|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
san2000
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2004
|
25.08.2007 15:27:16
|
|
|
| Aga kui prügikast täis saab, siis kas on mõeldud ka nagu mingi prügipäeva peale?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marduuhin
HV Guru

liitunud: 02.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-FoX-
HV Guru

liitunud: 26.04.2007
|
25.08.2007 15:29:36
|
|
|
No mida veel välja ei mõelda heh
_________________ Aita suve, söö lund! |
|
| Kommentaarid: 367 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
3 :: |
307 |
|
| tagasi üles |
|
 |
san2000
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2004
|
25.08.2007 15:30:01
|
|
|
Kui pisipehme oleks selle valmis trinud, siis oleks ta ka prügiveo peale mõelnud.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
25.08.2007 15:32:33
|
|
|
| Aga kui see on bluetooth ühendusega siis huvitav kui kaua võtab aega näiteks 4,7GB DVD filmi teisaldamine prügikasti? Arvan, et see eriti kiire protsess pole. Kindlasti mingisuguste ~1Mb .doc failide sinna viskamine võtab oluliselt vähem aega, aga minuarvates tegu on suhteliselt mõttetu tootega kui seda saab kasutada ainult n.ö prügikastina.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
san2000
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2004
|
25.08.2007 15:37:24
|
|
|
No ma mõtlesin pigem seda, et MS viib prügi küll minema, aga kui hiljem avastad, et midagi väärtuslikku on kaduma läinud, siis saad kõva klotsi eest selle tagasi.
To: tyyp88
Alati jääb ju võimalus shift+del
(eriti 4.7Gb filmide puhul)
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillerXP
HV Guru

liitunud: 18.11.2002
|
25.08.2007 15:40:05
|
|
|
Paari nädala pärast tuleb ragn-sells digitaalveo teenustega välja, tuleb onu sinu juurest läbi, võtab prügikasti kaasa ja tühjendab oma masinasse ning toob sulle tühja prügikasti tagasi. Maksad kuutasu oma konteineri suuruse järgselt ja kui isegi sul prügi ei kogune või koguni arvutit ei oma siis oled ikkagi kohustuslikus lepingus
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
san2000
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2004
|
25.08.2007 15:43:40
|
|
|
| Digitaalprügi jaoks enam auku maasse ei kaevata, see upitakse kohe ftp.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
25.08.2007 16:37:05
|
|
|
| jigsaw813 kirjutas: |
no mida veel välja ei mõelda heh  |
tundub, et jäin hiljaks. Tõesti.
---
pealegi tuleb välja mõelda, kes hakkab tegelema digiprükkaritega, kas riik on nõus võtma endale lisakohustusi lihtsalt niimoodi? :O
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
daman
Kreisi kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
25.08.2007 18:07:28
|
|
|
Ilgute mis te ilgute, geniaalne lahendus mu meelest. Hea näeb välja kah. Pulli pärast ostaks endalegi.
_________________ Täna on see homme, mida sa eile kartsid. |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
25.08.2007 20:13:10
|
|
|
| daman kirjutas: |
| Ilgute mis te ilgute, geniaalne lahendus mu meelest. |
Jajah, sobiks vägahästi lillepotiks või kohvi tassiks
E: kui nüüd vaadata selle gagninaDesign tootekataloogi siis on tegelikult on aru saada, et see Tempo on ikkagi n.ö ilu element lauale.
Tahaks teada, kui kaua need batareid/akud seal ka vastu peavad ja kui patakate vahetuseks läheb siis prügikast tühi?
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Goon
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
25.08.2007 21:36:44
|
|
|
Imo suht mõttetu... Samahästi võiks olla üks kaasas kantav hdd kuhu paned enda stuffi...
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Riivo
HV Guru

liitunud: 23.02.2004
|
25.08.2007 22:13:36
|
|
|
| huvitab sama küsimus, mis tyyp88gi. bluetooth ja suured andmemahud ei sobi üldse kokku
|
|
| Kommentaarid: 233 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
221 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mario.
HV Guru
liitunud: 25.07.2004
|
25.08.2007 22:16:35
|
|
|
| tsitaat: |
ja kui isegi sul prügi ei kogune või koguni arvutit ei oma siis oled ikkagi kohustuslikus lepingus
|
Ja kui viitsimist kurja häält vallas teha saab ka mugavuse et saadad neti teel kuna tulevad 8) (üldiselt selle kohustusliku prügiveo maksu kohta, kui osta seista enda eest siis ei sunnita sind millekski)
|
|
| Kommentaarid: 274 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
2 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mybad
HV vaatleja
liitunud: 21.08.2006
|
26.08.2007 01:11:51
|
|
|
| Te olete kõik mingid naljavennad ..naera pooleks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
HannesH
HV kasutaja

liitunud: 01.03.2004
|
26.08.2007 01:35:12
|
|
|
| See peaks hoopis Wireless USB peal töötama, siis oleks kiirused kiba mõistlikumad?
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliver112
HV veteran
liitunud: 13.01.2004
|
26.08.2007 01:45:03
|
|
|
| tyyp88 kirjutas: |
kui patakate vahetuseks läheb siis prügikast tühi?  |
Kõvaketta pealt ei kao need andmed kuhugi kui mingi aeg vooluta seisab.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
spikhoff
HV veteran
liitunud: 26.01.2005
|
26.08.2007 02:41:13
|
|
|
| Oliver112 kirjutas: |
| tyyp88 kirjutas: |
kui patakate vahetuseks läheb siis prügikast tühi?  |
Kõvaketta pealt ei kao need andmed kuhugi kui mingi aeg vooluta seisab. |
Ma millegipärast oletan, et sinna väikesesse "prükarisse" kohe kindlasti 2,5" läpaka ketas ära ei mahu ja kui isegi mahuks siis peab seal ikka suht hea 12V toide olema
Huvitav kas netist sellekohta juba mingeid reviuuve ka leiab
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
26.08.2007 07:22:06
Re: Arvutile oma "prügikast" |
|
|
| Tanel kirjutas: |
.........
USA firma cagninadesign on välja mõelnud Tempo nimelise vidina, mis toimib arvuti läheduses virtuaalse prügikastina...... |
Välja mõeldakse igasuguseid asju, tootmisse läheb neist vähesed, antud toode seisab samuti ainult kusagil leidurite laual ja ei midagi enamat
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
26.08.2007 12:02:33
|
|
|
Sülearvuti ketas mahub sinna küll ära ja aku jaoks on ruumi rohkem kui vajagi veel.
Kui prügikast täis saab, siis viskad sisu minema
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.08.2007 12:11:09
|
|
|
| Mis mõte sellele prügikastil siis ikkagi on, kui sealt asju ühe näpuliigutusega kätte saab. Pigem siis tegu lihtsalt backup kettaga imo. Tavaelus sa ka ei hakka tuhlama prügikastis paar nädalat hiljem, et midagi kätte saada.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
26.08.2007 12:19:19
|
|
|
| velsa kirjutas: |
| Mis mõte sellele prügikastil siis ikkagi on, kui sealt asju ühe näpuliigutusega kätte saab. Pigem siis tegu lihtsalt backup kettaga imo. Tavaelus sa ka ei hakka tuhlama prügikastis paar nädalat hiljem, et midagi kätte saada. |
Samahästi võiks küsida, mis kasu on tavapärasest prügikastist? Kas sa kogud oma raamatuid näiteks prügikasti hea säilivuse jaoks?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.08.2007 12:21:55
|
|
|
Ei saa pihta
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
26.08.2007 12:23:12
|
|
|
| asja point ongi tilulilu
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
26.08.2007 12:24:37
|
|
|
Ehk siis ostan välise ketta ja confin vastavalt ära, et töötaks prügikastina ja ongi sama asi valmis. ainult teise kujuga. Pannud siis nimeks prügikasti kujuline external hdd
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mobileman
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
26.08.2007 13:47:58
|
|
|
Isegi praegune Windows XP "Recycle Bin" on mõttetu, ma kustutan failid alati otse Shift+Delete-ga ära. Ei ole ju võimalik nii ebakindel oma valikutes olla (failide kustutamise suhtes), et ei tea kas on seda faili, mida kustutada tahad, veel mõne päeva (või nädala) pärast vaja või mitte. Tähtsad asjad peavad olema mitmekordselt varundatud niikuinii. Näiteks digikaga tehtud pildid on mul kahes eksemplaris DVD-del ja lisaks veel arvutis olevatel kahel kõvakettal. See juba on väike tõenäosus, et mõlemad kõvakettad otsad annavad, aga kui juhtubki nii, siis on tagavaraks 2 eksempleri DVD-sid, milledest üks eksemplar asub arvutilaua sahtlis, aga teine teises toas või tegelikult isegi tuli mõte, et peaks hoopis teise kohta viima (maale ema juurde näiteks), juhtub näiteks korteris veeuputus või tulekahju vms tekkima ja on läinud arvuti oma mõlema kõvakettaga kui ka DVD-d.
viimati muutis Mobileman 26.08.2007 13:54:47, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vidget
HV Guru

liitunud: 21.02.2002
|
26.08.2007 13:54:44
|
|
|
Mobileman, sul ilmselt oskusi niipalju pole, et linnukest panna kasti: Do not move files to the Recycled Bin. Siis ei ole vaja mingit shifti kasutada kustutamiseks.
Mobileman, Sina ja su mutt pole ilmselt avastanud uue kasutaja loomist
viimati muutis Vidget 26.08.2007 14:10:45, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
128 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mobileman
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
26.08.2007 14:10:07
|
|
|
mutil on sul vähe oskusi võibolla:p
Tulemus jääks ikka samaks (lihtsalt kahe klahvi asemel peaks ühte vajutama): kustutan failid ilma prügikasti kasutamata koheselt ära, mitte ei jäta neid kettale "igaks juhuks" ripakile, kuid minu jaoks vahe on selles, et automaatselt kohe kustutama ei pane seetõttu, et arvutit kasutavad ka teised inimesed, kes võivad kas kogemata või "ebakindlusest oma valiku suhtes" mõne nö. vale faili ära kustutada ja sel juhul jääb mul järele võimalus nende tehtud viga parandada, Shift-Delete on siiski natuke edasijõudnumate arvutikasutajate moodus faile kustutada, enamus nö. tavainmesi ei teagi (mõnikord õnneks ei tea) sellest võimalusest.
Erinevaid kasutajakontosid ei ole ega tule, sest on liiga ebamugav mitmeid kordi päevas sisse-välja logida ning tihti tegeleb arvuti pikajaliste ülesannetega (erinevalt sinu muti kasutajakontost pornokate tirimine sinna hulka ei kuulu), millisel juhul välja logimist ei tohi toimuda. 8)
viimati muutis Mobileman 26.08.2007 14:48:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
26.08.2007 14:14:22
|
|
|
Iseenesest päris naljakas vidin.
Lisakettana võiks ju kuvari kõrval olla. Mis puutub failide kustutamisse, siis näiteks tööarvutis on recycle bin üldse eemaldatud
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juku1987
HV vaatleja
liitunud: 18.08.2004
|
26.08.2007 18:46:38
|
|
|
Päris lahe värk on see prügikast... Millisel läpakal oleks 250GB HDD, kui see prügikast. Seega kui arvuti ketas saab täis siis saab ju põhimõtteliselt üleliigne arhiveerida pügikasti alternatiivina...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
otipoiss
HV kasutaja

liitunud: 07.05.2007
|
26.08.2007 20:25:21
|
|
|
| Minumeelest küll päris lahe vidin, ja väljanägemine on ka kena ju!
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Icy
HV vaatleja
liitunud: 20.06.2007
|
01.02.2008 22:01:40
|
|
|
võiks nii olla et mingi graafiline lisafunktsioon, et keerad
seda üles alla ja siis näed neid faili ikoone liikumas ekraanil olevas prügikastis
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
02.02.2008 18:45:39
|
|
|
alles tuli tööl olles jpg, kus selgitati uut virtuaalse prügi sorteerimise korda
a pole töömasinas..muidu viskaks üles selle
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
02.02.2008 18:49:53
|
|
|
pents, mõtled seda:
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
03.02.2008 19:36:49
|
|
|
täpselt seda Max Powers,
igast tavalise saadetava powerpointi jura kõrval oli see päris naljakas
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
04.02.2008 11:45:19
|
|
|
| Tempo is just a concept. It hasn't been technologically designed.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
physics
HV kasutaja
liitunud: 15.08.2007
|
05.02.2008 09:22:10
|
|
|
ei näe eriti mõtet sellel põhimõtteliselt väline kõvaketas.
huvitav kui palju seda ostetakse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pents
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2005
|
05.02.2008 11:47:26
|
|
|
huvitav, mis aja peale 250GB sodi koguneks?
Mulgi läheb automaatselt Shift+Del..mõte asju koguda prügikasti
muidu välimus on ilus, aga kas just selle mõttega asja teha?
Pigem võiks asja siiski välise kõvaketta nime all tegema hakata ja mõelda igast välimusi välja jne
midagi, mis nagu peale praktilise väärtuse ka silmale ilus vaadata oleks
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
05.02.2008 11:50:39
|
|
|
| tsitaat: |
Mulgi läheb automaatselt Shift+Del..mõte asju koguda prügikasti
|
Eemalda siis juba prügikast üldse arvutist.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
muhv
HV kasutaja

liitunud: 12.04.2002
|
12.02.2008 12:52:03
|
|
|
Mingi aeg tagasi leidsin sellise seletuse sellele, miks windowsis võeti kasutusele "Recycle Bin".
Asi nimelt lihtne, asi rohelises mõtlemises. Paned kõik vanad failid "Recycle Bin"-i. Nüüd kui on vaja süsteemis luua uusi faile, ei pea selleks kulutama energiat uute 1 ja 0-de tekitamiseks uute failide sisu jaoks vaid need võetakse Prügikastis olevatest failidest! Nii hoiame kokku energiat uute failide loomiseks ja ka vanad failid leiavad uue kasutuse!
_________________ * Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad! |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.02.2008 23:54:48
|
|
|
| recycle bin on ta pigem seepärast et sa annad kettapinna taaskasutusse
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|