Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
viptrip
HV vaatleja

liitunud: 26.01.2008




sõnum 27.01.2008 16:18:21 vasta tsitaadiga

Tänud kõigile vastajatele! Oma kasutajakogemustest võin aku tugiajaks keskmise kanti kõneaktiivsuse puhul lubada nädala, Kohe võtsin maha kõiksugu võrguotsingud, kärjeinfod ja kasutatavaks võrguks GSM
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sputnik
HV kasutaja
sputnik

liitunud: 31.07.2003




sõnum 27.01.2008 17:30:15 vasta tsitaadiga

mul kestab ka täpselt nädala iga pühapäeva õhtul panen laadima
_________________
deviantART
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wello
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2007




sõnum 28.01.2008 10:25:27 vasta tsitaadiga

sputnik kirjutas:
mul kestab ka täpselt nädala iga pühapäeva õhtul panen laadima



Aga palju sul nädalas ka kõneage on ?

3 x24h maks ja selles 1h 12 min kõnesid, ei internetti ega muud, lihtsalt kõned.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 12:54:33 vasta tsitaadiga

Selline kaugeleminev oletus, aga kas keegi on proovinud mobiili usbi mäluseadmena automaki usb pessa torgata? Odavamatel makkidel on mp3/usb/sd tugi täiesti olemas, E50 laseb ka valida ühendamisel kas mälu või pcsuite.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 13:16:38 vasta tsitaadiga

Olen proovinud, mitte E51ga, aga analoogse nokiaga... toimib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 14:31:17 vasta tsitaadiga

avax, USB režiim pane mobiilist andmeedastus, siis toimib mobiil USB kaabliga ühendades nagu mälupulk.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 21:07:00 vasta tsitaadiga

kas on võimalik ekraanilt ära kaotada kõik need otseteed ja muud jurad.
ehk siis soovin ekraani puhtaks ja panna sinna näiteks mõne pildi või miskit.
ja kuidas te igasugu tarkvara installite ka seda pc-suitet kasutades või lihtsalt
võib ka mingi proge lihtsalt kuhugi sobilikku kausta tõsta?
ja kas keegi teab mis see HV vap aadress on? ilma piltiteta liiguks vast lehed rutem icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 21:18:36 vasta tsitaadiga

Seaded > üldine > Kohandamine > Ooterežiim > Aktiivne ooterežiim.

Tarkvara installin mina lihtsalt nii, et kopeerin failid mälukaardile ja installin läbi telefoni.

HV wap: https://foorum.hinnavaatlus.ee/wp
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare45
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2002




sõnum 02.02.2008 22:58:25 vasta tsitaadiga

kahevahel,kas muretseda E51 või HP iPAQ 514,praegu kasutan SE P800,(sellel pole wlani kahjuks,muidu hea aparaat).Kumba soovitate.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:03:50 vasta tsitaadiga

Kaks suht erinevast mastist riista ju.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aare45
HV vaatleja

liitunud: 15.09.2002




sõnum 02.02.2008 23:22:42 vasta tsitaadiga

MiXeR kirjutas:
Kaks suht erinevast mastist riista ju.


tahan rahva arvamust kuulda.on kellelgi kokkupuudet HP-ga olnud?E51 rohkem nagu tel.,HP ikka smarttel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:48:28 vasta tsitaadiga

Järgmine nädal saan enda E51 kätte, tellisin musta värvi korpusega thumbs_up.gif Liiga hea telefon tundub
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:59:53 vasta tsitaadiga

ostsin ka, viimase aja kõige paremini paigutatud raha thumbs_up.gif
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 00:00:41 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
Järgmine nädal saan enda E51 kätte, tellisin musta värvi korpusega thumbs_up.gif Liiga hea telefon tundub

mitte ei tundu, vaid on. 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 00:53:48 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
väga asjalik ja ilus telefon. leiaks kuskilt veel musta theme ka, siis ei oskakski midagi rohkemat tahta. icon_smile.gif thumbs_up.gif kes tahab ainult msn'i kasutada siis pole vaja fringi installida, siuke asi nigu "slick"(freeware, sisaldab yahoo, icq, aim, msn) toimib väga hästi!

edit: leitud ka must theme! kes tahab siis leiab selle siit: http://my-symbian.com/forum/viewtopic.php?t=28138

proovisin installida aga ütles, et sertifikaat aegund icon_confused.gif mis see tähendab, et siis ei saagi seda teemat installida või icon_confused.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2008 01:43:06 vasta tsitaadiga

cdrom kirjutas:
stosoorok kirjutas:
väga asjalik ja ilus telefon. leiaks kuskilt veel musta theme ka, siis ei oskakski midagi rohkemat tahta. icon_smile.gif thumbs_up.gif kes tahab ainult msn'i kasutada siis pole vaja fringi installida, siuke asi nigu "slick"(freeware, sisaldab yahoo, icq, aim, msn) toimib väga hästi!

edit: leitud ka must theme! kes tahab siis leiab selle siit: http://my-symbian.com/forum/viewtopic.php?t=28138

proovisin installida aga ütles, et sertifikaat aegund icon_confused.gif mis see tähendab, et siis ei saagi seda teemat installida või icon_confused.gif


Keera kella tagasi, pane mingi 2006 aastaks.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 03:27:35 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
kes tahab ainult msn'i kasutada siis pole vaja fringi installida, siuke asi nigu "slick"(freeware, sisaldab yahoo, icq, aim, msn) toimib väga hästi!

vana versioon sai vahepeal otsa, uut saab ka läbi telefoni installida või siis siit: http://www.lonelycatgames.com/?app=slick
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 12:35:02 vasta tsitaadiga

no ma ei tea icon_neutral.gif pane mis kuupäev tahad aga installida ei õnnestu midagi icon_neutral.gif
kohe mitte midagi. ajab mingit serdi jama ja kõik icon_neutral.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 12:42:01 vasta tsitaadiga

Menüü --> Vahendid --> Seaded --> Rakendused -->Rakend.haldur --> Tarkvara install --> väärtus "kõik"

Minul ka ennem ei lasknud ühtegi teemat installida.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 13:07:29 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
Menüü --> Vahendid --> Seaded --> Rakendused -->Rakend.haldur --> Tarkvara install --> väärtus "kõik"

Minul ka ennem ei lasknud ühtegi teemat installida.

asi läks paremaks küll icon_razz.gif aga ega suvalist kuupäeva ei saa ikka panna. peab sisetunde ja katse-eksitus meetodil
õige ajavahemik leida ainult siis saab ära installida.
aga tänud enivei icon_wink.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 13:38:30 vasta tsitaadiga

Ise olen tavaliselt pannud 2-3 aastat tagasi ja alati on töötanud.


Keegi E51 kõlarit 6120 omaga võrrelnud on?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 14:20:55 vasta tsitaadiga

Eks selle sobiva kuupäeva otsimine ole paras mängimine jah. Kui liiga varaseks panna, öeldakse, et kuupäev on vale, kui liiga hiliseks, siis et sert on vananenud... Tomtom'i jaoks ajasin ise tükk aega seda õiget kuupäeva taga. Aga üles leidsin. icon_smile.gif

MiXeR kirjutas:

Keegi E51 kõlarit 6120 omaga võrrelnud on?

Võrreldund ei ole, aga nõmeda koha peal on. Eespool võiks olla, mitte taga. Pehmele pinnale (diivanile vms) nägu ülespoole jäetud telefoni helin kaob suht olematuks. HF'i kasutades tahaks ka telefoni esi-, mitte tagapoolega enda poole hoida. Miks üldse 2 kuularit/kõlarit olema peab? Et kõrva äärde tõstetud telefonist ootamatult tulla võiv vali heli kuulmist ei kahjustaks?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 14:27:41 vasta tsitaadiga

6120'l on külje peal, aga tahaks just teada kvaliteeti ja helitugevust. 6120 omaga olen näiteks rahul, aga helitugevuselt 3250'le jääb meeeeeeletult alla.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 14:35:05 vasta tsitaadiga

Tubastes oludes on ok, autos ta ikka korralikku HF'i ei asenda. Peamiselt just seepärast, et tahapoole suunatud kõrgemad sagedused kaduma minema kipuvad...

BTW, miski orig autohoidik talle ka olemas on?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 15:33:57 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Tubastes oludes on ok, autos ta ikka korralikku HF'i ei asenda. Peamiselt just seepärast, et tahapoole suunatud kõrgemad sagedused kaduma minema kipuvad...

BTW, miski orig autohoidik talle ka olemas on?


Originaalist ei tea midagi, ise ootan Autoexperdist selle firma oma http://www.brodit.com/
Plussiks ilma kruvideta paigaldus
Miinuseks hind

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 16:40:03 vasta tsitaadiga

Need tunduvad tõesti päris viisakad. Mis selle koos laadijaga variandi hind võiks tulla? Niikuinii oli plaan lähiajal autolaadija ka osta.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 16:52:55 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Need tunduvad tõesti päris viisakad. Mis selle koos laadijaga variandi hind võiks tulla? Niikuinii oli plaan lähiajal autolaadija ka osta.


Sellele lisaks vaja veel vastavalt automudelile mingit alust millele kinnitada, kui ei taha muidugi autosse kruvi auke.
Laadijaga koos ei tea aga see kallutatav on 400 ja jäik 199.-

Uuri Autoeksperdist.
PS! Tallinna omast ei saanud 2 kirjale vastust, targem ise end kohale vedada.

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 17:03:58 vasta tsitaadiga

Suht ropp hind küll pisikese valuplastitüki eest. Samas kui viisakat asja tahta, pole väga valida... Ilmselt peabki siis lihtsalt selle hoidiku võtma ja kinnituse ise kombineerima. Kujutan ette, et eraldi orig autolaadija osta tuleb ka kõvasti soodsam kui sealt täismängu võttes.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2008 17:13:11 vasta tsitaadiga

Mul on selline hoidja, täitsa toimib icon_smile.gif
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 17:24:17 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Mul on selline hoidja, täitsa toimib icon_smile.gif


No ma hoian praegu tuhatoosis, ka toimib, pealegi tasuta.
Kuna tahan aga GPS- i kasutada siis vaja midagi normaalsemat.

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.02.2008 18:30:23 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Mul on selline hoidja, täitsa toimib icon_smile.gif


No ma hoian praegu tuhatoosis, ka toimib, pealegi tasuta.
Kuna tahan aga GPS- i kasutada siis vaja midagi normaalsemat.


Kasutan seda koos GPS-ga, väga mugavasti rooli kõrval on.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 18:46:44 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Suht ropp hind küll pisikese valuplastitüki eest. Samas kui viisakat asja tahta, pole väga valida... Ilmselt peabki siis lihtsalt selle hoidiku võtma ja kinnituse ise kombineerima. Kujutan ette, et eraldi orig autolaadija osta tuleb ka kõvasti soodsam kui sealt täismängu võttes.

pakun, et siit saab kiiremini asja kätte. icon_smile.gif

ma nende hoidikutega ei kiirusta, ootan selle vidina ära.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 04:34:43 vasta tsitaadiga

E65 plastikhoidjasse e51 mahub üldse? Praeguseni on e51 asjadega suht nigelalt, isegi ekraani kaitsekile ei pakuta kuskil. Oskab keegi pakkuda, kus Tallinnast uurida võiks või on kellelegi üle peale hulgi tellimist?
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 09:44:02 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
E65 plastikhoidjasse e51 mahub üldse? Praeguseni on e51 asjadega suht nigelalt, isegi ekraani kaitsekile ei pakuta kuskil. Oskab keegi pakkuda, kus Tallinnast uurida võiks või on kellelegi üle peale hulgi tellimist?

Aga poest ostes on ju kile klaasil. Ma ei ole enne viitsinud sel teemal iriseda, aga miks te selle maha tirite ja kalli raha eest uue asemele ostate? Minul oli see poekile ligi kuu aega pärast ostu ekraanil, aga kuna mulle põhimõtteliselt igasugused ekraanikiled ei meeldi, kiskusin alles mõni päev tagasi maha. Läbipaistvusega samas mingit probleemi ei olnud ja sellele kilele ei olnud seda äratõmbamisenaga ka enam jäetud, ainult pisike hõbedane kolmnurk oli ühes nurgas, kust küüned taha ajada.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 04.02.2008 10:52:42 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
E65 plastikhoidjasse e51 mahub üldse? Praeguseni on e51 asjadega suht nigelalt, isegi ekraani kaitsekile ei pakuta kuskil. Oskab keegi pakkuda, kus Tallinnast uurida võiks või on kellelegi üle peale hulgi tellimist?


http://www.overlayplus.com/ - ise tellisin sealt, kahene pakk miski 200 krooni.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
solution
HV Guru
solution

liitunud: 21.06.2002




sõnum 04.02.2008 13:46:22 vasta tsitaadiga

TomTom'i installimisel tekib mälukaardile igasugust pahna, mille tulemusel ka galerii igast kahtlaseid pilte täis läheb. Kas sellist asja annab ka kuidagi vältida?

Samuti kust keegi omale themesid ja screensavereid hangib? icon_smile.gif mingi hea koht helinate jaoks ehk?


viimati muutis solution 04.02.2008 13:55:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 13:49:58 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
avax kirjutas:
E65 plastikhoidjasse e51 mahub üldse? Praeguseni on e51 asjadega suht nigelalt, isegi ekraani kaitsekile ei pakuta kuskil. Oskab keegi pakkuda, kus Tallinnast uurida võiks või on kellelegi üle peale hulgi tellimist?

Aga poest ostes on ju kile klaasil. Ma ei ole enne viitsinud sel teemal iriseda, aga miks te selle maha tirite ja kalli raha eest uue asemele ostate? Minul oli see poekile ligi kuu aega pärast ostu ekraanil, aga kuna mulle põhimõtteliselt igasugused ekraanikiled ei meeldi, kiskusin alles mõni päev tagasi maha. Läbipaistvusega samas mingit probleemi ei olnud ja sellele kilele ei olnud seda äratõmbamisenaga ka enam jäetud, ainult pisike hõbedane kolmnurk oli ühes nurgas, kust küüned taha ajada.


Poekile hakkab altnurgast lahti tulema, vist soojuse vms mõjul. Oli plaan kohe midagi asemele vaadata kui see originaalnahk ära koorub, mingi e-poodidega ei jõua sahmida, lootsin kohapealt leida kaitsekilet.
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 14:34:14 vasta tsitaadiga

solution kirjutas:

Samuti kust keegi omale themesid ja screensavereid hangib? icon_smile.gif mingi hea koht helinate jaoks ehk?

Theme: stosoorok'i poolt ülalpool antud Black theme. IMO kõige soliidsem.
Sceensaver: Default kell. IMO kõige praktilisem.
Helin: Peal.acc. Miks ma peaks seda iga päev muutma? Et kunagi ära ei tunneks, et just minu telefon heliseb?

See igapäevane logode ja helinate jahtimine on ju tegelikult paras lasteaiateema. E51 ei ole ju sellisele sihtgrupile mõeldud telefon?

avax kirjutas:

Poekile hakkab altnurgast lahti tulema, vist soojuse vms mõjul. Oli plaan kohe midagi asemele vaadata kui see originaalnahk ära koorub, mingi e-poodidega ei jõua sahmida, lootsin kohapealt leida kaitsekilet.

Ok, sel juhul mõistetav.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 17:02:23 vasta tsitaadiga

avax kirjutas:
E65 plastikhoidjasse e51 mahub üldse? Praeguseni on e51 asjadega suht nigelalt, isegi ekraani kaitsekile ei pakuta kuskil. Oskab keegi pakkuda, kus Tallinnast uurida võiks või on kellelegi üle peale hulgi tellimist?

hea tähelepanek, äkki ei sobigi... aga instele toob seda brodit maale minuteada, seega kannatab uurida.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avax
HV Guru
avax

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 18:55:38 vasta tsitaadiga

Keegi SIP-i on käima saanud kohalike teenusepakkujatega? Huvitaks näiteks hotifoni seadistamine, detailid:

Sip URI: kasutajatunnus
Username: kasutaja@hot.ee
Password: salasõna

Registrar: hot.ee
Registrar Port: 5060
Proxy: 195.250.168.178
Proxyport:5060
Kommentaarid: 271 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
volur
HV vaatleja

liitunud: 03.01.2008




sõnum 11.02.2008 22:24:23 GPRS vasta tsitaadiga

Selline küsimus et kui ma WLAN-iga möllan ja ühendus ära kaob siis ühendus läheb automaatselt GPRS-i peale mis muidugi maksab! Nii juhtuski et WLAN oli nagu olemas kuid kui kauduma kippus asendas selle GPRS kalli raha eest! Niisiis kuidas selle välja saaks lülitada? Ja vajadusel ka sisse lülitada... kunagi ei või teada millal seda vaja läheb icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2008 23:08:20 vasta tsitaadiga

Web > Settings > General > Access point > Always ask.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 16:27:42 vasta tsitaadiga

stosoorok kirjutas:
tyyp88 kirjutas:
Järgmine nädal saan enda E51 kätte, tellisin musta värvi korpusega thumbs_up.gif Liiga hea telefon tundub

mitte ei tundu, vaid on. 8)


On küll jah,

Kõik töötab out-of-box icon_biggrin.gif Wifi, MSN, Skype... Google Maps ka tore asi thumbs_up.gif

Einoh, ühesõnaga REAALNE TELEFON ikkagi thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 16:52:21 vasta tsitaadiga

tyyp88, proovi parem Nokia Maps, kasutab üli vähe andmesidet ja on muidu ka hea.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 16:55:43 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
tyyp88, proovi parem Nokia Maps, kasutab üli vähe andmesidet ja on muidu ka hea.


Ühesõnaga ma mappi kasutan hetkel ainult WLANiga, niiet mingit kõrget andmeedastust ma ei karda, aga tänud info eest, teinekord kui hädas siis üritan kasutada Nokia Mapsi...

Aga see Nokia Maps on kuidagi uimane...
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 18:52:32 vasta tsitaadiga

Firefly kirjutas:
tyyp88, proovi parem Nokia Maps, kasutab üli vähe andmesidet ja on muidu ka hea.


Mina nagu aru saanud, et NOKIA Maps ilma võrguta ka ikka töötab (no vähemalt minul), Küll ei ole Google oma ilma võrguta tööle saanud??

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2008 19:00:44 vasta tsitaadiga

John Smith kirjutas:
Firefly kirjutas:
tyyp88, proovi parem Nokia Maps, kasutab üli vähe andmesidet ja on muidu ka hea.


Mina nagu aru saanud, et NOKIA Maps ilma võrguta ka ikka töötab (no vähemalt minul), Küll ei ole Google oma ilma võrguta tööle saanud??

Jah töötab ilma võrguta aga aadressiotsingu jaoks on võrku vaja.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 00:47:54 vasta tsitaadiga

Kaua esimest laadimist tegite? Uued akud suht inteligentsed, erilist vahet ei tohiks olla kas siis laed niikaua kuni täis saab või siis mingi 10-16h?
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 01:24:14 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
Kaua esimest laadimist tegite? Uued akud suht inteligentsed, erilist vahet ei tohiks olla kas siis laed niikaua kuni täis saab või siis mingi 10-16h?

Loe teema algusest saati läbi. icon_wink.gif Leiad vast muudki huvitavat.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Firefly
HV Guru
Firefly

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2008 11:27:22 vasta tsitaadiga

tyyp88, mina panin laadima kui ära kustus ja laadis nii kaua kuni täis sai. Viimasel ajal olen koguaeg niimoodi teinud ja akud kestavad ilusti.
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Nokia E51 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.