|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
24.01.2008 17:02:47
|
|
|
| Mirkel kirjutas: |
| xtriz kirjutas: |
No kui on kerge, nihuta seda slaiderit paremale, siis vaevalt on  |
samas see, et sa seda kolli 5 korra asemel 25 korda taod, ei tee mängu nüüd huvitavamaks...  |
Mul on see mäng slaider põhjas läbi tehtud. Mõttetu on. Monsterid tahavad lihtsalt rohkem lakse saada pole midagi keerulisemat.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
24.01.2008 18:06:32
|
|
|
| Ja kui slaider oli põhjas, siis Oblivion oli stock? Mingit ime-moodi polnud jälle peal?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.01.2008 18:32:23
|
|
|
Sakurai, oled liialt palju tarbinud ? Stockiga nüüd küll see slaider põhjas võiks nimetada peaaegu võimatuks, sest peale selle sinu nimetatud argumendi, et pead vastaseid rohkem peksma saad ka ise laksuga/kahega surma.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Megadux
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2005
|
24.01.2008 20:18:09
|
|
|
Jah 100%-sel raskusastmel on vastase löögid kuus korda tugevamad ja sinu löögid kuus korda nõrgemad - http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:The_Hardest_Difficulty_Strategy_Guide
Raske uskuda, et kasutaja Sakurai mängu nii läbi tegi et seda ei märganud. Selline raskusaste eeldab totaalselt erinevat mängustiili (blokkimine tuleb kohe ära unustada sest see on surmav) ja on ilmselt erakordselt raske, sest näiteks minu level 39 tegelane peab maksimaalse mõõgaskilli ja maksimaalse jõuga Perfect Madness Swordiga Ogrele oma paarkümmend matsu andma enne kui see kokku kukub. Seda siis keskmise raskusastme juures. Maksimaalsel raskusastmel tuleks siis 6x20=120 matsu . Ise tohiks seejuures vast mingi 6 lööki sisse saada.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
24.01.2008 20:19:10
|
|
|
Lisage raskust sellega et kolle on lihtsalt erinevaid ja rohkem. Ise olen suht tugeva karakteriga Francescos modiga pähe saand korduvalt. Võib olla juhus, kui 5 punast mehikest(dremora armoriga), paar spider daedrat, mignit x-võlurit ja muud rahvast tuleb korraga oblivion gates peale. Ja nii iganurga peal.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olav
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2007
|
24.01.2008 21:38:01
|
|
|
| flameas kirjutas: |
Lisage raskust sellega et kolle on lihtsalt erinevaid ja rohkem. Ise olen suht tugeva karakteriga Francescos modiga pähe saand korduvalt. Võib olla juhus, kui 5 punast mehikest(dremora armoriga), paar spider daedrat, mignit x-võlurit ja muud rahvast tuleb korraga oblivion gates peale. Ja nii iganurga peal.  |
Neil Oblivioni levelitel aitab muidugi ka lihtsalt läbi jooksmine
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
24.01.2008 21:44:35
|
|
|
| mul karakter ei jaksa joosta...speed halb. eriti kui kedagi kaitsma peab..ühes gates pidi farwili counti poega kaitsma
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
24.01.2008 21:47:20
|
|
|
| Vaheta Heavy Armor Light Armori vastu ja pane relvad ära, kui kiiremini joosta tahad!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
24.01.2008 21:48:26
|
|
|
kui mul maja oleks, kuhu relvi panna siis...suht väärtuslik kraam kaasas. Francesco modiga maksavad osad daedric relvad 5000.-
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olav
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2007
|
24.01.2008 21:59:16
|
|
|
| flameas kirjutas: |
| mul karakter ei jaksa joosta...speed halb. eriti kui kedagi kaitsma peab..ühes gates pidi farwili counti poega kaitsma |
Level madal või, et speed nadi? Mul speed 88(level 36) ja lippab nii kähku et hobust pole tarviski .
| flameas kirjutas: |
kui mul maja oleks, kuhu relvi panna siis...suht väärtuslik kraam kaasas. Francesco modiga maksavad osad daedric relvad 5000.-  |
Kusjuures igasuguste mod-ideta maksavad mõned relvad ka 10+k raha .
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
24.01.2008 22:01:32
|
|
|
tean jah. mingi suht nõrk axe on mingi 13k imperial city relva poes
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.01.2008 22:14:50
|
|
|
| flameas kirjutas: |
tean jah. mingi suht nõrk axe on mingi 13k imperial city relva poes  |
Poed on ülehinnatud hindadega, kui merchant lvl 100 on, siis saad õiglase hinnaga.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
24.01.2008 22:19:06
|
|
|
| Aga Blunt on üldse väga kahtlane asi, mille attack ei ole üldsegi nii hea kui pooltel mõõkadel. Valiks ikka ennem mõõga kui kirve!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Windslore
HV veteran
liitunud: 09.09.2006
|
24.01.2008 22:25:25
|
|
|
Aga kui roleplay peale mõtelda? Järsku on mul Nord, kes on õppinud kargel põhjamaal jälestama mõõkasid? Ma olen taoline vennike. Tegelikult peaksin ma kandma mõnusat karvast armorit ja üht massiivset kirvest. Kuid teed on läinud veidikene teisiti Whoops.
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
24.01.2008 23:07:00
|
|
|
Keegi mingit kena armori modi oskab soovitada? Oleks vaja miskit kena, punase-musta-kuldsega heavy armorit. Ülla rüütli jaoks
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olav
HV vaatleja
liitunud: 02.09.2007
|
24.01.2008 23:14:46
|
|
|
Tee main quest läbi, saad dragon armori mis kah parasjagu kuldne
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
24.01.2008 23:17:04
|
|
|
| Windslore kirjutas: |
| Aga kui roleplay peale mõtelda? Järsku on mul Nord, kes on õppinud kargel põhjamaal jälestama mõõkasid? Ma olen taoline vennike. Tegelikult peaksin ma kandma mõnusat karvast armorit ja üht massiivset kirvest. Kuid teed on läinud veidikene teisiti :roll: Whoops. |
Sõrmuste Isandast see kuradi päkapikk? Tal oli kirves, millega ta tuli toime ka! Aga nii palju, kui mina nende kirvestega vehkinud olen, on mõõk ikkagi efektiivsem olnud... Tundub, et mängu kõige esimene löök kirvega on kordi nõrgem kui esimene löök mõõgaga.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
24.01.2008 23:41:26
|
|
|
| flameas kirjutas: |
Keegi mingit kena armori modi oskab soovitada? Oleks vaja miskit kena, punase-musta-kuldsega heavy armorit. Ülla rüütli jaoks  |
Elven Light Armor on punane/kuldne. Mõõga ja nuia asemel kasuta daggerit ja vibu .
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
24.01.2008 23:44:29
|
|
|
| Miks just täägi ja vibu?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.01.2008 00:38:52
|
|
|
| Tääk käib vintpüssi otsa. Sest sneak attack 3x dmg kaugelt või 6x dmg lähedalt selja tagant on IMO parim.
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
25.01.2008 01:15:49
|
|
|
No kirvega, mõõgaga jne seljatagant lüüa on ka 6x dmg. Nii et küsin uuesti -
| peppitina kirjutas: |
| Miks just täägi ja vibu? |
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
xtriz
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.07.2007
|
25.01.2008 01:25:06
|
|
|
Dagger on eesti keeles pistoda, mitte tääg.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
25.01.2008 01:38:07
|
|
|
| peppitina, pistoda koos tugeva enchanti + poisoniga teeb imet, kuid seda kasutad harva. 95% juhtudel ikka sneak attack vibu, tapad vastaseid ise märkamatuks jäädes (ei ole neid combati olukordi kogu aeg, näiteks Ayleid varemetes siis jääb vahest mingi bug ja mingi koll jääb sind igavesti taga ajama ja seetõttu ei saa sa waiti panna ega ka quick travelit teha).
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
25.01.2008 01:53:46
|
|
|
| xtriz kirjutas: |
Dagger on eesti keeles pistoda, mitte tääg.  |
Lause point jääb samaks.
heretic666, sa räägid nagu minul 95% juhtudest vibukillid... olen mängus ainult 1 roti vibuga surnuks kütnud. Ei meeldinud.
Bugi kohta ei oska midagi öelda... kui et tee tihti quicksave'i!
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
25.01.2008 12:18:54
|
|
|
Kurjad keeled räägivad, et quicksave ei ole hea asi, võib ise just puuke tekitada. Automaatseks salvestamiseks kasutage kas Streamline-i, mis kohandab Oblivioni seadeid on-the-fly su soovitud kaardisagedusele vastavaks (ja võimaldab automiatiseeritud salvestamise) või üht spets ajastatud seivijullat, mil nimeks "Safetynet" vms.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
25.01.2008 12:57:08
|
|
|
Yep, quicksave võib lambist sul selle save faili ära corruptida, endal on kaks korda 30h jooksul nii olnud.
Lihtsam on Esc > Save .. nii on kindel.
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
25.01.2008 13:12:53
|
|
|
Need kurjad keeled rääkisid küll midagi scriptidega seoses, aga noh, Streamline teeb seda esc-save asja automaatselt.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
26.01.2008 02:39:51
|
|
|
| iDemon kirjutas: |
Yep, quicksave võib lambist sul selle save faili ära corruptida, endal on kaks korda 30h jooksul nii olnud.
Lihtsam on Esc > Save .. nii on kindel. |
oblivion 4 korda läbi mängitud, kõik quicksavega ning mingit probleemi pole olnud O.o
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirkel
HV veteran

liitunud: 25.08.2004
|
26.01.2008 02:44:13
|
|
|
mul kunagi ammu keppis ka selle quicksavega. päris mitu tundi gameplayd läks kaduma.
praegu on korras olnud. pätsid parandasid ära ma arvan.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
26.01.2008 19:22:17
|
|
|
| Hazar kirjutas: |
| iDemon kirjutas: |
Yep, quicksave võib lambist sul selle save faili ära corruptida, endal on kaks korda 30h jooksul nii olnud.
Lihtsam on Esc > Save .. nii on kindel. |
oblivion 4 korda läbi mängitud, kõik quicksavega ning mingit probleemi pole olnud O.o |
sama siin... läbi pole, aga ~90h mängimist
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006
|
27.01.2008 11:40:19
|
|
|
Vähe olete mänginud siis, poisid
Korra juhtus mul nii, et nii quicksave kui ka autosave lendas vastu taevast, kõva mitu tundi mänguaega läks kaotsi (Kui panin load game quicksavele, viskas "needs to close" ette ja autosavel polnud isegi pealkirja, lihtsalt sidekriips ja date aega ka polnud )
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Evil14
HV Guru

liitunud: 25.02.2004
|
27.01.2008 12:06:30
|
|
|
Oblivion tavaliselt naelutab mind mitmeks tunniks arvutitaha... isegi varsti mingi üle 90h kobedat mänguaega ära pelitud.
|
|
| Kommentaarid: 225 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
27.01.2008 12:38:13
|
|
|
Hetkel tegelen ühe armori nikerdamisega. See saab nimeks "Paladin of Dibella"
www.zone.ee/jansza/reportcen.JPG - kõige uuem pildike sellest
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Windslore
HV veteran
liitunud: 09.09.2006
|
27.01.2008 14:12:59
|
|
|
Kiidan heaks
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
27.01.2008 20:01:48
|
|
|
| Enchant külge? Saadad ringlusesse?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
27.01.2008 20:11:18
|
|
|
Arvan, et enchandiks tuleb mingi 1x nädalas resurrect. THE POWER OF LOVE Ja minu skillide juures läheb selle valmimiseks veel suht kaua...
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
27.01.2008 20:33:06
|
|
|
| Mis asi see resurrect on?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
27.01.2008 20:41:34
|
|
|
Surnuist äratamine, ellu tagasi toomine - vali mõni seletus...
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Windslore
HV veteran
liitunud: 09.09.2006
|
27.01.2008 21:25:45
|
|
|
| Aga kas keegi siis oma mode ei viitsi jagaga mõne Nestea või suure Kalevi okolaadi eest?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
27.01.2008 22:10:49
|
|
|
| Oota, mismoodi see toimib ka? Ma olen seda kasutanud, aga ma ei n2e mingit muutust. Vaenlane sureb 2ra, siis 2ratad uuesti ellu, et edasi v6idelda? On see ikka sama asi, mis Undead vms?
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
27.01.2008 22:20:19
|
|
|
See olekski nagu see konsoolikäsklus, aga peamise eesmärgiga äratada langenud süütuid tegelasi.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
peppitina
HV kasutaja

liitunud: 22.08.2007
|
27.01.2008 23:36:48
|
|
|
| Ok, Imeravitseja. Pilt selge! Proovin mõne kollile elu sisse puhuda, kui võimalus tekib.
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sushimees
HV kasutaja
liitunud: 21.05.2004
|
28.01.2008 16:46:38
|
|
|
Ma nimetaks seda "Paladin of Boobies".
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iDemon
HV Guru

liitunud: 03.11.2006
|
28.01.2008 16:58:41
|
|
|
| sushimees kirjutas: |
Ma nimetaks seda "Paladin of Boobies". |
Naljamees, või mis?
|
|
| Kommentaarid: 122 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
28.01.2008 22:47:03
|
|
|
No ega ta väga kaugel õigest asjast polegi. Esialgu alustasin ma seda projekti ühe foorumi tarvis, kus armastatakse rindu ja muud sellist. Sel jäävad lõpuks igasugused privaatosad natukene näha, niiet päris laiemale ringile see ikka ei sobi...
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
28.01.2008 23:17:24
|
|
|
| Tee ikka selline ka kus "privaatosad" kaetud. Minu meelest lame kui vastupidi. Seksika armori vastu, mis näiteks mu companionil (mõnel oblvioni kenamal naisel, kenasi naisi otsi mängus tikutulega) seal on, pole mul midagi. Veidike mängu huvitavamaks.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hazar
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2004
|
30.01.2008 11:11:19
|
|
|
Täna uurisin kuidas oblivioni ise asju teha saab, meshiga sain hakkama kuid tekstuuriga mingi jama (UVW paigast ära).. äkki on kellelgi kogemusi?
failid
mõõga leiab keset IC Arboretumi
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
E90
HV kasutaja
liitunud: 30.10.2007
|
03.02.2008 02:05:18
|
|
|
| Sai kah oblivion installitud, ning kas keegi oskab soovitada häid graafikat paremaks tegevaid mode? Mis teeks mängu veel ilusamaks. Ning mõned parimad gameplay-d paremaks muutvad modid? Et ühesõanga mis peaksin maksimaalse mänguelamuse jaoks tõmbama?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sakurai
HV veteran

liitunud: 31.03.2006
|
03.02.2008 02:39:29
|
|
|
Palun vaata paar lehte tagasi.Siin on neid mode piisavalt postitatud.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
3 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dumbass
HV kasutaja

liitunud: 08.08.2006
|
03.02.2008 11:16:31
|
|
|
Enne kui sa oma Oblivionilt süütuse võtad, mängi ta ikka niisama läbi.
_________________ Fortuna non penis in manu non recipe.
Mitme arvuti vahel failide syncimiseks kasuta lihtsat ja mugavat Dropbox-i (ning toeta minu ja sinu dropboxi 500 megabaidise boostiga ). |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|