|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
30.01.2008 22:13:38
|
|
|
| kõik videod mis ma youtube-st vaadanud olen tehakse restart
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EvilKatarn
diivanilill

liitunud: 25.01.2005
|
30.01.2008 22:23:07
|
|
|
| Pusna, enable soft reset ja siis mängust vajuta L + B + ABXY kõik korraga
|
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
30.01.2008 22:24:07
|
|
|
| yey nüüd saan laupäeval omale R4
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
30.01.2008 22:27:37
|
|
|
| amddude kirjutas: |
| Pusna, enable soft reset ja siis mängust vajuta L + B + ABXY kõik korraga |
Tänks, ma enne ei suutnud seda manualist välja lugeda ja nüüd suutsin.
Retarded.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
poohui
HV kasutaja
liitunud: 18.10.2006
|
30.01.2008 22:36:31
|
|
|
| jackwood kirjutas: |
Kuidas tollimaksu arvutamine käib? Paned postitöötaja antud paberilehele oma andmed kirja ja maksad ära nii palju kui nad küsivad? Selle http://www.emta.ee/?id=2763 järgi justkui tunduks, et tollimaks on 3,5% või ma sain asjast väga valesti aru? Kas postikulu arvatakse kauba hinna hulka? |
toll on yks mystiline asutus. keegi teine peale asjasse pyhendatute sellest tapselt aru vist ei saa.
jube hunnik igasugu eeskirju on, kaupu klassifitseeritakse ja vastavalt sellele on ka tollimaks.
vahel lyyakse transport samuti tolli sisse, vahel mitte. ju sõltub sellest, mis tuju sel paberimäärijal on.
kuskil on mystiline piir, alla mille tolli ei nouta. mingi kolmekohaline summa kroonides. ma yldiselt yritan jatta tellimusi alla 1000.-
kuna ma neis emta määrustes ja eeskirjades ja nouetes ei orienteeru, siis arvestan suure kirvega lyyes 1/3 EU-välise tellimuse summale juurde. umbes nii ta tavaliselt laheb kah.
vahel austatakse 'GIFT' templit voi märget pakendil, vahel mitte. kui arvestatakse, siis samuti tolli ei nouta.
lisaks tollile maksad veel teenustasu, et nad nii vastutulelikud olid ja neid pabereid määrisid.
kokkuvotlikult: yritan koigepealt EU riikidest soovitud kaupa leida. kui ei onnestu, motlen kas on ikka vaja, kui kihu yle ei lähe ja tundub et ON VAJA, siis löön kohe 1/3 otsa ja vaatan kas ikka on vaja. kui ikka veel on, siis maksan papi ara ja valmistun pikaks ootamiseks. sest lisaks koigele istub kaup vahel NÄDALAID siin tollis, enne kui selle katte saab.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
66 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
30.01.2008 23:27:54
|
|
|
Kui tahate mängu lihtsalt oma käega läbi proovida aga ei viitsi mälukaarti koguaeg vahetada või DSi kinni ja tööle käivitada või ei julge raha kulutada mängu peale mis paistab äge, aga ei tea sellest midagi, siis küsige mult DS emulaator(Kellel siis veel ei ole), ise olen juba 16 mängu läbi proovinud ja kõik töötavad, mõnel mängul on vaid paar Graafilist Glitchi, siis mõnel on soundi glitchid või siis mäng jõnksutab, aga sellegi poolest saad vaadata mida mäng endast kujutab ilma et peaksid DSi tööle-kinni klõpsima, Micro SD kaarti edasi tagasi vahetama ja muud aega raiskama.
Mängud mis ma proovinud olen:
Spoiler 
Super Mario 64 DS - Heli on kahtlane graafika ka vist kahtlane, aga ei saanud eriti aru
Castlevania Dawn of Sorrow - Rohkem actioni = Suurem slowdown
Castlevania Portrait of Ruin - Rohkem actioni = Suurem slowdown
Advance Wars Dual Strike - Graafika glitche paaris kohas
DragonBall Z Supersonic Warriors 2 - Ei ole märganud ühtegi viga
New Super Mario Bros - Heli sahiseb
Kirby Mouse Attack - Töötab vigadeta
Pokemon Diamond - Ainuke graafika glitch oli kohvri pokeballidel, ülejäänud Töötab vigadeta
Crash of the Titans - Heli sahiseb
Ultimate Mortal Kombat - Töötab vigadeta
Yu Gi Oh World Championship 2008 - Heli on hästi kole
Advance Wars - Dark Conflict - Jõnksab ja on graafilisi probleeme
Mario & Sonic at the Olympic Games - Heli on kole
Kirby - Canvas Curse - Töötab vigadeta
Age of Empires - The Age of Kings - Heli sahiseb
Brain Age 2 - More Training in Minutes a Day - Töötab vigadeta
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
31.01.2008 08:27:25
|
|
|
| ma kasutan ka emulaatorit et mänge proovida.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
juurastaja
HV kasutaja

liitunud: 07.12.2003
|
31.01.2008 11:44:03
|
|
|
| minu asjad nüüd siis müüdud
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
31.01.2008 16:55:50
|
|
|
wow mul tuli täna ds ära ning arvan et homme peaksin r4 ka kätte saama.
päris mugav on ds-i käes hoida,
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
31.01.2008 17:52:52
|
|
|
mh...Miks minul ei või mugav olla.
R ja L võiksid olla rohkem "keskel", pean näppe väänama et R ja L'i kätte saada.
Ülejäänud nupud on ok.
Alustasin täna Trace Memory't.
Tetris DS on parim hetkel mida mänginud.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
01.02.2008 00:48:39
|
|
|
| freetime1 kirjutas: |
wow mul tuli täna ds ära ning arvan et homme peaksin r4 ka kätte saama.
päris mugav on ds-i käes hoida, |
DS foorumis on kirjaviga: "kaardid" ---> "Kaardid". Riivab silma!
| Pusna kirjutas: |
| Alustasin täna Trace Memory't. |
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
01.02.2008 09:03:08
|
|
|
| djdevon kirjutas: |
| freetime1 kirjutas: |
wow mul tuli täna ds ära ning arvan et homme peaksin r4 ka kätte saama.
päris mugav on ds-i käes hoida, |
DS foorumis on kirjaviga: "kaardid" ---> "Kaardid". Riivab silma!
| Pusna kirjutas: |
| Alustasin täna Trace Memory't. |
 |
kirjaviga sai ära parandatud
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
marko
HV Guru

liitunud: 06.02.2003
|
01.02.2008 14:28:14
|
|
|
täitsa tore ju, aga millega need pildid sai tehtud? Oleks ikka võinud natuke selgemad saata.
|
|
| Kommentaarid: 178 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
161 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
01.02.2008 15:22:26
|
|
|
Webcamiga :$ Mul ei ole fotikat srry. Nüüd küll on, kuid see on sõbra oma.
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
01.02.2008 18:18:57
|
|
|
Sain just Duke3D DS'5 t--3e , cool on.
Vanad ajad tulevad meelde.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
02.02.2008 15:25:57
|
|
|
Ma ei saa kuidagi subtiitreid dpg failidele.
Soovitage midagi.
Proovin siin batchDPG 144'jaga, kuid viskab errori. Käseb codeceid õigeid panna aga ffdshow on mul peal ja rohkem ei oska midagi lisada.
Damn.
Edit: kellelgi R4'ja või mõnd muud flashcarti on müüa?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
02.02.2008 18:56:33
|
|
|
| M3rcury kirjutas: |
Kui tahate mängu lihtsalt oma käega läbi proovida aga ei viitsi mälukaarti koguaeg vahetada või DSi kinni ja tööle käivitada või ei julge raha kulutada mängu peale mis paistab äge, aga ei tea sellest midagi, siis küsige mult DS emulaator(Kellel siis veel ei ole), ise olen juba 16 mängu läbi proovinud ja kõik töötavad, mõnel mängul on vaid paar Graafilist Glitchi, siis mõnel on soundi glitchid või siis mäng jõnksutab, aga sellegi poolest saad vaadata mida mäng endast kujutab ilma et peaksid DSi tööle-kinni klõpsima, Micro SD kaarti edasi tagasi vahetama ja muud aega raiskama.
[/spoiler] |
Pigem minge DGEMU.COM foorumisse. Asjalik ja teemaga kursis olev rahvas.
EBA Swingin tasemel on Jumpin' Jack Flash ikka tõeline lits...2 päeva tagunud, nüüd lõpuks paistab silmapiiril läbimurre.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
02.02.2008 20:09:32
|
|
|
Mängisin ca 2h Trace Memory't (AKA Another Code:Two Memories).
Jõudsin chapter 3'e. Väga hea ja kaasakiskuv on siiani olnud.
Puzzled on vägagi normaalsed imo, pole rasked, pigem kergemapoolsed kuid samas nö väljakutsuvad.
Soovitan mängu. Kuid hoiatan et olen point and click mängusõber.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
02.02.2008 20:56:55
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
Mängisin ca 2h Trace Memory't (AKA Another Code:Two Memories).
Jõudsin chapter 3'e. Väga hea ja kaasakiskuv on siiani olnud.
Puzzled on vägagi normaalsed imo, pole rasked, pigem kergemapoolsed kuid samas nö väljakutsuvad.
Soovitan mängu. Kuid hoiatan et olen point and click mängusõber. |
Pigema labaselt lihtsad!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
02.02.2008 21:37:47
|
|
|
Minule näiteks meeldib mängu ilma jänni jäämata ja peatusteta mängida.
Niiet täiesti vaieldav.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
02.02.2008 22:31:54
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
Minule näiteks meeldib mängu ilma jänni jäämata ja peatusteta mängida.
Niiet täiesti vaieldav. |
Jah, kuid mängu poole tunniga läbi mängida pole ka eriline rõõm!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
02.02.2008 23:10:42
|
|
|
Ma ei usu et sa poole tunniga mängu läbi mängid.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
03.02.2008 00:45:05
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
| Ma ei usu et sa poole tunniga mängu läbi mängid. |
Poole tunniga läbimist takistas juba ajsaolu, et intro ise kestis terve igaviku
ToM oli nauditav ja ka mulle meeldis, et puzzlede lahendused olid pigem mõistlikud ning asja polnud liiga haigeks aetud (Proovige Touch Detective, kus lahendamine muutus pigem pikslijahiks). Lühike ta oli tõesti, aga seal oli paar väga mõnusat ja üllatava lahendusega ülesannet, milles oli mõeldud Out of the Box ning kasutati konsooli füüsikalisi omadusi. Nimelt kahepoolse ... tahvli ülesanne oli täielik pärl, mis juba ise on väärt mängu mängimiseks. Tegin selle kaks korda läbi, sest esimesel korral olin unustanud mingi asja märkamata ning see vaene kummitus pidi mängu lõpus sinna majja chillima jääma.
Kahjuks ei kandunud Trace of the Memories vaimustus edasi Hotel Dusk'le ja see mul hosteli fuajeega piirduski ning jäi ootama oma aega. Liiga palju müstilist story't tekkis ümber ja seda tüüpi questid ammendusid tolleks hetkeks.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
03.02.2008 00:53:25
|
|
|
Hmh..müüsin DS'i maha just sellepärast, et ei leidnud enam mänge mis oleks huvitavad.
Proovisin läbi ~70 romi, vaid Ace Attorney seeria oli mängitav lõppude lõpuks. (Mario Kart oli põnev kuni Onlines hakkasid sattuma cheaterite vahele)
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
03.02.2008 01:06:30
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
| Ma ei usu et sa poole tunniga mängu läbi mängid. |
Ohe.
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
03.02.2008 11:03:52
|
|
|
| terry kirjutas: |
| Pusna kirjutas: |
| Ma ei usu et sa poole tunniga mängu läbi mängid. |
Poole tunniga läbimist takistas juba ajsaolu, et intro ise kestis terve igaviku
ToM oli nauditav ja ka mulle meeldis, et puzzlede lahendused olid pigem mõistlikud ning asja polnud liiga haigeks aetud (Proovige Touch Detective, kus lahendamine muutus pigem pikslijahiks). Lühike ta oli tõesti, aga seal oli paar väga mõnusat ja üllatava lahendusega ülesannet, milles oli mõeldud Out of the Box ning kasutati konsooli füüsikalisi omadusi. Nimelt kahepoolse ... tahvli ülesanne oli täielik pärl, mis juba ise on väärt mängu mängimiseks. Tegin selle kaks korda läbi, sest esimesel korral olin unustanud mingi asja märkamata ning see vaene kummitus pidi mängu lõpus sinna majja chillima jääma.
Kahjuks ei kandunud Trace of the Memories vaimustus edasi Hotel Dusk'le ja see mul hosteli fuajeega piirduski ning jäi ootama oma aega. Liiga palju müstilist story't tekkis ümber ja seda tüüpi questid ammendusid tolleks hetkeks. |
Ma hetkel just jännis selle kahe tahvli puzzlega.
Saan aru et kuidgi tuleb konsooli kasutada...
Anna hinti, kuid ära spoili.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
03.02.2008 13:06:05
|
|
|
| keegil on ds-il seda simpsons the game-i mänginud?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
03.02.2008 13:14:09
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
| terry kirjutas: |
| Pusna kirjutas: |
| Ma ei usu et sa poole tunniga mängu läbi mängid. |
Poole tunniga läbimist takistas juba ajsaolu, et intro ise kestis terve igaviku
ToM oli nauditav ja ka mulle meeldis, et puzzlede lahendused olid pigem mõistlikud ning asja polnud liiga haigeks aetud (Proovige Touch Detective, kus lahendamine muutus pigem pikslijahiks). Lühike ta oli tõesti, aga seal oli paar väga mõnusat ja üllatava lahendusega ülesannet, milles oli mõeldud Out of the Box ning kasutati konsooli füüsikalisi omadusi. Nimelt kahepoolse ... tahvli ülesanne oli täielik pärl, mis juba ise on väärt mängu mängimiseks. Tegin selle kaks korda läbi, sest esimesel korral olin unustanud mingi asja märkamata ning see vaene kummitus pidi mängu lõpus sinna majja chillima jääma.
Kahjuks ei kandunud Trace of the Memories vaimustus edasi Hotel Dusk'le ja see mul hosteli fuajeega piirduski ning jäi ootama oma aega. Liiga palju müstilist story't tekkis ümber ja seda tüüpi questid ammendusid tolleks hetkeks. |
Ma hetkel just jännis selle kahe tahvli puzzlega.
Saan aru et kuidgi tuleb konsooli kasutada...
Anna hinti, kuid ära spoili. |
Hint: võta mingi pehme lapp ja tee enda DSi mõlemad ekraanipooled sõrmejälgedest nii puhtaks, et lausa läigiks.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
03.02.2008 13:19:37
|
|
|
Btw kuidas te DS'i (Lite) lahti "voldite"?
Kas jätate enne nõksu või lükkate üle selle jõnksu?
Loodan et saite aru mida mõtlen.
terry, ma ise ka sellele tulnud, aga ikka ei saa aru. Aga kohe proovin uuesti.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
keilakaz
HV vaatleja
liitunud: 23.12.2006
|
03.02.2008 14:02:57
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
Btw kuidas te DS'i (Lite) lahti "voldite"?
Kas jätate enne nõksu või lükkate üle selle jõnksu?
Loodan et saite aru mida mõtlen.
terry, ma ise ka sellele tulnud, aga ikka ei saa aru. Aga kohe proovin uuesti. |
Ma arvan mingil põhjusel, et üle "jõnksu" lükkamine pole DSile eriti tervislik.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
03.02.2008 14:16:28
|
|
|
Seda ma arvasingi.
Kuid vastaseljuhul jääb üks ekraanidest minujaoks kahtlase nurga alla.
Üritame siis enne jõnksu ekraani jätta.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
terry
Kreisi kasutaja

liitunud: 05.03.2007
|
03.02.2008 14:16:56
|
|
|
| Pusna kirjutas: |
Btw kuidas te DS'i (Lite) lahti "voldite"?
Kas jätate enne nõksu või lükkate üle selle jõnksu?
Loodan et saite aru mida mõtlen.
terry, ma ise ka sellele tulnud, aga ikka ei saa aru. Aga kohe proovin uuesti. |
Proovi jah, parema vihje andmine oleks juba mängumõnu spoilimine.
Sellest jõnksust mina ennast häirida pole lasnud, GBA SP'l oli sama lahendus. Pigem ma ei soovita enda konsooli avatuna voodile jätta ja selle peal ööläbi magada. Sain sellest hinge crack'i oma Litele.
_________________ [Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
03.02.2008 14:49:21
|
|
|
Ma leidsin üleeile ekraanilt surnud piksli (valge, siis vist on surnud pikslile vastupidine). Touchscreenil vasakul ülemises osas.
Esimest korda elus näen vist surnud piksli irl ka ära.
Ma ütleks et surnud pikslid on suhteliselt overrated, mind näiteks ei häiri.
Katsetasin just ka enda aku eluiga.
5h umbes, soundi ja kõige heledama ekraaniga. Mängides muidugi.
Arvasin et kestab vähem.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
03.02.2008 16:33:17
|
|
|
Minu DSil on umbes 4 või5 surnut pikslit, ka ei häiri need. Milleks vahtida neid surnud pikseid, kui on mäng, mida vahtida?
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
03.02.2008 17:01:30
|
|
|
Mis seiklusmänge on veel DS'il, (va järgnevad)?
Trace Memory, Touch Detective, Hotel Dusk, Runaway 2, Phoenix Wright...
Ootan täiega professor Laytonit ja Ankhi
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
03.02.2008 19:51:55
|
|
|
| Flacko kirjutas: |
| Minu DSil on umbes 4 või5 surnut pikslit, ka ei häiri need. Milleks vahtida neid surnud pikseid, kui on mäng, mida vahtida? |
Keegi ei vaatagi otseselt surnuid piksleid, need lihtsalt riivavad silma, nagu näpujälg prilliklaasil!
| Pusna kirjutas: |
Mis seiklusmänge on veel DS'il, (va järgnevad)?
Trace Memory, Touch Detective, Hotel Dusk, Runaway 2, Phoenix Wright... |
Myst
Nancy Drew The Deadly Secret Of Olde World Park
Undercover Dual Motives
CSI: Crime Scene Investigation Dark Motives
Coming soon:
Sinking Island
Secret Files: Tunguska (maybe)
Seiklust peaks pakkuma ka:
Lost in Blue (1,2,3)
Dementium - The Ward
Orcs & Elves
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
03.02.2008 19:56:48
|
|
|
| djdevon kirjutas: |
| Pusna kirjutas: |
Mis seiklusmänge on veel DS'il, (va järgnevad)?
Trace Memory, Touch Detective, Hotel Dusk, Runaway 2, Phoenix Wright... |
Myst
Nancy Drew The Deadly Secret Of Olde World Park
Undercover Dual Motives
CSI: Crime Scene Investigation Dark Motives
Coming soon:
Sinking Island
|
+Ankh ja Layton
Tänud. Nüüd on nagu list koostatud mida mängida.
Btw sain ühe NES seikulusmängu DS'ile veel juurde. Milleks on PORTOPIA The Serial Murder Case. Japside versioon sai tõlke.
Hetkel ootavad veel mängimist Shadowgate,Deja Vu ja Uninvited.
Lisaks saab veel seiklusmänge papafuji DS seiklusmängude lehelt
DS on ikka nii tore.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
04.02.2008 19:40:31
|
|
|
Milline on parim homebrew web browser?
Ja kas seda DS opera browserit on võimalik kuidadi hackida et ei peaks seda slot 2 olema vms..
mul ds opera browseri rom olemas.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
04.02.2008 19:43:08
|
|
|
| freetime1 kirjutas: |
Milline on parim homebrew web browser?
Ja kas seda DS opera browserit on võimalik kuidadi hackida et ei peaks seda slot 2 olema vms..
mul ds opera browseri rom olemas. |
http://okiwi.blogspot.com/
See vist pidi parim hetkel olema. Aga pole kindel.
PALUN müüge keegi mulle enda flashcart maha.
SLOT-1 võiks olla. ja r4 oleks kõige parem variant vist.
Aga kõik pakkumised on oodatud.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
04.02.2008 19:46:55
|
|
|
| aap mul okiwi olemas aga pole veel katsetanud.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M3rcury
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2007
|
04.02.2008 19:53:04
|
|
|
| freetime1 kirjutas: |
Milline on parim homebrew web browser?
Ja kas seda DS opera browserit on võimalik kuidadi hackida et ei peaks seda slot 2 olema vms..
mul ds opera browseri rom olemas. |
DSOrganize - sel peaks olema browser mis ei vaja slot-2-te
_________________ Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury |
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
04.02.2008 19:54:42
|
|
|
| DSOrganize seda ma olen katsetanud ja millegi pärast ta r4 ei tööta tuleb hunnik punast kirja ette kui näiteks neti.ee-sse sisse lähen.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
04.02.2008 20:57:32
|
|
|
Kellel teist DS wifit võtab? Rääkige mis ruuter/adapter vms teil on.
Minu USB wifi adapterit vist ei võta. Vähemalt kui proovinud olen DS'iga siis annab errori et pole ühendust vms.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
04.02.2008 21:49:24
|
|
|
| minuoma võtab wifit küll, käisin ükskord Koolis DS-iga msn-is.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
djdevon
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2005
|
04.02.2008 22:03:51
|
|
|
| freetime1 kirjutas: |
Milline on parim homebrew web browser?
Ja kas seda DS opera browserit on võimalik kuidadi hackida et ei peaks seda slot 2 olema vms..
mul ds opera browseri rom olemas. |
Isegi kui saaks lahti häkkida, poleks sul sellega midagi peale hakata. Isegi lisamäluga on DS Opera praktiliselt kasutu!
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freetime1
HV vaatleja

liitunud: 21.01.2008
|
05.02.2008 00:34:12
|
|
|
olgu!
Sain just omale laheda mängu nimega "DS Doom"
(vanad head ajad)
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pusna
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006
|
06.02.2008 20:19:32
|
|
|
Tegin just Trace Memory läbi. Väga hea mäng oli.
Ma ei ütleks et lühike, mul kulus üle 6h mängimiseks.
Samas kui mõnes seiklusmängud PC peal kestavad vaid 9h, on 5-6h mänguaega DS'il minujaoks igati aus.
Nagu kasutaja Terry juba ütles, kasutatakse väga hästi ära kõiki DS'i omadusi. Teeb mängimise eriti funniks.
Annaks 8.5/10
E:
Olen kolm neli päeva TH Proving Groundi mänginud. Jubehea on imo. Meenutab Playstationi aegu kui sellel sai THPS4'ja päevad läbi mängitud.
_________________ haiguise |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|