|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
03.02.2008 14:12:39
Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada? |
|
|
Hiljuti avastasin, et IceGold kaudu enam e-kulda osta ei saa ning krediitkaardi puudumise tõttu pole mul enam võimalik välismaalt asju osta äkki on mõni teine võimalus kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada?
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
03.02.2008 14:14:58
|
|
|
Kui oled SEB U-neti kasutaja, saad teha virtuaalse krediitkaardi e U-kaardi.
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
03.02.2008 14:16:40
|
|
|
| ei ole kahjuks, hansapangas asun
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
roostevaba
HV veteran

liitunud: 13.11.2004
|
03.02.2008 14:17:32
|
|
|
| Hazar kirjutas: |
| ei ole kahjuks, hansapangas asun |
aeg panka vahetada siis?
_________________ White Powwa! |
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!

liitunud: 27.08.2004
|
03.02.2008 14:20:54
|
|
|
miks vahetada?
võib ju SEB lihtsalt lisaks võtta.
konto omamine ei maksa midagi. sa ei pea deebetkaarti võtma kui ei taha.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rix
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2003
|
03.02.2008 15:07:58
|
|
|
No, kui sul krediitkaarti siiani pole, siis on lihtsalt aeg see endale teha! Hansapangal ju mõlemad - nii Maestro kui Visa variandid olemas ning töötavad Internetis väga edukalt. E-gold'ga ei maksa üldse jamada, võta aga PayPal ette ja asi klaar.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
03.02.2008 16:08:32
|
|
|
need kuramused võtavad ju hästi vaheltkasu
Seega krediit
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
03.02.2008 18:01:29
|
|
|
noh kui läbi ekulla läks ~2% kaotsi palju krediitkaardiga läheks? lisaks pole niiöelda töökohta (fiena freelance) seega pole üldse kindel et keegi mulle krediitkaarti anda tahab..
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
03.02.2008 18:02:33
|
|
|
| e-kullaga lääb ikka rohkem. kredaga ei lähe midagi kaotsi.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
03.02.2008 18:44:42
|
|
|
| icegoldi vahelt maks oli 2%, kus teda rohkem siis läheb? mitu aastat kasutatud ju..
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
03.02.2008 20:39:50
|
|
|
ai kurat vb oli ka ... pole viimastel aastatel vaja olnud enam
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
03.02.2008 20:44:18
|
|
|
krusu70, Näiteks krediidkaardile saad ju kanda raha enne peale ja siis seda kasutada. Just nii et ei lähe miinusesse vaid on natuke plussis. Kui krediiti ei kasuta siis ei maksa ka midagi. Leping tuleb ainult pangas õige teha. Ise kasutan Magnetit. See kas tal on % 10, 16 või 60 mind ei huvita, kui kaart miinusesse ei lähe siis % ka ei maksa. Kuumaksu ka pole.
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
03.02.2008 20:45:07
|
|
|
| nunnu, jep nii ta on.
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
04.02.2008 20:02:42
|
|
|
räägi asjast lähemalt, kuidas saata/kui tihti on võimalik maksta
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
idegraaf
HV kasutaja
liitunud: 24.07.2008
|
01.01.2009 06:49:00
|
|
|
| Vana teema,kuid mina soovitan paypal-i.Nüüd on võimalik ka vastu võtta(on kogemused).Peab olema tehtud premium konto.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
01.01.2009 08:58:33
|
|
|
krt mul e-kulla kontol 6usd väärtuses kulda, enam kätte ei saagi, saaks nelipaki õllet
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MelesMeles
HV Guru
liitunud: 26.12.2002
|
01.01.2009 12:55:13
|
|
|
| kallecasa kirjutas: |
| Vana teema,kuid mina soovitan paypal-i.Nüüd on võimalik ka vastu võtta(on kogemused).Peab olema tehtud premium konto. |
Kas PayPal mitte krediitkaarti ei eelda (näiteks U-kaarti?) Või funkab tõesti ka tavalise kontoga?
_________________ Allkiri |
|
| Kommentaarid: 268 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
194 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
02.01.2009 14:57:36
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
krt mul e-kulla kontol 6usd väärtuses kulda, enam kätte ei saagi, saaks nelipaki õllet  |
Miks seda siis kätte ei saa ? E-Kulla point ongi siis et, laksid laksid, niikaua kui raha otsas siis enam kätte ei saa
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
02.01.2009 16:42:17
|
|
|
| recent, ütle mulle mingi firma siis, mis võtab vastu e-kulla makseid. isegi paybycash enam ei võta.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
02.01.2009 16:49:51
|
|
|
| Aa, ei ma lihtsalt mõtlen et, kus see asja iva siis on ? et miks seda e kulda osta ?
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
02.01.2009 16:52:36
|
|
|
recent, nagu Hazar ütles, et välismaalt asju osta, krediitkaardi puudumise korral.
ja enam ei saagi osta seda, ma ei tea mis ajast icegold enam tehinguid ei tee, mingi seadus võeti vastu, anti terrorism blabla bla, krdi paksude lollide usakate kätetöö. terroristid ju nende luulud.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hanz
HV kasutaja

liitunud: 31.03.2005
|
02.01.2009 23:53:19
|
|
|
Lisaks MoneyBookers'ile laseb ka AlertPay.com Eesti pangakontolt otse raha kanda, aga üldiselt oleks soovitatav krediitkaart ära teha, kuna MoneyBookers'it ja Alertpay'd kasutatakse vähe ning E-Kulda kasutavad ainult pätid
| tsitaat: |
| Ultimately, criminal abuse of e-gold reached the point where the US Department of Justice intervened, bringing criminal charges against e-gold Ltd., Gold & Silver Reserve., Inc., (the Operator of e-gold and also of the online exchange service OmniPay), myself, and the other directors for violations of 18 USC 1960 [Operation of an unlicensed Money Transmitting Business] and 18 USC 1956 [Conspiracy to Commit Money Laundering]. |
http://blog.e-gold.com/2008/07/a-new-beginning.html
_________________ Lahedad mängud  |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
04.01.2009 08:28:30
|
|
|
krediitkaarti ma küll ei soovitaks teha. Kõige kindlam ja parem on ikka SEB virtuaalnekaart ostmiseks. Seega mõtle sebi poole.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
04.01.2009 14:32:13
|
|
|
| Andium kirjutas: |
| krediitkaarti ma küll ei soovitaks teha. Kõige kindlam ja parem on ikka SEB virtuaalnekaart ostmiseks. Seega mõtle sebi poole. |
Krediitkaart on hää asi reisidel ja poodides toimetamisel. Kuid SEB-i virtuaalkaart on jälle netis maksete tegemisel hää ja turvaline.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
04.01.2009 16:06:10
|
|
|
| gnoom kirjutas: |
| Andium kirjutas: |
| krediitkaarti ma küll ei soovitaks teha. Kõige kindlam ja parem on ikka SEB virtuaalnekaart ostmiseks. Seega mõtle sebi poole. |
Krediitkaart on hää asi reisidel ja poodides toimetamisel. Kuid SEB-i virtuaalkaart on jälle netis maksete tegemisel hää ja turvaline. |
Hazaril oligi vaja ainult netis ostmiseks. Ma pooldan ikkagi deebetkaarti nii kaua kui võimalik. siia maani on kõik asjad ära ajanud.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Henry
HV veteran
liitunud: 29.07.2004
|
05.01.2009 13:23:48
|
|
|
SEB virtuaalne krediitkaart U-kaart on tõesti hea Olen ostnud mitu korda lennupileteid
_________________ LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
matzz007
HV veteran

liitunud: 12.06.2006
|
05.01.2009 14:54:16
|
|
|
aga kas selleks et hansapangas krediitkaarti teha peab olema 18 ?
_________________ Project Wooden Case |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
99 |
|
| tagasi üles |
|
 |
oicu
HV kasutaja
liitunud: 23.11.2006
|
05.01.2009 14:59:17
|
|
|
| matzz007 kirjutas: |
| aga kas selleks et hansapangas krediitkaarti teha peab olema 18 ? |
sa pead selleks tööl käima, et krediitkaarti saada.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peter
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2001
|
15.01.2009 01:00:19
|
|
|
PayPal aksepteerib ka Sampo kulddeebetkaarti.Ostnud nii Saksast USAst Hollandist Prantsusmaalt Venemaalt
_________________ BMW R35 vajab juppe |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
15.01.2009 01:11:43
|
|
|
| sellest ma polegi päris täpselt aru saanud mida Paypal aktsepteerib. kui kaardi nurgas Visa logo, siis sobib? Magnet on mul MasterCard ja siiani on PayPal sellega seotud. Tavalisel deebetkaardil Visa Electron logo, et kas see siis ka kõlbab?
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
15.01.2009 21:52:48
|
|
|
Jah Visa Electron sobib ning on palju parem kui MasterCard. välismaal minul kunagi pole olnud Visa Electroniga probleeme aga Master Cardiga olise selline asi, et ainult postkontori ATM võttis vastu. see oli ainuke raha võtu koht.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
16.01.2009 10:46:18
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| sellest ma polegi päris täpselt aru saanud mida Paypal aktsepteerib. kui kaardi nurgas Visa logo, siis sobib? Magnet on mul MasterCard ja siiani on PayPal sellega seotud. Tavalisel deebetkaardil Visa Electron logo, et kas see siis ka kõlbab? |
Suurelt ja punaselt. Paypal aksepteerib krediitkaarte. Eesti banaanias saab paypalist kätte ainult krediitkaardiga, mis kuulub Visa süsteemi. Raha kontole saad kanda ka muude Krediitkaartidega. Deebetkaardid ei kõlba selleks. Tehingute tegemiseks sobib ka SEB panga virtuaalne krediitkaar.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
recent
HV veteran

liitunud: 12.01.2004
|
18.01.2009 11:25:54
|
|
|
| oicu kirjutas: |
| matzz007 kirjutas: |
| aga kas selleks et hansapangas krediitkaarti teha peab olema 18 ? |
sa pead selleks tööl käima, et krediitkaarti saada. |
no samas, tean ka et.. noortele on mingid virtuaalsed krediikaardid, et krediiti võtab vastavalt selles summas
mis sul arvel on.
Tean et mul kunagi sõbrad, kes ei tahtnud krediitkaarti teha, tegid tolle kaardi, et saaks välismaalt osta.
sada või kakssada krooni maksis too kaart.
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andium
HV veteran
liitunud: 16.08.2002
|
24.01.2009 20:36:45
|
|
|
| recent kirjutas: |
no samas, tean ka et.. noortele on mingid virtuaalsed krediikaardid, et krediiti võtab vastavalt selles summas
mis sul arvel on.
Tean et mul kunagi sõbrad, kes ei tahtnud krediitkaarti teha, tegid tolle kaardi, et saaks välismaalt osta.
sada või kakssada krooni maksis too kaart. |
Sa räägid SEB virtuaal visiitkaardist ehk U-kaart. Hind on 10 kr.
_________________ Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad. |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
25.01.2009 13:09:06
|
|
|
| Andium kirjutas: |
| recent kirjutas: |
no samas, tean ka et.. noortele on mingid virtuaalsed krediikaardid, et krediiti võtab vastavalt selles summas
mis sul arvel on.
Tean et mul kunagi sõbrad, kes ei tahtnud krediitkaarti teha, tegid tolle kaardi, et saaks välismaalt osta.
sada või kakssada krooni maksis too kaart. |
Sa räägid SEB virtuaal visiitkaardist ehk U-kaart. Hind on 10 kr. |
8)
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
guits
HV kasutaja
liitunud: 08.11.2008
|
26.01.2009 00:29:36
|
|
|
| Nagu gnoom eelnevalt mainis saab paypalis toimetada jah vaid krediitkaardiga ja nii palju kui mina tean on see suht päti värk, mingi raha tagasivõtmise värk seal. Moneybookers oleks hea aga otsest krediitkaardi maksete võimalust vist ei paku. U-kaart oleks parim, kui mitte ainuke võimalus siin.
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Peter
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2001
|
27.01.2009 23:24:09
|
|
|
| gnoom kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| sellest ma polegi päris täpselt aru saanud mida Paypal aktsepteerib. kui kaardi nurgas Visa logo, siis sobib? Magnet on mul MasterCard ja siiani on PayPal sellega seotud. Tavalisel deebetkaardil Visa Electron logo, et kas see siis ka kõlbab? |
Suurelt ja punaselt. Paypal aksepteerib krediitkaarte. Eesti banaanias saab paypalist kätte ainult krediitkaardiga, mis kuulub Visa süsteemi. Raha kontole saad kanda ka muude Krediitkaartidega. Deebetkaardid ei kõlba selleks. Tehingute tegemiseks sobib ka SEB panga virtuaalne krediitkaar. |
Selgitan veelkord. Sampo kuldkaart on deebetkaart.Mis riikidega olen arveldanud vaata eelmisest postitusest.
Raha on nii juurde võetud,kui ka tagasi kantud.Elu käib valuutakursside järgi.
_________________ BMW R35 vajab juppe |
|
| Kommentaarid: 70 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
28.01.2009 10:28:10
|
|
|
| Peter kirjutas: |
| gnoom kirjutas: |
| arm2004 kirjutas: |
| sellest ma polegi päris täpselt aru saanud mida Paypal aktsepteerib. kui kaardi nurgas Visa logo, siis sobib? Magnet on mul MasterCard ja siiani on PayPal sellega seotud. Tavalisel deebetkaardil Visa Electron logo, et kas see siis ka kõlbab? |
Suurelt ja punaselt. Paypal aksepteerib krediitkaarte. Eesti banaanias saab paypalist kätte ainult krediitkaardiga, mis kuulub Visa süsteemi. Raha kontole saad kanda ka muude Krediitkaartidega. Deebetkaardid ei kõlba selleks. Tehingute tegemiseks sobib ka SEB panga virtuaalne krediitkaar. |
Selgitan veelkord. Sampo kuldkaart on deebetkaart.Mis riikidega olen arveldanud vaata eelmisest postitusest.
Raha on nii juurde võetud,kui ka tagasi kantud.Elu käib valuutakursside järgi. |
Selgitan nüüd spetsiaalselt Sulle, kes Sa pole asja poindile hästi pihta saanud...
Sampo Kuldkaart on deebetkaart ainult Sinu ja Sampopanga vahelise lepingu ja lepinguliste suhete mõttes.
Kõikide teiste isikute/teenusepakkujate jaoks on Sampo Kuldkaart toimiv nn VISA GOLD krediitkaardina, mis tuleneb sellest,
et kaart on vormistatud krediitkaardi formaadis krediitkaardi plastikule ja kõik VISA andmebaasid näitavad seda krediitkaardina.
See on põhjus, miks on võimalik Sampo Kuldkaarti PayPal'is kõikideks toiminguteks piiranguteta kasutada.
SEB virtuaalne kaart on ka tegelikult ju deebetkaart - kasutada saad enda raha enda arveldusarvelt.
Aga VISA andmebaasis kajastub see siiski krediitkaardina.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
28.01.2009 11:52:34
|
|
|
| jjk kirjutas: |
| Tegelikult on nii Sampo kuldkaart, SEB pildikaart kui SEB virtuaalkaart siiski krediitkaardid, millele ei ole lisatud krediidivõimalust. |
Ei ole nii.
Näiteks Sampo Kuldkaardile on täiesti võimalik krediidivõimalus juurde liita.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
28.01.2009 12:10:12
|
|
|
| Kes 18 täis aga tööl ei käi vaid õpib siis saab Swedbankist Tudengikaardi. See samuti krediitkaardi formaadis. Kuni 3000 krediiti ja koodid kõik mis vaja kaardil olemas.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
28.01.2009 13:26:45
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| jjk kirjutas: |
| Tegelikult on nii Sampo kuldkaart, SEB pildikaart kui SEB virtuaalkaart siiski krediitkaardid, millele ei ole lisatud krediidivõimalust. |
Ei ole nii.
Näiteks Sampo Kuldkaardile on täiesti võimalik krediidivõimalus juurde liita. |
krediidivõimalust saab liita ka deebetkaardile (arvelduslaen on asja nimeks), mis sellest hoolimata krediitkaardiks ei muutu. Paypali (ja teisi) huvitab vaid see, millist tüüpi kaart on ja mitte see, kas sellega on seotud krediidivõimalus või mitte.
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
28.01.2009 16:03:03
|
|
|
jjk, loe uuesti, mida ma eespool kirjutasin!
Siis saad aru, et Sinult minule adresseeritud selgitused on mõttetud ja et Sa röögid vale akna all.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
28.01.2009 18:24:27
|
|
|
Oot aga nagu ma aru sain, siis mingi väike põhimõtteline erinevus ikkagi Sampo Gold'i ja näiteks Sampo Premier kaardi vahel on. Et a la üks deebedkaart, millele on liidetud krediitkaardi võimalus ja teine on krediitkaart, mis töötab ka deebetkaardina vms. Et Gold ei pidavad ikkagi igal pool sobima, mingi lennukijutt oli, et seal ei saa maksa vms. Eriti ei süüvinud ja vene rahvusest inime selgitas ka veel. Aga lõppkokkuvõttes jäi see erinevus ikkagi segaseks....
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jjk
HV veteran
liitunud: 30.10.2003
|
28.01.2009 20:00:54
|
|
|
| voyager_est kirjutas: |
| Siis saad aru, et Sinult minule adresseeritud selgitused on mõttetud ja et Sa röögid vale akna all. |
Mina ei ole sulle midagi kirjutanud. Ammugi veel röökinud. Minu tekst on lihtsalt sinu oma täienduseks/täpsustuseks. Järgnev ei ole mõeldud mitte kellelegi konkreetselt vaid üldiseks selgituseks.
On olemas deebetkaardid (Visa Electron, Maestro) mida üldjuhul saab kasutada ainult kontol olevate rahaliste vahendite piires. Nende kaartide number on kaardi peale trükitud. Kui kontoga on seotud arvelduskrediidi leping, siis saab selle limiidi võrra konto miinusesse minna. Deebetkaarte ei saa kasutada Paypaliga ja internetis maksmiseks.
Krediitkaartidel (Visa ja MasterCard (samuti American Express)) on kaardi number ja kasutaja nimi kaardi sisse pressitud. Lisaks on krediitkaardil ka CVC number. Üldjuhul on kaardiga seotud ka arvelduskrediidi leping ja selle limiidi võrra saab kasutada pangapoolseid vahendeid. Krediitkaarte saab kasutada Paypaliga ja internetis maksmiseks.
Asja ajab segaseks see, et mõnikord saab deebetkaardiga arve miinusesse tõmmata ja mõnikord ei saa krediitkaardiga seda teha.
Krediitkaardid on ka SEB-i virtuaalkaart; Sampo kuld; SEB-i pildikaardid.
_________________ www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
28.01.2009 20:10:06
|
|
|
mis asjad siis järelmaksukaardid on? fancy nimega krediitkaardid?
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RassK
HV Guru

liitunud: 17.01.2007
|
28.01.2009 23:43:53
|
|
|
| ärge aint segamini ajage veel üht võimalust - järelmaksukaarti (näiteks sampo - freestyle).
|
|
| Kommentaarid: 118 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voyager_est
HV Guru

liitunud: 02.11.2002
|
28.01.2009 23:55:56
|
|
|
Ma annan ühe tsitaadi ühest teisest teemast.
Seal on seda küsimust juba käsitletud.
Lühidalt see, mida jjk väidab, ei ole mitte täpsustus nagu ta ise väidab, vaid ainult segadust tekitav pooltõde.
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4331761#4331761
Spoiler 
| voyager_est kirjutas: |
| John Smith kirjutas: |
| Minuarust kui nõutakse krediitkaarti siis peab märkima ka selle teisel küljel oleva kolmekohalise numbri mida deebetil ei ole. |
Okey, mehed.
Ma selgitan seda teile.
Krediitkaart ja debeetkaart on mõisted, millel on kaks erinevat tasandit.
Juriidiliselt on krediitkaart see, millega sa saad oma konto jäägi miinusesse lasta ja laenu võtta.
Deebetkaardiga saab kasutada ainult oma enda raha, mis sul pangas arvel olmas on.
Paraku krediitkaardide operaatorite süsteemides see asi nii üksühene ei ole.
On kaardid, mis on nn "krediitkaardi" plastikul ja teised, mis on nn "deebetkaardi" plastikul.
Krediitkaardi vorm on siis see, millel on kaardi esiküljel kõrgemad reljeefsed hõbedased või kuldsed kirjad.
Deebetkaardi vormil on tähed (kaardi nr ja kasutaja nimi) sellise graveeritud iseloomuga.
Asjad ei kattu selles mõttes, et pank võib sulle väljastada pangakaardi emmal-kummal vormil.
Seda, kas sa oma arve ka miinusesse saad lasta, tead ainult sina ja sinu pank.
Pank võib omal suval väljastada krediitkaardi vormil kaardi, mis toimib ainult deebetkaardina ja ka vastupidi.
Internetis kaarti kasutades loeb ainult see, mis formaadis kaart operaatori (VISA, MasterCard) andmebaasis on.
See, milline on leping pangaga (kas saad arvelduskrediiti, järelmaksu, krediiti) ei puutu asjasse.
Kolmekohaline kontrollnumber CVV2 ning selle ekvivalendid on kaartidel, millega on lubatud internetis maksta.
Mujal maailmas väljastatakse ka VISA Electron deebetkaarte selle koodiga. Eestis on tavad kahjuks teised.
Antud pildil olev kaart on minu hinnangul logo järgi andmebaasis "VISA Classic" krediitkaardina.
Seega logo järgi saab sellele raha PayPal'ist tõmmata küll. Aga logost üksi on vähe kindlalt vastamiseks.
Nüüd huvitab mind ainult veel numbrite kujundus - ehk kaardi formaat VISA andmebaasis.
Kas on esiküljel reljeefsed metalsed numbrid-tähed?
Kui jah, siis saab raha kätte, vastasel juhul mitte. Vähemalt PayPal'i enda ametliku info ja kasutusjuhendi järgi. |
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
28.01.2009 23:58:56
|
|
|
Ajaks siin teil asjad veel keerulisemaks.
Nimelt olema üks selline tore asi nagu ePassporte ( www.epassporte.com ). Väljastavad nad nii plastikust krediitkaardi kui saad oma kontol teha ka virtuaalse krediitkaardi, millega netis toimetada.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|