|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
viptrip
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2008
|
27.01.2008 16:18:21
|
|
|
| Tänud kõigile vastajatele! Oma kasutajakogemustest võin aku tugiajaks keskmise kanti kõneaktiivsuse puhul lubada nädala, Kohe võtsin maha kõiksugu võrguotsingud, kärjeinfod ja kasutatavaks võrguks GSM
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sputnik
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003
|
27.01.2008 17:30:15
|
|
|
mul kestab ka täpselt nädala iga pühapäeva õhtul panen laadima
_________________ deviantART |
|
| tagasi üles |
|
 |
wello
HV vaatleja
liitunud: 26.12.2007
|
28.01.2008 10:25:27
|
|
|
| sputnik kirjutas: |
| mul kestab ka täpselt nädala iga pühapäeva õhtul panen laadima |
Aga palju sul nädalas ka kõneage on ?
3 x24h maks ja selles 1h 12 min kõnesid, ei internetti ega muud, lihtsalt kõned.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
28.01.2008 12:54:33
|
|
|
| Selline kaugeleminev oletus, aga kas keegi on proovinud mobiili usbi mäluseadmena automaki usb pessa torgata? Odavamatel makkidel on mp3/usb/sd tugi täiesti olemas, E50 laseb ka valida ühendamisel kas mälu või pcsuite.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
28.01.2008 13:16:38
|
|
|
Olen proovinud, mitte E51ga, aga analoogse nokiaga... toimib
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
28.01.2008 14:31:17
|
|
|
| avax, USB reiim pane mobiilist andmeedastus, siis toimib mobiil USB kaabliga ühendades nagu mälupulk.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
01.02.2008 21:07:00
|
|
|
kas on võimalik ekraanilt ära kaotada kõik need otseteed ja muud jurad.
ehk siis soovin ekraani puhtaks ja panna sinna näiteks mõne pildi või miskit.
ja kuidas te igasugu tarkvara installite ka seda pc-suitet kasutades või lihtsalt
võib ka mingi proge lihtsalt kuhugi sobilikku kausta tõsta?
ja kas keegi teab mis see HV vap aadress on? ilma piltiteta liiguks vast lehed rutem
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
01.02.2008 21:18:36
|
|
|
Seaded > üldine > Kohandamine > Ootereiim > Aktiivne ootereiim.
Tarkvara installin mina lihtsalt nii, et kopeerin failid mälukaardile ja installin läbi telefoni.
HV wap: https://foorum.hinnavaatlus.ee/wp
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare45
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2002
|
02.02.2008 22:58:25
|
|
|
| kahevahel,kas muretseda E51 või HP iPAQ 514,praegu kasutan SE P800,(sellel pole wlani kahjuks,muidu hea aparaat).Kumba soovitate.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
02.02.2008 23:03:50
|
|
|
| Kaks suht erinevast mastist riista ju.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aare45
HV vaatleja
liitunud: 15.09.2002
|
02.02.2008 23:22:42
|
|
|
| MiXeR kirjutas: |
| Kaks suht erinevast mastist riista ju. |
tahan rahva arvamust kuulda.on kellelgi kokkupuudet HP-ga olnud?E51 rohkem nagu tel.,HP ikka smarttel.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
02.02.2008 23:48:28
|
|
|
Järgmine nädal saan enda E51 kätte, tellisin musta värvi korpusega Liiga hea telefon tundub
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004

|
02.02.2008 23:59:53
|
|
|
ostsin ka, viimase aja kõige paremini paigutatud raha
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.02.2008 00:00:41
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
Järgmine nädal saan enda E51 kätte, tellisin musta värvi korpusega Liiga hea telefon tundub |
mitte ei tundu, vaid on. 8)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
03.02.2008 00:53:48
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
väga asjalik ja ilus telefon. leiaks kuskilt veel musta theme ka, siis ei oskakski midagi rohkemat tahta. kes tahab ainult msn'i kasutada siis pole vaja fringi installida, siuke asi nigu "slick"(freeware, sisaldab yahoo, icq, aim, msn) toimib väga hästi!
edit: leitud ka must theme! kes tahab siis leiab selle siit: http://my-symbian.com/forum/viewtopic.php?t=28138 |
proovisin installida aga ütles, et sertifikaat aegund mis see tähendab, et siis ei saagi seda teemat installida või
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
03.02.2008 01:43:06
|
|
|
| cdrom kirjutas: |
| stosoorok kirjutas: |
väga asjalik ja ilus telefon. leiaks kuskilt veel musta theme ka, siis ei oskakski midagi rohkemat tahta. kes tahab ainult msn'i kasutada siis pole vaja fringi installida, siuke asi nigu "slick"(freeware, sisaldab yahoo, icq, aim, msn) toimib väga hästi!
edit: leitud ka must theme! kes tahab siis leiab selle siit: http://my-symbian.com/forum/viewtopic.php?t=28138 |
proovisin installida aga ütles, et sertifikaat aegund mis see tähendab, et siis ei saagi seda teemat installida või  |
Keera kella tagasi, pane mingi 2006 aastaks.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.02.2008 03:27:35
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
| kes tahab ainult msn'i kasutada siis pole vaja fringi installida, siuke asi nigu "slick"(freeware, sisaldab yahoo, icq, aim, msn) toimib väga hästi! |
vana versioon sai vahepeal otsa, uut saab ka läbi telefoni installida või siis siit: http://www.lonelycatgames.com/?app=slick
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
03.02.2008 12:35:02
|
|
|
no ma ei tea pane mis kuupäev tahad aga installida ei õnnestu midagi
kohe mitte midagi. ajab mingit serdi jama ja kõik
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
03.02.2008 12:42:01
|
|
|
Menüü --> Vahendid --> Seaded --> Rakendused -->Rakend.haldur --> Tarkvara install --> väärtus "kõik"
Minul ka ennem ei lasknud ühtegi teemat installida.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
03.02.2008 13:07:29
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
Menüü --> Vahendid --> Seaded --> Rakendused -->Rakend.haldur --> Tarkvara install --> väärtus "kõik"
Minul ka ennem ei lasknud ühtegi teemat installida. |
asi läks paremaks küll aga ega suvalist kuupäeva ei saa ikka panna. peab sisetunde ja katse-eksitus meetodil
õige ajavahemik leida ainult siis saab ära installida.
aga tänud enivei
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.02.2008 13:38:30
|
|
|
Ise olen tavaliselt pannud 2-3 aastat tagasi ja alati on töötanud.
Keegi E51 kõlarit 6120 omaga võrrelnud on?
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.02.2008 14:20:55
|
|
|
Eks selle sobiva kuupäeva otsimine ole paras mängimine jah. Kui liiga varaseks panna, öeldakse, et kuupäev on vale, kui liiga hiliseks, siis et sert on vananenud... Tomtom'i jaoks ajasin ise tükk aega seda õiget kuupäeva taga. Aga üles leidsin.
| MiXeR kirjutas: |
Keegi E51 kõlarit 6120 omaga võrrelnud on? |
Võrreldund ei ole, aga nõmeda koha peal on. Eespool võiks olla, mitte taga. Pehmele pinnale (diivanile vms) nägu ülespoole jäetud telefoni helin kaob suht olematuks. HF'i kasutades tahaks ka telefoni esi-, mitte tagapoolega enda poole hoida. Miks üldse 2 kuularit/kõlarit olema peab? Et kõrva äärde tõstetud telefonist ootamatult tulla võiv vali heli kuulmist ei kahjustaks?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.02.2008 14:27:41
|
|
|
| 6120'l on külje peal, aga tahaks just teada kvaliteeti ja helitugevust. 6120 omaga olen näiteks rahul, aga helitugevuselt 3250'le jääb meeeeeeletult alla.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.02.2008 14:35:05
|
|
|
Tubastes oludes on ok, autos ta ikka korralikku HF'i ei asenda. Peamiselt just seepärast, et tahapoole suunatud kõrgemad sagedused kaduma minema kipuvad...
BTW, miski orig autohoidik talle ka olemas on?
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
03.02.2008 15:33:57
|
|
|
| rex kirjutas: |
Tubastes oludes on ok, autos ta ikka korralikku HF'i ei asenda. Peamiselt just seepärast, et tahapoole suunatud kõrgemad sagedused kaduma minema kipuvad...
BTW, miski orig autohoidik talle ka olemas on? |
Originaalist ei tea midagi, ise ootan Autoexperdist selle firma oma http://www.brodit.com/
Plussiks ilma kruvideta paigaldus
Miinuseks hind
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.02.2008 16:40:03
|
|
|
| Need tunduvad tõesti päris viisakad. Mis selle koos laadijaga variandi hind võiks tulla? Niikuinii oli plaan lähiajal autolaadija ka osta.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
03.02.2008 16:52:55
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Need tunduvad tõesti päris viisakad. Mis selle koos laadijaga variandi hind võiks tulla? Niikuinii oli plaan lähiajal autolaadija ka osta. |
Sellele lisaks vaja veel vastavalt automudelile mingit alust millele kinnitada, kui ei taha muidugi autosse kruvi auke.
Laadijaga koos ei tea aga see kallutatav on 400 ja jäik 199.-
Uuri Autoeksperdist.
PS! Tallinna omast ei saanud 2 kirjale vastust, targem ise end kohale vedada.
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.02.2008 17:03:58
|
|
|
| Suht ropp hind küll pisikese valuplastitüki eest. Samas kui viisakat asja tahta, pole väga valida... Ilmselt peabki siis lihtsalt selle hoidiku võtma ja kinnituse ise kombineerima. Kujutan ette, et eraldi orig autolaadija osta tuleb ka kõvasti soodsam kui sealt täismängu võttes.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
03.02.2008 17:13:11
|
|
|
Mul on selline hoidja, täitsa toimib
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
03.02.2008 17:24:17
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
Mul on selline hoidja, täitsa toimib  |
No ma hoian praegu tuhatoosis, ka toimib, pealegi tasuta.
Kuna tahan aga GPS- i kasutada siis vaja midagi normaalsemat.
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
03.02.2008 18:30:23
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
Mul on selline hoidja, täitsa toimib  |
No ma hoian praegu tuhatoosis, ka toimib, pealegi tasuta.
Kuna tahan aga GPS- i kasutada siis vaja midagi normaalsemat. |
Kasutan seda koos GPS-ga, väga mugavasti rooli kõrval on.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
03.02.2008 18:46:44
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Suht ropp hind küll pisikese valuplastitüki eest. Samas kui viisakat asja tahta, pole väga valida... Ilmselt peabki siis lihtsalt selle hoidiku võtma ja kinnituse ise kombineerima. Kujutan ette, et eraldi orig autolaadija osta tuleb ka kõvasti soodsam kui sealt täismängu võttes. |
pakun, et siit saab kiiremini asja kätte.
ma nende hoidikutega ei kiirusta, ootan selle vidina ära.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
04.02.2008 04:34:43
|
|
|
| E65 plastikhoidjasse e51 mahub üldse? Praeguseni on e51 asjadega suht nigelalt, isegi ekraani kaitsekile ei pakuta kuskil. Oskab keegi pakkuda, kus Tallinnast uurida võiks või on kellelegi üle peale hulgi tellimist?
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.02.2008 09:44:02
|
|
|
| avax kirjutas: |
| E65 plastikhoidjasse e51 mahub üldse? Praeguseni on e51 asjadega suht nigelalt, isegi ekraani kaitsekile ei pakuta kuskil. Oskab keegi pakkuda, kus Tallinnast uurida võiks või on kellelegi üle peale hulgi tellimist? |
Aga poest ostes on ju kile klaasil. Ma ei ole enne viitsinud sel teemal iriseda, aga miks te selle maha tirite ja kalli raha eest uue asemele ostate? Minul oli see poekile ligi kuu aega pärast ostu ekraanil, aga kuna mulle põhimõtteliselt igasugused ekraanikiled ei meeldi, kiskusin alles mõni päev tagasi maha. Läbipaistvusega samas mingit probleemi ei olnud ja sellele kilele ei olnud seda äratõmbamisenaga ka enam jäetud, ainult pisike hõbedane kolmnurk oli ühes nurgas, kust küüned taha ajada.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
04.02.2008 10:52:42
|
|
|
| avax kirjutas: |
| E65 plastikhoidjasse e51 mahub üldse? Praeguseni on e51 asjadega suht nigelalt, isegi ekraani kaitsekile ei pakuta kuskil. Oskab keegi pakkuda, kus Tallinnast uurida võiks või on kellelegi üle peale hulgi tellimist? |
http://www.overlayplus.com/ - ise tellisin sealt, kahene pakk miski 200 krooni.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
solution
HV Guru

liitunud: 21.06.2002
|
04.02.2008 13:46:22
|
|
|
TomTom'i installimisel tekib mälukaardile igasugust pahna, mille tulemusel ka galerii igast kahtlaseid pilte täis läheb. Kas sellist asja annab ka kuidagi vältida?
Samuti kust keegi omale themesid ja screensavereid hangib? mingi hea koht helinate jaoks ehk?
viimati muutis solution 04.02.2008 13:55:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 51 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
04.02.2008 13:49:58
|
|
|
| rex kirjutas: |
| avax kirjutas: |
| E65 plastikhoidjasse e51 mahub üldse? Praeguseni on e51 asjadega suht nigelalt, isegi ekraani kaitsekile ei pakuta kuskil. Oskab keegi pakkuda, kus Tallinnast uurida võiks või on kellelegi üle peale hulgi tellimist? |
Aga poest ostes on ju kile klaasil. Ma ei ole enne viitsinud sel teemal iriseda, aga miks te selle maha tirite ja kalli raha eest uue asemele ostate? Minul oli see poekile ligi kuu aega pärast ostu ekraanil, aga kuna mulle põhimõtteliselt igasugused ekraanikiled ei meeldi, kiskusin alles mõni päev tagasi maha. Läbipaistvusega samas mingit probleemi ei olnud ja sellele kilele ei olnud seda äratõmbamisenaga ka enam jäetud, ainult pisike hõbedane kolmnurk oli ühes nurgas, kust küüned taha ajada. |
Poekile hakkab altnurgast lahti tulema, vist soojuse vms mõjul. Oli plaan kohe midagi asemele vaadata kui see originaalnahk ära koorub, mingi e-poodidega ei jõua sahmida, lootsin kohapealt leida kaitsekilet.
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.02.2008 14:34:14
|
|
|
| solution kirjutas: |
Samuti kust keegi omale themesid ja screensavereid hangib? mingi hea koht helinate jaoks ehk? |
Theme: stosoorok'i poolt ülalpool antud Black theme. IMO kõige soliidsem.
Sceensaver: Default kell. IMO kõige praktilisem.
Helin: Peal.acc. Miks ma peaks seda iga päev muutma? Et kunagi ära ei tunneks, et just minu telefon heliseb?
See igapäevane logode ja helinate jahtimine on ju tegelikult paras lasteaiateema. E51 ei ole ju sellisele sihtgrupile mõeldud telefon?
| avax kirjutas: |
Poekile hakkab altnurgast lahti tulema, vist soojuse vms mõjul. Oli plaan kohe midagi asemele vaadata kui see originaalnahk ära koorub, mingi e-poodidega ei jõua sahmida, lootsin kohapealt leida kaitsekilet. |
Ok, sel juhul mõistetav.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spezwend
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
04.02.2008 17:02:23
|
|
|
| avax kirjutas: |
| E65 plastikhoidjasse e51 mahub üldse? Praeguseni on e51 asjadega suht nigelalt, isegi ekraani kaitsekile ei pakuta kuskil. Oskab keegi pakkuda, kus Tallinnast uurida võiks või on kellelegi üle peale hulgi tellimist? |
hea tähelepanek, äkki ei sobigi... aga instele toob seda brodit maale minuteada, seega kannatab uurida.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avax
HV Guru

liitunud: 10.10.2005
|
06.02.2008 18:55:38
|
|
|
Keegi SIP-i on käima saanud kohalike teenusepakkujatega? Huvitaks näiteks hotifoni seadistamine, detailid:
Sip URI: kasutajatunnus
Username: kasutaja@hot.ee
Password: salasõna
Registrar: hot.ee
Registrar Port: 5060
Proxy: 195.250.168.178
Proxyport:5060
|
|
| Kommentaarid: 271 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
213 |
|
| tagasi üles |
|
 |
volur
HV vaatleja
liitunud: 03.01.2008
|
11.02.2008 22:24:23
GPRS |
|
|
Selline küsimus et kui ma WLAN-iga möllan ja ühendus ära kaob siis ühendus läheb automaatselt GPRS-i peale mis muidugi maksab! Nii juhtuski et WLAN oli nagu olemas kuid kui kauduma kippus asendas selle GPRS kalli raha eest! Niisiis kuidas selle välja saaks lülitada? Ja vajadusel ka sisse lülitada... kunagi ei või teada millal seda vaja läheb
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
11.02.2008 23:08:20
|
|
|
| Web > Settings > General > Access point > Always ask.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
12.02.2008 16:27:42
|
|
|
| stosoorok kirjutas: |
| tyyp88 kirjutas: |
Järgmine nädal saan enda E51 kätte, tellisin musta värvi korpusega Liiga hea telefon tundub |
mitte ei tundu, vaid on. 8) |
On küll jah,
Kõik töötab out-of-box Wifi, MSN, Skype... Google Maps ka tore asi
Einoh, ühesõnaga REAALNE TELEFON ikkagi
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
12.02.2008 16:52:21
|
|
|
| tyyp88, proovi parem Nokia Maps, kasutab üli vähe andmesidet ja on muidu ka hea.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
12.02.2008 16:55:43
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
| tyyp88, proovi parem Nokia Maps, kasutab üli vähe andmesidet ja on muidu ka hea. |
Ühesõnaga ma mappi kasutan hetkel ainult WLANiga, niiet mingit kõrget andmeedastust ma ei karda, aga tänud info eest, teinekord kui hädas siis üritan kasutada Nokia Mapsi...
Aga see Nokia Maps on kuidagi uimane...
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
John Smith
HV veteran
liitunud: 04.11.2001
|
12.02.2008 18:52:32
|
|
|
| Firefly kirjutas: |
| tyyp88, proovi parem Nokia Maps, kasutab üli vähe andmesidet ja on muidu ka hea. |
Mina nagu aru saanud, et NOKIA Maps ilma võrguta ka ikka töötab (no vähemalt minul), Küll ei ole Google oma ilma võrguta tööle saanud??
_________________ Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete. |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
12.02.2008 19:00:44
|
|
|
| John Smith kirjutas: |
| Firefly kirjutas: |
| tyyp88, proovi parem Nokia Maps, kasutab üli vähe andmesidet ja on muidu ka hea. |
Mina nagu aru saanud, et NOKIA Maps ilma võrguta ka ikka töötab (no vähemalt minul), Küll ei ole Google oma ilma võrguta tööle saanud?? |
Jah töötab ilma võrguta aga aadressiotsingu jaoks on võrku vaja.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
13.02.2008 00:47:54
|
|
|
| Kaua esimest laadimist tegite? Uued akud suht inteligentsed, erilist vahet ei tohiks olla kas siis laed niikaua kuni täis saab või siis mingi 10-16h?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
13.02.2008 01:24:14
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
| Kaua esimest laadimist tegite? Uued akud suht inteligentsed, erilist vahet ei tohiks olla kas siis laed niikaua kuni täis saab või siis mingi 10-16h? |
Loe teema algusest saati läbi. Leiad vast muudki huvitavat.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Firefly
HV Guru

liitunud: 26.02.2004
|
13.02.2008 11:27:22
|
|
|
| tyyp88, mina panin laadima kui ära kustus ja laadis nii kaua kuni täis sai. Viimasel ajal olen koguaeg niimoodi teinud ja akud kestavad ilusti.
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
142 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|