Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 14:12:39 Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada? vasta tsitaadiga

Hiljuti avastasin, et IceGold kaudu enam e-kulda osta ei saa ning krediitkaardi puudumise tõttu pole mul enam võimalik välismaalt asju osta icon_neutral.gif äkki on mõni teine võimalus kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada?
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 14:14:58 vasta tsitaadiga

Kui oled SEB U-neti kasutaja, saad teha virtuaalse krediitkaardi e U-kaardi. thumbs_up.gif
_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 14:16:40 vasta tsitaadiga

ei ole kahjuks, hansapangas asun
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
roostevaba
HV veteran
roostevaba

liitunud: 13.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 14:17:32 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
ei ole kahjuks, hansapangas asun


aeg panka vahetada siis? icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

_________________
White Powwa!
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shelby-SV
Jõulud On Läbi!
Shelby-SV

liitunud: 27.08.2004




sõnum 03.02.2008 14:20:54 vasta tsitaadiga

miks vahetada?
võib ju SEB lihtsalt lisaks võtta.
konto omamine ei maksa midagi. sa ei pea deebetkaarti võtma kui ei taha.
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 15:07:58 vasta tsitaadiga

No, kui sul krediitkaarti siiani pole, siis on lihtsalt aeg see endale teha! Hansapangal ju mõlemad - nii Maestro kui Visa variandid olemas ning töötavad Internetis väga edukalt. E-gold'ga ei maksa üldse jamada, võta aga PayPal ette ja asi klaar. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 16:08:32 vasta tsitaadiga

need kuramused võtavad ju hästi vaheltkasu icon_evil.gif

Seega krediit thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 18:01:29 vasta tsitaadiga

noh kui läbi ekulla läks ~2% kaotsi palju krediitkaardiga läheks? icon_razz.gif lisaks pole niiöelda töökohta (fiena freelance) seega pole üldse kindel et keegi mulle krediitkaarti anda tahab..
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 18:02:33 vasta tsitaadiga

e-kullaga lääb ikka rohkem. kredaga ei lähe midagi kaotsi.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 18:44:42 vasta tsitaadiga

icegoldi vahelt maks oli 2%, kus teda rohkem siis läheb? mitu aastat kasutatud ju..
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 20:39:50 vasta tsitaadiga

ai kurat vb oli ka ... pole viimastel aastatel vaja olnud enam icon_confused.gif
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 20:44:18 vasta tsitaadiga

krusu70, Näiteks krediidkaardile saad ju kanda raha enne peale ja siis seda kasutada. Just nii et ei lähe miinusesse vaid on natuke plussis. Kui krediiti ei kasuta siis ei maksa ka midagi. Leping tuleb ainult pangas õige teha. Ise kasutan Magnetit. See kas tal on % 10, 16 või 60 mind ei huvita, kui kaart miinusesse ei lähe siis % ka ei maksa. Kuumaksu ka pole.
_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 20:45:07 vasta tsitaadiga

nunnu, jep nii ta on.
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 23:11:03 vasta tsitaadiga

http://www.moneybookers.com/app/
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 20:02:42 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
http://www.moneybookers.com/app/


räägi asjast lähemalt, kuidas saata/kui tihti on võimalik maksta
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idegraaf
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 01.01.2009 06:49:00 vasta tsitaadiga

Vana teema,kuid mina soovitan paypal-i.Nüüd on võimalik ka vastu võtta(on kogemused).Peab olema tehtud premium konto.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2009 08:58:33 vasta tsitaadiga

krt mul e-kulla kontol 6usd väärtuses kulda, enam kätte ei saagi, saaks nelipaki õllet icon_lol.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2009 12:55:13 vasta tsitaadiga

kallecasa kirjutas:
Vana teema,kuid mina soovitan paypal-i.Nüüd on võimalik ka vastu võtta(on kogemused).Peab olema tehtud premium konto.


Kas PayPal mitte krediitkaarti ei eelda (näiteks U-kaarti?) Või funkab tõesti ka tavalise kontoga?

_________________
Allkiri
Kommentaarid: 268 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 194
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 02.01.2009 14:57:36 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
krt mul e-kulla kontol 6usd väärtuses kulda, enam kätte ei saagi, saaks nelipaki õllet icon_lol.gif


Miks seda siis kätte ei saa ? E-Kulla point ongi siis et, laksid laksid, niikaua kui raha otsas siis enam kätte ei saa icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 16:42:17 vasta tsitaadiga

recent, ütle mulle mingi firma siis, mis võtab vastu e-kulla makseid. isegi paybycash enam ei võta.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 02.01.2009 16:49:51 vasta tsitaadiga

Aa, ei ma lihtsalt mõtlen et, kus see asja iva siis on ? et miks seda e kulda osta ?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2009 16:52:36 vasta tsitaadiga

recent, nagu Hazar ütles, et välismaalt asju osta, krediitkaardi puudumise korral.
ja enam ei saagi osta seda, ma ei tea mis ajast icegold enam tehinguid ei tee, mingi seadus võeti vastu, anti terrorism blabla bla, krdi paksude lollide usakate kätetöö. terroristid ju nende luulud.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hanz
HV kasutaja
hanz

liitunud: 31.03.2005




sõnum 02.01.2009 23:53:19 vasta tsitaadiga

Lisaks MoneyBookers'ile laseb ka AlertPay.com Eesti pangakontolt otse raha kanda, aga üldiselt oleks soovitatav krediitkaart ära teha, kuna MoneyBookers'it ja Alertpay'd kasutatakse vähe ning E-Kulda kasutavad ainult pätid

tsitaat:
Ultimately, criminal abuse of e-gold reached the point where the US Department of Justice intervened, bringing criminal charges against e-gold Ltd., Gold & Silver Reserve., Inc., (the Operator of e-gold and also of the online exchange service OmniPay), myself, and the other directors for violations of 18 USC 1960 [Operation of an unlicensed Money Transmitting Business] and 18 USC 1956 [Conspiracy to Commit Money Laundering].
http://blog.e-gold.com/2008/07/a-new-beginning.html
_________________
Lahedad mängud icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 04.01.2009 08:28:30 vasta tsitaadiga

krediitkaarti ma küll ei soovitaks teha. Kõige kindlam ja parem on ikka SEB virtuaalnekaart ostmiseks. Seega mõtle sebi poole.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 04.01.2009 14:32:13 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
krediitkaarti ma küll ei soovitaks teha. Kõige kindlam ja parem on ikka SEB virtuaalnekaart ostmiseks. Seega mõtle sebi poole.

Krediitkaart on hää asi reisidel ja poodides toimetamisel. Kuid SEB-i virtuaalkaart on jälle netis maksete tegemisel hää ja turvaline.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 04.01.2009 16:06:10 vasta tsitaadiga

gnoom kirjutas:
Andium kirjutas:
krediitkaarti ma küll ei soovitaks teha. Kõige kindlam ja parem on ikka SEB virtuaalnekaart ostmiseks. Seega mõtle sebi poole.

Krediitkaart on hää asi reisidel ja poodides toimetamisel. Kuid SEB-i virtuaalkaart on jälle netis maksete tegemisel hää ja turvaline.


Hazaril oligi vaja ainult netis ostmiseks. Ma pooldan ikkagi deebetkaarti nii kaua kui võimalik. siia maani on kõik asjad ära ajanud.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Henry
HV veteran

liitunud: 29.07.2004




sõnum 05.01.2009 13:23:48 vasta tsitaadiga

SEB virtuaalne krediitkaart U-kaart on tõesti hea thumbs_up.gif Olen ostnud mitu korda lennupileteid thumbs_up.gif
_________________
LHV promolink sulle 50€ ja mulle 50€
lhv.ee/et/invite?7QZEwlvYRj
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
matzz007
HV veteran
matzz007

liitunud: 12.06.2006




sõnum 05.01.2009 14:54:16 vasta tsitaadiga

aga kas selleks et hansapangas krediitkaarti teha peab olema 18 ?
_________________
Project Wooden Case
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
oicu
HV kasutaja

liitunud: 23.11.2006




sõnum 05.01.2009 14:59:17 vasta tsitaadiga

matzz007 kirjutas:
aga kas selleks et hansapangas krediitkaarti teha peab olema 18 ?


sa pead selleks tööl käima, et krediitkaarti saada.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peter
HV kasutaja


liitunud: 11.11.2001




sõnum 15.01.2009 01:00:19 vasta tsitaadiga

PayPal aksepteerib ka Sampo kulddeebetkaarti.Ostnud nii Saksast USAst Hollandist Prantsusmaalt Venemaalt
_________________
BMW R35 vajab juppe
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2009 01:11:43 vasta tsitaadiga

sellest ma polegi päris täpselt aru saanud mida Paypal aktsepteerib. kui kaardi nurgas Visa logo, siis sobib? Magnet on mul MasterCard ja siiani on PayPal sellega seotud. Tavalisel deebetkaardil Visa Electron logo, et kas see siis ka kõlbab?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 15.01.2009 21:52:48 vasta tsitaadiga

Jah Visa Electron sobib ning on palju parem kui MasterCard. välismaal minul kunagi pole olnud Visa Electroniga probleeme aga Master Cardiga olise selline asi, et ainult postkontori ATM võttis vastu. see oli ainuke raha võtu koht.
_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 16.01.2009 10:46:18 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
sellest ma polegi päris täpselt aru saanud mida Paypal aktsepteerib. kui kaardi nurgas Visa logo, siis sobib? Magnet on mul MasterCard ja siiani on PayPal sellega seotud. Tavalisel deebetkaardil Visa Electron logo, et kas see siis ka kõlbab?

Suurelt ja punaselt. Paypal aksepteerib krediitkaarte. Eesti banaanias saab paypalist kätte ainult krediitkaardiga, mis kuulub Visa süsteemi. Raha kontole saad kanda ka muude Krediitkaartidega. Deebetkaardid ei kõlba selleks. Tehingute tegemiseks sobib ka SEB panga virtuaalne krediitkaar.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
recent
HV veteran
recent

liitunud: 12.01.2004




sõnum 18.01.2009 11:25:54 vasta tsitaadiga

oicu kirjutas:
matzz007 kirjutas:
aga kas selleks et hansapangas krediitkaarti teha peab olema 18 ?


sa pead selleks tööl käima, et krediitkaarti saada.


no samas, tean ka et.. noortele on mingid virtuaalsed krediikaardid, et krediiti võtab vastavalt selles summas
mis sul arvel on.

Tean et mul kunagi sõbrad, kes ei tahtnud krediitkaarti teha, tegid tolle kaardi, et saaks välismaalt osta.

sada või kakssada krooni maksis too kaart.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andium
HV veteran

liitunud: 16.08.2002




sõnum 24.01.2009 20:36:45 vasta tsitaadiga

recent kirjutas:


no samas, tean ka et.. noortele on mingid virtuaalsed krediikaardid, et krediiti võtab vastavalt selles summas
mis sul arvel on.

Tean et mul kunagi sõbrad, kes ei tahtnud krediitkaarti teha, tegid tolle kaardi, et saaks välismaalt osta.

sada või kakssada krooni maksis too kaart.


Sa räägid SEB virtuaal visiitkaardist ehk U-kaart. Hind on 10 kr.

_________________
Olen alati ühel arvamusel inimestega, kes minuga nõustuvad.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2009 13:09:06 vasta tsitaadiga

Andium kirjutas:
recent kirjutas:


no samas, tean ka et.. noortele on mingid virtuaalsed krediikaardid, et krediiti võtab vastavalt selles summas
mis sul arvel on.

Tean et mul kunagi sõbrad, kes ei tahtnud krediitkaarti teha, tegid tolle kaardi, et saaks välismaalt osta.

sada või kakssada krooni maksis too kaart.


Sa räägid SEB virtuaal visiitkaardist ehk U-kaart. Hind on 10 kr.


icon_question.gif 8)
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
guits
HV kasutaja

liitunud: 08.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2009 00:29:36 vasta tsitaadiga

Nagu gnoom eelnevalt mainis saab paypalis toimetada jah vaid krediitkaardiga ja nii palju kui mina tean on see suht päti värk, mingi raha tagasivõtmise värk seal. Moneybookers oleks hea aga otsest krediitkaardi maksete võimalust vist ei paku. U-kaart oleks parim, kui mitte ainuke võimalus siin.
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Peter
HV kasutaja


liitunud: 11.11.2001




sõnum 27.01.2009 23:24:09 vasta tsitaadiga

gnoom kirjutas:
arm2004 kirjutas:
sellest ma polegi päris täpselt aru saanud mida Paypal aktsepteerib. kui kaardi nurgas Visa logo, siis sobib? Magnet on mul MasterCard ja siiani on PayPal sellega seotud. Tavalisel deebetkaardil Visa Electron logo, et kas see siis ka kõlbab?

Suurelt ja punaselt. Paypal aksepteerib krediitkaarte. Eesti banaanias saab paypalist kätte ainult krediitkaardiga, mis kuulub Visa süsteemi. Raha kontole saad kanda ka muude Krediitkaartidega. Deebetkaardid ei kõlba selleks. Tehingute tegemiseks sobib ka SEB panga virtuaalne krediitkaar.


Selgitan veelkord. Sampo kuldkaart on deebetkaart.Mis riikidega olen arveldanud vaata eelmisest postitusest.
Raha on nii juurde võetud,kui ka tagasi kantud.Elu käib valuutakursside järgi.

_________________
BMW R35 vajab juppe
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 10:28:10 vasta tsitaadiga

Peter kirjutas:
gnoom kirjutas:
arm2004 kirjutas:
sellest ma polegi päris täpselt aru saanud mida Paypal aktsepteerib. kui kaardi nurgas Visa logo, siis sobib? Magnet on mul MasterCard ja siiani on PayPal sellega seotud. Tavalisel deebetkaardil Visa Electron logo, et kas see siis ka kõlbab?

Suurelt ja punaselt. Paypal aksepteerib krediitkaarte. Eesti banaanias saab paypalist kätte ainult krediitkaardiga, mis kuulub Visa süsteemi. Raha kontole saad kanda ka muude Krediitkaartidega. Deebetkaardid ei kõlba selleks. Tehingute tegemiseks sobib ka SEB panga virtuaalne krediitkaar.


Selgitan veelkord. Sampo kuldkaart on deebetkaart.Mis riikidega olen arveldanud vaata eelmisest postitusest.
Raha on nii juurde võetud,kui ka tagasi kantud.Elu käib valuutakursside järgi.

Selgitan nüüd spetsiaalselt Sulle, kes Sa pole asja poindile hästi pihta saanud...

Sampo Kuldkaart on deebetkaart ainult Sinu ja Sampopanga vahelise lepingu ja lepinguliste suhete mõttes.
Kõikide teiste isikute/teenusepakkujate jaoks on Sampo Kuldkaart toimiv nn VISA GOLD krediitkaardina, mis tuleneb sellest,
et kaart on vormistatud krediitkaardi formaadis krediitkaardi plastikule ja kõik VISA andmebaasid näitavad seda krediitkaardina.
See on põhjus, miks on võimalik Sampo Kuldkaarti PayPal'is kõikideks toiminguteks piiranguteta kasutada.

SEB virtuaalne kaart on ka tegelikult ju deebetkaart - kasutada saad enda raha enda arveldusarvelt.
Aga VISA andmebaasis kajastub see siiski krediitkaardina.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 11:43:16 vasta tsitaadiga

Tegelikult on nii Sampo kuldkaart, SEB pildikaart kui SEB virtuaalkaart siiski krediitkaardid, millele ei ole lisatud krediidivõimalust.
_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 11:52:34 vasta tsitaadiga

jjk kirjutas:
Tegelikult on nii Sampo kuldkaart, SEB pildikaart kui SEB virtuaalkaart siiski krediitkaardid, millele ei ole lisatud krediidivõimalust.

Ei ole nii.
Näiteks Sampo Kuldkaardile on täiesti võimalik krediidivõimalus juurde liita.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 12:10:12 vasta tsitaadiga

Kes 18 täis aga tööl ei käi vaid õpib siis saab Swedbankist Tudengikaardi. See samuti krediitkaardi formaadis. Kuni 3000 krediiti ja koodid kõik mis vaja kaardil olemas.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 13:26:45 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
jjk kirjutas:
Tegelikult on nii Sampo kuldkaart, SEB pildikaart kui SEB virtuaalkaart siiski krediitkaardid, millele ei ole lisatud krediidivõimalust.

Ei ole nii.
Näiteks Sampo Kuldkaardile on täiesti võimalik krediidivõimalus juurde liita.

krediidivõimalust saab liita ka deebetkaardile (arvelduslaen on asja nimeks), mis sellest hoolimata krediitkaardiks ei muutu. Paypali (ja teisi) huvitab vaid see, millist tüüpi kaart on ja mitte see, kas sellega on seotud krediidivõimalus või mitte.

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 16:03:03 vasta tsitaadiga

jjk, loe uuesti, mida ma eespool kirjutasin!
Siis saad aru, et Sinult minule adresseeritud selgitused on mõttetud ja et Sa röögid vale akna all.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 18:24:27 vasta tsitaadiga

Oot aga nagu ma aru sain, siis mingi väike põhimõtteline erinevus ikkagi Sampo Gold'i ja näiteks Sampo Premier kaardi vahel on. Et a la üks deebedkaart, millele on liidetud krediitkaardi võimalus ja teine on krediitkaart, mis töötab ka deebetkaardina vms. Et Gold ei pidavad ikkagi igal pool sobima, mingi lennukijutt oli, et seal ei saa maksa vms. Eriti ei süüvinud ja vene rahvusest inime selgitas ka veel. Aga lõppkokkuvõttes jäi see erinevus ikkagi segaseks.... icon_rolleyes.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jjk
HV veteran

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:00:54 vasta tsitaadiga

voyager_est kirjutas:
Siis saad aru, et Sinult minule adresseeritud selgitused on mõttetud ja et Sa röögid vale akna all.

Mina ei ole sulle midagi kirjutanud. Ammugi veel röökinud. Minu tekst on lihtsalt sinu oma täienduseks/täpsustuseks. Järgnev ei ole mõeldud mitte kellelegi konkreetselt vaid üldiseks selgituseks.

On olemas deebetkaardid (Visa Electron, Maestro) mida üldjuhul saab kasutada ainult kontol olevate rahaliste vahendite piires. Nende kaartide number on kaardi peale trükitud. Kui kontoga on seotud arvelduskrediidi leping, siis saab selle limiidi võrra konto miinusesse minna. Deebetkaarte ei saa kasutada Paypaliga ja internetis maksmiseks.

Krediitkaartidel (Visa ja MasterCard (samuti American Express)) on kaardi number ja kasutaja nimi kaardi sisse pressitud. Lisaks on krediitkaardil ka CVC number. Üldjuhul on kaardiga seotud ka arvelduskrediidi leping ja selle limiidi võrra saab kasutada pangapoolseid vahendeid. Krediitkaarte saab kasutada Paypaliga ja internetis maksmiseks.

Asja ajab segaseks see, et mõnikord saab deebetkaardiga arve miinusesse tõmmata ja mõnikord ei saa krediitkaardiga seda teha.
Krediitkaardid on ka SEB-i virtuaalkaart; Sampo kuld; SEB-i pildikaardid.

_________________
www.sisters.ee: rinnamärgid, külmkapimagnetid, võtmehoidjad, käepaelad
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 20:10:06 vasta tsitaadiga

mis asjad siis järelmaksukaardid on? fancy nimega krediitkaardid?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RassK
HV Guru
RassK

liitunud: 17.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:43:53 vasta tsitaadiga

ärge aint segamini ajage veel üht võimalust - järelmaksukaarti (näiteks sampo - freestyle).
Kommentaarid: 118 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voyager_est
HV Guru
voyager_est

liitunud: 02.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2009 23:55:56 vasta tsitaadiga

Ma annan ühe tsitaadi ühest teisest teemast.
Seal on seda küsimust juba käsitletud.

Lühidalt see, mida jjk väidab, ei ole mitte täpsustus nagu ta ise väidab, vaid ainult segadust tekitav pooltõde.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=4331761#4331761

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 28.01.2009 23:58:56 vasta tsitaadiga

Ajaks siin teil asjad veel keerulisemaks. icon_smile.gif
Nimelt olema üks selline tore asi nagu ePassporte ( www.epassporte.com ). Väljastavad nad nii plastikust krediitkaardi kui saad oma kontol teha ka virtuaalse krediitkaardi, millega netis toimetada. icon_wink.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Kuidas ekulda/paypali krediiti eestis saada? mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.