Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Arvutile oma "prügikast" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2007 15:15:51 Arvutile oma "prügikast" vasta tsitaadiga

link :: Gizmodo


USA firma cagninadesign on välja mõelnud Tempo nimelise vidina, mis toimib arvuti läheduses virtuaalse prügikastina. Seadmes on kuni 250GB sülearvuti kõvaketas, kuhu siis failid peale delete vajutamist "kaovad". Vajadusel saab andmed hõlpsasti taastada. Tempo toimib Bluetooth ühendusega ning on ühtesobiv nii MAC kui PC platvormiga. Toote koduleht.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
san2000
HV kasutaja
san2000

liitunud: 01.04.2004




sõnum 25.08.2007 15:27:16 vasta tsitaadiga

Aga kui prügikast täis saab, siis kas on mõeldud ka nagu mingi prügipäeva peale?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marduuhin
HV Guru
Marduuhin

liitunud: 02.09.2004




sõnum 25.08.2007 15:28:06 vasta tsitaadiga

Siis kustutad uuesti ära.. Nagu Sims'is. icon_biggrin.gif

Huvitav, mis ta maksab? icon_smile.gif

_________________
Eesti õigekeelsussõnaraamat ÕS 2018
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 25.08.2007 15:29:36 vasta tsitaadiga

No mida veel välja ei mõelda heh thumbs_up.gif
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 367 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 307
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
san2000
HV kasutaja
san2000

liitunud: 01.04.2004




sõnum 25.08.2007 15:30:01 vasta tsitaadiga

Kui pisipehme oleks selle valmis trinud, siis oleks ta ka prügiveo peale mõelnud.
icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2007 15:31:02 vasta tsitaadiga

Microsoft pakuks ilmselt tasulist online teenust kogu sisu dev/null saatmiseks icon_lol.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 15:32:33 vasta tsitaadiga

Aga kui see on bluetooth ühendusega siis huvitav kui kaua võtab aega näiteks 4,7GB DVD filmi teisaldamine prügikasti? Arvan, et see eriti kiire protsess pole. Kindlasti mingisuguste ~1Mb .doc failide sinna viskamine võtab oluliselt vähem aega, aga minuarvates tegu on suhteliselt mõttetu tootega kui seda saab kasutada ainult n.ö prügikastina.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
san2000
HV kasutaja
san2000

liitunud: 01.04.2004




sõnum 25.08.2007 15:37:24 vasta tsitaadiga

No ma mõtlesin pigem seda, et MS viib prügi küll minema, aga kui hiljem avastad, et midagi väärtuslikku on kaduma läinud, siis saad kõva klotsi eest selle tagasi.

To: tyyp88
Alati jääb ju võimalus shift+del icon_lol.gif
(eriti 4.7Gb filmide puhul)
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillerXP
HV Guru
KillerXP

liitunud: 18.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 15:40:05 vasta tsitaadiga

Paari nädala pärast tuleb ragn-sells digitaalveo teenustega välja, tuleb onu sinu juurest läbi, võtab prügikasti kaasa ja tühjendab oma masinasse ning toob sulle tühja prügikasti tagasi. Maksad kuutasu oma konteineri suuruse järgselt ja kui isegi sul prügi ei kogune või koguni arvutit ei oma siis oled ikkagi kohustuslikus lepingus icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.08.2007 15:40:56 vasta tsitaadiga

ja ärgem unustagem kohustuslikku prügikäitlust, ühte nõusse dokumendid, teise porr jne icon_lol.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
san2000
HV kasutaja
san2000

liitunud: 01.04.2004




sõnum 25.08.2007 15:43:40 vasta tsitaadiga

Digitaalprügi jaoks enam auku maasse ei kaevata, see upitakse kohe ftp.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 16:37:05 vasta tsitaadiga

jigsaw813 kirjutas:
no mida veel välja ei mõelda heh thumbs_up.gif

tundub, et jäin hiljaks. Tõesti. icon_razz.gif
---
pealegi tuleb välja mõelda, kes hakkab tegelema digiprükkaritega, kas riik on nõus võtma endale lisakohustusi lihtsalt niimoodi? :O
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
daman
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 25.08.2007 18:07:28 vasta tsitaadiga

Ilgute mis te ilgute, geniaalne lahendus mu meelest. Hea näeb välja kah. Pulli pärast ostaks endalegi.
_________________
Täna on see homme, mida sa eile kartsid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 20:13:10 vasta tsitaadiga

daman kirjutas:
Ilgute mis te ilgute, geniaalne lahendus mu meelest.


Jajah, sobiks vägahästi lillepotiks või kohvi tassiks

E: kui nüüd vaadata selle gagninaDesign tootekataloogi siis on tegelikult on aru saada, et see Tempo on ikkagi n.ö ilu element lauale.
Tahaks teada, kui kaua need batareid/akud seal ka vastu peavad ja kui patakate vahetuseks läheb siis prügikast tühi? icon_smile.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 25.08.2007 21:36:44 vasta tsitaadiga

Imo suht mõttetu... Samahästi võiks olla üks kaasas kantav hdd kuhu paned enda stuffi... icon_neutral.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo
HV Guru
Riivo

liitunud: 23.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 22:13:36 vasta tsitaadiga

huvitab sama küsimus, mis tyyp88gi. bluetooth ja suured andmemahud ei sobi üldse kokku
Kommentaarid: 233 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 221
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2007 22:16:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja kui isegi sul prügi ei kogune või koguni arvutit ei oma siis oled ikkagi kohustuslikus lepingus

Ja kui viitsimist kurja häält vallas teha saab ka mugavuse et saadad neti teel kuna tulevad 8) (üldiselt selle kohustusliku prügiveo maksu kohta, kui osta seista enda eest siis ei sunnita sind millekski)
Kommentaarid: 274 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mybad
HV vaatleja

liitunud: 21.08.2006




sõnum 26.08.2007 01:11:51 vasta tsitaadiga

Te olete kõik mingid naljavennad ..naera pooleks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HannesH
HV kasutaja
HannesH

liitunud: 01.03.2004




sõnum 26.08.2007 01:35:12 vasta tsitaadiga

See peaks hoopis Wireless USB peal töötama, siis oleks kiirused kiba mõistlikumad?
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver112
HV veteran

liitunud: 13.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 01:45:03 vasta tsitaadiga

tyyp88 kirjutas:
kui patakate vahetuseks läheb siis prügikast tühi? icon_smile.gif


Kõvaketta pealt ei kao need andmed kuhugi kui mingi aeg vooluta seisab.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spikhoff
HV veteran

liitunud: 26.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 02:41:13 vasta tsitaadiga

Oliver112 kirjutas:
tyyp88 kirjutas:
kui patakate vahetuseks läheb siis prügikast tühi? icon_smile.gif


Kõvaketta pealt ei kao need andmed kuhugi kui mingi aeg vooluta seisab.


Ma millegipärast oletan, et sinna väikesesse "prükarisse" kohe kindlasti 2,5" läpaka ketas ära ei mahu ja kui isegi mahuks siis peab seal ikka suht hea 12V toide olema icon_rolleyes.gif
Huvitav kas netist sellekohta juba mingeid reviuuve ka leiab icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 26.08.2007 07:22:06 Re: Arvutile oma "prügikast" vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
.........
USA firma cagninadesign on välja mõelnud Tempo nimelise vidina, mis toimib arvuti läheduses virtuaalse prügikastina......

Välja mõeldakse igasuguseid asju, tootmisse läheb neist vähesed, antud toode seisab samuti ainult kusagil leidurite laual ja ei midagi enamat

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 26.08.2007 12:02:33 vasta tsitaadiga

Sülearvuti ketas mahub sinna küll ära ja aku jaoks on ruumi rohkem kui vajagi veel.
Kui prügikast täis saab, siis viskad sisu minema icon_wink.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 12:11:09 vasta tsitaadiga

Mis mõte sellele prügikastil siis ikkagi on, kui sealt asju ühe näpuliigutusega kätte saab. Pigem siis tegu lihtsalt backup kettaga imo. Tavaelus sa ka ei hakka tuhlama prügikastis paar nädalat hiljem, et midagi kätte saada.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 26.08.2007 12:19:19 vasta tsitaadiga

velsa kirjutas:
Mis mõte sellele prügikastil siis ikkagi on, kui sealt asju ühe näpuliigutusega kätte saab. Pigem siis tegu lihtsalt backup kettaga imo. Tavaelus sa ka ei hakka tuhlama prügikastis paar nädalat hiljem, et midagi kätte saada.

Samahästi võiks küsida, mis kasu on tavapärasest prügikastist? Kas sa kogud oma raamatuid näiteks prügikasti hea säilivuse jaoks?
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 12:21:55 vasta tsitaadiga

Ei saa pihta icon_rolleyes.gif icon_redface.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 26.08.2007 12:23:12 vasta tsitaadiga

asja point ongi tilulilu
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 12:24:37 vasta tsitaadiga

Ehk siis ostan välise ketta ja confin vastavalt ära, et töötaks prügikastina ja ongi sama asi valmis. ainult teise kujuga. Pannud siis nimeks prügikasti kujuline external hdd icon_razz.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 13:47:58 vasta tsitaadiga

Isegi praegune Windows XP "Recycle Bin" on mõttetu, ma kustutan failid alati otse Shift+Delete-ga ära. Ei ole ju võimalik nii ebakindel oma valikutes olla (failide kustutamise suhtes), et ei tea kas on seda faili, mida kustutada tahad, veel mõne päeva (või nädala) pärast vaja või mitte. Tähtsad asjad peavad olema mitmekordselt varundatud niikuinii. Näiteks digikaga tehtud pildid on mul kahes eksemplaris DVD-del ja lisaks veel arvutis olevatel kahel kõvakettal. icon_razz1.gif See juba on väike tõenäosus, et mõlemad kõvakettad otsad annavad, aga kui juhtubki nii, siis on tagavaraks 2 eksempleri DVD-sid, milledest üks eksemplar asub arvutilaua sahtlis, aga teine teises toas või tegelikult isegi tuli mõte, et peaks hoopis teise kohta viima (maale ema juurde näiteks), juhtub näiteks korteris veeuputus või tulekahju vms tekkima ja on läinud arvuti oma mõlema kõvakettaga kui ka DVD-d. icon_rolleyes.gif

viimati muutis Mobileman 26.08.2007 13:54:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 26.08.2007 13:54:44 vasta tsitaadiga

Mobileman, sul ilmselt oskusi niipalju pole, et linnukest panna kasti: Do not move files to the Recycled Bin. Siis ei ole vaja mingit shifti kasutada kustutamiseks.
Mobileman, Sina ja su mutt pole ilmselt avastanud uue kasutaja loomist icon_wink.gif


viimati muutis Vidget 26.08.2007 14:10:45, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 14:10:07 vasta tsitaadiga

mutil on sul vähe oskusi võibolla:p
Tulemus jääks ikka samaks (lihtsalt kahe klahvi asemel peaks ühte vajutama): kustutan failid ilma prügikasti kasutamata koheselt ära, mitte ei jäta neid kettale "igaks juhuks" ripakile, kuid minu jaoks vahe on selles, et automaatselt kohe kustutama ei pane seetõttu, et arvutit kasutavad ka teised inimesed, kes võivad kas kogemata või "ebakindlusest oma valiku suhtes" mõne nö. vale faili ära kustutada ja sel juhul jääb mul järele võimalus nende tehtud viga parandada, Shift-Delete on siiski natuke edasijõudnumate arvutikasutajate moodus faile kustutada, enamus nö. tavainmesi ei teagi (mõnikord õnneks ei tea) sellest võimalusest. icon_wink.gif
Erinevaid kasutajakontosid ei ole ega tule, sest on liiga ebamugav mitmeid kordi päevas sisse-välja logida ning tihti tegeleb arvuti pikajaliste ülesannetega (erinevalt sinu muti kasutajakontost pornokate tirimine sinna hulka ei kuulu), millisel juhul välja logimist ei tohi toimuda. 8)


viimati muutis Mobileman 26.08.2007 14:48:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2007 14:14:22 vasta tsitaadiga

Iseenesest päris naljakas vidin.
Lisakettana võiks ju kuvari kõrval olla. Mis puutub failide kustutamisse, siis näiteks tööarvutis on recycle bin üldse eemaldatud
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juku1987
HV vaatleja

liitunud: 18.08.2004




sõnum 26.08.2007 18:46:38 vasta tsitaadiga

Päris lahe värk on see prügikast... Millisel läpakal oleks 250GB HDD, kui see prügikast. Seega kui arvuti ketas saab täis siis saab ju põhimõtteliselt üleliigne arhiveerida pügikasti alternatiivina... icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
otipoiss
HV kasutaja
otipoiss

liitunud: 07.05.2007




sõnum 26.08.2007 20:25:21 vasta tsitaadiga

Minumeelest küll päris lahe vidin, ja väljanägemine on ka kena ju!
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Icy
HV vaatleja

liitunud: 20.06.2007




sõnum 01.02.2008 22:01:40 vasta tsitaadiga

võiks nii olla et mingi graafiline lisafunktsioon, et keerad
seda üles alla ja siis näed neid faili ikoone liikumas ekraanil olevas prügikastis
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 18:45:39 vasta tsitaadiga

alles tuli tööl olles jpg, kus selgitati uut virtuaalse prügi sorteerimise korda icon_smile.gif
a pole töömasinas..muidu viskaks üles selle icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 18:49:53 vasta tsitaadiga

pents, mõtled seda:
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 19:36:49 vasta tsitaadiga

täpselt seda Max Powers, icon_lol.gif
igast tavalise saadetava powerpointi jura kõrval oli see päris naljakas icon_razz.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 11:45:19 vasta tsitaadiga

Tempo is just a concept. It hasn't been technologically designed.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
physics
HV kasutaja

liitunud: 15.08.2007




sõnum 05.02.2008 09:22:10 vasta tsitaadiga

ei näe eriti mõtet sellel icon_lol.gif põhimõtteliselt väline kõvaketas.
huvitav kui palju seda ostetakse icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 11:47:26 vasta tsitaadiga

huvitav, mis aja peale 250GB sodi koguneks? icon_rolleyes.gif
Mulgi läheb automaatselt Shift+Del..mõte asju koguda prügikasti icon_razz.gif

muidu välimus on ilus, aga kas just selle mõttega asja teha?
Pigem võiks asja siiski välise kõvaketta nime all tegema hakata ja mõelda igast välimusi välja jne icon_smile.gif
midagi, mis nagu peale praktilise väärtuse ka silmale ilus vaadata oleks thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 11:50:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mulgi läheb automaatselt Shift+Del..mõte asju koguda prügikasti


Eemalda siis juba prügikast üldse arvutist. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muhv
HV kasutaja
muhv

liitunud: 12.04.2002




sõnum 12.02.2008 12:52:03 vasta tsitaadiga

Mingi aeg tagasi leidsin sellise seletuse sellele, miks windowsis võeti kasutusele "Recycle Bin".

Asi nimelt lihtne, asi rohelises mõtlemises. Paned kõik vanad failid "Recycle Bin"-i. Nüüd kui on vaja süsteemis luua uusi faile, ei pea selleks kulutama energiat uute 1 ja 0-de tekitamiseks uute failide sisu jaoks vaid need võetakse Prügikastis olevatest failidest! Nii hoiame kokku energiat uute failide loomiseks ja ka vanad failid leiavad uue kasutuse!

_________________
* Tarkus on relv mida ei tohi anda lolli kätte!
* Kõige hullem on vägisi targaks tehtud loll!
* Pole olemas lollikindlaid asju, kuna lollid on kõige leidlikumad!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.02.2008 23:54:48 vasta tsitaadiga

recycle bin on ta pigem seepärast et sa annad kettapinna taaskasutusse
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Arvuti ja internet »  Arvutile oma "prügikast"
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.