaanib lähitulevikus PS3 osta siis soovitaks seda uut Euronicsi pakkumist 7499 kaasa saab Unchartedi ja Ratchet ning PotC At worlds end blue-ray. I |
On see kõigis Euronicsi poodides olemas või pakutakse ainult valitutes ja valitutele? Kodulehelt mina leida ei suutnud. |
üsna uus asi, tuleb vast alles...
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
07.02.2008 22:45:50
|
|
|
| thaarv kirjutas: |
Mis linux ps3.le parim on?
Kust laadida saab? |
Naised saunas rääkisid, et Yellow Dog Linux 5.0 FOR PS3 - googelda
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cander
HV kasutaja
liitunud: 24.08.2004
|
07.02.2008 23:21:06
|
|
|
oeh, mina ka oma küsimist ei lõpeta...
PS3 asub all, digiboksi ja teleka juures, arvutid on üleval. Digiboks saab netti läbi Ruckuste ( http://www.engadget.com/2006/10/12/ruckus-wireless-teams-with-slim-for-2825-mediaflex-router/ )...ehk siis juhtmevaba digiboksi ühendus ruuteriga.. mõtlesin et olen jube tark jne, et ühendab ruckuse vastuvõtja PS3-ga, et ehk saab netti..a nüüd tekib mure, et ma ei oska seda nagu seadistada..ja kas see on üldse võimalik, või mitte ?
|
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
08.02.2008 09:07:23
|
|
|
ühendasin ps3-me hdmi kaabliga reso pakkus mulle siis 576p,720p ja 1080i...ükskõik mille panen jääb naq reso samaks(kirjad ikka sama suureks) enne oli ühendatud selle stock juhtmega ..sellel oli naq pilt vähe suurem...et ühesõnaga...nüüd on pildikvaliteet ikka super!!! aga nt kui dirti mängida siis auto on kohe ebalogiliselt kokku surutud???et annab midagi teha selles osas???
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
47th ronin
HV veteran

liitunud: 22.02.2003
|
08.02.2008 10:19:25
|
|
|
| xeon kirjutas: |
convertisin siis mp4-ja formaati oma hd filmid aga läbi media serveri ma seda filmi ei leia  |
um, ma pole ise jõudnud veel proovida, aga äkki on asi faililaiendis? super teeb laiendiga .mp4 ja gotsent .mpg. torkas mulle pähe, et kui superi tehtud film.mp4 film.mpg-ks ümber nimetada, äkki foolib ära.. gotsent, muide, roolib täiega..
| xeon kirjutas: |
ühendasin ps3-me hdmi kaabliga reso pakkus mulle siis 576p,720p ja 1080i...ükskõik mille panen jääb naq reso samaks(kirjad ikka sama suureks) enne oli ühendatud selle stock juhtmega ..sellel oli naq pilt vähe suurem...et ühesõnaga...nüüd on pildikvaliteet ikka super!!! aga nt kui dirti mängida siis auto on kohe ebalogiliselt kokku surutud???et annab midagi teha selles osas??? |
kas süsteemi seadete all ei tulnud mitte eraldi ütelda, mis resoga mänge vaikimisi näidatakse? kui seal on miski auto, siis 'otsustab' mäng 'ise'. ja minu mälu järgi on ps3 'opsüsteemi' ekraanireso mängude omast lahus.
_________________ rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes |
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ohohh
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.09.2003
|
08.02.2008 11:05:39
|
|
|
Keegi oskab öelda, kas PS3 jaoks mingit süntesaatori programmi (mängu?) on? Umbes nagu Guitar Hero ainult selle vahega, et kaasas oleks tavaline klaver ja näitaks teleka ekraanil noote, mida mängida.
Ma sain hiljuti näppida süntesaatorit, mis õpetas klaverit mängima. Nüüd on endal kange tahtmine kah see osta. Kui oleks analoogne asi PS3 jaoks, siis võtaks selle, sest siis oleks ekraaniks väikese lcd asemel suur telekas.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vabarna
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.01.2004
|
08.02.2008 15:58:26
|
|
|
| Kõlakad käivad, et tulevikus lisandub Rock Band'ile ka süntesaatorit imiteeriv seade, aga praegusel hetkel on vastus lihtne: ei ole sellist asja PS3-le.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xeon
HV kasutaja

liitunud: 20.07.2007
|
08.02.2008 17:19:06
|
|
|
jagage siis devil may cry 4-kohta arvamusi...minu meelest oli ikka päris normaalne mäng graafika eriti
_________________ PSN: Kilitapja |
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sarin
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.04.2005
|
08.02.2008 22:04:51
|
|
|
No kui need devil may cry ja turok ja kõik need kuradi uued demod on next game konsooli graafikaga.
siis ma olen küll pettunud, sellise raha eest ostsin mingi mõttetu telekamängu.
masendav.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wilts
HV veteran
liitunud: 07.02.2002
|
08.02.2008 23:10:27
|
|
|
| Sarin kirjutas: |
No kui need devil may cry ja turok ja kõik need kuradi uued demod on next game konsooli graafikaga.
siis ma olen küll pettunud, sellise raha eest ostsin mingi mõttetu telekamängu.
masendav. |
kui vaadata tagasi PS1 aega siis tuli seal lademes välja mänge mis olid graafiliselt totaalne saast.. samas oli selle peal ka täiesti ilusa graafikaga mänge
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
thaarv
HV kasutaja
liitunud: 19.07.2007
|
09.02.2008 00:02:26
|
|
|
Kõik oleneb mängust.
Proovi unchartedi demot. See muudab su meelt. Ja GT5 demot.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
09.02.2008 00:06:23
|
|
|
| xeon kirjutas: |
| jagage siis devil may cry 4-kohta arvamusi... |
| beastbeats kirjutas: |
| tsitaat: |
praegu "sikutan" DMC 4 demot
|
Pettumus - kaua võib
|
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|