Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls 4: Oblivion. märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 87, 88, 89  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 17:02:47 vasta tsitaadiga

Mirkel kirjutas:
xtriz kirjutas:
No kui on kerge, nihuta seda slaiderit paremale, siis vaevalt on icon_razz.gif

samas see, et sa seda kolli 5 korra asemel 25 korda taod, ei tee mängu nüüd huvitavamaks... icon_rolleyes.gif


Mul on see mäng slaider põhjas läbi tehtud. Mõttetu on. Monsterid tahavad lihtsalt rohkem lakse saada pole midagi keerulisemat.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.01.2008 18:06:32 vasta tsitaadiga

Ja kui slaider oli põhjas, siis Oblivion oli stock? Mingit ime-moodi polnud jälle peal?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 18:32:23 vasta tsitaadiga

Sakurai, beer_yum.gif oled liialt palju tarbinud ? Stockiga nüüd küll see slaider põhjas võiks nimetada peaaegu võimatuks, sest peale selle sinu nimetatud argumendi, et pead vastaseid rohkem peksma saad ka ise laksuga/kahega surma.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Megadux
HV kasutaja
Megadux

liitunud: 17.10.2005




sõnum 24.01.2008 20:18:09 vasta tsitaadiga

Jah 100%-sel raskusastmel on vastase löögid kuus korda tugevamad ja sinu löögid kuus korda nõrgemad - http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:The_Hardest_Difficulty_Strategy_Guide
Raske uskuda, et kasutaja Sakurai mängu nii läbi tegi et seda ei märganud. Selline raskusaste eeldab totaalselt erinevat mängustiili (blokkimine tuleb kohe ära unustada sest see on surmav) ja on ilmselt erakordselt raske, sest näiteks minu level 39 tegelane peab maksimaalse mõõgaskilli ja maksimaalse jõuga Perfect Madness Swordiga Ogrele oma paarkümmend matsu andma enne kui see kokku kukub. Seda siis keskmise raskusastme juures. Maksimaalsel raskusastmel tuleks siis 6x20=120 matsu icon_eek.gif . Ise tohiks seejuures vast mingi 6 lööki sisse saada.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 20:19:10 vasta tsitaadiga

Lisage raskust sellega et kolle on lihtsalt erinevaid ja rohkem. Ise olen suht tugeva karakteriga Francescos modiga pähe saand korduvalt. Võib olla juhus, kui 5 punast mehikest(dremora armoriga), paar spider daedrat, mignit x-võlurit ja muud rahvast tuleb korraga oblivion gates peale. Ja nii iganurga peal. beer_yum.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 24.01.2008 21:38:01 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Lisage raskust sellega et kolle on lihtsalt erinevaid ja rohkem. Ise olen suht tugeva karakteriga Francescos modiga pähe saand korduvalt. Võib olla juhus, kui 5 punast mehikest(dremora armoriga), paar spider daedrat, mignit x-võlurit ja muud rahvast tuleb korraga oblivion gates peale. Ja nii iganurga peal. beer_yum.gif


Neil Oblivioni levelitel aitab muidugi ka lihtsalt läbi jooksmine icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 21:44:35 vasta tsitaadiga

mul karakter ei jaksa joosta...speed halb. eriti kui kedagi kaitsma peab..ühes gates pidi farwili counti poega kaitsma
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.01.2008 21:47:20 vasta tsitaadiga

Vaheta Heavy Armor Light Armori vastu ja pane relvad ära, kui kiiremini joosta tahad!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 21:48:26 vasta tsitaadiga

kui mul maja oleks, kuhu relvi panna siis...suht väärtuslik kraam kaasas. Francesco modiga maksavad osad daedric relvad 5000.- beer_yum.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 24.01.2008 21:59:16 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
mul karakter ei jaksa joosta...speed halb. eriti kui kedagi kaitsma peab..ühes gates pidi farwili counti poega kaitsma


Level madal või, et speed nadi? Mul speed 88(level 36) ja lippab nii kähku et hobust pole tarviski icon_biggrin.gif.

flameas kirjutas:
kui mul maja oleks, kuhu relvi panna siis...suht väärtuslik kraam kaasas. Francesco modiga maksavad osad daedric relvad 5000.- beer_yum.gif


Kusjuures igasuguste mod-ideta maksavad mõned relvad ka 10+k raha thumbs_up.gif.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 22:01:32 vasta tsitaadiga

tean jah. mingi suht nõrk axe on mingi 13k imperial city relva poes thumbs_up.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 22:14:50 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
tean jah. mingi suht nõrk axe on mingi 13k imperial city relva poes thumbs_up.gif


Poed on ülehinnatud hindadega, kui merchant lvl 100 on, siis saad õiglase hinnaga.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.01.2008 22:19:06 vasta tsitaadiga

Aga Blunt on üldse väga kahtlane asi, mille attack ei ole üldsegi nii hea kui pooltel mõõkadel. Valiks ikka ennem mõõga kui kirve!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 24.01.2008 22:25:25 vasta tsitaadiga

Aga kui roleplay peale mõtelda? Järsku on mul Nord, kes on õppinud kargel põhjamaal jälestama mõõkasid? Ma olen taoline vennike. Tegelikult peaksin ma kandma mõnusat karvast armorit ja üht massiivset kirvest. Kuid teed on läinud veidikene teisiti icon_rolleyes.gif Whoops.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 23:07:00 vasta tsitaadiga

Keegi mingit kena armori modi oskab soovitada? Oleks vaja miskit kena, punase-musta-kuldsega heavy armorit. Ülla rüütli jaoks icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olav
HV vaatleja

liitunud: 02.09.2007




sõnum 24.01.2008 23:14:46 vasta tsitaadiga

Tee main quest läbi, saad dragon armori mis kah parasjagu kuldne icon_smile.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.01.2008 23:17:04 vasta tsitaadiga

Windslore kirjutas:
Aga kui roleplay peale mõtelda? Järsku on mul Nord, kes on õppinud kargel põhjamaal jälestama mõõkasid? Ma olen taoline vennike. Tegelikult peaksin ma kandma mõnusat karvast armorit ja üht massiivset kirvest. Kuid teed on läinud veidikene teisiti :roll: Whoops.


Sõrmuste Isandast see kuradi päkapikk? Tal oli kirves, millega ta tuli toime ka! Aga nii palju, kui mina nende kirvestega vehkinud olen, on mõõk ikkagi efektiivsem olnud... Tundub, et mängu kõige esimene löök kirvega on kordi nõrgem kui esimene löök mõõgaga.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2008 23:41:26 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Keegi mingit kena armori modi oskab soovitada? Oleks vaja miskit kena, punase-musta-kuldsega heavy armorit. Ülla rüütli jaoks icon_razz.gif


Elven Light Armor on punane/kuldne. Mõõga ja nuia asemel kasuta daggerit ja vibu icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 24.01.2008 23:44:29 vasta tsitaadiga

Miks just täägi ja vibu?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 00:38:52 vasta tsitaadiga

Tääk käib vintpüssi otsa. Sest sneak attack 3x dmg kaugelt või 6x dmg lähedalt selja tagant on IMO parim.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.01.2008 01:15:49 vasta tsitaadiga

No kirvega, mõõgaga jne seljatagant lüüa on ka 6x dmg. Nii et küsin uuesti -
peppitina kirjutas:
Miks just täägi ja vibu?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xtriz
Kreisi kasutaja
xtriz

liitunud: 21.07.2007




sõnum 25.01.2008 01:25:06 vasta tsitaadiga

Dagger on eesti keeles pistoda, mitte tääg. icon_idea.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 01:38:07 vasta tsitaadiga

peppitina, pistoda koos tugeva enchanti + poisoniga teeb imet, kuid seda kasutad harva. 95% juhtudel ikka sneak attack vibu, tapad vastaseid ise märkamatuks jäädes (ei ole neid combati olukordi kogu aeg, näiteks Ayleid varemetes siis jääb vahest mingi bug ja mingi koll jääb sind igavesti taga ajama ja seetõttu ei saa sa waiti panna ega ka quick travelit teha).
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 25.01.2008 01:53:46 vasta tsitaadiga

xtriz kirjutas:
Dagger on eesti keeles pistoda, mitte tääg. icon_idea.gif

Lause point jääb samaks.

heretic666, sa räägid nagu minul 95% juhtudest vibukillid... olen mängus ainult 1 roti vibuga surnuks kütnud. Ei meeldinud.
Bugi kohta ei oska midagi öelda... kui et tee tihti quicksave'i!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 12:18:54 vasta tsitaadiga

Kurjad keeled räägivad, et quicksave ei ole hea asi, võib ise just puuke tekitada. Automaatseks salvestamiseks kasutage kas Streamline-i, mis kohandab Oblivioni seadeid on-the-fly su soovitud kaardisagedusele vastavaks (ja võimaldab automiatiseeritud salvestamise) või üht spets ajastatud seivijullat, mil nimeks "Safetynet" vms.
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 25.01.2008 12:57:08 vasta tsitaadiga

Yep, quicksave võib lambist sul selle save faili ära corruptida, endal on kaks korda 30h jooksul nii olnud.
Lihtsam on Esc > Save .. nii on kindel.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2008 13:12:53 vasta tsitaadiga

Need kurjad keeled rääkisid küll midagi scriptidega seoses, aga noh, Streamline teeb seda esc-save asja automaatselt.
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2008 02:39:51 vasta tsitaadiga

iDemon kirjutas:
Yep, quicksave võib lambist sul selle save faili ära corruptida, endal on kaks korda 30h jooksul nii olnud.
Lihtsam on Esc > Save .. nii on kindel.


oblivion 4 korda läbi mängitud, kõik quicksavega ning mingit probleemi pole olnud O.o
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirkel
HV veteran
Mirkel

liitunud: 25.08.2004




sõnum 26.01.2008 02:44:13 vasta tsitaadiga

mul kunagi ammu keppis ka selle quicksavega. päris mitu tundi gameplayd läks kaduma. icon_neutral.gif
praegu on korras olnud. pätsid parandasid ära ma arvan. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 26.01.2008 19:22:17 vasta tsitaadiga

Hazar kirjutas:
iDemon kirjutas:
Yep, quicksave võib lambist sul selle save faili ära corruptida, endal on kaks korda 30h jooksul nii olnud.
Lihtsam on Esc > Save .. nii on kindel.


oblivion 4 korda läbi mängitud, kõik quicksavega ning mingit probleemi pole olnud O.o

sama siin... icon_confused.gif läbi pole, aga ~90h mängimist
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 11:40:19 vasta tsitaadiga

Vähe olete mänginud siis, poisid icon_biggrin.gif
Korra juhtus mul nii, et nii quicksave kui ka autosave lendas vastu taevast, kõva mitu tundi mänguaega läks kaotsi (Kui panin load game quicksavele, viskas "needs to close" ette ja autosavel polnud isegi pealkirja, lihtsalt sidekriips ja date aega ka polnud icon_confused.gif )
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil14
HV Guru
Evil14

liitunud: 25.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 12:06:30 vasta tsitaadiga

Oblivion tavaliselt naelutab mind mitmeks tunniks arvutitaha... isegi varsti mingi üle 90h kobedat mänguaega ära pelitud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 225 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 12:38:13 vasta tsitaadiga

Hetkel tegelen ühe armori nikerdamisega. See saab nimeks "Paladin of Dibella"
www.zone.ee/jansza/reportcen.JPG - kõige uuem pildike sellest

_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 27.01.2008 14:12:59 vasta tsitaadiga

Kiidan heaks icon_lol.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.01.2008 20:01:48 vasta tsitaadiga

Enchant külge? Saadad ringlusesse?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 20:11:18 vasta tsitaadiga

Arvan, et enchandiks tuleb mingi 1x nädalas resurrect. THE POWER OF LOVE Ja minu skillide juures läheb selle valmimiseks veel suht kaua...
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.01.2008 20:33:06 vasta tsitaadiga

Mis asi see resurrect on?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 20:41:34 vasta tsitaadiga

Surnuist äratamine, ellu tagasi toomine - vali mõni seletus...
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Windslore
HV veteran

liitunud: 09.09.2006




sõnum 27.01.2008 21:25:45 vasta tsitaadiga

Aga kas keegi siis oma mode ei viitsi jagaga mõne Nestea või suure Kalevi šokolaadi eest?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.01.2008 22:10:49 vasta tsitaadiga

Oota, mismoodi see toimib ka? Ma olen seda kasutanud, aga ma ei n2e mingit muutust. Vaenlane sureb 2ra, siis 2ratad uuesti ellu, et edasi v6idelda? On see ikka sama asi, mis Undead vms?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2008 22:20:19 vasta tsitaadiga

See olekski nagu see konsoolikäsklus, aga peamise eesmärgiga äratada langenud süütuid tegelasi.
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peppitina
HV kasutaja
peppitina

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.01.2008 23:36:48 vasta tsitaadiga

Ok, Imeravitseja. Pilt selge! Proovin mõne kollile elu sisse puhuda, kui võimalus tekib.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sushimees
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2004




sõnum 28.01.2008 16:46:38 vasta tsitaadiga

Dumbass kirjutas:
Hetkel tegelen ühe armori nikerdamisega. See saab nimeks "Paladin of Dibella"
www.zone.ee/jansza/reportcen.JPG - kõige uuem pildike sellest


Ma nimetaks seda "Paladin of Boobies".
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 28.01.2008 16:58:41 vasta tsitaadiga

sushimees kirjutas:
Dumbass kirjutas:
Hetkel tegelen ühe armori nikerdamisega. See saab nimeks "Paladin of Dibella"
www.zone.ee/jansza/reportcen.JPG - kõige uuem pildike sellest


Ma nimetaks seda "Paladin of Boobies".


Naljamees, või mis? eusa_think.gif
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 22:47:03 vasta tsitaadiga

No ega ta väga kaugel õigest asjast polegi. Esialgu alustasin ma seda projekti ühe foorumi tarvis, kus armastatakse rindu ja muud sellist. Sel jäävad lõpuks igasugused privaatosad natukene näha, niiet päris laiemale ringile see ikka ei sobi...
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2008 23:17:24 vasta tsitaadiga

Tee ikka selline ka kus "privaatosad" kaetud. Minu meelest lame kui vastupidi. Seksika armori vastu, mis näiteks mu companionil (mõnel oblvioni kenamal naisel, kenasi naisi otsi mängus tikutulega) seal on, pole mul midagi. Veidike mängu huvitavamaks.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hazar
Kreisi kasutaja
Hazar

liitunud: 24.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2008 11:11:19 vasta tsitaadiga

Täna uurisin kuidas oblivioni ise asju teha saab, meshiga sain hakkama kuid tekstuuriga mingi jama (UVW paigast ära).. äkki on kellelgi kogemusi?


failid
mõõga leiab keset IC Arboretumi
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
E90
HV kasutaja

liitunud: 30.10.2007




sõnum 03.02.2008 02:05:18 vasta tsitaadiga

Sai kah oblivion installitud, ning kas keegi oskab soovitada häid graafikat paremaks tegevaid mode? Mis teeks mängu veel ilusamaks. Ning mõned parimad gameplay-d paremaks muutvad modid? Et ühesõanga mis peaksin maksimaalse mänguelamuse jaoks tõmbama?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sakurai
HV veteran
Sakurai

liitunud: 31.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 02:39:29 vasta tsitaadiga

Palun vaata paar lehte tagasi.Siin on neid mode piisavalt postitatud. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dumbass
HV kasutaja
Dumbass

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2008 11:16:31 vasta tsitaadiga

Enne kui sa oma Oblivionilt süütuse võtad, mängi ta ikka niisama läbi.
_________________
Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga icon_biggrin.gif).
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elder Scrolls 4: Oblivion. mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 76, 77, 78 ... 87, 88, 89  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.