Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 73, 74, 75  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 30.01.2008 10:06:43 vasta tsitaadiga

tantum juba teist päeva maas jah icon_sad.gif

Kahjuks ei saa ka emaililt asja kohta infot:

<info@tantum.ee>: host tantum.ee[80.79.117.130] said: 550 No Such User Here (in
reply to RCPT TO command)
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 13:13:15 vasta tsitaadiga

Avastasin siis sellise tasuta teenuse nagu Joomla ja phpbb rakenduste kasutamine. Äkki on tagasihoidlikumatele veebitreiaritele sellest kasu ning ei otsita enam paaniliselt kohta kuhu saaks oma kohulehte paigutada. Neil on muidugi tasuline serveriteenus ka, kuid selased mahud on sellised utoopilised ning hinnad ei ole ka just kõige paremad, nii et arvatavasti on tegemist siiski korraliku serveriga.
Veidi teemast mööda see küll läheb, kuid see on vastuseks nendele kes tahavad tasuta oma kodulehte kusagil majutada ning domeeninimi ei ole kõige tähtsam. Peace beer_yum.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 30.01.2008 14:47:40 vasta tsitaadiga

indrek11 kirjutas:
tantum juba teist päeva maas jah

Juba üleval.

Ja põhjuseks öeldakse:
>Toome Teile oma vabandused serveri töö probleemide pärast. Probleemi põhjustas viga
>kõvakettade raid-kontrolleri toos.
>Praeguseks on seade välja vahetatud uue ja töökindlama vastu, vältimaks tulevikus
>sarnaseid probleeme.
>
>Täna, 30.01.2008 kella 18-ni toimub serveris klientide andmete taastamine.
>Probleemidest ja vigadest palume teada alates homsest, 31.01. 2008.

Loodame helgemat tulevikku siis . 8)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminaator
HV kasutaja

liitunud: 05.11.2001




sõnum 30.01.2008 19:02:13 vasta tsitaadiga

Teab keegi veebiserverit, kus mod_python Apachele külge monteeritud on? See kus ma seni mõne korra küsinud olen on kõik cgi režiimis.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakunne
HV veteran
sakunne

liitunud: 15.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 15:59:39 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Netpointi konto üleviimine DirectAdmini oli igaljuhul paras viletsus ...
See on neil jah üks kuradi jama - läbimõtlemata värk ilmselt - kuigi üldiselt olen nende teenusega rahul icon_rolleyes.gif
A'täna selgus, et aadressiraamatut EI SAAGI üle tuua - kuradikurat icon_evil.gif

_________________
Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 13:20:28 vasta tsitaadiga

serverimaailm täna üle pikaaja jälle maas :S thumbs_down.gif
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Herr Kurm
Piiratud kasutaja
Herr Kurm

liitunud: 25.03.2004




sõnum 01.02.2008 13:29:52 vasta tsitaadiga

Netpoindis hostitud asju osad inimesed ei näe väljamaalt :s
_________________
-logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio-
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 01.02.2008 14:18:26 vasta tsitaadiga

Jep, kogu krempel Netpoindil umbes 30min orbiidilt kadund
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyromaan
HV kasutaja
pyromaan

liitunud: 01.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 14:18:56 vasta tsitaadiga

Maas oli ka terve zone.ee, seega viga mujal
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 17:32:30 vasta tsitaadiga

Sihukese ilmaga pole ime, kui mingi kaabel kusagilt katki läheb. icon_biggrin.gif Külmetab ja sulatab vaheldumisi, pritsib tatti ja tuiskab. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 19:56:45 vasta tsitaadiga

SGM kirjutas:
Sihukese ilmaga pole ime, kui mingi kaabel kusagilt katki läheb. icon_biggrin.gif Külmetab ja sulatab vaheldumisi, pritsib tatti ja tuiskab. icon_biggrin.gif


Kaablid on maa all, kulla mees! Seal ei ole paha ilma eriti tunda... Korralikel serverihotellidel on kaablid dubleeritud ja ei jookse samades kanalites selleks, et veelgi tõsta uptime'i. Huvitav, mis Linx'is juhtus siis täna? Minuteada majutab just Linx zone kappe.

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 01.02.2008 20:56:47 vasta tsitaadiga

Linxtelecomi poolt polnud täna küll midagi katki.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QWhite
Kreisi kasutaja
QWhite

liitunud: 24.02.2004




sõnum 01.02.2008 21:42:30 vasta tsitaadiga

tanq kirjutas:
Linxtelecomi poolt polnud täna küll midagi katki.
Veel samal teemal: www.alfanet.ee olevat ka maas olnud; Elioni veebimajutust sain sel ajal kasutada...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 01.02.2008 22:43:59 vasta tsitaadiga

keegi on pärinud oma teenusepakkujalt põhjust ?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 01.02.2008 23:05:46 vasta tsitaadiga

Virtuaal.com oli jaanuaris kõikide serveritega 100% üleval ning ka tänase päeva jookul pole tõrkeid esinenud.
http://www.hyperspin.com/publicreport/34733/4441

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 01.02.2008 23:26:10 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
Virtuaal.com oli jaanuaris kõikide serveritega 100% üleval ning ka tänase päeva jookul pole tõrkeid esinenud.
http://www.hyperspin.com/publicreport/34733/4441

Jah, see on vahest hämmastav lausa. Isegi Zone.ee serveris majutatavad asjad kipuvad rohkem "maas" olema. Muidugi, ma ainult oma lehti ja oma Elioni internetiühenduse tagant saan kontrollida. Aga igatahes - tihti avastad, et "pool Eesti internetti" kuidagi ei taha toimida, siis enda serverike ike toimib icon_biggrin.gif

Aga selles on teil kah õigus, et virisete siin üks postitus teise järel, et oli maas, oli maas... aga infot keegi ei jaga. Samas - neid mittetoimimisi varmgi olnud, seega ei pea ehk iga apsakat kohe välja tooma icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Spott
HV Guru
Spott

liitunud: 08.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 18:12:43 vasta tsitaadiga

maas olemisel ja maas olemisel on vahe sees ka.
See, kui kellegi server on pool tundi või paar tundi korra rivist väljas - ikka juhtub. Oluline on andmete säilivus ja kliendile jagatud info usaldusväärsus. Ikka juhtub, et kettad lendavad, või mõni kontroller ei suuda enam korralikult töötada. Endalgi juhtunud, et RAID5 kontrolleris korraga kaks ketast õhtale läinud - polnud enam midagi teha. Päevake läks aega, et teisel serveril uuesti peamised domeenid tööle saada (täiesti teise firma serverisse) ja siis läks veel aega paar kuud, kuni jõudsin uue süsteemi kõik üles ehitada ja viimased domeenid tagasi kolida. Hoiduda ma sellest ei saanud sellisest jamast kuidagi, oleks backupid natuke paremad olnud, siis poleks vahet keegi märganud. Kuid ma ei paku ka avaliku teenust, vaid kõik domeenid on mu enda või sõprade omad. Nendest ainult mõni üksik maksab ka midagi.

Tunduvalt hullemad on aga need maasolekud, kus infot ei jagata vaid hämatakse ja keegi ei tea kunagi, millal asi uuesti püsti saab. Need, kelle pangestumised on põhjustatud peamiselt haldajate lollusest, laiskusest ja oskamatusest. Neid teenusepakkujaid on siin küll ja küll

_________________
Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 134
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2008 13:11:13 vasta tsitaadiga

Spott kirjutas:
Need, kelle pangestumised on põhjustatud peamiselt haldajate lollusest, laiskusest ja oskamatusest. Neid teenusepakkujaid on siin küll ja küll

Vana "hea" eKodu käis just alla sedasi, et sinna hakati pidevalt sisse häkkima, siis üleüldse vigade kohta ei osatud midagi konkreetset öelda, lõpuks üldse ei olnud klienditeenindust ollagi!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 03:30:14 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
Mark0 kirjutas:
Netpoint ütles, et öösel oli jah (kodumaine) rünnak olnud, tänase päeva jooksul lubati varukoopiast asjad taastada.


Mis kuradi rünnak!? Õige ja aus teenusepakkuja avaldaks ka detailid, et kuidas sai selline asi võimalikuks. Kasutati selleks shell account'i või midagi muud?

icon_question.gif


Mulle väideti, et mu enda viga... icon_lol.gif
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 13:33:43 vasta tsitaadiga

Ardo kirjutas:
Mulle väideti, et mu enda viga... icon_lol.gif


Et siis milles sinu viga seisnes? Selles, et sa neid oma teenusepakkujaks valisid? See viga on tõesti sinu, õnneks aga suht kergesti parandatav! icon_lol.gif

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 10.02.2008 13:44:08 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ei tea mis sul maha häkiti vms. aga mul endal kogemus ühe vabavaralise albumisüsteemiga. Seal leidunud turvavea tõttu suudeti riputada ülesse ühe Itaalia panga piraatkoduleht. Sellest tuli ikka ühteteist jama aga õnneks panga IT osakond taipas et tegu oli turvaveaga. Selles juhtumis olin mina mitte teenusepakkuja süüdi. Teenusepakkuja saab tagada ainult serveri turvalisuse aga mitte kliendi tarkvara.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2008 14:25:25 vasta tsitaadiga

vopski kirjutas:
Ma nüüd ei tea mis sul maha häkiti vms. aga mul endal kogemus ühe vabavaralise albumisüsteemiga. Seal leidunud turvavea tõttu suudeti riputada ülesse ühe Itaalia panga piraatkoduleht. Sellest tuli ikka ühteteist jama aga õnneks panga IT osakond taipas et tegu oli turvaveaga. Selles juhtumis olin mina mitte teenusepakkuja süüdi. Teenusepakkuja saab tagada ainult serveri turvalisuse aga mitte kliendi tarkvara.


Justnimelt! Netpoint'i puhul aga taastati TERVE SERVERI SISU varukoopiast ehk tagatud EI OLNUD SERVERI TURVALISUS...

thumbs_up.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vopski
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2004




sõnum 10.02.2008 14:31:15 vasta tsitaadiga

Kui nii siis on tegu loomulikult nendepoolse apsakaga. Tegu pidi olema põhjaliku veaga kui kogu server tuleb uuesti seadistada.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 10.02.2008 15:43:00 vasta tsitaadiga

Lihtsalt infoks nii palju, et minu teenusepakkujal (virtuaal.com) oli vanasti kombeks saata meeldetuletusi, juhul kui ma vananenud tarkvara nende serveris kasutasin. phpBB2ga oli tol ajal palju jama ja eks nad siis ettevaatusest tegid väikeseid kontrolle. icon_wink.gif
_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Ardo
HV Guru
Ardo

liitunud: 22.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2008 14:25:51 vasta tsitaadiga

BReaK da iCE kirjutas:
Ardo kirjutas:
Mulle väideti, et mu enda viga... icon_lol.gif


Et siis milles sinu viga seisnes? Selles, et sa neid oma teenusepakkujaks valisid? See viga on tõesti sinu, õnneks aga suht kergesti parandatav! icon_lol.gif

thumbs_up.gif


Et ärgu ma jätku oma paroole vedelema... icon_biggrin.gif

Paneb teenusepakkuja vahetamisele mõtlema küll...
Kommentaarid: 272 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 225
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2008 22:55:20 vasta tsitaadiga

Tantumi puhul meeldib eelinstalleeritud skriptide rohkus, zone kolides pidi hakkama kohe susserdama. Tegelikult küsimus ongi, et kui tahan rentida serverit oma galerii loomiseks, siis millist serverit rentida kus saaks kohe serveri control paneelist installida näiteks sama gallery.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.02.2008 22:58:24 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Tantumi puhul meeldib eelinstalleeritud skriptide rohkus, zone kolides pidi hakkama kohe susserdama. Tegelikult küsimus ongi, et kui tahan rentida serverit oma galerii loomiseks, siis millist serverit rentida kus saaks kohe serveri control paneelist installida näiteks sama gallery.
zone on ju selles osas parem, vähem sodi, millel võimalust probleeme tekitada ning sa paned tööle täpselt seda, mida vaja
jah, dumbuseril on raskem, aga korralik webmaster teab sellistest asjadest
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 19.02.2008 23:16:37 vasta tsitaadiga

krt elion siin reklaamib kiiret netti et kodused asjad kipuvad jõnkama ja blabla, mul on 12 megane ühendus, aga netis surfamine on nagu dial upi taga istumine...tihtipeale.....enam ei lae youtubes videosi kah....samas kui ftpst tirida või ka zonest siis kiirus oma 800 kb/sec...aga njamh....eesti on oma e-eesti all kokku varisemas icon_lol.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 19.02.2008 23:17:08 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
MatchMaker kirjutas:
Tantumi puhul meeldib eelinstalleeritud skriptide rohkus, zone kolides pidi hakkama kohe susserdama. Tegelikult küsimus ongi, et kui tahan rentida serverit oma galerii loomiseks, siis millist serverit rentida kus saaks kohe serveri control paneelist installida näiteks sama gallery.
zone on ju selles osas parem, vähem sodi, millel võimalust probleeme tekitada ning sa paned tööle täpselt seda, mida vaja
jah, dumbuseril on raskem, aga korralik webmaster teab sellistest asjadest

Mõlemad seisukohad on suht. head. Seega ütlen vaid, et näiteks Virtuaal.com'is on läbi cPanel'i kah lai valik tarkvara (niivõrd, kuipalju toda uuendatakse). Kas seda võimalust kasutada? Mina ei kasuta, aga kui hästi läbi mõelda, siis ei tohiks probleeme tekkida, niet... enda otsus...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 19.02.2008 23:26:47 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
krt elion siin reklaamib kiiret netti et kodused asjad kipuvad jõnkama ja blabla, mul on 12 megane ühendus, aga netis surfamine on nagu dial upi taga istumine...tihtipeale.....enam ei lae youtubes videosi kah....samas kui ftpst tirida või ka zonest siis kiirus oma 800 kb/sec...aga njamh....eesti on oma e-eesti all kokku varisemas icon_lol.gif
ei oma vastavaid probleeme
sama ühendus, ST on sillana töös, ruudib oma ruuter
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Getomees
HV veteran
Getomees

liitunud: 31.12.2002




sõnum 19.02.2008 23:41:29 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
Mõlemad seisukohad on suht. head. Seega ütlen vaid, et näiteks Virtuaal.com'is on läbi cPanel'i kah lai valik tarkvara (niivõrd, kuipalju toda uuendatakse). Kas seda võimalust kasutada? Mina ei kasuta, aga kui hästi läbi mõelda, siis ei tohiks probleeme tekkida, niet... enda otsus...

On see veel neil kasutusel? Igatahes eelmisel nädalal postitas virtuaal.com omanik foorumisse:
tsitaat:
Eelinstalleeritud skriptidega oli pidevalt probleeme ja seetõttu me enam neid juba mõnda aega ei toeta.

http://forum.virtuaal.com/viewtopic.php?p=2895#2895

Suhteliselt mõttetu oli see minu arvates. Vahel harva proovisin mõnda uut süsteemi aga see oli ka kõik.

_________________
Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 7 :: 2 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
darkside
HV veteran
darkside

liitunud: 20.05.2005




sõnum 19.02.2008 23:48:10 vasta tsitaadiga

Tiiger15 kirjutas:
krt elion siin reklaamib kiiret netti et kodused asjad kipuvad jõnkama ja blabla, mul on 12 megane ühendus, aga netis surfamine on nagu dial upi taga istumine...tihtipeale.....enam ei lae youtubes videosi kah....samas kui ftpst tirida või ka zonest siis kiirus oma 800 kb/sec...aga njamh....eesti on oma e-eesti all kokku varisemas icon_lol.gif


lol ... seda reklaamib elisa 8) krt jah siis icon_lol.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiiger15
HV veteran
Tiiger15

liitunud: 15.01.2004




sõnum 19.02.2008 23:56:49 vasta tsitaadiga

sorry my bad about that darkside, aga jamh...youtube hakib samamoodi nagu seal reklaamis elisal...ah mida iganes, saite aru küll... beer_yum.gif
_________________
My choices, my life - don't judge me, just try better!
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 20.02.2008 00:04:52 vasta tsitaadiga

Getomees kirjutas:
On see veel neil kasutusel? Igatahes eelmisel nädalal postitas virtuaal.com omanik foorumisse:
tsitaat:
Eelinstalleeritud skriptidega oli pidevalt probleeme ja seetõttu me enam neid juba mõnda aega ei toeta.

http://forum.virtuaal.com/viewtopic.php?p=2895#2895

Etskae... minu kontol hetkel veel on loetelu ja paigaldamisvõimalus teoreetiliselt olemas. Praktikas ei viitsi proovida icon_wink.gif liiga tülikad on. Seega ega ma ei tea jah, pole mitu aastat säherduste asjadega seal tegelenud...
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 00:11:11 vasta tsitaadiga

hmm, on jah virtuaalis vähemaks neid jäänud seal tõepoolest. Ainult mingid põhilised on alles, varem oli tunduvalt rohkem.
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 20.02.2008 00:16:18 vasta tsitaadiga

Oskab keegi soovitada mõistliku kvaliteediga eesti teenusepakkujat, kes lubaks kasutada sama paketi ressursse jagades mitut ( 6+ ) domeeni?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 20.02.2008 00:21:31 vasta tsitaadiga

Traf kirjutas:
Oskab keegi soovitada mõistliku kvaliteediga eesti teenusepakkujat, kes lubaks kasutada sama paketi ressursse jagades mitut ( 6+ ) domeeni?

Netpoint icon_wink.gif

Mul 6 tühjana seisvat domeeni just sealsele ühele kontole maandatud icon_biggrin.gif

Virtuaal.com'ist (minu põhilehtede teenusepakkujalt) küsisin, nemad puiklesid vastu ja pakuvad vaid täisfunktsionaalset lisadomeeni 35 EEK lisakrooni eest kuus.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Toomas
Kreisi kasutaja
Toomas

liitunud: 10.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 00:49:39 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
Traf kirjutas:
Oskab keegi soovitada mõistliku kvaliteediga eesti teenusepakkujat, kes lubaks kasutada sama paketi ressursse jagades mitut ( 6+ ) domeeni?

Netpoint icon_wink.gif

lisaks veel Tantum, kes samuti võimaldab ...
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tanq
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.05.2002




sõnum 20.02.2008 01:09:20 vasta tsitaadiga

Nojah, Zone küsib juba puhtalt ümbersuunava (rääkimata eraldi sisu kuvatavast) domeeni eest kuutasu 50 EEK icon_smile.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Traf
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.12.2007




sõnum 20.02.2008 01:18:51 vasta tsitaadiga

Leidsin, et mitmeid domeene toetab ka Zerver.

Hetkel on siis 3 varianti:

Netpoint
Tantum
Zerver

Tõsisemat saiti ei usaldaks neist mitte ühelegi, aga madala liiklusega lehed saaks ära hoiustatud. Millist oskate soovitada? Netpointiga oli endal serverimaailma näol palju jama, teiste kohta pole eriti kuulnud.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 12:20:41 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
Traf kirjutas:
Oskab keegi soovitada mõistliku kvaliteediga eesti teenusepakkujat, kes lubaks kasutada sama paketi ressursse jagades mitut ( 6+ ) domeeni?

Netpoint icon_wink.gif

Mul 6 tühjana seisvat domeeni just sealsele ühele kontole maandatud icon_biggrin.gif

Ausalt?

Saab nii...
domeen1.com -> aadress.ee/kaust1
domeen2.com -> aadress.ee/kaust2
jne?

Peab seal midagi juurde ka maksma?

EDIT

Hiljuti saadetud kiri Netpoindist:
tsitaat:
Sellist suunamist ei ole võimalik teha. Aliasdomeene saab suunata ainult
juurkataloogi.

_________________
raamatupidamine | laadakalender


viimati muutis Taavi_R 20.02.2008 13:07:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ojapoiss
Kreisi kasutaja
ojapoiss

liitunud: 09.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 12:33:46 vasta tsitaadiga

Taavi_R kirjutas:
Aq kirjutas:
Traf kirjutas:
Oskab keegi soovitada mõistliku kvaliteediga eesti teenusepakkujat, kes lubaks kasutada sama paketi ressursse jagades mitut ( 6+ ) domeeni?

Netpoint icon_wink.gif

Mul 6 tühjana seisvat domeeni just sealsele ühele kontole maandatud icon_biggrin.gif

Ausalt?

Saab nii...
domeen1.com -> aadress.ee/kaust1
domeen2.com -> aadress.ee/kaust2
jne?

Peab seal midagi juurde ka maksma?


Huvitaks ka sama icon_rolleyes.gif

_________________
Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aq
HV kasutaja

liitunud: 01.01.2003




sõnum 20.02.2008 13:25:03 vasta tsitaadiga

Oeh... võibolla taas vale terminite kasutamine. Seletan siis pikemalt.

Netpoint võimaldab jah mitu domeeni ÜHE KONTO juurkataloogile. Ilmselt ei väljendanud ennast varem õgesti.

Virtuaal.com pakub aga lausa eraldiseisvat ja täisfunktsionaalset lisadomeeni võimalust - st. eraldi kaust igale domeenile; see maksab 35 EEK kuus lisaks.

Niiviisi. Nüüd ongi vaja selgeks teha, mille jaoks on seda lisadomeene vaja. Kui on vaja "domeeniparkimiseks" (nagu minul), sobib Netpoint suurepäraselt, kuna ei küsi lisatasu mitmete domeenide eest. Kui on aga vaja eraldisesvaid võrgulehti jooksutada, siis kindlasti pole Netpoint'i lahendus parim.
Veel ümber seletatuna - kui näiteks eesmärgiks on, et aadressid www.minufirmanimi.ee ja www.minufirmanimi.com kuvaksid identset sisu, siis on Netpoint'i versioon hea. Kui aga vaja, et .com ja .ee kuvaksid erinevat sisu, on vajalik täisfunktsionaalne lisadomeen.

Mina sain aru, et küsija soovis just domeenide parkimist, nagu minagi kasutan. Netpoint'i kohta niipalju (juba siinsamas teemas olen tegelikult välja toonud), et "missioonikriitilisi" lehti, mis PEAVAD 99,999999% ajast toimima, ei ole jah mõtet sinna paigutada, kuna katkestusi (selliseid, millele isegi mina olen peale sattunud - st. üsna pikaajalisi, pool tundi või enam) toimub ikka aeg-ajalt (kuus üks-kuni-mitu korda) + siis see "stoppamise" probleem on kah aeg-ajalt olemas (server ei saada päringutele vastuseid nii kiiresti, kui arvata võiks, vaid hoiab neid järjekorras mõned sekundid).

Samas leian, et vähemalt paar kuud tagasi (enne DirectAdmin'i kasutuselevõttu) oli Netpoint täiesti arvestatava taseme saavutanud. Isegi väikeettevõtet tutvustav võrguleht ei pea alati vastama päringule 0.01 sekundilise vahega (ja seda probleemi ei esine pidevalt). Seega hinna-kvaliteedi suhe on enam vähem. Ma võrdleksin neid kolme teenusepakkujat, kellega minul on kokkupuuteid mobiilside operaatorite mainega:
Zone.ee -> EMT (ehk "eliit"... niivõrd kuivõrd... ja kallim)
Virtuaal.com -> Elisa (kompromisspakett)
Netpoint -> Tele2 (ehk "säästuoperaator")

Rõhutan, tegemist on mainevõrdluse, mitte tegeliku teenusekvaliteedi võrdlusega.

Allapoole Netpoint'i hinnataset küsivate teenusepakkujate osas oleksin mina juba oluliselt skeptilisem. Aga veelkord - kui eesmärgiks on domeenide parkimine, on Netpoint väga OK!!!
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2008 14:57:28 vasta tsitaadiga

Selge!

Ise olen tähele pannud seda, et viimasel ajal Netpoint kuidagi väga aeglane. Võimalik, et peaks muud teenusepakkujat proovima icon_rolleyes.gif
Ja see DirectAdmin... jalaga kõhtu. Pole nägu ega tegu. Netpoint'i ainukene pluss hetkel andmesidemaht.

_________________
raamatupidamine | laadakalender
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 3 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gnoom
HV veteran

liitunud: 12.12.2003




sõnum 20.02.2008 15:57:44 vasta tsitaadiga

Aq kirjutas:
Kui on aga vaja eraldisesvaid võrgulehti jooksutada, siis kindlasti pole Netpoint'i lahendus parim.


Annan oma hääle Tantumile. icon_smile.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 13:48:59 vasta tsitaadiga

väga huvitav... mul ei lase oma Netpoint-i meilikontole enam meile sellisel kujul saata kui valin oma meilikliendist: Foward As Attachment

tuleb tagasi vastusega:
tsitaat:
This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

minu@meiliaadress.pri.ee
This message has been rejected because it has
a potentially executable attachment
info.eml
This form of attachment has been used by
recent viruses or other malware.
If you meant to send this file then please
package it up as a zip file and resend it.


et siis nüüd on *.eml faililaiend ka bännitud või icon_biggrin.gif on keegi veel on proovinud?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andrus Luht
itimees.ee
Andrus Luht

liitunud: 11.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2008 13:55:26 vasta tsitaadiga

Kui netpoint sellise pornoga tegeleb, siis kas on vähemasti võimalus control panel'ist see jura maha keerata kliendil? Teab keegi?

thumbs_down.gif

_________________
Äriklassi serverilahenduste müük, paigaldus ja haldus. SaaS / PaaS / IaaS lahendused
Kasutatud äriklassi serverite, andmesalvede ja võrguseadmete ost-müük-rent
Tier-3 privaatpilvede, virtuaal- ja virtuaal-privaat-serverite lahendused. 24/7 haldus, monitooring
Kommentaarid: 377 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 318
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haldz
HV veteran
haldz

liitunud: 29.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 01:06:48 vasta tsitaadiga

plaan siis ruutserverist oma asjad üle tuua,, kuna asi koguaeg panges peagu icon_evil.gif

Kunagi ammu kasutasin netpointi(serverimaailm) probleeme polnud. Küsin aga ikkagi millised on kõige töökindlamad veebimajanduse
pakkujad.
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 138
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 01:14:59 vasta tsitaadiga

zone.ee
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SGM
HV kasutaja
SGM

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2008 09:54:41 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
zone.ee

ruutserver on ju "uuenenud" eKodu! icon_lol.gif Sealt peabki ära kolima, kuidas siis muidu!
zone on töökindel, aga üleliia kallis ja võimalusi vähe... Ise soovitaksin küll Virtuaal.com'i, millel hinna ja kvaliteedi suhe on parem.
Samas Netpoint on olnud ka stabiilne, välja arvatud see suurem katkestus, kui väidetavalt isegi zone oli maas samal ajal.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  WWW »  Soovitage virtuaalserverit mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 73, 74, 75  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.