|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
30.01.2008 10:06:43
|
|
|
tantum juba teist päeva maas jah
Kahjuks ei saa ka emaililt asja kohta infot:
<info@tantum.ee>: host tantum.ee[80.79.117.130] said: 550 No Such User Here (in
reply to RCPT TO command)
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UB
HV Guru

liitunud: 26.12.2002
|
30.01.2008 13:13:15
|
|
|
Avastasin siis sellise tasuta teenuse nagu Joomla ja phpbb rakenduste kasutamine. Äkki on tagasihoidlikumatele veebitreiaritele sellest kasu ning ei otsita enam paaniliselt kohta kuhu saaks oma kohulehte paigutada. Neil on muidugi tasuline serveriteenus ka, kuid selased mahud on sellised utoopilised ning hinnad ei ole ka just kõige paremad, nii et arvatavasti on tegemist siiski korraliku serveriga.
Veidi teemast mööda see küll läheb, kuid see on vastuseks nendele kes tahavad tasuta oma kodulehte kusagil majutada ning domeeninimi ei ole kõige tähtsam. Peace
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
30.01.2008 14:47:40
|
|
|
| indrek11 kirjutas: |
| tantum juba teist päeva maas jah |
Juba üleval.
Ja põhjuseks öeldakse:
>Toome Teile oma vabandused serveri töö probleemide pärast. Probleemi põhjustas viga
>kõvakettade raid-kontrolleri toos.
>Praeguseks on seade välja vahetatud uue ja töökindlama vastu, vältimaks tulevikus
>sarnaseid probleeme.
>
>Täna, 30.01.2008 kella 18-ni toimub serveris klientide andmete taastamine.
>Probleemidest ja vigadest palume teada alates homsest, 31.01. 2008.
Loodame helgemat tulevikku siis . 8)
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terminaator
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
30.01.2008 19:02:13
|
|
|
| Teab keegi veebiserverit, kus mod_python Apachele külge monteeritud on? See kus ma seni mõne korra küsinud olen on kõik cgi reiimis.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakunne
HV veteran

liitunud: 15.12.2004
|
31.01.2008 15:59:39
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Netpointi konto üleviimine DirectAdmini oli igaljuhul paras viletsus ... |
See on neil jah üks kuradi jama - läbimõtlemata värk ilmselt - kuigi üldiselt olen nende teenusega rahul
A'täna selgus, et aadressiraamatut EI SAAGI üle tuua - kuradikurat
_________________ Kuna ei pruugi õigel ajal foorumisse sattuda:
SMS: 5051598 [võõraid tel. ei vasta]
Email sakunne@seenior.ee |
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
01.02.2008 13:20:28
|
|
|
serverimaailm täna üle pikaaja jälle maas :S
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Herr Kurm
Piiratud kasutaja

liitunud: 25.03.2004
|
01.02.2008 13:29:52
|
|
|
Netpoindis hostitud asju osad inimesed ei näe väljamaalt :s
_________________ -logod, firmaidentiteet, küljendamine, flash-
-portfolio- |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
01.02.2008 14:18:26
|
|
|
| Jep, kogu krempel Netpoindil umbes 30min orbiidilt kadund
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyromaan
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2002
|
01.02.2008 14:18:56
|
|
|
Maas oli ka terve zone.ee, seega viga mujal
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
01.02.2008 17:32:30
|
|
|
Sihukese ilmaga pole ime, kui mingi kaabel kusagilt katki läheb. Külmetab ja sulatab vaheldumisi, pritsib tatti ja tuiskab.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
01.02.2008 20:56:47
|
|
|
| Linxtelecomi poolt polnud täna küll midagi katki.
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
QWhite
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.02.2004
|
01.02.2008 21:42:30
|
|
|
| tanq kirjutas: |
| Linxtelecomi poolt polnud täna küll midagi katki. |
Veel samal teemal: www.alfanet.ee olevat ka maas olnud; Elioni veebimajutust sain sel ajal kasutada...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
01.02.2008 22:43:59
|
|
|
| keegi on pärinud oma teenusepakkujalt põhjust ?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
01.02.2008 23:26:10
|
|
|
Jah, see on vahest hämmastav lausa. Isegi Zone.ee serveris majutatavad asjad kipuvad rohkem "maas" olema. Muidugi, ma ainult oma lehti ja oma Elioni internetiühenduse tagant saan kontrollida. Aga igatahes - tihti avastad, et "pool Eesti internetti" kuidagi ei taha toimida, siis enda serverike ike toimib
Aga selles on teil kah õigus, et virisete siin üks postitus teise järel, et oli maas, oli maas... aga infot keegi ei jaga. Samas - neid mittetoimimisi varmgi olnud, seega ei pea ehk iga apsakat kohe välja tooma
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spott
HV Guru

liitunud: 08.10.2002
|
06.02.2008 18:12:43
|
|
|
maas olemisel ja maas olemisel on vahe sees ka.
See, kui kellegi server on pool tundi või paar tundi korra rivist väljas - ikka juhtub. Oluline on andmete säilivus ja kliendile jagatud info usaldusväärsus. Ikka juhtub, et kettad lendavad, või mõni kontroller ei suuda enam korralikult töötada. Endalgi juhtunud, et RAID5 kontrolleris korraga kaks ketast õhtale läinud - polnud enam midagi teha. Päevake läks aega, et teisel serveril uuesti peamised domeenid tööle saada (täiesti teise firma serverisse) ja siis läks veel aega paar kuud, kuni jõudsin uue süsteemi kõik üles ehitada ja viimased domeenid tagasi kolida. Hoiduda ma sellest ei saanud sellisest jamast kuidagi, oleks backupid natuke paremad olnud, siis poleks vahet keegi märganud. Kuid ma ei paku ka avaliku teenust, vaid kõik domeenid on mu enda või sõprade omad. Nendest ainult mõni üksik maksab ka midagi.
Tunduvalt hullemad on aga need maasolekud, kus infot ei jagata vaid hämatakse ja keegi ei tea kunagi, millal asi uuesti püsti saab. Need, kelle pangestumised on põhjustatud peamiselt haldajate lollusest, laiskusest ja oskamatusest. Neid teenusepakkujaid on siin küll ja küll
_________________ Kingitused internetist - NetiKink - tellige endale näiteks HV avatariga ja kasutajanimega tass, t-särk või mõni muu huvitav kingitus sünnipäevaks või muuks tähtpäevaks. |
|
| Kommentaarid: 162 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
134 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
07.02.2008 13:11:13
|
|
|
| Spott kirjutas: |
| Need, kelle pangestumised on põhjustatud peamiselt haldajate lollusest, laiskusest ja oskamatusest. Neid teenusepakkujaid on siin küll ja küll |
Vana "hea" eKodu käis just alla sedasi, et sinna hakati pidevalt sisse häkkima, siis üleüldse vigade kohta ei osatud midagi konkreetset öelda, lõpuks üldse ei olnud klienditeenindust ollagi!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
10.02.2008 03:30:14
|
|
|
| BReaK da iCE kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| Netpoint ütles, et öösel oli jah (kodumaine) rünnak olnud, tänase päeva jooksul lubati varukoopiast asjad taastada. |
Mis kuradi rünnak!? Õige ja aus teenusepakkuja avaldaks ka detailid, et kuidas sai selline asi võimalikuks. Kasutati selleks shell account'i või midagi muud?
 |
Mulle väideti, et mu enda viga...
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
10.02.2008 13:44:08
|
|
|
| Ma nüüd ei tea mis sul maha häkiti vms. aga mul endal kogemus ühe vabavaralise albumisüsteemiga. Seal leidunud turvavea tõttu suudeti riputada ülesse ühe Itaalia panga piraatkoduleht. Sellest tuli ikka ühteteist jama aga õnneks panga IT osakond taipas et tegu oli turvaveaga. Selles juhtumis olin mina mitte teenusepakkuja süüdi. Teenusepakkuja saab tagada ainult serveri turvalisuse aga mitte kliendi tarkvara.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vopski
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2004
|
10.02.2008 14:31:15
|
|
|
| Kui nii siis on tegu loomulikult nendepoolse apsakaga. Tegu pidi olema põhjaliku veaga kui kogu server tuleb uuesti seadistada.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
10.02.2008 15:43:00
|
|
|
Lihtsalt infoks nii palju, et minu teenusepakkujal (virtuaal.com) oli vanasti kombeks saata meeldetuletusi, juhul kui ma vananenud tarkvara nende serveris kasutasin. phpBB2ga oli tol ajal palju jama ja eks nad siis ettevaatusest tegid väikeseid kontrolle.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ardo
HV Guru

liitunud: 22.02.2004
|
14.02.2008 14:25:51
|
|
|
| BReaK da iCE kirjutas: |
| Ardo kirjutas: |
Mulle väideti, et mu enda viga...  |
Et siis milles sinu viga seisnes? Selles, et sa neid oma teenusepakkujaks valisid? See viga on tõesti sinu, õnneks aga suht kergesti parandatav!
 |
Et ärgu ma jätku oma paroole vedelema...
Paneb teenusepakkuja vahetamisele mõtlema küll...
|
|
| Kommentaarid: 272 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
225 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
19.02.2008 22:55:20
|
|
|
| Tantumi puhul meeldib eelinstalleeritud skriptide rohkus, zone kolides pidi hakkama kohe susserdama. Tegelikult küsimus ongi, et kui tahan rentida serverit oma galerii loomiseks, siis millist serverit rentida kus saaks kohe serveri control paneelist installida näiteks sama gallery.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.02.2008 22:58:24
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Tantumi puhul meeldib eelinstalleeritud skriptide rohkus, zone kolides pidi hakkama kohe susserdama. Tegelikult küsimus ongi, et kui tahan rentida serverit oma galerii loomiseks, siis millist serverit rentida kus saaks kohe serveri control paneelist installida näiteks sama gallery. |
zone on ju selles osas parem, vähem sodi, millel võimalust probleeme tekitada ning sa paned tööle täpselt seda, mida vaja
jah, dumbuseril on raskem, aga korralik webmaster teab sellistest asjadest
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
19.02.2008 23:16:37
|
|
|
krt elion siin reklaamib kiiret netti et kodused asjad kipuvad jõnkama ja blabla, mul on 12 megane ühendus, aga netis surfamine on nagu dial upi taga istumine...tihtipeale.....enam ei lae youtubes videosi kah....samas kui ftpst tirida või ka zonest siis kiirus oma 800 kb/sec...aga njamh....eesti on oma e-eesti all kokku varisemas
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
19.02.2008 23:17:08
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| MatchMaker kirjutas: |
| Tantumi puhul meeldib eelinstalleeritud skriptide rohkus, zone kolides pidi hakkama kohe susserdama. Tegelikult küsimus ongi, et kui tahan rentida serverit oma galerii loomiseks, siis millist serverit rentida kus saaks kohe serveri control paneelist installida näiteks sama gallery. |
zone on ju selles osas parem, vähem sodi, millel võimalust probleeme tekitada ning sa paned tööle täpselt seda, mida vaja
jah, dumbuseril on raskem, aga korralik webmaster teab sellistest asjadest |
Mõlemad seisukohad on suht. head. Seega ütlen vaid, et näiteks Virtuaal.com'is on läbi cPanel'i kah lai valik tarkvara (niivõrd, kuipalju toda uuendatakse). Kas seda võimalust kasutada? Mina ei kasuta, aga kui hästi läbi mõelda, siis ei tohiks probleeme tekkida, niet... enda otsus...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
19.02.2008 23:26:47
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
krt elion siin reklaamib kiiret netti et kodused asjad kipuvad jõnkama ja blabla, mul on 12 megane ühendus, aga netis surfamine on nagu dial upi taga istumine...tihtipeale.....enam ei lae youtubes videosi kah....samas kui ftpst tirida või ka zonest siis kiirus oma 800 kb/sec...aga njamh....eesti on oma e-eesti all kokku varisemas  |
ei oma vastavaid probleeme
sama ühendus, ST on sillana töös, ruudib oma ruuter
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
19.02.2008 23:41:29
|
|
|
| Aq kirjutas: |
| Mõlemad seisukohad on suht. head. Seega ütlen vaid, et näiteks Virtuaal.com'is on läbi cPanel'i kah lai valik tarkvara (niivõrd, kuipalju toda uuendatakse). Kas seda võimalust kasutada? Mina ei kasuta, aga kui hästi läbi mõelda, siis ei tohiks probleeme tekkida, niet... enda otsus... |
On see veel neil kasutusel? Igatahes eelmisel nädalal postitas virtuaal.com omanik foorumisse:
| tsitaat: |
| Eelinstalleeritud skriptidega oli pidevalt probleeme ja seetõttu me enam neid juba mõnda aega ei toeta. |
http://forum.virtuaal.com/viewtopic.php?p=2895#2895
Suhteliselt mõttetu oli see minu arvates. Vahel harva proovisin mõnda uut süsteemi aga see oli ka kõik.
_________________ Sinikiir: Blu-ray temaatiline foorum |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
darkside
HV veteran

liitunud: 20.05.2005
|
19.02.2008 23:48:10
|
|
|
| Tiiger15 kirjutas: |
krt elion siin reklaamib kiiret netti et kodused asjad kipuvad jõnkama ja blabla, mul on 12 megane ühendus, aga netis surfamine on nagu dial upi taga istumine...tihtipeale.....enam ei lae youtubes videosi kah....samas kui ftpst tirida või ka zonest siis kiirus oma 800 kb/sec...aga njamh....eesti on oma e-eesti all kokku varisemas  |
lol ... seda reklaamib elisa 8) krt jah siis
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
71 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tiiger15
HV veteran

liitunud: 15.01.2004
|
19.02.2008 23:56:49
|
|
|
sorry my bad about that darkside, aga jamh...youtube hakib samamoodi nagu seal reklaamis elisal...ah mida iganes, saite aru küll...
_________________ My choices, my life - don't judge me, just try better! |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
20.02.2008 00:04:52
|
|
|
| Getomees kirjutas: |
On see veel neil kasutusel? Igatahes eelmisel nädalal postitas virtuaal.com omanik foorumisse:
| tsitaat: |
| Eelinstalleeritud skriptidega oli pidevalt probleeme ja seetõttu me enam neid juba mõnda aega ei toeta. |
http://forum.virtuaal.com/viewtopic.php?p=2895#2895 |
Etskae... minu kontol hetkel veel on loetelu ja paigaldamisvõimalus teoreetiliselt olemas. Praktikas ei viitsi proovida liiga tülikad on. Seega ega ma ei tea jah, pole mitu aastat säherduste asjadega seal tegelenud...
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
20.02.2008 00:11:11
|
|
|
hmm, on jah virtuaalis vähemaks neid jäänud seal tõepoolest. Ainult mingid põhilised on alles, varem oli tunduvalt rohkem.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
20.02.2008 00:16:18
|
|
|
| Oskab keegi soovitada mõistliku kvaliteediga eesti teenusepakkujat, kes lubaks kasutada sama paketi ressursse jagades mitut ( 6+ ) domeeni?
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
20.02.2008 00:21:31
|
|
|
| Traf kirjutas: |
| Oskab keegi soovitada mõistliku kvaliteediga eesti teenusepakkujat, kes lubaks kasutada sama paketi ressursse jagades mitut ( 6+ ) domeeni? |
Netpoint
Mul 6 tühjana seisvat domeeni just sealsele ühele kontole maandatud
Virtuaal.com'ist (minu põhilehtede teenusepakkujalt) küsisin, nemad puiklesid vastu ja pakuvad vaid täisfunktsionaalset lisadomeeni 35 EEK lisakrooni eest kuus.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Toomas
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.03.2003
|
20.02.2008 00:49:39
|
|
|
| Aq kirjutas: |
| Traf kirjutas: |
| Oskab keegi soovitada mõistliku kvaliteediga eesti teenusepakkujat, kes lubaks kasutada sama paketi ressursse jagades mitut ( 6+ ) domeeni? |
Netpoint  |
lisaks veel Tantum, kes samuti võimaldab ...
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tanq
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.05.2002
|
20.02.2008 01:09:20
|
|
|
Nojah, Zone küsib juba puhtalt ümbersuunava (rääkimata eraldi sisu kuvatavast) domeeni eest kuutasu 50 EEK
|
|
| Kommentaarid: 55 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
49 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Traf
Kreisi kasutaja
liitunud: 04.12.2007
|
20.02.2008 01:18:51
|
|
|
Leidsin, et mitmeid domeene toetab ka Zerver.
Hetkel on siis 3 varianti:
Netpoint
Tantum
Zerver
Tõsisemat saiti ei usaldaks neist mitte ühelegi, aga madala liiklusega lehed saaks ära hoiustatud. Millist oskate soovitada? Netpointiga oli endal serverimaailma näol palju jama, teiste kohta pole eriti kuulnud.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.02.2008 12:20:41
|
|
|
| Aq kirjutas: |
| Traf kirjutas: |
| Oskab keegi soovitada mõistliku kvaliteediga eesti teenusepakkujat, kes lubaks kasutada sama paketi ressursse jagades mitut ( 6+ ) domeeni? |
Netpoint
Mul 6 tühjana seisvat domeeni just sealsele ühele kontole maandatud
|
Ausalt?
Saab nii...
domeen1.com -> aadress.ee/kaust1
domeen2.com -> aadress.ee/kaust2
jne?
Peab seal midagi juurde ka maksma?
EDIT
Hiljuti saadetud kiri Netpoindist:
| tsitaat: |
Sellist suunamist ei ole võimalik teha. Aliasdomeene saab suunata ainult
juurkataloogi. |
_________________ raamatupidamine | laadakalender
viimati muutis Taavi_R 20.02.2008 13:07:10, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ojapoiss
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.12.2001
|
20.02.2008 12:33:46
|
|
|
| Taavi_R kirjutas: |
| Aq kirjutas: |
| Traf kirjutas: |
| Oskab keegi soovitada mõistliku kvaliteediga eesti teenusepakkujat, kes lubaks kasutada sama paketi ressursse jagades mitut ( 6+ ) domeeni? |
Netpoint
Mul 6 tühjana seisvat domeeni just sealsele ühele kontole maandatud
|
Ausalt?
Saab nii...
domeen1.com -> aadress.ee/kaust1
domeen2.com -> aadress.ee/kaust2
jne?
Peab seal midagi juurde ka maksma? |
Huvitaks ka sama
_________________ Vajad ruume sünnipäeva peoks!?
Sõbralikuma hinna jaoks PS!
www.kilplased.ee |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aq
HV kasutaja
liitunud: 01.01.2003
|
20.02.2008 13:25:03
|
|
|
Oeh... võibolla taas vale terminite kasutamine. Seletan siis pikemalt.
Netpoint võimaldab jah mitu domeeni ÜHE KONTO juurkataloogile. Ilmselt ei väljendanud ennast varem õgesti.
Virtuaal.com pakub aga lausa eraldiseisvat ja täisfunktsionaalset lisadomeeni võimalust - st. eraldi kaust igale domeenile; see maksab 35 EEK kuus lisaks.
Niiviisi. Nüüd ongi vaja selgeks teha, mille jaoks on seda lisadomeene vaja. Kui on vaja "domeeniparkimiseks" (nagu minul), sobib Netpoint suurepäraselt, kuna ei küsi lisatasu mitmete domeenide eest. Kui on aga vaja eraldisesvaid võrgulehti jooksutada, siis kindlasti pole Netpoint'i lahendus parim.
Veel ümber seletatuna - kui näiteks eesmärgiks on, et aadressid www.minufirmanimi.ee ja www.minufirmanimi.com kuvaksid identset sisu, siis on Netpoint'i versioon hea. Kui aga vaja, et .com ja .ee kuvaksid erinevat sisu, on vajalik täisfunktsionaalne lisadomeen.
Mina sain aru, et küsija soovis just domeenide parkimist, nagu minagi kasutan. Netpoint'i kohta niipalju (juba siinsamas teemas olen tegelikult välja toonud), et "missioonikriitilisi" lehti, mis PEAVAD 99,999999% ajast toimima, ei ole jah mõtet sinna paigutada, kuna katkestusi (selliseid, millele isegi mina olen peale sattunud - st. üsna pikaajalisi, pool tundi või enam) toimub ikka aeg-ajalt (kuus üks-kuni-mitu korda) + siis see "stoppamise" probleem on kah aeg-ajalt olemas (server ei saada päringutele vastuseid nii kiiresti, kui arvata võiks, vaid hoiab neid järjekorras mõned sekundid).
Samas leian, et vähemalt paar kuud tagasi (enne DirectAdmin'i kasutuselevõttu) oli Netpoint täiesti arvestatava taseme saavutanud. Isegi väikeettevõtet tutvustav võrguleht ei pea alati vastama päringule 0.01 sekundilise vahega (ja seda probleemi ei esine pidevalt). Seega hinna-kvaliteedi suhe on enam vähem. Ma võrdleksin neid kolme teenusepakkujat, kellega minul on kokkupuuteid mobiilside operaatorite mainega:
Zone.ee -> EMT (ehk "eliit"... niivõrd kuivõrd... ja kallim)
Virtuaal.com -> Elisa (kompromisspakett)
Netpoint -> Tele2 (ehk "säästuoperaator")
Rõhutan, tegemist on mainevõrdluse, mitte tegeliku teenusekvaliteedi võrdlusega.
Allapoole Netpoint'i hinnataset küsivate teenusepakkujate osas oleksin mina juba oluliselt skeptilisem. Aga veelkord - kui eesmärgiks on domeenide parkimine, on Netpoint väga OK!!!
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taavi_R
HV Guru

liitunud: 30.09.2002
|
20.02.2008 14:57:28
|
|
|
Selge!
Ise olen tähele pannud seda, et viimasel ajal Netpoint kuidagi väga aeglane. Võimalik, et peaks muud teenusepakkujat proovima
Ja see DirectAdmin... jalaga kõhtu. Pole nägu ega tegu. Netpoint'i ainukene pluss hetkel andmesidemaht.
_________________ raamatupidamine | laadakalender |
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
3 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
gnoom
HV veteran
liitunud: 12.12.2003
|
20.02.2008 15:57:44
|
|
|
| Aq kirjutas: |
| Kui on aga vaja eraldisesvaid võrgulehti jooksutada, siis kindlasti pole Netpoint'i lahendus parim. |
Annan oma hääle Tantumile.
|
|
| Kommentaarid: 67 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.02.2008 13:48:59
|
|
|
väga huvitav... mul ei lase oma Netpoint-i meilikontole enam meile sellisel kujul saata kui valin oma meilikliendist: Foward As Attachment
tuleb tagasi vastusega:
| tsitaat: |
This message was created automatically by mail delivery software.
A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:
minu@meiliaadress.pri.ee
This message has been rejected because it has
a potentially executable attachment
info.eml
This form of attachment has been used by
recent viruses or other malware.
If you meant to send this file then please
package it up as a zip file and resend it. |
et siis nüüd on *.eml faililaiend ka bännitud või on keegi veel on proovinud?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Andrus Luht
itimees.ee

liitunud: 11.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 377 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
318 |
|
| tagasi üles |
|
 |
haldz
HV veteran

liitunud: 29.12.2003
|
26.02.2008 01:06:48
|
|
|
plaan siis ruutserverist oma asjad üle tuua,, kuna asi koguaeg panges peagu
Kunagi ammu kasutasin netpointi(serverimaailm) probleeme polnud. Küsin aga ikkagi millised on kõige töökindlamad veebimajanduse
pakkujad.
|
|
| Kommentaarid: 153 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
138 |
|
| tagasi üles |
|
 |
woozy
HV Guru

liitunud: 09.01.2003
|
26.02.2008 01:14:59
|
|
|
| zone.ee
|
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SGM
HV kasutaja

liitunud: 04.12.2005
|
26.02.2008 09:54:41
|
|
|
ruutserver on ju "uuenenud" eKodu! Sealt peabki ära kolima, kuidas siis muidu!
zone on töökindel, aga üleliia kallis ja võimalusi vähe... Ise soovitaksin küll Virtuaal.com'i, millel hinna ja kvaliteedi suhe on parem.
Samas Netpoint on olnud ka stabiilne, välja arvatud see suurem katkestus, kui väidetavalt isegi zone oli maas samal ajal.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|