Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NDS] Nintendo DS arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 22:13:38 vasta tsitaadiga

kõik videod mis ma youtube-st vaadanud olen tehakse restart
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilKatarn
diivanilill
EvilKatarn

liitunud: 25.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 22:23:07 vasta tsitaadiga

Pusna, enable soft reset ja siis mängust vajuta L + B + ABXY kõik korraga
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 22:24:07 vasta tsitaadiga

yey nüüd saan laupäeval omale R4
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 22:27:37 vasta tsitaadiga

amddude kirjutas:
Pusna, enable soft reset ja siis mängust vajuta L + B + ABXY kõik korraga

Tänks, ma enne ei suutnud seda manualist välja lugeda ja nüüd suutsin.
Retarded.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
poohui
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 22:36:31 vasta tsitaadiga

jackwood kirjutas:

Kuidas tollimaksu arvutamine käib? Paned postitöötaja antud paberilehele oma andmed kirja ja maksad ära nii palju kui nad küsivad? Selle http://www.emta.ee/?id=2763 järgi justkui tunduks, et tollimaks on 3,5% või ma sain asjast väga valesti aru? Kas postikulu arvatakse kauba hinna hulka?


toll on yks mystiline asutus. keegi teine peale asjasse pyhendatute sellest tapselt aru vist ei saa.
jube hunnik igasugu eeskirju on, kaupu klassifitseeritakse ja vastavalt sellele on ka tollimaks.
vahel lyyakse transport samuti tolli sisse, vahel mitte. ju sõltub sellest, mis tuju sel paberimäärijal on.
kuskil on mystiline piir, alla mille tolli ei nouta. mingi kolmekohaline summa kroonides. ma yldiselt yritan jatta tellimusi alla 1000.-
kuna ma neis emta määrustes ja eeskirjades ja nouetes ei orienteeru, siis arvestan suure kirvega lyyes 1/3 EU-välise tellimuse summale juurde. umbes nii ta tavaliselt laheb kah.
vahel austatakse 'GIFT' templit voi märget pakendil, vahel mitte. kui arvestatakse, siis samuti tolli ei nouta.
lisaks tollile maksad veel teenustasu, et nad nii vastutulelikud olid ja neid pabereid määrisid.

kokkuvotlikult: yritan koigepealt EU riikidest soovitud kaupa leida. kui ei onnestu, motlen kas on ikka vaja, kui kihu yle ei lähe ja tundub et ON VAJA, siis löön kohe 1/3 otsa ja vaatan kas ikka on vaja. kui ikka veel on, siis maksan papi ara ja valmistun pikaks ootamiseks. sest lisaks koigele istub kaup vahel NÄDALAID siin tollis, enne kui selle katte saab.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 30.01.2008 23:09:08 vasta tsitaadiga

jackwood kirjutas:
Kuidas tollimaksu arvutamine käib? Paned postitöötaja antud paberilehele oma andmed kirja ja maksad ära nii palju kui nad küsivad? Selle http://www.emta.ee/?id=2763 järgi justkui tunduks, et tollimaks on 3,5% või ma sain asjast väga valesti aru? Kas postikulu arvatakse kauba hinna hulka?

http://www.baka.ee/foorum/viewtopic.php?p=40460&highlight=#40460

Teenustasu on nüüd vist kõrgem, mingi 100 EEK.

(tere ka.)

_________________
It is easier to imagine the end of the world than the end of capitalism. -- nüüd saadaval ka eesti keeles
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 23:27:54 vasta tsitaadiga

Kui tahate mängu lihtsalt oma käega läbi proovida aga ei viitsi mälukaarti koguaeg vahetada või DSi kinni ja tööle käivitada või ei julge raha kulutada mängu peale mis paistab äge, aga ei tea sellest midagi, siis küsige mult DS emulaator(Kellel siis veel ei ole), ise olen juba 16 mängu läbi proovinud ja kõik töötavad, mõnel mängul on vaid paar Graafilist Glitchi, siis mõnel on soundi glitchid või siis mäng jõnksutab, aga sellegi poolest saad vaadata mida mäng endast kujutab ilma et peaksid DSi tööle-kinni klõpsima, Micro SD kaarti edasi tagasi vahetama ja muud aega raiskama.

Mängud mis ma proovinud olen:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 08:27:25 vasta tsitaadiga

ma kasutan ka emulaatorit et mänge proovida.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
juurastaja
HV kasutaja
juurastaja

liitunud: 07.12.2003




sõnum 31.01.2008 11:44:03 vasta tsitaadiga

minu asjad nüüd siis müüdud
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 16:55:50 vasta tsitaadiga

wow mul tuli täna ds ära ning arvan et homme peaksin r4 ka kätte saama.

päris mugav on ds-i käes hoida,
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2008 17:52:52 vasta tsitaadiga

mh...Miks minul ei või mugav olla.

R ja L võiksid olla rohkem "keskel", pean näppe väänama et R ja L'i kätte saada.
Ülejäänud nupud on ok.


Alustasin täna Trace Memory't.
Tetris DS on parim hetkel mida mänginud.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 00:48:39 vasta tsitaadiga

freetime1 kirjutas:
wow mul tuli täna ds ära ning arvan et homme peaksin r4 ka kätte saama.

päris mugav on ds-i käes hoida,


DS foorumis on kirjaviga: "kaardid" ---> "Kaardid". Riivab silma!

Pusna kirjutas:
Alustasin täna Trace Memory't.

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 08:24:55 vasta tsitaadiga

Flacko on Dsfanboy.com'is icon_smile.gif

http://www.dsfanboy.com/

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 09:03:08 vasta tsitaadiga

djdevon kirjutas:
freetime1 kirjutas:
wow mul tuli täna ds ära ning arvan et homme peaksin r4 ka kätte saama.

päris mugav on ds-i käes hoida,


DS foorumis on kirjaviga: "kaardid" ---> "Kaardid". Riivab silma!

Pusna kirjutas:
Alustasin täna Trace Memory't.

thumbs_up.gif



kirjaviga sai ära parandatud icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marko
HV Guru
marko

liitunud: 06.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 14:28:14 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Flacko on Dsfanboy.com'is icon_smile.gif

http://www.dsfanboy.com/


täitsa tore ju, aga millega need pildid sai tehtud? Oleks ikka võinud natuke selgemad saata. icon_razz1.gif
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 161
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 01.02.2008 15:22:26 vasta tsitaadiga

Webcamiga :$ Mul ei ole fotikat srry. Nüüd küll on, kuid see on sõbra oma.
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2008 18:18:57 vasta tsitaadiga

Sain just Duke3D DS'5 t--3e , cool on.
Vanad ajad tulevad meelde.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 01.02.2008 22:08:09 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Flacko on Dsfanboy.com'is icon_smile.gif

http://www.dsfanboy.com/

Täpsem aadress: http://www.dsfanboy.com/2008/01/31/show-and-tell-all-around-the-world/

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 15:25:57 vasta tsitaadiga

Ma ei saa kuidagi subtiitreid dpg failidele.
Soovitage midagi.

Proovin siin batchDPG 144'jaga, kuid viskab errori. Käseb codeceid õigeid panna aga ffdshow on mul peal ja rohkem ei oska midagi lisada.
Damn.


Edit: kellelgi R4'ja või mõnd muud flashcarti on müüa?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 02.02.2008 18:56:33 vasta tsitaadiga

M3rcury kirjutas:
Kui tahate mängu lihtsalt oma käega läbi proovida aga ei viitsi mälukaarti koguaeg vahetada või DSi kinni ja tööle käivitada või ei julge raha kulutada mängu peale mis paistab äge, aga ei tea sellest midagi, siis küsige mult DS emulaator(Kellel siis veel ei ole), ise olen juba 16 mängu läbi proovinud ja kõik töötavad, mõnel mängul on vaid paar Graafilist Glitchi, siis mõnel on soundi glitchid või siis mäng jõnksutab, aga sellegi poolest saad vaadata mida mäng endast kujutab ilma et peaksid DSi tööle-kinni klõpsima, Micro SD kaarti edasi tagasi vahetama ja muud aega raiskama.
[/spoiler]


Pigem minge DGEMU.COM foorumisse. Asjalik ja teemaga kursis olev rahvas.




EBA Swingin tasemel on Jumpin' Jack Flash ikka tõeline lits...2 päeva tagunud, nüüd lõpuks paistab silmapiiril läbimurre.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 20:09:32 vasta tsitaadiga

Mängisin ca 2h Trace Memory't (AKA Another Code:Two Memories).
Jõudsin chapter 3'e. Väga hea ja kaasakiskuv on siiani olnud.
Puzzled on vägagi normaalsed imo, pole rasked, pigem kergemapoolsed kuid samas nö väljakutsuvad.

Soovitan mängu. Kuid hoiatan et olen point and click mängusõber.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 20:56:55 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Mängisin ca 2h Trace Memory't (AKA Another Code:Two Memories).
Jõudsin chapter 3'e. Väga hea ja kaasakiskuv on siiani olnud.
Puzzled on vägagi normaalsed imo, pole rasked, pigem kergemapoolsed kuid samas nö väljakutsuvad.

Soovitan mängu. Kuid hoiatan et olen point and click mängusõber.


Pigema labaselt lihtsad!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 21:37:47 vasta tsitaadiga

Minule näiteks meeldib mängu ilma jänni jäämata ja peatusteta mängida.
Niiet täiesti vaieldav.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 22:31:54 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Minule näiteks meeldib mängu ilma jänni jäämata ja peatusteta mängida.
Niiet täiesti vaieldav.


Jah, kuid mängu poole tunniga läbi mängida pole ka eriline rõõm!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2008 23:10:42 vasta tsitaadiga

Ma ei usu et sa poole tunniga mängu läbi mängid.
_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 03.02.2008 00:45:05 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Ma ei usu et sa poole tunniga mängu läbi mängid.
Poole tunniga läbimist takistas juba ajsaolu, et intro ise kestis terve igaviku icon_smile.gif
ToM oli nauditav ja ka mulle meeldis, et puzzlede lahendused olid pigem mõistlikud ning asja polnud liiga haigeks aetud (Proovige Touch Detective, kus lahendamine muutus pigem pikslijahiks). Lühike ta oli tõesti, aga seal oli paar väga mõnusat ja üllatava lahendusega ülesannet, milles oli mõeldud Out of the Box ning kasutati konsooli füüsikalisi omadusi. Nimelt kahepoolse ... tahvli ülesanne oli täielik pärl, mis juba ise on väärt mängu mängimiseks. Tegin selle kaks korda läbi, sest esimesel korral olin unustanud mingi asja märkamata ning see vaene kummitus pidi mängu lõpus sinna majja chillima jääma.

Kahjuks ei kandunud Trace of the Memories vaimustus edasi Hotel Dusk'le ja see mul hosteli fuajeega piirduski ning jäi ootama oma aega. Liiga palju müstilist story't tekkis ümber ja seda tüüpi questid ammendusid tolleks hetkeks.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 03.02.2008 00:53:25 vasta tsitaadiga

Hmh..müüsin DS'i maha just sellepärast, et ei leidnud enam mänge mis oleks huvitavad.
Proovisin läbi ~70 romi, vaid Ace Attorney seeria oli mängitav lõppude lõpuks. (Mario Kart oli põnev kuni Onlines hakkasid sattuma cheaterite vahele)
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 01:06:30 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Ma ei usu et sa poole tunniga mängu läbi mängid.


Ohe.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 11:03:52 vasta tsitaadiga

terry kirjutas:
Pusna kirjutas:
Ma ei usu et sa poole tunniga mängu läbi mängid.
Poole tunniga läbimist takistas juba ajsaolu, et intro ise kestis terve igaviku icon_smile.gif
ToM oli nauditav ja ka mulle meeldis, et puzzlede lahendused olid pigem mõistlikud ning asja polnud liiga haigeks aetud (Proovige Touch Detective, kus lahendamine muutus pigem pikslijahiks). Lühike ta oli tõesti, aga seal oli paar väga mõnusat ja üllatava lahendusega ülesannet, milles oli mõeldud Out of the Box ning kasutati konsooli füüsikalisi omadusi. Nimelt kahepoolse ... tahvli ülesanne oli täielik pärl, mis juba ise on väärt mängu mängimiseks. Tegin selle kaks korda läbi, sest esimesel korral olin unustanud mingi asja märkamata ning see vaene kummitus pidi mängu lõpus sinna majja chillima jääma.

Kahjuks ei kandunud Trace of the Memories vaimustus edasi Hotel Dusk'le ja see mul hosteli fuajeega piirduski ning jäi ootama oma aega. Liiga palju müstilist story't tekkis ümber ja seda tüüpi questid ammendusid tolleks hetkeks.


Ma hetkel just jännis selle kahe tahvli puzzlega.
Saan aru et kuidgi tuleb konsooli kasutada...

Anna hinti, kuid ära spoili.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 13:06:05 vasta tsitaadiga

keegil on ds-il seda simpsons the game-i mänginud?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 03.02.2008 13:14:09 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
terry kirjutas:
Pusna kirjutas:
Ma ei usu et sa poole tunniga mängu läbi mängid.
Poole tunniga läbimist takistas juba ajsaolu, et intro ise kestis terve igaviku icon_smile.gif
ToM oli nauditav ja ka mulle meeldis, et puzzlede lahendused olid pigem mõistlikud ning asja polnud liiga haigeks aetud (Proovige Touch Detective, kus lahendamine muutus pigem pikslijahiks). Lühike ta oli tõesti, aga seal oli paar väga mõnusat ja üllatava lahendusega ülesannet, milles oli mõeldud Out of the Box ning kasutati konsooli füüsikalisi omadusi. Nimelt kahepoolse ... tahvli ülesanne oli täielik pärl, mis juba ise on väärt mängu mängimiseks. Tegin selle kaks korda läbi, sest esimesel korral olin unustanud mingi asja märkamata ning see vaene kummitus pidi mängu lõpus sinna majja chillima jääma.

Kahjuks ei kandunud Trace of the Memories vaimustus edasi Hotel Dusk'le ja see mul hosteli fuajeega piirduski ning jäi ootama oma aega. Liiga palju müstilist story't tekkis ümber ja seda tüüpi questid ammendusid tolleks hetkeks.


Ma hetkel just jännis selle kahe tahvli puzzlega.
Saan aru et kuidgi tuleb konsooli kasutada...

Anna hinti, kuid ära spoili.

Hint: võta mingi pehme lapp ja tee enda DSi mõlemad ekraanipooled sõrmejälgedest nii puhtaks, et lausa läigiks.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 13:19:37 vasta tsitaadiga

Btw kuidas te DS'i (Lite) lahti "voldite"?
Kas jätate enne nõksu või lükkate üle selle jõnksu?
Loodan et saite aru mida mõtlen.


terry, ma ise ka sellele tulnud, aga ikka ei saa aru. Aga kohe proovin uuesti.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
keilakaz
HV vaatleja

liitunud: 23.12.2006




sõnum 03.02.2008 14:02:57 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Btw kuidas te DS'i (Lite) lahti "voldite"?
Kas jätate enne nõksu või lükkate üle selle jõnksu?
Loodan et saite aru mida mõtlen.


terry, ma ise ka sellele tulnud, aga ikka ei saa aru. Aga kohe proovin uuesti.

Ma arvan mingil põhjusel, et üle "jõnksu" lükkamine pole DSile eriti tervislik.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 14:16:28 vasta tsitaadiga

Seda ma arvasingi.

Kuid vastaseljuhul jääb üks ekraanidest minujaoks kahtlase nurga alla.

Üritame siis enne jõnksu ekraani jätta.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terry
Kreisi kasutaja
terry

liitunud: 05.03.2007




sõnum 03.02.2008 14:16:56 vasta tsitaadiga

Pusna kirjutas:
Btw kuidas te DS'i (Lite) lahti "voldite"?
Kas jätate enne nõksu või lükkate üle selle jõnksu?
Loodan et saite aru mida mõtlen.


terry, ma ise ka sellele tulnud, aga ikka ei saa aru. Aga kohe proovin uuesti.
Proovi jah, parema vihje andmine oleks juba mängumõnu spoilimine.
Sellest jõnksust mina ennast häirida pole lasnud, GBA SP'l oli sama lahendus. Pigem ma ei soovita enda konsooli avatuna voodile jätta ja selle peal ööläbi magada. Sain sellest hinge crack'i oma Litele.

_________________
[Puldimurdja soovitab] Retropeldik: Siin on Game Boy kollektsiooni blogipost
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 14:49:21 vasta tsitaadiga

Ma leidsin üleeile ekraanilt surnud piksli (valge, siis vist on surnud pikslile vastupidine). Touchscreenil vasakul ülemises osas.
Esimest korda elus näen vist surnud piksli irl ka ära.
Ma ütleks et surnud pikslid on suhteliselt overrated, mind näiteks ei häiri.

Katsetasin just ka enda aku eluiga.
5h umbes, soundi ja kõige heledama ekraaniga. Mängides muidugi.

Arvasin et kestab vähem.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flacko
Joonistusmaniakk!
Flacko

liitunud: 02.03.2006




sõnum 03.02.2008 16:33:17 vasta tsitaadiga

Minu DSil on umbes 4 või5 surnut pikslit, ka ei häiri need. Milleks vahtida neid surnud pikseid, kui on mäng, mida vahtida?
_________________
Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend!
Kommentaarid: 199 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 166
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 17:01:30 vasta tsitaadiga

Mis seiklusmänge on veel DS'il, (va järgnevad)?
Trace Memory, Touch Detective, Hotel Dusk, Runaway 2, Phoenix Wright...


Ootan täiega professor Laytonit ja Ankhi

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 19:51:55 vasta tsitaadiga

Flacko kirjutas:
Minu DSil on umbes 4 või5 surnut pikslit, ka ei häiri need. Milleks vahtida neid surnud pikseid, kui on mäng, mida vahtida?


Keegi ei vaatagi otseselt surnuid piksleid, need lihtsalt riivavad silma, nagu näpujälg prilliklaasil!

Pusna kirjutas:
Mis seiklusmänge on veel DS'il, (va järgnevad)?
Trace Memory, Touch Detective, Hotel Dusk, Runaway 2, Phoenix Wright...


Myst
Nancy Drew The Deadly Secret Of Olde World Park
Undercover Dual Motives
CSI: Crime Scene Investigation Dark Motives

Coming soon:

Sinking Island
Secret Files: Tunguska (maybe)

Seiklust peaks pakkuma ka:

Lost in Blue (1,2,3)
Dementium - The Ward
Orcs & Elves
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 19:56:48 vasta tsitaadiga

djdevon kirjutas:

Pusna kirjutas:
Mis seiklusmänge on veel DS'il, (va järgnevad)?
Trace Memory, Touch Detective, Hotel Dusk, Runaway 2, Phoenix Wright...


Myst
Nancy Drew The Deadly Secret Of Olde World Park
Undercover Dual Motives
CSI: Crime Scene Investigation Dark Motives

Coming soon:

Sinking Island

+Ankh ja Layton

Tänud. Nüüd on nagu list koostatud mida mängida.
icon_smile.gif

Btw sain ühe NES seikulusmängu DS'ile veel juurde. Milleks on PORTOPIA The Serial Murder Case. Japside versioon sai tõlke.
Hetkel ootavad veel mängimist Shadowgate,Deja Vu ja Uninvited.

Lisaks saab veel seiklusmänge papafuji DS seiklusmängude lehelt

DS on ikka nii tore.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 19:40:31 vasta tsitaadiga

Milline on parim homebrew web browser?

Ja kas seda DS opera browserit on võimalik kuidadi hackida et ei peaks seda slot 2 olema vms..
mul ds opera browseri rom olemas.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 19:43:08 vasta tsitaadiga

freetime1 kirjutas:
Milline on parim homebrew web browser?

Ja kas seda DS opera browserit on võimalik kuidadi hackida et ei peaks seda slot 2 olema vms..
mul ds opera browseri rom olemas.

http://okiwi.blogspot.com/
See vist pidi parim hetkel olema. Aga pole kindel.



PALUN müüge keegi mulle enda flashcart maha.
SLOT-1 võiks olla. ja r4 oleks kõige parem variant vist.
Aga kõik pakkumised on oodatud.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 19:46:55 vasta tsitaadiga

aap mul okiwi olemas aga pole veel katsetanud.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3rcury
HV kasutaja
M3rcury

liitunud: 20.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 19:53:04 vasta tsitaadiga

freetime1 kirjutas:
Milline on parim homebrew web browser?

Ja kas seda DS opera browserit on võimalik kuidadi hackida et ei peaks seda slot 2 olema vms..
mul ds opera browseri rom olemas.


DSOrganize - sel peaks olema browser mis ei vaja slot-2-te

_________________
Youtube: FranticM3rcury
Steam: Frantic M3rcury
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 19:54:42 vasta tsitaadiga

DSOrganize seda ma olen katsetanud ja millegi pärast ta r4 ei tööta tuleb hunnik punast kirja ette kui näiteks neti.ee-sse sisse lähen.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 20:57:32 vasta tsitaadiga

Kellel teist DS wifit võtab? Rääkige mis ruuter/adapter vms teil on.

Minu USB wifi adapterit vist ei võta. Vähemalt kui proovinud olen DS'iga siis annab errori et pole ühendust vms.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 21:49:24 vasta tsitaadiga

minuoma võtab wifit küll, käisin ükskord Koolis DS-iga msn-is.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
djdevon
HV kasutaja
djdevon

liitunud: 15.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2008 22:03:51 vasta tsitaadiga

freetime1 kirjutas:
Milline on parim homebrew web browser?

Ja kas seda DS opera browserit on võimalik kuidadi hackida et ei peaks seda slot 2 olema vms..
mul ds opera browseri rom olemas.


Isegi kui saaks lahti häkkida, poleks sul sellega midagi peale hakata. Isegi lisamäluga on DS Opera praktiliselt kasutu!
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freetime1
HV vaatleja
freetime1

liitunud: 21.01.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2008 00:34:12 vasta tsitaadiga

olgu!

Sain just omale laheda mängu nimega "DS Doom" thumbs_up.gif
(vanad head ajad) icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pusna
HV kasutaja
Pusna

liitunud: 09.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2008 20:19:32 vasta tsitaadiga

Tegin just Trace Memory läbi. Väga hea mäng oli.

Ma ei ütleks et lühike, mul kulus üle 6h mängimiseks.
Samas kui mõnes seiklusmängud PC peal kestavad vaid 9h, on 5-6h mänguaega DS'il minujaoks igati aus.

Nagu kasutaja Terry juba ütles, kasutatakse väga hästi ära kõiki DS'i omadusi. Teeb mängimise eriti funniks.

Annaks 8.5/10

E:
Olen kolm neli päeva TH Proving Groundi mänginud. Jubehea on imo. Meenutab Playstationi aegu kui sellel sai THPS4'ja päevad läbi mängitud.

_________________
haiguise
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [NDS] Nintendo DS arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.