Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 434, 435, 436  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 05.02.2008 15:39:47 vasta tsitaadiga

oskab keegi ehk mul kõrvaklappide küsimusele vastata?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 16:58:59 vasta tsitaadiga

haggitu, milles probleem?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 05.02.2008 17:00:50 vasta tsitaadiga

soov on osta speedlink medusa 5.1 kõrva klapid, kuid sellised mida saaksin ps3 mängides ka kasutada.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 17:14:25 vasta tsitaadiga

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Bluetooth_headsets_compatible_with_PlayStation_3
Seal on Headsete mis toetavad ps3-e.
Kõrvaklappide kohta ei leidnud väga.
Aga äkki saad nii teha, et koht kust sa ostad need, küsid kas need toetavad ps3-e või siis laenad neilt et proovida.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 05.02.2008 18:06:30 vasta tsitaadiga

kui sul heli läheb välja hdmi kaudu ja see teine ots on vaba siis võid vastava ülemineku korral klapid ehk sinna lükata...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 06.02.2008 01:06:21 vasta tsitaadiga

Tükk aega otsustasin mida osta ja nüüd ei kahtle et ostan ps 3me minujaoks suuremad plussid on disain,graafika ja mis peaasi kvaliteet,uued mägud ka head x-boxist vaid tahaks vist mängida mass effecti teised suurt ei köida on ka olemas paremik ps 3l masinasse on ikka topitud asju täis mida x-boxis pole ja muidugi see et core prosaga microsoftil suurem osa läks 33 prossa praaki surmaringi tõttu,mul 3l tuttaval sellega masin kööga olnud. icon_confused.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 06.02.2008 01:29:09 vasta tsitaadiga

Kust Unchartedi leiaks normaalse hinnaga? Ma vaatan et Andricos on 1.2k icon_neutral.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haggitu
HV kasutaja

liitunud: 14.12.2006




sõnum 06.02.2008 01:57:19 vasta tsitaadiga

isegi plussmiinuses on 1100.- ja kui nüüd hoolikamalt uurida saaks asja ka 700.- kätte.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 06.02.2008 08:25:29 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Kust Unchartedi leiaks normaalse hinnaga? Ma vaatan et Andricos on 1.2k icon_neutral.gif

kõige mõistlikum www.dvdboxoffice.com'ist tellida
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 06.02.2008 09:11:23 vasta tsitaadiga

ma, kui vastne ps3 omanik, ei saa ühest asjast veel aru...mille jaoks seda mälukaarti on vaja, kui kõvaketas niigi 60GB on ? kõvakettale ei saa siis salvestada ?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 09:52:59 vasta tsitaadiga

Cander, saab-saab...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 10:42:12 vasta tsitaadiga

Cander, PS3'le pole ju mälukaarti. Kui pead silmas neid igast erinevadi kaartide kohti seal kaanekese all siis sinna saad panna kaardi näiteks fotokast tehtuid fotodega ja siis telekast vaadata, kopida PS3'me kõvakettale ja sealt näiteks hiljem printida kui tahad või panna taustapildiks vms.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 06.02.2008 13:02:35 vasta tsitaadiga

Cander pidas ilmselt pigem silmas seda.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 13:07:40 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:

Tänks,
Video probleem lahendatud.
Audio probleem pole. Mis juhtmega saab Audit ps3-st arvutikõlaritesse?
kõllid sellised: http://ecx.images-amazon.com/images/I/31W8HB99G1L._AA280_.jpg
Kui nendega ei saa siis ostan mingiduued logitheci omad.


Oleneb mis sisend asjal on ! Sellele vastavalt pead otsima poest või oma sahtlist kaabli ! icon_wink.gif Halvimal juhul ja kui muidu pappi hetkel vähe , siis tuleb ise midagi meisterdada ! eusa_think.gif
Cander kirjutas:
ma, kui vastne ps3 omanik, ei saa ühest asjast veel aru...mille jaoks seda mälukaarti on vaja, kui kõvaketas niigi 60GB on ? kõvakettale ei saa siis salvestada ?
Mälukaarti polegi vaja . Saved lähevadki kettale virtuaalse mälukaardi peale . 8) thumbs_up.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
codemaster
HV kasutaja
codemaster

liitunud: 15.01.2005




sõnum 06.02.2008 14:43:00 vasta tsitaadiga

Kui keegi plaanib lähitulevikus PS3 osta siis soovitaks seda uut Euronicsi pakkumist 7499 kaasa saab Unchartedi ja Ratchet ning PotC At worlds end blue-ray. Isegi ostsin selle samal päeval kui pakkumine tuli kahjuks polnud mängud ja film neile veel jõudnud ja pidid selle nädala jooksul mulle helistama... icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 14:57:00 vasta tsitaadiga

codemaster kirjutas:
Kui keegi plaanib lähitulevikus PS3 osta siis soovitaks seda uut Euronicsi pakkumist 7499 kaasa saab Unchartedi ja Ratchet ning PotC At worlds end blue-ray. Isegi ostsin selle samal päeval kui pakkumine tuli kahjuks polnud mängud ja film neile veel jõudnud ja pidid selle nädala jooksul mulle helistama... icon_razz.gif

hea pakkumine jah.
kas enam sisi üldse 60gb versiooni ei müüda?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 15:02:45 vasta tsitaadiga

thaarv, uus versioon tuleb, rumbliga ja hõbedase välimusega ju icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 06.02.2008 15:04:32 vasta tsitaadiga

codemaster kirjutas:
Kui keegi plaanib lähitulevikus PS3 osta siis soovitaks seda uut Euronicsi pakkumist 7499 kaasa saab Unchartedi ja Ratchet ning PotC At worlds end blue-ray. Isegi ostsin selle samal päeval kui pakkumine tuli kahjuks polnud mängud ja film neile veel jõudnud ja pidid selle nädala jooksul mulle helistama... :P

jep see tõesti hea pakkumine, kaks väärt mängu kaasas mis niiehknaa mingiaeg osta tuleks :)
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 17:48:53 vasta tsitaadiga

d3t kirjutas:
thaarv, uus versioon tuleb, rumbliga ja hõbedase välimusega ju icon_wink.gif

Ma olen selle uudise küll maha maganud:D
Rumble puldi ostan kindlalt. Müün Ühe SIXASISE maha.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 18:03:54 vasta tsitaadiga

Vara veel rõõmustada.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 18:15:15 vasta tsitaadiga

Sony keerab iseendale kärna.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 06.02.2008 18:24:06 vasta tsitaadiga

nonii, sain USAst tellitud PS3 60GB kätte ja voolumuunduri abil ka tööle thumbs_up.gif...kaasa sain 1 filmi ja 1 mängu, mäng on Genji ja jõhkralt pask icon_biggrin.gif...film on Friday ja sel pole väga vigagi..igatahes hea on see, et kogu krempli sain 6800.- eest icon_smile.gif (arvestasin ka tollimaksu ja transpordikulu)...damn, i love ebay
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 18:32:30 vasta tsitaadiga

oleks ps2 värk regioonivaba, siis oleks kaubal isegi jumet.
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 18:44:40 vasta tsitaadiga

vabarna, see on satin silver mitte silver icon_wink.gif
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 18:58:31 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
nonii, sain USAst tellitud PS3 60GB kätte ja voolumuunduri abil ka tööle thumbs_up.gif...kaasa sain 1 filmi ja 1 mängu, mäng on Genji ja jõhkralt piix icon_biggrin.gif...film on Friday ja sel pole väga vigagi..igatahes hea on see, et kogu krempli sain 6800.- eest icon_smile.gif (arvestasin ka tollimaksu ja transpordikulu)...damn, i love ebay

thumbs_up.gif
Ma mäletan , et kunagi ostsin ebayst samal päeval kui välja lasti Tony Hawk's American Wasteland. Kokku läks kõik 550.-
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 06.02.2008 20:31:17 vasta tsitaadiga

nii sai ka tellitud see uus euronicsi pakkumine 7499 pluss 2 mängu+film,reedeks ehk juba siis käes nagu lubati icon_razz.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 06.02.2008 20:52:30 vasta tsitaadiga

Q: kuidas luua koju Wifi võrku ?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 21:02:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

nonii, sain USAst tellitud PS3 60GB kätte ja voolumuunduri abil ka tööle

icon_eek.gif
Sell ju pingemuundur sisse ehitatud icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 06.02.2008 21:14:55 vasta tsitaadiga

ei ole ju, ameerika versiooni ostsin.. neil seal on 115V, meil aga 225V...paned euro juhtme taha, tekib ülepinge ja trahh, lööb kas kaitse läbi või suisa süttib põlema.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pealuu
HV veteran
pealuu

liitunud: 07.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 21:20:23 vasta tsitaadiga

http://www.youtube.com/watch?v=00yEe0qfcOs
Kommentaarid: 211 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 21:28:36 vasta tsitaadiga

Cander, kasutajal eeromees ka USA mudel, mul ja tuttaval Jaapani omad - kõik "otse seina" ühendatud thumbs_up.gif
P.S parem karta, kui kahetseda 8)

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eeromees
HV kasutaja

liitunud: 10.03.2005




sõnum 06.02.2008 21:58:36 vasta tsitaadiga

Ei läinud jah midagi kärssama. Eks esimesed paar sekundit süda oma tööd ei teinud icon_biggrin.gif aga hullu ei juhtunud midagi.
_________________
PSN: eestimees
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 07.02.2008 10:07:36 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
ei ole ju, ameerika versiooni ostsin.. neil seal on 115V, meil aga 225V...paned euro juhtme taha, tekib ülepinge ja trahh, lööb kas kaitse läbi või suisa süttib põlema.

Kui taha pistiku juurde on kirjutatud 100V-240V ja 50Hz-60Hz (enamus seadmetel on), siis võid julgelt otse meie vooluvõrku torgata
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tarmor
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2007




sõnum 07.02.2008 11:50:36 vasta tsitaadiga

Cander kirjutas:
ei ole ju, ameerika versiooni ostsin.. neil seal on 115V, meil aga 225V...paned euro juhtme taha, tekib ülepinge ja trahh, lööb kas kaitse läbi või suisa süttib põlema.


Rahulikult võid tavalise PC voolujuhtme taha lükata ja midagi ei juhtu. Usun ka, et kui seadet uurid leiad kindlasti ülesse ka eelmises kommentaaris öeldud vahemiku.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2008 17:54:45 vasta tsitaadiga

Mis linux ps3.le parim on?
Kust laadida saab?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 07.02.2008 18:25:04 vasta tsitaadiga

nii rahvas kas keegi on pelanud burnout paradise ja kuidas mäng ise tundub mitu punni 10nest annaksite,paistab et crachid on päris hästi välja toodud icon_lol.gif
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2008 19:05:49 vasta tsitaadiga

convertisin siis mp4-ja formaati oma hd filmid aga läbi media serveri ma seda filmi ei leia icon_cry.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
camu
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2005




sõnum 07.02.2008 19:11:06 vasta tsitaadiga

codemaster kirjutas:
Kui keegi plaanib lähitulevikus PS3 osta siis soovitaks seda uut Euronicsi pakkumist 7499 kaasa saab Unchartedi ja Ratchet ning PotC At worlds end blue-ray. I

On see kõigis Euronicsi poodides olemas või pakutakse ainult valitutes ja valitutele? Kodulehelt mina leida ei suutnud.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Labukana
HV veteran
Labukana

liitunud: 05.05.2003




sõnum 07.02.2008 19:29:05 vasta tsitaadiga

camu kirjutas:
codemaster kirjutas:
Kui keegi plaanib lähitulevikus PS3 osta siis soovitaks seda uut Euronicsi pakkumist 7499 kaasa saab Unchartedi ja Ratchet ning PotC At worlds end blue-ray. I

On see kõigis Euronicsi poodides olemas või pakutakse ainult valitutes ja valitutele? Kodulehelt mina leida ei suutnud.

üsna uus asi, tuleb vast alles...
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2008 22:45:50 vasta tsitaadiga

thaarv kirjutas:
Mis linux ps3.le parim on?
Kust laadida saab?

Naised saunas rääkisid, et Yellow Dog Linux 5.0 FOR PS3 - googelda icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cander
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2004




sõnum 07.02.2008 23:21:06 vasta tsitaadiga

oeh, mina ka oma küsimist ei lõpeta...
PS3 asub all, digiboksi ja teleka juures, arvutid on üleval. Digiboks saab netti läbi Ruckuste ( http://www.engadget.com/2006/10/12/ruckus-wireless-teams-with-slim-for-2825-mediaflex-router/ )...ehk siis juhtmevaba digiboksi ühendus ruuteriga.. mõtlesin et olen jube tark jne, et ühendab ruckuse vastuvõtja PS3-ga, et ehk saab netti..a nüüd tekib mure, et ma ei oska seda nagu seadistada..ja kas see on üldse võimalik, või mitte ?
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2008 09:07:23 vasta tsitaadiga

ühendasin ps3-me hdmi kaabliga reso pakkus mulle siis 576p,720p ja 1080i...ükskõik mille panen jääb naq reso samaks(kirjad ikka sama suureks) enne oli ühendatud selle stock juhtmega ..sellel oli naq pilt vähe suurem...et ühesõnaga...nüüd on pildikvaliteet ikka super!!! thumbs_up.gif aga nt kui dirti mängida siis auto on kohe ebalogiliselt kokku surutud???et annab midagi teha selles osas???
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
47th ronin
HV veteran
47th ronin

liitunud: 22.02.2003




sõnum 08.02.2008 10:19:25 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
convertisin siis mp4-ja formaati oma hd filmid aga läbi media serveri ma seda filmi ei leia icon_cry.gif
um, ma pole ise jõudnud veel proovida, aga äkki on asi faililaiendis? super teeb laiendiga .mp4 ja gotsent .mpg. torkas mulle pähe, et kui superi tehtud film.mp4 film.mpg-ks ümber nimetada, äkki foolib ära.. gotsent, muide, roolib täiega..
xeon kirjutas:
ühendasin ps3-me hdmi kaabliga reso pakkus mulle siis 576p,720p ja 1080i...ükskõik mille panen jääb naq reso samaks(kirjad ikka sama suureks) enne oli ühendatud selle stock juhtmega ..sellel oli naq pilt vähe suurem...et ühesõnaga...nüüd on pildikvaliteet ikka super!!! thumbs_up.gif aga nt kui dirti mängida siis auto on kohe ebalogiliselt kokku surutud???et annab midagi teha selles osas???
kas süsteemi seadete all ei tulnud mitte eraldi ütelda, mis resoga mänge vaikimisi näidatakse? kui seal on miski auto, siis 'otsustab' mäng 'ise'. ja minu mälu järgi on ps3 'opsüsteemi' ekraanireso mängude omast lahus.
_________________
rgrds,
ronin, neljakümne seitsmes
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ohohh
Kreisi kasutaja
Ohohh

liitunud: 13.09.2003




sõnum 08.02.2008 11:05:39 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, kas PS3 jaoks mingit süntesaatori programmi (mängu?) on? Umbes nagu Guitar Hero ainult selle vahega, et kaasas oleks tavaline klaver ja näitaks teleka ekraanil noote, mida mängida.

Ma sain hiljuti näppida süntesaatorit, mis õpetas klaverit mängima. Nüüd on endal kange tahtmine kah see osta. Kui oleks analoogne asi PS3 jaoks, siis võtaks selle, sest siis oleks ekraaniks väikese lcd asemel suur telekas.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vabarna
Kreisi kasutaja
vabarna

liitunud: 27.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2008 15:58:26 vasta tsitaadiga

Kõlakad käivad, et tulevikus lisandub Rock Band'ile ka süntesaatorit imiteeriv seade, aga praegusel hetkel on vastus lihtne: ei ole sellist asja PS3-le.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xeon
HV kasutaja
xeon

liitunud: 20.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.02.2008 17:19:06 vasta tsitaadiga

jagage siis devil may cry 4-kohta arvamusi...minu meelest oli ikka päris normaalne mäng thumbs_up.gif graafika eriti thumbs_up.gif
_________________
PSN: Kilitapja
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sarin
Kreisi kasutaja
Sarin

liitunud: 04.04.2005




sõnum 08.02.2008 22:04:51 vasta tsitaadiga

No kui need devil may cry ja turok ja kõik need kuradi uued demod on next game konsooli graafikaga.
siis ma olen küll pettunud, sellise raha eest ostsin mingi mõttetu telekamängu.
masendav.

_________________
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wilts
HV veteran

liitunud: 07.02.2002




sõnum 08.02.2008 23:10:27 vasta tsitaadiga

Sarin kirjutas:
No kui need devil may cry ja turok ja kõik need kuradi uued demod on next game konsooli graafikaga.
siis ma olen küll pettunud, sellise raha eest ostsin mingi mõttetu telekamängu.
masendav.


kui vaadata tagasi PS1 aega siis tuli seal lademes välja mänge mis olid graafiliselt totaalne saast.. samas oli selle peal ka täiesti ilusa graafikaga mänge
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thaarv
HV kasutaja

liitunud: 19.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2008 00:02:26 vasta tsitaadiga

Kõik oleneb mängust.
Proovi unchartedi demot. See muudab su meelt. Ja GT5 demot.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2008 00:06:23 vasta tsitaadiga

xeon kirjutas:
jagage siis devil may cry 4-kohta arvamusi...

beastbeats kirjutas:
tsitaat:

praegu "sikutan" DMC 4 demot

Pettumus - kaua võib icon_evil.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS3] SONY PlayStation 3 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 87, 88, 89 ... 434, 435, 436  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.